strona główna forum dyskusyjne















XV Finał Ligi Strzeleckiej
Kochcice - Częstochowa 30.08.2014


Klasyfikacja indywidualna Klasyfikacja grupowa

Klasyfikacja grupowa

Nazwisko i Imię Okręg Krąg Bażant Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Razem Suma Lokata
Nowak Lech Poznań 90 95 50 50 285 92 94 186 471   1
Szymański Tomasz Poznań 95 85 50 45 275 91 100 191 466   1
Fiszer Marcin Poznań 90 90 50 50 280 90 93 183 463   1
Markiewicz Maciej Poznań 70 100 50 35 255 88 100 188 443 2704 1
Rączka Roman Poznań 80 95 50 30 255 83 95 178 433   1
Haufa Leszek Poznań 90 80 45 45 260 70 98 168 428   1
SUMA   515 545 295 255 1610 514 580 1094 2704   1
Jędral Robert Tarnobrzeg 95 100 50 45 290 92 98 190 480   2
Górski Henryk Tarnobrzeg 90 95 50 50 285 94 98 192 477   2
Tomala Sławomir Tarnobrzeg 85 85 45 45 260 94 98 192 452   2
Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg 85 95 50 40 270 76 95 171 441 2693 2
Dudek Stanisław Tarnobrzeg 80 100 50 45 275 56 91 147 422   2
Mękal Krzysztof Tarnobrzeg 80 90 40 40 250 78 93 171 421   2
SUMA   515 565 285 265 1630 490 573 1063 2693   2
Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski 90 100 50 50 290 88 96 184 474   3
Barański Paweł Piotrków Trybunalski 95 100 45 45 285 90 97 187 472   3
Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski 75 95 50 45 265 89 98 187 452   3
Załoga Paweł Piotrków Trybunalski 85 95 50 30 260 90 95 185 445 2680 3
Mielczarkowski Waldemar Piotrków Trybunalski 85 85 50 45 265 69 97 166 431   3
Banasiak Tomasz Piotrków Trybunalski 75 70 50 45 240 72 94 166 406   3
SUMA   505 545 295 260 1605 498 577 1075 2680   3
Szober Krzysztof Zielona Góra 90 100 50 50 290 94 98 192 482   4
Jaślanek Michał Zielona Góra 90 85 50 45 270 89 98 187 457   4
Buda Marek Zielona Góra 85 95 45 45 270 89 97 186 456   4
Szarpak Łukasz Zielona Góra 80 100 50 30 260 86 93 179 439 2674 4
Buda Przemysław Zielona Góra 90 90 50 20 250 84 96 180 430   4
Szarpak Andrzej Zielona Góra 80 85 45 45 255 70 85 155 410   4
SUMA   515 555 290 235 1595 512 567 1079 2674   4
Burak Andrzej Białystok 90 100 45 50 285 82 96 178 463   5
Kulikowski Marek Białystok 80 90 50 50 270 90 87 177 447   5
Szymczuk Marcin Aleksander Białystok 90 85 50 40 265 80 99 179 444   5
Molski Krzysztof Białystok 85 90 50 45 270 75 97 172 442 2653 5
Krajewski Marek Białystok 80 90 50 40 260 87 86 173 433   5
Komarewski Tomasz Białystok 80 95 45 30 250 75 99 174 424   5
SUMA   505 550 290 255 1600 489 564 1053 2653   5
Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski 100 100 50 50 300 84 96 180 480   6
Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski 100 95 50 45 290 91 96 187 477   6
Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski 75 90 50 40 255 90 98 188 443   6
Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski 85 90 50 35 260 81 99 180 440 2652 6
Biernat Stanisław Gorzów Wielkopolski 80 90 50 50 270 69 79 148 418   6
