strona główna forum dyskusyjne













X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Opole - Grudzice 26 - 27.06.2010


Klasyfikacja zespołowa

Klasyfikacja indywidualna Klasyfikacja zespołowa

Nazwisko i Imię ZO PZŁ Krąg Przelot Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Razem Suma Lokata
Załoga Paweł Piotrków Trybunalski 95 100 50 50 295 94 99 193 488 1423 1
Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski 100 85 50 50 285 86 99 185 470
Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski 100 90 50 40 280 86 99 185 465
SUMA   295 275 150 140 860 266 297 563 1423
Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski 95 100 50 50 295 90 95 185 480 1415 2
Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski 100 90 50 40 280 90 98 188 468
Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski 100 90 50 40 280 89 98 187 467
SUMA   295 280 150 130 855 269 291 560 1415
Górski Henryk Tarnobrzeg 90 100 50 50 290 88 100 188 478 1398 3
Jędral Robert Tarnobrzeg 95 100 50 50 295 82 100 182 477
Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg 85 85 45 50 265 78 100 178 443
SUMA   270 285 145 150 850 248 300 548 1398
Malinowski Waldemar Bydgoszcz 100 95 50 50 295 86 99 185 480 1393 4
Montowski Zbyszko Bydgoszcz 100 80 50 50 280 80 99 179 459
Isaryk Sergiej Bydgoszcz 95 85 50 45 275 88 91 179 454
SUMA   295 260 150 145 850 254 289 543 1393
Białobrzeski Artur Ostrołęka 90 90 50 50 280 92 98 190 470 1392 5
Kaczyński Maciej Ostrołęka 95 90 50 50 285 79 100 179 464
Turczyn Paweł Ostrołęka 90 90 45 50 275 84 99 183 458
SUMA   275 270 145 150 840 255 297 552 1392
Bać Stanisław Rzeszów 100 95 50 50 295 74 99 173 468 1386 6
Włodyka Hubert Rzeszów 85 95 50 45 275 89 98 187 462
Gawron Jakub Rzeszów 90 85 50 45 270 89 97 186 456
SUMA   275 275 150 140 840 252 294 546 1386
Włodarczyk Remigiusz Opole 95 95 50 35 275 95 96 191 466 1386 7
Adamczyk Bartosz Opole 80 100 50 50 280 81 100 181 461
Pypłacz Maciej Opole 90 95 50 40 275 84 100 184 459
SUMA   265 290 150 125 830 260 296 556 1386
Pietrusza Wojciech Piła 95 85 50 50 280 86 98 184 464 1364 8
Czerwień Józef Piła 90 80 50 50 270 82 98 180 450
Kurzac Sławomir Piła 90 70 50 50 260 90 100 190 450
SUMA   275 235 150 150 810 258 296 554 1364
Szugajew Michał Ciechanów 90 95 50 45 280 92 100 192 472 1362 9
Jendrzejewski Waldemar Ciechanów 90 90 50 50 280 70 99 169 449
Przeorek Jerzy Ciechanów 85 85 50 40 260 81 100 181 441
SUMA   265 270 150 135 820 243 299 542 1362
Łyczykowski Krzysztof Katowice 100 90 50 50 290 90 98 188 478 1362 10
Góral Mariusz Katowice 95 95 45 35 270 82 97 179 449
Paszenda Ryszard Katowice 90 90 45 40 265 74 96 170 435
SUMA   285 275 140 125 825 246 291 537 1362
Miotła Grzegorz Lublin 90 95 50 45 280 87 97 184 464 1361 11
Świeboda Robert Lublin 80 95 50 45 270 85 94 179 449
Mizerski Maciej Lublin 90 90 50 50 280 70 98 168 448
SUMA   260 280 150 140 830 242 289 531 1361
Tuszkowski Ryszard Suwałki 95 95 50 50 290 88 95 183 473 1355 12
Adamus Przemysław Suwałki 90 85 50 45 270 76 96 172 442
Jakubiak Paweł Suwałki 75 85 50 50 260 85 95 180 440
SUMA   260 265 150 145 820 249 286 535 1355
Burak Andrzej Białystok 100 95 50 50 295 74 98 172 467 1353 13
Molski Krzysztof Białystok 90 90 50 45 275 83 100 183 458
Sołowiej Cezary Białystok 95 70 50 50 265 73 90 163 428
