strona główna forum dyskusyjne













Ranking najlepszych zawodników w klasie powszechnej za 2017 rok


Najlepsze uzyskane wyniki w klasie powszechnej za 2017 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutKulaSuma
1Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 280 192 472 
2Plata Łukasz Gdańsk Puchar MTP 275 191 466 
3Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojowki 285 179 464 
4Wiśniewski Hubert Tarnów Puchar FAM Pionki 280 179 459 
5Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar FAM Pionki 280 175 455 
6Stodolski Rafał Kalisz Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 270 185 455 
7Bąk Michał Kalisz Puchar Prezesa Gopardo S.A 285 169 454 
8Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Czeskiej Zbrojowki 270 183 453 
9Ratajczak Tomasz Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 270 183 453 
10Borowski Robert Łódź Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 275 177 452 
11Barański Andrzej Toruń Puchar Prezesa Gopardo S.A 280 169 449 
12Bekasiak Hubert Szczecin Puchar MTP 270 178 448 
13Weryszko Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Prezesa Gopardo S.A 265 183 448 
14Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar Prezesa Gopardo S.A 265 183 448 
15Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 265 182 447 
16Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Browninga i Winchestera 260 187 447 
17Stasiak Sylwester Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 270 175 445 
18Rachwał Marcin Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojowki 270 175 445 
19Kuta Tomasz Tarnów Puchar FAM Pionki 265 180 445 
20Jakóbczyk Jarosław Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 270 173 443 
21Łazik Krzysztof Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 270 173 443 
22Kęsicki Mateusz Słupsk Puchar Czeskiej Zbrojowki 260 183 443 
23Ścieszko Tomasz, Mariusz Łódź Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 280 162 442 
24Kuta Tomasz Tarnów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 280 162 442 
25Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar MTP 255 187 442 
26Gaj Michał Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 255 187 442 
27Kubik Bartosz Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 275 166 441 
28Rachwał Marcin Szczecin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 275 166 441 
29Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 265 176 441 
30Pilch Tomasz Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 181 441 
31Picur Józef Legnica Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 181 441 
32Mrówczyński Radosław Wiktor Wrocław Puchar Browninga i Winchestera 260 181 441 
33Stasiak Sylwester Piotrków Trybunalski Puchar Browninga i Winchestera 260 181 441 
34Bekasiak Hubert Szczecin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 260 181 441 
35Sokół Piotr Zielona Góra Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 181 441 
36Ławniczak Łukasz Piła Puchar Prezesa Gopardo S.A 270 170 440 
37Borowski Robert Łódź Puchar Browninga i Winchestera 270 170 440 
38Węgrzyn Jarosław Poznań Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 180 440 
39Cieślak Rajmund Konin Puchar MTP 260 180 440 
40Szczepański Marcin Radom Puchar FAM Pionki 250 189 439 
41Borowski Robert Łódź Puchar FAM Pionki 280 158 438 
42Ząbek Krzysztof Nowy Sącz Puchar Browninga i Winchestera 260 178 438 
43Śmiałek Damian Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojowki 270 167 437 
44Wojtasiuk Mariusz Piotr Zamość Puchar FAM Pionki 265 172 437 
45Sztobnicki Paweł Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 265 172 437 
46Gajewski Piotr Kalisz Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 255 182 437 
47Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar FAM Pionki 255 181 436 
48Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar Czeskiej Zbrojowki 280 155 435 
49Łaziuk Michał Płock Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 270 165 435 
50Zombek Krzysztof Nowy Sącz Tarnobrzeski Puchar Wiosny 265 169 434 
51Janicki Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Czeskiej Zbrojowki 255 179 434 
52Szul Marek Gdańsk Puchar FAM Pionki 265 168 433 
53Kaszewski Andrzej Płock Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 255 178 433 
54Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Prezesa Gopardo S.A 270 162 432 
55Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar Prezesa Gopardo S.A 250 182 432 
56Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 265 166 431 
57Drożdż Aleksander Bielsko Biała Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 250 181 431 
58Romanik Sylwester Siedlce Puchar FAM Pionki 270 159 429 
59Smólski Hubert Piotrków Trybunalski Puchar FAM Pionki 265 164 429 
60Banaszak Robert Poznań Puchar MTP 260 169 429 
61Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Prezydenta Miasta Piły 255 173 428 
62Borowski Robert Łódź Puchar MTP 255 173 428 
63Ratajczak Tomasz Leszno Puchar MTP 250 178 428 
64Sokół Piotr Zielona Góra Puchar MTP 240 188 428 
65Łaziuk Michał Płock Puchar FAM Pionki 265 162 427 
66Banaszek Robert Warszawa Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 260 167 427 
67Janicki Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Browninga i Winchestera 255 172 427 
68Ząbek Krzysztof Nowy Sącz Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 250 177 427 
69Kazubski Kacper Poznań Puchar MTP 260 166 426 
70Barański Andrzej Toruń Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 245 181 426 
71Stodolski Rafał Kalisz Puchar Prezesa Gopardo S.A 270 155 425 
72Plata Łukasz Gdańsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 255 170 425 
73Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar FAM Pionki 260 164 424 
74Tomczak Bartosz Zielona Góra Puchar Czeskiej Zbrojowki 255 169 424 
75Stasiak Sylwester Piotrków Trybunalski Puchar FAM Pionki 255 169 424 
76Kubik Ireneusz Radom Puchar FAM Pionki 250 174 424 
77Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Prezydenta Miasta Piły 250 174 424 
78Narowski Tomasz Poznań Puchar Czeskiej Zbrojowki 255 168 423 
79Ząbek Krzysztof Nowy Sącz Puchar Podbeskidzia 240 183 423 
80Tarnowy Mateusz Zielona Góra Puchar MTP 240 183 423 
81Biskup Łukasz Kielce Tarnobrzeski Puchar Wiosny 265 157 422 
82Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Browninga i Winchestera 260 162 422 
83Kubik Ireneusz Radom Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 260 161 421 
84Wadas Michał Siedlce Puchar FAM Pionki 250 171 421 
85Weryszko Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Czeskiej Zbrojowki 235 186 421 
86Ławniczak Łukasz Piła Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 270 150 420 
87Moroz Michał Toruń Puchar Prezesa Gopardo S.A 265 155 420 
88Tomczak Bartosz Zielona Góra Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 160 420 
89Baliński Damian Sieradz Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 250 170 420 
90Kubik Ireneusz Radom Puchar MTP 240 180 420 
91Kaszewski Andrzej Płock Puchar Czeskiej Zbrojowki 240 180 420 
92Lewczuk Grzegorz Katowice Puchar Browninga i Winchestera 265 154 419 
93Łazik Krzysztof Leszno Puchar MTP 260 159 419 
94Picur Józef Legnica Puchar Browninga i Winchestera 255 164 419 
95Sot Łukasz Sebastian Piła Puchar Czeskiej Zbrojowki 255 164 419 
96Udrycki Sławomir Lublin Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 255 164 419 
97Węgrzyn Jarosław Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 245 174 419 
98Śmiałek Damian Szczecin Puchar Prezydenta Miasta Piły 245 174 419 
99Szypszak Konrad Płock Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 240 179 419 
100Łazik Krzysztof Leszno Puchar Browninga i Winchestera 230 189 419 
101Sokół Piotr Zielona Góra Puchar Czeskiej Zbrojowki 260 158 418 
102Moroz Michał Toruń Puchar Browninga i Winchestera 260 157 417 
103Gajewski Piotr Kalisz Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 157 417 
104Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Podbeskidzia 250 167 417 
105Kukanów Maciej Zielona Góra Puchar Prezesa Gopardo S.A 250 167 417 
106Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar MTP 240 177 417 
107Włodarczyk Waldemar Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 245 171 416 
108Bykowski Paweł Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 255 160 415 
109Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Puchar Czeskiej Zbrojowki 250 165 415 
110Dąbrowski Piotr Wałbrzych Puchar MTP 245 170 415 
111Afanasjew Kamil Wrocław Puchar Browninga i Winchestera 255 159 414 
112Barański Andrzej Toruń Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 255 159 414 
113Moroz Michał Toruń Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 240 174 414 
114Baliński Damian Sieradz Puchar MTP 235 179 414 
115Konowalski Maciej Poznań Puchar Czeskiej Zbrojowki 250 163 413 
