strona główna forum dyskusyjne













Ranking najlepszych DIAN w klasie mistrzowskiej i powszechnej
za 2017 rok



Najlepsze uzyskane wyniki za 2017 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutKulaSuma
1Socha Dominika Konin Puchar Kujaw 270 184 454 
2Socha Dominika Konin Puchar Prezesa Gopardo S.A 265 189 454 
3Łyczykowska Aleksandra Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 265 189 454 
4Socha Dominika Konin Puchar Opolszczyzny 265 179 444 
5Łyczykowska Aleksandra Katowice Diament Ziemi Śląskiej 270 173 443 
6Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar Podbeskidzia 265 163 428 
7Socha Dominika Konin Puchar MTP 245 182 427 
8Helizanowicz Klaudia Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 260 166 426 
9Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Opolszczyzny 260 165 425 
10Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar FAM Pionki 245 175 420 
11Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Grodu nad Prosną 245 169 414 
12Socha Dominika Konin Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 230 182 412 
13Nowak Liliana Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 176 411 
14Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Mistrzostwa PZŁ DIAN 240 169 409 
15Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Podbeskidzia 235 174 409 
16Kołatek Nina Opole Diament Ziemi Śląskiej 230 177 407 
17Zakręta Alina Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 240 168 406 
18Socha Dominika Konin Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 170 405 
19Socha Dominika Konin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 230 174 404 
20Łabenda Agata Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 240 163 403 
21Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 225 177 402 
22Łyczykowska Aleksandra Katowice Nowosądecki Puchar Lata 250 148 398 
23Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar MTP 250 147 397 
24Łabenda Agata Słupsk Puchar Elbląga 230 167 397 
25Socha Dominika Konin Puchar Grodu nad Prosną 230 166 396 
26Hein Beata Piła Mistrzostwa PZŁ DIAN 215 181 396 
27Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Diament Ziemi Śląskiej 230 164 394 
28Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar Browninga i Winchestera 230 163 393 
29Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Jezior Mazurskich 225 168 393 
30Malcharek Sylwia Katowice Diament Ziemi Śląskiej 240 149 389 
31Urban Natalia Poznań Mistrzostwa PZŁ DIAN 210 179 389 
32Hein Beata Piła Memoriał Edwarda Woźnego 230 158 388 
33Włodarczyk Joanna Gdańsk Puchar Elbląga 230 157 387 
34Mach Gabriela Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 230 157 387 
35Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Browninga i Winchestera 220 166 386 
36Łąpieś Julita Natalia Toruń Mistrzostwa PZŁ DIAN 220 166 386 
37Gilner Anna Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 230 155 385 
38Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 220 165 385 
39Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ DIAN 240 142 382 
40Kołatek Nina Opole Puchar Opolszczyzny 210 172 382 
41Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Elbląga 225 156 381 
42Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar FAM Pionki 220 160 380 
43Nowak Liliana Tarnów Puchar FAM Pionki 210 170 380 
44Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Kujaw 215 164 379 
45Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 210 169 379 
46Nowak Liliana Tarnów Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 220 158 378 
47Kutnik Agata Dorota Toruń Puchar Czeskiej Zbrojowki 215 163 378 
48Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Nowosądecki Puchar Lata 210 166 376 
49Socha Dominika Konin Puchar Browninga i Winchestera 195 181 376 
50Adamska Bibiana Opole Puchar Grodu nad Prosną 205 169 374 
51Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 225 148 373 
52Urban Natalia Poznań Puchar Czeskiej Zbrojowki 220 153 373 
53Hein Beata Piła Puchar Czeskiej Zbrojowki 205 168 373 
54Adamska Bibiana Opole Mistrzostwa PZŁ DIAN 210 162 372 
55Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 225 146 371 
56Włodarczyk Joanna Gdańsk Mistrzostwa PZŁ DIAN 245 125 370 
57Mach Gabriela Tarnów Nowosądecki Puchar Lata 210 160 370 


