strona główna forum dyskusyjne













XIV Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Poznań - Antoninek 14.06.2014


Klasyfikacja indywidualna Klasyfikacja zespołowa

Klasyfikacja zespołowa

Nazwisko i Imię ZO PZŁ Krąg Przelot Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Razem Suma Lokata
Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski 95 100 50 50 295 93 93 186 481 1401 1
Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski 100 90 45 50 285 90 97 187 472
Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski 80 95 50 50 275 87 86 173 448
SUMA   275 285 145 150 855 270 276 546 1401
Oleksik Marcin Paweł Radom 95 95 50 45 285 91 97 188 473 1401 2
Madej Jakub Radom 100 95 40 50 285 91 95 186 471
Sosiński Piotr Radom 90 95 50 45 280 83 94 177 457
SUMA   285 285 140 140 850 265 286 551 1401
Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski 100 85 50 50 285 92 96 188 473 1391 3
Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski 95 85 50 50 280 87 95 182 462
Załoga Paweł Piotrków Trybunalski 90 95 50 50 285 73 98 171 456
SUMA   285 265 150 150 850 252 289 541 1391
Adamczyk Bartosz Opole 95 95 45 50 285 89 94 183 468 1386 4
Włodarczyk Remigiusz Opole 80 100 50 50 280 90 94 184 464
Kowalski Jan Opole 85 90 50 45 270 93 91 184 454
SUMA   260 285 145 145 835 272 279 551 1386
Fiszer Marcin Poznań 85 100 45 50 280 91 90 181 461 1380 5
Nowak Lech Poznań 75 95 50 50 270 94 96 190 460
Szymański Tomasz Poznań 75 100 50 50 275 85 99 184 459
SUMA   235 295 145 150 825 270 285 555 1380
Prill Tomasz Elbląg 90 95 45 50 280 92 97 189 469 1375 6
Skibiak Dariusz Elbląg 100 85 50 50 285 79 95 174 459
Goerick Marek Elbląg 95 80 50 50 275 75 97 172 447
SUMA   285 260 145 150 840 246 289 535 1375
Górski Henryk Tarnobrzeg 95 90 50 50 285 91 95 186 471 1374 7
Jędral Robert Tarnobrzeg 100 95 50 50 295 63 95 158 453
Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg 95 85 50 50 280 88 82 170 450
SUMA   290 270 150 150 860 242 272 514 1374
Kocoń Adrian Wałbrzych 95 85 50 50 280 92 98 190 470 1374 8
Biereśniewicz Wacław Wałbrzych 100 100 35 50 285 82 95 177 462
Kocoń Kamil Wałbrzych 80 90 50 50 270 80 92 172 442
SUMA   275 275 135 150 835 254 285 539 1374
Grobelny Adam Konin 95 95 50 50 290 79 94 173 463 1370 9
Neneman Tomasz Konin 95 95 40 50 280 83 100 183 463
Lewandowski Marcin Konin 95 80 50 50 275 74 95 169 444
SUMA   285 270 140 150 845 236 289 525 1370
Radwański Rafał Krosno 90 90 50 50 280 92 98 190 470 1370 10
Jackowski Rafał Krosno 90 80 50 50 270 90 100 190 460
Kubiak Waldemar Krosno 100 70 45 45 260 84 96 180 440
SUMA   280 240 145 145 810 266 294 560 1370
Czajkowski Grzegorz Wrocław 90 95 50 50 285 82 95 177 462 1360 11
Szydełko Aleksander Wrocław 85 90 50 50 275 84 95 179 454
Huminiak Tomasz Wrocław 80 80 40 50 250 98 96 194 444
SUMA   255 265 140 150 810 264 286 550 1360
Pankowski Marcin Płock 100 85 50 50 285 92 97 189 474 1360 12
Pietrzak Robert Płock 80 90 40 45 255 90 98 188 443
Szkopek Hubert Płock 95 70 45 45 255 91 97 188 443
SUMA   275 245 135 140 795 273 292 565 1360
Gajda Robert Warszawa 95 85 50 50 280 86 93 179 459 1359 13
Ostrowski Jan Warszawa 95 75 50 50 270 88 95 183 453
Ryś Jacek Warszawa 90 75 45 50 260 91 96 187 447
SUMA   280 235 145 150 810 265 284 549 1359
