strona główna forum dyskusyjne













Ranking najlepszych zawodników w klasie powszechnej za 2017 rok


Najlepsze uzyskane wyniki w klasie powszechnej za 2017 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutKulaSuma
1Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Grodu nad Prosną 285 188 473 
2Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 280 192 472 
3Kołodziejczyk Piotr Leszno Memoriał Edwarda Woźnego 280 191 471 
4Kubik Bartosz Kamil Radom Diament Ziemi Śląskiej 280 188 468 
5Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Opolszczyzny 275 191 466 
6Plata Łukasz Gdańsk Puchar MTP 275 191 466 
7Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojowki 285 179 464 
8Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Podlasia 280 183 463 
9Kubik Bartosz Kamil Radom Memoriał Edwarda Woźnego 275 188 463 
10Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 275 186 461 
11Kukulski Krzysztof Opole Puchar Opolszczyzny 270 191 461 
12Kozikowski Rafał Łomża Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 285 175 460 
13Wiśniewski Hubert Tarnów Puchar FAM Pionki 280 179 459 
14Baliński Damian Sieradz Puchar Podlasia 275 184 459 
15Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Puchar Gryfa Szczecińskiego 275 184 459 
16Plata Łukasz Gdańsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 275 182 457 
17Kukulski Krzysztof Opole Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 265 192 457 
18Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Opolszczyzny 285 171 456 
19Sztobnicki Paweł Słupsk Puchar Gryfa Szczecińskiego 275 181 456 
20Udrycki Sławomir Lublin Puchar Jezior Mazurskich 270 186 456 
21Kazubski Kacper Poznań Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 300 155 455 
22Udrycki Sławomir Lublin Diament Ziemi Śląskiej 285 170 455 
23Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar FAM Pionki 280 175 455 
24Barański Andrzej Toruń Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 280 175 455 
25Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Kujaw 275 180 455 
26Szadziewski Michał Olsztyn Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 275 180 455 
27Stodolski Rafał Kalisz Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 270 185 455 
28Bąk Michał Kalisz Puchar Prezesa Gopardo S.A 285 169 454 
29Pawlak Wojciech Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 280 174 454 
30Bakacz Adam Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 275 178 453 
31Kołodziejczyk Piotr Gorzów Wielkopolski Puchar Czeskiej Zbrojowki 270 183 453 
32Jakóbczyk Jarosław Gorzów Wielkopolski Memoriał Edwarda Woźnego 270 183 453 
33Ratajczak Tomasz Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 270 183 453 
34Borowski Robert Łódź Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 275 177 452 
35Chodowiec Andrzej Siedlce Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 265 187 452 
36Szul Marek Gdańsk Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 265 186 451 
37Kubik Ireneusz Radom Puchar Kujaw 260 191 451 
38Bekasiak Hubert Szczecin Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 280 170 450 
39Kukulski Krzysztof Opole Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 265 185 450 
40Sokół Piotr Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 260 190 450 
41Barański Andrzej Toruń Puchar Prezesa Gopardo S.A 280 169 449 
42Grams Dominik Piła Memoriał Edwarda Woźnego 280 169 449 
43Kubik Ireneusz Radom Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 275 174 449 
44Semkiw Krzysztof Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich 270 179 449 
45Śmiałek Damian Szczecin Memoriał Edwarda Woźnego 270 179 449 
46Szul Marek Gdańsk Puchar Kujaw 260 189 449 
47Cybula Seweryn Piotrków Trybunalski Diament Ziemi Śląskiej 280 168 448 
48Szarzec Roman Bielsko Biała Diament Ziemi Śląskiej 280 168 448 
49Bekasiak Hubert Szczecin Puchar MTP 270 178 448 
50Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar Prezesa Gopardo S.A 265 183 448 
51Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 265 183 448 
52Weryszko Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Prezesa Gopardo S.A 265 183 448 
53Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Elbląga 275 172 447 
54Kubik Bartosz Kamil Radom Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 270 177 447 
55Cieślak Rajmund Konin Puchar Jezior Mazurskich 270 177 447 
56Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 265 182 447 
57Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Browninga i Winchestera 260 187 447 
58Łozowski Tomasz Zielona Góra Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 270 176 446 
59Szul Marek Gdańsk Puchar Jezior Mazurskich 270 176 446 
60Baliński Damian Sieradz Puchar Opolszczyzny 270 176 446 
61Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 270 176 446 
62Cybula Seweryn Piotrków Trybunalski Puchar Grodu nad Prosną 265 181 446 
63Borowski Robert Łódź Puchar Kujaw 265 181 446 
64Buda Sławomir Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 265 181 446 
65Buda Sławomir Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 260 186 446 
66Stasiak Sylwester Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 270 175 445 
67Kęsicki Mateusz Słupsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 270 175 445 
68Rachwał Marcin Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojowki 270 175 445 
69Kuta Tomasz Tarnów Puchar FAM Pionki 265 180 445 
70Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 255 190 445 
71Kozikowski Rafał Łomża Puchar Podlasia 255 190 445 
72Szul Marek Gdańsk Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 285 159 444 
73Cieślak Rajmund Konin Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 280 164 444 
74Picur Józef Legnica Puchar Kujaw 275 169 444 
75Drużga Bartosz Szczecin Memoriał Edwarda Woźnego 270 174 444 
76Altawęgier Artur Radom Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 270 174 444 
77Kubik Ireneusz Radom Puchar Toruńskiej Katarzynki 265 179 444 
78Ćwieluch Grzegorz Wałbrzych Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 260 184 444 
79Włodarczyk Waldemar Poznań Memoriał Edwarda Woźnego 260 184 444 
80Domaszczyński Maciej Elbląg Puchar Elbląga 260 184 444 
81Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Jezior Mazurskich 255 189 444 
82Cieślak Rajmund Konin Puchar Elbląga 280 163 443 
83Borowski Robert Łódź Puchar Toruńskiej Katarzynki 280 163 443 
84Jakóbczyk Jarosław Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 270 173 443 
85Łazik Krzysztof Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 270 173 443 
86Kęsicki Mateusz Słupsk Puchar Czeskiej Zbrojowki 260 183 443 
87Grzesiak Marek Opole Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 260 183 443 
88Szul Marek Gdańsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 285 157 442 
89Ciesiołkiewicz Tomasz Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 280 162 442 
90Ścieszko Tomasz, Mariusz Łódź Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 280 162 442 
91Kuta Tomasz Tarnów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 280 162 442 
92Lewczuk Grzegorz Katowice Diament Ziemi Śląskiej 270 172 442 
93Gembalczyk Paweł Katowice Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 270 172 442 
94Kozikowski Rafał Łomża Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 270 172 442 
95Śmiałek Damian Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 260 182 442 
96Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar MTP 255 187 442 
97Gaj Michał Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 255 187 442 
98Rachwał Marcin Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 275 166 441 
99Rachwał Marcin Szczecin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 275 166 441 
100Kubik Bartosz Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 275 166 441 
101Szul Marek Gdańsk Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 275 166 441 
102Buczyński Paweł Piotrków Trybunalski Puchar Opolszczyzny 265 176 441 
103Tymosiak Karol Białystok Puchar Podlasia 265 176 441 
104Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 265 176 441 
105Pilch Tomasz Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 181 441 
106Picur Józef Legnica Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 181 441 
107Stasiak Sylwester Piotrków Trybunalski Puchar Browninga i Winchestera 260 181 441 
108Mrówczyński Radosław Wiktor Wrocław Puchar Browninga i Winchestera 260 181 441 
109Sokół Piotr Zielona Góra Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 181 441 
110Bekasiak Hubert Szczecin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 260 181 441 
111Buda Sławomir Zielona Góra Puchar Grodu nad Prosną 275 165 440 
112Kusiński Arkadiusz Wrocław Puchar Opolszczyzny 275 165 440 
113Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Diament Ziemi Śląskiej 275 165 440 
114Ławniczak Łukasz Piła Puchar Prezesa Gopardo S.A 270 170 440 
115Baliński Damian Sieradz Memoriał Edwarda Woźnego 270 170 440 
116Piątkowski Maciej Bydgoszcz Puchar Grodu nad Prosną 270 170 440 
117Borowski Robert Łódź Puchar Browninga i Winchestera 270 170 440 
118Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Puchar Normy 270 170 440 
119Plata Łukasz Gdańsk Puchar Grodu nad Prosną 260 180 440 
120Cieślak Rajmund Konin Puchar MTP 260 180 440 
121Węgrzyn Jarosław Poznań Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 180 440 
122Hościło Adrian Suwałki Puchar Elbląga 250 190 440 
123Dudek Rafał Bielsko Biała Diament Ziemi Śląskiej 285 154 439 
