strona główna forum dyskusyjne















Ranking najlepszych zawodników w klasie powszechnej za 2014 rok


Najlepsze uzyskane wyniki w klasie powszechnej za 2014 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutKulaSuma
1Karpik Michał Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 295 188 483 
2Wysocki Michał Kielce  II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 285 192 477 
3Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Jezior Mazurskich 285 192 477 
4Karpiński Łukasz Bydgoszcz III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 285 186 471 
5Karpik Michał Toruń Puchar Targów Poznańskich 280 189 469 
6Węgielewski Kamil Toruń Mistrzostwa PZŁ - powszechna 285 182 467 
7Mołdrzyk Dawid Katowice III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 285 181 466 
8Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 280 186 466 
9Karpik Michał Toruń  II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 275 188 463 
10Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar FAM Pionki 275 187 462 
11Tomala Sławomir Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 270 192 462 
12Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 275 185 460 
13Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 270 190 460 
14Mołdrzyk Dawid Katowice  II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 290 169 459 
15Węgielewski Kamil Toruń Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 290 168 458 
16Karpik Michał Toruń Mistrzostwa PZŁ - powszechna 270 187 457 
17Kuchczyński Radosław Opole I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 275 182 457 
18Strankowski Zbigniew Zielona Góra Puchar Targów Poznańskich 275 182 457 
19Pulcer Łukasz Konin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 280 177 457 
20Pulcer Łukasz Konin III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 280 177 457 
21Węgielewski Kamil Toruń I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 285 171 456 
22Tomala Sławomir Tarnobrzeg I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 265 191 456 
23Węgrzyn Jarosław Poznań Puchar Targów Poznańskich 280 176 456 
24Kwaśniewski Marcin Lublin Tarnobrzeski Puchar Wiosny 270 186 456 
25Paralusz Dorian Jelenia Góra III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 290 166 456 
26Tomala Sławomir Tarnobrzeg Czarny Diament Ziemi Śląskiej  270 185 455 
27Pospiech Sergiusz Katowice  Puchar Browninga i Winchestera 275 179 454 
28Kapuściński Rafał Elbląg  Puchar Browninga i Winchestera 275 179 454 
29Strankowski Zbigniew Zielona Góra Puchar Prezydenta Miasta Piły 265 189 454 
30Kołodziejczyk Piotr Leszno  II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 280 174 454 
31Paralusz Dorian Jelenia Góra  II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 280 174 454 
32Kapuściński Rafał Elbląg Puchar Jezior Mazurskich 280 174 454 
33Kwaśniewski Marcin Lublin Puchar Jezior Mazurskich 275 179 454 
34Kwaśniewski Marcin Lublin Puchar Swarovski Optik 270 183 453 
35Gajewski Kazimierz Opole Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 290 163 453 
36Prokop Romuald Gorzów Wielkopolski  II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 285 168 453 
37Tomala Sławomir Tarnobrzeg  II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 260 193 453 
38Puchyr Jerzy Przemyśl III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 275 178 453 
39Tomala Sławomir Tarnobrzeg Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 260 192 452 
40Płonka Waldemar Kalisz  II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 275 177 452 
41Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg  II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 285 167 452 
42Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Toruńskiej Katarzynki 280 172 452 
43Mołdrzyk Dawid Katowice Czarny Diament Ziemi Śląskiej  275 177 452 
44Karpik Michał Toruń III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 265 187 452 
45Jaszczak Jarosław Wrocław III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 275 177 452 
46Mołdrzyk Dawid Katowice Puchar Swarovski Optik 275 176 451 
47Bekasiak Hubert Szczecin I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 270 180 450 
48Maciaszek Konrad Konin  II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 265 185 450 
49Kosman Łukasz Tarnów Puchar Swarovski Optik 285 163 448 
50Szczotka Adam Bielsko Biała Puchar Targów Poznańskich 260 188 448 
51Kołodziejczyk Piotr Leszno III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 260 188 448 
52Łożyński Piotr Witold Ciechanów Mistrzostwa PZŁ - powszechna 265 182 447 
53Aniołkowski Piotr Toruń I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 270 177 447 
54Kwaśniewski Marcin Lublin Puchar FAM Pionki 265 182 447 
55Kwaśniewski Marcin Lublin  II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 270 177 447 
56Kuchczyński Radosław Opole III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 260 187 447 
57Karpik Michał Toruń I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 275 171 446 
58Karpiński Łukasz Bydgoszcz I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 260 186 446 
59Kociuban Marek Szczecin Puchar Targów Poznańskich 260 186 446 
60Hanusz Bartłomiej Warszawa Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 265 181 446 
61Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 265 181 446 
62Gajewski Kazimierz Wrocław Mistrzostwa PZŁ - powszechna 265 180 445 
63Łożyński Piotr Witold Ciechanów  II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 265 180 445 
64Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Toruńskiej Katarzynki 255 190 445 
65Jeziorowski Zbigniew Katowice Czarny Diament Ziemi Śląskiej  280 165 445 
66Olborski Wojciech Warszawa Mistrzostwa PZŁ - powszechna 260 184 444 
67Stosik Robert Piotr Elbląg I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 270 174 444 
68Bakalarz Jan Piotrków Trybunalski Puchar Swarovski Optik 275 169 444 
69Węgielewski Kamil Toruń III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 265 179 444 
70Tomala Sławomir Tarnobrzeg Mistrzostwa PZŁ - powszechna 255 188 443 
71Mołdrzyk Dawid Katowice I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 265 178 443 
72Kraska Ewa Katowice Ogólnopolski Puchar Dian 270 173 443 
73Borys Damian Słupsk  Puchar Browninga i Winchestera 270 172 442 
