strona główna forum dyskusyjne















Ranking najlepszych zawodników w klasie powszechnej za 2011 rok


Najlepsze uzyskane wyniki w klasie powszechnej za 2011 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutKulaSuma
1Golec Mariusz Słupsk XII Memoriał im Adama Kraińskiego 275 199 474 
2Muszyński Wojciech Gdańsk VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua  290 181 471 
3Sosiński Piotr Radom X Puchar Beretty & Sako 290 180 470 
4Lipiński Jacek  Gdańsk  XLIV Mistrzostwa PZŁ kl. powszechna 285 184 469 
5Guzik Rafał Nowy Sącz XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 280 188 468 
6Makowski Sławomir Gdańsk III Edycja L S REGION I 280 188 468 
7Golec Mariusz Słupsk VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua  280 187 467 
8Kubiak Waldemar  Krosno  XLIV Mistrzostwa PZŁ kl. powszechna 280 187 467 
9Podolski Roman Gdańsk I Edycja L S REGION I 280 187 467 
10Jaroń jr. Jan Kraków Puchar Dymarek Świętokrzyskich 280 186 466 
11Bałdyga Grzegorz Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich 275 189 464 
12Łukasik Andrzej Tarnobrzeg III Edycja L S REGION IV 275 189 464 
13Wróblewski Andrzej Kalisz XII Puchar Grodu nad Prosną 270 193 463 
14Golec Michał Słupsk VI Puchar Warszawy 275 188 463 
15Golec Michał  Słupsk  XLIV Mistrzostwa PZŁ kl. powszechna 280 183 463 
16Makowski Sławomir Gdańsk XXIII Puchar Targów Poznańskich 280 183 463 
17Kawalec Andrzej Zamość XVII Turniej Chmielakowy 275 188 463 
18Lubecki Hubert Warszawa II Edycja L S REGION II 275 187 462 
19Guzik Rafał Nowy Sącz I Edycja L S REGION IV 280 182 462 
20Lipiński Jacek Gdańsk VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua  275 186 461 
21Roszko Marcin Suwałki II Edycja L S REGION II 280 181 461 
22Jaroń jr. Jan Kraków X Puchar Beretty & Sako 280 180 460 
23Sosiński Piotr Radom VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua  285 175 460 
24Lubecki Hubert Warszawa XVII Turniej Chmielakowy 270 190 460 
25Mołdrzyk Dawid Katowice Puchar Opolszczyzny 275 185 460 
26Hanusz Jakub Siedlce I Puchar Jesieni 265 195 460 
27Sosiński Piotr Radom Czarny Diament Ziemi Śląskiej 285 174 459 
28Golec Michał Słupsk XII Puchar Winobrania 270 189 459 
29Makowski Sławomir Gdańsk XII Memoriał im Adama Kraińskiego 270 188 458 
30Wróblewski Andrzej Kalisz XII Puchar Winobrania 265 193 458 
31Fir Stefan Słupsk I Edycja L S REGION I 275 182 457 
32Malinkiewicz Tomasz Bielsko Biała II Edycja L S REGION III 275 182 457 
33Guzik Rafał Nowy Sącz III Edycja L S REGION IV 275 182 457 
34Roszko Marcin Suwałki VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 275 182 457 
35Guzik Rafał  Nowy Sącz  XLIV Mistrzostwa PZŁ kl. powszechna 280 177 457 
36Ozimek Tomasz Skierniewice II Edycja L S REGION III 285 172 457 
37Grobelny Adam Konin XII Puchar Winobrania 280 177 457 
38Ryś Jacek Warszawa X Puchar Beretty & Sako 270 186 456 
39Tomala Sławomir Tarnobrzeg XVII Turniej Chmielakowy 280 176 456 
40Wróblewski Andrzej Kalisz Puchar Opolszczyzny 280 176 456 
41Hess Sławomir Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny 275 181 456 
42Knaga Wojciech Ciechanów XII Memoriał im Adama Kraińskiego 270 185 455 
43Kiliański Jarosław Tarnobrzeg III Edycja L S REGION IV 280 175 455 
44Guzik Rafał Nowy Sącz Puchar Opolszczyzny 270 185 455 
45Kiliański Jarosław  Tarnobrzeg  XLIV Mistrzostwa PZŁ kl. powszechna 270 184 454 
46Sosiński Piotr Radom XII Puchar Grodu nad Prosną 275 179 454 
47Kuchczyński Radosław Opole III Edycja L S REGION III 290 164 454 
48Jaszczak Jarosław Wrocław XII Puchar Winobrania 285 169 454 
49Winiarski Dariusz Radom Puchar Opolszczyzny 265 189 454 
50Sosiński Piotr Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 265 189 454 
51Golec Mariusz Słupsk VI Puchar Warszawy 260 193 453 
52Mołdrzyk Dawid Katowice III Edycja L S REGION III 270 183 453 
53Lewandowski Ryszard Koszalin XXIII Puchar Targów Poznańskich 270 183 453 
