strona główna forum dyskusyjne













Ranking najlepszych zawodników w klasie powszechnej za 2018 rok


Najlepsze uzyskane wyniki w klasie powszechnej za 2018 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutKulaSuma
1Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Delty Optical 295 188 483 
2Baliński Damian Sieradz Puchar 95 - lecia PZŁ 290 192 482 
3Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Targów Poznańskich 285 191 476 
4Baliński Damian Sieradz Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 280 195 475 
5Brzeziński Adrian Gorzów Wlkp. Puchar Kujaw 295 175 470 
6Baliński Damian Sieradz Puchar Kujaw 280 190 470 
7Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Puchar Normy 285 184 469 
8Baliński Damian Sieradz Puchar Toruńskiej Katarzynki 275 194 469 
9Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 295 173 468 
10Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Puchar Normy 290 178 468 
11Tymosiak Karol  Puchar Podlasia 280 188 468 
12Afanasjew Kamil  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 285 181 466 
13Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Puchar Podbeskidzia 290 175 465 
14Tokaruk Wiktor  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 290 175 465 
15Brzeziński Adrian Gorzów Wlkp. Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 285 180 465 
16Szober Krzysztof  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 285 180 465 
17Grams Dominik Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 280 185 465 
18Kukulski Krzysztof  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 275 190 465 
19Pcion Jacek Chełm Tarnobrzeski Puchar Wiosny 280 184 464 
20Baliński Damian Sieradz Puchar Targów Poznańskich 275 189 464 
21Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 290 173 463 
22Bykowski Paweł Piotrków Tryb. Puchar 95 - lecia PZŁ 285 178 463 
23Fiebig Marian  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 285 178 463 
24Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Czeskiej Zbrojowki 270 192 462 
25Sztobnicki Paweł Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 285 176 461 
26Wojtulewicz Jarosław  Puchar Podlasia 280 181 461 
27Banaszak Robert Poznań Puchar Targów Poznańskich 280 179 459 
28Cybula Seweryn Piotrków Trybunalski Puchar Podlasia 275 184 459 
29Mielczarskowski Waldemar  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 275 184 459 
30Baliński Damian Sieradz Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 270 189 459 
31Kołodziejczyk Piotr Leszno Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 290 168 458 
32Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar 95 - lecia PZŁ 280 174 454 
33Motwicki Janusz Leszno Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 275 179 454 
34Cybula Seweryn Piotrków Trybunalski Antonio Zoli &Swarovski Optik 270 184 454 
35Woźniak Jakub  Puchar Targów Poznańskich 270 184 454 
36Ratajczak Tomasz  Puchar Targów Poznańskich 285 168 453 
37Drożdż Aleksander Bielsko Biała Tarnobrzeski Puchar Wiosny 280 173 453 
38Kaszewski Andrzej Płock Puchar Czeskiej Zbrojowki 280 173 453 
39Marcinkowski Bartosz Toruń Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 280 172 452 
40Kociuban Marek  Szczecin Puchar Toruńskiej Katarzynki 275 177 452 
41Baliński Damian Sieradz Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 265 187 452 
42Tomala Arkadiusz Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 285 166 451 
43Usowski Patryk  Puchar Prezydenta Miasta Piły 285 166 451 
44Wróblewski Andrzej  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 270 181 451 
45Wojtulewicz Jarosław  Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 265 186 451 
46Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Puchar Targów Poznańskich 265 186 451 
47Baliński Damian Sieradz Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 260 191 451 
48Gmltrzak Mateusz Adam Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 300 150 450 
49Domaszczyński Maciej  Puchar Toruńskiej Katarzynki 285 165 450 
50Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 280 170 450 
51Sztobnickl Paweł Słupsk Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 275 175 450 
52Uździło Witold  Puchar Podlasia 270 180 450 
53Wójcik Hubert  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 275 174 449 
54Kaszewski Andrzej Płock Puchar Kujaw 270 179 449 
55Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Puchar 95 - lecia PZŁ 265 184 449 
56Mołdrzyk Dawid Katowice Antonio Zoli &Swarovski Optik 260 189 449 
