strona główna forum dyskusyjne















XXXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich
Włocławek - Ostrowy 15-16.09.2018


Klasyfikacja indywidualna Klasyfikacja drużynowa


Klasyfikacja drużynowa

  Nazwisko i Imię   ZO PZŁ Koło Łowieckie Krąg Przelot Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Razem Suma Lokata
1 Kraiński Piotr M Gdańsk KŁ Wybrzeże Gdańsk 95 100 50 50 295 81 96 177 472 1378 1
2 Szyłejko Rafał M Gdańsk KŁ Wybrzeże Gdańsk 85 90 50 50 275 88 95 183 458
3 Szugajew Michał Adam M Gdańsk KŁ Wybrzeże Gdańsk 90 95 45 35 265 91 92 183 448
  SUMA       270 285 145 135 835 260 283 543 1378
1 Stokłosa Andrzej M Bielsko Biała KŁ Ślepowron Rudzica 95 95 50 45 285 89 93 182 467 1360 2
2 Jordan Hubert M Bielsko Biała KŁ Ślepowron Rudzica 85 95 50 50 280 80 94 174 454
3 Górniak Tomasz M Bielsko Biała KŁ Ślepowron Rudzica 90 80 50 50 270 75 94 169 439
  SUMA       270 270 150 145 835 244 281 525 1360
1 Fiszer Marcin M Poznań 43 Słonka 100 90 50 45 285 94 98 192 477 1350 3
2 Węgrzyn Jarosław M Poznań 43 Słonka 100 100 40 35 275 68 95 163 438
3 Klawe Hubert M Poznań 43 Słonka 85 95 45 45 270 70 95 165 435
  SUMA       285 285 135 125 830 232 288 520 1350
1 Załoga Paweł M Piotrków Tryb. LEŚNIK Piotrków Tryb. 85 100 50 45 280 93 99 192 472 1338 4
2 Misztela Piotr M Piotrków tryb. LEŚNIK Piotrków Tryb. 80 85 50 50 265 80 95 175 440
3 Smólski Hubert M Piotrków tryb. LEŚNIK Piotrków Tryb. 60 90 50 45 245 87 94 181 426
  SUMA       225 275 150 140 790 260 288 548 1338
1 Jóźwiak Piotr Wacław M Szczecin WKŁ DROP Szczecin 65 95 50 50 260 90 100 190 450 1330 5
2 Bekasiak Szymon M Szczecin WKŁ DROP Szczecin 95 90 50 45 280 82 86 168 448
3 Bekasiak Paweł Cezary M Szczecin WKŁ DROP Szczecin 85 95 50 40 270 68 94 162 432
  SUMA       245 280 150 135 810 240 280 520 1330
1 Montowski Zbyszko M Bydgoszcz Głusza w Łąsku Wielkim 95 90 50 45 280 94 99 193 473 1323 6
2 Borowicz Paweł Henryk M Bydgoszcz Głusza w Łąsku Wielkim 95 85 50 50 280 92 99 191 471
3 Montowski Hubert M Bydgoszcz Głusza w Łąsku Wielkim 75 60 30 45 210 79 90 169 379
  SUMA       265 235 130 140 770 265 288 553 1323
1 Daukszys Tadeusz M Łódź KŁ Tur 95 100 50 45 290 82 98 180 470 1322 7
2 Rafalski Maciej M Łódź KŁ Tur 75 95 50 40 260 78 95 173 433
3 Rafalski Mikołaj P Łódź KŁ Tur 65 90 40 45 240 87 92 179 419
  SUMA       235 285 140 130 790 247 285 532 1322
1 Furmańczak Tomasz M Leszno KŁ Szarak w Strzyżewicach 85 95 50 45 275 91 98 189 464 1321 8
2 Franczak Bartłomiej P Leszno KŁ Szarak w Strzyżewicach 95 95 50 35 275 80 85 165 440
3 Franczak Mariusz M Leszno KŁ Szarak w Strzyżewicach 70 85 50 45 250 80 87 167 417
  SUMA       250 275 150 125 800 251 270 521 1321
1 Gałęcki Bogdan M Gorzów Wlkp. KŁ Bory Lubuskie w Gorzowie Wlkp. 95 100 50 50 295 89 98 187 482 1316 9
