strona główna forum dyskusyjne













IV Mistrzostwa PZŁ DIAN
Katowice - Siemianowice 10.06.2017 r.


Klasyfikacja indywidualna Klasyfikacja zespołowa

Klasyfikacja zespołowa

Nazwisko i Imię Kl.   Krąg Przelot Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Razem Suma Lokata
Łyczykowska Aleksandra M Katowice 80 85 50 50 265 92 97 189 454 1247 1
Zakręta Alina P Katowice 85 70 50 35 240 75 93 168 408
Gilner Anna P Katowice 55 90 40 45 230 66 89 155 385
SUMA     220 245 140 130 735 233 279 512 1247
Helizanowicz Klaudia P Tarnów 85 85 45 45 260 75 91 166 426 1224 2
Nowak Liliana P Tarnów 75 75 45 40 235 81 95 176 411
Mach Gabriela P Tarnów 75 80 40 35 230 70 87 157 387
SUMA     235 240 130 120 725 226 273 499 1224
Bernacka-Adamczyk Dominika M Opole 65 85 45 45 240 73 96 169 409 1107 3
Adamska Bibiana P Opole 60 75 30 45 210 69 93 162 372
Kołatek Nina P Opole 55 35 40 40 170 59 97 156 326
SUMA     180 195 115 130 620 201 286 487 1107
Łąpieś Julita Natalia M Toruń 55 75 50 40 220 67 99 166 386 1058 4
Kutnik Agata Dorota M Toruń 75 70 40 30 215 43 96 139 354
Janus Magdalena P Toruń 60 50 30 30 170 71 77 148 318
SUMA     190 195 120 100 605 181 272 453 1058
Oset Maria Magdalena M Bydgoszcz 90 65 40 45 240 49 93 142 382 1024 5
Głazowska Sylwia Elżbieta P Bydgoszcz 65 60 45 40 210 64 82 146 356
Żalikowska Jolanta Sylwia P Bydgoszcz 25 40 45 35 145 49 92 141 286
SUMA     180 165 130 120 595 162 267 429 1024
Hein Beata M Piła 60 60 45 50 215 85 96 181 396 1023 6
Gębala Beata P Piła 60 25 45 40 170 62 82 144 314
Otworowska Barbara P Piła 75 55 35 40 205 73 35 108 313
SUMA     195 140 125 130 590 220 213 433 1023
Gumna Renata P Koszalin 65 55 45 35 200 83 66 149 349 1020 7
Osak Hanna P Koszalin 50 60 45 35 190 61 88 149 339
Grynia Barbara P Koszalin 60 50 45 30 185 54 93 147 332
SUMA     175 165 135 100 575 198 247 445 1020
Urban Natalia P Poznań 75 55 40 40 210 84 95 179 389 1007 8
Zielazek Anna P Poznań 55 60 25 50 190 50 73 123 313
Borzych Małgorzata P Poznań 60 55 45 10 170 47 88 135 305
SUMA     190 170 110 100 570 181 256 437 1007
Krawiec-Grabczak Marta P Rzeszów 65 50 50 35 200 78 86 164 364 932 9
Straub Ariadna P Rzeszów 60 30 20 20 130 79 90 169 299
Stopa-Garncarz Kinga P Rzeszów 50 50 35 15 150 32 87 119 269
SUMA     175 130 105 70 480 189 263 452 932
Malcharek Sylwia P Katowice 75 85 30 50 240 42 77 119 359 923 10
Orłowska Helena P Katowice 60 75 35 20 190 35 79 114 304
Gorywoda Elena P Katowice 55 45 35 0 135 39 86 125 260
SUMA     190 205 100 70 565 116 242 358 923
Sokólska Urszula P Łomża 65 55 45 40 205 47 71 118 323 917 11
Kifiak Edyta P Łomża 50 55 35 10 150 79 75 154 304
Tercjak Karolina P Łomża 55 65 15 15 150 56 84 140 290
SUMA     170 175 95 65 505 182 230 412 917
Lorenc Joanna P Krosno 55 50 50 25 180 45 85 130 310 880 12
Pyskaty Natalia P Krosno 50 40 40 25 155 60 85 145 300
Jackowska Agnieszka P Krosno 30 25 30 20 105 75 90 165 270
SUMA     135 115 120 70 440 180 260 440 880
Klejnotowska Alicja P Słupsk 65 65 40 30 200 74 92 166 366 879 13
Łabenda Agata M Słupsk 50 65 45 45 205 29 77 106 311
Ciemińska Renata P Słupsk 15 35 30 5 85 41 76 117 202
SUMA     130 165 115 80 490 144 245 389 879
Piątkowska-Klimaszewska Ewa P Suwałki 45 75 45 35 200 79 87 166 366 797 14
Piątkowska Marta P Suwałki 30 25 35 25 115 71 87 158 273
Warsiewicz Anna P Suwałki 30 5 5 15 55 25 78 103 158
SUMA     105 105 85 75 370 175 252 427 797
Mękal Patrycja P Tarnobrzeg 40 65 30 35 170 39 90 129 299 779 15
Krasoń Olga P Tarnobrzeg 25 25 40 40 130 44 84 128 258
Szpyt-Małkowicz Agata P Tarnobrzeg 35 35 20 25 115 26 81 107 222
SUMA     100 125 90 100 415 109 255 364 779
Korczyc Jolanta P Piotrków Trybunalski 30 45 45 20 140 39 91 130 270 714 16
Chamczyk Katarzyna P Piotrków Trybunalski 20 20 10 40 90 52 94 146 236
Nurczyńska Małgorzata P Piotrków Trybunalski 20 15 40 15 90 47 71 118 208
SUMA     70 80 95 75 320 138 256 394 714
Gaj Joanna Elżbieta P Jelenia Góra 60 60 30 30 180 26 45 71 251 708 17
Baraniecka Aleksandra P Jelenia Góra 30 40 30 25 125 37 86 123 248
Marona Beata Brygida P Jelenia Góra 25 15 20 15 75 38 96 134 209
SUMA     115 115 80 70 380 101 227 328 708
Rachwalik Barbara P Kraków 45 75 35 50 205 59 93 152 357 679 18
Ochman Anna P Kraków 55 55 35 35 180 56 86 142 322
                       
