strona główna forum dyskusyjne















XXXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich
Włocławek - Ostrowy 15-16.09.2018

Klasyfikacja indywidualnaKlasyfikacja drużynowa


ZDJĘCIA Z ZAWODÓW

Miej.Nazwisko i imięKlKoło ŁowieckieKrągPrzelotZającŚRUTDzikLisKULASUMA
1Jamróz Kamil MJeleń w Kielcach10010050503009496190490
2Gałęcki BogdanMBory Lubuskie Gorzów1009550502958998187482
3Fiszer MarcinM43 Słonka9010050452859498192477
4Montowski ZbyszkoMGłusza w Łąsku909550452809499193473
5Kraiński PiotrMWybrzeże Gdańsk1009550502958196177472
6Załoga PawełMLeśnik Piotrków Tryb.1008550452809399192472
7Borowicz PawełMGłusza w Łąsku859550502809299191471
8Daukszys TadeuszMKŁ Tur1009550452908298180470
9Tomala SławomirMDarz Bór Zbydniów1007550502759598193468
10Stokłosa AndrzejMŚlepowron Rudzica959550452858993182467
11Furmańczak TomaszMSzarak w Strzyżewicach958550452759198189464
12Andrzejczyk PatrykMBekas Koszalin10090455028577100177462
13Górski HenrykMDarz Bór Zbydniów1009550352809487181461
14Hanusz JakubMUrsus Warszawa1008050452758996185460
15Huminiak TomaszMJeleń we Wrocławiu908050502709495189459
16Szyłejko RafałMWybrzeże Gdańsk908550502758895183458
17Jordan HubertMŚlepowron Rudzica958550502808094174454
18Mołdrzyk DawidMLas Jastrzębie859050502758890178453
19Jóźwiak PiotrMDROP Szczecin9565505026090100190450
20Kowalski Marek PiotrMZlot w Toruniu959045402709485179449
21Bekasiak SzymonMDROP Szczecin909550452808286168448
22Szugajew Michał MWybrzeże Gdańsk959045352659192183448
23Andrzejczyk PawełMBekas Koszalin809050452658697183448
24Miotła GrzegorzMBażant w Poniatowej959045452757989168443
25Mujta PrzemysławMJeleń Włocławek959550502905597152442
26Maruszak WojciechMBażant w Poniatowej858550452658592177442
27Kubik BartoszMRosomak Radom10010045352806992161441
28Czerski PawełMJeleń we Wrocławiu908050352559591186441
29Franczak BartłomiejPSzarak w Strzyżewicach959550352758085165440
30Misztela PiotrMLeśnik Piotrków Tryb.858050502658095175440
31Buda Marek CzesławMPiast Sulechów908050402608397180440
32Górniak TomaszMŚlepowron Rudzica809050502707594169439
33Węgrzyn JarosławM43 Słonka10010040352756895163438
34Turczyn PawełMRogacz Giżycko858050452608098178438
35Molski KrzysztofMGłuszec Białystok859550402707097167437
36Buda PrzemysławMPiast Sulechów908550402657597172437
37Kalinowski PawełMZlot w Toruniu1008045352608295177437
38Wiśniewski HubertMŁoś Tarnów958050302558399182437
39Klawe HubertM43 Słonka958545452707095165435
40Dzikowski PawełMGęgawa Uniejów908545502706995164434
41Jankowski GrzegorzMDzięcioł w Miłomłynie858550502706599164434
42Golec MarcinMJurand ze Spychowa Sławno807550452508995184434
43Rafalski MaciejMKŁ Tur957550402607895173433
44Bekasiak PawełMDROP Szczecin958550402706894162432
45DomaszczyńskiPDaniel Kwidzyn808050502608586171431
46Łassa PawełMZlot w Toruniu957540452557893171426
47Smólski HubertMLeśnik Piotrków Tryb.906050452458794181426
48Adamczyk BartoszMBrzezina Opole908045452607986165425
49Kosmalski AdamMGęgawa Uniejów856550452458991180425
50Piotrowski KrzysztofMJurand ze Spychowa Sławno9565505026064100164424
51Łożyński PawełMDzik w Lidzbarku858050402557198169424
52Gembalczyk PawełMLas Jastrzębie958040302458494178423
53Chuderski KazimierzMBory Lubuskie Gorzów809045502657186157422
54Kulikowski MarekMGłuszec Białystok857050452507399172422
55Okrojek StanisławMStow. Myśliwskie Cietrzew859050302558581166421
56Gajewski AleksanderMBrzezina Opole957050302457997176421
57Leszczyński PawełPGęgawa Uniejów808050452559272164419
58Rafalski MikołajPKŁ Tur906540452408792179419
59Mołdrzyk JanuszPLas Jastrzębie959545402755192143418
60Wyleziński KrzysztofMŻubr w Rawie Maz.906550502558676162417
61Łożyński PiotrMDzik w Lidzbarku907045502556597162417
62Famuła MariuszPKnieja w Nowinach858050402556993162417
63Franczak MariuszMSzarak w Strzyżewicach857050452508087167417
64Smykowski MarcinMKŁ nr 68 Łany Kujawskie957045502605898156416
65Neugebauer JerzyMDzięcioł w Miłomłynie957050352507591166416
