strona główna forum dyskusyjne













XV Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej
Elbląg - Gołąbki 13 - 14.06.2015


Klasyfikacja indywidualna Klasyfikacja zespołowa

Klasyfikacja zespołowa

Nazwisko i Imię ZO PZŁ Krąg Przelot Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Razem Suma Lokata
Oleksik Marcin Paweł Radom 95 100 50 50 295 90 97 187 482 1406 1
Sosiński Piotr Radom 95 95 50 50 290 81 95 176 466
Winiarski Dariusz Andrzej Radom 95 95 50 45 285 75 98 173 458
SUMA   285 290 150 145 870 246 290 536 1406
Szymański Tomasz Poznań 85 100 50 50 285 96 99 195 480 1403 2
Nowak Lech Poznań 100 90 50 50 290 88 98 186 476
Fiszer Marcin Poznań 95 80 45 50 270 86 91 177 447
SUMA   280 270 145 150 845 270 288 558 1403
Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg 100 85 50 50 285 92 97 189 474 1401 3
Górski Henryk Tarnobrzeg 90 90 45 50 275 94 97 191 466
Jędral Robert Tarnobrzeg 100 90 45 50 285 81 95 176 461
SUMA   290 265 140 150 845 267 289 556 1401
Prill Tomasz Elbląg 100 100 50 50 300 93 100 193 493 1395 4
Smoliński Piotr Elbląg 95 90 50 50 285 79 92 171 456
Skibiak Dariusz Elbląg 90 90 45 50 275 74 97 171 446
SUMA   285 280 145 150 860 246 289 535 1395
Montowski Zbyszko Bydgoszcz 100 100 50 50 300 84 98 182 482 1393 5
Szyszka Piotr Bydgoszcz 85 100 45 50 280 88 88 176 456
Borowicz Paweł Bydgoszcz 90 90 50 50 280 78 97 175 455
SUMA   275 290 145 150 860 250 283 533 1393
Szydełko Aleksander Wrocław 100 100 45 50 295 88 91 179 474 1388 6
Huminiak Tomasz Wrocław 95 80 50 50 275 95 97 192 467
Janczak Krzysztof Wrocław 100 90 50 45 285 77 85 162 447
SUMA   295 270 145 145 855 260 273 533 1388
Buda Marek Zielona Góra 100 100 50 50 300 74 95 169 469 1385 7
Szober Krzysztof Zielona Góra 100 95 50 45 290 74 96 170 460
Szarpak Łukasz Zielona Góra 100 85 45 50 280 82 94 176 456
SUMA   300 280 145 145 870 230 285 515 1385
Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski 95 90 50 50 285 94 95 189 474 1382 8
Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski 95 100 50 50 295 79 97 176 471
Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski 85 90 50 40 265 80 92 172 437
SUMA   275 280 150 140 845 253 284 537 1382
Kraiński Piotr Gdańsk 95 90 45 50 280 90 97 187 467 1382 9
Szyłejko Rafał Gdańsk 100 80 50 50 280 88 96 184 464
Demps Krzysztof Gdańsk 85 100 50 50 285 72 94 166 451
SUMA   280 270 145 150 845 250 287 537 1382
Nowicki Karol Olsztyn 95 95 50 50 290 83 96 179 469 1376 10
Łakomy Wojciech Olsztyn 95 90 50 45 280 83 93 176 456
Neugebauer Jerzy Olsztyn 90 85 50 50 275 85 91 176 451
SUMA   280 270 150 145 845 251 280 531 1376
Radwański Rafał Krosno 100 90 50 50 290 91 94 185 475 1375 11
