strona główna forum dyskusyjne













ZDOBYWCY WAWRZYNU W ROKU 2011 rok
Zdobyte wawrzyny w 2011 r. wg ZO PZŁ

Ostatnia modyfikacja: 13-10-2016

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Jamróz Kamil Kielce XII Finał Ligi Strzeleckiej 494 1472 
XVII Turniej Chmielakowy 493 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 485 
2Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski XII Finał Ligi Strzeleckiej 492 1463 
X Puchar Beretty & Sako 486 
XXIII Puchar Targów Poznańskich 485 


WAWRZYN ZŁOTY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
3Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski XII Finał Ligi Strzeleckiej 490 1453 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 482 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 481 
4Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 486 1452 
XII Puchar Grodu nad Prosną 485 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 481 
5Kraiński Piotr Gdańsk Puchar Jezior Mazurskich 490 1451 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 486 
XXVII KKKŁ 475 
6Skibiak Dariusz Elbląg VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 484 1447 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 483 
X Puchar Beretty & Sako 480 
7Szerszenowicz Jacek Słupsk III Edycja Ligi Strzeleckiej 490 1447 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 482 
XXVII KKKŁ 475 
8Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski XVII Turniej Chmielakowy 488 1446 
X Puchar Beretty & Sako 483 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 475 
9Mizerski Maciej Lublin I Edycja Ligi Strzeleckiej 486 1444 
VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 480 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 478 
10Jędral Robert Tarnobrzeg XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 490 1443 
X Diament Ziemi Śląskiej 478 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 475 
11Szugajew Michał Ciechanów II Edycja Ligi Strzeleckiej 486 1443 
VI Puchar Warszawy 480 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 477 
12Nowicki Karol Olsztyn XXVII KKKŁ 484 1442 
Puchar Jezior Mazurskich 483 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 475 
13Załoga Paweł Piotrków Trybunalski  XII Finał Ligi Strzeleckiej 484 1442 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 479 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 479 
14Szerszenowicz Tomasz Słupsk III Edycja Ligi Strzeleckiej 495 1441 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 485 
XXVII KKKŁ 461 
15Adamczyk Bartosz Opole I Edycja Ligi Strzeleckiej 485 1439 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 479 
X Puchar Beretty & Sako 475 
16Ziółkowski Wojciech Szczecin VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 482 1439 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 480 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 477 
17Włodarczyk Remigiusz Opole Puchar Opolszczyzny 487 1438 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 480 
X Diament Ziemi Śląskiej 471 
18Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski II Edycja Ligi Strzeleckiej 482 1437 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 480 
XII Puchar Winobrania 475 
19Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg  III Edycja Ligi Strzeleckiej 483 1437 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 481 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 473 
20Skorobogaty Tadeusz Gorzów Wielkopolski VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 484 1435 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 481 
XXVII KKKŁ 470 
21Szober Krzysztof Zielona Góra I Edycja Ligi Strzeleckiej 481 1435 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 478 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 476 
22Molski Krzysztof Białystok  II Edycja Ligi Strzeleckiej 480 1433 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 478 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 475 
23Prill Tomasz Elbląg VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 483 1432 
Puchar Jezior Mazurskich 476 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 473 
24Bać Stanisław Rzeszów  Puchar Opolszczyzny 478 1431 
XXIII Puchar Targów Poznańskich 477 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 476 
25Górnik Jerzy Katowice II Edycja Ligi Strzeleckiej 479 1429 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 476 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 474 
26Gaweł Patrycjusz Rzeszów Puchar Dymarek Świętokrzyskich 485 1428 
VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 472 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 471 
27Brzdęk Jacek Szczecin  III Edycja Ligi Strzeleckiej 484 1427 
XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 472 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 471 
28Gawron Jakub Rzeszów III Edycja Ligi Strzeleckiej 478 1427 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 478 
XXVII KKKŁ 471 
29Goerick Marek Elbląg XX Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 480 1426 
XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 474 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 472 
30Suryn Jacek Toruń XXIII Puchar Targów Poznańskich 490 1426 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 470 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 466 
31Warszewski Karol Słupsk XXIII Puchar Targów Poznańskich 481 1426 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 475 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 470 
