strona główna forum dyskusyjne













XLIII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej
Bydgoszcz - Łącko 17 - 18.07.2010


Klasyfikacja zespołowa

Klasyfikacja indywidualna Klasyfikacja zespołowa

Nazwisko i Imię ZO PZŁ Krąg Przelot Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Razem Suma Lokata
Kawik Dariusz Bielsko Biała 95 95 50 50 290 86 96 182 472 1391 1
Hanzlik Damian Bielsko Biała 95 90 50 50 285 93 93 186 471
Hanzlik Tomasz Bielsko Biała 95 80 50 50 275 75 98 173 448
SUMA   285 265 150 150 850 254 287 541 1391
Szymański Tomasz Poznań 100 95 50 50 295 85 100 185 480 1380 2
Kramer Tadeusz Poznań 90 100 45 50 285 83 97 180 465
Markiewicz Maciej Poznań 75 90 50 35 250 88 97 185 435
SUMA   265 285 145 135 830 256 294 550 1380
Niedziałek Kamil Wrocław 85 95 50 50 280 80 100 180 460 1325 3
Janczak Krzysztof Wrocław 85 85 45 50 265 91 98 189 454
Szpak Piotr Wrocław 75 85 45 45 250 67 94 161 411
SUMA   245 265 140 145 795 238 292 530 1325
Szurik Hubert Bydgoszcz 100 90 50 50 290 58 99 157 447 1307 4
Gilka Martin Bydgoszcz 90 90 50 45 275 71 99 170 445
Popiołkiewicz Paweł Bydgoszcz 80 90 50 35 255 66 94 160 415
SUMA   270 270 150 130 820 195 292 487 1307
Godlewski Mieszko Olsztyn 80 95 50 50 275 62 99 161 436 1303 5
Sowiński Jakub Olsztyn 85 80 45 50 260 78 97 175 435
Bieniek Łukasz Olsztyn 75 85 50 50 260 86 86 172 432
SUMA   240 260 145 150 795 226 282 508 1303
Sikora Rafał Kalisz 95 60 50 45 250 81 96 177 427 1263 6
Pauś Mariusz Kalisz 95 60 45 45 245 80 96 176 421
Chmielarz Paweł Kalisz 70 80 45 35 230 86 99 185 415
SUMA   260 200 140 125 725 247 291 538 1263
Telkowski Mariusz Zielona Góra 90 80 45 50 265 78 90 168 433 1257 7
Szarpak Andrzej Zielona Góra 85 55 50 50 240 85 95 180 420
Misiuk Wojciech Zielona Góra 85 95 50 45 275 55 74 129 404
SUMA   260 230 145 145 780 218 259 477 1257
Tomasik Jan Gorzów Wielkopolski 70 85 50 50 255 75 95 170 425 1241 8
Kołodziński Zdzisław Gorzów Wielkopolski 65 85 50 35 235 92 96 188 423
Kudlaszyk Rafał Gorzów Wielkopolski 55 85 50 50 240 58 95 153 393
SUMA   190 255 150 135 730 225 286 511 1241
Krawczyk Paweł Radom 95 95 50 45 285 70 97 167 452 1228 9
Zawadzki Krzysztof Aleksander Radom 80 95 50 50 275 50 93 143 418
Lewandowski Artur Radom 85 75 40 15 215 46 97 143 358
SUMA   260 265 140 110 775 166 287 453 1228
Werys Jakub Kielce 95 75 50 45 265 90 99 189 454 1227 10
Kwieciński Jarosław Kielce 55 70 45 45 215 76 97 173 388
Laprus Marcin Kielce 75 85 45 25 230 63 92 155 385
SUMA   225 230 140 115 710 229 288 517 1227
Borys Damian Słupsk 85 90 50 50 275 60 96 156 431 1225 11
Gontar Michał Słupsk 85 60 45 35 225 89 99 188 413
Niegrzybowski Piotr Tomasz Słupsk 65 80 35 30 210 78 93 171 381
SUMA   235 230 130 115 710 227 288 515 1225
Kużel Mateusz Szczecin 75 80 50 30 235 85 98 183 418 1213 12
Chlebowski Jacek Szczecin 85 55 50 50 240 69 89 158 398
Zieleśkiewicz Mirosław Szczecin 65 80 50 50 245 60 92 152 397
SUMA   225 215 150 130 720 214 279 493 1213
Kocoń Wojciech Wałbrzych 80 80 45 50 255 70 98 168 423 1208 13
Usarek Michał Wałbrzych 70 75 50 50 245 73 76 149 394
Małczak Józef Wałbrzych 75 90 40 35 240 59 92 151 391
SUMA   225 245 135 135 740 202 266 468 1208