2 Chuderski Kazimierz M Gorzów Wlkp. KŁ Bory Lubuskie w Gorzowie Wlkp. 90 80 45 50 265 71 86 157 422
3 Wiśniewski Piotr M Gorzów Wlkp. KŁ Bory Lubuskie w Gorzowie Wlkp. 75 90 50 30 245 72 95 167 412
  SUMA       260 270 145 130 805 232 279 511 1316
1 Tomala Sławomir M Tarnobrzeg Darz Bór Zbydniów 75 100 50 50 275 95 98 193 468 1315 10
2 Górski Henryk M Tarnobrzeg Darz Bór Zbydniów 95 100 50 35 280 94 87 181 461
3 Jędral Robert M Tarnobrzeg Darz Bór Zbydniów 75 75 45 45 240 65 81 146 386
  SUMA       245 275 145 130 795 254 266 520 1315
1 Kowalski Marek Piotr M Toruń KŁ Zlot w Toruniu 90 95 45 40 270 94 85 179 449 1312 11
2 Kalinowski Paweł M Toruń KŁ Zlot w Toruniu 80 100 45 35 260 82 95 177 437
3 Łassa Paweł Michał M Toruń KŁ Zlot w Toruniu 75 95 40 45 255 78 93 171 426
  SUMA       245 290 130 120 785 254 273 527 1312
1 Mołdrzyk Dawid M Katowice KŁ Las Jastrzębie 90 85 50 50 275 88 90 178 453 1294 12
2 Gembalczyk Paweł M Katowice KŁ Las Jastrzębie 80 95 40 30 245 84 94 178 423
3 Mołdrzyk Janusz P Katowice KŁ Las Jastrzębie 95 95 45 40 275 51 92 143 418
  SUMA       265 275 135 120 795 223 276 499 1294
1 Andrzejczyk Patryk M Koszalin KŁ Bekas Koszalin 90 100 45 50 285 77 100 177 462 1290 13
2 Andrzejczyk Paweł M Koszalin KŁ Bekas Koszalin 90 80 50 45 265 86 97 183 448
3 Andrzejczyk Przemysław M Koszalin KŁ Bekas Koszalin 60 80 50 35 225 64 91 155 380
  SUMA       240 260 145 130 775 227 288 515 1290
1 Huminiak Tomasz M Wrocław KŁ Jeleń we Wrocławiu 80 90 50 50 270 94 95 189 459 1290 14
2 Czerski Paweł M Wrocław KŁ Jeleń we Wrocławiu 80 90 50 35 255 95 91 186 441
3 Markiewicz Maciej M Wrocław KŁ Jeleń we Wrocławiu 25 85 50 45 205 90 95 185 390
  SUMA       185 265 150 130 730 279 281 560 1290
1 Buda Marek Czesław M Zielona Góra KŁ Piast Sulechów 80 90 50 40 260 83 97 180 440 1286 15
2 Buda Przemysław M Zielona Góra KŁ Piast Sulechów 85 90 50 40 265 75 97 172 437
3 Buda Sławomir Wojciech P Zielona Góra KŁ Piast Sulechów 75 95 45 20 235 79 95 174 409
  SUMA       240 275 145 100 760 237 289 526 1286
1 Miotła Grzegorz Mariusz M Lublin KŁ Bażant w Poniatowej 90 95 45 45 275 79 89 168 443 1279 16
2 Maruszak Wojciech, Jerzy M Lublin KŁ Bażant w Poniatowej 85 85 50 45 265 85 92 177 442
3 Kita Jan M Lublin KŁ Bażant w Poniatowej 80 85 45 15 225 81 88 169 394
  SUMA       255 265 140 105 765 245 269 514 1279
1 Dzikowski Paweł M Sieradz KŁ Gęgawa Uniejów 85 90 45 50 270 69 95 164 434 1278 17
2 Kosmalski Adam M Sieradz KŁ Gęgawa Uniejów 65 85 50 45 245 89 91 180 425
3 Leszczyński Paweł P Sieradz KŁ Gęgawa Uniejów 80 80 50 45 255 92 72 164 419
  SUMA       230 255 145 140 770 250 258 508 1278
1 Hanusz Jakub M Warszawa KŁ Ursus Warszawa 80 100 50 45 275 89 96 185 460 1277 18