116Baliński Damian Sieradz Puchar Prezesa Gopardo S.A 240 173 413 
117Śmiałek Damian Szczecin Puchar MTP 235 178 413 
118Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar MTP 225 188 413 
119Kułaga Wojciech Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 275 135 410 
120Guza Michał Poznań Puchar Czeskiej Zbrojowki 240 170 410 
121Kęsicki Mateusz Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 235 175 410 
122Kubik Ireneusz Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 230 180 410 
123Rozpondek Przemysław Częstochowa Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 255 154 409 
124Wojtasiak Ryszard Stanisław Chełm Puchar FAM Pionki 250 159 409 
125Piątkowski Maciej Bydgoszcz Puchar Prezydenta Miasta Piły 245 164 409 
126Zalewski Artur Olsztyn Puchar MTP 240 169 409 
127Kiedrowski Maciej Gdańsk Puchar FAM Pionki 230 179 409 
128Gołda Michał Bielsko Biała Puchar Podbeskidzia 230 179 409 
129Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar Czeskiej Zbrojowki 255 153 408 
130Ścieszko Tomasz, Mariusz Łódź Puchar Prezesa Gopardo S.A 240 168 408 
131Łuczak Artur Mieczysław Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 235 173 408 
132Grams Dominik Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 235 173 408 
133Salamon Tomasz Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 230 178 408 
134Konowalski Maciej Poznań Puchar Prezesa Gopardo S.A 240 167 407 
135Buda Sławomir Zielona Góra Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 240 167 407 
136Plata Łukasz Gdańsk Puchar Prezydenta Miasta Piły 235 172 407 
137Biernat Hubert Łukasz Gorzów Wielkopolski Puchar Czeskiej Zbrojowki 260 146 406 
138Grams Dominik Piła Puchar Czeskiej Zbrojowki 255 151 406 
139Kwasigroch Jakub Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 250 156 406 
140Picur Józef Legnica Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 245 161 406 
141Drożdż Aleksander Bielsko Biała Puchar Podbeskidzia 235 171 406 
142Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Browninga i Winchestera 230 176 406 
143Bąk Michał Kalisz Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 245 160 405 
144Świnczyk Krystian Bielsko Biała Puchar Podbeskidzia 235 170 405 
145Bogdański Przemysław Konin Puchar Czeskiej Zbrojowki 260 144 404 
146Szypszak Konrad Płock Puchar Prezesa Gopardo S.A 250 154 404 
147Cerazy Józef Legnica Puchar Prezesa Gopardo S.A 240 164 404 
148Sowa Marek Opole Puchar Prezesa Gopardo S.A 240 164 404 
149Kukulski Krzysztof Opole Puchar Browninga i Winchestera 220 184 404 
150Rachwał Marcin Szczecin Puchar Prezydenta Miasta Piły 220 184 404 
151Sobczak Adam Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 215 189 404 
152Kozłowski Kamil Krzysztof Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 240 163 403 
153Ząbek Krzysztof Nowy Sącz Puchar Prezesa Gopardo S.A 240 163 403 
154Grzybowski Dominik Radom Puchar FAM Pionki 230 173 403 
155Szypszak Konrad Płock Puchar Browninga i Winchestera 230 173 403 
156Liberski Robert Kalisz Puchar Czeskiej Zbrojowki 225 178 403 
157Przybyła Wiesław Poznań Puchar MTP 225 177 402 
158Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Browninga i Winchestera 225 177 402 
159Szczerba Michał Sieradz Puchar Browninga i Winchestera 250 151 401 
160Jakóbczyk Jarosław Gorzów Wielkopolski Puchar Czeskiej Zbrojowki 240 161 401 
161Kułaga Wojciech Tarnobrzeg Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 250 150 400 
162Janicki Michał Gorzów Wielkopolski Puchar MTP 235 165 400 
163Adaszewski Marcin Lublin Puchar FAM Pionki 225 175 400 
164Gembalczyk Paweł Katowice Puchar Podbeskidzia 250 149 399 
165Buczyński Paweł Piotrków Trybunalski Puchar Browninga i Winchestera 250 149 399 
166Patelka Jakub Poznań Puchar Czeskiej Zbrojowki 230 169 399 
167Uzurej Tomasz Częstochowa Puchar Podbeskidzia 235 163 398 
168Udrycki Sławomir Lublin Puchar Prezydenta Miasta Piły 230 168 398 
169Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar MTP 220 178 398 
170Sztobnicki Paweł Słupsk Puchar MTP 220 178 398 
171Sąsiadek Hubert Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 255 142 397 
172Czermiński Radosław Toruń Puchar Prezesa Gopardo S.A 240 157 397 
173Stasiak Sylwester Piotrków Trybunalski Puchar MTP 230 167 397 
174Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar MTP 235 161 396 
175Malina Hubert Tomasz Toruń Puchar Browninga i Winchestera 235 161 396 
176Kowalczyk Tomasz Jelenia Góra Puchar Browninga i Winchestera 215 181 396 
