strona główna forum dyskusyjne













Ranking najlepszych DIAN w klasie mistrzowskiej i powszechnej
za 2017 rok



Najlepsze uzyskane wyniki za 2017 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutKulaSuma
1Socha Dominika Konin Puchar Prezesa Gopardo S.A 265 189 454 
2Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar Podbeskidzia 265 163 428 
3Socha Dominika Konin Puchar MTP 245 182 427 
4Bernacka- Adamczyk Dominika Opole Puchar FAM Pionki 245 175 420 
5Bernacka- Adamczyk Dominika Opole Puchar Podbeskidzia 235 174 409 
6Socha Dominika Konin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 230 174 404 
7Łabenda Agata Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 240 163 403 
8Bernacka- Adamczyk Dominika Opole Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 225 177 402 
9Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar MTP 250 147 397 
10Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar Browninga i Winchestera 230 163 393 
11Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Browninga i Winchestera 220 166 386 
12Szymkiewicz- Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar FAM Pionki 220 160 380 
13Nowak Liliana Tarnów Puchar FAM Pionki 210 170 380 
14Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 210 169 379 
15Nowak Liliana Tarnów Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 220 158 378 
16Kutnik Agata Dorota Toruń Puchar Czeskiej Zbrojowki 215 163 378 
17Socha Dominika Konin Puchar Browninga i Winchestera 195 181 376 
18Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 225 148 373 
19Urban Natalia Poznań Puchar Czeskiej Zbrojowki 220 153 373 
20Hein Beata Piła Puchar Czeskiej Zbrojowki 205 168 373 
21Helizanowicz Klaudia Tarnów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 225 144 369 
22Grynia Barbara Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 205 162 367 
23Hein Beata Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 200 165 365 
24Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Browninga i Winchestera 200 165 365 
25Łąpieś Julita Natalia Toruń Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 200 164 364 
26Nowak Liliana Tarnów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 210 153 363 
27Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar MTP 200 162 362 
28Szymkiewicz- Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar Prezesa Gopardo S.A 215 146 361 
29Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 190 166 356 
30Krawiec Grabczak Marta Rzeszów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 195 160 355 
31Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Browninga i Winchestera 195 159 354 
32Adamska Bibiana Opole Puchar Podbeskidzia 195 158 353 
33Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar FAM Pionki 190 159 349 
34Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Prezesa Gopardo S.A 180 167 347 
35Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar Browninga i Winchestera 205 141 346 
36Zakręta Alina Katowice Puchar Browninga i Winchestera 200 146 346 
37Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar MTP 180 165 345 
38Zakręta Alina Katowice Puchar MTP 205 137 342 
39Jańczak Anna Maria Chełm Puchar FAM Pionki 195 147 342 
40Gumna Renata Koszalin Puchar Prezydenta Miasta Piły 205 136 341 
41Grynia Barbara Koszalin Puchar Prezydenta Miasta Piły 185 156 341 
42Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar MTP 180 155 335 
43Mach Gabriela Tarnów Puchar FAM Pionki 205 127 332 
44Nowak Liliana Tarnów Puchar Browninga i Winchestera 160 167 327 
45Zakręta Alina Katowice Puchar Podbeskidzia 185 141 326 
46Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar MTP 185 141 326 
47Osak Hanna Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 180 146 326 
48Adamska Bibiana Opole Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 160 162 322 
49Malcharek Sylwia Katowice Puchar Podbeskidzia 165 155 320 
50Gębala Beata Piła Puchar Czeskiej Zbrojowki 195 123 318 
51Lorenc Joanna Krosno Tarnobrzeski Puchar Wiosny 185 133 318 
52Gumna Renata Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 190 126 316 
53Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Prezesa Gopardo S.A 195 118 313 
54Łabenda Agata Słupsk Puchar Prezydenta Miasta Piły 160 151 311 
55Mach Gabriela Tarnów Puchar Browninga i Winchestera 160 150 310 
56Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Czeskiej Zbrojowki 195 114 309 
57Gębala Beata Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 160 147 307 
58Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Prezydenta Miasta Piły 145 161 306 
59Orszulik Ewa Katowice Puchar Browninga i Winchestera 185 120 305 
60Malcharek Sylwia Katowice Puchar Browninga i Winchestera 180 123 303 
61Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Prezydenta Miasta Piły 160 143 303 
62Kośka Katarzyna Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 135 162 297 
63Osak Hanna Koszalin Puchar Prezydenta Miasta Piły 180 111 291 
64Chodakowska Magdalena Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 135 139 274 
65Korczyc Jolanta Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 140 131 271 
66Kołatek Nina Opole Puchar Browninga i Winchestera 115 153 268 
67Otworowska Barbara Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 130 135 265 
68Żalikowska Jolanta Sylwia Bydgoszcz Puchar Browninga i Winchestera 115 135 250 
69Lorenc Joanna Krosno Puchar Browninga i Winchestera 115 131 246 
70Pyskaty Natalia Krosno Puchar Browninga i Winchestera 95 136 231 
71Ciemińska Renata Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 100 130 230 
72Otworowska Barbara Piła Puchar Czeskiej Zbrojowki 125 103 228 
73Gorywoda Elena Katowice Puchar MTP 120 97 217 
74Sobania Agnieszka Irena Radom Puchar FAM Pionki 100 110 210 


