strona główna forum dyskusyjne















Ranking najlepszych zawodników w klasie powszechnej za 2012 rok


Najlepsze uzyskane wyniki w klasie powszechnej za 2012 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutKulaSuma
1Grobelny Adam Konin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 295 195 490 
2Garkowski Jakub Białystok II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 295 191 486 
3Grobelny Adam Konin III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 290 196 486 
4Knaga Wojciech Ciechanów Puchar Podlasia 290 193 483 
5Bałdyga Grzegorz Olsztyn Memoriał im.Kraińskiego 295 187 482 
6Grobelny Adam Konin Diament Ziemi Śląskiej 290 191 481 
7Grobelny Adam Konin Puchar Targów Poznańskich 285 195 480 
8Knaga Wojciech Ciechanów Puchar Warszawy 285 195 480 
9Grobelny Adam Konin Dymarek Śwętokrzyskich 285 191 476 
10Neneman Tomasz Konin Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 285 191 476 
11Grobelny Adam Konin Puchar Opolszczyzny 285 190 475 
12Demps Krzysztof  Gdańsk  Finał Ligi Strzeleckiej 290 182 472 
13Kmieć Tomasz Szczecin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 285 185 470 
14Puczkowski Arkadiusz Rafał Olsztyn Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 290 179 469 
15Mędrzyk Dawid Katowice III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 280 189 469 
16Haufa Leszek Poznań Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 280 189 469 
17Knaga Wojciech Ciechanów Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 280 189 469 
18Winiarski Dariusz Radom Turniej Chmielakowy 285 183 468 
19Mińszczak Mariusz Piotrków Trybunalski Diament Ziemi Śląskiej 285 183 468 
20Haufa Leszek Poznań III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 285 183 468 
21Strankowski Zbigniew Zielona Góra Puchar Winobrania 280 188 468 
22Haufa Leszek Poznań Puchar Targów Poznańskich 275 193 468 
23Skibiak Rafał Elbląg III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 290 177 467 
24Knaga Wojciech Ciechanów  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 285 182 467 
25Mołdrzyk Dawid Katowice  I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 285 182 467 
26Winiarski Dariusz Radom Puchar FAM Pionki 280 187 467 
27Pauś Maciej Kalisz III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 280 187 467 
28Małecki Artur Krosno Puchar Jesieni 280 187 467 
29Neneman Tomasz Konin Puchar Grodu nad Prosną 275 192 467 
30Janczak Krzysztof Wrocław Diament Ziemi Śląskiej 275 192 467 
31Knaga Wojciech Ciechanów Memoriał im.Kraińskiego 275 192 467 
32Pośpiech Sergiusz Częstochowa Diament Ziemi Śląskiej 280 185 465 
33Mińszczak Dariusz Piotrków Trybunalski Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 280 185 465 
34Jędrusiński Piotr Częstochowa III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 295 169 464 
35Nowak Lech Poznań  I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 285 179 464 
36Pulcer Łukasz Konin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 275 189 464 
37Mackiewicz Jan Poznań Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 290 173 463 
38Kawalec Andrzej Zamość III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 285 178 463 
39Mołdrzyk Dawid Katowice II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 285 178 463 
40Sidoruk Andrzej Zielona Góra III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 285 178 463 
41Jędrusiński Piotr Częstochowa Puchar Warszawy 285 178 463 
42Lewandowski Andrzej Toruń III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 280 183 463 
43Knaga Wojciech Ciechanów Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 270 193 463 
44Grobelny Adam Konin Puchar Łuczniczki 280 182 462 
45Puczkowski Arkadiusz Rafał Olsztyn II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 270 192 462 
46Gocałek Krzysztof Poznań  I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 290 171 461 
47Jaszczak Jarosław Wrocław II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 285 176 461 
48Jankowski Grzegorz Olsztyn Puchar Prezydenta miasta Łomży 280 181 461 
49Garkowski Jakub  Białystok  Finał Ligi Strzeleckiej 280 181 461 
50Demps Krzysztof Gdańsk Memoriał im.Kraińskiego 275 186 461 
51Małecki Artur Krosno Turniej Chmielakowy 275 186 461 
52Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Winobrania 275 186 461 
53Knaga Wojciech Ciechanów III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 275 186 461 
54Knaga Wojciech Ciechanów Puchar FAM Pionki 270 191 461 
55Parda Marek  Ciechanów  Finał Ligi Strzeleckiej 285 175 460 
56Haufa Leszek Poznań II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 275 185 460 
57Bekasiak Hubert Szczecin III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 275 185 460 
58Hanusz Jakub Siedlce Puchar FAM Pionki 270 190 460 
59Knaga Wojciech Ciechanów Puchar Prezydenta Olsztyna 270 190 460 
60Hanusz Jakub Siedlce Puchar Jesieni 270 190 460 
61Wyszyński Zbigniew Ostrołęka Puchar Jesieni 280 179 459 
62Bekasiak Hubert Szczecin Diament Ziemi Śląskiej 275 184 459 
63Krajewski Marek Białystok Puchar Podlasia 270 189 459 
64Hanusz Jakub Siedlce Dymarek Śwętokrzyskich 270 189 459 
65Radzimski Jacek Leszno Puchar Winobrania 290 168 458 
66Gocałek Krzysztof Poznań III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 285 173 458 
67Hauta Leszek Poznań Puchar Prezydenta Miasta Konina 280 178 458 
68Kaczmarek Jędrzej Hubert Legnica Puchar Winobrania 275 183 458 
69Opielak Grzegorz Lublin Puchar Jesieni 275 183 458 
70Lewandowski Krystian Szczecin  I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 270 188 458 
71Malinkiewicz Tomasz Bielsko Biała III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 270 188 458 
72Jaszczak Jarosław Wrocław Puchar Targów Poznańskich 285 172 457 
73Bałdyga Grzegorz Olsztyn Puchar Prezydenta Olsztyna 285 172 457 
74Hanusz Jakub Siedlce Turniej Chmielakowy 275 182 457 
75Korwek Kazimierz Olsztyn Puchar Prezydenta Olsztyna 275 182 457 
76Kmieć Tomasz Szczecin Puchar Winobrania 275 182 457 
77Żernicki Józef Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 275 182 457 
78Jamróz Aleksandra Irena Radom Dymarek Śwętokrzyskich 270 187 457 
79Binko Daniel Wrocław III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 270 187 457 
80Ciecierski Arkadiusz Olsztyn Memoriał im.Kraińskiego 265 192 457 
81Lewandowski Ryszard Koszalin Puchar Łuczniczki 265 192 457 
82Knaga Wojciech Ciechanów II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 265 192 457 
83Gocałek Krzysztof Poznań Puchar Grodu nad Prosną 280 176 456 
84Madej Jakub Radom III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 280 176 456 
85Milewicz Jakub Olsztyn  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 280 176 456 
86Parda Marek Ciechanów Memoriał im.Kraińskiego 270 186 456 
87Knaga Wojciech Ciechanów Puchar Łuczniczki 270 186 456 
88Madej Jakub Radom Puchar Browninga i Winchestera 265 191 456 
89Makowski Sławomir Gdańsk Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 265 191 456 
90Bałdyga Grzegorz  Olsztyn  Finał Ligi Strzeleckiej 265 191 456 
91Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Jesieni 265 191 456 
92Pieściński Adam Toruń Memoriał im.Kraińskiego 285 170 455 
94Bałdyga Grzegorz Olsztyn III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 275 180 455 
95Tarnowy Zenon Zielona Góra Puchar Winobrania 265 190 455 
96Węgielewski Kamil Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 265 190 455 
