strona główna forum dyskusyjne













Ranking najlepszych DIAN w klasie mistrzowskiej i powszechnej
za 2018 rok



Najlepsze uzyskane wyniki za 2018 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutKulaSuma
1Socha Dominika Konin Puchar Opolszczyzny 285 185 470 
2Socha Dominika Konin Mistrzostwa PZŁ DIAN 275 173 448 
3Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Mistrzostwa PZŁ DIAN 280 162 442 
4Socha Dominika Konin Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 265 177 442 
5Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 265 175 440 
6Malcharek Sylwia Katowice Diament Ziemi Śląskiej 260 178 438 
7Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Toruńskiej Katarzynki 275 161 436 
8Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Warszawski Puchar Benelli 270 166 436 
9Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Sudeckiej Krainy Łowieckiej 265 170 435 
10Kraska Ewa Katowice Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 255 179 434 
11Hein Beata Piła Puchar 95 - lecia PZŁ 255 177 432 
12Kraska Ewa Katowice Diament Ziemi Śląskiej 255 176 431 
13Kraska Ewa Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 255 176 431 
14Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Diament Ziemi Śląskiej 260 169 429 
15Socha Dominika Konin Grodu Nad Prosną  255 173 428 
16Gilner Monika Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 255 172 427 
17Gilner Monika Katowice Diament Ziemi Śląskiej 265 161 426 
18Hein Beata Piła Mistrzostwa PZŁ DIAN 255 171 426 
19Figura Klaudia Tarnów Puchar Normy 250 175 425 
20Gilner Monika Katowice Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 255 169 424 
21Gilner Monika Katowice Puchar Opolszczyzny 255 169 424 
22Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 270 153 423 
23Socha Dominika Konin Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 255 167 422 
24Łabenda Agata Słupsk Mistrzostwa PZŁ DIAN 240 181 421 
25Socha Dominika Konin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 240 181 421 
26Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Grodu Nad Prosną  265 155 420 
27Figura Klaudia Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 265 155 420 
28Temel Katarzyna Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ DIAN 270 149 419 
29Kraska Ewa Katowice Puchar Opolszczyzny 245 174 419 
30Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Browninga i Winchestera 265 153 418 
31Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Opolszczyzny 255 162 417 
32Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 240 177 417 
33Socha Dominika Konin Puchar Czeskiej Zbrojowki 235 180 415 
34Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Prezydenta Miasta Piły 240 172 412 
35Łabenda Agata Słupsk Memoriał Adama Kraińskiego 235 177 412 
36Socha Dominika Konin Puchar 95 - lecia PZŁ 230 182 412 
37Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar 95 - lecia PZŁ 245 166 411 
38Socha Dominika Konin Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 235 176 411 
39Klejnotowska Alicja Słupsk Memoriał Adama Kraińskiego 235 175 410 
40Nowak Liliana Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 175 410 
41Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar 95 - lecia PZŁ 240 169 409 
42Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Jezior Mazurskich 270 138 408 
43Kraska Ewa Katowice Puchar Kujaw 235 173 408 
44Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Antonio Zoli &Swarovski Optik 260 146 406 
45Hein Beata Piła Puchar Czeskiej Zbrojowki 245 161 406 
46Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar FAM PIONKI 240 165 405 
47Łabenda Agata Słupsk Puchar 95 - lecia PZŁ 220 185 405 
48Zakręta Alina Katowice Puchar Podbeskidzia 240 162 402 
49Malcharek Sylwia Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 167 402 
50Mękal Patrycja Tarnobrzeg Diament Ziemi Śląskiej 215 187 402 
51Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Kujaw 245 156 401 
52Klejnotowska Alicja Słupsk Warszawski Puchar Benelli 235 166 401 
53Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Antonio Zoli &Swarovski Optik 230 169 399 
54Łabenda Agata Słupsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 220 179 399 
55Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Prezydenta Miasta Olsztyna 235 163 398 
56Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar 95 - lecia PZŁ 230 168 398 
57Figura Klaudia Tarnów Antonio Zoli &Swarovski Optik 235 162 397 
58Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ DIAN 250 146 396 
59Gumna Renata Koszalin Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 160 395 
60Malcharek Sylwia Katowice Puchar Toruńskiej Katarzynki 220 174 394 
61Zakręta Alina Katowice Sudeckiej Krainy Łowieckiej 235 157 392 
62Łabenda Agata Słupsk Prezydenta Miasta Olsztyna 220 172 392 
63Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Jezior Mazurskich 245 146 391 
64Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Normy 230 161 391 
65Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 225 166 391 
66Nowak Liliana Tarnów Puchar FAM PIONKI 225 165 390 
67Rachwalik Barbara Kraków Puchar Opolszczyzny 205 185 390 
68Sala Beata Warszawa Mistrzostwa PZŁ DIAN 240 149 389 
69Gilner Monika Katowice Antonio Zoli &Swarovski Optik 230 158 388 
70Zakręta Alina Katowice Grodu Nad Prosną  225 163 388 
71Przeorek Dominika Marta Ciechanów Memoriał Adama Kraińskiego 220 168 388 
72Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Podlasia 240 147 387 
73Malcharek Sylwia Katowice Puchar Kujaw 225 162 387 
74Nowak Liliana Tarnów Puchar Normy 220 167 387 
75Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Czeskiej Zbrojowki 245 141 386 
76Kraska Ewa Katowice Puchar Normy 225 161 386 
77Przeorek Dominika Marta Ciechanów Warszawski Puchar Benelli 225 160 385 
78Urban Natalia Poznań Mistrzostwa PZŁ DIAN 230 154 384 
79Socha Dominika Konin Puchar Targów Poznańskich 210 174 384 
80Mękal Patrycja Tarnobrzeg Warszawski Puchar Benelli 195 189 384 
81Zakręta Alina Katowice Puchar Toruńskiej Katarzynki 235 148 383 
82Figura Klaudia Tarnów Puchar Browninga i Winchestera 220 163 383 
83Nowak Liliana Tarnów Puchar Podbeskidzia 205 178 383 
84Łąpieś Julita Natalia Toruń Mistrzostwa PZŁ DIAN 215 167 382 
85Rachwalik Barbara Kraków Diament Ziemi Śląskiej 205 176 381 
86Łąpieś Julita Natalia Toruń Antonio Zoli &Swarovski Optik 225 154 379 
87Nowak Liliana Tarnów Nowosądecki Puchar Lata 210 168 378 
88Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar 95 - lecia PZŁ 230 147 377 
89Jańczak Anna Chełm Tarnobrzeski Puchar Wiosny 225 151 376 
90Gilner Monika Katowice Puchar Browninga i Winchestera 205 170 375 
91Nowak Liliana Tarnów Puchar Browninga i Winchestera 205 169 374 
92Figura Klaudia Tarnów Diament Ziemi Śląskiej 250 122 372 
93Figura Klaudia Tarnów Puchar 95 - lecia PZŁ 230 141 371 
94Łabenda Agata Słupsk Grodu Nad Prosną  215 156 371 
95Socha Dominika Konin Puchar Delty Optical 200 171 371 
96Przeorek Dominika Marta Ciechanów Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 134 369 
97Osak Hanna Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 215 154 369 
98Kraska Ewa Katowice Puchar Toruńskiej Katarzynki 210 159 369 
99Temel Katarzyna Bielsko Biała Puchar 95 - lecia PZŁ 210 159 369 
100Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 210 159 369 
101Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Jezior Mazurskich 205 164 369 
102Łabenda Agata Słupsk Puchar Kujaw 205 164 369 
103Kołatek Nina Opole Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 133 368 
104Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 133 368 
105Sokólska Urszula Łomża Memoriał Adama Kraińskiego 225 143 368 
106Nowak Liliana Tarnów Antonio Zoli &Swarovski Optik 220 148 368 
107Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 210 158 368 
108Adamska Bibiana Ewelina Opole Mistrzostwa PZŁ DIAN 220 147 367 
109Jańczak Anna Maria Chełm Mistrzostwa PZŁ DIAN 205 162 367 
110Łąpieś Julita Natalia Toruń Warszawski Puchar Benelli 200 167 367 
111Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Mistrzostwa PZŁ DIAN 200 167 367 
112Malcharek Sylwia Katowice Puchar Podbeskidzia 195 172 367 
