strona główna forum dyskusyjne













Ranking najlepszych zawodników w klasie powszechnej za 2016 rok


Najlepsze uzyskane wyniki w klasie powszechnej za 2016 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutKulaSuma
1Pilarz Błażej Sieradz Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 285 192 477 
2Kazubski Kacper Poznań Puchar Winobrania 290 181 471 
3Smólski Hubert Piotrków Trybunalski Puchar Jury Częstochowskiej 285 186 471 
4Wojtasiuk Mariusz Zamość Turniej Chmielakowy 280 189 469 
5Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 290 178 468 
6Dworszczak Grzegorz Słupsk Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 280 188 468 
7Cieślak Rajmund Konin Puchar Winobrania 290 177 467 
8Banaszek Robert Warszawa Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 290 176 466 
9Tomczak Bartosz Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 285 181 466 
10Smólski Hubert Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 275 190 465 
11Bekasiak Hubert Szczecin Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 280 184 464 
12Kozikowski Rafał Łomża Puchar Prezydenta Miasta Łomży 275 189 464 
13Wiśniewski Hubert Tarnów Puchar Opolszczyzny 275 189 464 
15Barański Andrzej Toruń Memoriał Edwarda Woźnego 280 183 463 
17Kubik Bartosz Kamil Radom  *Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 280 183 463 
18Bogacz Dawid Rzeszów Puchar Dymarek Świętokrzyskich 275 187 462 
19Łożyński Paweł Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego 290 171 461 
20Plata Łukasz Gdańsk Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 280 181 461 
21Gajewski Aleksander Opole Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 275 186 461 
22Szul Marek Gdańsk Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 275 186 461 
23Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Prezydenta Miasta Łomży 270 191 461 
24Ratajczak Tomasz Leszno Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  280 180 460 
25Szypowski Stanisław Olsztyn Puchar Elbląga 280 180 460 
26Węgrzyn Jarosław Poznań Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 285 174 459 
27Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Winobrania 275 184 459 
28Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Puchar Jesieni 285 172 457 
29Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Targów Poznańskich 280 177 457 
30Szul Marek Gdańsk Puchar Jezior Mazurskich 275 182 457 
31Tomczak Bartosz Zielona Góra Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  270 187 457 
32Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Dymarek Świętokrzyskich 285 171 456 
33Kozikowski Rafał Łomża Puchar Jezior Mazurskich 270 186 456 
34Patelka Jakub Poznań Puchar Blasera 265 191 456 
35Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Łuczniczki 280 175 455 
36Kleszczewski Zbigniew Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 280 175 455 
37Łazik Krzysztof Leszno Puchar Targów Poznańskich 275 180 455 
38Banaszak Robert Poznań Memoriał Edwarda Woźnego 285 168 453 
39Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Podlasia 270 183 453 
40Łożyński Paweł Gdańsk Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 270 183 453 
41Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Północnego Mazowsza 265 188 453 
42Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Elbląga 275 177 452 
43Smólski Hubert Piotrków Trybunalski Puchar Opolszczyzny 265 187 452 
44Nowicki Paweł Warszawa Puchar Dymarek Świętokrzyskich 285 166 451 
45Smólski Hubert Piotrków Tryb. Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 275 176 451 
46Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Toruńskiej Katarzynki 270 181 451 
47Szul Marek Gdańsk Puchar Podlasia 270 181 451 
48Olczyk Dariusz Wrocław Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 290 160 450 
49Pulcer Łukasz Konin Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 270 180 450 
50Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Grodu nad Prosną 270 180 450 
51Smólski Hubert Piotrków Trybunalski Puchar FAM Pionki 260 190 450 
52Pilarz Błażej Sieradz Diament Ziemi Śląskiej 275 174 449 
53Wiśniewski Hubert Tarnów Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 275 174 449 
54Borowski Robert Łódź Puchar Kujaw 270 179 449 
55Kosmalski Adam Sieradz Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 265 184 449 
56Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Jezior Mazurskich 260 189 449 
57Szul Marek Gdańsk Puchar Elbląga 290 158 448 
58Wojtasiuk Mariusz Piotr Zamość Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 285 163 448 
59Kubik Bartosz Kamil Radom Turniej Chmielakowy 280 168 448 
60Kubik Bartosz Kamil Radom Diament Ziemi Śląskiej 275 173 448 
61Szczęch Konrad Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 275 173 448 
62Kubik Ireneusz Radom Turniej Chmielakowy 265 183 448 
63Stefaniak Krzysztof Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 265 183 448 
64Wiśniewski Piotr Gorzów Wielkopolski Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 265 183 448 
65Borowski Robert Łódź Puchar Opolszczyzny 285 162 447 
66Kalinowski Paweł Toruń Puchar Blasera 280 167 447 
67Skibiak Rafał Elbląg Puchar Elbląga 275 172 447 
68Łassa Paweł Michał Toruń Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 270 177 447 
69Tomczak Bartosz Zielona Góra Puchar Blasera 265 182 447 
70Szczęch Konrad Tarnobrzeg Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 260 187 447 
71Głuszko Romuald Leszno Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 275 171 446 
72Kleszczewski Zbigniew Suwałki Puchar Podlasia 275 171 446 
73Kubik Bartosz Kamil Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 275 171 446 
74Węgrzyn Jarosław Poznań Memoriał Edwarda Woźnego 275 171 446 
75Gąsowski Wojciech Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 270 176 446 
76Kiedrowski Maciej Gdańsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 270 176 446 
77Pawlak Wojciech Kalisz Puchar Jury Częstochowskiej 270 176 446 
78Grzesiak Marek Opole Puchar Grodu nad Prosną 265 181 446 
80Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Blasera 265 181 446 
81Szczotka Grzegorz Kalisz Puchar Targów Poznańskich 260 186 446 
82Wiśniewski Piotr Gorzów Wielkopolski Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 260 186 446 
83Cieślak Rajmund Konin  *Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 280 165 445 
84Cieślak Rajmund Konin Puchar Toruńskiej Katarzynki 280 165 445 
85Sokół Piotr Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 275 170 445 
86Łożyński Paweł Gdańsk Puchar FAM Pionki 270 175 445 
87Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Blasera 265 180 445 
88Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar FAM Pionki 280 164 444 
89Węgrzyn Jarosław Poznań Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  270 174 444 
90Bekasiak Hubert Szczecin Memoriał Edwarda Woźnego 265 179 444 
91Jakóbczyk Jarosław Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 265 179 444 
92Ławniczak Łukasz Piła Puchar Łuczniczki 265 179 444 
93Wiśniewski Piotr Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 265 179 444 
94Wojtaszuk Dariusz Jelenia Góra  *Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 265 179 444 
95Stosik Robert Piotr Elbląg Puchar FAM Pionki 260 184 444 
96Kozikowski Rafał Łomża Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 255 189 444 
97Kleszczewski Zbigniew Suwałki Puchar Prezydenta Miasta Łomży 280 163 443 
98Barański Andrzej Toruń Puchar Jezior Mazurskich 275 168 443 
99Szczęch Konrad Tarnobrzeg Turniej Chmielakowy 270 173 443 
100Cieślak Rajmund Konin Memoriał Edwarda Woźnego 260 183 443 
102Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Blasera 260 183 443 