66Karp JacekPSzarak Małkinia807550452508183164414
67Olender RobertMRosomak Radom858045452557583158413
68Demski WitoldMStow. Myśliwskie Cietrzew908550152408390173413
69Wiśniewski PiotrMBory Lubuskie Gorzów907550302457295167412
70Gąsior PiotrM Tur Ziębice907040352358394177412
71Hanusz WojciechMUrsus Warszawa906545452457788165410
72Ziniewicz RobertPGłuszec Białystok707545452357996175410
73Szaro JanuszMZłota Jesień Strzyżów857550502605396149409
74Bella Aleksander MSokół Antonin957550352556094154409
75Czajka Robert PJeleń w Żychlinie708045452407693169409
76Buda SławomirPPiast Sulechów957545202357995174409
77Liczner PawełPWieniec w Zgorzelcu807045402359084174409
78Hanusz BartłomiejMUrsus Warszawa808545452556884152407
79Sobczak ŁukaszPKŁ nr 68 Łany Kujawskie857550352458279161406
80Lizurej TomaszPKnieja w Nowinach958040402557674150405
81Jankowski MaciejMDzięcioł w Miłomłynie906550452507678154404
82Kubik IreneuszMRosomak Radom857540452457782159404
83Osipiński RafałPRogacz w Ciechanowcu758050252307698174404
84Kurzynowski JarosławMRogacz Giżycko908045352506984153403
85Polańczyk RafałMJeleń w Żychlinie807545402408083163403
86Cieślak RajmundPLeśnik Grodziec808050502605092142402
87Liczner MarcinMWieniec w Zgorzelcu958540402604991140400
88Wyleziński HubertPŻubr w Rawie Maz.957050402556481145400
89Pauś MariuszMSokół Antonin808045402456293155400
90Pauś Maciej JanMSokół Antonin908040252357094164399
91Grzebisz JacekMDaniel Kwidzyn855550502406295157397
92Pcion JacekPPonowa we Włodawie758540352356597162397
93Kucab ZbigniewMŁoś Jawor75955052257991170395
94Piasecki CezaryPLeśnik Grodziec856050452406391154394
95Kita JanMBażant w Poniatowej858045152258188169394
96Niedźwiecki PrzemysławPDzik w Lidzbarku856545352307191162392
97Deniziak Ryszard MRogacz w Ciechanowcu807535352258483167392
98Pączek Krzysztof MPonowa we Włodawie908045352505684140390
99Michalski MarianMJeleń Włocławek906545352357481155390
100Markiewicz MaciejMJeleń we Wrocławiu852550452059095185390
101Liczner JózefMWieniec w Zgorzelcu958035202306989158388
102Tuszkowski RyszardMRogacz Giżycko856050302256697163388
103Urbański TomaszP Daniel Kwidzyn807545202207791168388
104Jędral RobertMDarz Bór Zbydniów757545452406581146386
105Czynszak JarosławMKŁ nr 68 Łany Kujawskie857050402456179140385
106Kulej SebastianPKnieja w Nowinach706050452257385158383
107Hennig RafałPJurand ze Spychowa Sławno857545302357572147382
108Domanowski KrzysztofPSzarak Małkinia759035352356285147382
109Szaro WiesławPZłota Jesień Strzyżów808535202206795162382
110Bernacka-Adamczyk DominikaMBrzezina Opole858550352552897125380
111Andrzejczyk PrzemysławMBekas Koszalin806050352256491155380
112Szydłowski MichałMJeleń w Kielcach858550402604277119379
113Montowski HubertMGłusza w Łąsku Wielkim607530452107990169379
114Jamróz Marek MJeleń w Kielcach758545352404587132372
115Czerniak BłażejPLeśnik Grodziec756045402206785152372
116Wieczorkiewicz PiotrPJeleń Włocławek856045202107488162372
117Wiński KrzysztofMRogacz w Ciechanowcu80905052257273145370
118Wyszyński ZbigniewPSzarak Małkinia808040252255882140365
119Gębala MarekMŁoś Tarnów756045452254690136361
120Nowakowski BenedyktMŻubr w Rawie Maz.756045352155194145360
121Hadel WojciechMStow. Myśliwskie Cietrzew805545502305574129359
122Kwapniewski JakubPŁoś Tarnów656535452105983142352
123Jędrzejewski WacławPZłota Jesień Strzyżów905545402305267119349
124Kucab GrzegorzP Łoś Jawor806535452255073123348
125Bącal SzczepanP Łoś Jawor657045252055984143348
126Witeczek Robert MJeleń w Żychlinie756045202006081141341
127Zdon GrzegorzPTur Ziębice805545402203276108328
128Piątek Paweł WiesławPTur Ziębice557525201755392145320
129Jańczak Anna MariaPPonowa we Włodawie558045302103473107317
130Guzik Rafał AndrzejMGłuszec w Nowym Targu0905001408097177317
131Knurowski Hubert PGłuszec w Nowym Targu6565001308292174304
132Knurowski PawełMGłuszec w Nowym Targu858003019573073268

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.