Jackowski Rafał Krosno 90 85 45 50 270 88 96 184 454
Rubiś Mariusz Krosno 90 90 40 50 270 78 98 176 446
SUMA   280 265 135 150 830 257 288 545 1375
Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski 100 100 45 45 290 93 95 188 478 1373 12
Barański Paweł Piotrków Trybunalski 90 80 50 50 270 91 94 185 455
Mińszczak Dariusz Piotrków Trybunalski 85 80 50 45 260 84 96 180 440
SUMA   275 260 145 140 820 268 285 553 1373
Andrzejczyk Paweł Koszalin 95 100 50 50 295 90 95 185 480 1366 13
Zmuda Trzebiatowski Adrian Koszalin 90 80 50 50 270 80 97 177 447
Kneblewski Łukasz Koszalin 90 80 45 45 260 89 90 179 439
SUMA   275 260 145 145 825 259 282 541 1366
Karpik Michał Toruń 85 95 50 50 280 88 99 187 467 1361 14
Węgielewski Kamil Toruń 95 90 50 50 285 89 93 182 467
Rudnicki Marcin Toruń 90 90 45 50 275 62 90 152 427
SUMA   270 275 145 150 840 239 282 521 1361
Maciąg Andrzej, Jan Chełm 95 75 50 50 270 89 99 188 458 1356 15
Kędzierawski Piotr Chełm 95 70 50 50 265 88 96 184 449
Piecuch Piotr Chełm 85 90 50 50 275 82 92 174 449
SUMA   275 235 150 150 810 259 287 546 1356
Goerick Marek Elbląg II 90 100 50 50 290 91 95 186 476 1355 16
Onopiak Ryszard Elbląg II 95 70 50 50 265 88 96 184 449
Kapuściński Rafał Elbląg II 100 80 50 50 280 69 81 150 430
SUMA   285 250 150 150 835 248 272 520 1355
Gajda Robert Warszawa 100 95 50 45 290 87 98 185 475 1352 17
Duplicki Jacek Warszawa 90 90 45 50 275 69 96 165 440
Stańczuk Krzysztof Warszawa 85 90 45 50 270 72 95 167 437
SUMA   275 275 140 145 835 228 289 517 1352
Gawdzik Michał Katowice 100 75 50 50 275 94 100 194 469 1347 18
Pospiech Sergiusz Katowice 85 85 45 50 265 86 99 185 450
Paszenda Ryszard Katowice 90 80 50 45 265 66 97 163 428
SUMA   275 240 145 145 805 246 296 542 1347
Czerwień Dariusz Piła 100 85 50 50 285 84 94 178 463 1346 19
Pietrusza Wojciech Piła 95 85 50 45 275 80 89 169 444
Senger Marcin Piła 95 85 50 35 265 82 92 174 439
SUMA   290 255 150 130 825 246 275 521 1346
Lewandowski Marcin Konin 95 90 50 50 285 85 95 180 465 1346 20
Neneman Tomasz Konin 100 75 45 40 260 86 96 182 442
Rozpendowski Łukasz Konin 100 80 50 50 280 79 80 159 439
SUMA   295 245 145 140 825 250 271 521 1346
Kocisz Kamil Suwałki 95 100 50 50 295 84 100 184 479 1342 21
Tuszkowski Ryszard Suwałki 95 85 50 45 275 72 95 167 442
Kurzynowski Jarosław Suwałki 90 70 45 40 245 91 85 176 421
SUMA   280 255 145 135 815 247 280 527 1342
Nowak Tadeusz Tarnów 95 90 50 50 285 74 98 172 457 1339 22
Gębala Marek Tarnów 90 90 50 50 280 87 85 172 452
Kosman Łukasz Tarnów 95 90 50 50 285 54 91 145 430
SUMA   280 270 150 150 850 215 274 489 1339
Pankowski Marcin Płock 90 95 50 50 285 82 88 170 455 1335 23