2 Hanusz Wojciech M Warszawa KŁ Ursus Warszawa 65 90 45 45 245 77 88 165 410
3 Hanusz Bartłomiej M Warszawa KŁ Ursus Warszawa 85 80 45 45 255 68 84 152 407
  SUMA       230 270 140 135 775 234 268 502 1277
1 Molski Krzysztof M Białystok KŁ Głuszec Białystok 95 85 50 40 270 70 97 167 437 1269 19
2 Kulikowski Marek M Białystok KŁ Głuszec Białystok 70 85 50 45 250 73 99 172 422
3 Ziniewicz Robert P Białystok KŁ Głuszec Białystok 75 70 45 45 235 79 96 175 410
  SUMA       240 240 145 130 755 222 292 514 1269
1 Kubik Bartosz Kamil M Radom KŁ Leśników Rosomak Radom 100 100 45 35 280 69 92 161 441 1258 20
2 Olender Robert M Radom KŁ Leśników Rosomak Radom 80 85 45 45 255 75 83 158 413
3 Kubik Ireneusz M Radom KŁ Leśników Rosomak Radom 75 85 40 45 245 77 82 159 404
  SUMA       255 270 130 125 780 221 257 478 1258
1 Jankowski Grzegorz M Olsztyn KŁ Dzięcioł w Miłomłynie 85 85 50 50 270 65 99 164 434 1254 21
2 Neugebauer Jerzy Jan M Olsztyn KŁ Dzięcioł w Miłomłynie 70 95 50 35 250 75 91 166 416
3 Jankowski Maciej Józef M Olsztyn KŁ Dzięcioł w Miłomłynie 65 90 50 45 250 76 78 154 404
  SUMA       220 270 150 130 770 216 268 484 1254
1 Jamróz Kamil Hubert M Kielce KŁ Jeleń w Kielcach 100 100 50 50 300 94 96 190 490 1241 22
2 Szydłowski Michał Jerzy M Kielce KŁ Jeleń w Kielcach 85 85 50 40 260 42 77 119 379
3 Jamróz Marek Wiesław M Kielce KŁ Jeleń w Kielcach 85 75 45 35 240 45 87 132 372
  SUMA       270 260 145 125 800 181 260 441 1241
1 Golec Marcin M Słupsk Jurand ze Spychowa Sławno 75 80 50 45 250 89 95 184 434 1240 23
2 Piotrowski Krzysztof M Słupsk Jurand ze Spychowa Sławno 65 95 50 50 260 64 100 164 424
3 Hennig Rafał P Słupsk Jurand ze Spychowa Sławno 75 85 45 30 235 75 72 147 382
  SUMA       215 260 145 125 745 228 267 495 1240
1 Łożyński Paweł M Ciechanów KŁ Dzik w Lidzbarku 80 85 50 40 255 71 98 169 424 1233 24
2 Łożyński Piotr Witold M Ciechanów KŁ Dzik w Lidzbarku 70 90 45 50 255 65 97 162 417
3 Niedźwiecki Przemysław P Ciechanów KŁ Dzik w Lidzbarku 65 85 45 35 230 71 91 162 392
  SUMA       215 260 140 125 740 207 286 493 1233
1 Turczyn Paweł M Suwałki Rogacz Giżycko z/s Gajewie 80 85 50 45 260 80 98 178 438 1229 25
2 Kurzynowski Jarosław M Suwałki Rogacz Giżycko z/s Gajewie 80 90 45 35 250 69 84 153 403
3 Tuszkowski Ryszard M Suwałki Rogacz Giżycko z/s Gajewie 60 85 50 30 225 66 97 163 388
  SUMA       220 260 145 110 735 215 279 494 1229
1 Adamczyk Bartosz Jerzy M Opole Brzezina Opole 80 90 45 45 260 79 86 165 425 1226 26
2 Gajewski Aleksander Bernard M Opole Brzezina Opole 70 95 50 30 245 79 97 176 421
3 Bernacka-Adamczyk Dominika Ewa M Opole Brzezina Opole 85 85 50 35 255 28 97 125 380
  SUMA       235 270 145 110 760 186 280 466 1226
1 Domaszczyński Maciej P Elbląg KŁ Daniel Kwidzyn 80 80 50 50 260 85 86 171 431 1216 27