57Tomczak Bartosz Zielona Góra Puchar Prezydenta Miasta Piły 270 178 448 
58Pudełko Janusz  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 260 188 448 
59Tracz Marek  Puchar Prezydenta Miasta Piły 260 188 448 
60Prokop Romuald Gorzów Wlkp. Puchar Czeskiej Zbrojowki 285 162 447 
61Brzeziński Adrian Gorzów Wlkp. Puchar Targów Poznańskich 270 177 447 
62Bykowski Paweł Piotrków Tryb. Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 270 177 447 
63Kuchczyński Radosław  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 270 177 447 
64Adaszewski Marcin Lublin Puchar Normy 265 182 447 
65Wojtulewicz Jarosław  Puchar FAM PIONKI 265 182 447 
66Rozpondek Przemysław Częstochowa Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 255 192 447 
67Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Targów Poznańskich 275 171 446 
68Marcinkowski Bartosz Toruń Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 265 181 446 
69Marcinowski Patryk Legnica Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 265 181 446 
70Iskrzycki Leszek  Puchar Normy 270 175 445 
71Hoppa Sebastian Gdańsk Puchar 95 - lecia PZŁ 265 180 445 
72Włodarczyk Waldemar Poznań Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 265 180 445 
73Kubiaczyk Mikołaj Poznań Puchar Czeskiej Zbrojowki 260 185 445 
74Kozłowski Kamil Krzysztof Koszalin Puchar Prezydenta Miasta Piły 275 169 444 
75Motwlckl Janusz Leszno Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 280 163 443 
76Śmiałek Damian  Puchar Targów Poznańskich 280 163 443 
77Godusławski Adam  Puchar FAM PIONKI 275 168 443 
78Kłosowski Sławomir Toruń Puchar Delty Optical 275 168 443 
79Hoppa Sebastian Gdańsk Puchar Prezydenta Miasta Piły 270 173 443 
80Bekasiak Hubert  Puchar Targów Poznańskich 265 178 443 
81Łukaszewicz Jarosław Zielona Góra Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 260 183 443 
82Baliński Damian Sieradz Puchar Browninga i Winchestera 255 188 443 
83Baliński Damian Sieradz Puchar Czeskiej Zbrojowki 255 188 443 
84Balowicz Mateusz Kraków Nowosądecki Puchar Lata 270 172 442 
85Szypszak Konrad Płock Puchar Kujaw 270 172 442 
86Hoppa Sebastian Gdańsk Puchar Targów Poznańskich 265 177 442 
87Karpiński Łukasz Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 265 177 442 
88Kłosowski Sławomir Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 265 177 442 
89Biereśniewicz Wacław  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 275 166 441 
90Brzeziński Adrian Gorzów Wlkp. Puchar Prezydenta Miasta Piły 265 176 441 
91Kucharczyk Kazimierz Bielsko Biała Puchar Browninga i Winchestera 260 181 441 
92Franczak Bartłomiej  Puchar Czeskiej Zbrojowki 280 160 440 
93Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 275 165 440 
94Buda Sławomir  Zielona Góra Puchar Targów Poznańskich 270 170 440 
95Drobniuch Andrzej  Puchar Podlasia 265 175 440 
96Hoppa Sebastian Gdańsk Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 265 175 440 
97Włodarczyk Waldemar Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 260 180 440 
98Narowski Tomasz  Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 255 185 440 
99Sassek Marcin Poznań Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 255 185 440 
100Gąsior Piotr  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 275 164 439 
101Tomala Arkadiusz Tarnobrzeg Puchar Browninga i Winchestera 275 164 439 
102Wojtasiak Ryszard Chełm Tarnobrzeski Puchar Wiosny 275 164 439 
103Karpiński Łukasz Bydgoszcz Puchar Toruńskiej Katarzynki 270 169 439 
104Oskroba Robert Tarnobrzeg Puchar Podbeskidzia 270 169 439 
105Picur Józef Legnica Antonio Zoli &Swarovski Optik 270 169 439 
106Werhun Igor Olsztyn Puchar Kujaw 270 169 439 
107Wójcik Tomasz  Puchar FAM PIONKI 265 174 439 
108Gaweł Łukasz Włocławek Puchar Delty Optical 260 179 439 
109Grams Dominik Piła Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 260 179 439 
110Kwasigroch Jakub Słupsk Puchar FAM PIONKI 260 179 439 
111Sokół Piotr  Puchar Prezydenta Miasta Piły 260 179 439 
112Udrycki Sławomir Lublin Tarnobrzeski Puchar Wiosny 260 179 439 
113Iskrzycki Leszek  Puchar 95 - lecia PZŁ 255 184 439 
114Janicki Michał  Puchar 95 - lecia PZŁ 255 184 439 
115Walczak Kamil Łódź Puchar Targów Poznańskich 255 184 439 
116Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar 95 - lecia PZŁ 250 189 439 
117Zaborowski Grzegorz  Puchar Prezydenta Miasta Piły 250 189 439 
118Chaberski Sławomir Włocławek Puchar Kujaw 275 163 438 
119Bąk Maciej Częstochowa Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 270 168 438 