Najlepsze wyniki w kuli i dziku za 2017 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Socha Dominika Konin Puchar MTP 245 91 91 182 427 
2Socha Dominika Konin Puchar Prezesa Gopardo S.A 265 90 99 189 454 
3Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar Podbeskidzia 265 89 74 163 428 
4Socha Dominika Konin Puchar Browninga i Winchestera 195 86 95 181 376 
5Bernacka- Adamczyk Dominika Opole Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 225 82 95 177 402 
6Krawiec Grabczak Marta Rzeszów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 195 81 79 160 355 
7Bernacka- Adamczyk Dominika Opole Puchar FAM Pionki 245 80 95 175 420 
8Grynia Barbara Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 205 80 82 162 367 
9Socha Dominika Konin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 230 79 95 174 404 
10Łabenda Agata Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 240 79 84 163 403 
11Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar MTP 180 79 76 155 335 
12Szymkiewicz- Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar FAM Pionki 220 78 82 160 380 
13Bernacka- Adamczyk Dominika Opole Puchar Podbeskidzia 235 77 97 174 409 
14Nowak Liliana Tarnów Puchar FAM Pionki 210 77 93 170 380 
15Gębala Beata Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 160 77 70 147 307 
16Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 210 76 93 169 379 
17Łąpieś Julita Natalia Toruń Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 200 75 89 164 364 
18Kośka Katarzyna Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 135 75 87 162 297 
19Hein Beata Piła Puchar Czeskiej Zbrojowki 205 74 94 168 373 
20Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Prezesa Gopardo S.A 180 74 93 167 347 
21Nowak Liliana Tarnów Puchar Browninga i Winchestera 160 74 93 167 327 
22Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar Browninga i Winchestera 230 74 89 163 393 
23Nowak Liliana Tarnów Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 220 73 85 158 378 
24Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Browninga i Winchestera 220 72 94 166 386 
25Hein Beata Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 200 72 93 165 365 
26Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Prezydenta Miasta Piły 145 72 89 161 306 
27Malcharek Sylwia Katowice Puchar Podbeskidzia 165 72 83 155 320 
28Zakręta Alina Katowice Puchar Browninga i Winchestera 200 72 74 146 346 
29Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar MTP 180 71 94 165 345 
30Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar FAM Pionki 190 71 88 159 349 
31Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Browninga i Winchestera 200 70 95 165 365 
32Kutnik Agata Dorota Toruń Puchar Czeskiej Zbrojowki 215 68 95 163 378 
33Grynia Barbara Koszalin Puchar Prezydenta Miasta Piły 185 68 88 156 341 
34Jańczak Anna Maria Chełm Puchar FAM Pionki 195 68 79 147 342 
35Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Browninga i Winchestera 195 67 92 159 354 
36Adamska Bibiana Opole Puchar Podbeskidzia 195 67 91 158 353 
37Gębala Beata Piła Puchar Czeskiej Zbrojowki 195 67 56 123 318 
38Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 190 66 100 166 356 
39Adamska Bibiana Opole Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 160 65 97 162 322 
40Kołatek Nina Opole Puchar Browninga i Winchestera 115 64 89 153 268 
41Szymkiewicz- Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar Prezesa Gopardo S.A 215 63 83 146 361 
42Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar MTP 200 62 100 162 362 
43Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar MTP 185 62 79 141 326 
44Urban Natalia Poznań Puchar Czeskiej Zbrojowki 220 61 92 153 373 
45Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 225 61 87 148 373 
46Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar MTP 250 60 87 147 397 
47Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Prezydenta Miasta Piły 160 60 83 143 303 
48Nowak Liliana Tarnów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 210 59 94 153 363 
49Łabenda Agata Słupsk Puchar Prezydenta Miasta Piły 160 58 93 151 311 
50Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar Browninga i Winchestera 205 58 83 141 346 
51Chodakowska Magdalena Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 135 58 81 139 274 
52Mach Gabriela Tarnów Puchar Browninga i Winchestera 160 56 94 150 310 
53Gumna Renata Koszalin Puchar Prezydenta Miasta Piły 205 55 81 136 341 
54Osak Hanna Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 180 54 92 146 326 
55Helizanowicz Klaudia Tarnów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 225 52 92 144 369 
56Zakręta Alina Katowice Puchar Podbeskidzia 185 52 89 141 326 
57Otworowska Barbara Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 130 52 83 135 265 
58Korczyc Jolanta Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 140 49 82 131 271 
59Lorenc Joanna Krosno Tarnobrzeski Puchar Wiosny 185 45 88 133 318 
60Gumna Renata Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 190 45 81 126 316 
61Orszulik Ewa Katowice Puchar Browninga i Winchestera 185 45 75 120 305 
62Lorenc Joanna Krosno Puchar Browninga i Winchestera 115 44 87 131 246 
63Malcharek Sylwia Katowice Puchar Browninga i Winchestera 180 44 79 123 303 
64Zakręta Alina Katowice Puchar MTP 205 43 94 137 342 
65Ciemińska Renata Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 100 43 87 130 230 
66Pyskaty Natalia Krosno Puchar Browninga i Winchestera 95 42 94 136 231 
67Żalikowska Jolanta Sylwia Bydgoszcz Puchar Browninga i Winchestera 115 40 95 135 250 
68Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Prezesa Gopardo S.A 195 39 79 118 313 
69Otworowska Barbara Piła Puchar Czeskiej Zbrojowki 125 39 64 103 228 
70Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Czeskiej Zbrojowki 195 35 79 114 309 
71Mach Gabriela Tarnów Puchar FAM Pionki 205 34 93 127 332 
72Osak Hanna Koszalin Puchar Prezydenta Miasta Piły 180 34 77 111 291 
73Sobania Agnieszka Irena Radom Puchar FAM Pionki 100 32 78 110 210 
74Gorywoda Elena Katowice Puchar MTP 120 21 76 97 217 


Najlepsze trzy wyniki sezonu za 2017 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Socha Dominika Konin Puchar Prezesa Gopardo S.A 454 1285 
Puchar MTP 427 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 404 
2Bernacka- Adamczyk Dominika Opole Puchar FAM Pionki 420 1231 
Puchar Podbeskidzia 409 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 402 
3Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar Podbeskidzia 428 1218 
Puchar MTP 397 
Puchar Browninga i Winchestera 393 
4Nowak Liliana Tarnów Puchar FAM Pionki 380 1121 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 378 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 363 
5Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 379 1114 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 373 
Puchar MTP 362 
6Szymkiewicz- Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar FAM Pionki 380 1087 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 361 
Puchar Browninga i Winchestera 346 
7Łąpieś Julita Natalia Toruń Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 364 1065 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 356 
Puchar MTP 345 
8Zakręta Alina Katowice Puchar Browninga i Winchestera 346 1014 
Puchar MTP 342 
Puchar Podbeskidzia 326 
9Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Browninga i Winchestera 365 1004 
Puchar MTP 326 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 313 


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.