113Kifiak Edyta Łomża Memoriał Adama Kraińskiego 210 156 366 
114Mękal Patrycja Tarnobrzeg Mistrzostwa PZŁ DIAN 220 144 364 
115Królak Magdalena Siedlce Puchar 95 - lecia PZŁ 200 164 364 
116Szymkiewicz-Wójcik Monika Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 190 174 364 
117Kifiak Edyta Łomża Mistrzostwa PZŁ DIAN 215 148 363 
118Przeorek Dominika Marta Ciechanów Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 200 163 363 
119Kutnik Agata Dorota Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 215 147 362 
120Gilner Monika Katowice Puchar Podbeskidzia 185 177 362 
121Gumna Renata Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 215 146 361 
122Nowak Liliana Tarnów Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 205 156 361 
123Łabenda Agata Słupsk Puchar Delty Optical 205 156 361 
124Przeorek Dominika Marta Ciechanów Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 200 161 361 
125Klejnotowska Alicja Słupsk Mistrzostwa PZŁ DIAN 240 120 360 
126Jańczak Anna Chełm Nowosądecki Puchar Lata 205 155 360 
127Osak Hanna Koszalin Mistrzostwa PZŁ DIAN 225 134 359 
128Kraska Ewa Katowice Antonio Zoli &Swarovski Optik 195 164 359 
129Rachwalik Barbara Kraków Mistrzostwa PZŁ DIAN 195 164 359 
130Rachwalik Barbara Kraków Puchar 95 - lecia PZŁ 195 164 359 
131Grynia Barbara Koszalin Mistrzostwa PZŁ DIAN 205 153 358 
132Malcharek Sylwia Katowice Puchar Browninga i Winchestera 200 158 358 
133Gębala Beata Maria Piła Mistrzostwa PZŁ DIAN 180 178 358 
134Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Targów Poznańskich 215 142 357 
135Przeorek Dominika Marta Ciechanów Prezydenta Miasta Olsztyna 200 157 357 
136Klejnotowska Alicja Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 180 177 357 
137Urban Natalia Poznań Puchar Czeskiej Zbrojowki 185 171 356 
138Zakręta Alina Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 215 140 355 
139Mękal Patrycja Tarnobrzeg Puchar 95 - lecia PZŁ 205 150 355 
140Gilner Anna Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 205 148 353 
141Temel Katarzyna Bielsko Biała Nowosądecki Puchar Lata 215 137 352 
142Gaj Joanna Jelenia Góra Puchar 95 - lecia PZŁ 190 162 352 
143Kutnik Agata Dorota Toruń Puchar Czeskiej Zbrojowki 210 141 351 
144Sokólska Urszula Łomża Puchar 95 - lecia PZŁ 205 146 351 
145Rachwalik Barbara Kraków Nowosądecki Puchar Lata 185 166 351 
146Malcharek Sylwia Katowice Puchar 95 - lecia PZŁ 180 171 351 
147Kołatek Nina Opole Diament Ziemi Śląskiej 190 160 350 


Najlepsze wyniki w kuli i dziku za 2018 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Mękal Patrycja Tarnobrzeg Warszawski Puchar Benelli 195 90 99 189 384 
2Mękal Patrycja Tarnobrzeg Diament Ziemi Śląskiej 215 92 95 187 402 
3Socha Dominika Konin Puchar Opolszczyzny 285 88 97 185 470 
4Łabenda Agata Słupsk Puchar 95 - lecia PZŁ 220 91 94 185 405 
5Rachwalik Barbara Kraków Puchar Opolszczyzny 205 91 94 185 390 
6Socha Dominika Konin Puchar 95 - lecia PZŁ 230 87 95 182 412 
7Socha Dominika Konin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 240 85 96 181 421 
8Łabenda Agata Słupsk Mistrzostwa PZŁ DIAN 240 86 95 181 421 
9Socha Dominika Konin Puchar Czeskiej Zbrojowki 235 86 94 180 415 
10Kraska Ewa Katowice Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 255 82 97 179 434 
11Łabenda Agata Słupsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 220 86 93 179 399 
12Malcharek Sylwia Katowice Diament Ziemi Śląskiej 260 79 99 178 438 
13Gębala Beata Maria Piła Mistrzostwa PZŁ DIAN 180 83 95 178 358 
14Nowak Liliana Tarnów Puchar Podbeskidzia 205 83 95 178 383 
15Klejnotowska Alicja Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 180 77 100 177 357 
16Łabenda Agata Słupsk Memoriał Adama Kraińskiego 235 79 98 177 412 
17Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 240 80 97 177 417 
18Hein Beata Piła Puchar 95 - lecia PZŁ 255 81 96 177 432 
19Socha Dominika Konin Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 265 82 95 177 442 
20Gilner Monika Katowice Puchar Podbeskidzia 185 87 90 177 362 
21Socha Dominika Konin Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 235 78 98 176 411 