120Salamon Tomasz Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 270 168 438 
121Niedźwiecki Rafał Paweł Ciechanów Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 265 173 438 
122Pindera Paweł  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 265 173 438 
123Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Puchar Prezydenta Miasta Piły 265 173 438 
124Bykowski Paweł Piotrków Tryb. Puchar Targów Poznańskich 260 178 438 
125Fijałkowski Radosław Toruń  Puchar Toruńskiej Katarzynki 260 178 438 
126Kołodziejczyk Piotr Leszno Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 260 178 438 
127Romanik Sylwester  Puchar 95 - lecia PZŁ 260 178 438 
128Kołodziejski Albert Płock Puchar Delty Optical 255 183 438 
129Pulka Łukasz Piła Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 255 183 438 
130Rozpondek Przemysław Częstochowa Antonio Zoli &Swarovski Optik 255 183 438 
131Kubiaczyk Mikołaj Poznań Puchar Targów Poznańskich 270 167 437 
132Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 260 177 437 
133Kubiaczyk Mikołaj Poznań Puchar Kujaw 260 177 437 
134Kapuściński Hubert  Puchar Prezydenta Miasta Piły 275 161 436 
135Borsuk Paweł Słupsk Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 270 166 436 
136Czarnecki Michał Jacek  Puchar Toruńskiej Katarzynki 270 166 436 
137Kobus Hubert  Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 270 166 436 
138Świnczyk Krystian Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 270 166 436 
139Brzeziński Adrian Gorzów Wlkp. Puchar Gryfa Śzczecińskiego 265 171 436 
140Łaziuk Michał Płock Puchar Kujaw 260 176 436 
141Dera Grzegorz  Puchar Gryfa Śzczecińskiego 255 181 436 
142Marcinkowski Bartosz Toruń Puchar 95 - lecia PZŁ 280 155 435 
144Nowacki Mateusz  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 265 170 435 
145Nowak Robert  Puchar Delty Optical 265 170 435 
146Patelka Jakub Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 265 170 435 
147Walczak Kamil Łódź Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 265 170 435 
148Wawryniuk Tomasz Kazimierz  Puchar Podlasia 260 175 435 


Najlepsze wyniki w kuli i dziku w klasie powszechnej za 2018 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Baliński Damian Sieradz Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 280 95 100 195 475 
2Baliński Damian Sieradz Puchar Toruńskiej Katarzynki 275 96 98 194 469 
3Rozpondek Przemysław Częstochowa Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 255 95 97 192 447 
4Baliński Damian Sieradz Puchar 95 - lecia PZŁ 290 94 98 192 482 
5Tymosiak Karol  Puchar FAM PIONKI 240 94 98 192 432 
6Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Czeskiej Zbrojowki 270 92 100 192 462 
7Baliński Damian Sieradz Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 260 94 97 191 451 
8Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Targów Poznańskich 285 93 98 191 476 
9Baliński Damian Sieradz Puchar Kujaw 280 93 97 190 470 
10Kukulski Krzysztof  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 275 92 98 190 465 
11Mołdrzyk Dawid Katowice Antonio Zoli &Swarovski Optik 260 95 94 189 449 
12Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar 95 - lecia PZŁ 250 92 97 189 439 
13Baliński Damian Sieradz Puchar Targów Poznańskich 275 91 98 189 464 
14Baliński Damian Sieradz Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 270 91 98 189 459 
15Zaborowski Grzegorz  Puchar Prezydenta Miasta Piły 250 91 98 189 439 
16Grams Dominik Piła Puchar 95 - lecia PZŁ 245 93 95 188 433 
17Tymosiak Karol  Puchar Podlasia 280 92 96 188 468 
18Pudełko Janusz  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 260 90 98 188 448 
19Tracz Marek  Puchar Prezydenta Miasta Piły 260 90 98 188 448 
20Zagórski Ryszard  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 230 90 98 188 418 
21Baliński Damian Sieradz Puchar Browninga i Winchestera 255 89 99 188 443 
22Baliński Damian Sieradz Puchar Czeskiej Zbrojowki 255 89 99 188 443 
23Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Delty Optical 295 89 99 188 483 
24Baliński Damian Sieradz Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 265 92 95 187 452 
25Baliński Damian Sieradz Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 235 91 96 187 422 
26Domoracki Zbigniew Suwałki Puchar Podlasia 240 90 97 187 427 
27Saganowski Robert  Puchar Delty Optical 230 90 97 187 417 
28Lubas Wojciech  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 200 88 99 187 387 