32Bekasiak Szymon Szczecin VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 482 1424 
XXIII Puchar Targów Poznańskich 474 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 468 
33Niedziałek Kamil Wrocław  X Puchar Beretty & Sako 481 1424 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 478 
XXIII Puchar Targów Poznańskich 465 
34Czerski Paweł Wrocław III Edycja Ligi Strzeleckiej 483 1423 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 477 
XXVII KKKŁ 463 
35Radwański Rafał Krosno XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 476 1422 
VI Puchar Warszawy 476 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 470 
36Huminiak Tomasz Wrocław XXVII KKKŁ 476 1420 
VIII Puchar Prezydenta miasta Konina 472 
VI Puchar Warszawy 472 
37Jóźwiak Piotr Szczecin VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 478 1420 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 474 
XXIII Puchar Targów Poznańskich 468 
38Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski I Edycja Ligi Strzeleckiej 478 1418 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 473 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 467 
39Kokoszkiewicz Marian Radom II Edycja Ligi Strzeleckiej 482 1418 
Puchar FAM Pionki 481 
VI Puchar Warszawy 455 
40Obigło Michał Opole III Edycja Ligi Strzeleckiej 475 1418 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 474 
X Diament Ziemi Śląskiej 469 
41Górski Henryk Tarnobrzeg  XVII Turniej Chmielakowy 473 1416 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 472 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 471 
42Barański Paweł Piotrków Trybunalski Puchar Opolszczyzny 484 1415 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 468 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 463 
43Cichy Dariusz Olsztyn XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 480 1414 
XX Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 474 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 460 
44Mróz Szymon Kalisz II Edycja Ligi Strzeleckiej 473 1414 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 473 
XXIII Puchar Targów Poznańskich 468 
45Pilcicki Bogusław Białystok XII Finał Ligi Strzeleckiej 477 1414 
VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 470 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 467 
46Janczak Krzysztof Wrocław  I Edycja Ligi Strzeleckiej 478 1413 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 470 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 465 
47Kruszyński Dariusz Kielce Puchar Opolszczyzny 477 1413 
X Diament Ziemi Śląskiej 469 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 467 
48Modrzejewski Jacek Bydgoszcz XII Puchar Winobrania 475 1413 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 473 
Puchar FAM Pionki 465 
49Baliński Roman Sieradz III Edycja Ligi Strzeleckiej 480 1412 
Puchar Opolszczyzny 475 
VI Puchar Warszawy 457 
50Bernacki Roman Katowice  XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 474 1412 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 470 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 468 
51Buda Marek Zielona Góra XII Finał Ligi Strzeleckiej 474 1412 
XII Puchar Grodu nad Prosną 470 
Puchar Opolszczyzny 468 
52Dudek Stanisław Tarnobrzeg Puchar FAM Pionki 477 1411 
XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 474 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 460 
53Pudełko Janusz Kraków XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 473 1411 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 470 
X Diament Ziemi Śląskiej 468 
54Łakomy Wojciech Olsztyn XXVII KKKŁ 476 1410 
VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 467 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 467 


WAWRZYN SREBRNY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
55Suchodolski Adam Opole Puchar Opolszczyzny 481 1409 
X Puchar Beretty & Sako 466 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 462 
56Szyłejko Rafał Gdańsk XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 474 1409 
XX Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 471 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 464 
57Góral Mariusz Katowice  I Edycja Ligi Strzeleckiej 473 1408 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 468 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 467 
58Komarewski Tomasz Białystok II Edycja Ligi Strzeleckiej 477 1408 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 466 
VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 465 
59Neugebauer Jerzy Olsztyn XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 477 1408 
VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 472 
XXVII KKKŁ 459 
60Gochnio Jerzy Biała Podlaska I Puchar Jesieni 471 1406 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 468 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 467 
61Smoliński Piotr Elbląg  X Puchar Beretty & Sako 469 1405 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 469 
XX Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 467 
62Oleksik Marcin Paweł Radom I Puchar Jesieni 470 1404 
X Puchar Beretty & Sako 468 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 466 
63Witak Hubert Białystok VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 482 1404 
VI Puchar Warszawy 465 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 457 