97Bąk Krzysztof Wałbrzych Puchar Opolszczyzny 285 169 454 
98Demps Krzysztof Gdańsk  I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 285 169 454 
99Bekasiak Hubert Szczecin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 280 174 454 
100Nowacki Mateusz Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 270 184 454 
101Grobelny Adam Konin Puchar Prezydenta Miasta Konina 270 184 454 
102Pilarz Błażej Sieradz  I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 265 189 454 
103Szymczuk Marcin Aleksander Białystok Puchar Jezior Mazurskich 275 178 453 
104Pospiech Sergiusz Częstochowa Puchar Opolszczyzny 270 183 453 
105Bekasiak Hubert Szczecin II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 290 162 452 
106Beutler Jacek Poznań III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 285 167 452 
107Wójcik Leszek Koszalin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 285 167 452 
108Kawalec Andrzej Zamość II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 285 167 452 
109Binko Daniel Wrocław Puchar Grodu nad Prosną 280 172 452 
110Parda Marek Ciechanów Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 280 172 452 
111Madej Jakub Radom Puchar FAM Pionki 275 177 452 
112Binko Daniel Wrocław Puchar Opolszczyzny 275 177 452 
113Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Targów Poznańskich 270 182 452 
114Deniziak Ryszard Antoni Łomża Puchar Jezior Mazurskich 270 182 452 
115Burandt Waldemar Olsztyn Puchar Prezydenta Olsztyna 270 182 452 
116Krajewski Marek Białystok Puchar Jezior Mazurskich 265 187 452 
117Karpik Michał Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 285 166 451 
118Malinkiewicz Tomasz Bielsko Biała Diament Ziemi Śląskiej 280 171 451 
119Kmieć Tomasz Szczecin Puchar Targów Poznańskich 275 176 451 
120Tarnowy Mateusz Zielona Góra Puchar Winobrania 275 176 451 
121Bąk Michał Kalisz III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 270 181 451 
122Kocoń Kamil Wałbrzych Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 270 181 451 
123Lewandowski Andrzej Toruń Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 270 181 451 
124Loc Marek Zamość Tarnobrzeski Puchar Wiosny 270 181 451 
125Kawalec Andrzej Zamość Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 265 186 451 
126Jędrusiński Piotr Katowice Diament Ziemi Śląskiej 290 160 450 
127Demps Krzysztof Gdańsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 285 165 450 
128Mołdrzyk Dawid Katowice Diament Ziemi Śląskiej 280 170 450 
129Bałdyga Grzegorz Olsztyn II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 265 185 450 
130Jurkiewicz Paweł Legnica Puchar Winobrania 265 185 450 
131Małecki Artur Krosno Puchar Opolszczyzny 260 190 450 
132Grobelny Adam Konin Puchar Browninga i Winchestera 260 190 450 
133Ryś Jacek Warszawa Puchar FAM Pionki 260 190 450 
134Małecki Artur Krosno  I Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 280 169 449 
135Rupiński Bronisław Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 280 169 449 
136Małecki Artur Krosno Puchar FAM Pionki 270 179 449 
137Przybyłowicz Remigiusz Kalisz III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 270 179 449 
138Jankowski Grzegorz Olsztyn Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 270 179 449 
139Kwaśnik Jarosław Gdańsk Puchar Jezior Mazurskich 270 179 449 
140Sokół Piotr Zielona Góra Puchar Winobrania 265 184 449 
141Morawiak Adam Warszawa Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 260 189 449 
142Hess Sławomir Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 280 168 448 
143Sidoruk Andrzej Zielona Góra Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 275 173 448 
144Skibiak Rafał Elbląg  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 275 173 448 
145Dorniak Robert Elbląg  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 270 178 448 
146Pietrzak Robert Płock Puchar Łuczniczki 270 178 448 
147Mackiewicz Jan Poznań Puchar Grodu nad Prosną 265 183 448 
148Garkowski Jakub Białystok Puchar Prezydenta miasta Łomży 265 183 448 
149Malinkiewicz Tomasz Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 265 183 448 
150Knaga Wojciech  Ciechanów  Finał Ligi Strzeleckiej 265 183 448 
151Mołdrzyk Dawid Katowice Puchar Opolszczyzny 265 183 448 
152Hanusz Jakub Siedlce II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 280 167 447 
153Mackiewicz Jan Poznań III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 280 167 447 
154Strankowski Zbigniew Zielona Góra Puchar Grodu nad Prosną 280 167 447 
155Stosik Robert Piotr Elbląg Puchar Jezior Mazurskich 280 167 447 
156Woźny Marcin Poznań Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 280 167 447 
157Puczkowski Arkadiusz Rafał Olsztyn III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 275 172 447 
158Bakalarz Jan Piotrków Trybunalski  I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 275 172 447 
159Hess Sławomir Bielsko Biała III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 270 177 447 
160Lewandowski Krystian Szczecin II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 265 182 447 
161Binko Daniel Wrocław II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 260 187 447 
162Krajewski Marek Białystok II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 260 187 447 
163Hanusz Jakub Siedlce Puchar Browninga i Winchestera 260 187 447 
164Parda Marek Ciechanów III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 260 187 447 
165Montowski Hubert Bydgoszcz  I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 275 171 446 
166Demps Krzysztof Gdańsk II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 275 171 446 
167Karpiński Marcin Słupsk Puchar Jezior Mazurskich 275 171 446 
168Kozak Łukasz Katowice Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 275 171 446 
169Daniec Andrzej Poznań Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 275 171 446 
170Gocałek Krzysztof Poznań Puchar Prezydenta Miasta Konina 270 176 446 
171Radziewicz Daniel Zielona Góra Puchar Targów Poznańskich 270 176 446 
172Bobola Grzegorz Rzeszów Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 270 176 446 
173Tomala Sławomir Tarnobrzeg III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 265 181 446 
174Nowacki Mateusz Kalisz Puchar Opolszczyzny 265 181 446 
175Winiarski Dariusz Radom Puchar Browninga i Winchestera 265 181 446 
176Deniziak Ryszard Antoni Łomża Puchar Podlasia 260 186 446 
177Deniziak Ryszard Antoni Łomża Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 260 186 446 
178Borowicz Paweł Bydgoszcz  I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 260 186 446 
179Hanusz Jakub Siedlce Puchar Warszawy 260 186 446 
180Polak Arkadiusz Wrocław II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 260 186 446 
181Borowicz Paweł Bydgoszcz III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 255 191 446 
182Laprus Marcin Kielce Diament Ziemi Śląskiej 285 160 445 
183Pilc Marek Poznań Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 275 170 445 
184Kawalec Andrzej Zamość Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 270 175 445 
185Marlęga Sławomir Ciechanów Puchar Warszawy 270 175 445 
186Mordalski Marcin Piotrków Trybunalski Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 270 175 445 
187Rogacki Przemysław Kalisz III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 270 175 445 
188Tarnowy Zenon Zielona Góra Puchar Targów Poznańskich 265 180 445 
189Garkowski Jakub Białystok Puchar Podlasia 265 180 445 