29Wojtulewicz Jarosław  Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 265 92 94 186 451 
30Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Puchar Targów Poznańskich 265 91 95 186 451 
31Michalski Jakub Warszawa Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 190 90 96 186 376 
32Walczak Kamil Łódź Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 225 88 98 186 411 
33Sassek Marcin Poznań Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 255 95 90 185 440 
34Kubiaczyk Mikołaj Poznań Puchar Czeskiej Zbrojowki 260 91 94 185 445 
35Grams Dominik Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 280 90 95 185 465 
36Hoppa Sebastian Gdańsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 240 90 95 185 425 
37Prokop Romuald Gorzów Wlkp. Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 220 90 95 185 405 
38Pawlak Wojciech Leon  Puchar Targów Poznańskich 220 89 96 185 405 
39Bocian Tomasz Wojciech Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 195 88 97 185 380 
40Narowski Tomasz  Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 255 88 97 185 440 
41Tomczyk Marcin Bielsko Puchar Browninga i Winchestera 230 88 97 185 415 
42Pcion Jacek Chełm Tarnobrzeski Puchar Wiosny 280 91 93 184 464 
43Iskrzycki Leszek  Puchar 95 - lecia PZŁ 255 89 95 184 439 
44Motyka Tomasz Krosno Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 165 89 95 184 349 
45Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Puchar Normy 285 89 95 184 469 
46Woźniak Jakub  Puchar Targów Poznańskich 270 89 95 184 454 
47Buda Sławomir Zielona Góra Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 225 88 96 184 409 
48Cybula Seweryn Piotrków Trybunalski Puchar Podlasia 275 88 96 184 459 
49Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Puchar 95 - lecia PZŁ 265 88 96 184 449 
50Pawlak Wojciech  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 240 88 96 184 424 
51Cybula Seweryn Piotrków Trybunalski Antonio Zoli &Swarovski Optik 270 87 97 184 454 
52Guza Michał  Puchar Czeskiej Zbrojowki 250 87 97 184 434 
53Mielczarskowski Waldemar  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 275 87 97 184 459 
54Patelka Jakub Poznań Puchar Czeskiej Zbrojowki 240 87 97 184 424 
55Walczak Kamil Łódź Puchar Targów Poznańskich 255 87 97 184 439 
56Janicki Michał  Puchar 95 - lecia PZŁ 255 85 99 184 439 
57Pulka Łukasz Piła Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 255 91 92 183 438 
58Rozpondek Przemysław Częstochowa Antonio Zoli &Swarovski Optik 255 90 93 183 438 
59Grocholski Tomasz  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 240 89 94 183 423 
60Łazik Krzysztof  Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 250 89 94 183 433 
61Romanik Sylwester  Puchar Podlasia 250 89 94 183 433 
62Kołodziejski Albert Płock Puchar Delty Optical 255 88 95 183 438 
63Lewczuk Grzegorz  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 250 88 95 183 433 
64Karpiński Łukasz Bydgoszcz Puchar 95 - lecia PZŁ 250 86 97 183 433 
65Lewandowski Przemysław  Puchar Delty Optical 250 86 97 183 433 
66Tęgowski Artur  Puchar Toruńskiej Katarzynki 220 86 97 183 403 
67Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Prezydenta Miasta Piły 250 84 99 183 433 
68Łukaszewicz Jarosław Zielona Góra Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 260 83 100 183 443 
69Wojtulewicz Jarosław  Puchar FAM PIONKI 265 89 93 182 447 
70Gatz Arkadiusz Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 225 88 94 182 407 
71Adaszewski Marcin Lublin Puchar Normy 265 84 98 182 447 
72Łukaszewicz Jarosław Zielona Góra Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 240 84 98 182 422 
73Burdzy Krzysztof  Puchar Gryfa Śzczecińskiego 235 94 87 181 416 
74Kleszczewski Zbigniew  Puchar Podlasia 245 91 90 181 426 
75Dera Grzegorz  Puchar Gryfa Śzczecińskiego 255 90 91 181 436 
76Marcinowski Patryk Legnica Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 265 90 91 181 446 
77Chodorowski Rafał Łomża Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 210 88 93 181 391 
78Kucharczyk Kazimierz Bielsko Biała Puchar Browninga i Winchestera 260 88 93 181 441 
79Marcinkowski Bartosz Toruń Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 265 88 93 181 446 
80Gatz Arkadiusz Koszalin Puchar Gryfa Śzczecińskiego 230 87 94 181 411 
81Zaborowski Grzegorz  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 235 87 94 181 416 
82Antecki Hubert Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 200 86 95 181 381 
83Kaszewski Andrzej Płock Puchar Delty Optical 230 85 96 181 411 