177Buda Sławomir Zielona Góra Puchar Czeskiej Zbrojowki 240 155 395 
178Sowa Marek Zielona Góra Puchar Czeskiej Zbrojowki 215 180 395 
179Chudzicki Przemysław Warszawa Puchar FAM Pionki 230 164 394 
180Siejka Mariusz Koszalin Puchar Czeskiej Zbrojowki 225 169 394 
181Breska Norbert Leszno Puchar MTP 225 169 394 
182Strózik Krzysztof Kielce Tarnobrzeski Puchar Wiosny 215 179 394 
183Konarski Jarosław Biała Podlaska Tarnobrzeski Puchar Wiosny 240 153 393 
184Adamkiewicz Marek Łomża Puchar Browninga i Winchestera 235 158 393 
185Famuła Mariusz Częstochowa Puchar Browninga i Winchestera 240 152 392 
186Wawrzyniak Wojciech Grzegorz Kalisz Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 235 157 392 
187Płoskonka Hubert Bielsko Biała Puchar Podbeskidzia 220 172 392 
188Włodarczak Tomasz Poznań Puchar Czeskiej Zbrojowki 215 177 392 
189Hennig Rafał Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 230 161 391 
190Janus Sławomir Kielce Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 230 161 391 
191Janicki Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Prezydenta Miasta Piły 230 161 391 
192Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 220 171 391 
193Pawlak Wojciech Leon Kalisz Puchar Browninga i Winchestera 220 171 391 
194Kukulski Krzysztof Opole Puchar Podbeskidzia 215 176 391 
195Pawlak Wojciech Leon Kalisz Puchar MTP 210 181 391 
196Lalowicz Mateusz Kraków Puchar Browninga i Winchestera 235 155 390 


Najlepsze wyniki w kuli i dziku w klasie powszechnej za 2017 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 280 94 98 192 472 
2Plata Łukasz Gdańsk Puchar MTP 275 92 99 191 466 
3Sobczak Adam Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 215 93 96 189 404 
4Szczepański Marcin Radom Puchar FAM Pionki 250 91 98 189 439 
5Kaczanowski Łukasz Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 200 91 98 189 389 
6Łazik Krzysztof Leszno Puchar Browninga i Winchestera 230 90 99 189 419 
7Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar MTP 225 90 98 188 413 
8Sokół Piotr Zielona Góra Puchar MTP 240 88 100 188 428 
9Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Browninga i Winchestera 260 94 93 187 447 
10Gaj Michał Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 255 92 95 187 442 
11Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar MTP 255 90 97 187 442 
12Weryszko Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Czeskiej Zbrojowki 235 89 97 186 421 
13Stodolski Rafał Kalisz Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 270 87 98 185 455 
14Kukulski Krzysztof Opole Puchar Browninga i Winchestera 220 88 96 184 404 
15Rachwał Marcin Szczecin Puchar Prezydenta Miasta Piły 220 88 96 184 404 
16Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar Prezesa Gopardo S.A 265 89 94 183 448 
17Ratajczak Tomasz Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 270 88 95 183 453 
18Weryszko Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Prezesa Gopardo S.A 265 88 95 183 448 
19Kęsicki Mateusz Słupsk Puchar Czeskiej Zbrojowki 260 87 96 183 443 
20Ząbek Krzysztof Nowy Sącz Puchar Podbeskidzia 240 87 96 183 423 
21Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Czeskiej Zbrojowki 270 86 97 183 453 
22Tarnowy Mateusz Zielona Góra Puchar MTP 240 86 97 183 423 
23Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar Prezesa Gopardo S.A 250 90 92 182 432 
24Gajewski Piotr Kalisz Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 255 88 94 182 437 
25Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 265 86 96 182 447 
26Buda Sławomir Zielona Góra Puchar MTP 195 85 97 182 377 
27Picur Józef Legnica Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 88 93 181 441 
28Kowalczyk Tomasz Jelenia Góra Puchar Browninga i Winchestera 215 88 93 181 396 
29Mrówczyński Radosław Wiktor Wrocław Puchar Browninga i Winchestera 260 87 94 181 441 
30Bekasiak Hubert Szczecin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 260 87 94 181 441 
31Barański Andrzej Toruń Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 245 87 94 181 426 
32Pilch Tomasz Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 86 95 181 441 
33Drożdż Aleksander Bielsko Biała Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 250 85 96 181 431 
34Stasiak Sylwester Piotrków Trybunalski Puchar Browninga i Winchestera 260 84 97 181 441 
35Sokół Piotr Zielona Góra Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 84 97 181 441 