SUMA   285 255 150 145 835 230 288 518 1353
Ostrowski Jan Warszawa 95 90 50 50 285 74 94 168 453 1350 14
Stańczuk Krzysztof Warszawa 95 80 50 40 265 90 98 188 453
Duplicki Jacek Warszawa 90 80 45 50 265 79 100 179 444
SUMA   280 250 145 140 815 243 292 535 1350
Kneblewski Łukasz Koszalin 100 90 50 45 285 78 99 177 462 1345 15
Staszałek Tomasz Koszalin 90 90 50 50 280 67 97 164 444
Grynia Jerzy Koszalin 90 75 50 40 255 87 97 184 439
SUMA   280 255 150 135 820 232 293 525 1345
Obigło Michał Opole 95 100 50 50 295 85 96 181 476 1343 16
Suchodolski Adam Opole 95 75 50 50 270 78 97 175 445
Cieplik Waldemar Opole 85 70 50 30 235 89 98 187 422
SUMA   275 245 150 130 800 252 291 543 1343
Bekasiak Szymon Szczecin 95 90 50 45 280 91 97 188 468 1341 17
Ziółkowski Wojciech Szczecin 85 75 50 50 260 85 100 185 445
Muth Piotr Szczecin 70 95 50 50 265 75 88 163 428
SUMA   250 260 150 145 805 251 285 536 1341
Huminiak Tomasz Wrocław 90 95 50 50 285 88 97 185 470 1341 18
Czerski Paweł Wrocław 95 80 45 40 260 80 100 180 440
Olejnik Hubert Wrocław 100 75 50 40 265 66 100 166 431
SUMA   285 250 145 130 810 234 297 531 1341
Szerszenowicz Jacek Słupsk 95 85 50 50 280 87 100 187 467 1339 19
Grecki Krzysztof Słupsk 95 85 50 45 275 86 98 184 459
Placha Piotr Słupsk 80 75 45 30 230 87 96 183 413
SUMA   270 245 145 125 785 260 294 554 1339
Karpiński Krzysztof Toruń 90 90 50 40 270 90 99 189 459 1338 20
Rudnicki Marcin Toruń 95 90 50 50 285 72 99 171 456
Wiśniewski Marek Toruń 80 85 50 50 265 65 93 158 423
SUMA   265 265 150 140 820 227 291 518 1338
Rafalski Maciej Łódź 85 85 50 45 265 89 98 187 452 1334 21
Wypych Damian Łódź 90 75 50 45 260 85 100 185 445
Daukszys Tadeusz Łódź 85 75 50 50 260 77 100 177 437
SUMA   260 235 150 140 785 251 298 549 1334
Buda Marek Zielona Góra 100 85 50 45 280 86 99 185 465 1333 22
Krasicki Piotr Zielona Góra 90 75 50 50 265 77 99 176 441
Fiebig Marian Zielona Góra 80 85 50 45 260 71 96 167 427
SUMA   270 245 150 140 805 234 294 528 1333
Nowak Lech Poznań 90 95 50 50 285 67 99 166 451 1332 23
Komosiński Marcin Poznań 95 85 50 45 275 68 99 167 442
Fiszer Marcin Poznań 85 90 45 45 265 86 88 174 439
SUMA   270 270 145 140 825 221 286 507 1332
Prill Tomasz Elbląg 95 90 50 50 285 96 99 195 480 1330 24
Smoliński Piotr Elbląg 85 90 50 45 270 70 98 168 438
Goerick Marek Elbląg 95 75 50 40 260 64 88 152 412
SUMA   275 255 150 135 815 230 285 515 1330
Świst Marcin Przemyśl 85 85 50 45 265 81 99 180 445 1326 25
Gaweł Patrycjusz Przemyśl 95 65 50 45 255 88 98 186 441
Demski Witold Przemyśl 70 95 50 45 260 84 96 180 440
SUMA   250 245 150 135 780 253 293 546 1326
Szober Krzysztof Wałbrzych 100 100 50 50 300 89 100 189 489 1316 26
Kocoń Adrian Wałbrzych 85 85 50 50 270 58 99 157 427
Kocoń Aleksander Wałbrzych 75 80 50 40 245 61 94 155 400
SUMA   260 265 150 140 815 208 293 501 1316
Nowicki Karol Olsztyn 95 90 50 45 280 79 100 179 459 1310 27
Łakomy Wojciech Olsztyn 95 80 50 50 275 66 99 165 440
Pawłowski Wiesław Olsztyn 85 85 45 35 250 67 94 161 411
SUMA   275 255 145 130 805 212 293 505 1310
Jamróz Kamil Kielce 90 95 50 40 275 89 98 187 462 1309 28
Kołodziejczyk Zygmunt Kielce 85 85 45 40 255 71 98 169 424
Smolarski Roman Kielce 85 75 50 50 260 64 99 163 423
SUMA   260 255 145 130 790 224 295 519 1309