124Stachera Michał Wałbrzych Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 275 164 439 
125Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Toruńskiej Katarzynki 270 169 439 
126Niedźwiecki Rafał Paweł Ciechanów Puchar Elbląga 270 169 439 
127Łazik Krzysztof Leszno Memoriał Edwarda Woźnego 265 174 439 
128Rachwał Marcin Szczecin Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 260 179 439 
129Prokop Romuald Gorzów Wielkopolski Puchar Gryfa Szczecińskiego 260 179 439 
130Kubik Ireneusz Radom Diament Ziemi Śląskiej 250 189 439 
131Szczepański Marcin Radom Puchar FAM Pionki 250 189 439 
132Baliński Damian Sieradz Puchar Toruńskiej Katarzynki 280 158 438 
133Borowski Robert Łódź Puchar FAM Pionki 280 158 438 
134Kopel Tomasz Katowice Puchar Opolszczyzny 275 163 438 
135Ząbek Krzysztof Nowy Sącz Diament Ziemi Śląskiej 270 168 438 
136Cieślak Rajmund Konin Memoriał Edwarda Woźnego 260 178 438 
137Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 260 178 438 
138Ząbek Krzysztof Nowy Sącz Puchar Browninga i Winchestera 260 178 438 
139Porowski Konrad Wrocław Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 250 188 438 
140Gołda Michał Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 280 157 437 
141Tomaszewski Maciej Piła Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 270 167 437 
142Marcinkowski Bartosz Toruń Puchar Jezior Mazurskich 270 167 437 
143Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Diament Ziemi Śląskiej 270 167 437 
144Śmiałek Damian Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojowki 270 167 437 
145Wojtasiuk Mariusz Piotr Zamość Puchar FAM Pionki 265 172 437 
146Afanasjew Kamil Wrocław Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 265 172 437 
147Sztobnicki Paweł Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 265 172 437 
148Baliński Damian Sieradz Puchar Kujaw 260 177 437 
149Łozowski Tomasz Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 255 182 437 
150Kukulski Krzysztof Opole Puchar Normy 255 182 437 
151Gajewski Piotr Kalisz Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 255 182 437 
152Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Grodu nad Prosną 280 156 436 
153Zarycki Piotr Jelenia Góra Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 260 176 436 
154Udrycki Sławomir Lublin Nowosądecki Puchar Lata 260 176 436 
155Kleszczewski Zbigniew Suwałki Puchar Podlasia 255 181 436 
156Zamojski Marcin Suwałki Puchar Podlasia 255 181 436 
157Wójcik Maciej Chełm Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 255 181 436 
158Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar FAM Pionki 255 181 436 
159Kubik Ireneusz Radom Memoriał Edwarda Woźnego 255 181 436 
160Kazubski Kacper Poznań Memoriał Edwarda Woźnego 250 186 436 
161Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar Czeskiej Zbrojowki 280 155 435 
162Borowski Robert Łódź Puchar Opolszczyzny 270 165 435 
163Łaziuk Michał Płock Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 270 165 435 
164Tomala Arkadiusz Tarnobrzeg Diament Ziemi Śląskiej 265 170 435 
165Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Puchar Opolszczyzny 275 159 434 
166Marczak Tomasz Wałbrzych Memoriał Edwarda Woźnego 265 169 434 
167Zombek Krzysztof Nowy Sącz Tarnobrzeski Puchar Wiosny 265 169 434 
168Ścieszko Tomasz Łódź Puchar Grodu nad Prosną 260 174 434 
169Janicki Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Czeskiej Zbrojowki 255 179 434 
170Kwasigroch Jakub Słupsk Puchar Gryfa Szczecińskiego 255 179 434 
171Wojtulewicz Jarosław Suwałki Puchar Elbląga 245 189 434 
172Barański Andrzej Toruń Puchar Elbląga 280 153 433 
173Kopel Tomasz Katowice Diament Ziemi Śląskiej 280 153 433 
174Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar Toruńskiej Katarzynki 270 163 433 
175Trzaskowski Maciej Wrocław Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 270 163 433 
176Marcinkowski Bartosz Toruń Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 270 163 433 
177Szul Marek Gdańsk Puchar FAM Pionki 265 168 433 
178Kaszewski Andrzej Płock Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 255 178 433 
179Sadowski Marek Opole Puchar Grodu nad Prosną 255 178 433 
180Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Puchar Opolszczyzny 275 157 432 
181Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Prezesa Gopardo S.A 270 162 432 
182Malik Krzysztof Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 265 167 432 
183Kusiński Arkadiusz Wrocław Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 265 167 432 
184Plata Łukasz Gdańsk Puchar Gryfa Szczecińskiego 260 172 432 
185Marcinkowski Bartosz Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 255 177 432 
186Baliński Damian Sieradz Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 255 177 432 
187Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar Prezesa Gopardo S.A 250 182 432 
188Gąsiorek Bogusław Kraków Diament Ziemi Śląskiej 270 161 431 
189Korwek Kazimierz Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich 270 161 431 
190Picur Józef Legnica Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 265 166 431 
191Drożdż Aleksander Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny 265 166 431 
192Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 265 166 431 
193Hościło Adrian Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 260 171 431 
194Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 260 171 431 
195Drożdż Aleksander Bielsko Biała Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 250 181 431 
196Liczner Marcin Jelenia Góra Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 260 170 430 
197Chełstowski Przemysław Łomża Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 260 170 430 
198Osipiński Rafał Łomża Puchar Jezior Mazurskich 260 170 430 
199Fijałkowski Michał Toruń Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 255 175 430 
200Kiedrowski Maciej Gdańsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 255 175 430 
201Wojtulewicz Jarosław Suwałki Puchar Podlasia 255 175 430 
202Drobniuch Andrzej Białystok Puchar Podlasia 255 175 430 


Najlepsze wyniki w kuli i dziku w klasie powszechnej za 2017 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Kukulski Krzysztof Opole Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 265 96 96 192 457 
2Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 280 94 98 192 472 
3Kubik Ireneusz Radom Puchar Kujaw 260 94 97 191 451 
4Kukulski Krzysztof Opole Puchar Opolszczyzny 270 93 98 191 461 
5Plata Łukasz Gdańsk Puchar MTP 275 92 99 191 466 
6Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Opolszczyzny 275 92 99 191 466 
7Kołodziejczyk Piotr Leszno Memoriał Edwarda Woźnego 280 91 100 191 471 
8Kozikowski Rafał Łomża Puchar Podlasia 255 94 96 190 445 
9Hościło Adrian Suwałki Puchar Elbląga 250 93 97 190 440 
10Sokół Piotr Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 260 91 99 190 450 
11Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 255 91 99 190 445 
12Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Jezior Mazurskich 255 95 94 189 444 
13Kubik Ireneusz Radom Diament Ziemi Śląskiej 250 93 96 189 439 
14Wojtulewicz Jarosław Suwałki Puchar Elbląga 245 93 96 189 434 
15Sobczak Adam Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 215 93 96 189 404 
16Szul Marek Gdańsk Puchar Kujaw 260 92 97 189 449 
17Szczepański Marcin Radom Puchar FAM Pionki 250 91 98 189 439 
18Tomaszewski Maciej Piła Memoriał Edwarda Woźnego 230 91 98 189 419 
19Kaczanowski Łukasz Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 200 91 98 189 389 
20Łazik Krzysztof Leszno Puchar Browninga i Winchestera 230 90 99 189 419 
21Kubik Bartosz Kamil Radom Memoriał Edwarda Woźnego 275 94 94 188 463 
22Kubik Bartosz Kamil Radom Diament Ziemi Śląskiej 280 92 96 188 468 
23Porowski Konrad Wrocław Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 250 92 96 188 438 
24Liberski Robert Kalisz Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 230 91 97 188 418 
25Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar MTP 225 90 98 188 413 
26Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Grodu nad Prosną 285 89 99 188 473 
27Sokół Piotr Zielona Góra Puchar MTP 240 88 100 188 428 
28Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Browninga i Winchestera 260 94 93 187 447 
29Gaj Michał Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 255 92 95 187 442 
30Kozikowski Krzysztof Łomża Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 235 91 96 187 422 
31Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar MTP 255 90 97 187 442 
32Chodowiec Andrzej Siedlce Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 265 89 98 187 452 
33Tymosiak Karol Białystok Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 215 89 98 187 402 
34Kołodziejczyk Piotr Leszno Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 235 87 100 187 422 
35Szul Marek Gdańsk Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 265 92 94 186 451 
36Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 275 91 95 186 461 
37Buda Sławomir Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 260 90 96 186 446 
38Kazubski Kacper Poznań Memoriał Edwarda Woźnego 250 89 97 186 436 
39Weryszko Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Czeskiej Zbrojowki 235 89 97 186 421 
40Tarnowy Mateusz Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 235 89 97 186 421 
41Udrycki Sławomir Lublin Puchar Jezior Mazurskich 270 87 99 186 456 
42Stodolski Rafał Kalisz Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 270 87 98 185 455 