64Bąkowski Jacek Kalisz III Edycja Ligi Strzeleckiej 478 1403 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 466 
Puchar Opolszczyzny 459 
65Borys Damian Słupsk II Edycja Ligi Strzeleckiej 474 1403 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 467 
X Puchar Beretty & Sako 462 
66Ostrowski Jan Warszawa VI Puchar Warszawy 479 1403 
Puchar Jezior Mazurskich 467 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 457 
67Smolarski Roman Kielce Puchar FAM Pionki 474 1403 
VI Puchar Warszawy 469 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 460 
68Różański Leszek Sieradz  I Edycja Ligi Strzeleckiej 475 1402 
XXIII Puchar Targów Poznańskich 468 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 459 
69Świeboda Robert Lublin  X Puchar Beretty & Sako 477 1401 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 470 
XXVII KKKŁ 454 
70Turczyn Paweł Ostrołęka XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 473 1401 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 465 
Puchar FAM Pionki 463 
71Włodyka Hubert Rzeszów III Edycja Ligi Strzeleckiej 470 1401 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 467 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 464 
72Zawiślan Marcin Nowy Sącz I Edycja Ligi Strzeleckiej 470 1401 
XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 467 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 464 
73Rubiś Mariusz Kraków Puchar Opolszczyzny 471 1400 
XX Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 466 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 463 
74Rudnicki Marcin Toruń  I Edycja Ligi Strzeleckiej 470 1400 
XX Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 469 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 461 
75Sius Tomasz Warszawa VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 472 1400 
VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 469 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 459 
76Czerwień Marek Piła I Edycja Ligi Strzeleckiej 469 1399 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 465 
X Puchar Łuczniczki 465 
77Brózda Łukasz Rzeszów  II Edycja Ligi Strzeleckiej 472 1398 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 470 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 456 
78Nowak Lech Poznań XII Finał Ligi Strzeleckiej 475 1398 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 463 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 460 
79Pawlikowski Paweł Kraków XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 474 1398 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 473 
Puchar FAM Pionki 451 
80Kaczyński Maciej Ostrołęka XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 472 1397 
X Puchar Beretty & Sako 470 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 455 
81Karpiński Krzysztof Toruń II Edycja Ligi Strzeleckiej 477 1397 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 463 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 457 
82Kocoń Adrian Wałbrzych II Edycja Ligi Strzeleckiej 474 1397 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 467 
XXIII Puchar Targów Poznańskich 456 
83Isaryk Sergiej Bydgoszcz X Puchar Łuczniczki 477 1395 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 466 
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 452 
84Jakubiak Paweł Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 475 1395 
Puchar FAM Pionki 467 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 453 
85Kita Jan Tarnobrzeg XVII Turniej Chmielakowy 481 1395 
XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 460 
XXVII KKKŁ 454 
86Adamski Łukasz Opole II Edycja Ligi Strzeleckiej 468 1394 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 465 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 461 
87Grynia Jerzy Koszalin VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 485 1393 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 463 
XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 445 
88Malinowski Waldemar Bydgoszcz II Edycja Ligi Strzeleckiej 475 1393 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 459 
XXVII KKKŁ 459 
89Puławski Maciej Ostrołęka Puchar Jezior Mazurskich 466 1393 
VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 464 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 463 
90Miotła Grzegorz Lublin Puchar FAM Pionki 478 1392 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 459 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 455 
91Szczotka Adam Bielsko Biała  XII Puchar Grodu nad Prosną 476 1392 
X Puchar Beretty & Sako 465 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 451 
92Krawczyk Paweł Radom XXIII Puchar Targów Poznańskich 476 1391 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 463 
Puchar FAM Pionki 452 
93Fiszer Marcin Poznań VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 465 1390 
VIII Puchar Prezydenta miasta Konina 464 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 461 
94Lubecki Hubert M Warszawa XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 467 1389 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 462 
XVII Turniej Chmielakowy 460 
95Smykowski Marcin Włocławek VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 467 1389 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 463 
XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 459 
96Cholewa Wacław Bielsko Biała I Edycja Ligi Strzeleckiej 470 1388 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 461 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 457 