74Dziuba Marcin Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 270 172 442 
75Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Swarovski Optik 255 187 442 
76Dziuba Marcin Piła III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 265 177 442 
77Kopel Tomasz Katowice  Puchar Browninga i Winchestera 270 171 441 
78Mołdrzyk Dawid Katowice  Puchar Browninga i Winchestera 260 181 441 
79Hanusz Bartłomiej Siedlce Puchar FAM Pionki 270 171 441 
80Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar FAM Pionki 265 176 441 
81Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Swarovski Optik 250 191 441 
82Kowalski Marek Toruń  II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 275 166 441 
83Kwaśniewski Marcin Lublin Puchar Toruńskiej Katarzynki 275 166 441 
84Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Czarny Diament Ziemi Śląskiej  260 181 441 
85Szul Marek Gdańsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 260 181 441 
86Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Targów Poznańskich 250 190 440 
87Iskrzycki Leszek Rzeszów Czarny Diament Ziemi Śląskiej  275 165 440 
88Łazik Krzysztof Leszno  II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 265 174 439 
89Wójcik Maciej Chełm III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 265 174 439 
90Tomala Sławomir Tarnobrzeg III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 250 189 439 
91Sadowski Sławomir Ciechanów Mistrzostwa PZŁ - powszechna 270 168 438 
92Nowacki Mateusz Kalisz I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 275 163 438 
93Zdobylak Jarosław Wrocław  II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 265 173 438 
94Zdunek Piotr Sieradz  II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 265 173 438 
95Gaj Michał Piotrków Trybunalski Czarny Diament Ziemi Śląskiej  270 168 438 
96Kwaśniewski Marcin Lublin Czarny Diament Ziemi Śląskiej  260 178 438 
97Szypowski Robert Olsztyn III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 265 173 438 
98Olender Robert Radom III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 275 163 438 
99Nowak Tadeusz Tarnów Mistrzostwa PZŁ - powszechna 270 167 437 
100Kociuban Marek Szczecin  II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 270 167 437 
101Soberka Michał Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ - powszechna 270 166 436 
102Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg  Puchar Browninga i Winchestera 255 181 436 
103Prokop Romuald Gorzów Wielkopolski Puchar Targów Poznańskich 260 176 436 
104Karpiński Łukasz Bydgoszcz  II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 260 176 436 
105Kwaśniewski Marcin Lublin Mistrzostwa PZŁ - powszechna 275 160 435 
106Wójcik Maciej Chełm  II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 255 180 435 
107Bekasiak Hubert Szczecin III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 260 175 435 
108Kwaśniewski Marcin Lublin I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 275 159 434 
109Nowak Tadeusz Tarnów I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 260 174 434 
110Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Targów Poznańskich 275 159 434 
111Dzięcioł-Gęsiarz Aleksandra Katowice Ogólnopolski Puchar Dian 260 174 434 
112Kaliński Hubert Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 255 179 434 
113Redisz Mirosław Katowice Czarny Diament Ziemi Śląskiej  265 169 434 
114Ławniczak Łukasz Piła III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 270 164 434 
115Adamczyk Jacek Robert Toruń I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 255 178 433 
116Kadziszewski Maciej Poznań Puchar Targów Poznańskich 260 173 433 
117Gajór Stanisław Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 265 168 433 
118Kraska Ewa Katowice Czarny Diament Ziemi Śląskiej  250 183 433 
119Kopel Tomasz Katowice III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 275 158 433 
120Aniołkowski Piotr Toruń Mistrzostwa PZŁ - powszechna 255 177 432 
121Leźnicki Jacek Olsztyn Mistrzostwa PZŁ - powszechna 245 187 432 
122Dziuba Marcin Piła I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 250 182 432 
123Drożdż Aleksander Bielsko Biała Czarny Diament Ziemi Śląskiej  270 162 432 
124Wysocki Michał Kielce III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 250 182 432 
125Rychliński Bartłomiej Piotrków Trybunalski Puchar FAM Pionki 275 156 431 
126Rychliński Bartłomiej Piotrków Trybunalski Puchar Swarovski Optik 290 141 431 
127Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Targów Poznańskich 255 176 431 
128Nowak Tadeusz Tarnów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 260 171 431 
129Rachwał Marcin Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 260 171 431 
130Hein Beata Piła Ogólnopolski Puchar Dian 255 176 431 
131Zieliński Mariusz Włocławek Mistrzostwa PZŁ - powszechna 260 170 430 
132Płonka Waldemar Kalisz Mistrzostwa PZŁ - powszechna 255 175 430 
133Hanusz Bartłomiej Siedlce Mistrzostwa PZŁ - powszechna 250 180 430 
134Szypowski Jacek Olsztyn I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 265 165 430 
135Bekasiak Hubert Szczecin  II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 270 160 430 
136Olender Robert Radom  II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 265 165 430 
137Zygmanowski Andrzej Leszno Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 275 155 430 
138Wojtasiewicz Jaromir Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 265 165 430 
139Maciaszek Konrad Konin III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 265 165 430 
140Kapuściński Rafał Elbląg Mistrzostwa PZŁ - powszechna 270 159 429 
141Kwaśniewski Marcin Lublin Puchar Targów Poznańskich 265 164 429 
142Olender Robert Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 255 174 429 
143Banaszak Robert Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 265 164 429 
144Szczęsny Bogdan Kielce III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 265 164 429 
145Szypowski Jacek Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich 255 174 429 
146Kwaśniewski Marcin Lublin  Puchar Browninga i Winchestera 265 163 428 
147Calów Marcin Wałbrzych  II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 260 168 428 
148Kozłowski Kamil Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 270 158 428 
