strona główna forum dyskusyjne













XIV Finał Ligi Strzeleckiej
Słupsk - Miastko 01.09.2013


Klasyfikacja indywidualna Klasyfikacja grupowa

Klasyfikacja grupowa

Nazwisko i Imię ZO PZŁ Óś Krąg Przelot Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Razem Suma Lokata
Górski Henryk Tarnobrzeg 95 100 50 50 295 89 99 188 483 2801 1
Jędral Robert Tarnobrzeg 95 95 50 50 290 88 100 188 478
Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg 90 95 50 50 285 89 99 188 473
Kita Jan Tarnobrzeg 90 100 50 40 280 92 98 190 470
Dudek Stanisław Tarnobrzeg 95 95 45 50 285 81 94 175 460
Fryc Krzysztof Tarnobrzeg 95 95 45 40 275 67 95 162 437
SUMA   560 580 290 280 1710 506 585 1091 2801
Skibiak Dariusz Elbląg 95 95 50 50 290 93 98 191 481 2740 2
Prill Tomasz Elbląg 100 100 50 45 295 84 99 183 478
Niemiec Piotr Elbląg 95 80 50 50 275 91 98 189 464
Goerick Marek Elbląg 90 90 50 50 280 85 95 180 460
Smoliński Piotr Elbląg 90 90 50 40 270 67 98 165 435
Kurzyński Andrzej Elbląg 75 85 50 45 255 70 97 167 422
SUMA   545 540 300 280 1665 490 585 1075 2740
Jamróz Kamil Kielce 95 100 50 50 295 97 96 193 488 2739 3
Smolarski Roman Kielce 95 85 45 50 275 91 100 191 466
Barszcz Jerzy Kielce 95 90 50 45 280 86 99 185 465
Kołodziejczyk Zygmunt Kielce 95 90 45 50 280 77 97 174 454
Kruszyński Dariusz Kielce 75 90 50 45 260 79 100 179 439
Markiewicz Paweł Kielce 95 95 45 20 255 76 96 172 427
SUMA   550 550 285 260 1645 506 588 1094 2739
Włodarczyk Remigiusz Opole 95 100 50 50 295 94 100 194 489 2734 4
Adamski Łukasz Opole 95 80 50 50 275 91 98 189 464
Kowalski Jan Opole 90 85 50 45 270 91 98 189 459
Adamczyk Bartosz Opole 80 100 50 40 270 77 99 176 446
Obigło Michał Opole 80 80 50 45 255 89 96 185 440
Długosz Jacek Opole 80 90 50 45 265 76 95 171 436
SUMA   520 535 300 275 1630 518 586 1104 2734
Bęćkowski Jarosław Szczecin 80 95 50 45 270 96 100 196 466 2727 5
Jóźwiak Piotr Szczecin 85 95 50 50 280 90 96 186 466
Ziółkowski Wojciech Szczecin 90 85 50 50 275 89 99 188 463
Dudkiewicz Władysław Szczecin 85 95 50 50 280 79 98 177 457
Lewandowski Krystian Szczecin 75 85 50 50 260 82 98 180 440
Kmieć Tomasz Szczecin 95 90 35 50 270 68 97 165 435
SUMA   510 545 285 295 1635 504 588 1092 2727
Pilcicki Bogusław Białystok 90 95 50 50 285 84 100 184 469 2710 6
Kuczyński Bogdan Białystok 85 95 50 45 275 82 100 182 457
Molski Krzysztof Białystok 90 95 50 40 275 80 96 176 451
Burak Andrzej Białystok 90 85 45 50 270 80 100 180 450
Komarewski Tomasz Białystok 85 85 50 45 265 78 100 178 443
Sołowiej Cezary Białystok 90 85 50 50 275 79 86 165 440
SUMA   530 540 295 280 1645 483 582 1065 2710
Góral Mariusz Katowice 95 100 50 45 290 95 100 195 485 2710 7
Górnik Jerzy Katowice 85 95 50 50 280 88 100 188 468
Pospiech Sergiusz Katowice 90 100 45 40 275 83 98 181 456
Bernacki Roman Katowice 90 80 45 40 255 87 98 185 440