Andrzejczyk Paweł Koszalin 95 100 40 50 285 85 94 179 464 1356 14
Kneblewski Łukasz Koszalin 90 90 50 45 275 83 91 174 449
Żak Michał Koszalin 85 90 50 40 265 79 99 178 443
SUMA   270 280 140 135 825 247 284 531 1356
Kraiński Piotr Gdańsk 100 90 50 45 285 94 100 194 479 1352 15
Demps Krzysztof Gdańsk 90 95 45 45 275 81 96 177 452
Makowski Sławomir Gdańsk 75 80 45 45 245 82 94 176 421
SUMA   265 265 140 135 805 257 290 547 1352
Knaga Wojciech Ciechanów 90 85 50 50 275 93 85 178 453 1344 16
Marlęga Sławomir Ciechanów 95 80 50 50 275 75 97 172 447
Szugajew Michał Ciechanów 90 85 45 50 270 74 100 174 444
SUMA   275 250 145 150 820 242 282 524 1344
Montowski Zbyszko Bydgoszcz 90 90 50 50 280 89 97 186 466 1341 17
Szyszka Piotr Bydgoszcz 75 85 45 50 255 90 99 189 444
Modrzejewski Jacek Bydgoszcz 85 80 45 50 260 75 96 171 431
SUMA   250 255 140 150 795 254 292 546 1341
Witczyk Rafał Piła 90 85 45 50 270 90 95 185 455 1338 18
Czerwień Dariusz Piła 100 80 50 45 275 79 98 177 452
Kurzac Sławomir Piła 85 85 50 50 270 68 93 161 431
SUMA   275 250 145 145 815 237 286 523 1338
Mizerski Maciej Lublin 90 85 50 45 270 92 96 188 458 1338 19
Jaczyński Waldemar, Piotr Lublin 80 85 45 50 260 86 96 182 442
Miotła Grzegorz Lublin 95 85 40 40 260 86 92 178 438
SUMA   265 255 135 135 790 264 284 548 1338
Jamróz Kamil Kielce 95 95 50 50 290 93 99 192 482 1337 20
Smolarski Roman Kielce 85 85 40 45 255 74 100 174 429
Barszcz Jerzy Kielce 80 70 45 45 240 92 94 186 426
SUMA   260 250 135 140 785 259 293 552 1337
Komarewski Tomasz Białystok 100 85 50 40 275 80 95 175 450 1334 21
Burak Andrzej Białystok 100 70 50 45 265 81 97 178 443
Pilcicki Bogusław Białystok 85 80 50 45 260 84 97 181 441
SUMA   285 235 150 130 800 245 289 534 1334
Brózda Łukasz Rzeszów 90 85 50 50 275 93 100 193 468 1333 22
Bać Stanisław Rzeszów 80 85 45 50 260 88 99 187 447
Gaweł Patrycjusz Rzeszów 90 95 35 45 265 62 91 153 418
SUMA   260 265 130 145 800 243 290 533 1333
Białobrzeski Artur Ostrołęka 85 95 50 50 280 78 96 174 454 1318 23
Kaczyński Maciej Ostrołęka 95 80 50 40 265 77 94 171 436
Kaczyński Piotr Ostrołęka 70 90 40 50 250 80 98 178 428
SUMA   250 265 140 140 795 235 288 523 1318
Pudełko Janusz Kraków 90 85 40 50 265 92 98 190 455 1318 24
Rubiś Mariusz Kraków 100 65 50 50 265 84 94 178 443
Jaroń Jan Paweł Kraków 90 75 40 50 255 71 94 165 420
SUMA   280 225 130 150 785 247 286 533 1318
Karpiński Krzysztof Toruń 95 80 50 50 275 87 90 177 452 1317 25
Rudnicki Marcin Toruń 85 85 50 50 270 78 96 174 444
Wiśniewski Marek Toruń 80 80 50 40 250 77 94 171 421
SUMA   260 245 150 140 795 242 280 522 1317
Sztajner Mariusz Częstochowa 90 85 50 50 275 88 92 180 455 1311 26
Gęsiarz Szymon Częstochowa 80 90 50 50 270 91 92 183 453
Kokot Jarosław Częstochowa 90 60 50 35 235 79 89 168 403
SUMA   260 235 150 135 780 258 273 531 1311
Szerszenowicz Jacek Słupsk 95 75 50 50 270 87 95 182 452 1304 27
Borys Damian Słupsk 90 80 45 50 265 88 90 178 443
Szerszenowicz Tomasz Słupsk 100 60 35 45 240 82 87 169 409
SUMA   285 215 130 145 775 257 272 529 1304
Szarpak Łukasz Zielona Góra 95 85 50 40 270 93 97 190 460 1301 28
Sidoruk Andrzej Zielona Góra 85 75 40 35 235 89 97 186 421
Jaślanek Michał Zielona Góra 85 90 45 50 270 56 94 150 420
SUMA   265 250 135 125 775 238 288 526 1301
Ficek Michał Bielsko Biała 85 95 50 50 280 83 97 180 460 1298 29