190Szypowski Stanisław Olsztyn  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 265 180 445 
191Borowicz Paweł Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 260 185 445 
192Kraska Ewa Katowice III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 260 185 445 
193Madej Jakub Radom Puchar Warszawy 255 190 445 
194Tomala Sławomir Tarnobrzeg Dymarek Śwętokrzyskich 255 190 445 
195Dorniak Robert Elbląg III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 255 190 445 
196Dziuba Marcin Piła III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 275 169 444 
197Szypowski Jacek Olsztyn  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 275 169 444 
198Adamczyk Jacek Toruń Memoriał im.Kraińskiego 270 174 444 
199Ciecierski Arkadiusz Olsztyn II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 270 174 444 
200Wiczk Marcin Słupsk Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 270 174 444 
201Grudzień Marcin Szczecin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 265 179 444 
202Daniec Andrzej Poznań Puchar Winobrania 260 184 444 
203Budzałek Wiktor Jacek Skierniewice Puchar Warszawy 260 184 444 
204Lewandowski Krystian Szczecin Puchar Winobrania 260 184 444 
205Cerkanowicz Damian Jelenia Góra III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 260 184 444 
206Miotke Daniel Gdańsk Puchar Prezydenta Olsztyna 275 168 443 
207Kocoń Kamil Wałbrzych Puchar Opolszczyzny 275 168 443 
208Opielak Grzegorz Lublin Turniej Chmielakowy 270 173 443 
209Makowski Sławomir Gdańsk Puchar Prezydenta Miasta Konina 265 178 443 
210Pospiech Sergiusz Częstochowa Dymarek Śwętokrzyskich 260 183 443 
211Loc Marek Zamość Turniej Chmielakowy 260 183 443 
212Karpik Michał Toruń Diament Ziemi Śląskiej 260 183 443 
213Pilc Marek Poznań III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 255 188 443 
214Garkowski Jakub Białystok Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 250 193 443 
215Tomala Sławomir Tarnobrzeg Turniej Chmielakowy 275 167 442 
216Marlęga Sławomir Ciechanów Memoriał im.Kraińskiego 270 172 442 
217Pieściński Adam Toruń Puchar Łuczniczki 270 172 442 
218Szymczuk Marcin Aleksander Białystok Turniej Chmielakowy 270 172 442 
219Jamróz Aleksandra Irena Radom  I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 265 177 442 
220Lazarek Bogdan Katowice Diament Ziemi Śląskiej 265 177 442 
221Nieder Paul, Theo Zielona Góra Puchar Winobrania 265 177 442 
222Przybyłowicz Remigiusz Kalisz Puchar Targów Poznańskich 265 177 442 
223Karczewski Adam Bydgoszcz Puchar Jezior Mazurskich 265 177 442 
224Garkowski Jakub Białystok Puchar Jezior Mazurskich 260 182 442 
225Krawiec Władysław Olsztyn  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 260 182 442 
226Dorniak Robert Elbląg Puchar Prezydenta Olsztyna 255 187 442 
227Karpik Michał Toruń Puchar Winobrania 255 187 442 
228Solecki Michał Katowice Diament Ziemi Śląskiej 270 171 441 
229Winiarski Dariusz Radom  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 270 171 441 
230Kociuban Marek Szczecin Puchar Łuczniczki 270 171 441 
231Hess Sławomir Bielsko Biała Diament Ziemi Śląskiej 265 176 441 
232Małachowski Michał Włocławek III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 265 176 441 
233Parda Marek Ciechanów Puchar Łuczniczki 265 176 441 
234Gocałek Krzysztof Poznań Puchar Targów Poznańskich 265 176 441 
235Borowicz Paweł Bydgoszcz Puchar Toruńskiej Katarzynki 260 181 441 
236Marlęga Sławomir Ciechanów Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 260 181 441 
237SzawaraMichał Józef Zamość Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 260 181 441 
238Jamróz Aleksandra Irena Radom Puchar Targów Poznańskich 260 181 441 
239Karpiński Marcin Słupsk II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 255 186 441 
240Pulcer Łukasz Konin Puchar Łuczniczki 255 186 441 
241Lewandowski Krystian Szczecin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 250 191 441 
242Chudziński Paweł Wrocław II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 280 160 440 
243Kwaśnik Jarosław Gdańsk Puchar Łuczniczki 280 160 440 
244Daniec Andrzej Poznań Puchar Warszawy 275 165 440 
245Kawalec Andrzej Zamość Puchar Warszawy 270 171 441 
246Demps Krzysztof Gdańsk Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 270 170 440 
247Jamróz Aleksandra Irena Radom Puchar Jesieni 270 170 440 
248Szypowski Jacek Olsztyn III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 270 170 440 
249Madej Jakub Radom Puchar Targów Poznańskich 265 175 440 
250Ratajczak Tomasz Leszno Puchar Winobrania 260 180 440 
251Pilc Marek Poznań Memoriał im.Kraińskiego 260 180 440 
252Madej Jakub Radom Puchar Podlasia 255 185 440 
253Karpik Michał Toruń Puchar Targów Poznańskich 250 190 440 
254Strankowski Zbigniew Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 285 154 439 
255Kubiak Waldemar Krosno II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 270 169 439 
256Lewandowski Krystian Szczecin Puchar Targów Poznańskich 265 174 439 
257Makowski Sławomir Gdańsk II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 265 174 439 
258Skibiak Rafał Elbląg Memoriał im.Kraińskiego 265 174 439 
259Weiler Marian Szczecin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 260 179 439 
260Bogdański Michał Katowice Diament Ziemi Śląskiej 260 179 439 
261Kapuściński Rafał Elbląg Puchar Prezydenta Olsztyna 260 179 439 
262Kawalec Andrzej Zamość Tarnobrzeski Puchar Wiosny 260 179 439 
263Lewandowski Ryszard Koszalin III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 260 179 439 
264Dudkiewicz Władysław Szczecin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 255 184 439 
265Madej Jakub Radom  I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 255 184 439 
266Gocałek Krzysztof Poznań II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 280 158 438 
267Tarnowy Zenon Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 280 158 438 
268Skolasiński Stefan Skierniewice Puchar Warszawy 280 158 438 
269Przybyłowicz Remigiusz Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 275 163 438 
270Grzesiak Marek Opole Puchar Opolszczyzny 275 163 438 
271Małecki Artur Krosno Dymarek Śwętokrzyskich 270 168 438 
272Borowicz Paweł Bydgoszcz II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 265 173 438 
273Kawalec Andrzej Zamość  I Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 265 173 438 
274Bekasiak Hubert Szczecin  I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 265 173 438 
275Belniak Mariusz Lublin Turniej Chmielakowy 260 178 438 
276Peret Michał Elbląg III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 260 178 438 
277Gajewski Aleksander Kalisz  I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 250 188 438 
278Stotko Lubomir Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 250 188 438 
279Pietrzak Robert Płock III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 250 188 438 
280Winiarski Dariusz Radom Puchar Jesieni 250 188 438 
281Jaszczak Jarosław Wrocław Puchar Prezydenta Miasta Konina 270 167 437 
282Madej Jakub Radom II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 265 172 437 
283Radziewicz Daniel Zielona Góra Puchar Prezydenta Miasta Konina 260 177 437 
284Belniak Robert, Paweł Lublin Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 260 177 437 
285Ostrowski Waldemar Olsztyn III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 260 177 437 
286Rogacki Przemysław Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 255 182 437 