36Pawlak Wojciech Leon Kalisz Puchar MTP 210 84 97 181 391 
37Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar FAM Pionki 255 83 98 181 436 
38Węgrzyn Jarosław Poznań Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 89 91 180 440 
39Sowa Marek Zielona Góra Puchar Czeskiej Zbrojowki 215 88 92 180 395 
40Kuta Tomasz Tarnów Puchar FAM Pionki 265 85 95 180 445 
41Cieślak Rajmund Konin Puchar MTP 260 85 95 180 440 
42Kaszewski Andrzej Płock Puchar Czeskiej Zbrojowki 240 85 95 180 420 
43Kubik Ireneusz Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 230 85 95 180 410 
44Kubik Ireneusz Radom Puchar MTP 240 84 96 180 420 
45Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojowki 285 89 90 179 464 
46Krupa Michał Tarnobrzeg Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 200 88 91 179 379 
47Janicki Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Czeskiej Zbrojowki 255 85 94 179 434 
48Baliński Damian Sieradz Puchar MTP 235 85 94 179 414 
49Strózik Krzysztof Kielce Tarnobrzeski Puchar Wiosny 215 85 94 179 394 
50Szypszak Konrad Płock Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 240 83 96 179 419 
51Sztobnicki Paweł Słupsk Puchar FAM Pionki 205 83 96 179 384 
52Gołda Michał Bielsko Biała Puchar Podbeskidzia 230 82 97 179 409 
53Wiśniewski Hubert Tarnów Puchar FAM Pionki 280 81 98 179 459 
54Kiedrowski Maciej Gdańsk Puchar FAM Pionki 230 81 98 179 409 
55Ząbek Krzysztof Nowy Sącz Puchar Browninga i Winchestera 260 88 90 178 438 
56Kaszewski Andrzej Płock Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 255 88 90 178 433 
57Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar MTP 220 88 90 178 398 
58Salamon Tomasz Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 230 86 92 178 408 
59Liberski Robert Kalisz Puchar Czeskiej Zbrojowki 225 86 92 178 403 
60Sztobnicki Paweł Słupsk Puchar MTP 220 84 94 178 398 
61Śmiałek Damian Szczecin Puchar MTP 235 83 95 178 413 
62Ratajczak Tomasz Leszno Puchar MTP 250 81 97 178 428 
63Bekasiak Hubert Szczecin Puchar MTP 270 79 99 178 448 
64Ząbek Krzysztof Nowy Sącz Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 250 85 92 177 427 
65Kusiński Arkadiusz Wrocław Puchar Browninga i Winchestera 205 84 93 177 382 
66Przybyła Wiesław Poznań Puchar MTP 225 83 94 177 402 
67Włodarczak Tomasz Poznań Puchar Czeskiej Zbrojowki 215 83 94 177 392 
68Buda Sławomir Zielona Góra Puchar Prezesa Gopardo S.A 185 82 95 177 362 
69Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Browninga i Winchestera 225 79 98 177 402 
70Borowski Robert Łódź Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 275 78 99 177 452 
71Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar MTP 240 77 100 177 417 
72Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Browninga i Winchestera 230 85 91 176 406 
73Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 265 80 96 176 441 
74Kukulski Krzysztof Opole Puchar Podbeskidzia 215 80 96 176 391 
75Ścieszko Tomasz, Mariusz Łódź Puchar Browninga i Winchestera 190 77 99 176 366 
76Matuszak Grzegorz Poznań Puchar Prezesa Gopardo S.A 205 91 84 175 380 
77Rachwał Marcin Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojowki 270 83 92 175 445 
78Kęsicki Mateusz Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 235 83 92 175 410 
79Adaszewski Marcin Lublin Puchar FAM Pionki 225 81 94 175 400 
80Stasiak Sylwester Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 270 80 95 175 445 
81Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar FAM Pionki 280 79 96 175 455 
82Węgrzyn Jarosław Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 245 87 87 174 419 
83Szarzec Roman Bielsko Biała Puchar Podbeskidzia 215 87 87 174 389 
84Pestka Łukasz Stanisław Bydgoszcz Puchar Prezydenta Miasta Piły 165 81 93 174 339 
85Kubik Ireneusz Radom Puchar FAM Pionki 250 79 95 174 424 
86Śmiałek Damian Szczecin Puchar Prezydenta Miasta Piły 245 79 95 174 419 
87Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar Prezydenta Miasta Piły 210 79 95 174 384 
88Narowski Tomasz Poznań Puchar Prezydenta Miasta Piły 205 78 96 174 379 
89Moroz Michał Toruń Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 240 77 97 174 414 
90Drożdż Aleksander Bielsko Biała Puchar Browninga i Winchestera 205 77 97 174 379 
91Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Prezydenta Miasta Piły 250 76 98 174 424 
92Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Prezydenta Miasta Piły 255 90 83 173 428 