Jordan Hubert Bielsko Biała 80 90 50 50 270 79 98 177 447
Szczotka Adam Bielsko Biała 65 60 45 50 220 85 86 171 391
SUMA   230 245 145 150 770 247 281 528 1298
Nowicki Karol Olsztyn 100 80 50 50 280 78 97 175 455 1292 30
Pawłowski Wiesław Olsztyn 95 95 50 45 285 64 90 154 439
Łakomy Wojciech Olsztyn 85 70 40 45 240 62 96 158 398
SUMA   280 245 140 140 805 204 283 487 1292
Bęćkowski Jarosław Szczecin 75 85 45 45 250 88 98 186 436 1291 31
Jóźwiak Piotr Szczecin 85 80 35 45 245 90 100 190 435
Bekasiak Szymon Szczecin 90 75 45 50 260 74 86 160 420
SUMA   250 240 125 140 755 252 284 536 1291
Surma Tomasz Łódź 90 85 50 50 275 82 99 181 456 1287 32
Daukszys Tadeusz Łódź 75 90 45 50 260 88 89 177 437
Kukułka Karol Łódź 80 75 45 45 245 69 80 149 394
SUMA   245 250 140 145 780 239 268 507 1287
Górnik Jerzy Katowice 90 80 45 50 265 85 85 170 435 1287 33
Pilorz Grzegorz Katowice 85 80 45 50 260 71 98 169 429
Pospiech Sergiusz Katowice 75 85 45 35 240 87 96 183 423
SUMA   250 245 135 135 765 243 279 522 1287
Hanusz Jakub Siedlce 90 75 45 50 260 92 94 186 446 1284 34
Hanusz Wojciech Siedlce 75 75 40 50 240 90 90 180 420
Supeł Krzysztof Teofil Siedlce 80 85 40 45 250 72 96 168 418
SUMA   245 235 125 145 750 254 280 534 1284
Deniziak Ryszard Antoni Łomża 80 75 45 50 250 89 96 185 435 1280 35
Święcki Krzysztof Łomża 90 95 40 50 275 64 92 156 431
Godula Mirosław Łomża 80 90 35 50 255 62 97 159 414
SUMA   250 260 120 150 780 215 285 500 1280
Ozimek Tomasz Skierniewice 90 95 50 50 285 91 96 187 472 1279 36
Jaworski Mariusz Skierniewice 65 90 45 45 245 75 86 161 406
Damaz Wiesław Skierniewice 80 65 50 50 245 79 77 156 401
SUMA   235 250 145 145 775 245 259 504 1279
Szwiec Ryszard Tarnów 80 85 50 50 265 77 82 159 424 1261 37
Solarz Wojciech Tarnów 80 85 50 50 265 61 95 156 421
Kosman Łukasz Tarnów 85 65 45 50 245 83 88 171 416
SUMA   245 235 145 150 775 221 265 486 1261
Kołodziej Piotr Kalisz 85 85 50 50 270 80 82 162 432 1256 38
Wróblewski Andrzej Kalisz 75 75 45 50 245 81 98 179 424
Mróz Szymon Kalisz 70 65 45 45 225 81 94 175 400
SUMA   230 225 140 145 740 242 274 516 1256
Guzik Rafał Nowy Sącz 95 90 45 50 280 83 63 146 426 1252 39
Wójs Krzysztof Nowy Sącz 75 75 45 50 245 85 84 169 414
Ryba Andrzej Nowy Sącz 90 75 50 45 260 67 85 152 412
SUMA   260 240 140 145 785 235 232 467 1252
Jakubiak Paweł Suwałki 85 85 45 45 260 93 82 175 435 1247 40
Tuszkowski Ryszard Suwałki 85 55 45 50 235 81 97 178 413
Roszko Marcin Suwałki 85 60 50 40 235 84 80 164 399
SUMA   255 200 140 135 730 258 259 517 1247
Gochnio Jerzy Biała Podlaska 90 75 45 45 255 79 95 174 429 1218 41
Wąsowski Kazimierz Biała Podlaska 90 70 45 45 250 83 94 177 427
Wójciuk Jerzy Biała Podlaska 55 65 35 45 200 64 98 162 362
SUMA   235 210 125 135 705 226 287 513 1218
Piecuch Piotr Chełm 90 80 45 50 265 80 93 173 438 1214 42
Maciąg Andrzej, Jan Chełm 85 55 35 45 220 88 93 181 401
Piętak Paweł Chełm 70 60 45 45 220 66 89 155 375
SUMA   245 195 125 140 705 234 275 509 1214
Marona Wiesław Jelenia Góra 80 75 50 25 230 86 87 173 403 1170 43
Rusinek Damian Jelenia Góra 70 75 40 45 230 70 89 159 389
Liczner Józef Jelenia Góra 85 75 35 45 240 53 85 138 378
SUMA   235 225 125 115 700 209 261 470 1170


Opracował Bogusław Bauer
członek niestowarzyszony

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.