287Deniziak Ryszard Antoni Łomża II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 250 187 437 
288Trepkowski Jacek Radom Puchar Warszawy 280 156 436 
289Kala Tomasz Poznań Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 270 166 436 
290Błaszczuk Jan Józef Warszawa  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 260 176 436 
291Pilarz Błażej Sieradz II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 260 176 436 
292Kubiak Waldemar Krosno  I Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 255 181 436 
293Puczkowski Arkadiusz Rafał Olsztyn  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 255 181 436 
294Warsiewicz Robert Suwałki II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 255 181 436 
295Belniak Mariusz  Lublin  Finał Ligi Strzeleckiej 255 181 436 
296Kraska Ewa Katowice II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 275 160 435 
297Szymczyk Łukasz Piotrków Trybunalski Puchar Prezydenta Olsztyna 270 165 435 
298Legacki Sławomir Białystok Puchar Prezydenta miasta Łomży 260 175 435 
299Ciecierski Arkadiusz Olsztyn  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 260 175 435 
300Małecki Artur Krosno Tarnobrzeski Puchar Wiosny 260 175 435 
301Kwieciński Jarosław Kielce Puchar Warszawy 255 180 435 
302Wiczk Marcin Słupsk Memoriał im.Kraińskiego 255 180 435 
303Kwieciński Jarosław Kielce Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 250 185 435 
304Szymczuk Marcin Aleksander Białystok Memoriał im.Kraińskiego 250 185 435 
305Ambroziak Grażyna Warszawa Puchar Browninga i Winchestera 250 185 435 
306Malinkiewicz Tomasz Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny 280 154 434 
307Winiarski Dariusz Radom Puchar Warszawy 275 159 434 
308Pietrzak Robert Płock  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 270 164 434 
309Bekasiak Hubert Szczecin Memoriał im.Kraińskiego 265 169 434 
310Karczewski Adam Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 265 169 434 
311Pilc Marek Poznań Puchar Grodu nad Prosną 260 174 434 
312Czerwień Józef Piła Puchar Winobrania 260 174 434 
313Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Warszawy 260 174 434 
314Drożdż Aleksander Bielsko Biała Tarnobrzeski Puchar Wiosny 260 174 434 
315Lewandowski Ryszard Koszalin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 260 174 434 
316Kosmalski Adam Sieradz Puchar Grodu nad Prosną 255 179 434 
317Lewandowski Andrzej Toruń Puchar Targów Poznańskich 255 179 434 
318Stosik Robert Piotr Elbląg Memoriał im.Kraińskiego 255 179 434 
319Bałdyga Grzegorz Olsztyn Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 255 179 434 
320Pulcer Łukasz Konin Puchar Targów Poznańskich 255 179 434 
321Zdunek Piotr Sieradz  I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 245 189 434 
322Lewandowski Marcin Gdańsk Memoriał im.Kraińskiego 245 189 434 
323Guździoł Hubert Kalisz III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 270 163 433 
324Leźnicki Jacek Olsztyn Puchar Prezydenta Olsztyna 265 168 433 
325Cerkanowicz Damian Jelenia Góra Puchar Winobrania 260 173 433 
326Zieliński Mariusz Włocławek III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 260 173 433 
327Prokop Romuald Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 260 173 433 
328Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Opolszczyzny 250 183 433 
329Ambroziak Grażyna Warszawa Puchar Prezydenta Olsztyna 245 188 433 
330Haufa Leszek Poznań  I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 275 157 432 
331Adamczyk Jacek Toruń Puchar Łuczniczki 275 157 432 
332Kociuban Marek Szczecin Puchar Winobrania 270 162 432 
333Szwaj Krzysztof Biała Podlaska II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 265 167 432 
334Malinkiewicz Tomasz Bielsko Biała II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 265 167 432 
335Malik Krzysztof Kalisz III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 260 172 432 
336Michałowski Mateusz Gdańsk Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 255 177 432 
337Kryk Zbigniew Częstochowa  I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 250 182 432 
338Pulcer Łukasz Konin Puchar Browninga i Winchestera 250 182 432 
339Kowalewski Adam Piotr Bydgoszcz Memoriał im.Kraińskiego 245 187 432 
340Ambroziak Grażyna Warszawa Puchar Warszawy 245 187 432 
341Karczewski Adam Bydgoszcz III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 265 166 431 
342Pospiech Sergiusz Częstochowa Puchar FAM Pionki 265 166 431 
343Ryś Jacek Warszawa Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 260 171 431 
344Gąsior Piotr Wałbrzych Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 255 176 431 
345Karczewski Adam Bydgoszcz  I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 255 176 431 
346Parda Marek Ciechanów  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 255 176 431 
347Legacki Sławomir Białystok Puchar Jezior Mazurskich 255 176 431 
348Skibiak Rafał  Elbląg  Finał Ligi Strzeleckiej 250 181 431 
349Olborski Wojciech Warszawa Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 265 165 430 
350Jaszczak Jarosław Wrocław Puchar Grodu nad Prosną 265 165 430 
351Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Puchar Targów Poznańskich 260 170 430 
352Lewczuk Grzegorz Katowice Diament Ziemi Śląskiej 260 170 430 
353Szczypka Hubert Płock Diament Ziemi Śląskiej 260 170 430 
354Peret Michał Elbląg Memoriał im.Kraińskiego 250 180 430 
355Lewandowski Andrzej Toruń Memoriał im.Kraińskiego 245 185 430 
356Drobniuch Andrzej Białystok Puchar Podlasia 240 190 430 
357Błażutycz Paweł Wrocław Puchar Prezydenta Miasta Konina 285 144 429 
358Szczypka Hubert Płock Puchar Podlasia 265 164 429 
359Belniak Mariusz Lublin III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 265 164 429 
360Szydłowski Łukasz Wiesław Białystok  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 260 169 429 
361Klawe Hubert Poznań Puchar Winobrania 255 174 429 
362Garkowski Jakub Białystok  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 250 179 429 
363Belniak Mariusz Lublin Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 245 184 429 
364Krawiec Władysław Olsztyn Puchar Prezydenta Olsztyna 245 184 429 
365Szyszko Piotr Zielona Góra  I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 240 189 429 
366Żaczek Ireneusz Skierniewice Puchar Warszawy 270 158 428 
367Sawicki Dariusz Białystok Puchar Prezydenta miasta Łomży 265 163 428 
368Materna Ryszard Lublin Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 265 163 428 
369Węgrzyn Jarosław Poznań Puchar Winobrania 265 163 428 
370Małecki Artur Krosno II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 260 168 428 
371Wiczk Marcin Słupsk Puchar Łuczniczki 260 168 428 
372Kubiak Waldemar Krosno Diament Ziemi Śląskiej 260 168 428 
373Kwaśnik Jarosław Gdańsk Memoriał im.Kraińskiego 260 168 428 
374Pamuła Krzysztof Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 255 173 428 
375Kwieciński Jarosław Kielce Tarnobrzeski Puchar Wiosny 255 173 428 
376Ambroziak Grażyna Warszawa Puchar FAM Pionki 255 173 428 
377Hanusz Jakub Siedlce  I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 255 173 428 
378Lewandowski Ryszard Koszalin II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 250 178 428 
379Madej Jakub Radom Puchar Grodu nad Prosną 250 178 428 
380Parda Marek Ciechanów II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 245 183 428 