Pilorz Grzegorz Katowice 75 85 50 45 255 76 100 176 431
Paszenda Ryszard Katowice 85 90 50 25 250 85 95 180 430
SUMA   520 550 290 245 1605 514 591 1105 2710
Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski 100 95 45 45 285 96 99 195 480 2705 8
Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski 90 95 50 40 275 89 98 187 462
Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski 80 90 50 50 270 82 98 180 450
Mińszczak Dariusz Piotrków Trybunalski 80 85 50 50 265 89 95 184 449
Barański Paweł Piotrków Trybunalski 75 95 50 50 270 65 98 163 433
Skrzek Michał Piotrków Trybunalski 80 85 50 45 260 77 94 171 431
SUMA   505 545 295 280 1625 498 582 1080 2705
Fiszer Marcin Poznań 95 90 50 50 285 89 99 188 473 2698 9
Nowak Lech Poznań 100 85 50 50 285 91 97 188 473
Gocałek Krzysztof Poznań 95 95 50 45 285 91 94 185 470
Rączka Roman Poznań 80 95 50 50 275 80 99 179 454
Markiewicz Maciej Poznań 85 90 50 40 265 83 100 183 448
Kiszkurno Andrzej Poznań 70 85 50 30 235 49 96 145 380
SUMA   525 540 300 265 1630 483 585 1068 2698
Oleksik Marcin Paweł Radom 95 90 50 50 285 88 97 185 470 2697 10
Zawadzki Krzysztof Aleksander Radom 85 95 50 50 280 77 97 174 454
Sosiński Piotr Radom 85 95 50 50 280 75 97 172 452
Jasiorowski Jan Radom 85 95 40 50 270 76 98 174 444
Zieliński Marcin Radom 90 75 50 45 260 91 89 180 440
Krawczyk Paweł Radom 75 90 50 45 260 77 100 177 437
SUMA   515 540 290 290 1635 484 578 1062 2697
Piotrowski Krzysztof Słupsk 85 95 50 50 280 88 97 185 465 2694 11
Golec Michał Słupsk 90 80 50 50 270 89 99 188 458
Szyszka Piotr Słupsk 85 85 45 50 265 90 100 190 455
Golec Marcin Słupsk 90 90 45 50 275 79 89 168 443
Grecki Krzysztof Słupsk 90 80 50 45 265 75 100 175 440
Borys Damian Słupsk 85 80 50 45 260 80 93 173 433
SUMA   525 510 290 290 1615 501 578 1079 2694
Kraiński Piotr Gdańsk 90 95 50 45 280 90 98 188 468 2694 12
Lipiński Jacek Gdańsk 80 100 50 40 270 84 98 182 452
Muszyński Wojciech Gdańsk 95 90 50 35 270 84 97 181 451
Niczyporuk Leszek Gdańsk 75 100 50 50 275 77 95 172 447
Demps Krzysztof Gdańsk 85 90 50 45 270 78 99 177 447
Makowski Sławomir Gdańsk 90 75 40 35 240 90 99 189 429
SUMA   515 550 290 250 1605 503 586 1089 2694
Kneblewski Łukasz Koszalin 95 85 50 50 280 95 100 195 475 2692 13
Zmuda Trzebiatowski Adrian Koszalin 85 95 45 45 270 82 98 180 450
Woropaj Zbigniew Koszalin 90 90 45 50 275 77 96 173 448
Wenerski Andrzej Koszalin 85 90 45 50 270 80 95 175 445
Andrzejczyk Paweł Koszalin 85 80 50 40 255 89 99 188 443
Lewandowski Ryszard Koszalin 75 85 45 35 240 92 99 191 431
SUMA   515 525 280 270 1590 515 587 1102 2692
Kamiński Krzysztof Warszawa 95 90 50 45 280 87 97 184 464 2666 14
Ostrowski Jan Warszawa 85 100 50 50 285 74 97 171 456
Sius Tomasz Warszawa 90 95 50 35 270 78 100 178 448
Ankiewicz Tomasz Warszawa 90 80 50 35 255 88 98 186 441
Kamiński Ryszard Warszawa 90 85 50 40 265 67 98 165 430