103Kozłowski Kamil Krzysztof Koszalin Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 255 188 443 
104Plata Łukasz Gdańsk  *Puchar Gryfa Szczecińskiego 255 188 443 
105Zarycki Piotr Jelenia Góra Puchar Winobrania 285 157 442 
106Kalinowski Paweł Toruń Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 270 172 442 
107Banaszak Robert Poznań Puchar Blasera 265 177 442 
108Kubik Bartosz Kamil Radom Nowosądecki Puchar Lata 265 177 442 
109Wśniewski Piotr Gorzów Wielkopolski  *Puchar Gryfa Szczecińskiego 260 182 442 
110Włodarczyk Waldemar Poznań Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 280 161 441 
111Bekasiak Hubert Szczecin  *Puchar Gryfa Szczecińskiego 275 166 441 
112Fijałkowski Michał Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 275 166 441 
113Redisz Mirosław Katowice Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 275 166 441 
114Sokół Piotr Zielona Góra Puchar Winobrania 270 171 441 
115Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Kujaw 265 176 441 
116Smólski Hubert Piotrków Trybunalski Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 265 176 441 
117Barański Andrzej Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 275 165 440 
118Węgrzyn Jarosław Poznań Puchar Blasera 270 170 440 
119Kubik Ireneusz Radom Puchar Toruńskiej Katarzynki 265 175 440 
120Szczotka Grzegorz Kalisz Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 265 175 440 
121Wiktor Paweł Szczecin Memoriał Edwarda Woźnego 265 175 440 
122Kaźmierczak Mariusz Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 260 180 440 
123Semkiw Krzysztof Olsztyn Puchar Elbląga 260 180 440 
124Werachowski Józef Bydgoszcz Memoriał Adama Kraińskiego 260 180 440 
125Bakacz Adam Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 275 164 439 
126Pcion Jacek Chełm Turniej Chmielakowy 275 164 439 
127Kubik Bartosz Kamil Radom Memoriał Edwarda Woźnego 265 174 439 
128Wojtaszuk Dariusz Jelenia Góra Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  265 174 439 
129Buda Sławomir Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 260 179 439 
130Grzesiak Marek Opole Puchar Jury Częstochowskiej 260 179 439 
131Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 260 179 439 
132Weryszko Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Targów Poznańskich 260 179 439 
133Kaszewski Andrzej Płock Puchar Toruńskiej Katarzynki 255 184 439 
134Sokół Piotr Zielona Góra Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  255 184 439 
135Patelka Jakub Poznań Puchar Targów Poznańskich 280 158 438 
136Węgrzyn Jarosław Poznań Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 280 158 438 
137Łassa Paweł Michał Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 275 163 438 
138Romanik Sylwestr Siedlce Puchar Północnego Mazowsza 275 163 438 
139Kwiatkowski Miłosz Częstochowa Diament Ziemi Śląskiej 270 168 438 
140Paluch Hubert Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 270 168 438 
141Paralusz Dorian Jelenia Góra Memoriał Edwarda Woźnego 270 168 438 
142Ratajczak Tomasz Leszno Puchar Blasera 270 168 438 
143Borowski Robert Łódź Memoriał Edwarda Woźnego 265 173 438 
144Tomczak Bartosz Zielona Góra Puchar Prezydenta miasta Piły 265 173 438 
145Kalinowski Paweł Toruń Puchar Łuczniczki 260 178 438 
146Kubik Ireneusz Radom Puchar Jesieni 260 178 438 
147Pilarz Błażej Sieradz Puchar Grodu nad Prosną 260 178 438 
148Borowski Robert Łódź Diament Ziemi Śląskiej 255 183 438 
149Klawe Hubert Poznań Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 255 183 438 
150Wiśniewski Piotr Gorzów Wielkopolski Puchar Targów Poznańskich 250 188 438 
151Gajewski Aleksander Bernard Kalisz Puchar Opolszczyzny 260 177 437 
152Nowak Robert Włocławek Puchar Kujaw 260 177 437 
153Strankowski Zbigniew Zielona Góra Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  250 187 437 
154Kwiatkowski Miłosz Częstochowa Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 270 166 436 
155Strankowski Zbigniew Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 270 166 436 
156Motyliński Przemysław Toruń Puchar Prezydenta Miasta Łomży 265 171 436 
157Strankowski Zbigniew Zielona Góra Puchar Targów Poznańskich 255 181 436 
158Szczotka Grzegorz Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 255 181 436 
159Lewczuk Grzegorz Katowice  Puchar Browninga i Winchestera 250 186 436 
160Szczotka Grzegorz Kalisz Puchar Blasera 250 186 436 
161Buda Sławomir Zielona Góra Puchar Winobrania 270 165 435 
162Kubik Ireneusz Radom Puchar Jury Częstochowskiej 265 170 435 
163Szypowski Stanisław Olsztyn Puchar Północnego Mazowsza 265 170 435 
164Hennig Rafał Słupsk Puchar Elbląga 260 175 435 
165Liberski Robert Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 260 175 435 
166Maculewicz Krzysztof Olsztyn Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 260 175 435 
167Wiktor Mateusz Szczecin Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 260 175 435 
168Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar FAM Pionki 250 185 435 
169Gmitrzak Mateusz Adam Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 275 159 434 
170Gajewski Aleksander Kalisz Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 270 164 434 
171Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 260 174 434 
172Kalinowski Paweł Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 255 179 434 
173Kukulski Krzysztof Opole Puchar Opolszczyzny 255 179 434 
174Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 255 179 434 
175Pizoń Jarosław Szczecin Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 250 184 434 
176Wójtaszuk Dariusz Jelenia Góra Memoriał Edwarda Woźnego 250 184 434 
177Skrzypczak Janusz Koszalin Puchar Jezior Mazurskich 280 153 433 
178Sokół Piotr Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 265 168 433 
179Wojtaszuk Dariusz Jelenia Góra Puchar Blasera 265 168 433 
180Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Turniej Chmielakowy 260 173 433 
181Plata Łukasz Gdańsk Puchar Blasera 260 173 433 
182Kuta Tomasz Tarnów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 255 178 433 
183Kozłowski Kamil Krzysztof Koszalin Puchar Prezydenta miasta Piły 250 183 433 
184Zdunek Piotr Sieradz  *Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 250 183 433 
185Szczęch Konrad Tarnobrzeg  Puchar Browninga i Winchestera 245 188 433 
186Patelka Jakub Poznań Puchar FAM Pionki 275 157 432 
187Plata Łukasz Gdańsk Puchar Łuczniczki 265 167 432 
188Kopel Tomasz Katowice Diament Ziemi Śląskiej 260 172 432 
189Picur Józef Legnica Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  260 172 432 
190Wadas Michał Siedlce Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 260 172 432 
191Wiśniewski Hubert Tarnów Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 260 172 432 
192Gaj Michał Piotrków Trybunalski Puchar Targów Poznańskich 250 182 432 
193Stosik Robert Piotr Elbląg Memoriał Adama Kraińskiego 250 182 432 
194Ławniczak Łukasz Piła  *Puchar Gryfa Szczecińskiego 275 156 431 
195Jurik Rostislav Opole Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 270 161 431 
196Mołdrzyk Janusz Katowice Diament Ziemi Śląskiej 265 166 431 
197Nowicki Paweł Warszawa Tarnobrzeski Puchar Wiosny 265 166 431 
198Tomaszewski Maciej Piła Puchar Winobrania 260 171 431 
199Sosnowski Tomasz Kielce Puchar FAM Pionki 255 176 431 
200Szul Marek Gdańsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 255 176 431 
201Kazubski Kacper Poznań Puchar Blasera 250 181 431 
202Kęski Adam Tarnów Puchar Dymarek Świętokrzyskich 250 181 431 
203Plata Łukasz Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego 250 181 431 
204Kiełt Władysław Legnica Puchar Winobrania 245 186 431 
205Ławniczak Łukasz Piła Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 265 165 430 