93Prokop Romuald Gorzów Wielkopolski Puchar Prezydenta Miasta Piły 195 89 84 173 368 
94Szypszak Konrad Płock Puchar Browninga i Winchestera 230 87 86 173 403 
95Baliński Damian Sieradz Puchar Prezesa Gopardo S.A 240 86 87 173 413 
96Grams Dominik Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 235 84 89 173 408 
97Jakóbczyk Jarosław Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 270 82 91 173 443 
98Kukanów Maciej Zielona Góra Puchar Czeskiej Zbrojowki 180 81 92 173 353 
99Grzybowski Dominik Radom Puchar FAM Pionki 230 78 95 173 403 
100Łazik Krzysztof Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 270 77 96 173 443 
101Borowski Robert Łódź Puchar MTP 255 77 96 173 428 
102Łuczak Artur Mieczysław Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 235 76 97 173 408 
103Ostrowski Michał Maciej Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 145 74 99 173 318 
104Kapuściński Hubert Konin Puchar Prezydenta Miasta Piły 180 85 87 172 352 
105Plata Łukasz Gdańsk Puchar Prezydenta Miasta Piły 235 79 93 172 407 
106Sztobnicki Paweł Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 265 77 95 172 437 
107Wojtasiuk Mariusz Piotr Zamość Puchar FAM Pionki 265 76 96 172 437 
108Janicki Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Browninga i Winchestera 255 76 96 172 427 
109Płoskonka Hubert Bielsko Biała Puchar Podbeskidzia 220 76 96 172 392 
110Famuła Mariusz Częstochowa Puchar Podbeskidzia 210 76 96 172 382 
111Wadas Michał Siedlce Puchar FAM Pionki 250 83 88 171 421 
112Drożdż Aleksander Bielsko Biała Puchar Podbeskidzia 235 79 92 171 406 
113Narowski Tomasz Poznań Puchar MTP 175 77 94 171 346 
114Włodarczyk Waldemar Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 245 76 95 171 416 
115Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 220 76 95 171 391 
116Pawlak Wojciech Leon Kalisz Puchar Browninga i Winchestera 220 76 95 171 391 
117Janus Sławomir Kielce Puchar Browninga i Winchestera 200 76 95 171 371 
118Wawrzyniak Wojciech Grzegorz Kalisz Puchar Prezesa Gopardo S.A 210 75 96 171 381 


Ranking Pucharu PZŁ 2017 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojowki 464 1353 
Puchar MTP 448 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 441 
2Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 472 1342 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 453 
Puchar MTP 417 
3Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar FAM Pionki 455 1337 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 441 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 441 
4Borowski Robert Łódź Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 452 1330 
Puchar Browninga i Winchestera 440 
Puchar FAM Pionki 438 
5Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar Prezesa Gopardo S.A 448 1325 
Puchar MTP 442 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 435 
6Stasiak Sylwester Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 445 1310 
Puchar Browninga i Winchestera 441 
Puchar FAM Pionki 424 
7Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Browninga i Winchestera 447 1302 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 431 
Puchar FAM Pionki 424 
8Plata Łukasz Gdańsk Puchar MTP 466 1298 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 425 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 407 
9Rachwał Marcin Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojowki 445 1290 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 441 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 404 
10Barański Andrzej Toruń Puchar Prezesa Gopardo S.A 449 1289 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 426 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 414 
11Ząbek Krzysztof Nowy Sącz Puchar Browninga i Winchestera 438 1288 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 427 
Puchar Podbeskidzia 423 
12Sokół Piotr Zielona Góra Puchar Prezesa Gopardo S.A 441 1287 
Puchar MTP 428 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 418 
13Łazik Krzysztof Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 443 1281 
Puchar Browninga i Winchestera 419 
Puchar MTP 419 
14Śmiałek Damian Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojowki 437 1269 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 419 
Puchar MTP 413 
15Ratajczak Tomasz Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 453 1268 
Puchar MTP 428 
Puchar Browninga i Winchestera 387 
16Picur Józef Legnica Puchar Prezesa Gopardo S.A 441 1266 