84Tęgowski Artur  Puchar Delty Optical 235 85 96 181 416 
85Afanasjew Kamil  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 285 84 97 181 466 
86Wojtulewicz Jarosław  Puchar Podlasia 280 81 100 181 461 
87Wróblewski Andrzej  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 270 81 100 181 451 
88Maryńczak Lech  Puchar Gryfa Śzczecińskiego 250 90 90 180 430 
89Powroźnik Bogdan Przemyśl Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 230 89 91 180 410 
90Gandzel Marek  Puchar Podbeskidzia 235 88 92 180 415 
91Rafalski Mikołaj Łódź Puchar Kujaw 245 88 92 180 425 
92Famuła Mariusz Częstochowa Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 215 86 94 180 395 
93Guza Michał  Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 235 85 95 180 415 
94Oskroba Robert Tarnobrzeg Puchar Normy 250 85 95 180 430 
95Włodarczyk Waldemar Poznań Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 265 85 95 180 445 
96Brzeziński Adrian Gorzów Wlkp. Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 285 84 96 180 465 
97Włodarczyk Waldemar Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 260 84 96 180 440 
98Baliński Damian Sieradz Puchar Delty Optical 235 83 97 180 415 
99Uździło Witold  Puchar Podlasia 270 83 97 180 450 
101Szczepański Marcin Jan Radom Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 240 82 98 180 420 
102Szober Krzysztof  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 285 82 98 180 465 
103Drożdż Aleksander Bielsko Biała Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 250 81 99 180 430 
104Hoppa Sebastian Gdańsk Puchar 95 - lecia PZŁ 265 81 99 180 445 


Ranking Pucharu PZŁ 2018 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Baliński Damian Sieradz Puchar 95 - lecia PZŁ 482 1427 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 475 
Puchar Kujaw 470 
2Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Delty Optical 483 1397 
Puchar Targów Poznańskich 476 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 438 
3Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 463 1354 
Puchar Targów Poznańskich 446 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 445 
4Bykowski Paweł Piotrków Tryb. Puchar 95 - lecia PZŁ 463 1348 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 447 
Puchar Targów Poznańskich 438 
5Sztobnicki Paweł Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 461 1338 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 450 
Puchar 95 - lecia PZŁ 427 
6Grams Dominik Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 465 1337 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 439 
Puchar 95 - lecia PZŁ 433 
7Marcinkowski Bartosz Toruń Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 452 1333 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 446 
Puchar 95 - lecia PZŁ 435 
8Hoppa Sebastian Gdańsk Puchar 95 - lecia PZŁ 445 1328 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 443 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 440 
9Karpiński Łukasz Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 442 1314 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 439 
Puchar 95 - lecia PZŁ 433 
10Kłosowski Sławomir Toruń  Puchar Delty Optical 443 1295 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 442 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 410 
11Prokop Romuald Gorzów Wlkp. Puchar Czeskiej Zbrojowki 447 1292 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 427 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 418 
12Kucharczyk Kazimierz Bielsko Biała Puchar Browninga i Winchestera 441 1284 
Puchar Podbeskidzia 431 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 412 
13Rozpondek Przemysław Częstochowa Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 447 1282 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 438 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 397 
14Buda Sławomir Wojciech Zielona Góra Puchar Targów Poznańskich 440 1280 
Puchar Gryfa Śzczecińskiego 431 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 409 
15Łukaszewicz Jarosław Zielona Góra Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 443 1280 
Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 422 
Puchar Gryfa Śzczecińskiego 415 
16Szarzec Roman Bielsko Biała Puchar Podbeskidzia 430 1279 
Puchar Browninga i Winchestera 426 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 423 
17Kociuban Marek Jan Szczecin Puchar Toruńskiej Katarzynki 452 1275 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 425 