54Golec Marcin Słupsk VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua  275 178 453 
55Haufa Leszek Poznań III Edycja L S REGION I 275 178 453 
56Przeorek Maciej  Ciechanów  XLIV Mistrzostwa PZŁ kl. powszechna 275 178 453 
57Sosiński Piotr  Radom  XLIV Mistrzostwa PZŁ kl. powszechna 280 173 453 
58Łukasik Andrzej  Tarnobrzeg  XLIV Mistrzostwa PZŁ kl. powszechna 265 187 452 
59Krajewski Marek Białystok III Edycja L S REGION II 275 177 452 
60Gocałek Krzysztof Poznań III Edycja L S REGION I 295 157 452 
61Drożdż Aleksander Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny 280 172 452 
62Lewandowski Ryszard Koszalin I Edycja L S REGION I 275 176 451 
63Demiziuk Ryszard Łomża II Edycja L S REGION II 275 176 451 
64Madej Jakub Radom II Edycja L S REGION II 280 171 451 
65Pilarz Błażej Sieradz II Edycja L S REGION III 280 171 451 
66Pilc Marek Poznań XXIII Puchar Targów Poznańskich 280 171 451 
67Łukasik Andrzej Tarnobrzeg XVII Turniej Chmielakowy 260 191 451 
68Lubecki Hubert Warszawa XX Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 270 180 450 
69Mińszczak Dariusz Piotrków Trybunalski X Puchar Beretty & Sako 270 180 450 
70Jurkiewicz Paweł  Legnica  XLIV Mistrzostwa PZŁ kl. powszechna 275 175 450 
71Mielczarkowski Waldemar  Piotrków Trybunalski  XLIV Mistrzostwa PZŁ kl. powszechna 275 175 450 
72Legacki Sławomir Białystok Puchar Jezior Mazurskich 280 170 450 
73Jaroń jr. Jan Kraków I Edycja L S REGION IV 280 170 450 
74Kiliański Jarosław Tarnobrzeg XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 285 165 450 
75Hanusz Jakub Siedlce XVII Turniej Chmielakowy 270 180 450 
76Roszko Marcin Suwałki I Puchar Jesieni 270 180 450 
77Sala Beata Warszawa XVII Turniej Chmielakowy 260 185 445 
78Ambroziak Grażyna Warszawa III Edycja L S REGION III 250 180 430 
79Lubecka Martyna Suwałki XII Memoriał im Adama Kraińskiego 260 157 417 
80Jamróz Aleksandra Irena Radom Puchar FAM Pionki 255 150 405 
81Kraska Ewa Katowice Czarny Diament Ziemi Śląskiej 215 178 393 
82Mazur -Betiuk Anna  Chełm  XLIV Mistrzostwa PZŁ kl. powszechna 205 154 359 
83Grynia Barbara Koszalin VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua  195 115 310 


Najlepsze wyniki w kuli i dziku w klasie powszechnej za 2011 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Golec Mariusz Słupsk XII Memoriał im Adama Kraińskiego 275 100 99 199 474 
2Kokot Jarosław Częstochowa Puchar Opolszczyzny 205 97 99 196 401 
3Golec Michał Słupsk I Edycja L S REGION I 245 96 100 196 441 
4Hanusz Jakub Siedlce I Puchar Jesieni 265 95 100 195 460 
5Hanusz Jakub Siedlce I Edycja L S REGION IV 240 95 99 194 434 
6Golec Michał Słupsk Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 240 94 100 194 434 
7Golec Mariusz Słupsk VI Puchar Warszawy 260 94 99 193 453 
8Wróblewski Andrzej Kalisz XII Puchar Grodu nad Prosną 270 94 99 193 463 
9Bałdyga Grzegorz Olsztyn XII Memoriał im Adama Kraińskiego 255 93 100 193 448 
10Wróblewski Andrzej Kalisz XII Puchar Winobrania 265 93 100 193 458 
11Chełstowski Robert Maciej Olsztyn VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 220 95 97 192 412 
12Knaga Wojciech Ciechanów Puchar Jezior Mazurskich 255 92 99 191 446 
13Łukasik Andrzej Tarnobrzeg XVII Turniej Chmielakowy 260 91 100 191 451 
14Lubecki Hubert Warszawa XVII Turniej Chmielakowy 270 92 98 190 460 
15Sidoruk Andrzej Zielona Góra XII Puchar Winobrania 240 92 98 190 430 
16Golec Mariusz Słupsk XII Puchar Winobrania 245 91 99 190 435 
17Tomala Sławomir Tarnobrzeg XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 245 91 99 190 435 
18Kwieciński Jarosław Kielce VI Puchar Warszawy 225 90 100 190 415 
19Bałdyga Grzegorz Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich 275 92 97 189 464 
20Kawalec Andrzej Zamość Puchar Dymarek Świętokrzyskich 260 92 97 189 449 
21Sosiński Piotr Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 265 92 97 189 454 
22Golec Michał Słupsk XII Puchar Winobrania 270 90 99 189 459 