Puchar Browninga i Winchestera 419 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 406 
17Kubik Ireneusz Radom Puchar FAM Pionki 424 1265 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 421 
Puchar MTP 420 
18Janicki Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Czeskiej Zbrojowki 434 1261 
Puchar Browninga i Winchestera 427 
Puchar MTP 400 
19Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar Prezesa Gopardo S.A 432 1253 
Puchar MTP 413 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 408 
20Moroz Michał Toruń Puchar Prezesa Gopardo S.A 420 1251 
Puchar Browninga i Winchestera 417 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 414 
21Ławniczak Łukasz Piła Puchar Prezesa Gopardo S.A 440 1249 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 420 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 389 
22Baliński Damian Sieradz Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 420 1247 
Puchar MTP 414 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 413 
23Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Prezesa Gopardo S.A 432 1246 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 416 
Puchar MTP 398 
24Bąk Michał Kalisz Puchar Prezesa Gopardo S.A 454 1237 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 405 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 378 
25Szypszak Konrad Płock Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 419 1226 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 404 
Puchar Browninga i Winchestera 403 
26Sztobnicki Paweł Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 437 1219 
Puchar MTP 398 
Puchar FAM Pionki 384 
27Drożdż Aleksander Bielsko Biała Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 431 1216 
Puchar Podbeskidzia 406 
Puchar Browninga i Winchestera 379 
28Ścieszko Tomasz, Mariusz Łódź Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 442 1216 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 408 
Puchar Browninga i Winchestera 366 
29Jakóbczyk Jarosław Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 443 1215 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 401 
Puchar MTP 371 
30Buda Sławomir Zielona Góra Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 407 1179 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 395 
Puchar MTP 377 
31Udrycki Sławomir Lublin Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 419 1170 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 398 
Puchar FAM Pionki 353 
32Pawlak Wojciech Leon Kalisz Puchar MTP 391 1157 
Puchar Browninga i Winchestera 391 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 375 
33Kukanów Maciej Zielona Góra Puchar Prezesa Gopardo S.A 417 1153 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 383 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 353 
34Narowski Tomasz Poznań Puchar Czeskiej Zbrojowki 423 1148 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 379 
Puchar MTP 346 
35Patelka Jakub Poznań Puchar Czeskiej Zbrojowki 399 1124 
Puchar MTP 374 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 351 
36Tomaszewski Maciej Piła Puchar Czeskiej Zbrojowki 383 1110 
Puchar MTP 372 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 355 
37Dawidczyk Kazimierz Konin Puchar Czeskiej Zbrojowki 381 1092 
Puchar MTP 358 
Puchar Browninga i Winchestera 353 
38Gąsiorek Bogusław Kraków Puchar Podbeskidzia 366 1087 
Puchar FAM Pionki 361 
Puchar Browninga i Winchestera 360 
39Banaś Robert Bielsko Biała Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 377 1078 
Puchar Browninga i Winchestera 356 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 345 
40Knap Wojciech Kraków Tarnobrzeski Puchar Wiosny 365 1070 
Puchar Browninga i Winchestera 353 
Puchar Podbeskidzia 352 
41Brzeziński Adrian Gorzów Wielkopolski Puchar Czeskiej Zbrojowki 359 1054 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 354 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 341 
42Masłow Rafał Warszawa Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 349 1038 
Puchar FAM Pionki 347 
Puchar Podbeskidzia 342 
43Wiktorczyk Tomasz Katowice Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 344 970 
Puchar Podbeskidzia 318 
Puchar FAM Pionki 308 
44Zygmanowski Andrzej Leszno Puchar Browninga i Winchestera 366 879 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 309 
Puchar MTP 204 


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.