206Grzybowski Dominik Radom Puchar FAM Pionki 260 170 430 
207Grzybowski Rafał Olsztyn Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 260 170 430 
208Nowicki Paweł Warszawa Puchar Blasera 255 175 430 
209Szypowski Stanisław Olsztyn Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 255 175 430 
210Czajka Krzysztof Jacek Płock Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 250 180 430 
211Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Targów Poznańskich 250 180 430 
212Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Jesieni 290 139 429 
213Bąk Michał Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 265 164 429 
214Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Blasera 265 164 429 
215Grzebinoga Marcin Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 260 169 429 
216Radziewicz Daniel Zielona Góra Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 260 169 429 
217Nowicki Paweł Warszawa Puchar Jesieni 255 174 429 
218Rosiński Dominik Wałbrzych Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 255 174 429 
219Cieślak Rajmund Konin Puchar FAM Pionki 250 179 429 
220Banaszak Robert Poznań Puchar Targów Poznańskich 245 184 429 
221Strankowski Zbigniew Zielona Góra Puchar Prezydenta miasta Piły 245 184 429 
222Smólski Hubert Piotrków Trybunalski Puchar Kujaw 240 189 429 
223Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Jury Częstochowskiej 265 163 428 
224Romanik Sylwester Siedlce Puchar Jesieni 265 163 428 
225Hennig Rafał Słupsk Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 260 168 428 
226Borowski Robert Łódź Memoriał Adama Kraińskiego 255 173 428 
227Buda Sławomir Zielona Góra  *Puchar Gryfa Szczecińskiego 255 173 428 
228Gaj Michał Piotrków Trybunalski Diament Ziemi Śląskiej 255 173 428 
229Kwasigroch Jakub Słupsk Memoriał Adama Kraińskiego 255 173 428 
230Lizurej Tomasz Częstochowa Puchar Podbeskidzia 255 173 428 
231Stosik Robert Piotr Elbląg  *Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 250 178 428 
232Pluta Dariusz Piotrków Trybunalski  *Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 270 157 427 
233Lewczuk Grzegorz Katowice Puchar Opolszczyzny 260 167 427 
234Szul Marek Gdańsk Puchar Łuczniczki 255 172 427 
235Tomczyk Marcin Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 255 172 427 
236Domaszczyński Maciej Elbląg Memoriał Adama Kraińskiego 250 177 427 
237Łuczak Artur Mieczysław Koszalin Puchar Toruńskiej Katarzynki 250 177 427 
238Wiśniewski Piotr Poznań Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  250 177 427 
239Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 245 182 427 
240Wiśniewski Hubert Tarnów Puchar FAM Pionki 235 192 427 
241Kubik Ireneusz Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 275 151 426 
242Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Północnego Mazowsza 270 156 426 
243Wiktor Paweł Szczecin  *Puchar Gryfa Szczecińskiego 260 166 426 
244Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar Łuczniczki 260 166 426 
245Grams Dominik Piła Memoriał Edwarda Woźnego 255 171 426 
246Jakóbczyk Jarosław Gorzów Wielkopolski Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 255 171 426 
247Konowalski Maciej Poznań Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 255 171 426 
248Rachwał Marcin Szczecin Memoriał Edwarda Woźnego 250 176 426 
249Szykowny Michał Częstochowa Diament Ziemi Śląskiej 250 176 426 
250Śmiałek Damian Szczecin Puchar Winobrania 245 181 426 
251Kaliński Hubert Poznań Puchar Prezydenta miasta Piły 240 186 426 
252Winnicki Piotr Koszalin Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 240 186 426 
253Niedźwiecki Rafał Paweł Ciechanów Puchar Północnego Mazowsza 265 160 425 
254Piątek Paweł, Wiesław Wałbrzych Puchar Jezior Mazurskich 260 165 425 
255Kęski Adam Tarnów Puchar Opolszczyzny 255 170 425 
256Niewiadomski Włodzimierz Bydgoszcz Puchar Północnego Mazowsza 255 170 425 
257Włodarczyk Waldemar Poznań Memoriał Edwarda Woźnego 255 170 425 
258Boczkowski Arkadiusz Katowice Diament Ziemi Śląskiej 250 175 425 
259Kowalczyk Tomasz Jelenia Góra Puchar Opolszczyzny 250 175 425 
260Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  250 175 425 
261Łuczak Artur Mieczysław Koszalin  *Puchar Gryfa Szczecińskiego 245 180 425 
262Szul Marek Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego 270 154 424 
263Borowski Robert Łódź Puchar Toruńskiej Katarzynki 265 159 424 
264Piątkowski Maciej Bydgoszcz Memoriał Edwarda Woźnego 260 164 424 
265Sokół Piotr Zielona Góra Puchar Prezydenta miasta Piły 260 164 424 
266Gajór Stanisław Tarnobrzeg Diament Ziemi Śląskiej 255 169 424 
267Kruszyński Dariusz Olsztyn Memoriał Adama Kraińskiego 255 169 424 
268Rozpondek Przemysław Częstochowa Puchar Jury Częstochowskiej 255 169 424 
269Szydłowski Rafał Lublin Turniej Chmielakowy 255 169 424 
270Jaszczak Jarosław Wrocław Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 250 174 424 
271Kukulski Krzysztof Opole Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 245 179 424 
272Miszycki Piotr Kielce Puchar FAM Pionki 245 179 424 
273Kozikowski Rafał Łomża Puchar Podlasia 240 184 424 
274Biskup Łukasz Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 265 158 423 
275Gajór Stanisław Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 265 158 423 
276Gaj Michał Piotrków Trybunalski Memoriał Adama Kraińskiego 255 168 423 
277Strankowski Zbigniew Zielona Góra Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 255 168 423 
278Szypowski Stanisław Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich 250 173 423 
279Konarski Jarosław Biała Podlaska Puchar Jesieni 245 178 423 
280Wojtulewicz Jarosław Suwałki Puchar Prezydenta Miasta Łomży 245 178 423 
281Gajór Stanisław Tarnobrzeg Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 265 157 422 
282Hennig Rafał Słupsk Puchar Łuczniczki 265 157 422 
283Cieślak Rajmund Konin Puchar Blasera 260 162 422 
284Cieślak Rajmund Konin Puchar Łuczniczki 260 162 422 
285Gaj Michał Piotrków Trybunalski  *Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 260 162 422 
286Jakóbczyk Jarosław Gorzów Wielkopolski Puchar Blasera 260 162 422 
287Ławniczak Łukasz Piła Puchar Kujaw 260 162 422 
288Ratajczak Tomasz Leszno Puchar Targów Poznańskich 260 162 422 
289Gaj Michał Piotrków Trybunalski Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 255 167 422 
290Lizurej Tomasz Częstochowa Puchar Opolszczyzny 255 167 422 
291Picur Józef Legnica Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 255 167 422 
292Swoboda Paweł Częstochowa Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 255 167 422 
293Gajewski Aleksander Kalisz  *Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 250 172 422 
294Śmiałek Damian Szczecin Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  250 172 422 
295Zarycki Piotr Jelenia Góra Memoriał Edwarda Woźnego 250 172 422 
296Radziewicz Daniel Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 245 177 422 
297Tomaszewski Maciej Piła Puchar Blasera 245 177 422 
298Stodolski Rafał Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 240 182 422 
299Nowicki Paweł Warszawa Puchar FAM Pionki 260 161 421 
300Iskrzycki Leszek Rzeszów Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 255 166 421 
301Ławniczak Łukasz Piła Memoriał Edwarda Woźnego 255 166 421 
302Wiśniewski Piotr Gorzów Wielkopolski Puchar Blasera 255 166 421 
303Bekasiak Hubert Szczecin Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 250 171 421 
304Bąk Maciej Częstochowa Puchar Opolszczyzny 245 176 421 
305Szul Marek Gdańsk Puchar Prezydenta Miasta Łomży 245 176 421 
306Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar Jury Częstochowskiej 245 176 421 
307Kozikowski Rafał Łomża Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 240 181 421 