23Łukasik Andrzej Tarnobrzeg III Edycja L S REGION IV 275 90 99 189 464 
24Małecki Artur Krosno Puchar FAM Pionki 240 90 99 189 429 
25Hanusz Jakub Siedlce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 250 89 100 189 439 
26Knaga Wojciech Ciechanów X Puchar Łuczniczki 245 89 100 189 434 
27Winiarski Dariusz Radom Puchar Opolszczyzny 265 89 100 189 454 
28Kawalec Andrzej Zamość XVII Turniej Chmielakowy 275 93 95 188 463 
29Chmielarz Marek Kalisz XXIII Puchar Targów Poznańskich 235 92 96 188 423 
30Makowski Sławomir Gdańsk XII Memoriał im Adama Kraińskiego 270 92 96 188 458 
31Kiedrowski Maciej Gdańsk Puchar Jezior Mazurskich 225 91 97 188 413 
32Golec Michał Słupsk VI Puchar Warszawy 275 90 98 188 463 
33Guzik Rafał Nowy Sącz XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 280 90 98 188 468 
34Kiedrowski Maciej Gdańsk XII Memoriał im Adama Kraińskiego 230 90 98 188 418 
35Kmieć Tomasz Szczecin XII Puchar Winobrania 235 90 98 188 423 
36Golec Marcin Słupsk Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 250 89 99 188 438 
37Makowski Sławomir Gdańsk III Edycja L S REGION I 280 89 99 188 468 
38Puczkowski Arkadiusz Rafał  Olsztyn  XLIV Mistrzostwa PZŁ kl. powszechna 190 89 99 188 378 
39Famuła Mariusz Częstochowa II Edycja L S REGION III 245 88 100 188 433 
40Małecki Artur Krosno VI Puchar Warszawy 255 88 100 188 443 
41Golec Mariusz Słupsk VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua  280 93 94 187 467 
42Golec Mariusz  Słupsk  XLIV Mistrzostwa PZŁ kl. powszechna 255 90 97 187 442 
43Kuta Artur Skierniewice Puchar FAM Pionki 245 90 97 187 432 
44Łukasik Andrzej  Tarnobrzeg  XLIV Mistrzostwa PZŁ kl. powszechna 265 90 97 187 452 
45Winiarski Dariusz Radom I Puchar Jesieni 250 90 97 187 437 
46Małecki Artur Krosno Puchar Dymarek Świętokrzyskich 255 89 98 187 442 
47Szczepański Jarosław Katowice Czarny Diament Ziemi Śląskiej 260 89 98 187 447 
48Bekasiak Hubert Szczecin XXIII Puchar Targów Poznańskich 260 88 99 187 447 
49Kubiak Waldemar  Krosno  XLIV Mistrzostwa PZŁ kl. powszechna 280 88 99 187 467 
50Lubecki Hubert Warszawa II Edycja L S REGION II 275 88 99 187 462 
51Podolski Roman Gdańsk I Edycja L S REGION I 280 88 99 187 467 
52Piętak Paweł Chełm XVII Turniej Chmielakowy 250 91 95 186 436 
53Muszyński Wojciech Gdańsk I Edycja L S REGION I 260 90 96 186 446 
54Poliński Ireneusz Zielona Góra VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua  255 90 96 186 441 
55Ryś Jacek Warszawa X Puchar Beretty & Sako 270 90 96 186 456 
56Deja Krzysztof Bydgoszcz XXIII Puchar Targów Poznańskich 220 89 97 186 406 
57Milewicz Jakub  Olsztyn  XLIV Mistrzostwa PZŁ kl. powszechna 205 89 97 186 391 
58Tomala Sławomir Tarnobrzeg Czarny Diament Ziemi Śląskiej 235 89 97 186 421 
59Golec Mariusz Słupsk Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 260 88 98 186 446 
60Jaroń jr. Jan Kraków Puchar Dymarek Świętokrzyskich 280 88 98 186 466 
61Krajewski Marek Białystok Puchar Jezior Mazurskich 255 88 98 186 441 
62Lipiński Jacek Gdańsk VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua  275 88 98 186 461 
63Sternicki Radosław  Warszawa  XLIV Mistrzostwa PZŁ kl. powszechna 210 88 98 186 396 
64Tarnowy Zenon Zielona Góra XXIII Puchar Targów Poznańskich 245 88 98 186 431 
65Ambroziak Grażyna Warszawa VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua  175 87 99 186 361 
66Liczner Marcin Jelenia Góra I Edycja L S REGION III 210 87 99 186 396 
67Szwaj Krzysztof Biała Podlaska XVII Turniej Chmielakowy 225 86 100 186 411 
68Mielczarkowski Waldemar VIII Puchar Prezydenta miasta Konina 230 91 94 185 415 
69Tarnowy Zenon Zielona Góra II Edycja L S REGION I 250 90 95 185 435 
70Rudnicki Piotr Toruń XII Finał Ligi Strzeleckiej 250 89 96 185 435 
71Winiarski Dariusz Radom XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 225 89 96 185 410 
72Guzik Rafał Nowy Sącz Puchar Opolszczyzny 270 88 97 185 455 