149Rachwał Marcin Szczecin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 255 173 428 
150Soberka Michał Bielsko Biała III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 250 178 428 
151Jakubowski Zbigniew Szczecin Mistrzostwa PZŁ - powszechna 265 162 427 
152Kociuban Marek Szczecin Puchar Prezydenta Miasta Piły 280 147 427 
153Weiler Marian Szczecin Puchar Prezydenta Miasta Piły 255 172 427 
154Rachwał Marcin Szczecin Puchar Prezydenta Miasta Piły 255 172 427 
155Drobniuch Andrzej Białystok  II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 245 182 427 
156Zabiegło Edward Wrocław  II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 265 162 427 
157Gaj Michał Piotrków Trybunalski I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 265 161 426 
158Radziewicz Daniel Zielona Góra Puchar Prezydenta Miasta Piły 270 156 426 
159Rybiński Wojciech Białystok Puchar Prezydenta Miasta Łomży 235 191 426 
160Zdobylak Jarosław Wrocław III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 255 171 426 
161Olborski Wojciech Warszawa Puchar Jezior Mazurskich 260 166 426 
162Zygmanowski Andrzej Leszno  Puchar Browninga i Winchestera 265 160 425 
163Rachwał Marcin Szczecin Puchar Targów Poznańskich 265 160 425 
164Kuchczyński Radosław Opole  II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 255 170 425 
165Węgielewski Kamil Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 255 170 425 
166Jakubowski Zbigniew Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 275 150 425 
167Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Puchar Gryfa Szczecińskiego 260 165 425 
168Miotke Daniel Gdańsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 250 175 425 


Najlepsze wyniki w kuli i dziku w klasie powszechnej za 2014 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Tomala Sławomir Tarnobrzeg  II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 260 93 100 193 453 
2Wysocki Michał Kielce  II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 285 96 96 192 477 
3Tomala Sławomir Tarnobrzeg Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 260 93 99 192 452 
4Tomala Sławomir Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 270 93 99 192 462 
5Olczyk Dariusz Wrocław  II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 220 93 99 192 412 
6Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Jezior Mazurskich 285 93 99 192 477 
7Tomala Sławomir Tarnobrzeg I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 265 93 98 191 456 
8Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Swarovski Optik 250 92 99 191 441 
9Rybiński Wojciech Białystok Puchar Prezydenta Miasta Łomży 235 92 99 191 426 
10Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 270 96 94 190 460 
11Stosik Robert Piotr Elbląg Puchar Prezydenta Miasta Łomży 210 95 95 190 400 
12Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Targów Poznańskich 250 92 98 190 440 
13Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Toruńskiej Katarzynki 255 92 98 190 445 
14Strankowski Zbigniew Zielona Góra Puchar Prezydenta Miasta Piły 265 93 96 189 454 
15Karpik Michał Toruń Puchar Targów Poznańskich 280 92 97 189 469 
16Wysocki Michał Kielce Mistrzostwa PZŁ - powszechna 235 90 99 189 424 
17Tomala Sławomir Tarnobrzeg III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 250 90 99 189 439 
18Karpik Michał Toruń  II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 275 92 96 188 463 
19Karpik Michał Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 295 92 96 188 483 
20Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Mistrzostwa PZŁ - powszechna 225 91 97 188 413 
21Szczotka Adam Bielsko Biała Puchar Targów Poznańskich 260 90 98 188 448 
22Kołodziejczyk Piotr Leszno III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 260 89 99 188 448 
23Tomala Sławomir Tarnobrzeg Mistrzostwa PZŁ - powszechna 255 88 100 188 443 
24Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Swarovski Optik 255 91 96 187 442 
25Karpik Michał Toruń III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 265 91 96 187 452 
26Kuchczyński Radosław Opole III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 260 90 97 187 447 
27Karpik Michał Toruń Mistrzostwa PZŁ - powszechna 270 89 98 187 457 
28Leźnicki Jacek Olsztyn Mistrzostwa PZŁ - powszechna 245 89 98 187 432 
29Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar FAM Pionki 275 89 98 187 462 
30Kwaśniewski Marcin Lublin Tarnobrzeski Puchar Wiosny 270 93 93 186 456 
31Kala Tomasz Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 230 93 93 186 416 
32Kociuban Marek Szczecin Puchar Targów Poznańskich 260 91 95 186 446 
33Karpiński Łukasz Bydgoszcz I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 260 90 96 186 446 
34Karpiński Łukasz Bydgoszcz III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 285 89 97 186 471 
35Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 280 89 97 186 466 
36Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 275 95 90 185 460 
37Liczner Marcin Jelenia Góra Mistrzostwa PZŁ - powszechna 235 90 95 185 420 
38Leźnicki Jacek Olsztyn  II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 220 89 96 185 405 
39Tomala Sławomir Tarnobrzeg Czarny Diament Ziemi Śląskiej  270 89 96 185 455 
40Maciaszek Konrad Konin  II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 265 88 97 185 450 
41Szparkowski Jacek Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 205 88 97 185 390 
42SEGREGACJA W / G NAJLEPSZEGO DZIKA     
43Wysocki Michał Kielce  II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 285 96 96 192 477 
44Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 270 96 94 190 460 
45Zdunek Piotr Sieradz  II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 265 96 77 173 438 
46Stosik Robert Piotr Elbląg Puchar Prezydenta Miasta Łomży 210 95 95 190 400 
47Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 275 95 90 185 460 
48Tomala Sławomir Tarnobrzeg  II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 260 93 100 193 453 
49Tomala Sławomir Tarnobrzeg Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 260 93 99 192 452 
50Tomala Sławomir Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 270 93 99 192 462 
51Olczyk Dariusz Wrocław  II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 220 93 99 192 412 
52Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Jezior Mazurskich 285 93 99 192 477 
53Tomala Sławomir Tarnobrzeg I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 265 93 98 191 456 
54Strankowski Zbigniew Zielona Góra Puchar Prezydenta Miasta Piły 265 93 96 189 454 
55Kwaśniewski Marcin Lublin Tarnobrzeski Puchar Wiosny 270 93 93 186 456 
56Kala Tomasz Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 230 93 93 186 416 
57Aniołkowski Piotr Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 230 93 87 180 410 
58Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Swarovski Optik 250 92 99 191 441 
59Rybiński Wojciech Białystok Puchar Prezydenta Miasta Łomży 235 92 99 191 426 
60Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Targów Poznańskich 250 92 98 190 440 
61Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Toruńskiej Katarzynki 255 92 98 190 445 
62Karpik Michał Toruń Puchar Targów Poznańskich 280 92 97 189 469 
63Karpik Michał Toruń  II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 275 92 96 188 463 
64Karpik Michał Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 295 92 96 188 483 
65Hanusz Bartłomiej Siedlce Mistrzostwa PZŁ - powszechna 250 92 88 180 430 
66Kwaśniewski Marcin Lublin Czarny Diament Ziemi Śląskiej  260 92 86 178 438 
67Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Mistrzostwa PZŁ - powszechna 225 91 97 188 413 
68Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Swarovski Optik 255 91 96 187 442 
69Karpik Michał Toruń III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 265 91 96 187 452 
70Kociuban Marek Szczecin Puchar Targów Poznańskich 260 91 95 186 446 
71Prokop Romuald Gorzów Wielkopolski Puchar Prezydenta Miasta Piły 240 91 87 178 418 
72Kosmalski Adam  Puchar Prezydenta Miasta Konina 240 91 87 178 418 
73Zygmanowski Andrzej Leszno Puchar Targów Poznańskich 220 91 85 176 396 
74Karpik Michał Toruń I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 275 91 80 171 446 
75Tarnowy Mateusz Zielona Góra Puchar Targów Poznańskich 210 91 59 150 360 
76Szczęsny Bogdan Kielce  II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 250 91 54 145 395 
77Wysocki Michał Kielce Mistrzostwa PZŁ - powszechna 235 90 99 189 424 
78Tomala Sławomir Tarnobrzeg III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 250 90 99 189 439 
79Szczotka Adam Bielsko Biała Puchar Targów Poznańskich 260 90 98 188 448 
80Kuchczyński Radosław Opole III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 260 90 97 187 447 
81Karpiński Łukasz Bydgoszcz I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 260 90 96 186 446 
82Liczner Marcin Jelenia Góra Mistrzostwa PZŁ - powszechna 235 90 95 185 420 
83Węgielewski Kamil Toruń Mistrzostwa PZŁ - powszechna 285 90 92 182 467 
84Barszcz Krzysztof Rzeszów Mistrzostwa PZŁ - powszechna 240 90 89 179 419 
85Kołodziejczyk Piotr Leszno III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 260 89 99 188 448 
86Karpik Michał Toruń Mistrzostwa PZŁ - powszechna 270 89 98 187 457 
87Leźnicki Jacek Olsztyn Mistrzostwa PZŁ - powszechna 245 89 98 187 432 
88Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar FAM Pionki 275 89 98 187 462 
89Karpiński Łukasz Bydgoszcz III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 285 89 97 186 471 
90Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 280 89 97 186 466 
91Leźnicki Jacek Olsztyn  II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 220 89 96 185 405 
92Tomala Sławomir Tarnobrzeg Czarny Diament Ziemi Śląskiej  270 89 96 185 455 
93Łożyński Piotr Witold Ciechanów Mistrzostwa PZŁ - powszechna 265 89 93 182 447 
94Klawe Hubert Poznań Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 230 89 93 182 412 
95Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 265 89 92 181 446 
96Prokop Romuald Gorzów Wielkopolski Mistrzostwa PZŁ - powszechna 245 89 81 170 415 
97Dziuba Zenon Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 190 89 73 162 352 
98Tomala Sławomir Tarnobrzeg Mistrzostwa PZŁ - powszechna 255 88 100 188 443 
99Maciaszek Konrad Konin  II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 265 88 97 185 450 
100Szparkowski Jacek Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 205 88 97 185 390 
101Kwaśniewski Marcin Lublin Puchar Swarovski Optik 270 88 95 183 453 
102Kuchczyński Radosław Opole I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 275 88 94 182 457 
103Kwaśniewski Marcin Lublin Puchar FAM Pionki 265 88 94 182 447 
104Nowak Tadeusz Tarnów Puchar Targów Poznańskich 235 88 94 182 417 
105Drobniuch Andrzej Białystok  II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 245 88 94 182 427 
106Wysocki Michał Kielce III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 250 88 94 182 432 
107Soberka Michał Bielsko Biała III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 250 88 90 178 428 
108Płonka Waldemar Kalisz  II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 275 88 89 177 452 
109Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Targów Poznańskich 255 88 88 176 431 
110Liczner Marcin Jelenia Góra  II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 240 88 88 176 416 
111Trepkowski Jacek Radom Mistrzostwa PZŁ - powszechna 240 88 85 173 413 
112Rupiński Bronisław Toruń III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 215 88 85 173 388 
113Dziuba Marcin Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 270 88 84 172 442 
114Kopel Tomasz Katowice  Puchar Browninga i Winchestera 270 88 83 171 441 
115Wojtaszuk Dariusz Jelenia Góra III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 255 88 79 167 422 
116Jeziorowski Zbigniew Katowice Czarny Diament Ziemi Śląskiej  280 88 77 165 445 
117Kowalski Marek Toruń I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 235 88 76 164 399 
118Łożyński Piotr Witold Ciechanów III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 225 87 96 183 408 
119Miszycki Piotr Kielce III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 240 87 95 182 422 
120Oborski Przemysław Piła Mistrzostwa PZŁ - powszechna 240 87 94 181 421 
121Mołdrzyk Dawid Katowice  Puchar Browninga i Winchestera 260 87 94 181 441 
122Bekasiak Hubert Szczecin I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 270 87 93 180 450 
123Wójcik Maciej Chełm  II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 255 87 93 180 435 