381Makowski Sławomir Gdańsk Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 245 183 428 
382Kotzian Daniel Warszawa Puchar Warszawy 240 188 428 
383Pospiech Sergiusz Częstochowa II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 280 147 427 
384Szymczuk Marcin Aleksander Białystok Puchar Jesieni 265 162 427 
385Pulcer Łukasz Konin Puchar Prezydenta Miasta Konina 255 172 427 
386Nicpoń Dariusz Kielce Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 255 172 427 
387Tomaszewski Maciej Piła Memoriał im.Kraińskiego 255 172 427 
388Sidoruk Andrzej Zielona Góra Puchar Targów Poznańskich 250 177 427 
389Sawicki Dariusz Białystok Puchar Podlasia 250 177 427 
390Jamróz Aleksandra Irena Radom III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 250 177 427 
391Aniołkowski Piotr Toruń Puchar Łuczniczki 245 182 427 
392Madej Jakub Radom Puchar Prezydenta miasta Łomży 245 182 427 
393Wysocki Michał Kielce Puchar Warszawy 235 192 427 
394Fijałkowski Michał Toruń II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 275 151 426 
395Lazarek Bogdan Katowice III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 275 151 426 
396Daniec Andrzej Poznań Puchar Toruńskiej Katarzynki 270 156 426 
397Iskrzyski Leszek Rzeszów Diament Ziemi Śląskiej 270 156 426 
398Dorniak Robert Elbląg Puchar Prezydenta miasta Łomży 265 161 426 
399Bąk Krzysztof Wałbrzych II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 260 166 426 
400Zdobylak Jarosław Wrocław  I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 250 176 426 
401Aniołkowski Piotr Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 250 176 426 
402Fir Stefan Słupsk Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 265 160 425 
403Ciecierski Arkadiusz Olsztyn Puchar Prezydenta Olsztyna 265 160 425 
404Niewiadomski Włodzimierz Bydgoszcz II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 265 160 425 
405Szczypka Hubert Płock Puchar Łuczniczki 260 165 425 
406Loc Marek Zamość III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 260 165 425 
407Belniak Mariusz Lublin Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 255 170 425 
408Kocoń Kamil Wałbrzych III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 250 175 425 
409Szypowski Jacek Olsztyn Puchar Prezydenta Olsztyna 250 175 425 
410Krzyżanowski Mariusz Włocławek  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 250 175 425 
411Gąsior Piotr Wałbrzych  I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 245 180 425 
412Sidoruk Andrzej Zielona Góra Puchar Prezydenta Miasta Konina 245 180 425 
413Lewandowski Andrzej Toruń  I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 245 180 425 
414Polak Arkadiusz Wrocław  I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 240 185 425 
415Mielcarski Krzysztof Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 240 185 425 


Najlepsze wyniki w kuli i dziku w klasie powszechnej za 2012 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Grobelny Adam Konin III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 290 96 100 196 486 
2Knaga Wojciech Ciechanów Puchar Warszawy 285 96 99 195 480 
3Grobelny Adam Konin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 295 95 100 195 490 
4Grobelny Adam Konin Puchar Targów Poznańskich 285 95 100 195 480 
5Sakowicz Józef Słupsk Memoriał im.Kraińskiego 230 95 99 194 424 
6Knaga Wojciech Ciechanów Puchar Podlasia 290 95 98 193 483 
7Knaga Wojciech Ciechanów Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 270 95 98 193 463 
8Garkowski Jakub Białystok Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 250 95 98 193 443 
9Haufa Leszek Poznań Puchar Targów Poznańskich 275 94 99 193 468 
10Neneman Tomasz Konin Puchar Grodu nad Prosną 275 94 98 192 467 
11Knaga Wojciech Ciechanów II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 265 94 98 192 457 
12Grobelny Adam Konin Dymarek Śwętokrzyskich 285 94 97 191 476 
13Tomala Sławomir Tarnobrzeg  I Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 225 94 96 190 415 
14Zdunek Piotr Sieradz  I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 245 94 95 189 434 
15Mińszczak Dariusz Piotrków Trybunalski Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 280 94 91 185 465 
16Janczak Krzysztof Wrocław Diament Ziemi Śląskiej 275 93 99 192 467 
17Wysocki Michał Kielce Puchar Warszawy 235 93 99 192 427 
18Kwieciński Jarosław Kielce Puchar FAM Pionki 215 93 99 192 407 
19Madej Jakub Radom Puchar Browninga i Winchestera 265 93 98 191 456 
20Makowski Sławomir Gdańsk Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 265 93 98 191 456 
21Borowicz Paweł Bydgoszcz III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 255 93 98 191 446 
22Lewandowski Krystian Szczecin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 250 93 98 191 441 
23Wysocki Michał Kielce Dymarek Śwętokrzyskich 230 93 98 191 421 
24Węgielewski Kamil Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 265 93 97 190 455 
25Madej Jakub Radom Puchar Warszawy 255 93 97 190 445 
26Haufa Leszek Poznań Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 280 93 96 189 469 
27Nowiński Jarosław Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 225 93 95 188 413 
28Winiarski Dariusz Radom Puchar FAM Pionki 280 93 94 187 467 
29Parda Marek Ciechanów Memoriał im.Kraińskiego 270 93 93 186 456 
30Stosik Robert Piotr Elbląg Memoriał im.Kraińskiego 255 93 86 179 434 
31Knaga Wojciech Ciechanów Memoriał im.Kraińskiego 275 92 100 192 467 
32Puczkowski Arkadiusz Rafał Olsztyn II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 270 92 100 192 462 
33Ciecierski Arkadiusz Olsztyn Memoriał im.Kraińskiego 265 92 100 192 457 
34Lewandowski Ryszard Koszalin Puchar Łuczniczki 265 92 100 192 457 
35Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Jesieni 265 92 99 191 456 
36Tomala Sławomir Tarnobrzeg Diament Ziemi Śląskiej 230 92 99 191 421 
37Knaga Wojciech Ciechanów Puchar Prezydenta Olsztyna 270 92 98 190 460 
38Tarnowy Zenon Zielona Góra Puchar Winobrania 265 92 98 190 455 
39Grobelny Adam Konin Puchar Browninga i Winchestera 260 92 98 190 450 
40Ryś Jacek Warszawa Puchar FAM Pionki 260 92 98 190 450 
41Drobniuch Andrzej Białystok Puchar Podlasia 240 92 98 190 430 
42Pulcer Łukasz Konin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 275 92 97 189 464 
43Hanusz Jakub Siedlce Dymarek Śwętokrzyskich 270 92 97 189 459 
44Pilarz Błażej Sieradz  I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 265 92 97 189 454 
45Karpik Michał Toruń Puchar Prezydenta Miasta Konina 215 92 97 189 404 
46Lewandowski Krystian Szczecin  I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 270 92 96 188 458 
47Kosmalski Adam Sieradz Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 205 92 96 188 393 
48Legacki Sławomir Białystok Puchar Podlasia 235 92 95 187 422 
49Kraska Ewa Katowice III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 260 92 93 185 445 
50Ambroziak Grażyna Warszawa Memoriał im.Kraińskiego 225 92 91 183 408 
51Rogacki Przemysław Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 255 92 90 182 437 
52Warsiewicz Robert Suwałki II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 255 92 89 181 436 
53Garkowski Jakub Białystok II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 295 91 100 191 486 
54Grobelny Adam Konin Diament Ziemi Śląskiej 290 91 100 191 481 
55Neneman Tomasz Konin Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 285 91 100 191 476 
56Knaga Wojciech Ciechanów Puchar FAM Pionki 270 91 100 191 461 