73Legacki Sławomir Białystok III Edycja L S REGION II 255 88 97 185 440 
74Sala Beata Warszawa XVII Turniej Chmielakowy 260 87 98 185 445 
75Knaga Wojciech Ciechanów XII Memoriał im Adama Kraińskiego 270 87 98 185 455 
76Małecki Artur Krosno I Edycja L S REGION IV 255 86 99 185 440 
77Mołdrzyk Dawid Katowice Puchar Opolszczyzny 275 86 99 185 460 
78Pamuła Krzysztof Tarnobrzeg Puchar Dymarek Świętokrzyskich 225 86 99 185 410 
79Lewandowski Ryszard Koszalin III Edycja L S REGION I 245 85 100 185 430 
80Ambroziak Grażyna Warszawa Puchar Jezior Mazurskich 215 87 97 184 399 
81Łukasik Andrzej Tarnobrzeg Puchar Dymarek Świętokrzyskich 235 87 97 184 419 
82Ambroziak Grażyna Warszawa VI Puchar Warszawy 225 86 98 184 409 
83Materna Ryszard Lublin I Puchar Jesieni 210 86 98 184 394 
84Polak Arkadiusz Wrocław III Edycja L S REGION III 255 86 98 184 439 
85Polak Arkadiusz Wrocław I Edycja L S REGION III 220 86 98 184 404 
86Binko Daniel Wrocław XXIII Puchar Targów Poznańskich 250 85 99 184 434 
87Gaweł Piotr Przemyśl XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 260 85 99 184 444 
88Geras Krzysztof Przemyśl XX Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 235 85 99 184 419 
89Lipiński Jacek  Gdańsk  XLIV Mistrzostwa PZŁ kl. powszechna 285 85 99 184 469 
90Kiliański Jarosław  Tarnobrzeg  XLIV Mistrzostwa PZŁ kl. powszechna 270 84 100 184 454 
91Mroczek Sławomir Częstochowa III Edycja L S REGION III 255 84 100 184 439 
92Ryś Jacek Warszawa Czarny Diament Ziemi Śląskiej 240 84 100 184 424 


Ranking Pucharu PZŁ 2011 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Lubecki Hubert M Warszawa XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 467 1389 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 462 
XVII Turniej Chmielakowy 460 
2Makowski Sławomir Gdańsk III Edycja Ligi Strzeleckiej 468 1389 
XXIII Puchar Targów Poznańskich 463 
XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 458 
3Golec Mariusz M Słupsk XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 474 1388 
VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 467 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 447 
4Guzik Rafał M Nowy Sącz XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 468 1387 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 462 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 457 
5Wróblewski Andrzej Kalisz XII Puchar Grodu nad Prosną 463 1377 
XII Puchar Winobrania 458 
Puchar Opolszczyzny 456 
6Jaroń jr. Jan M Kraków Puchar Dymarek Świętokrzyskich 466 1376 
X Puchar Beretty & Sako 460 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 450 
7Muszyński Wojciech M Gdańsk VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 471 1372 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 455 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 446 
8Roszko Marcin M Suwałki II Edycja Ligi Strzeleckiej 461 1368 
VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 457 
I Puchar Jesieni 450 
9Sosiński Piotr M Radom  X Puchar Beretty & Sako 470 1368 
VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 460 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 438 
10Golec Michał M Słupsk VI Puchar Warszawy 463 1363 
XII Puchar Winobrania 459 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 441 
11Łukasik Andrzej M Tarnobrzeg III Edycja Ligi Strzeleckiej 464 1359 
XVII Turniej Chmielakowy 451 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 444 
12Ozimek Tomasz M Skierniewice II Edycja Ligi Strzeleckiej 457 1359 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 453 
Puchar Jezior Mazurskich 449 
13Lipiński Jacek M Gdańsk VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 461 1357 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 449 
XII Puchar Winobrania 447 
14Podolski Roman M Gdańsk I Edycja Ligi Strzeleckiej 467 1356 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 446 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 443 