2 Grzebisz Jacek M Elbląg KŁ Daniel Kwidzyn 55 85 50 50 240 62 95 157 397
3 Urbański Tomasz P Elbląg KŁ Daniel Kwidzyn 75 80 45 20 220 77 91 168 388
  SUMA       210 245 145 120 720 224 272 496 1216
1 Bella Aleksander Walenty M Kalisz KŁ Sokół Antonin 75 95 50 35 255 60 94 154 409 1208 28
2 Pauś Mariusz M Kalisz KŁ Sokół Antonin 80 80 45 40 245 62 93 155 400
3 Pauś Maciej Jan M Kalisz KŁ Sokół Antonin 80 90 40 25 235 70 94 164 399
  SUMA       235 265 135 100 735 192 281 473 1208
1 Smykowski Marcin M Włocławek KŁ nr 68 Łany Kujawskie 70 95 45 50 260 58 98 156 416 1207 29
2 Sobczak Łukasz P Włocławek KŁ nr 68 Łany Kujawskie 75 85 50 35 245 82 79 161 406
3 Czynszak Jarosław M Włocławek KŁ nr 68 Łany Kujawskie 70 85 50 40 245 61 79 140 385
  SUMA       215 265 145 125 750 201 256 457 1207
1 Famuła Mariusz P Częstochowa KŁ Knieja w Nowinach 80 85 50 40 255 69 93 162 417 1205 30
2 Lizurej Tomasz P Częstochowa KŁ Knieja w Nowinach 80 95 40 40 255 76 74 150 405
3 Kulej Sebastian P Częstochowa KŁ Knieja w Nowinach 60 70 50 45 225 73 85 158 383
  SUMA       220 250 140 125 735 218 252 470 1205
1 Mujta Przemysław M Włocławek KŁ Jeleń Włocławek 95 95 50 50 290 55 97 152 442 1204 31
2 Michalski Marian M Włocławek KŁ Jeleń Włocławek 65 90 45 35 235 74 81 155 390
3 Wieczorkiewicz Piotr P Włocławek KŁ Jeleń Włocławek 60 85 45 20 210 74 88 162 372
  SUMA       220 270 140 105 735 203 266 469 1204
1 Liczner Paweł P Jelenia Góra KŁ Wieniec w Zgorzelcu 70 80 45 40 235 90 84 174 409 1197 32
2 Liczner Marcin M Jelenia Góra KŁ Wieniec w Zgorzelcu 85 95 40 40 260 49 91 140 400
3 Liczner Józef M Jelenia Góra KŁ Wieniec w Zgorzelcu 80 95 35 20 230 69 89 158 388
  SUMA       235 270 120 100 725 208 264 472 1197
1 Okrojek Stanisław M Przemyśl KŁ Stow. Myśliwskie Cietrzew Lubaczów 90 85 50 30 255 85 81 166 421 1193 33
2 Demski Witold M Przemyśl KŁ Stow. Myśliwskie Cietrzew Lubaczów 85 90 50 15 240 83 90 173 413
3 Hadel Wojciech M Przemyśl KŁ Stow. Myśliwskie Cietrzew Lubaczów 55 80 45 50 230 55 74 129 359
  SUMA       230 255 145 95 725 223 245 468 1193
1 Wyleziński Krzysztof M Skierniewice KŁ Żubr w Rawie Mazowieckiej 65 90 50 50 255 86 76 162 417 1177 34
2 Wyleziński Hubert Krzysztof P Skierniewice KŁ Żubr w Rawie Mazowieckiej 70 95 50 40 255 64 81 145 400
3 Nowakowski Benedykt M Skierniewice KŁ Żubr w Rawie Mazowieckiej 60 75 45 35 215 51 94 145 360
  SUMA       195 260 145 125 725 201 251 452 1177
1 Cieślak Rajmund Leszek P Konin KŁ Leśnik Grodziec 80 80 50 50 260 50 92 142 402 1168 35
2 Piasecki Cezary Tomasz P Konin KŁ Leśnik Grodziec 60 85 50 45 240 63 91 154 394
3 Czerniak Błażej P Konin KŁ Leśnik Grodziec 60 75 45 40 220 67 85 152 372
  SUMA       200 240 145 135 720 180 268 448 1168