124Gromek Mateusz, Michał Łomża Mistrzostwa PZŁ - powszechna 230 87 92 179 409 
125Kapuściński Rafał Elbląg  Puchar Browninga i Winchestera 275 87 92 179 454 
126Puchyr Jerzy Przemyśl  II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 220 87 92 179 399 
127Leźnicki Jacek Elbląg  Puchar Browninga i Winchestera 235 87 91 178 413 
128Karpiński Łukasz Bydgoszcz  II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 260 87 89 176 436 
129Hein Beata Piła Ogólnopolski Puchar Dian 255 87 89 176 431 
130Olender Robert Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 255 87 87 174 429 
131Borys Damian Słupsk  Puchar Browninga i Winchestera 270 87 85 172 442 
132Kwaśniewski Marcin Lublin Puchar Targów Poznańskich 265 87 77 164 429 
133Dymczyk Ryszard Piotrków Trybunalski Czarny Diament Ziemi Śląskiej  215 87 77 164 379 
134Olborski Wojciech Warszawa Mistrzostwa PZŁ - powszechna 260 86 98 184 444 
135Żołądkiewicz Dariusz Koszalin III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 240 86 97 183 423 
136Dziuba Marcin Piła I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 250 86 96 182 432 
137Szul Marek Gdańsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 260 86 95 181 441 
138Mrówczyński Radosław Wrocław III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 230 86 95 181 411 
139Skorobogaty Tadeusz Gorzów Wielkopolski  Puchar Browninga i Winchestera 230 86 92 178 408 
140Pulcer Łukasz Konin III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 280 86 91 177 457 
141Wyleziński Hubert Skierniewice III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 240 86 91 177 417 
142Zygmanowsk Andrzej Leszno Mistrzostwa PZŁ - powszechna 245 86 89 175 420 
143Dzięcioł- Gęsiarz Aleksandra Katowice Puchar Prezydenta Miasta Łomży 245 86 89 175 420 
144Karwicki Tomasz Lublin III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 235 86 89 175 410 
145Zygmanowski Andrzej Leszno I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 250 86 80 166 416 
146Banaszak Robert Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 265 86 78 164 429 
147Sowa Marek Zielona Góra Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 205 86 78 164 369 
148Strankowski Zbigniew Zielona Góra Puchar Targów Poznańskich 275 85 97 182 457 
149Pospiech Sergiusz Katowice  Puchar Browninga i Winchestera 275 85 94 179 454 
150Miotke Daniel Gdańsk I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 220 85 94 179 399 
151Adamczyk Jacek Robert Toruń I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 255 85 93 178 433 
152Szydłowski Rafał Lublin I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 245 85 87 172 417 
153Weiler Marian Szczecin Puchar Prezydenta Miasta Piły 255 85 87 172 427 
154Kraska Ewa Katowice  Puchar Browninga i Winchestera 200 85 86 171 371 
155Gmitrzak Mateusz, Adam Bydgoszcz I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 195 85 86 171 366 
156Zakrzewski Maciej Łódź Puchar Toruńskiej Katarzynki 230 85 83 168 398 
157Łassa Paweł Michał Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 240 85 82 167 407 
158Kraska Ewa Katowice Mistrzostwa PZŁ - powszechna 240 85 81 166 406 
159Pluta Dariusz Piotrków Trybunalski Puchar Swarovski Optik 250 85 81 166 416 
160Smolarski Marcin Kielce Tarnobrzeski Puchar Wiosny 235 85 63 148 383 
161Sakowicz Józef Słupsk I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 150 84 99 183 333 
162Kraska Ewa Katowice I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 225 84 99 183 408 
163Kraska Ewa Katowice Czarny Diament Ziemi Śląskiej  250 84 99 183 433 
164Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg  Puchar Browninga i Winchestera 255 84 97 181 436 
165Hanusz Bartłomiej Warszawa Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 265 84 97 181 446 
166Mołdrzyk Dawid Katowice III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 285 84 97 181 466 
167Gajewski Kazimierz Wrocław Mistrzostwa PZŁ - powszechna 265 84 96 180 445 
168Kraska Ewa Katowice III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 235 84 94 178 413 
169Puchyr Jerzy Przemyśl III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 275 84 94 178 453 
170Szypowski Jacek Olsztyn  II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 230 84 93 177 407 
171Pulcer Łukasz Konin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 280 84 93 177 457 
172Węgrzyn Jarosław Poznań Puchar Targów Poznańskich 280 84 92 176 456 
173Klawe Hubert Poznań Puchar Targów Poznańskich 240 84 91 175 415 
174Nowak Tadeusz Tarnów I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 260 84 90 174 434 
175Bekasiak Hubert Szczecin  Puchar Browninga i Winchestera 240 84 88 172 412 
176Gandzel Marek Bielsko Biała Puchar Swarovski Optik 240 84 88 172 412 
177Łabenda Agata Słupsk Puchar Jezior Mazurskich 200 84 88 172 372 
178Bisping Andrzej Bielsko Biała Czarny Diament Ziemi Śląskiej  225 84 87 171 396 
179Mrówczyński Radosław Wrocław I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 250 84 84 168 418 
180Prokop Romuald Gorzów Wielkopolski  II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 285 84 84 168 453 
181Łabenda Agata Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 200 84 83 167 367 
182Werhun Igor Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich 215 84 76 160 375 
183Grzybowski Tomasz Koszalin Mistrzostwa PZŁ - powszechna 235 84 57 141 376 


Ranking Pucharu PZŁ 2014 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Karpik Michał Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 483 1415 
Puchar Targów Poznańskich 469 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 463 
2Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Jezior Mazurskich 477 1401 
Puchar FAM Pionki 462 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 462 
3Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 466 1386 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 460 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 460 
4Węgielewski Kamil Toruń Mistrzostwa PZŁ - powszechna 467 1381 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 458 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 456 
5Mołdrzyk Dawid Katowice III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 466 1377 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 459 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  452 