22Kraska Ewa Katowice Diament Ziemi Śląskiej 255 82 94 176 431 
23Kraska Ewa Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 255 84 92 176 431 
24Rachwalik Barbara Kraków Diament Ziemi Śląskiej 205 87 89 176 381 
25Figura Klaudia Tarnów Puchar Normy 250 82 93 175 425 
26Klejnotowska Alicja Słupsk Memoriał Adama Kraińskiego 235 82 93 175 410 
27Nowak Liliana Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 83 92 175 410 
28Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 265 85 90 175 440 
29Kraska Ewa Katowice Puchar Opolszczyzny 245 76 98 174 419 
30Socha Dominika Konin Puchar Targów Poznańskich 210 76 98 174 384 
31Szymkiewicz-Wójcik Monika Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 190 76 98 174 364 
32Malcharek Sylwia Katowice Puchar Toruńskiej Katarzynki 220 78 96 174 394 
33Socha Dominika Konin Grodu Nad Prosną  255 78 95 173 428 
34Socha Dominika Konin Mistrzostwa PZŁ DIAN 275 85 88 173 448 
35Kraska Ewa Katowice Puchar Kujaw 235 87 86 173 408 
36Malcharek Sylwia Katowice Puchar Podbeskidzia 195 78 94 172 367 
37Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Prezydenta Miasta Piły 240 78 94 172 412 
38Łabenda Agata Słupsk Prezydenta Miasta Olsztyna 220 79 93 172 392 
39Gilner Monika Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 255 85 87 172 427 
40Socha Dominika Konin Puchar Delty Optical 200 73 98 171 371 
41Hein Beata Piła Mistrzostwa PZŁ DIAN 255 74 97 171 426 
42Malcharek Sylwia Katowice Puchar 95 - lecia PZŁ 180 85 86 171 351 
43Urban Natalia Poznań Puchar Czeskiej Zbrojowki 185 86 85 171 356 
44Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Sudeckiej Krainy Łowieckiej 265 78 92 170 435 
45Gilner Monika Katowice Puchar Browninga i Winchestera 205 89 81 170 375 
46Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar 95 - lecia PZŁ 240 76 93 169 409 
47Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Diament Ziemi Śląskiej 260 80 89 169 429 
48Nowak Liliana Tarnów Puchar Browninga i Winchestera 205 80 89 169 374 
49Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Antonio Zoli &Swarovski Optik 230 80 89 169 399 
50Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Puchar FAM PIONKI 170 81 88 169 339 
51Gilner Monika Katowice Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 255 83 86 169 424 
52Gilner Monika Katowice Puchar Opolszczyzny 255 88 81 169 424 
53Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar 95 - lecia PZŁ 230 71 97 168 398 
54Nowak Liliana Tarnów Nowosądecki Puchar Lata 210 72 96 168 378 
55Zielazek Anna Poznań  Puchar 95 - lecia PZŁ 150 72 96 168 318 
56Przeorek Dominika Marta Ciechanów Memoriał Adama Kraińskiego 220 76 92 168 388 
57Malcharek Sylwia Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 69 98 167 402 
58Socha Dominika Konin Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 255 69 98 167 422 
59Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 135 73 94 167 302 
60Gębala Beata Maria Piła Puchar Targów Poznańskich 180 74 93 167 347 
61Łąpieś Julita Natalia Toruń Warszawski Puchar Benelli 200 75 92 167 367 
62Nowak Liliana Tarnów Puchar Normy 220 75 92 167 387 
63Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Mistrzostwa PZŁ DIAN 200 77 90 167 367 
64Łąpieś Julita Natalia Toruń Mistrzostwa PZŁ DIAN 215 77 90 167 382 
65Klejnotowska Alicja Słupsk Warszawski Puchar Benelli 235 70 96 166 401 
66Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar 95 - lecia PZŁ 245 72 94 166 411 
67Rachwalik Barbara Kraków Nowosądecki Puchar Lata 185 75 91 166 351 
68Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 225 77 89 166 391 
69Grynia Barbara Koszalin Puchar 95 - lecia PZŁ 180 81 85 166 346 
70Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Warszawski Puchar Benelli 270 81 85 166 436 
71Nowak Liliana Tarnów Puchar FAM PIONKI 225 69 96 165 390 
72Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar FAM PIONKI 240 70 95 165 405 
73Urban Natalia Poznań Puchar 95 - lecia PZŁ 175 70 95 165 340 
74Rachwalik Barbara Kraków Puchar 95 - lecia PZŁ 195 68 96 164 359 
75Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Jezior Mazurskich 205 70 94 164 369 
76Łabenda Agata Słupsk Puchar Kujaw 205 71 93 164 369 
77Kraska Ewa Katowice Antonio Zoli &Swarovski Optik 195 73 91 164 359 
78Królak Magdalena Siedlce Puchar 95 - lecia PZŁ 200 75 89 164 364 
79Rachwalik Barbara Kraków Mistrzostwa PZŁ DIAN 195 88 76 164 359 
80Przeorek Dominika Marta Ciechanów Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 200 63 100 163 363 
81Figura Klaudia Tarnów Puchar Browninga i Winchestera 220 67 96 163 383 
82Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Prezydenta Miasta Olsztyna 235 68 95 163 398 
83Janus Magdalena Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 165 74 89 163 328 
84Zakręta Alina Katowice Grodu Nad Prosną  225 76 87 163 388 
85Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Mistrzostwa PZŁ DIAN 280 64 98 162 442 
86Zakręta Alina Katowice Puchar Podbeskidzia 240 68 94 162 402 
87Malcharek Sylwia Katowice Puchar Kujaw 225 70 92 162 387 
88Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Opolszczyzny 255 71 91 162 417 
89Figura Klaudia Tarnów Antonio Zoli &Swarovski Optik 235 71 91 162 397 
90Gaj Joanna Jelenia Góra Puchar 95 - lecia PZŁ 190 71 91 162 352 
91Jańczak Anna Maria Chełm Mistrzostwa PZŁ DIAN 205 76 86 162 367 
92Gilner Monika Katowice Diament Ziemi Śląskiej 265 69 92 161 426 
93Hein Beata Piła Puchar Czeskiej Zbrojowki 245 74 87 161 406 
94Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Normy 230 75 86 161 391 
95Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Toruńskiej Katarzynki 275 75 86 161 436 
96Przeorek Dominika Marta Ciechanów Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 200 75 86 161 361 
97Kraska Ewa Katowice Puchar Normy 225 76 85 161 386 
98Rachwalik Barbara Kraków Puchar Browninga i Winchestera 150 76 85 161 311 
99Przeorek Dominika Marta Ciechanów Warszawski Puchar Benelli 225 65 95 160 385 
100Kołatek Nina Opole Diament Ziemi Śląskiej 190 68 92 160 350 
101Tercjak Karolina Łomża Mistrzostwa PZŁ DIAN 155 70 90 160 315 
102Smykowska Magdalena Włocławek Puchar 95 - lecia PZŁ 180 73 87 160 340 
103Gumna Renata Koszalin Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 74 86 160 395 


Najlepsze trzy wyniki sezonu za 2018 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Socha Dominika Konin Puchar Opolszczyzny 470 1360 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 448 
Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 442 
2Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Mistrzostwa PZŁ DIAN 442 1317 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 440 
Sudeckiej Krainy Łowieckiej 435 
3Kraska Ewa Katowice Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 434 1296 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 431 
Diament Ziemi Śląskiej 431 
4Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Toruńskiej Katarzynki 436 1284 
Warszawski Puchar Benelli 436 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 412 
5Gilner Monika Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 427 1277 
Diament Ziemi Śląskiej 426 
Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 424 
6Hein Beata Piła Puchar 95 - lecia PZŁ 432 1264 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 426 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 406 
7Figura Klaudia Tarnów Puchar Normy 425 1242 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 420 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 397 
8Łabenda Agata Słupsk Mistrzostwa PZŁ DIAN 421 1238 
Memoriał Adama Kraińskiego 412 
Puchar 95 - lecia PZŁ 405 
9Malcharek Sylwia Katowice Diament Ziemi Śląskiej 438 1234 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 402 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 394 
10Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar 95 - lecia PZŁ 409 1215 
Puchar FAM PIONKI 405 
Puchar Kujaw 401 
11Nowak Liliana Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 410 1187 
Puchar FAM PIONKI 390 
Puchar Normy 387 
12Zakręta Alina Katowice Puchar Podbeskidzia 402 1182 