Szyłejko Rafał Gdańsk 80 70 50 40 240 84 99 183 423 1207 14
Muszyński Wojciech Gdańsk 65 85 50 40 240 70 88 158 398
Podolski Roman Gdańsk 70 75 25 50 220 80 86 166 386
SUMA   215 230 125 130 700 234 273 507 1207
Komorowski Tomasz Włocławek 80 90 50 50 270 70 92 162 432 1197 15
Kafliński Tadeusz Włocławek 50 85 50 50 235 72 93 165 400
Krzyżanowski Mariusz Włocławek 70 70 40 40 220 76 69 145 365
SUMA   200 245 140 140 725 218 254 472 1197
Piecka Maciej Skierniewice 85 85 45 50 265 50 96 146 411 1183 16
Ozimek Tomasz Skierniewice 75 70 50 45 240 62 93 155 395
Ryfa Krzysztof Skierniewice 70 60 45 45 220 79 78 157 377
SUMA   230 215 140 140 725 191 267 458 1183
Cygler Hubert Stanisław Suwałki 85 85 45 40 255 75 83 158 413 1165 17
Ramotowski Adam Suwałki 85 60 50 35 230 75 89 164 394
Warsiewicz Robert Suwałki 80 80 45 35 240 59 59 118 358
SUMA   250 225 140 110 725 209 231 440 1165
Kubiak Waldemar Krosno 85 90 50 35 260 72 59 131 391 1164 18
Małecki Artur Krosno 65 95 40 40 240 77 70 147 387
Hołub Czesław Krosno 55 90 50 50 245 62 79 141 386
SUMA   205 275 140 125 745 211 208 419 1164
Jaroń jr. Jan Kraków 90 95 50 50 285 68 41 109 394 1159 19
Jachimczyk Witold Kraków 70 85 50 45 250 40 96 136 386
Węgrzyn Paweł Kraków 70 65 50 40 225 65 89 154 379
SUMA   230 245 150 135 760 173 226 399 1159
Kossak Janusz Biała Podlaska 80 70 50 35 235 68 89 157 392 1158 20
Kopron Edward Biała Podlaska 70 70 50 35 225 78 88 166 391
Gajecki Krzysztof Biała Podlaska 50 70 50 45 215 75 85 160 375
SUMA   200 210 150 115 675 221 262 483 1158
Bąk Grzegorz Częstochowa 80 95 50 45 270 67 96 163 433 1154 21
Kryk Zbigniew Częstochowa 65 75 35 50 225 65 86 151 376
Lizurej Tomasz Częstochowa 65 85 50 25 225 38 82 120 345
SUMA   210 255 135 120 720 170 264 434 1154
Dudek Bogdan Toruń 75 70 50 45 240 72 94 166 406 1149 22
Jagła Mariusz Toruń 75 75 50 45 245 68 88 156 401
Urbański Wiesław Toruń 55 50 50 40 195 63 84 147 342
SUMA   205 195 150 130 680 203 266 469 1149
Berbecki Wojciech Zamość 75 55 45 40 215 81 90 171 386 1149 23
Berbecki Zdzisław, Jan Zamość 80 70 40 45 235 57 94 151 386
Książek Tomasz Zamość 55 65 45 40 205 76 96 172 377
SUMA   210 190 130 125 655 214 280 494 1149
Olkowski Marek Elbląg 75 85 50 45 255 78 96 174 429 1144 24
Skibiak Rafał Elbląg 85 80 40 35 240 59 97 156 396
Peret Michał Elbląg 75 65 50 20 210 56 53 109 319
SUMA   235 230 140 100 705 193 246 439 1144
Łapucewicz Józef Jelenia Góra 75 75 50 50 250 71 87 158 408 1142 25
Maszkało Dariusz Jelenia Góra 70 80 45 25 220 77 96 173 393
Michalski Mirosław Jelenia Góra 70 60 40 35 205 50 86 136 341
SUMA   215 215 135 110 675 198 269 467 1142
Zawadzki Michał Opole 90 45 50 40 225 69 95 164 389 1132 26
Marek Jakub Opole 80 50 45 45 220 82 83 165 385
Riemer Olaf Opole 55 70 50 35 210 54 94 148 358
SUMA   225 165 145 120 655 205 272 477 1132
Tołłoczko Maciej Koszalin 70 80 45 35 230 71 96 167 397 1130 27
Banaszek Marek Koszalin 85 55 45 50 235 72 81 153 388
Grzybowski Tomasz Koszalin 30 65 50 30 175 89 81 170 345
SUMA   185 200 140 115 640 232 258 490 1130
Belniak Mariusz Lublin 60 75 50 45 230 60 100 160 390 1128 28
Kruk Piotr Lublin 60 75 35 35 205 72 95 167 372