15Bałdyga Grzegorz Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich 464 1355 
XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 448 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 443 
16Mołdrzyk Dawid Katowice Puchar Opolszczyzny 460 1353 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 453 
X Diament Ziemi Śląskiej 440 
17Jaszczak Jarosław Wrocław XII Puchar Winobrania 454 1348 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 448 
VIII Puchar Prezydenta miasta Konina 446 
18Hanusz Jakub Siedlce I Puchar Jesieni 460 1344 
XVII Turniej Chmielakowy 450 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 434 
19Pilc Marek Poznań XXIII Puchar Targów Poznańskich 451 1343 
XII Puchar Winobrania 449 
VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 443 
20Kuchczyński Radosław M Opole  III Edycja Ligi Strzeleckiej 454 1342 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 445 
Puchar Opolszczyzny 443 
21Małecki Artur Krosno  X Puchar Beretty & Sako 449 1340 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 448 
VI Puchar Warszawy 443 
22Golec Marcin M Słupsk VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 453 1339 
XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 453 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 433 
23Knaga Wojciech Ciechanów XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 455 1337 
Puchar Jezior Mazurskich 446 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 436 
24Lewandowski Ryszard Koszalin XXIII Puchar Targów Poznańskich 453 1336 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 451 
VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 432 
25Kubiak Waldemar M Krosno III Edycja Ligi Strzeleckiej 449 1335 
X Diament Ziemi Śląskiej 419 
Mistrzostwa PZŁ kl. powszechna 467 
26Kiliański Jarosław M Tarnobrzeg III Edycja Ligi Strzeleckiej 455 1334 
XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 450 
XVII Turniej Chmielakowy 429 
27Fir Stefan Słupsk I Edycja Ligi Strzeleckiej 457 1329 
VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 440 
XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 432 
28Drożdż Aleksander Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny 452 1326 
X Puchar Beretty & Sako 443 
X Diament Ziemi Śląskiej 431 
29Haufa Leszek Poznań III Edycja Ligi Strzeleckiej 453 1325 
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 441 
XII Puchar Grodu nad Prosną 431 
30Mielczarkowski Waldemar M Piotrków Trybunalski II Edycja Ligi Strzeleckiej 449 1324 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 444 
X Puchar Beretty & Sako 431 
31Jechna Artur Ostrołęka Puchar FAM Pionki 453 1323 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 445 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 425 
32Mińszczak Dariusz Piotrków Trybunalski  X Puchar Beretty & Sako 450 1323 
XXIII Puchar Targów Poznańskich 437 
Puchar Opolszczyzny 436 
33Rudnicki Piotr M Toruń XXVII KKKŁ 460 1322 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 435 
X Puchar Łuczniczki 427 
34Winiarski Dariusz Radom Puchar Opolszczyzny 454 1322 
X Puchar Beretty & Sako 443 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 425 
35Gocałek Krzysztof Poznań III Edycja Ligi Strzeleckiej 452 1321 
XXIII Puchar Targów Poznańskich 442 
VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 427 
36Kryk Zbigniew M Częstochowa X Diament Ziemi Śląskiej 447 1321 
Puchar Opolszczyzny 441 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 433 
37Kuta Artur M Skierniewice  X Puchar Beretty & Sako 446 1321 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 442 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 433 
38Czyżewski Marcin Częstochowa I Edycja Ligi Strzeleckiej 444 1320 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 443 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 433 


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.