6Kwaśniewski Marcin Lublin Tarnobrzeski Puchar Wiosny 456 1363 
Puchar Jezior Mazurskich 454 
Puchar Swarovski Optik 453 
7Karpiński Łukasz Bydgoszcz III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 471 1353 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 446 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 436 
8Kapuściński Rafał Elbląg  Puchar Browninga i Winchestera 454 1337 
Puchar Jezior Mazurskich 454 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 429 
9Wysocki Michał Kielce  II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 477 1333 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 432 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 424 
10Bekasiak Hubert Szczecin I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 450 1331 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 446 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 435 
11Pulcer Łukasz Konin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 457 1330 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 457 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 416 
12Kuchczyński Radosław Opole I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 457 1329 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 447 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 425 
13Hanusz Bartłomiej Warszawa Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 446 1317 
Puchar FAM Pionki 441 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 430 
14Dziuba Marcin Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 442 1316 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 442 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 432 
15Kociuban Marek Szczecin Puchar Targów Poznańskich 446 1310 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 437 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 427 
16Prokop Romuald Gorzów Wielkopolski  II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 453 1310 
Puchar Targów Poznańskich 436 
Puchar Browninga i Winchestera 421 
17Nowak Tadeusz Tarnów Mistrzostwa PZŁ - powszechna 437 1302 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 434 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 431 
18Łożyński Piotr Witold Ciechanów Mistrzostwa PZŁ - powszechna 447 1300 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 445 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 408 
19Kopel Tomasz Katowice  Puchar Browninga i Winchestera 441 1297 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 433 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 423 
20Olender Robert Radom III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 438 1297 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 430 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 429 
21Płonka Waldemar Kalisz  II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 452 1293 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 430 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 411 
22Strankowski Zbigniew Zielona Góra Puchar Targów Poznańskich 457 1291 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 454 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 380 
23Kraska Ewa Katowice Ogólnopolski Puchar Dian 443 1290 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  433 
Puchar Swarovski Optik 414 
24Aniołkowski Piotr Toruń I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 447 1289 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 432 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 410 
25Wójcik Maciej Chełm III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 439 1287 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 435 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 413 
26Rachwał Marcin Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 431 1286 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 428 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 427 
27Maciaszek Konrad Konin  II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 450 1284 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 430 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 404 
28Nowacki Mateusz Kalisz I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 438 1278 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 423 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 417 
29Zygmanowski Andrzej Leszno Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 430 1275 
Puchar Browninga i Winchestera 425 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 420 
30Stosik Robert Piotr Elbląg I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 444 1271 
Puchar Browninga i Winchestera 418 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 409 
31Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Puchar Gryfa Szczecińskiego 425 1270 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 423 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 422 
32Leźnicki Jacek Olsztyn Mistrzostwa PZŁ - powszechna 432 1269 
Puchar Jezior Mazurskich 424 
Puchar Browninga i Winchestera 413 
33Gaj Michał Piotrków Trybunalski Czarny Diament Ziemi Śląskiej  438 1268 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 426 
Puchar Swarovski Optik 404 
34Jakubowski Zbigniew Szczecin Mistrzostwa PZŁ - powszechna 427 1268 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 425 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 416 
35Iskrzycki Leszek Rzeszów Czarny Diament Ziemi Śląskiej  440 1267 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 420 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 407 
36Rychliński Bartłomiej Piotrków Trybunalski Puchar FAM Pionki 431 1266 
Puchar Swarovski Optik 431 
Puchar Browninga i Winchestera 404 
37Szypowski Jacek Olsztyn I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 430 1266 
Puchar Jezior Mazurskich 429 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 407 
38Kowalski Marek Toruń  II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 441 1264 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 414 
Puchar Targów Poznańskich 409 
39Dzięcioł Gęsiarz Aleksandra Katowice Ogólnopolski Puchar Dian 434 1260 
Puchar Prezydenta Miasta Łomży 420 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 406 