57Bałdyga Grzegorz  Olsztyn  Finał Ligi Strzeleckiej 265 91 100 191 456 
58Hanusz Jakub Siedlce Puchar FAM Pionki 270 91 99 190 460 
59Hanusz Jakub Siedlce Puchar Jesieni 270 91 99 190 460 
60Tomala Sławomir Tarnobrzeg Dymarek Śwętokrzyskich 255 91 99 190 445 
61Dorniak Robert Elbląg III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 255 91 99 190 445 
62Karpik Michał Toruń Puchar Targów Poznańskich 250 91 99 190 440 
63Knaga Wojciech Ciechanów Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 280 91 98 189 469 
64Szyszko Piotr Zielona Góra  I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 240 91 98 189 429 
65Malinkiewicz Tomasz Bielsko Biała III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 270 91 97 188 458 
66Gajewski Aleksander Kalisz  I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 250 91 97 188 438 
67Ambroziak Grażyna Warszawa Puchar Prezydenta Olsztyna 245 91 97 188 433 
68Bobola Grzegorz Rzeszów Turniej Chmielakowy 225 91 97 188 413 
69Pauś Maciej Kalisz III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 280 91 96 187 467 
70Binko Daniel Wrocław II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 260 91 96 187 447 
71Deniziak Ryszard Antoni Łomża II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 250 91 96 187 437 
72Polak Arkadiusz Wrocław Diament Ziemi Śląskiej 220 91 96 187 407 
73Borowicz Paweł Bydgoszcz  I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 260 91 95 186 446 
74Bekasiak Hubert Szczecin III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 275 91 94 185 460 
75Kmieć Tomasz Szczecin Memoriał im.Kraińskiego 230 91 93 184 414 
76Gąsior Piotr Wałbrzych Diament Ziemi Śląskiej 220 91 79 170 390 
77Grobelny Adam Konin Puchar Opolszczyzny 285 90 100 190 475 
78Małecki Artur Krosno Puchar Opolszczyzny 260 90 100 190 450 
79Mędrzyk Dawid Katowice III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 280 90 99 189 469 
80Krajewski Marek Białystok Puchar Podlasia 270 90 99 189 459 
81Morawiak Adam Warszawa Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 260 90 99 189 449 
82Wysocki Michał Kielce Turniej Chmielakowy 230 90 99 189 419 
83Krakowiak Dariusz Tarnobrzeg  I Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 205 90 99 189 394 
84Stotko Lubomir Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 250 90 98 188 438 
85Winiarski Dariusz Radom Puchar Jesieni 250 90 98 188 438 
86Krzan Tomasz Przemyśl II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 235 90 98 188 423 
87Malinkiewicz Tomasz Bielsko Biała Dymarek Śwętokrzyskich 220 90 98 188 408 
88Bałdyga Grzegorz Olsztyn Memoriał im.Kraińskiego 295 90 97 187 482 
89Dorniak Robert Elbląg Puchar Prezydenta Olsztyna 255 90 97 187 442 
90Karpik Michał Toruń Puchar Winobrania 255 90 97 187 442 
91Ambroziak Grażyna Warszawa Puchar Warszawy 245 90 97 187 432 
92Polak Arkadiusz Wrocław II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 260 90 96 186 446 
93Parda Marek Ciechanów Puchar FAM Pionki 235 90 96 186 421 
94Madej Jakub Radom Puchar Podlasia 255 90 95 185 440 
95Deniziak Ryszard Antoni Łomża Puchar Prezydenta miasta Łomży 225 90 95 185 410 
96Nowacki Mateusz Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 270 90 94 184 454 
97Budzałek Wiktor Jacek Skierniewice Puchar Warszawy 260 90 94 184 444 
98Makowski Sławomir Gdańsk Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 245 90 93 183 428 
99Hennig Rafał Słupsk Memoriał im.Kraińskiego 230 90 93 183 413 
100Skibiak Rafał  Elbląg  Finał Ligi Strzeleckiej 250 90 91 181 431 
101Zielaskowski Artur Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 245 90 74 164 409 
102Lewandowski Marcin Gdańsk Memoriał im.Kraińskiego 245 89 100 189 434 
103Sontag Jan Łódź  I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 230 89 100 189 419 
104Strankowski Zbigniew Zielona Góra Puchar Winobrania 280 89 99 188 468 
105Pietrzak Robert Płock III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 250 89 99 188 438 
106Tomala Sławomir Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 230 89 99 188 418 
107Turek Andrzej Olsztyn Memoriał im.Kraińskiego 215 89 99 188 403 
108Parda Marek Ciechanów III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 260 89 98 187 447 
109Kowalewski Adam Piotr Bydgoszcz Memoriał im.Kraińskiego 245 89 98 187 432 
110Dorniak Robert Elbląg Memoriał im.Kraińskiego 235 89 98 187 422 
111Kawalec Andrzej Zamość Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 265 89 97 186 451 
112Karpiński Marcin Słupsk II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 255 89 97 186 441 
113Pulcer Łukasz Konin Puchar Łuczniczki 255 89 97 186 441 
114Kmieć Tomasz Szczecin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 285 89 96 185 470 
115Szymczuk Marcin Aleksander Białystok Memoriał im.Kraińskiego 250 89 96 185 435 
116Lewandowski Andrzej Toruń Memoriał im.Kraińskiego 245 89 96 185 430 
117Bekasiak Hubert Szczecin Diament Ziemi Śląskiej 275 89 95 184 459 
118Lewandowski Krystian Szczecin Puchar Winobrania 260 89 95 184 444 
119Dudkiewicz Władysław Szczecin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 255 89 95 184 439 
120Madej Jakub Radom  I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 255 89 95 184 439 
121Mińszczak Mariusz Piotrków Trybunalski Diament Ziemi Śląskiej 285 89 94 183 468 
122Korwek Kazimierz Olsztyn Puchar Prezydenta Olsztyna 275 89 93 182 457 
123Krawiec Władysław Olsztyn  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 260 89 93 182 442 
124Markowski Marek Radom Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 245 89 89 178 423 
125Gocałek Krzysztof Poznań Puchar Grodu nad Prosną 280 89 87 176 456 
126Pilc Marek Poznań III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 255 88 100 188 443 
127Kotzian Daniel Warszawa Puchar Warszawy 240 88 100 188 428 
128Małecki Artur Krosno Puchar Jesieni 280 88 99 187 467 
129Binko Daniel Wrocław III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 270 88 99 187 457 
130Krajewski Marek Kielce Puchar Jezior Mazurskich 265 88 99 187 452 
131Krajewski Marek Białystok II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 260 88 99 187 447 
132Knaga Wojciech Ciechanów Puchar Łuczniczki 270 88 98 186 456 
133Hanusz Jakub Siedlce Puchar Warszawy 260 88 98 186 446 
134Pośpiech Sergiusz Częstochowa Diament Ziemi Śląskiej 280 88 97 185 465 
135Bałdyga Grzegorz Olsztyn II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 265 88 97 185 450 
136Ambroziak Grażyna Warszawa Puchar Browninga i Winchestera 250 88 97 185 435 
137Skupiński Jacek Słupsk Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 235 88 97 185 420 
138Grobelny Adam Konin Puchar Prezydenta Miasta Konina 270 88 96 184 454 
139Sokół Piotr Zielona Góra Puchar Winobrania 265 88 96 184 449 
140Hadam Dominik Rzeszów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 235 88 96 184 419 
141Haufa Leszek Poznań III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 285 88 95 183 468 
142Mackiewicz Jan Poznań Puchar Grodu nad Prosną 265 88 95 183 448 
143Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Targów Poznańskich 270 88 94 182 452 
144Wieczerzak Krzysztof Tarnobrzeg Puchar Jesieni 235 88 93 181 416 
145Legacki Sławomir Białystok II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 240 88 92 180 420 
146Jamróz Adam Katowice Diament Ziemi Śląskiej 225 88 90 178 403 
147Olender Robert Radom Dymarek Śwętokrzyskich 235 88 89 177 412 