Pietrzak Robert Płock 95 90 50 50 285 72 92 164 449
Skonieczny Jarosław Płock 90 85 50 50 275 62 94 156 431
SUMA   275 270 150 150 845 216 274 490 1335
Jamróz Kamil Kielce 95 95 50 50 290 94 98 192 482 1332 24
Smolarski Roman Kielce 95 70 40 45 250 94 97 191 441
Kruszyński Dariusz Kielce 85 65 50 40 240 71 98 169 409
SUMA   275 230 140 135 780 259 293 552 1332
Pudełko Janusz Kraków 100 95 50 45 290 77 96 173 463 1331 25
Maciejczyk Marek Kraków 100 75 50 50 275 81 85 166 441
Furczoń Jan Marian Kraków 100 85 50 35 270 72 85 157 427
SUMA   300 255 150 130 835 230 266 496 1331
Burak Andrzej Białystok 85 85 50 45 265 83 97 180 445 1331 26
Pilcicki Bogusław Białystok 85 80 50 50 265 84 95 179 444
Szymczuk Marcin Aleksander Białystok 85 90 50 45 270 76 96 172 442
SUMA   255 255 150 140 800 243 288 531 1331
Bać Stanisław Rzeszów 100 95 45 50 290 90 95 185 475 1327 27
Włodyka Hubert Rzeszów 75 90 50 45 260 77 92 169 429
Brózda Sławomir Rzeszów 95 80 50 35 260 73 90 163 423
SUMA   270 265 145 130 810 240 277 517 1327
Godula Mirosław Łomża 90 95 50 50 285 80 93 173 458 1325 28
Święcki Krzysztof Łomża 95 95 50 50 290 48 96 144 434
Deniziak Ryszard Antoni Łomża 90 65 50 50 255 83 95 178 433
SUMA   275 255 150 150 830 211 284 495 1325
Gochnio Jerzy Biała Podlaska 95 85 40 50 270 88 98 186 456 1321 29
Wąsowski Kazimierz Biała Podlaska 90 90 50 50 280 80 92 172 452
Wójciuk Jerzy Biała Podlaska 70 70 50 45 235 89 89 178 413
SUMA   255 245 140 145 785 257 279 536 1321
Furmańczak Tomasz Leszno 85 90 50 50 275 93 99 192 467 1320 30
Radzimski Jacek Leszno 90 90 40 45 265 84 94 178 443
Wojtyniak Andrzej Leszno 85 60 45 40 230 81 99 180 410
SUMA   260 240 135 135 770 258 292 550 1320
Pióro Robert Siedlce 100 90 45 45 280 87 92 179 459 1317 31
Hanusz Wojciech Siedlce 90 95 50 35 270 70 92 162 432
Supeł Krzysztof Teofil Siedlce 85 85 50 30 250 79 97 176 426
SUMA   275 270 145 110 800 236 281 517 1317
Borys Damian Słupsk 85 95 50 50 280 92 91 183 463 1315 32
Placha Piotr Słupsk 80 80 50 50 260 82 87 169 429
Piotrowski Krzysztof Słupsk 75 80 50 50 255 74 94 168 423
SUMA   240 255 150 150 795 248 272 520 1315
Szczotka Adam Bielsko Biała 90 85 50 45 270 85 98 183 453 1313 33
Stokłosa Andrzej Bielsko Biała 90 80 50 50 270 72 94 166 436
Jordan Hubert Bielsko Biała 85 80 45 50 260 73 91 164 424
SUMA   265 245 145 145 800 230 283 513 1313
Szugajew Michał Ciechanów 95 100 50 50 295 83 98 181 476 1313 34
Marlęga Sławomir Ciechanów 90 90 50 50 280 83 99 182 462
Bajak Andrzej, Piotr Ciechanów 80 55 45 40 220 59 96 155 375
SUMA   265 245 145 140 795 225 293 518 1313
Gęsiarz Szymon Częstochowa 95 90 45 50 280 80 95 175 455 1311 35
Sztajner Mariusz Częstochowa 55 95 45 50 245 88 97 185 430