40Szczęsny Bogdan Kielce III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 429 1260 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 424 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 407 
41Liczner Marcin Jelenia Góra Mistrzostwa PZŁ - powszechna 420 1253 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 417 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 416 
42Olborski Wojciech Warszawa Mistrzostwa PZŁ - powszechna 444 1253 
Puchar Jezior Mazurskich 426 
Puchar Swarovski Optik 383 
43Zdobylak Jarosław Wrocław  II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 438 1253 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 426 
Puchar Targów Poznańskich 389 
44Puchyr Jerzy Przemyśl III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 453 1249 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 399 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  397 
45Jasiorowska Aleksandra Irena Radom III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 424 1246 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 413 
Ogólnopolski Puchar Dian 409 
46Ławniczak Łukasz Piła III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 434 1244 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 408 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 402 
47Olczyk Dariusz Wrocław III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 424 1242 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 412 
Puchar Prezydenta Miasta Konina 406 
48Pluta Dariusz Piotrków Trybunalski Puchar Swarovski Optik 416 1241 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 413 
Puchar FAM Pionki 412 
49Szymczyk Łukasz Piotrków Trybunalski I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 421 1241 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  414 
Puchar Swarovski Optik 406 
50Wyszyński Zbigniew Ostrołęka  II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 420 1241 
Puchar Jezior Mazurskich 413 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 408 
51Mrówczyński Radosław Wrocław I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 418 1240 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  411 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 411 
52Miszycki Piotr Kielce III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 422 1236 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 408 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 406 
53Sadowski Sławomir Ciechanów Mistrzostwa PZŁ - powszechna 438 1234 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 423 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 373 
54Gandzel Marek Bielsko Biała Puchar Swarovski Optik 412 1233 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 411 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 410 
55Klawe Hubert Poznań Puchar Targów Poznańskich 415 1231 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 412 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 404 
56Szypowski Robert Olsztyn III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 438 1231 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 414 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 379 
57Sokół Piotr Zielona Góra Mistrzostwa PZŁ - powszechna 419 1228 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 414 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 395 
58Wojtaszuk Dariusz Jelenia Góra III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 422 1225 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 410 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 393 
59Bakalarz Jan Piotrków Trybunalski Puchar Swarovski Optik 444 1216 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  406 
Puchar Browninga i Winchestera 366 
60Drożdż Aleksander Bielsko Biała Czarny Diament Ziemi Śląskiej  432 1216 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 409 
Puchar Browninga i Winchestera 375 
61Weiler Marian Szczecin Puchar Prezydenta Miasta Piły 427 1216 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 404 
Puchar Targów Poznańskich 385 
62Trepkowski Jacek Radom Mistrzostwa PZŁ - powszechna 413 1214 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 405 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 396 
63Kaźmierczak Mariusz Gorzów Wielkopolski Puchar Gryfa Szczecińskiego 407 1204 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 403 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 394 
64Wyleziński Hubert Skierniewice III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 417 1204 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 400 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 387 
65Kaszewski Andrzej Płock Puchar Toruńskiej Katarzynki 405 1202 
Puchar Swarovski Optik 403 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 394 
66Lubecka Martyna Warszawa Puchar Jezior Mazurskich 423 1202 
Ogólnopolski Puchar Dian 412 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 367 
67Szypowski Stanisław Olsztyn III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 408 1201 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 400 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 393 
68Barszcz Krzysztof Rzeszów Mistrzostwa PZŁ - powszechna 419 1198 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 402 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 377 
69Jakóbczyk Jarosław Gorzów Wielkopolski Puchar Targów Poznańskich 408 1198 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 398 
Puchar Browninga i Winchestera 392 
70Wróblewski Jarosław Wrocław  II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 408 1197 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 401 
Puchar Targów Poznańskich 388 
71Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 405 1196 
Puchar Targów Poznańskich 397 
Puchar Prezydenta Miasta Konina 394 
72Szydłowski Rafał Lublin I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 417 1193 
Puchar FAM Pionki 416 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 360 
73Kamiński Wiesław Gdańsk I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 402 1191 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 395 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 394 
74Szul Marek Gdańsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 441 1191 