43Kukulski Krzysztof Opole Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 265 86 99 185 450 
44Chełstowski Przemysław Łomża Puchar Podlasia 195 85 100 185 380 
45Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Puchar Gryfa Szczecińskiego 275 91 93 184 459 
46Ćwieluch Grzegorz Wałbrzych Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 260 91 93 184 444 
47Domaszczyński Maciej Elbląg Puchar Elbląga 260 90 94 184 444 
48Baliński Damian Sieradz Puchar Podlasia 275 89 95 184 459 
49Włodarczyk Waldemar Poznań Memoriał Edwarda Woźnego 260 89 95 184 444 
50Bykowski Paweł Piotrków Trybunalski Diament Ziemi Śląskiej 220 89 95 184 404 
51Kukulski Krzysztof Opole Puchar Browninga i Winchestera 220 88 96 184 404 
52Rachwał Marcin Szczecin Puchar Prezydenta Miasta Piły 220 88 96 184 404 
53Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar Prezesa Gopardo S.A 265 89 94 183 448 
54Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 265 89 94 183 448 
55Korwek Jakub Olsztyn Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 240 89 94 183 423 
56Ratajczak Tomasz Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 270 88 95 183 453 
57Weryszko Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Prezesa Gopardo S.A 265 88 95 183 448 
58Uździło Witold Suwałki Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 220 88 95 183 403 
59Kęsicki Mateusz Słupsk Puchar Czeskiej Zbrojowki 260 87 96 183 443 
60Grzesiak Marek Opole Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 260 87 96 183 443 
61Ząbek Krzysztof Nowy Sącz Puchar Podbeskidzia 240 87 96 183 423 
62Milewicz Jakub Olsztyn Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 240 87 96 183 423 
63Barański Andrzej Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 235 87 96 183 418 
64Tomala Damian Tarnobrzeg Nowosądecki Puchar Lata 225 87 96 183 408 
65Kołodziejczyk Piotr Gorzów Wielkopolski Puchar Czeskiej Zbrojowki 270 86 97 183 453 
66Jakóbczyk Jarosław Gorzów Wielkopolski Memoriał Edwarda Woźnego 270 86 97 183 453 
67Tarnowy Mateusz Zielona Góra Puchar MTP 240 86 97 183 423 
68Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Podlasia 280 84 99 183 463 
69Szparkowski Jacek Koszalin Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 175 84 99 183 358 
70Śmiałek Damian Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 260 95 87 182 442 
71Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar Prezesa Gopardo S.A 250 90 92 182 432 
72Marcinowski Patryk Legnica Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 230 89 93 182 412 
73Gajewski Piotr Kalisz Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 255 88 94 182 437 
74Kukulski Krzysztof Opole Puchar Normy 255 87 95 182 437 
75Cybula Seweryn Piotrków Trybunalski Puchar Kujaw 240 87 95 182 422 
76Dul Sylwester Krosno Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 165 87 95 182 347 
77Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 265 86 96 182 447 
78Plata Łukasz Gdańsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 275 85 97 182 457 
79Sztobnicki Paweł Słupsk Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 240 85 97 182 422 
80Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Kujaw 225 85 97 182 407 
81Buda Sławomir Zielona Góra Puchar MTP 195 85 97 182 377 
82Łozowski Tomasz Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 255 84 98 182 437 
83Rybiński Wojciech Białystok Puchar Podlasia 190 84 98 182 372 
84Zamojski Marcin Suwałki Puchar Podlasia 255 90 91 181 436 
85Zamojski Marcin Suwałki Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 235 89 92 181 416 
86Picur Józef Legnica Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 88 93 181 441 
87Kleszczewski Zbigniew Suwałki Puchar Podlasia 255 88 93 181 436 
88Banaszak Robert Poznań Memoriał Edwarda Woźnego 245 88 93 181 426 
89Kowalczyk Tomasz Jelenia Góra Puchar Browninga i Winchestera 215 88 93 181 396 
90Sztobnicki Paweł Słupsk Puchar Gryfa Szczecińskiego 275 87 94 181 456 
91Mrówczyński Radosław Wiktor Wrocław Puchar Browninga i Winchestera 260 87 94 181 441 
92Bekasiak Hubert Szczecin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 260 87 94 181 441 
93Kubik Ireneusz Radom Memoriał Edwarda Woźnego 255 87 94 181 436 
94Barański Andrzej Toruń Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 245 87 94 181 426 
95Pilch Tomasz Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 86 95 181 441 
96Wójcik Maciej Chełm Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 255 86 95 181 436 
97Kukanów Maciej Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 240 86 95 181 421 
98Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar Grodu nad Prosną 230 86 95 181 411 
99Cybula Seweryn Piotrków Trybunalski Puchar Grodu nad Prosną 265 85 96 181 446 