Puchar Gryfa Śzczecińskiego 398 
18Gmltrzak Mateusz Adam Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 450 1270 
Puchar Targów Poznańskich 426 
Puchar Delty Optical 394 
19Barański Andrzej Toruń Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 433 1266 
Puchar Kujaw 420 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 413 
20Werhun Igor Olsztyn Puchar Kujaw 439 1265 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 418 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 408 
21Fijałkowski Radosław Toruń  Puchar Toruńskiej Katarzynki 438 1260 
Puchar Delty Optical 419 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 403 
22Ząbek Krzysztof Nowy Sącz Puchar Podbeskidzia 425 1260 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 422 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 413 
23Łaziuk Michał Płock Puchar Kujaw 436 1257 
Puchar Delty Optical 429 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 392 
24Domoracki Zbigniew Suwałki Puchar Podlasia 427 1253 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 417 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 409 
25Szypszak Konrad Płock Puchar Kujaw 442 1250 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 406 
Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 402 
26Świnczyk Krystian Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 436 1248 
Puchar Podbeskidzia 411 
Nowosądecki Puchar Lata 401 
27Zdunek Marcin Katowice Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 417 1241 
Puchar Browninga i Winchestera 414 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 410 
28Gilner Monika Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 427 1239 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 424 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 388 
29Breska Norbert Leszno Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 428 1238 
Puchar Targów Poznańskich 407 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 403 
30Kościński Wojciech Hubert Olsztyn Puchar FAM PIONKI 406 1229 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 428 
Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 395 
31Powroźnik Bogdan Przemyśl Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 410 1220 
Nowosądecki Puchar Lata 409 
Puchar 95 - lecia PZŁ 401 
32Szczerba Michał Sieradz Puchar Delty Optical 429 1220 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 410 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 381 
33Lewandowski Marek Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 406 1212 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 405 
Puchar Delty Optical 401 
34Bocian Grzegorz Przemyśl Puchar Normy 419 1184 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 389 
Nowosądecki Puchar Lata 376 
35Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar FAM PIONKI 405 1177 
Puchar 95 - lecia PZŁ 409 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 363 
36Powroźnik Piotr Przemyśl Tarnobrzeski Puchar Wiosny 415 1156 
Puchar Normy 371 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 370 
37Żmiejko Paweł Białystok Puchar Podlasia 408 1156 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 378 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 370 
38Urbański Tomasz Elbląg Puchar Toruńskiej Katarzynki 405 1128 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 364 
Puchar Delty Optical 359 
39Szaro Wiesław Rzeszów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 393 1123 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 378 
Puchar Normy 352 
40Łakomy Jakub Warszawa Puchar 95 - lecia PZŁ 384 1121 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 370 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 367 
41Puła Grzegorz Tarnów Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 371 1098 
Puchar Normy 370 
Puchar Browninga i Winchestera 357 
42Grzybowski Rafał Olsztyn Puchar FAM PIONKI 385 1087 
Puchar Kujaw 380 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 322 
43Kulikowski Patryk Białystok Puchar Podlasia 370 1058 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 347 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 341 
44Kaczorowski Waldemar Włocławek Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 371 964 
Puchar Kujaw 326 
Puchar Delty Optical 267 
45Buziewski Sebastian Włocławek Puchar Delty Optical 317 908 
Puchar Kujaw 313 
Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 278 


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.