97Golec Mariusz M Słupsk  XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 474 1388 
VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 467 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 447 
98Pieściński Jacek Toruń  VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 467 1388 
VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 461 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 460 
99Guzik Rafał M Nowy Sącz XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 468 1387 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 462 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 457 
100Jackowski Rafał Krosno I Edycja Ligi Strzeleckiej 470 1387 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 465 
Puchar FAM Pionki 452 
101Rączka Roman Poznań I Edycja Ligi Strzeleckiej 474 1387 
XXIII Puchar Targów Poznańskich 457 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 456 
102Szpak Piotr Wrocław I Edycja Ligi Strzeleckiej 465 1387 
X Puchar Beretty & Sako 462 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 460 
103Kneblewski Łukasz Koszalin VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 468 1386 
XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 464 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 454 
104Pawszyk Jarosław Olsztyn III Edycja Ligi Strzeleckiej 473 1386 
XX Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 458 
Puchar Jezior Mazurskich 455 
105Cieplik Waldemar Opole XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 484 1385 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 451 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 450 
106Skonieczny Jarosław Płock VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 475 1385 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 459 
X Puchar Beretty & Sako 451 
107Barszcz Jerzy Kielce III Edycja Ligi Strzeleckiej 467 1383 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 467 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 449 
108Król Tadeusz Gorzów Wielkopolski  III Edycja Ligi Strzeleckiej 469 1383 
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 462 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 452 
109Maruszak Wojciech, Jerzy Lublin III Edycja Ligi Strzeleckiej 466 1383 
VI Puchar Warszawy 461 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 456 
110Pawlak Hubert Kalisz III Edycja Ligi Strzeleckiej 466 1383 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 459 
Puchar Opolszczyzny 458 
111Najda Stanisław Łomża VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 472 1382 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 460 
Puchar Jezior Mazurskich 450 
112Karp Maciej Nowy Sącz XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 463 1381 
Puchar Opolszczyzny 460 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 458 
113Łąpieś Sławomir Toruń XII Finał Ligi Strzeleckiej 464 1381 
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 460 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 457 
114Przeorek Jerzy Ciechanów II Edycja Ligi Strzeleckiej 474 1380 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 459 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 447 
115Waligóra Szymon Igor Szczecin I Edycja Ligi Strzeleckiej 473 1380 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 456 
XXVII KKKŁ 451 
116Jaślanek Michał Zielona Góra III Edycja Ligi Strzeleckiej 472 1379 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 455 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 452 
117Kazbieruk Grzegorz Łomża III Edycja Ligi Strzeleckiej 473 1379 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 459 
VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 447 
118Kubiak Janusz Piotrków Trybunalski  X Puchar Beretty & Sako 462 1379 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 461 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 456 
119Maciąg Andrzej, Jan Chełm X Diament Ziemi Śląskiej 461 1379 
XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 459 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 459 
120Piotrowski Krzysztof Słupsk VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 462 1379 
X Puchar Beretty & Sako 461 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 456 
121Białobrzeski Artur Ostrołęka XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 462 1377 
Puchar FAM Pionki 459 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 456 
122Gawdzik Michał Katowice XXVII KKKŁ 463 1377 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 458 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 456 
123Gruza Stanisław Krosno I Edycja Ligi Strzeleckiej 474 1376 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 452 
X Diament Ziemi Śląskiej 450 
124Jaroń jr. Jan M Kraków Puchar Dymarek Świętokrzyskich 466 1376 
X Puchar Beretty & Sako 460 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 450 
125Kwiatkowski Wiesław Piotrków Trybunalski XXIII Puchar Targów Poznańskich 465 1374 
X Puchar Beretty & Sako 463 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 446 
126Wójs Artur Nowy Sącz XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 461 1374 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 457 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 456 
127Bęćkowski Jarosław Szczecin II Edycja Ligi Strzeleckiej 462 1373 
VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 456 
XXIII Puchar Targów Poznańskich 455 