100Drożdż Aleksander Bielsko Biała Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 250 85 96 181 431 
101Picur Józef Legnica Puchar Grodu nad Prosną 235 85 96 181 416 
102Nowiński Jarosław Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 195 85 96 181 376 
103Borowski Robert Łódź Puchar Kujaw 265 84 97 181 446 
104Stasiak Sylwester Piotrków Trybunalski Puchar Browninga i Winchestera 260 84 97 181 441 
105Sokół Piotr Zielona Góra Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 84 97 181 441 
106Pawlak Wojciech Leon Kalisz Puchar MTP 210 84 97 181 391 
107Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar FAM Pionki 255 83 98 181 436 
108Buda Sławomir Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 265 81 100 181 446 
109Pawlak Wojciech Leon Kalisz Puchar Kujaw 230 81 100 181 411 


Ranking Pucharu PZŁ 2017 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Kubik Bartosz Kamil Radom Diament Ziemi Śląskiej 468 1378 
Memoriał Edwarda Woźnego 463 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 447 
2Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojowki 464 1370 
Puchar Opolszczyzny 456 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 450 
3Kukulski Krzysztof Opole Puchar Opolszczyzny 461 1368 
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 457 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 450 
4Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Grodu nad Prosną 473 1367 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 472 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 422 
5Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Podlasia 463 1359 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 452 
Puchar Jezior Mazurskich 444 
6Plata Łukasz Gdańsk Puchar MTP 466 1350 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 457 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 427 
7Kozikowski Rafał Łomża Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 460 1347 
Puchar Podlasia 445 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 442 
8Kubik Ireneusz Radom Puchar Kujaw 451 1344 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 449 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 444 
9Szul Marek Gdańsk Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 451 1341 
Puchar Kujaw 449 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 441 
10Cieślak Rajmund Konin Puchar Jezior Mazurskich 447 1334 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 444 
Puchar Elbląga 443 
11Baliński Damian Sieradz Puchar Podlasia 459 1326 
Puchar Opolszczyzny 446 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 421 
12Borowski Robert Łódź Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 452 1326 
Puchar Kujaw 446 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 428 
13Rachwał Marcin Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojowki 445 1325 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 441 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 439 
14Kazubski Kacper Poznań Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 455 1317 
Memoriał Edwarda Woźnego 436 
Puchar MTP 426 
15Śmiałek Damian Szczecin Memoriał Edwarda Woźnego 449 1317 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 442 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 426 
16Picur Józef Legnica Puchar Kujaw 444 1316 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 441 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 431 
17Sztobnicki Paweł Słupsk Puchar Gryfa Szczecińskiego 456 1315 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 437 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 422 
18Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar Prezesa Gopardo S.A 448 1315 
Puchar MTP 442 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 425 
19Sokół Piotr Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 450 1314 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 441 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 423 
20Kuta Tomasz Tarnów Puchar FAM Pionki 445 1308 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 442 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 421 
21Ząbek Krzysztof Nowy Sącz Diament Ziemi Śląskiej 438 1291 
Puchar Browninga i Winchestera 438 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 415 
22Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Diament Ziemi Śląskiej 440 1286 
Puchar Opolszczyzny 434 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 412 
23Janicki Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Czeskiej Zbrojowki 434 1285 
Puchar Browninga i Winchestera 427 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 424 
24Jakóbczyk Jarosław Gorzów Wielkopolski Memoriał Edwarda Woźnego 453 1279 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 443 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 383 