Sudeckiej Krainy Łowieckiej 392 
Grodu Nad Prosną  388 
13Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar 95 - lecia PZŁ 398 1175 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 391 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 386 
14Klejnotowska Alicja Słupsk Memoriał Adama Kraińskiego 410 1171 
Warszawski Puchar Benelli 401 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 360 
15Mękal Patrycja Tarnobrzeg Diament Ziemi Śląskiej 402 1150 
Warszawski Puchar Benelli 384 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 364 
16Temel Katarzyna Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ DIAN 419 1140 
Puchar 95 - lecia PZŁ 369 
Nowosądecki Puchar Lata 352 
17Rachwalik Barbara Kraków Puchar Opolszczyzny 390 1130 
Diament Ziemi Śląskiej 381 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 359 
18Urban Natalia Poznań Mistrzostwa PZŁ DIAN 384 1089 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 356 
Puchar Targów Poznańskich 349 
19Osak Hanna Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 369 1072 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 359 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 344 
20Sokólska Urszula Łomża Memoriał Adama Kraińskiego 368 1066 
Puchar 95 - lecia PZŁ 351 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 347 
21Kifiak Edyta Łomża Memoriał Adama Kraińskiego 366 1057 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 363 
Puchar Jezior Mazurskich 328 
22Kutnik Agata Dorota Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 362 1056 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 351 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 343 
23Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 369 1056 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 348 
Puchar FAM PIONKI 339 
24Szymkiewicz-Wójcik Monika Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 364 1054 
Puchar Browninga i Winchestera 346 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 344 
25Jańczak Anna Chełm Tarnobrzeski Puchar Wiosny 376 1049 
Nowosądecki Puchar Lata 360 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 313 
26Gębala Beata Maria Piła Mistrzostwa PZŁ DIAN 358 1042 
Puchar Targów Poznańskich 347 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 337 
27Kołatek Nina Opole Mistrzostwa PZŁ DIAN 368 1042 
Diament Ziemi Śląskiej 350 
Puchar Browninga i Winchestera 324 
28Grynia Barbara Koszalin Mistrzostwa PZŁ DIAN 358 1039 
Puchar 95 - lecia PZŁ 346 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 335 
29Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Mistrzostwa PZŁ DIAN 367 1025 
Puchar Normy 329 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 329 
30ŻaIikowska Jolanta Sylwia Bydgoszcz Memoriał Adama Kraińskiego 327 991 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 345 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 319 
31Janus Magdalena Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 328 929 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 312 
Puchar Jezior Mazurskich 289 
32Frieske-Pszczółkowska Magdalena Gdańsk Puchar Delty Optical 311 924 
Memoriał Adama Kraińskiego 308 
Warszawski Puchar Benelli 305 
33Korczyc Jolanta Piotrków Trybunalski Mistrzostwa PZŁ DIAN 333 904 
Puchar 95 - lecia PZŁ 314 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 257 
34Lorenc Joanna Krosno Mistrzostwa PZŁ DIAN 307 883 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 300 
Puchar 95 - lecia PZŁ 276 
35Zielazek Anna Poznań  Puchar 95 - lecia PZŁ 318 873 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 303 
Puchar Targów Poznańskich 252 
36Skiepko Anna Białystok Mistrzostwa PZŁ DIAN 279 817 
Puchar 95 - lecia PZŁ 272 
Memoriał Adama Kraińskiego 266 
37Wolanin Małgorzata Rzeszów Nowosądecki Puchar Lata 266 757 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 256 
Puchar Normy 235 
38Pyskaty Natalia Krosno Tarnobrzeski Puchar Wiosny 266 720 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 243 
Nowosądecki Puchar Lata 211 


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.