Próchniak Marek Lublin 65 75 50 40 230 43 93 136 366
SUMA   185 225 135 120 665 175 288 463 1128
Furtek Roman Katowice 75 75 40 45 235 81 79 160 395 1126 29
Łabuda Edward Katowice 80 85 45 35 245 36 94 130 375
Łabuda Mieczysław Katowice 75 65 50 35 225 37 94 131 356
SUMA   230 225 135 115 705 154 267 421 1126
Sikorski Jerzy Izydor Ciechanów 65 80 50 45 240 60 84 144 384 1123 30
Przeorek Maciej Ciechanów 85 90 50 40 265 65 45 110 375
Milczarek Paweł Ciechanów 65 65 45 30 205 65 94 159 364
SUMA   215 235 145 115 710 190 223 413 1123
Szydłowski Łukasz Wiesław Białystok 70 75 30 50 225 76 93 169 394 1121 31
Dawidziuk Bogusław Białystok 65 70 45 40 220 64 90 154 374
Krajewski Marek Białystok 60 85 30 20 195 60 98 158 353
SUMA   195 230 105 110 640 200 281 481 1121
Pankowski Marcin Płock 65 70 45 45 225 77 82 159 384 1119 32
Szczypka Hubert Płock 70 75 35 45 225 60 90 150 375
Stasiniewski Przemysław Płock 85 70 50 35 240 24 96 120 360
SUMA   220 215 130 125 690 161 268 429 1119
Jankowski Piotr Sieradz 95 60 45 25 225 76 84 160 385 1119 33
Zdunek Piotr Sieradz 85 75 25 15 200 84 98 182 382
Proszewski Wojciech Sieradz 70 80 50 45 245 19 88 107 352
SUMA   250 215 120 85 670 179 270 449 1119
Deniziak Ryszard Antoni Łomża 60 80 50 30 220 72 89 161 381 1110 34
Pieciak Zbigniew Łomża 55 100 45 35 235 46 84 130 365
Roszkowski Krzysztof Łomża 80 45 45 30 200 71 93 164 364
SUMA   195 225 140 95 655 189 266 455 1110
Waszczuk Krzysztof Siedlce 60 80 50 50 240 62 96 158 398 1105 35
Jastrzębski Maciej Siedlce 70 95 50 45 260 59 58 117 377
Wilk Andrzej Siedlce 55 50 40 45 190 51 89 140 330
SUMA   185 225 140 140 690 172 243 415 1105
Olszowy Daniel Rzeszów 80 85 45 10 220 73 95 168 388 1105 36
Iskrzycki Leszek Rzeszów 70 75 35 45 225 55 98 153 378
Otulak Wojciech Rzeszów 85 85 40 50 260 79 0 79 339
SUMA   235 245 120 105 705 207 193 400 1105
Nita Dariusz Piotrków Trybunalski 85 95 45 40 265 54 68 122 387 1102 37
Nicpan Włodzimierz Piotrków Trybunalski 55 75 45 35 210 58 90 148 358
Bakalarz Jan Piotrków Trybunalski 80 75 50 45 250 39 68 107 357
SUMA   220 245 140 120 725 151 226 377 1102
Sternicki Radosław Warszawa 90 70 0 35 195 82 100 182 377 1096 38
Miros Przemysław Warszawa 65 55 50 45 215 68 90 158 373
Lubecki Hubert Warszawa 0 95 50 50 195 56 95 151 346
SUMA   155 220 100 130 605 206 285 491 1096
Koschany Maciej Piła 80 80 50 50 260 72 54 126 386 1094 39
Sorgowicki Michał Piła 75 80 25 25 205 71 88 159 364
Dziuba Marcin Piła 75 70 35 45 225 40 79 119 344
SUMA   230 230 110 120 690 183 221 404 1094
Breska Norbert Leszno 75 65 50 50 240 46 86 132 372 1085 40
Szymanowicz Robert Leszno 70 70 45 30 215 62 81 143 358
Motwicki Janusz Leszno 60 90 50 40 240 49 66 115 355
SUMA   205 225 145 120 695 157 233 390 1085
Rafalski Mikołaj Łódź 70 75 50 35 230 42 85 127 357 1055 41
Sontag Jan Łódź 70 70 50 45 235 49 73 122 357
Mrulewicz Waldemar Łódź 70 85 30 30 215 50 76 126 341
SUMA   210 230 130 110 680 141 234 375 1055
Szwiec Ryszard Tarnów 85 80 50 50 265 41 57 98 363 1016 42
Bator Dariusz Tarnów 75 60 50 30 215 52 75 127 342
Kęski Adam Tarnów 65 65 45 40 215 27 69 96 311
SUMA   225 205 145 120 695 120 201 321 1016


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.