Kamiński Leszek Warszawa 90 65 50 50 255 73 99 172 427
SUMA   540 515 300 255 1610 467 589 1056 2666
Senger Marcin Piła 95 95 50 50 290 76 100 176 466 2659 15
Czerwień Dariusz Piła 100 95 50 30 275 81 98 179 454
Pietrusza Wojciech Piła 75 100 45 50 270 89 94 183 453
Kurzac Sławomir Piła 75 90 50 50 265 87 98 185 450
Czerwień Józef Piła 85 80 50 50 265 78 100 178 443
Czerwień Marek Piła 80 85 45 45 255 39 99 138 393
SUMA   510 545 290 275 1620 450 589 1039 2659
Karpiński Krzysztof Toruń 95 95 50 50 290 82 96 178 468 2659 16
Suryn Jacek Toruń 80 85 50 50 265 91 99 190 455
Wiśniewski Marek Toruń 90 90 50 40 270 82 98 180 450
Rudnicki Marcin Toruń 70 85 50 45 250 92 100 192 442
Pieściński Jacek Toruń 80 95 45 30 250 80 93 173 423
Łąpieś Sławomir Toruń 80 90 50 45 265 77 79 156 421
SUMA   495 540 295 260 1590 504 565 1069 2659
Radwański Rafał Krosno 95 90 50 50 285 88 94 182 467 2651 17
Jackowski Rafał Krosno 90 80 50 50 270 84 96 180 450
Kubiak Waldemar Krosno 85 90 50 50 275 70 98 168 443
Małecki Artur Krosno 85 95 50 30 260 80 99 179 439
Jóźwik Olaf Krosno 85 75 50 45 255 83 99 182 437
Gruza Stanisław Krosno 80 90 45 45 260 55 100 155 415
SUMA   520 520 295 270 1605 460 586 1046 2651
Bałdyga Grzegorz Olsztyn 95 80 50 50 275 84 99 183 458 2649 18
Jankowski Grzegorz Olsztyn 80 90 50 50 270 87 100 187 457
Nowicki Karol Olsztyn 100 85 50 50 285 69 100 169 454
Łakomy Wojciech Olsztyn 100 95 50 40 285 69 97 166 451
Pawszyk Jarosław Olsztyn 85 75 50 40 250 79 99 178 428
Szypowski Jacek Olsztyn 80 75 50 35 240 62 99 161 401
SUMA   540 500 300 265 1605 450 594 1044 2649
Marlęga Sławomir Ciechanów 100 95 45 40 280 88 100 188 468 2629 19
Jendrzejewski Tomasz Ciechanów 75 90 50 45 260 87 99 186 446
Jendrzejewski Waldemar Ciechanów 85 85 50 45 265 82 98 180 445
Hajczuk Wiesław Ciechanów 80 100 50 45 275 68 98 166 441
Knaga Wojciech Ciechanów 85 75 50 40 250 76 97 173 423
Przeorek Jerzy Ciechanów 75 85 45 35 240 67 99 166 406
SUMA   500 530 290 250 1570 468 591 1059 2629
Mizerski Maciej Lublin 90 90 50 45 275 81 97 178 453 2578 20
Miotła Grzegorz Lublin 80 85 50 45 260 92 95 187 447
Maruszak Wojciech, Jerzy Lublin 95 90 50 50 285 60 98 158 443
Jaczyński Waldemar, Piotr Lublin 75 90 45 40 250 78 100 178 428
Belniak Mariusz Lublin 70 90 50 40 250 76 92 168 418
Mizerski Zbigniew Lublin 80 75 50 25 230 62 97 159 389
SUMA   490 520 295 245 1550 449 579 1028 2578
Karpiński Marcin Słupsk 85 95 50 50 280 75 100 175 455 2551 21
Chomacki Jarosław Słupsk 90 90 45 40 265 77 98 175 440
Wiczk Marcin Słupsk 70 85 50 50 255 79 94 173 428
Gocoł Jacek Słupsk 95 95 50 45 285 44 95 139 424
Gocoł Bartosz Hubert Słupsk 90 75 45 50 260 53 91 144 404
Sztuczka Janusz Słupsk 75 80 50 35 240 63 97 160 400
SUMA   505 520 290 270 1585 391 575 966 2551


Opracował Bogusław Bauer
członek niestowarzyszony

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.