Najlepsze wyniki w kuli i dziku za 2017 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Łyczykowska Aleksandra Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 265 92 97 189 454 
2Socha Dominika Konin Puchar Prezesa Gopardo S.A 265 90 99 189 454 
3Socha Dominika Konin Puchar Kujaw 270 89 95 184 454 
4Socha Dominika Konin Puchar MTP 245 91 91 182 427 
5Socha Dominika Konin Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 230 88 94 182 412 
6Socha Dominika Konin Puchar Browninga i Winchestera 195 86 95 181 376 
7Hein Beata Piła Mistrzostwa PZŁ DIAN 215 85 96 181 396 
8Urban Natalia Poznań Mistrzostwa PZŁ DIAN 210 84 95 179 389 
9Socha Dominika Konin Puchar Opolszczyzny 265 80 99 179 444 
10Kołatek Nina Opole Diament Ziemi Śląskiej 230 85 92 177 407 
11Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 225 82 95 177 402 
12Nowak Liliana Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 81 95 176 411 
13Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar FAM Pionki 245 80 95 175 420 
14Socha Dominika Konin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 230 79 95 174 404 
15Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Podbeskidzia 235 77 97 174 409 
16Łyczykowska Aleksandra Katowice Diament Ziemi Śląskiej 270 88 85 173 443 
17Kifiak Edyta Łomża Puchar Jezior Mazurskich 125 81 91 172 297 
18Kołatek Nina Opole Puchar Opolszczyzny 210 77 95 172 382 
19Gębala Beata Piła Memoriał Edwarda Woźnego 180 82 88 170 350 
20Nowak Liliana Tarnów Puchar FAM Pionki 210 77 93 170 380 
21Socha Dominika Konin Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 74 96 170 405 
22Straub Ariadna Rzeszów Mistrzostwa PZŁ DIAN 130 79 90 169 299 
23Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 210 76 93 169 379 
24Adamska Bibiana Opole Puchar Grodu nad Prosną 205 74 95 169 374 
25Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Mistrzostwa PZŁ DIAN 240 73 96 169 409 
26Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Grodu nad Prosną 245 72 97 169 414 
27Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Jezior Mazurskich 225 79 89 168 393 
28Zakręta Alina Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 240 75 93 168 406 
29Hein Beata Piła Puchar Czeskiej Zbrojowki 205 74 94 168 373 
30Łabenda Agata Słupsk Puchar Elbląga 230 83 84 167 397 
31Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Prezesa Gopardo S.A 180 74 93 167 347 
32Nowak Liliana Tarnów Puchar Browninga i Winchestera 160 74 93 167 327 
33Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Mistrzostwa PZŁ DIAN 200 79 87 166 366 
34Helizanowicz Klaudia Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 260 75 91 166 426 
35Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Nowosądecki Puchar Lata 210 75 91 166 376 
36Klejnotowska Alicja Słupsk Mistrzostwa PZŁ DIAN 200 74 92 166 366 
37Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Browninga i Winchestera 220 72 94 166 386 
38Socha Dominika Konin Puchar Grodu nad Prosną 230 71 95 166 396 
39Łąpieś Julita Natalia Toruń Mistrzostwa PZŁ DIAN 220 67 99 166 386 
40Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 190 66 100 166 356 
41Jackowska Agnieszka Krosno Mistrzostwa PZŁ DIAN 105 75 90 165 270 
42Hein Beata Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 200 72 93 165 365 
43Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar MTP 180 71 94 165 345 
44Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Browninga i Winchestera 200 70 95 165 365 
45Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Opolszczyzny 260 69 96 165 425 
46Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 220 67 98 165 385 
47Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Mistrzostwa PZŁ DIAN 200 78 86 164 364 
48Łąpieś Julita Natalia Toruń Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 200 75 89 164 364 
49Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Diament Ziemi Śląskiej 230 71 93 164 394 
50Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Kujaw 215 66 98 164 379 
51Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar Podbeskidzia 265 89 74 163 428 
52Łabenda Agata Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 240 79 84 163 403 
53Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar Browninga i Winchestera 230 74 89 163 393 
54Kutnik Agata Dorota Toruń Puchar Czeskiej Zbrojowki 215 68 95 163 378 
55Grynia Barbara Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 205 80 82 162 367 
56Klejnotowska Alicja Słupsk Puchar Elbląga 175 76 86 162 337 
57Kośka Katarzyna Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 135 75 87 162 297 
58Adamska Bibiana Opole Mistrzostwa PZŁ DIAN 210 69 93 162 372 
59Adamska Bibiana Opole Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 160 65 97 162 322 
60Oset Maria Magdalena Zarząd Główny Puchar MTP 200 62 100 162 362 
61Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Prezydenta Miasta Piły 145 72 89 161 306 
62Adamska Bibiana Opole Puchar Kujaw 205 69 92 161 366 
63Janus Magdalena Toruń Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 145 68 93 161 306 