Trojakowski Stanisław Częstochowa 90 70 40 45 245 90 91 181 426
SUMA   240 255 130 145 770 258 283 541 1311
Kaczyński Maciej Ostrołęka 90 70 50 50 260 90 97 187 447 1308 36
Białobrzeski Artur Ostrołęka 95 85 50 45 275 78 86 164 439
Turczyn Paweł Ostrołęka 75 80 45 45 245 79 98 177 422
SUMA   260 235 145 140 780 247 281 528 1308
Adamczyk Bartosz Opole 95 95 50 50 290 81 93 174 464 1305 37
Długosz Jacek Opole 80 85 50 50 265 68 96 164 429
Kowalski Jan Opole 70 80 50 35 235 82 95 177 412
SUMA   245 260 150 135 790 231 284 515 1305
Surma Tomasz Łódź 90 100 45 50 285 90 97 187 472 1303 38
Daukszys Tadeusz Łódź 80 80 30 50 240 87 96 183 423
Kukułka Karol Łódź 90 70 45 45 250 66 92 158 408
SUMA   260 250 120 145 775 243 285 528 1303
Biereśniewicz Wacław Wałbrzych 90 95 50 50 285 58 95 153 438 1291 39
Kocoń Aleksander Wałbrzych 95 85 50 50 280 60 98 158 438
Kocoń Kamil Wałbrzych 95 75 50 50 270 76 69 145 415
SUMA   280 255 150 150 835 194 262 456 1291
Przybyłowicz Remigiusz Kalisz 100 85 50 50 285 83 93 176 461 1287 40
Pauś Maciej Kalisz 90 55 50 45 240 83 97 180 420
Kołodziej Piotr Kalisz 95 65 50 50 260 59 87 146 406
SUMA   285 205 150 145 785 225 277 502 1287
Zieliński Mariusz Włocławek 100 95 45 45 285 70 98 168 453 1282 41
Smykowski Marcin Włocławek 80 100 45 45 270 79 86 165 435
Komorowski Tomasz Włocławek 95 75 10 50 230 73 91 164 394
SUMA   275 270 100 140 785 222 275 497 1282
Kwaśniewski Marcin Lublin 90 95 50 45 280 80 88 168 448 1257 42
Jaczyński Waldemar, Piotr Lublin 80 75 50 40 245 83 98 181 426
Wójcicki Tomasz, Aleksander Lublin 80 80 40 35 235 57 91 148 383
SUMA   250 250 140 120 760 220 277 497 1257
Ozimek Tomasz Skierniewice 90 90 50 50 280 90 95 185 465 1252 43
Wyleziński Krzysztof Skierniewice 85 90 40 35 250 72 94 166 416
Nowakowski Benedykt Skierniewice 80 65 40 45 230 57 84 141 371
SUMA   255 245 130 130 760 219 273 492 1252
Liczner Józef Jelenia Góra 85 90 40 35 250 74 95 169 419 1225 44
Cerkanowicz Damian Jelenia Góra 70 80 45 45 240 74 96 170 410
Łapucewicz Józef Jelenia Góra 90 70 40 45 245 61 90 151 396
SUMA   245 240 125 125 735 209 281 490 1225
Zbrożek Piotr Nowy Sącz 85 85 50 40 260 80 95 175 435 1172 45
Knurowski Paweł Nowy Sącz 90 75 50 30 245 33 97 130 375
Guzik Andrzej Nowy Sącz 90 60 45 35 230 73 59 132 362
SUMA   265 220 145 105 735 186 251 437 1172
Rędzikowski Piotr Sieradz 85 75 45 50 255 76 89 165 420 1169 46
Majda Maciej Sieradz 75 70 50 45 240 78 86 164 404
Skrzypczyński Grzegorz Sieradz 75 80 35 40 230 44 71 115 345
SUMA   235 225 130 135 725 198 246 444 1169


Opracował Bogusław Bauer
członek niestowarzyszony

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.