SUMA     100 130 70 85 385 115 179 294 679
Michalak Dorota P Olsztyn 65 15 30 20 130 61 96 157 287 628 19
Bąk Ewa P Olsztyn 50 70 35 25 180 37 49 86 266
Kaczmarek Beata P Olsztyn 0 35 20 20 75 0 0 0 75
SUMA     115 120 85 65 385 98 145 243 628
Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina P Radom 55 75 50 40 220 59 77 136 356 627 20
Sobania Agnieszka Irena P Radom 40 45 35 40 160 42 69 111 271
                       
SUMA     95 120 85 80 380 101 146 247 627
Włodarczyk Joanna P Gdańsk 75 90 45 35 245 44 81 125 370 619 21
Frieske-Pszczółkowska Magdalena P Gdańsk 45 30 25 30 130 45 74 119 249
                       
SUMA     120 120 70 65 375 89 155 244 619
Stanecka Anna P Gorzów Wielkopolski 50 40 30 35 155 66 93 159 314 571 22
Melanowicz Barbara P Gorzów Wielkopolski 55 40 25 15 135 48 74 122 257
                       
SUMA     105 80 55 50 290 114 167 281 571
Cieślak Katarzyna P Łódź 45 40 50 35 170 17 53 70 240 557 23
Goszczyńska Małgorzata P Łódź 15 20 25 25 85 30 54 84 169
Baczyńska Aleksandra P Łódź 40 5 10 10 65 25 58 83 148
SUMA     100 65 85 70 320 72 165 237 557
Jańczak Anna Maria P Chełm 50 60 40 30 180 63 70 133 313 524 24
Chachaj Anna P Chełm 35 40 25 10 110 41 60 101 211
                       
SUMA     85 100 65 40 290 104 130 234 524
Skibicka Alina P Włocławek 35 35 40 45 155 38 82 120 275 490 25
Soborska-Gnap Aleksandra P Włocławek 25 40 20 25 110 25 80 105 215
                       
SUMA     60 75 60 70 265 63 162 225 490
Prusińska Michalina P Sieradz 30 50 35 35 150 38 91 129 279 483 26
Wieczorek Iwona P Sieradz 10 5 25 5 45 27 65 92 137
Wilmańska Dominika Natalia P Sieradz 5 10 10 20 45 0 22 22 67
SUMA     45 65 70 60 240 65 178 243 483
Idczak-Popielas Katarzyna P Leszno 60 35 25 25 145 48 53 101 246 482 27
Stachowiak Anna P Leszno 55 25 40 30 150 22 64 86 236
                       
SUMA     115 60 65 55 295 70 117 187 482
Przeorek Dominika Marta P Ciechanów 75 80 40 30 225 63 62 125 350 473 28
Andrzejak Marlena P Ciechanów 20 10 0 35 65 18 40 58 123
                       
SUMA     95 90 40 65 290 81 102 183 473
Wysogląd Ewelina Anna P Kalisz 15 10 35 25 85 15 75 90 175 442 29
Kuścielek Katarzyna P Kalisz 15 20 25 15 75 15 59 74 149
Dittrich Patrycja P Kalisz 5 5 15 10 35 31 52 83 118
SUMA     35 35 75 50 195 61 186 247 442
Socha Dominika M Konin 70 75 40 50 235 74 96 170 405 405 30
                       
                       
SUMA     70 75 40 50 235 74 96 170 405
Garncarz Dorota Marta P Zamość 15 10 15 25 65 13 73 86 151 385 31
Kopeć Aleksandra P Zamość 15 15 10 25 65 37 36 73 138
Małyska Urszula Katarzyna P Zamość 20 15 25 20 80 0 16 16 96
SUMA     50 40 50 70 210 50 125 175 385
Robacka Anna P Przemyśl 20 45 20 20 105 10 70 80 185 352 32
Tkaczyk Anna P Przemyśl 5 15 0 5 25 0 61 61 86
Pieczek Zdzisława P Przemyśl 10 30 5 10 55 2 24 26 81
SUMA     35 90 25 35 185 12 155 167 352
Dyl Małgorzata P Elbląg 45 35 45 35 160 49 73 122 282 282 33
                       
                       
SUMA     45 35 45 35 160 49 73 122 282
Parczyńska Mariola, Grażyna P Lublin 50 45 35 15 145 44 56 100 245 245 34
                       
                       
SUMA     50 45 35 15 145 44 56 100 245
Dziurna Irena P Nowy Sącz 20 40 25 20 105 37 68 105 210 210 35
                       
                       
SUMA     20 40 25 20 105 37 68 105 210


Opracował Bogusław Bauer
członek niestowarzyszony

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.