148Zieliński Grzegorz Koszalin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 205 88 79 167 372 
149Jamróz Aleksandra Irena Radom Dymarek Śwętokrzyskich 270 87 100 187 457 
150Hanusz Jakub Siedlce Puchar Browninga i Winchestera 260 87 100 187 447 
151Laszczyk Łukasz Wrocław Puchar Grodu nad Prosną 225 87 100 187 412 


Ranking Pucharu PZŁ 2012 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Grobelny Adam Konin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 490 1457 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 486 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 481 
2Knaga Wojciech wawrzyn Ciechanów Puchar Podlasia 483 1432 
Puchar Warszawy 480 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 469 
3Haufa Leszek Poznań Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 469 1405 
Puchar Targów Poznańskich 468 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 468 
4Makowski Sławomir wawrzyn Gdańsk Puchar Grodu nad Prosną 476 1401 
Finał Ligi Strzeleckiej 469 
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 456 
5Bałdyga Grzegorz wawrzyn Olsztyn  Memoriał im. Adama Kraińskiego 482 1395 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 457 
Finał Ligi Strzeleckiej 456 
6Demps Krzysztof wawrzyn Gdańsk Finał Ligi Strzeleckiej 472 1383 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 461 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 450 
7Winiarski Dariusz Radom Turniej Chmielakowy 468 1381 
Puchar FAM Pionki 467 
Puchar Browninga i Winchestera 446 
8Mołdrzyk Dawid Katowice  I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 467 1380 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 463 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 450 
9Hanusz Jakub Siedlce Puchar FAM Pionki 460 1379 
Puchar Jesieni 460 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 459 
10Kmieć Tomasz Szczecin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 470 1378 
Winobranie 457 
Puchar Targów Poznańskich 451 
11Małecki Artur Krosno Puchar Jesieni 467 1378 
Turniej Chmielakowy 461 
Puchar Opolszczyzny 450 
12Puczkowski Arkadiusz Rafał Olsztyn Mistrzostwa Kl. Powszechna 469 1378 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 462 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  447 
13Jędrusiński Piotr Częstochowa III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 464 1377 
Puchar Warszawy 463 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 450 
14Gocałek Krzysztof Poznań  I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 461 1375 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 458 
Puchar Grodu nad Prosną 456 
15Bekasiak Hubert Szczecin III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 460 1373 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 459 
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 454 
16Madej Jakub Radom Puchar Browninga i Winchestera 456 1364 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  456 
Puchar FAM Pionki 452 
17Parda Marek wawrzyn Ciechanów Finał Ligi Strzeleckiej 460 1363 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 456 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  447 
18Binko Daniel Wrocław III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 457 1361 
Puchar Grodu nad Prosną 452 
Puchar Opolszczyzny 452 
19Krajewski Marek Białystok Puchar Podlasia 459 1358 
Puchar Jezior Mazurskich 452 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 447 
20Mackiewicz Jan Poznań Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 463 1358 
Puchar Grodu nad Prosną 448 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 447 
21Jaszczak Jarosław Wrocław II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 461 1355 
Puchar Targów Poznańskich 457 
Puchar Prezydenta Miasta Konina 437 
22Bąk Krzysztof Wałbrzych Puchar Grodu nad Prosną 474 1354 
Puchar Opolszczyzny 454 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 426 
23Garkowski Jakub wawrzyn Białystok Finał Ligi Strzeleckiej 461 1348 
Puchar Podlasia 445 
Puchar Jezior Mazurskich 442 
24Skibiak Rafał Elbląg III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  467 1354 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 448 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 439 
25Strankowski Zbigniew Zielona Góra Winobranie 468 1354 
Puchar Grodu nad Prosną 447 
Puchar Opolszczyzny 439 
26Kawalec Andrzej wawrzyn Zamość III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 463 1349 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 445 
Puchar Warszawy 441 
27Lewandowski Krystian Szczecin  I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 458 1349 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 447 
Winobranie 444 
28Lewandowski Andrzej Toruń III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  463 1348 
Mistrzostwa Kl. Powszechna 451 
Puchar Targów Poznańskich 434 
29Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Jesieni 456 1347 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 446 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 445 
30Sidoruk Andrzej wawrzyn Zielona Góra III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 463 1344 
Puchar Opolszczyzny 449 
Winobranie 432 
31Malinkiewicz Tomasz wawrzyn Bielsko Biała III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 458 1343 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 451 
Puchar Opolszczyzny 434 
32Jamróz Aleksandra Irena Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 457 1340 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 442 
Puchar Targów Poznańskich 441 
33Pulcer Łukasz Konin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 464 1339 
Puchar Łuczniczki 441 
Puchar Targów Poznańskich 434 
34Tarnowy Zenon Zielona Góra Winobranie 455 1338 
Puchar Targów Poznańskich 445 
Puchar Opolszczyzny 438 
35Ciecierski Arkadiusz Olsztyn Memoriał im. Adama Kraińskiego 457 1336 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 444 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 435 
36Hess Sławomir Bielsko Biała Mistrzostwa Kl. Powszechna 448 1336 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 447 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 441 
37Karpik Michał Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 451 1336 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 443 
Winobranie 442 
38Dorniak Robert Elbląg  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 448 1335 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  445 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 442 
39Jankowski Grzegorz Olsztyn  Puchar Prezydenta Miasta Łomży 461 1334 
Mistrzostwa Kl. Powszechna 449 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 424 
40Borowicz Paweł M Bydgoszcz  I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 446 1333 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 446 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 441 
41Daniec Andrzej Poznań Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 446 1330 
Winobranie 444 
Puchar Warszawy 440 
42Lewandowski Ryszard Koszalin Puchar Łuczniczki 457 1330 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 439 
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 434 
43Ryś Jacek wawrzyn Warszawa Puchar Grodu nad Prosną 458 1330 
Puchar FAM Pionki 450 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 422 
44Szymczuk Marcin Aleksander Białystok Puchar Jezior Mazurskich 453 1330 