25Drożdż Aleksander Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny 431 1274 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 431 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 412 
26Lewczuk Grzegorz Katowice Diament Ziemi Śląskiej 442 1273 
Puchar Browninga i Winchestera 419 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 412 
27Grams Dominik Piła Memoriał Edwarda Woźnego 449 1272 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 415 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 408 
28Gembalczyk Paweł Katowice Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 442 1270 
Diament Ziemi Śląskiej 429 
Puchar Podbeskidzia 399 
29Grzesiak Marek Opole Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 443 1270 
Diament Ziemi Śląskiej 417 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 410 
30Kiedrowski Maciej Gdańsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 430 1267 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 420 
Puchar Elbląga 417 
31Banaszak Robert Poznań Puchar MTP 429 1256 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 427 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 400 
32Fijałkowski Michał Toruń Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 430 1255 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 429 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 396 
33Kozikowski Krzysztof Łomża Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 428 1255 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 422 
Puchar Podlasia 405 
34Szykowny Michał Częstochowa Puchar Opolszczyzny 421 1249 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 421 
Diament Ziemi Śląskiej 407 
35Bykowski Paweł Piotrków Trybunalski Puchar Opolszczyzny 427 1240 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 415 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 398 
36Kusiński Arkadiusz Wrocław Puchar Opolszczyzny 440 1240 
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 432 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 368 
37Tomaszewski Maciej Piła Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 437 1239 
Memoriał Edwarda Woźnego 419 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 383 
38Chełstowski Przemysław Łomża Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 430 1234 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 424 
Puchar Podlasia 380 
39Szypszak Konrad Płock Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 419 1234 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 410 
Puchar Grodu nad Prosną 405 
40Tomczak Bartosz Zielona Góra Puchar Czeskiej Zbrojowki 424 1230 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 420 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 386 
41Łozowski Tomasz Zielona Góra Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 446 1229 
Memoriał Edwarda Woźnego 437 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 346 
42Zalewski Artur Olsztyn Puchar Elbląga 418 1225 
Puchar MTP 409 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 398 
43Kleszczewski Zbigniew Suwałki Puchar Podlasia 436 1223 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 395 
Puchar Jezior Mazurskich 392 
44Uździło Witold Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 411 1222 
Puchar Podlasia 408 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 403 
45Porowski Konrad Wrocław Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 438 1211 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 404 
Puchar Browninga i Winchestera 369 
46Domaszczyński Maciej Elbląg Puchar Elbląga 444 1202 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 390 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 368 
47Udrycki Sławomir Lublin Puchar Jezior Mazurskich 456 1347 
Diament Ziemi Śląskiej 455 
Nowosądecki Puchar Lata 436 
48Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Elbląga 447 1338 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 446 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 445 
49Barański Andrzej Toruń Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 455 1337 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 449 
Puchar Elbląga 433 
50Buda Sławomir Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 446 1332 
Memoriał Edwarda Woźnego 446 
Puchar Grodu nad Prosną 440 
51Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 447 1324 
Puchar Normy 440 
Diament Ziemi Śląskiej 437 
52Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 461 1324 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 432 
Puchar Opolszczyzny 431 
53Cybula Seweryn Piotrków Trybunalski Diament Ziemi Śląskiej 448 1316 
Puchar Grodu nad Prosną 446 
Puchar Kujaw 422 