Pulikowski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski 70 70 50 35 225 78 91 169 394   6
SUMA   510 535 300 255 1600 493 559 1052 2652   6
Kraiński Piotr Gdańsk 85 50 50 45 280 96 84 180 460   7
Szyłejko Rafał Gdańsk 85 95 50 40 270 82 99 181 451   7
Demps Krzysztof Gdańsk 95 95 50 50 290 53 97 150 440   7
Makowski Sławomir Gdańsk 65 100 50 50 265 92 78 170 435 2639 7
Niczyporuk Leszek Gdańsk 75 90 50 40 255 80 97 177 432   7
Lipiński Jacek Gdańsk 80 90 45 45 260 74 87 161 421   7
SUMA   485 520 295 270 1620 477 542 1019 2639   7
Montowski Zbyszko Bydgoszcz 100 100 50 40 290 73 97 170 460   8
Modrzejewski Jacek Bydgoszcz 90 95 50 30 265 88 96 184 449   8
Szyszka Piotr Bydgoszcz 85 100 50 40 275 78 96 174 449   8
Borowicz Paweł Bydgoszcz 85 95 50 35 265 81 96 177 442 2639 8
Ruta Mirosław Bydgoszcz 95 90 40 45 270 63 95 158 428   8
Karczewski Adam Bydgoszcz 85 75 50 40 250 70 91 161 411   8
SUMA   540 555 290 230 1615 453 571 1024 2639   8
Zawadzki Krzysztof Radom 100 100 50 50 300 80 91 171 471   9
Oleksik Marcin Paweł Radom 85 90 50 35 260 89 94 183 443   9
Krawczyk Paweł Radom 85 95 50 45 275 69 97 166 441   9
Winiarski Dariusz Andrzej Radom 85 80 50 35 250 84 96 180 430 2635 9
Madej Jakub Radom 90 75 50 30 245 89 91 180 425   9
Sosiński Piotr Radom 85 70 50 45 250 79 96 175 425   9
SUMA   530 510 300 240 1580 490 565 1055 2635   9
Aniołkowski Piotr Toruń 85 95 50 40 270 93 98 191 461   10
Rudnicki Marcin Toruń 80 90 50 45 265 94 91 185 450   10
Wiśniewski Marek Toruń 95 85 45 40 265 79 97 176 441   10
Karpik Michał Toruń 80 90 50 35 255 91 92 183 438 2614 10
Węgielewski Kamil Toruń 60 95 45 35 235 84 97 181 416   10
Karpiński Krzysztof Toruń 85 95 50 45 275 52 81 133 408   10
SUMA   485 550 290 240 1565 493 556 1049 2614   10
Grecki Krzysztof Słupsk 85 95 50 50 280 89 97 186 466   11
Borys Damian Słupsk 90 85 50 40 265 89 96 185 450   11
Golec Marcin Słupsk 85 85 50 30 250 87 95 182 432   11
Karpiński Marcin Słupsk 85 80 45 40 250 76 96 172 422 2602 11
Golec Michał Słupsk 75 80 45 50 250 78 93 171 421   11
Piotrowski Krzysztof Słupsk 65 95 40 45 245 69 97 166 411   11
SUMA   485 520 280 255 1540 488 574 1062 2602   11
Prill Tomasz Elbląg 100 90 50 35 275 82 99 181 456   12
Smoliński Piotr Elbląg 85 90 50 40 265 86 98 184 449   12
Goerick Marek Elbląg 80 85 50 40 255 95 97 192 447   12
Skibiak Dariusz Elbląg 80 90 40 50 260 83 96 179 439 2600 12
Onopiak Ryszard Elbląg 85 80 50 25 240 77 94 171 411   12
Dorniak Robert Elbląg 80 80 50 30 240 64 94 158 398   12
SUMA   510 515 290 220 1535 487 578 1065 2600   12
Ziółkowski Wojciech Szczecin 95 80 50 40 265 89 97 186 451   13
Kmieć Tomasz Szczecin 80 80 50 50 260 91 97 188 448   13
Bekasiak Szymon Szczecin 90 100 50 40 280 75 92 167 447   13
Bęćkowski Jarosław Szczecin 85 80 50 45 260 89 98 187 447 2594 13
Jóźwiak Piotr Szczecin 80 80 50 30 240 79 97 176 416   13
Mucho Andrzej Szczecin 80 70 45 35 230 62 93 155 385   13
SUMA   510 490 295 240 1535 485 574 1059 2594   13