308Sosnowski Tomasz Kielce Diament Ziemi Śląskiej 240 181 421 
309Narowski Tomasz Poznań Puchar Prezydenta miasta Piły 235 186 421 
310Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  230 191 421 
311Łaziuk Michał Płock Puchar Północnego Mazowsza 270 150 420 
312Sanocki Karol Piła Puchar Prezydenta miasta Piły 265 155 420 
313Banaszak Robert Poznań Puchar Winobrania 260 160 420 
314Kusiński Arkadiusz Wrocław Puchar Opolszczyzny 260 160 420 
315Lewczuk Grzegorz Katowice Tarnobrzeski Puchar Wiosny 260 160 420 
316Piątkowski Maciej Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 260 160 420 
317Szypowski Stanisław Olsztyn Puchar Prezydenta Miasta Łomży 260 160 420 
318Plata Łukasz Gdańsk Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 255 165 420 
319Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Jury Częstochowskiej 250 170 420 
320Sztobnicki Paweł Słupsk Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 250 170 420 
321Tomczyk Marcin Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny 250 170 420 
322Uździło Witold Suwałki Puchar Prezydenta Miasta Łomży 245 175 420 
323Drobniuch Andrzej Białystok Puchar Podlasia 240 180 420 
324Kubik Ireneusz Radom Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  240 180 420 


Najlepsze wyniki w kuli i dziku w klasie powszechnej za 2016 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Pilarz Błażej Sieradz Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 285 95 97 192 477 
2Wiśniewski Hubert Tarnów Puchar FAM Pionki 235 95 97 192 427 
3Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  230 92 99 191 421 
4Patelka Jakub Poznań Puchar Blasera 265 92 99 191 456 
5Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Prezydenta Miasta Łomży 270 91 100 191 461 
6Smólski Hubert Piotrków Trybunalski Puchar FAM Pionki 260 98 92 190 450 
7Smólski Hubert Piotrków Trybunalski  *Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 275 93 97 190 465 
8Śmiałek Damian Szczecin Puchar Prezydenta miasta Piły 220 92 98 190 410 
9Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Jezior Mazurskich 260 93 96 189 449 
10Samborski Jakub Piotrków Trybunalski  Puchar Browninga i Winchestera 200 93 96 189 389 
11Wiśniewski Piotr Gorzów Wielkopolski Memoriał Adama Kraińskiego 230 93 96 189 419 
12Wojtasiuk Mariusz Zamość Turniej Chmielakowy 280 93 96 189 469 
13Kozikowski Rafał Łomża Puchar Prezydenta Miasta Łomży 275 92 97 189 464 
14Kozikowski Rafał Łomża Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 255 92 97 189 444 
15Smólski Hubert Piotrków Trybunalski Puchar Kujaw 240 92 97 189 429 
16Wiśniewski Hubert Tarnów Puchar Opolszczyzny 275 92 97 189 464 
17Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Północnego Mazowsza 265 93 95 188 453 
18Plata Łukasz Gdańsk  *Puchar Gryfa Szczecińskiego 255 92 96 188 443 
19Kozłowski Kamil Krzysztof Koszalin Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 255 91 97 188 443 
20Wiśniewski Piotr Gorzów Wielkopolski Puchar Targów Poznańskich 250 90 98 188 438 
21Dworszczak Grzegorz Słupsk Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 280 89 99 188 468 
22Szczęch Konrad Tarnobrzeg  Puchar Browninga i Winchestera 245 88 100 188 433 
23Smólski Hubert Piotrków Trybunalski Puchar Opolszczyzny 265 93 94 187 452 
24Tomczak Bartosz Zielona Góra Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  270 93 94 187 457 
25Bogacz Dawid Rzeszów Puchar Dymarek Świętokrzyskich 275 91 96 187 462 
26Powroźnik Bogdan Przemyśl Nowosądecki Puchar Lata 230 89 98 187 417 
27Smólski Hubert Piotrków Trybunalski  Puchar Browninga i Winchestera 225 89 98 187 412 
28Strankowski Zbigniew Zielona Góra Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  250 89 98 187 437 
29Szczęch Konrad Tarnobrzeg Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 260 87 100 187 447 
30Narowski Tomasz Poznań Puchar Prezydenta miasta Piły 235 95 91 186 421 
31Smólski Hubert Piotrków Trybunalski Puchar Jury Częstochowskiej 285 93 93 186 471 
32Gajewski Aleksander Opole Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 275 92 94 186 461 
33Adamska Bibiana Katowice Puchar Jury Częstochowskiej 225 92 94 186 411 
34Kozikowski Rafał Łomża Puchar Jezior Mazurskich 270 91 95 186 456 
35Szczotka Grzegorz Kalisz Puchar Targów Poznańskich 260 90 96 186 446 
36Szul Marek Gdańsk Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 275 89 97 186 461 
37Kiełt Władysław Legnica Puchar Winobrania 245 88 98 186 431 
38Szczotka Grzegorz Kalisz Puchar Blasera 250 88 98 186 436 
39Tomczak Bartosz Zielona Góra Puchar Targów Poznańskich 230 88 98 186 416 
40Winnicki Piotr Koszalin Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 240 88 98 186 426 
41Wiśniewski Piotr Gorzów Wielkopolski Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 260 88 98 186 446 
42Kaliński Hubert Poznań Puchar Prezydenta miasta Piły 240 87 99 186 426 
43Lewczuk Grzegorz Katowice  Puchar Browninga i Winchestera 250 87 99 186 436 
44Adaszewski Marcin Lublin Puchar Jesieni 230 88 97 185 415 
45Famuła Mariusz Częstochowa Diament Ziemi Śląskiej 200 88 97 185 385 
46Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar FAM Pionki 250 88 97 185 435 
47Kozikowski Rafał Łomża Puchar Podlasia 240 92 92 184 424 
48Barański Andrzej Toruń Puchar Kujaw 230 91 93 184 414 
49Gaj Michał Piotrków Trybunalski Puchar FAM Pionki 230 90 94 184 414 
50Pizoń Jarosław Szczecin Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 250 90 94 184 434 
51Sokół Piotr Zielona Góra Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  255 90 94 184 439 
52Dettlaff Krzysztof Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego 220 89 95 184 404 
53Barwicki Paweł Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 230 88 96 184 414 
54Stosik Robert Piotr Elbląg Puchar FAM Pionki 260 88 96 184 444 
55Wójtaszuk Dariusz Jelenia Góra Memoriał Edwarda Woźnego 250 88 96 184 434 
56Banaszak Robert Poznań Puchar Targów Poznańskich 245 87 97 184 429 
57Bąk Michał Kalisz Memoriał Edwarda Woźnego 215 87 97 184 399 
58Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Winobrania 275 87 97 184 459 
59Kosmalski Adam Sieradz Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 265 87 97 184 449 
60Strankowski Zbigniew Zielona Góra Puchar Prezydenta miasta Piły 245 87 97 184 429 
61Bekasiak Hubert Szczecin Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 280 86 98 184 464 
62Kaszewski Andrzej Płock Puchar Toruńskiej Katarzynki 255 86 98 184 439 
63Zalewski Artur Olsztyn Puchar Prezydenta Miasta Łomży 230 85 99 184 414 
64Kubik Ireneusz Radom Turniej Chmielakowy 265 95 88 183 448 
65Borowski Robert Łódź Diament Ziemi Śląskiej 255 92 91 183 438 
66Konowalski Maciej Poznań Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  220 92 91 183 403 
67Zdunek Piotr Sieradz  *Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 250 92 91 183 433 
68Łożyński Paweł Gdańsk Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 270 90 93 183 453 
69Barański Andrzej Toruń Memoriał Edwarda Woźnego 280 89 94 183 463 
70Cieślak Rajmund Konin Memoriał Edwarda Woźnego 260 89 94 183 443 
71Kozłowski Kamil Krzysztof Koszalin Puchar Prezydenta miasta Piły 250 89 94 183 433 
72Drobniuch Andrzej Białystok Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 225 88 95 183 408 
73Kubik Bartosz Kamil Radom  *Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 280 88 95 183 463 
74Klawe Hubert Poznań Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 255 87 96 183 438 
75Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Blasera 260 86 97 183 443 
76Stefaniak Krzysztof Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 265 85 98 183 448 
77Wiśniewski Piotr Gorzów Wielkopolski Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 265 84 99 183 448 
78Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Podlasia 270 83 100 183 453 
79Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 245 89 93 182 427 
80Zawadzki Krzysztof Lublin Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  230 89 93 182 412 
81Stosik Robert Piotr Elbląg Memoriał Adama Kraińskiego 250 88 94 182 432 
82Uździło Witold Suwałki Puchar Podlasia 220 88 94 182 402 
83Woźny Marcin Poznań Puchar Kujaw 230 88 94 182 412 
84Stodolski Rafał Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 240 87 95 182 422 
85Szul Marek Gdańsk Puchar Jezior Mazurskich 275 87 95 182 457 
86Kubik Ireneusz Radom Memoriał Edwarda Woźnego 225 86 96 182 407 
87Tomczak Bartosz Zielona Góra Puchar Blasera 265 86 96 182 447 
88Gaj Michał Piotrków Trybunalski Puchar Targów Poznańskich 250 85 97 182 432 
89Wśniewski Piotr Gorzów Wielkopolski  *Puchar Gryfa Szczecińskiego 260 84 98 182 442 
90Liberski Robert Kalisz Puchar Targów Poznańskich 195 82 100 182 377 
91Grzesiak Marek Opole Puchar Grodu nad Prosną 265 93 88 181 446 
92Woźny Marcin Poznań Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 205 92 89 181 386 
93Kazubski Kacper Poznań Puchar Blasera 250 89 92 181 431 
94Plata Łukasz Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego 250 89 92 181 431 
95Strankowski Zbigniew Zielona Góra Puchar Targów Poznańskich 255 89 92 181 436 
96Sosnowski Tomasz Kielce Diament Ziemi Śląskiej 240 88 93 181 421 
97Szul Marek Gdańsk Puchar Podlasia 270 88 93 181 451 
98Tomczak Bartosz Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 285 88 93 181 466 
99Szczotka Grzegorz Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 255 87 94 181 436 
100Kazubski Kacper Poznań Puchar Winobrania 290 86 95 181 471 
101Lassa Paweł Michał Toruń Puchar Targów Poznańskich 230 86 95 181 411 
102Kozikowski Rafał Łomża Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 240 85 96 181 421 
103Plata Łukasz Gdańsk Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 280 85 96 181 461 
104Kossakowski Leszek Elbląg Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 225 84 97 181 406 
105Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Toruńskiej Katarzynki 270 84 97 181 451 
106Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Blasera 265 84 97 181 446 
107Śmiałek Damian Szczecin Puchar Winobrania 245 83 98 181 426 
108Kęski Adam Tarnów Puchar Dymarek Świętokrzyskich 250 82 99 181 431 
109Łuczak Artur Mieczysław Koszalin  *Puchar Gryfa Szczecińskiego 245 91 89 180 425 
110Wiśniewski Hubert Tarnów Nowosądecki Puchar Lata 230 91 89 180 410 
111Ratajczak Tomasz Leszno Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  280 90 90 180 460 
112Czajka Krzysztof Jacek Płock Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 250 89 91 180 430 
113Kwiatkowski Michał Piotrków Trybunalski Diament Ziemi Śląskiej 210 89 91 180 390 
114Lizurej Tomasz Częstochowa Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 235 88 92 180 415 
115Szypowski Stanisław Olsztyn Puchar Elbląga 280 88 92 180 460 
116Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Blasera 265 87 93 180 445 
117Kaźmierczak Mariusz Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 260 87 93 180 440 
118Zwierz Sebastian Poznań Puchar Blasera 200 87 93 180 380 
119Kubik Ireneusz Radom Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  240 86 94 180 420 
120Łazik Krzysztof Leszno Puchar Targów Poznańskich 275 85 95 180 455 
121Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Grodu nad Prosną 270 85 95 180 450 
122Lizurej Tomasz Częstochowa  Puchar Browninga i Winchestera 210 84 96 180 390 
123Pulcer Łukasz Konin Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 270 84 96 180 450 
124Werachowski Józef Bydgoszcz Memoriał Adama Kraińskiego 260 84 96 180 440 
125Wiśniewski Piotr Gorzów Wielkopolski Puchar Prezydenta miasta Piły 225 84 96 180 405 
126Semkiw Krzysztof Olsztyn Puchar Elbląga 260 83 97 180 440 
127Drobniuch Andrzej Białystok Puchar Podlasia 240 82 98 180 420 
128Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Targów Poznańskich 250 82 98 180 430 
129Sosnowski Tomasz Kielce Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 225 81 99 180 405 
130Grams Dominik Piła Puchar Prezydenta miasta Piły 235 83 95 178 413 
131Wojtulewicz Jarosław Suwałki Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 235 83 95 178 413 
132Wojtulewicz Jarosław Suwałki Puchar Prezydenta Miasta Łomży 245 82 96 178 423 
133Pilarz Błażej Sieradz Puchar Grodu nad Prosną 260 81 97 178 438 
134Kuta Tomasz Tarnów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 255 80 98 178 433 
135Stosik Robert Piotr Elbląg Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 250 80 98 178 428 
136Altawęgier Artur Radom Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 235 80 98 178 413 
137Łassa Paweł Michał Toruń Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 270 87 90 177 447 
138Łuczak Artur Mieczysław Koszalin Puchar Toruńskiej Katarzynki 250 85 92 177 427 
139Domaszczyński Maciej Elbląg Memoriał Adama Kraińskiego 250 84 93 177 427 
140Radziewicz Daniel Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 245 83 94 177 422 
141Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Targów Poznańskich 280 82 95 177 457 
142Marcinek Sławomir Bydgoszcz Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 200 82 95 177 377 
143Kubik Bartosz Kamil Radom Nowosądecki Puchar Lata 265 81 96 177 442 
144Nowak Robert Włocławek Puchar Kujaw 260 81 96 177 437 
145Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Elbląga 275 80 97 177 452 
146Banaszak Robert Poznań Puchar Blasera 265 80 97 177 442 
147Wiśniewski Piotr Poznań Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna  250 79 98 177 427 
148Nowicki Paweł Warszawa Puchar Prezydenta Miasta Łomży 240 79 98 177 417 
149Strankowski Zbigniew Zielona Góra Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 235 79 98 177 412 
150Ratajczak Tomasz Leszno Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 240 78 99 177 417 
151Tomaszewski Maciej Piła Puchar Blasera 245 77 100 177 422 
152Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Kujaw 265 90 86 176 441 
153Klaman Michał Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego 225 89 87 176 401 
154Wójcik Leszek Koszalin Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 235 87 89 176 411 
155Olczyk Dariusz Wrocław Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna  240 84 92 176 416 
156Kasprzyk Adam Częstochowa Diament Ziemi Śląskiej 225 84 92 176 401 
157Szykowny Michał Częstochowa Diament Ziemi Śląskiej 250 83 93 176 426 
158Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar Blasera 240 83 93 176 416 
159Gajewski Aleksander Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 235 83 93 176 411 
160Szymański Wojciech Ostrołęka Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 235 83 93 176 411 
161Rachwał Marcin Szczecin Memoriał Edwarda Woźnego 250 82 94 176 426 
162Pestka Łukasz Bydgoszcz Memoriał Edwarda Woźnego 225 82 94 176 401 
163Tęgowski Artur Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 240 81 95 176 416 
164Stodolski Rafał Kalisz Memoriał Edwarda Woźnego 220 81 95 176 396 
165Mąka Jerzy Nowy Sącz Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 195 81 95 176 371 
166Banaszek Robert Warszawa Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 290 80 96 176 466 
167Szul Marek Gdańsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 255 80 96 176 431 
168Ostrowski Maciej Koszalin Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 220 80 96 176 396 
169Stani Jarosław Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego 210 80 96 176 386 
170Mroczek Sławomir Częstochowa Diament Ziemi Śląskiej 175 80 96 176 351 