54Stasiak Sylwester Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 445 1310 
Puchar Browninga i Winchestera 441 
Puchar FAM Pionki 424 
55Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Browninga i Winchestera 447 1306 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 431 
Diament Ziemi Śląskiej 428 
56Kęsicki Mateusz Słupsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 445 1305 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 443 
Puchar Kujaw 417 
57Marcinkowski Bartosz Toruń Puchar Jezior Mazurskich 437 1302 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 433 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 432 
58Łazik Krzysztof Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 443 1301 
Memoriał Edwarda Woźnego 439 
Puchar MTP 419 
59Stodolski Rafał Kalisz Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 455 1299 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 425 
Puchar Grodu nad Prosną 419 
60Ławniczak Łukasz Piła Puchar Prezesa Gopardo S.A 440 1295 
Puchar Kujaw 429 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 426 
61Semkiw Krzysztof Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich 449 1293 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 427 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 417 
62Bąk Michał Kalisz Puchar Prezesa Gopardo S.A 454 1292 
Puchar Grodu nad Prosną 426 
Memoriał Edwarda Woźnego 412 
63Włodarczyk Waldemar Poznań Memoriał Edwarda Woźnego 444 1292 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 432 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 416 
64Łaziuk Michał Płock Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 435 1289 
Puchar Jezior Mazurskich 427 
Puchar FAM Pionki 427 
65Mrówczyński Radosław Wiktor Wrocław Puchar Browninga i Winchestera 441 1289 
Diament Ziemi Śląskiej 427 
Puchar Opolszczyzny 421 
66Ścieszko Tomasz, Mariusz Łódź Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 442 1285 
Puchar Grodu nad Prosną 434 
Puchar Kujaw 409 
67Kaszewski Andrzej Płock Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 433 1279 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 426 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 420 
68Piątkowski Maciej Bydgoszcz Puchar Grodu nad Prosną 440 1276 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 427 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 409 
69Pawlak Wojciech Leon Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 454 1268 
Puchar Kujaw 411 
Memoriał Edwarda Woźnego 403 
70Ratajczak Tomasz Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 453 1268 
Puchar MTP 428 
Puchar Browninga i Winchestera 387 
71Kopel Tomasz Katowice Puchar Opolszczyzny 438 1266 
Diament Ziemi Śląskiej 433 
Nowosądecki Puchar Lata 395 
72Wojtulewicz Jarosław Suwałki Puchar Elbląga 434 1265 
Puchar Podlasia 430 
Puchar Jezior Mazurskich 401 
73Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Puchar Gryfa Szczecińskiego 459 1265 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 415 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 391 
74Moroz Michał Toruń Puchar Prezesa Gopardo S.A 420 1251 
Puchar Browninga i Winchestera 417 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 414 
75Zamojski Marcin Suwałki Puchar Podlasia 436 1249 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 416 
Puchar Jezior Mazurskich 397 
76Kwasigroch Jakub Słupsk Puchar Gryfa Szczecińskiego 434 1246 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 406 
Puchar Grodu nad Prosną 406 
77Kowalczyk Tomasz Jelenia Góra Puchar Gryfa Szczecińskiego 422 1237 
Puchar Opolszczyzny 419 
Puchar Browninga i Winchestera 396 
78Buczyński Paweł Piotrków Trybunalski Puchar Opolszczyzny 441 1233 
Puchar Browninga i Winchestera 399 
Puchar Grodu nad Prosną 393 
79Hoppa Sebastian Gdańsk Puchar Elbląga 420 1225 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 407 
Puchar Kujaw 398 
80Gaj Michał Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 442 1222 
Puchar Opolszczyzny 396 
Diament Ziemi Śląskiej 384 
81Kukanów Maciej Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 421 1221 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 417 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 383 
82Adamkiewicz Marek Łomża Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 408 1209 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 404 
Puchar Podlasia 397 
83Tomala Arkadiusz Tarnobrzeg Diament Ziemi Śląskiej 435 1208 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 395 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 378 
84Wojtasiak Ryszard Stanisław Chełm Puchar Normy 414 1204 
Puchar FAM Pionki 409 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 381 


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.