Długosz Jacek Opole 90 90 50 40 270 86 97 183 453   14
Obigło Michał Opole 85 100 50 45 280 70 97 167 447   14
Suchodolski Adam Opole 80 95 50 45 270 69 93 162 432   14
Adamczyk Bartosz Opole 80 95 50 50 275 70 86 156 431 2587 14
Kowalski Jan Opole 85 80 40 40 245 87 87 174 419   14
Walisko Sławomir Opole 85 95 50 30 260 54 91 145 405   14
SUMA   505 555 290 250 1600 436 551 987 2587   14
Furmańczak Tomasz Leszno 80 100 50 30 260 89 94 183 443   15
Franczak Mariusz Leszno 100 80 50 40 270 78 94 172 442   15
Radzimski Jacek Leszno 90 90 50 45 275 71 94 165 440   15
Wojtyniak Andrzej Leszno 85 95 45 40 265 72 93 165 430 2585 15
Franczak Grzegorz Leszno 80 85 50 35 250 91 82 173 423   15
Kołak Marek Leszno 70 90 40 45 245 70 92 162 407   15
SUMA   505 540 285 235 1565 471 549 1020 2585   15
Włodyka Hubert Rzeszów 95 95 45 35 270 80 92 172 442   16
Brózda Łukasz Rzeszów 75 100 50 45 270 67 98 165 435   16
Gawron Jakub Rzeszów 90 90 50 35 265 75 92 167 432   16
Brózda Sławomir Rzeszów 70 90 50 40 250 82 93 175 425 2574 16
Bać Stanisław Rzeszów 95 85 35 30 245 77 99 176 421   16
Gaweł Patrycjusz Rzeszów 85 100 45 25 255 69 95 164 419   16
SUMA   510 560 275 210 1555 450 569 1019 2574   16
Paszenda Ryszard Katowice 90 90 50 45 275 84 95 179 454   17
Pospiech Sergiusz Katowice 75 90 50 50 265 85 96 181 446   17
Gawdzik Michał Katowice 90 95 50 30 265 79 99 178 443   17
Góral Mariusz Katowice 90 95 30 45 260 68 96 164 424 2559 17
Górnik Jerzy Katowice 70 95 50 30 245 70 86 156 401   17
Bernacki Roman Katowice 60 95 45 30 230 72 89 161 391   17
SUMA   475 560 275 230 1540 458 561 1019 2559   17
Kubiak Waldemar Krosno 80 90 50 50 270 81 99 180 450   18
Gruza Stanisław Krosno 75 90 50 50 265 84 93 177 442   18
Jackowski Rafał Krosno 80 70 50 45 245 94 98 192 437   18
Radwański Rafał Krosno 95 90 50 40 275 80 82 162 437 2532 18
Małecki Artur Krosno 60 70 50 45 225 84 96 180 405   18
Jóźwik Olaf Krosno 45 75 50 35 205 67 89 156 361   18
SUMA   435 485 300 265 1485 490 557 1047 2532   18
Szczotka Adam Bielsko Biała 80 90 50 30 250 93 99 192 442   19
Wąsik Dawid Bielsko Biała 95 90 50 25 260 83 95 178 438   19
Stokłosa Andrzej Bielsko Biała 95 95 50 35 275 69 92 161 436   19
Jordan Hubert Bielsko Biała 80 80 50 30 240 79 99 178 418 2529 19
Górniak Tomasz Bielsko Biała 75 90 50 40 255 69 91 160 415   19
Soberka Michał Bielsko Biała 70 90 50 40 250 40 90 130 380   19
SUMA   495 535 300 200 1530 433 566 999 2529   19
Jamróz Kamil Kielce 85 95 50 45 275 95 93 188 463   20
Smolarski Roman Kielce 85 100 50 40 275 78 94 172 447   20
Barszcz Jerzy Kielce 80 90 45 35 250 81 93 174 424   20
Kołodziejczyk Zygmunt Kielce 95 75 50 40 260 65 98 163 423 2521 20
Markiewicz Paweł Kielce 65 85 50 30 230 71 94 165 395   20
Kwieciński Jarosław Kielce 65 95 30 10 200 73 96 169 369   20
SUMA   475 540 275 200 1490 463 568 1031 2521   20


Opracował Bogusław Bauer
członek niestowarzyszony

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.