1 Osipiński Rafał P Łomża KŁ Rogacz w Ciechanowcu 80 75 50 25 230 76 98 174 404 1166 36
2 Deniziak Ryszard Antoni M Łomża KŁ Rogacz w Ciechanowcu 75 80 35 35 225 84 83 167 392
3 Wiński Krzysztof Sławomir M Łomża KŁ Rogacz w Ciechanowcu 90 80 50 5 225 72 73 145 370
  SUMA       245 235 135 65 680 232 254 486 1166
1 Karp Jacek P Ostrołęka Szarak Małkinia 75 80 50 45 250 81 83 164 414 1161 37
2 Domanowski Krzysztof P Ostrołęka Szarak Małkinia 90 75 35 35 235 62 85 147 382
3 Wyszyński Zbigniew P Ostrołęka Szarak Małkinia 80 80 40 25 225 58 82 140 365
  SUMA       245 235 125 105 710 201 250 451 1161
1 Czajka Robert Zbigniew P Płock KŁ Jeleń w Żychlinie 80 70 45 45 240 76 93 169 409 1153 38
2 Polańczyk Rafał Jarosław M Płock KŁ Jeleń w Żychlinie 75 80 45 40 240 80 83 163 403
3 Witeczek Robert Arkadiusz M Płock KŁ Jeleń w Żychlinie 60 75 45 20 200 60 81 141 341
  SUMA       215 225 135 105 680 216 257 473 1153
1 Wiśniewski Hubert M Tarnów Łoś Tarnów 80 95 50 30 255 83 99 182 437 1150 39
2 Gębala Marek M Tarnów Łoś Tarnów 60 75 45 45 225 46 90 136 361
3 Kwapniewski Jakub P Tarnów Łoś Tarnów 65 65 35 45 210 59 83 142 352
  SUMA       205 235 130 120 690 188 272 460 1150
1 Szaro Janusz M Rzeszów KŁ Złota Jesień Strzyżów 75 85 50 50 260 53 96 149 409 1140 40
2 Szaro Wiesław P Rzeszów KŁ Złota Jesień Strzyżów 85 80 35 20 220 67 95 162 382
3 Jędrzejewski Wacław P Rzeszów KŁ Złota Jesień Strzyżów 55 90 45 40 230 52 67 119 349
  SUMA       215 255 130 110 710 172 258 430 1140
1 Pcion Jacek P Chełm KŁ Ponowa we Włodawie 85 75 40 35 235 65 97 162 397 1104 41
2 Pączek Krzysztof Zenon M Chełm KŁ Ponowa we Włodawie 80 90 45 35 250 56 84 140 390
3 Jańczak Anna Maria P Chełm KŁ Ponowa we Włodawie 80 55 45 30 210 34 73 107 317
  SUMA       245 220 130 100 695 155 254 409 1104
1 Kucab Zbigniew M Legnica KŁ Łoś Jawor 95 75 50 5 225 79 91 170 395 1091 42
2 Bącal Szczepan P Legnica KŁ Łoś Jawor 70 65 45 25 205 59 84 143 348
3 Kucab Grzegorz P Legnica KŁ Łoś Jawor 65 80 35 45 225 50 73 123 348
  SUMA       230 220 130 75 655 188 248 436 1091
1 Gąsior Piotr M Wałbrzych KŁ Tur Ziębice 70 90 40 35 235 83 94 177 412 1060 43
2 Zdon Grzegorz P Wałbrzych KŁ Tur Ziębice 55 80 45 40 220 32 76 108 328
3 Piątek Paweł Wiesław P Wałbrzych KŁ Tur Ziębice 75 55 25 20 175 53 92 145 320
  SUMA       200 225 110 95 630 168 262 430 1060
1 Guzik Rafał Andrzej M Nowy Targ Głuszec w Nowym Targu 90 0 50 0 140 80 97 177 317 889 44
2 Knurowski Hubert Paweł P Nowy Targ Głuszec w Nowym Targu 65 65 0 0 130 82 92 174 304
3 Knurowski Paweł M Nowy Targ Głuszec w Nowym Targu 80 85 0 30 195 73 0 73 268
  SUMA       235 150 50 30 465 235 189 424 889


Opracował Bogusław Bauer
członek niestowarzyszony

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.