Puchar Prezydenta Miasta Łomży 379 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 371 
75Woźniak Jerzy Kraków Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 403 1189 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 400 
Puchar Browninga i Winchestera 386 
76Kozłowski Kamil Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 428 1188 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 405 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 355 
77Dehning Rudolf Słupsk  II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 402 1186 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 392 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 392 
78Kmieć Krystian Szczecin III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 398 1184 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 394 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 392 
79Lalowicz Mateusz Kraków  II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 416 1176 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  391 
Puchar Browninga i Winchestera 369 
80Nowiński Jarosław Bydgoszcz Puchar Toruńskiej Katarzynki 398 1176 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 397 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 381 
81Burnos Kamil Elbląg Puchar Toruńskiej Katarzynki 414 1175 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 383 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 378 
82Rupiński Bronisław Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 418 1175 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 388 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 369 
83Rybiński Wojciech Białystok Puchar Prezydenta Miasta Łomży 426 1174 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 377 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 371 
84Szykowny Michał Częstochowa Mistrzostwa PZŁ - powszechna 401 1170 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  395 
Puchar Browninga i Winchestera 374 
85Sakowicz Józef Słupsk  II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 396 1156 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 382 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 378 
86Knap Wojciech Kraków Czarny Diament Ziemi Śląskiej  403 1155 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 384 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 368 
87Legacki Sławomir Białystok  II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 399 1154 
Puchar Prezydenta Miasta Łomży 395 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 360 
88Polit Roman Skierniewice Puchar Toruńskiej Katarzynki 407 1144 
Puchar Browninga i Winchestera 372 
Puchar Prezydenta Miasta Konina 365 
89Woźny Marcin Poznań III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 384 1132 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 375 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 373 
90Krzyżanowski Mariusz Włocławek Mistrzostwa PZŁ - powszechna 385 1128 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 375 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 368 
91Kaczmarski Dariusz Łódź Puchar Toruńskiej Katarzynki 380 1127 
Puchar Browninga i Winchestera 378 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 369 
92Kułaga Wojciech Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 401 1122 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  374 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 347 
93Gaweł Łukasz Włocławek III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 392 1115 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 362 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 361 
94Łabenda Agata Słupsk Puchar Jezior Mazurskich 372 1105 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 367 
Ogólnopolski Puchar Dian 366 
95Bąk Maciej Częstochowa III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 381 1095 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 371 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 343 
96Michalski Mirosław Jelenia Góra I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 389 1093 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 372 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 332 
97Skrzypczak Jakub Płock Puchar Jezior Mazurskich 375 1086 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 366 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 345 
98Smolarski Marcin Kielce Tarnobrzeski Puchar Wiosny 383 1083 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 367 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 333 
99Sobczyk-Rosak Bibiana Katowice Ogólnopolski Puchar Dian 384 1079 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  352 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 343 
100Nicpan Włodzimierz Piotrków Trybunalski Puchar Swarovski Optik 365 1078 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  357 
Puchar Browninga i Winchestera 356 
101Dąbrowski Piotr Wałbrzych Czarny Diament Ziemi Śląskiej  408 1063 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 359 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 296 
102Ołówek Piotr Chełm III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 356 1053 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 349 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 348 
103Łyczykowska Aleksandra Katowice Ogólnopolski Puchar Dian 372 1050 
Mistrzostwa PZŁ - powszechna 363 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 315 
104Gaj Grzegorz Piotrków Trybunalski Czarny Diament Ziemi Śląskiej  396 1037 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 393 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 248 
105Chudzicki Przemysław Warszawa Puchar FAM Pionki 372 1036 
Puchar Browninga i Winchestera 366 
Puchar Swarovski Optik 298 
106Szopiński Jan Gdańsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 355 1018 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 338 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 325 
107Przeorek Dominika Marta Ciechanów Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 339 984 
Ogólnopolski Puchar Dian 323 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 322 
108Janus Sławomir Kielce Tarnobrzeski Puchar Wiosny 322 851 
Puchar FAM Pionki 281 
Puchar Browninga i Winchestera 248 


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.