Turniej Chmielakowy 442 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 435 
45Przybyłowicz Remigiusz Kalisz III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 449 1329 
Puchar Targów Poznańskich 442 
Puchar Grodu nad Prosną 438 
46Marlęga Sławomir Ciechanów Puchar Warszawy 445 1328 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 442 
Mistrzostwa Kl. Powszechna 441 
47Pilc Marek Poznań Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 445 1328 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 443 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 440 
48Pospiech Sergiusz Częstochowa Puchar Opolszczyzny 453 1327 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 443 
Puchar FAM Pionki 431 
49Pietrzak Robert Płock Puchar Łuczniczki 448 1320 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  438 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 434 
50Kocoń Kamil Wałbrzych Mistrzostwa Kl. Powszechna 451 1319 
Puchar Opolszczyzny 443 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 425 
51Loc Marek Zamość Tarnobrzeski Puchar Wiosny 451 1319 
Turniej Chmielakowy 443 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 425 
52Deniziak Ryszard Antoni M Łomża Puchar Jezior Mazurskich 452 1318 
Puchar Podlasia 446 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  420 
53Kwaśnik Jarosław Gdańsk Puchar Jezior Mazurskich 449 1317 
Puchar Łuczniczki 440 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 428 
54Nowacki Mateusz Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 454 1316 
Puchar Opolszczyzny 446 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 416 
55Karpiński Marcin Słupsk Puchar Jezior Mazurskich 446 1311 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 441 
Puchar Łuczniczki 424 
56Szypowski Jacek Olsztyn  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 444 1309 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  440 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 425 
57Pieściński Adam Toruń Memoriał im. Adama Kraińskiego 455 1308 
Puchar Łuczniczki 442 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 411 
58Karczewski Adam Bydgoszcz Puchar Jezior Mazurskich 442 1307 
Puchar Łuczniczki 434 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 431 
59Wiczk Marcin Słupsk Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 444 1307 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 435 
Puchar Łuczniczki 428 
60Belniak Mariusz M Lublin Turniej Chmielakowy 438 1303 
Finał Ligi Strzeleckiej 436 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 429 
61Kraska Ewa Katowice III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 445 1302 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 435 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 422 
62Stosik Robert Piotr Elbląg Puchar Jezior Mazurskich 447 1302 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 434 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  421 
63Szydłowski Łukasz Wiesław Białystok Puchar Podlasia 442 1302 
Puchar Jezior Mazurskich 431 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 429 
64Radziewicz Daniel Zielona Góra Puchar Targów Poznańskich 446 1301 
Puchar Prezydenta Miasta Konina 437 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 418 
65Ambroziak Grażyna Warszawa Puchar Browninga i Winchestera 435 1300 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 433 
Puchar Warszawy 432 
66Kwieciński Jarosław Kielce Puchar Warszawy 435 1298 
Mistrzostwa Kl. Powszechna 435 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 428 
67Adamczyk Jacek Toruń Memoriał im. Adama Kraińskiego 444 1296 
Puchar Łuczniczki 432 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 420 
68Cerkanowicz Damian Jelenia Góra III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 444 1296 
Winobranie 433 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 419 
69Krawiec Władysław Olsztyn  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 442 1291 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 429 
Puchar Jezior Mazurskich 420 
70Kociuban Marek Szczecin Puchar Łuczniczki 441 1290 
Winobranie 432 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 417 
71Legacki Sławomir Białystok  Puchar Prezydenta Miasta Łomży 435 1288 
Puchar Jezior Mazurskich 431 
Puchar Podlasia 422 
72Szczypka Hubert Płock Czarny Diament Ziemi Śląskiej 430 1284 
Puchar Podlasia 429 
Puchar Łuczniczki 425 
73Dudkiewicz Władysław Szczecin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 439 1280 
Puchar Łuczniczki 421 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 420 
74Szymczyk Łukasz Piotrków Trybunalski Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 435 1280 
Puchar Grodu nad Prosną 423 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 422 
75Trepkowski Jacek Radom Puchar Warszawy 436 1279 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 422 
Puchar FAM Pionki 421 
76Gąsior Piotr Wałbrzych Mistrzostwa Kl. Powszechna 431 1278 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 425 
Puchar Opolszczyzny 422 
77Laprus Marcin Kielce Czarny Diament Ziemi Śląskiej 445 1278 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 422 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 411 
78Polak Arkadiusz Wrocław II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 446 1278 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 425 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 407 
79Aniołkowski Piotr Toruń Puchar Łuczniczki 427 1275 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 426 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  422 
80Mińszczak Dariusz Piotrków Trybunalski Mistrzostwa Kl. Powszechna 465 1275 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 419 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 391 
81Leźnicki Jacek Olsztyn Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 433 1274 
Puchar Jezior Mazurskich 421 
Puchar Podlasia 420 
82Sawicki Dariusz Białystok  Puchar Prezydenta Miasta Łomży 428 1271 
Puchar Podlasia 427 
Puchar Jezior Mazurskich 416 
83Wysocki Michał Kielce Puchar Warszawy 427 1267 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 421 
Turniej Chmielakowy 419 
84Bobola Grzegorz Rzeszów Mistrzostwa Kl. Powszechna 446 1266 
Turniej Chmielakowy 413 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 407 
85Bakalarz Jan Piotrków Trybunalski  I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 447 1265 
Puchar Warszawy 421 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 397 
86Lewczuk Grzegorz Katowice Czarny Diament Ziemi Śląskiej 430 1262 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 423 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 409 
87Kapuściński Rafał Elbląg Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 439 1260 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 418 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 403 
88Miotke Daniel Gdańsk Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 443 1260 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 424 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 393 
89Tomaszewski Maciej Piła Memoriał im. Adama Kraińskiego 427 1256 
Finał Ligi Strzeleckiej 419 
Winobranie 410 
90Rupiński Bronisław Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 449 1253 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 406 
Puchar Jezior Mazurskich 398 


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.