171Kiedrowski Maciej Gdańsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 270 79 97 176 446 
172Smólski Hubert Piotrków Trybunalski Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 265 79 97 176 441 
173Sosnowski Tomasz Kielce Puchar FAM Pionki 255 79 97 176 431 
174Szul Marek Gdańsk Puchar Prezydenta Miasta Łomży 245 79 97 176 421 
175Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Puchar Prezydenta miasta Piły 240 79 97 176 416 
176Smólski Hubert Piotrków Tryb. Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 275 78 98 176 451 
177Śmiałek Damian Szczecin Puchar Targów Poznańskich 235 78 98 176 411 
178Pawlak Wojciech Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 230 89 86 175 405 
179Liberski Robert Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 260 88 87 175 435 
180Wiktor Mateusz Szczecin Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 260 88 87 175 435 
181Kwiatkowski Michał Piotrków tryb. Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 200 87 88 175 375 
182Szczotka Grzegorz Kalisz Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 265 84 91 175 440 
183Cieślak Rajmund Konin Puchar Kujaw 230 84 91 175 405 
184Boczkowski Arkadiusz Katowice Diament Ziemi Śląskiej 250 83 92 175 425 
185Kubik Ireneusz Radom Puchar Toruńskiej Katarzynki 265 82 93 175 440 
186Hennig Rafał Słupsk Puchar Elbląga 260 81 94 175 435 
187Gatz Arkadiusz Koszalin Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 180 81 94 175 355 
188Maculewicz Krzysztof Olsztyn Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 260 80 95 175 435 
189Nowicki Paweł Warszawa Puchar Blasera 255 80 95 175 430 
190Drożdż Aleksander Bielsko Biała Puchar Podbeskidzia 240 80 95 175 415 
191Wiktor Paweł Szczecin Memoriał Edwarda Woźnego 265 79 96 175 440 
192Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna  250 79 96 175 425 
193Banaczek Patryk Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego 210 79 96 175 385 
194Kleszczewski Zbigniew Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 280 78 97 175 455 
195Szypowski Stanisław Olsztyn Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 255 78 97 175 430 
196Picur Józef Legnica Memoriał Edwarda Woźnego 235 78 97 175 410 
197Uździło Witold Suwałki Puchar Prezydenta Miasta Łomży 245 77 98 175 420 
198Łożyński Paweł Gdańsk Puchar FAM Pionki 270 76 99 175 445 


Ranking Pucharu PZŁ 2016 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Smólski Hubert Piotrków Trybunalski Puchar Jury Częstochowskiej 471 1387 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 465 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 451 
2Łożyński Paweł Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego 461 1366 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 453 
Puchar Elbląga 452 
3Pilarz Błażej Sieradz Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 477 1364 
Diament Ziemi Śląskiej 449 
Puchar Grodu nad Prosną 438 
4Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 468 1349 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 463 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 418 
5Węgrzyn Jarosław Poznań Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 459 1349 
Memoriał Edwarda Woźnego 446 
Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna  444 
6Wiśniewski Hubert Tarnów Puchar Opolszczyzny 464 1345 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 449 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 432 
7Bekasiak Hubert Szczecin Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 464 1344 
Puchar Winobrania 459 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 421 
8Kozikowski Rafał Łomża Puchar Prezydenta Miasta Łomży 464 1341 
Puchar Jezior Mazurskich 456 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 421 
9Szczęch Konrad Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 448 1338 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 447 
Turniej Chmielakowy 443 
10Wiśniewski Piotr Gorzów Wielkopolski Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 448 1338 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 446 
Puchar Winobrania 444 
11Gajewski Aleksander Bernard Kalisz Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 461 1332 
Puchar Opolszczyzny 437 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 434 
12Cieślak Rajmund Konin Puchar Winobrania 467 1331 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 445 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 419 
13Szul Marek Gdańsk Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 461 1329 
Puchar Jezior Mazurskich 457 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 411 
14Kalinowski Paweł Toruń Puchar Blasera 447 1327 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 442 
Puchar Łuczniczki 438 
15Szypowski Stanisław Olsztyn Puchar Elbląga 460 1325 
Puchar Północnego Mazowsza 435 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 430 
16Wojtasiuk Mariusz Piotr Zamość Turniej Chmielakowy 469 1323 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 448 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 406 
17Szczotka Grzegorz Kalisz Puchar Targów Poznańskich 446 1322 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 440 
Puchar Grodu nad Prosną 436 
18Kazubski Kacper Poznań Puchar Winobrania 471 1320 
Puchar Blasera 431 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 418 
19Ratajczak Tomasz Leszno Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna  460 1315 
Puchar Blasera 438 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 417 
20Kleszczewski Zbigniew Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 455 1308 
Puchar Podlasia 446 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 407 
21Borowski Robert Łódź Puchar Kujaw 449 1300 
Puchar Opolszczyzny 447 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 404 
22Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Dymarek Świętokrzyskich 456 1299 
Puchar Grodu nad Prosną 450 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 393 
23Wojtaszuk Dariusz Jelenia Góra Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 444 1299 
Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna  439 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 416 
24Strankowski Zbigniew Zielona Góra Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna  437 1296 
Memoriał Edwarda Woźnego 436 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 423 
25Łassa Paweł Michał Toruń Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 447 1293 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 438 
Puchar Blasera 408 
26Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Targów Poznańskich 457 1290 
Puchar Blasera 443 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 390 
27Nowicki Paweł Warszawa Puchar Dymarek Świętokrzyskich 451 1288 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 431 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 406 
28Olczyk Dariusz Wrocław Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 450 1285 
Puchar Grodu nad Prosną 419 
Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna  416 
29Gaj Michał Piotrków Trybunalski Puchar Targów Poznańskich 432 1282 
Diament Ziemi Śląskiej 428 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 422 
30Kozłowski Kamil Krzysztof Koszalin Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 443 1277 
Puchar Prezydenta miasta Piły 433 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 401 
31Ławniczak Łukasz Piła Puchar Łuczniczki 444 1277 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 431 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 402 
32Lewczuk Grzegorz Katowice  Puchar Browninga i Winchestera 436 1276 