Najlepsze trzy wyniki sezonu za 2017 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Socha Dominika Konin Puchar Prezesa Gopardo S.A 454 1352 
Puchar Kujaw 454 
Puchar Opolszczyzny 444 
2Łyczykowska Aleksandra Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 454 1325 
Diament Ziemi Śląskiej 443 
Puchar Podbeskidzia 428 
3Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Opolszczyzny 425 1259 
Puchar FAM Pionki 420 
Puchar Grodu nad Prosną 414 
4Nowak Liliana Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 411 1169 
Puchar FAM Pionki 380 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 378 
5Łabenda Agata Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 403 1160 
Puchar Elbląga 397 
Puchar Kujaw 360 
6Hein Beata Piła Mistrzostwa PZŁ DIAN 396 1157 
Memoriał Edwarda Woźnego 388 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 373 
7Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 385 1146 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 382 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 379 
8Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Jezior Mazurskich 393 1142 
Puchar Elbląga 381 
Puchar Podlasia 368 
9Łąpieś Julita Natalia Toruń Mistrzostwa PZŁ DIAN 386 1129 
Puchar Kujaw 379 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 364 
10Zakręta Alina Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 406 1116 
Diament Ziemi Śląskiej 364 
Puchar Browninga i Winchestera 346 
11Kołatek Nina Opole Diament Ziemi Śląskiej 407 1115 
Puchar Opolszczyzny 382 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 326 
12Urban Natalia Poznań Mistrzostwa PZŁ DIAN 389 1113 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 373 
Memoriał Edwarda Woźnego 351 
13Adamska Bibiana Opole Puchar Grodu nad Prosną 374 1112 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 372 
Puchar Kujaw 366 
14Kutnik Agata Dorota Toruń Puchar Czeskiej Zbrojowki 378 1098 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 366 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 354 
15Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar FAM Pionki 380 1097 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 361 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 356 
16Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Nowosądecki Puchar Lata 376 1095 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 364 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 355 
17Mach Gabriela Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 387 1089 
Nowosądecki Puchar Lata 370 
Puchar FAM Pionki 332 
18Malcharek Sylwia Katowice Diament Ziemi Śląskiej 389 1068 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 359 
Puchar Podbeskidzia 320 
19Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Browninga i Winchestera 365 1066 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 356 
Memoriał Edwarda Woźnego 345 
20Grynia Barbara Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 367 1040 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 341 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 332 
21Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Mistrzostwa PZŁ DIAN 366 1035 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 347 
Puchar Jezior Mazurskich 322 
22Gumna Renata Koszalin Mistrzostwa PZŁ DIAN 349 1006 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 341 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 316 
23Gębala Beata Piła Memoriał Edwarda Woźnego 350 982 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 318 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 314 
24Sokólska Urszula Łomża Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 329 973 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 323 
Puchar Jezior Mazurskich 321 
25Osak Hanna Koszalin Mistrzostwa PZŁ DIAN 339 956 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 326 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 291 
26Janus Magdalena Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 322 946 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 318 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 306 
27Jańczak Anna Maria Chełm Nowosądecki Puchar Lata 263 917 
Puchar FAM Pionki 342 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 312 
28Żalikowska Jolanta Sylwia Bydgoszcz Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 345 881 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 286 
Puchar Browninga i Winchestera 250 
29Lorenc Joanna Krosno Tarnobrzeski Puchar Wiosny 318 874 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 310 
Puchar Browninga i Winchestera 246 
30Kifiak Edyta Łomża Mistrzostwa PZŁ DIAN 304 869 
Puchar Jezior Mazurskich 297 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 268 
31Otworowska Barbara Piła Mistrzostwa PZŁ DIAN 313 806 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 265 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 228 
32Bąk Ewa Olsztyn Mistrzostwa PZŁ DIAN 266 762 
Puchar Jezior Mazurskich 261 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 235 


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.