Kraiński Piotr Gdańsk 95 95 50 45 285 90 96 186 471 1307 29
Niczyporuk Leszek Gdańsk 90 75 50 45 260 81 95 176 436
Darowski Janusz Gdańsk 75 70 50 40 235 67 98 165 400
SUMA   260 240 150 130 780 238 289 527 1307
Kokoszkiewicz Marian Radom 90 80 50 40 260 85 98 183 443 1306 30
Zieliński Marcin Radom 75 90 50 45 260 80 92 172 432
Szczypiór Andrzej Radom 95 85 50 35 265 72 94 166 431
SUMA   260 255 150 120 785 237 284 521 1306
Ficek Michał Bielsko Biała 85 85 50 45 265 86 98 184 449 1303 31
Wisiński Bartosz Bielsko Biała 75 90 45 45 255 81 100 181 436
Szczotka Adam Bielsko Biała 75 85 50 40 250 69 99 168 418
SUMA   235 260 145 130 770 236 297 533 1303
Pudełko Janusz Kraków 90 95 50 45 280 81 99 180 460 1303 32
Maciejczyk Marek Kraków 85 95 50 45 275 61 91 152 427
Sadowski Grzegorz Kraków 85 75 45 40 245 73 98 171 416
SUMA   260 265 145 130 800 215 288 503 1303
Sztajner Mariusz Częstochowa 90 95 40 45 270 86 92 178 448 1293 33
Ziomek Marek Częstochowa 95 75 50 40 260 69 98 167 427
Kinkel Feliks Częstochowa 85 70 50 45 250 71 97 168 418
SUMA   270 240 140 130 780 226 287 513 1293
Zawiślan Marcin Nowy Sącz 100 85 50 45 280 92 98 190 470 1292 34
Zbrożek Piotr Nowy Sącz 75 70 50 50 245 69 99 168 413
Zawiślan Janusz Nowy Sącz 75 90 50 45 260 56 93 149 409
SUMA   250 245 150 140 785 217 290 507 1292
Bąkowski Jacek Kalisz 95 90 45 40 270 81 98 179 449 1291 35
Bogaczyński Grzegorz Kalisz 95 70 50 45 260 75 98 173 433
Jędros Witold Kalisz 80 90 45 50 265 46 98 144 409
SUMA   270 250 140 135 795 202 294 496 1291
Radwański Rafał Krosno 90 85 50 45 270 91 98 189 459 1281 36
Jóźwik Olaf Krosno 75 80 50 45 250 78 97 175 425
Gruza Stanisław Krosno 95 70 45 30 240 61 96 157 397
SUMA   260 235 145 120 760 230 291 521 1281
Snopek Łukasz Skierniewice 90 90 50 50 280 91 96 187 467 1278 37
Damaz Wiesław Skierniewice 85 90 50 45 270 84 94 178 448
Nowakowski Benedykt Skierniewice 80 80 45 35 240 28 95 123 363
SUMA   255 260 145 130 790 203 285 488 1278
Marona Wiesław Jelenia Góra 90 85 50 40 265 76 97 173 438 1261 38
Liczner Józef Jelenia Góra 90 90 50 30 260 77 90 167 427
Gąsiorowski Piotr Jelenia Góra 65 85 45 25 220 79 97 176 396
SUMA   245 260 145 95 745 232 284 516 1261
Gochnio Jerzy Biała Podlaska 85 90 45 45 265 72 100 172 437 1258 39
Wójciuk Jerzy Biała Podlaska 90 90 50 50 280 65 87 152 432
Wąsowski Kazimierz Biała Podlaska 70 75 35 30 210 81 98 179 389
SUMA   245 255 130 125 755 218 285 503 1258
Piotrowski Grzegorz Płock 85 80 50 50 265 69 94 163 428 1255 40
Witeczek Robert Płock 90 60 45 50 245 72 98 170 415
Kruczkowski Marek Płock 100 50 40 45 235 79 98 177 412
SUMA   275 190 135 145 745 220 290 510 1255
Maciąg Andrzej, Jan Chełm 85 95 45 30 255 87 98 185 440 1228 41
Piecuch Piotr Chełm 85 70 45 45 245 62 99 161 406
Makuch Andrzej Chełm 80 65 50 30 225 62 95 157 382
SUMA   250 230 140 105 725 211 292 503 1228
Różański Leszek Sieradz 90 95 50 50 285 87 100 187 472 1094 42
Kowalski Marek Sieradz 90 85 50 40 265 49 93 142 407
Pilarz Tomasz Sieradz 100 70 0 45 215 0 0 0 215
SUMA   280 250 100 135 765 136 193 329 1094
Kazbieruk Grzegorz Łomża 90 85 50 50 275 90 98 188 463 901 43
Święcki Krzysztof Łomża 80 85 50 45 260 81 97 178 438
Najda Stanisław Łomża 0 0 0 0 0 0 0 0 0
SUMA   170 170 100 95 535 171 195 366 901


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.