Puchar Opolszczyzny 427 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 413 
33Wiktor Paweł Szczecin Memoriał Edwarda Woźnego 440 1273 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 426 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 407 
34Kubik Ireneusz Radom Turniej Chmielakowy 448 1271 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 440 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 383 
35Picur Józef Legnica Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna  432 1270 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 422 
Puchar Winobrania 416 
36Gajór Stanisław Tarnobrzeg Diament Ziemi Śląskiej 424 1269 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 423 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 422 
37Kwiatkowski Miłosz Częstochowa Diament Ziemi Śląskiej 438 1265 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 436 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 391 
38Lizurej Tomasz Częstochowa Puchar Podbeskidzia 428 1265 
Puchar Opolszczyzny 422 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 415 
39Radziewicz Daniel Zielona Góra Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 429 1265 
Memoriał Edwarda Woźnego 422 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 414 
40Grzesiak Marek Opole Puchar Grodu nad Prosną 446 1263 
Puchar Jury Częstochowskiej 439 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 378 
41Kiedrowski Maciej Gdańsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 446 1263 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 417 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 400 
42Sokół Piotr Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 445 1261 
Puchar Winobrania 441 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 375 
43Sosnowski Tomasz Kielce Puchar FAM Pionki 431 1257 
Diament Ziemi Śląskiej 421 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 405 
44Romanik Sylwester Siedlce Puchar Jesieni 428 1254 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 414 
Puchar Podlasia 412 
45Piątkowski Maciej Bydgoszcz Memoriał Edwarda Woźnego 424 1253 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 420 
Puchar Kujaw 409 
46Wojtulewicz Jarosław Suwałki Puchar Prezydenta Miasta Łomży 423 1252 
Puchar Podlasia 416 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 413 
47Hennig Rafał Słupsk Puchar Elbląga 435 1248 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 428 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 385 
48Kęski Adam Tarnów Puchar Dymarek Świętokrzyskich 431 1248 
Puchar Opolszczyzny 425 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 392 
49Tomczyk Marcin Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 427 1247 
Puchar Opolszczyzny 420 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 400 
50Wadas Michał Siedlce Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 432 1245 
Puchar Północnego Mazowsza 407 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 406 
51Lalowicz Mateusz Kraków Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 417 1242 
Puchar Jury Częstochowskiej 416 
Diament Ziemi Śląskiej 409 
52Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Puchar Blasera 416 1238 
Puchar Prezydenta miasta Piły 416 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 406 
53Łazik Krzysztof Leszno Puchar Targów Poznańskich 455 1237 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 404 
Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna  378 
54Kukulski Krzysztof Opole Puchar Opolszczyzny 434 1234 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 424 
Diament Ziemi Śląskiej 376 
55Tomaszewski Maciej Piła Puchar Winobrania 431 1227 
Puchar Blasera 422 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 374 
56Uździło Witold Suwałki Puchar Prezydenta Miasta Łomży 420 1216 
Puchar Podlasia 402 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 394 
57Szydłowski Rafał Lublin Turniej Chmielakowy 424 1214 
Puchar Jesieni 413 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 377 
58Konarski Jarosław Biała Podlaska Puchar Jesieni 423 1212 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 396 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 393 
59Gawlik Rafał Kielce Turniej Chmielakowy 405 1211 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 405 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 401 
60Kowalczyk Tomasz Jelenia Góra Puchar Opolszczyzny 425 1209 
Puchar Jury Częstochowskiej 393 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 391 
61Adaszewski Marcin Lublin Puchar Jesieni 415 1208 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 399 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 394 
62Fijałkowski Michał Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 441 1207 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 419 
Puchar Blasera 347 
63Kaczmarski Dariusz Łódź Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 417 1207 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 405 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 385 
64Kuta Tomasz Tarnów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 433 1207 
Puchar FAM Pionki 394 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 380 
65Bąk Maciej Częstochowa Puchar Opolszczyzny 421 1206 
Puchar Jury Częstochowskiej 398 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 387 
66Wojtasiak Ryszard, Stanisław Chełm Puchar Północnego Mazowsza 410 1206 
Turniej Chmielakowy 409 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 387 
67Kułaga Wojciech Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 417 1202 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 405 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 380 
68Polit Roman Skierniewice Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 404 1198 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 398 
Diament Ziemi Śląskiej 396 
69Podrucki Arkadiusz Warszawa Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 412 1196 
Puchar FAM Pionki 397 
Puchar Prezydenta Miasta Łomży 387 
70Powroźnik Bogdan Przemyśl Nowosądecki Puchar Lata 417 1196 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 391 
Diament Ziemi Śląskiej 388 
71Malina Hubert Tomasz Toruń Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 408 1194 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 402 
Puchar Kujaw 384 
72Domaszczyński Maciej Elbląg Memoriał Adama Kraińskiego 427 1193 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 404 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 362 
73Kozikowski Krzysztof Łomża Puchar Prezydenta Miasta Łomży 383 1182 
Puchar Jezior Mazurskich 407 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 392 
74Udrycki Sławomir Lublin Puchar Jesieni 404 1173 
Turniej Chmielakowy 400 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 369 
75Biernat Hubert Łukasz Gorzów Wielkopolski Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 404 1159 
Memoriał Edwarda Woźnego 385 
Puchar Blasera 370 
76Knap Wojciech Kraków Puchar Podbeskidzia 394 1153 
Diament Ziemi Śląskiej 393 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 366 
77Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 404 1153 
Memoriał Adama Kraińskiego 404 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 345 
78Kwiatkowski Michał Piotrków Trybunalski Diament Ziemi Śląskiej 390 1152 
Puchar Kujaw 387 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 375 
79Robacki Piotr Przemyśl Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 387 1152 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 386 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 379 
80Dawidczyk Kazimierz Konin Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 387 1100 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 371 
