strona główna forum dyskusyjne













Najlepsze uzyskane wyniki w sezonie strzeleckim 2010

Lp. Nazwisko i Imię ZO PZŁ Edycja Krąg Przelot Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Wynik
1 Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski XI Finał Ligi 100 100 50 50 300 94 99 193 493
2 Warszewski Karol Słupsk Bałtyk 95 100 50 50 295 97 100 197 492
3 Szugajew Michał Ciechanów Olsztyn 100 100 50 50 300 92 99 191 491
4 Gaweł Patrycjusz Przemyśl Katarzynka 100 100 50 50 300 91 99 190 490
5 Kraiński Piotr Gdańsk Kraiński 100 100 50 50 300 89 100 189 489
6 Szober Krzysztof Wałbrzych MPM 100 100 50 50 300 89 100 189 489
7 Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski III ELS Piotrków Tryb. 100 95 50 50 295 95 99 194 489
8 Nowicki Karol Olsztyn III ELS Warszawa 100 100 50 50 300 88 100 188 488
9 Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg III ELS Chełm 100 95 50 50 295 93 100 193 488
10 Szugajew Michał Ciechanów Katarzynka 100 95 50 50 295 93 100 193 488
11 Załoga Paweł Piotrków Trybunalski MPM 95 100 50 50 295 94 99 193 488
12 Adamczyk Bartosz Opole XI Finał Ligi 95 100 50 50 295 93 100 193 488
13 Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski II ELS Bielsko Biała 100 100 50 50 300 89 98 187 487
14 Radwański Rafał Krosno Dymarek 100 95 50 50 295 92 100 192 487
15 Górski Henryk Tarnobrzeg Chmielakowy 100 100 45 50 295 91 100 191 486
16 Ficek Michał Bielsko Biała II ELS Bielsko Biała 100 95 50 50 295 92 99 191 486
17 Kokoszkiewicz Marian Radom Warszawa 95 100 50 50 295 91 100 191 486
18 Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski Targi Poznań 95 95 50 50 290 96 100 196 486
19 Jędral Robert Tarnobrzeg FAM Pionki 100 100 50 50 300 85 99 184 484
20 Zawiślan Marcin Nowy Sącz Tarnobrzeski 100 100 50 50 300 84 100 184 484
21 Szugajew Michał Ciechanów III ELS Warszawa 95 95 50 50 290 95 99 194 484
22 Pril Tomasz Elbląg Łuczniczki 95 95 50 50 290 94 100 194 484
23 Smoliński Piotr Elbląg II ELS Ciechanów 100 100 45 50 295 90 98 188 483
24 Senger Marcin Piła III ELS Leszno 100 100 50 45 295 91 97 188 483
25 Kokoszkiewicz Marian Radom III ELS Warszawa 95 100 45 50 290 94 99 193 483
26 Wisiński Bartosz Bielsko Biała II ELS Bielsko Biała 95 95 50 50 290 93 100 193 483
27 Smolarski Roman Kielce Beretta&Sako 90 100 50 50 290 94 99 193 483
28 Karpiński Krzysztof Toruń III ELS Warszawa 100 100 50 50 300 84 98 182 482
29 Wypych Damian Łódź Beretta&Sako 100 100 50 45 295 87 100 187 482
30 Kraiński Piotr Gdańsk Katarzynka 100 95 50 50 295 87 100 187 482
31 Załoga Paweł Piotrków Trybunalski III ELS Piotrków Tryb. 95 100 50 45 290 92 100 192 482
32 Huminiak Tomasz Wrocław Diament 95 95 50 50 290 93 99 192 482
33 Górski Henryk Tarnobrzeg Warszawa 95 95 50 50 290 92 100 192 482
34 Kruszyński Dariusz Kielce Chmielakowy 100 90 50 45 285 97 100 197 482
35 Białobrzeski Artur Ostrołęka Łomża 95 100 50 40 285 97 100 197 482
36 Karpiński Krzysztof Toruń XI Finał Ligi 95 100 50 50 295 87 99 186 481
37 Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski II ELS Bielsko Biała 100 90 50 50 290 93 98 191 481
38 Górski Henryk Tarnobrzeg XI Finał Ligi 100 90 50 50 290 91 100 191 481
39 Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg Diament 95 100 50 45 290 92 99 191 481
40 Modrzejewski Jacek Bydgoszcz Beretta&Sako 90 100 50 50 290 91 100 191 481
41 Jakubiak Paweł Suwałki Warszawa 85 100 50 50 285 98 98 196 481
42 Malinowski Waldemar Bydgoszcz MPM 100 95 50 50 295 86 99 185 480
43 Szymański Tomasz Poznań MPP 100 95 50 50 295 85 100 185 480
44 Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski MPM 95 100 50 50 295 90 95 185 480
45 Sawicz Albert Koszalin III ELS Leszno 95 100 45 50 290 92 98 190 480
46 Montowski Zbyszko Bydgoszcz XI Finał Ligi 95 95 50 50 290 90 100 190 480
47 Prill Tomasz Elbląg MPM 95 90 50 50 285 96 99 195 480
48 Szymański Tomasz Poznań Bałtyk 85 100 50 50 285 95 100 195 480


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.