Memoriał Edwarda Woźnego 342 
81Sadowski Marek Opole Puchar Opolszczyzny 384 1097 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 361 
Diament Ziemi Śląskiej 352 
82Gołębiewski Leszek Elbląg Puchar Elbląga 390 1061 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 350 
Memoriał Adama Kraińskiego 321 
83Żalikowska Jolanta Sylwia Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 306 869 
Puchar Kujaw 291 
Puchar Łuczniczki 272 
84Smólski Hubert Piotrków Trybunalski Puchar Jury Częstochowskiej 471 1388 
*Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 465 
Puchar Opolszczyzny 452 
85Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 468 1382 
*Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 463 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 451 
86Bekasiak Hubert Szczecin Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 464 1378 
Puchar Winobrania 459 
Puchar Łuczniczki 455 
87Tomczak Bartosz Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 466 1370 
Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  457 
Puchar Blasera 447 
88Szul Marek Gdańsk Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 461 1369 
Puchar Jezior Mazurskich 457 
Puchar Podlasia 451 
89Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Prezydenta Miasta Łomży 461 1367 
Puchar Podlasia 453 
Puchar Północnego Mazowsza 453 
90Łożyński Paweł Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego 461 1366 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 453 
Puchar Elbląga 452 
91Kozikowski Rafał Łomża Puchar Prezydenta Miasta Łomży 464 1364 
Puchar Jezior Mazurskich 456 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 444 
92Pilarz Błażej Sieradz Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 477 1364 
Diament Ziemi Śląskiej 449 
Puchar Grodu nad Prosną 438 
93Cieślak Rajmund Konin Puchar Winobrania 467 1357 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 445 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 445 
94Węgrzyn Jarosław Poznań Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 459 1349 
Memoriał Edwarda Woźnego 446 
Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  444 
95Barański Andrzej Toruń Memoriał Edwarda Woźnego 463 1346 
Puchar Jezior Mazurskich 443 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 440 
96Wiśniewski Hubert Tarnów Puchar Opolszczyzny 464 1345 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 449 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 432 
97Kleszczewski Zbigniew Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 455 1344 
Puchar Podlasia 446 
Puchar Prezydenta Miasta Łomży 443 
98Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Dymarek Świętokrzyskich 456 1341 
Puchar Grodu nad Prosną 450 
Puchar FAM Pionki 435 
99Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Targów Poznańskich 457 1341 
Puchar Blasera 443 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 441 
100Szczęch Konrad Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 448 1338 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 447 
Turniej Chmielakowy 443 
101Wiśniewski Piotr Gorzów Wielkopolski Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 448 1338 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 446 
Puchar Winobrania 444 
102Plata Łukasz Gdańsk Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 461 1337 
*Puchar Gryfa Szczecińskiego 443 
Puchar Blasera 433 
103Borowski Robert Łódź Puchar Kujaw 449 1334 
Puchar Opolszczyzny 447 
Memoriał Edwarda Woźnego 438 
104Gajewski Aleksander Bernard Opole Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 461 1332 
Puchar Opolszczyzny 437 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 434 
105Kalinowski Paweł Toruń Puchar Blasera 447 1327 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 442 
Puchar Łuczniczki 438 
106Kubik Ireneusz Radom Turniej Chmielakowy 448 1326 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 440 
Puchar Jesieni 438 
107Patelka Jakub Poznań Puchar Blasera 456 1326 
Puchar Targów Poznańskich 438 
Puchar FAM Pionki 432 
108Sokół Piotr Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 445 1325 
Puchar Winobrania 441 
Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  439 
109Szypowski Stanisław Olsztyn Puchar Elbląga 460 1325 
Puchar Północnego Mazowsza 435 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 430 
110Banaszak Robert Poznań Memoriał Edwarda Woźnego 453 1324 
Puchar Blasera 442 
Puchar Targów Poznańskich 429 
111Wojtasiuk Mariusz Piotr Zamość Turniej Chmielakowy 469 1323 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 448 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 406 
112Szczotka Grzegorz Kalisz Puchar Targów Poznańskich 446 1322 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 440 
Puchar Grodu nad Prosną 436 
113Kazubski Kacper Poznań Puchar Winobrania 471 1320 
Puchar Blasera 431 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 418 
114Ratajczak Tomasz Leszno Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  460 1320 
Puchar Blasera 438 
Puchar Targów Poznańskich 422 
115Wojtaszuk Dariusz Jelenia Góra Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 444 1316 
Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  439 
Puchar Blasera 433 
116Nowicki Paweł Warszawa Puchar Dymarek Świętokrzyskich 451 1312 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 431 
Puchar Blasera 430 
117Strankowski Zbigniew Zielona Góra Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  437 1309 
Memoriał Edwarda Woźnego 436 
Puchar Targów Poznańskich 436 
118Ławniczak Łukasz Piła Puchar Łuczniczki 444 1305 
*Puchar Gryfa Szczecińskiego 431 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 430 
119Stosik Robert Piotr Elbląg Puchar FAM Pionki 444 1304 
Memoriał Adama Kraińskiego 432 
*Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 428 
120Buda Sławomir Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 439 1302 
Puchar Winobrania 435 
*Puchar Gryfa Szczecińskiego 428 
121Łassa Paweł Michał Toruń Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 447 1293 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 438 
Puchar Blasera 408 
122Jakóbczyk Jarosław Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 444 1292 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 426 
Puchar Blasera 422 
123Hennig Rafał Słupsk Puchar Elbląga 435 1285 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 428 
Puchar Łuczniczki 422 
124Olczyk Dariusz Wrocław Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 450 1285 
Puchar Grodu nad Prosną 419 
Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  416 
125Kozłowski Kamil Krzysztof Koszalin Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 443 1284 
Puchar Prezydenta miasta Piły 433 
Puchar Targów Poznańskich 408 
126Gaj Michał Piotrków Trybunalski Puchar Targów Poznańskich 432 1283 
Diament Ziemi Śląskiej 428 
Memoriał Adama Kraińskiego 423 
127Lewczuk Grzegorz Katowice  Puchar Browninga i Winchestera 436 1283 
Puchar Opolszczyzny 427 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 420 
128Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 427 1274 
Puchar Łuczniczki 426 
Puchar Jury Częstochowskiej 421 
129Kęski Adam Tarnów Puchar Dymarek Świętokrzyskich 431 1273 
Puchar Opolszczyzny 425 
Turniej Chmielakowy 417 
130Wiktor Paweł Szczecin Memoriał Edwarda Woźnego 440 1273 
*Puchar Gryfa Szczecińskiego 426 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 407 
131Picur Józef Legnica Puchar PP Koncernu Mięsnego Dziczyzna  432 1270 
Mistrzostwa PZŁ w Kl. Powszechnej 422 
Puchar Winobrania 416 


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.