128Daukszys Tadeusz Łódź Puchar Opolszczyzny 466 1373 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 457 
XXVII KKKŁ 450 
129Jendrzejewski Waldemar Ciechanów XXVII KKKŁ 471 1373 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 460 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 442 
130Sołowiej Cezary Białystok VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 465 1373 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 455 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 453 
131Duplicki Jacek Warszawa Puchar FAM Pionki 470 1372 
VI Puchar Warszawy 456 
XXVII KKKŁ 446 
132Muszyński Wojciech M Gdańsk VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 471 1372 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 455 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 446 
133Snopek Łukasz Skierniewice XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 463 1372 
Puchar FAM Pionki 455 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 454 
134Furmańczak Tomasz Leszno XII Puchar Winobrania 470 1371 
VIII Puchar Prezydenta miasta Konina 455 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 446 
135Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski XII Finał Ligi Strzeleckiej 465 1371 
VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 453 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 453 
136Szary Karol Wrocław  III Edycja Ligi Strzeleckiej 469 1371 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 452 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 450 
137Wszałkowski Wojciech Słupsk XXVII KKKŁ 467 1371 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 457 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 447 
138Damaz Wiesław Skierniewice I Edycja Ligi Strzeleckiej 468 1370 
X Puchar Beretty & Sako 458 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 444 
139Markiewicz Paweł Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 464 1370 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 456 
VI Puchar Warszawy 450 
140Szymański Tomasz Poznań III Edycja Ligi Strzeleckiej 464 1370 
VIII Puchar Prezydenta miasta Konina 457 
XXIII Puchar Targów Poznańskich 449 
141Wiśniewski Marek Toruń II Edycja Ligi Strzeleckiej 466 1370 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 453 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 451 
142Buda Przemysław Zielona Góra III Edycja Ligi Strzeleckiej 465 1369 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 454 
XII Puchar Winobrania 450 
143Tuszkowski Ryszard Suwałki II Edycja Ligi Strzeleckiej 462 1369 
XX Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 455 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 452 
144Roszko Marcin M Suwałki II Edycja Ligi Strzeleckiej 461 1368 
VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 457 
I Puchar Jesieni 450 
145Sosiński Piotr M Radom  X Puchar Beretty & Sako 470 1368 
VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 460 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 438 
146Malinkiewicz Kazimierz Bielsko Biała  Puchar Opolszczyzny 458 1367 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 457 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 452 
147Świderski Jarosław Ostrołęka VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 469 1367 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 458 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 440 
148Adamus Przemysław Suwałki XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 468 1366 
XX Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 450 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 448 
149Krasicki Piotr Zielona Góra III Edycja Ligi Strzeleckiej 458 1366 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 454 
XXVII KKKŁ 454 
150Mierzejewski Jacek Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich 457 1366 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 455 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 454 
151Rybarczyk Andrzej Katowice  XII Finał Ligi Strzeleckiej 472 1366 
X Diament Ziemi Śląskiej 449 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 445 
152Walisko Sławomir Opole I Edycja Ligi Strzeleckiej 462 1366 
Puchar Opolszczyzny 460 
X Puchar Beretty & Sako 444 
153Święcki Krzysztof Łomża VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 459 1365 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 457 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 449 


WAWRZYN BRĄZOWY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
154Gęsiarz Szymon Częstochowa  II Edycja Ligi Strzeleckiej 460 1364 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 458 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 446 
155Niczyporuk Leszek Gdańsk VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 458 1364 
XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 457 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 449 
156Bieniek Tomasz Olsztyn I Edycja Ligi Strzeleckiej 456 1363 
XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 456 
VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 451 
157Fiebig Marian Zielona Góra XII Puchar Grodu nad Prosną 464 1363 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 451 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 448 
158Golec Michał M Słupsk VI Puchar Warszawy 463 1363 
XII Puchar Winobrania 459 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 441 
159Wawrzyniak Leszek Gorzów Wielkopolski XXIII Puchar Targów Poznańskich 472 1363 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 455 
VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 436 
160Kramer Tadeusz Poznań I Edycja Ligi Strzeleckiej 462 1362 
XXIII Puchar Targów Poznańskich 451 
VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 449 
161Maciejczyk Marek Kraków XII Finał Ligi Strzeleckiej 462 1362 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 457 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 443 
162Piecuch Piotr Chełm X Diament Ziemi Śląskiej 460 1362 
XVII Turniej Chmielakowy 453 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 449 
163Hanusz Wojciech Siedlce XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 462 1361 
XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 453 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 446 
164Kruszyński Waldemar Lublin Puchar Dymarek Świętokrzyskich 470 1361 
XVII Turniej Chmielakowy 459 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 432 
165Bogaczyński Grzegorz Kalisz III Edycja Ligi Strzeleckiej 454 1360 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 453 
XXIII Puchar Targów Poznańskich 453 
166Łukasik Andrzej M Tarnobrzeg III Edycja Ligi Strzeleckiej 464 1359 
XVII Turniej Chmielakowy 451 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 444 
167Ozimek Tomasz M Skierniewice II Edycja Ligi Strzeleckiej 457 1359 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 453 
Puchar Jezior Mazurskich 449 
168Onopiak Ryszard Elbląg  VI Puchar Warszawy 459 1358 
VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 456 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 443 
169Bekasiak Paweł Szczecin I Edycja Ligi Strzeleckiej 457 1357 
X Puchar Beretty & Sako 453 
XXIII Puchar Targów Poznańskich 447 
170Kołodziejczyk Zygmunt Kielce I Puchar Jesieni 455 1357 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 453 
XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 449 
171Lipiński Jacek M Gdańsk VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 461 1357 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 449 
XII Puchar Winobrania 447 
172Podolski Roman M Gdańsk I Edycja Ligi Strzeleckiej 467 1356 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 446 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 443 
173Urban Wojciech Poznań VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 473 1356 
XII Puchar Winobrania 450 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 433 
174Gąssowski Wojciech Ostrołęka Puchar FAM Pionki 458 1355 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 456 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 441 
175Kubiak Paweł Koszalin VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 457 1355 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 452 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 446 
176Godula Mirosław Łomża Puchar FAM Pionki 456 1354 
XXVII KKKŁ 453 
VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 445 
177Kamola Piotr Sieradz XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 460 1354 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 458 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 436 
178Paszenda Ryszard Katowice II Edycja Ligi Strzeleckiej 459 1354 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 454 
X Diament Ziemi Śląskiej 441 
179Szydełko Aleksander Wrocław  I Edycja Ligi Strzeleckiej 458 1354 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 456 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 440 
180Skowroński Jan Zielona Góra XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 457 1353 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 449 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 447 
181Wąsowski Jarosław Marek Kielce III Edycja Ligi Strzeleckiej 466 1353 
Puchar FAM Pionki 446 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 441 
182Lubecki Włodzimierz Gdańsk I Edycja Ligi Strzeleckiej 458 1352 
XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 456 
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 438 
183Sztajner Mariusz Częstochowa XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 455 1351 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 452 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 444 
184Piotrowski Grzegorz Płock XII Finał Ligi Strzeleckiej 465 1350 
X Puchar Beretty & Sako 445 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 440 
185Sawicz Albert Koszalin I Edycja Ligi Strzeleckiej 452 1350 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 449 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 449 
186Kołodziej Piotr Kalisz Puchar Opolszczyzny 464 1349 
VI Puchar Warszawy 451 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 434 
187Bogdański Maciej Katowice  Puchar Opolszczyzny 468 1348 
X Diament Ziemi Śląskiej 460 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 420 
188Ożóg Jarosław Kraków II Edycja Ligi Strzeleckiej 458 1348 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 446 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 444 
189Burak Andrzej Białystok III Edycja Ligi Strzeleckiej 455 1347 
VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 448 
X Puchar Beretty & Sako 444 
190Ilnicki Ryszard Tarnobrzeg XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 454 1347 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 454 
XXVII KKKŁ 439 
191Zieliński Marcin Radom XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 454 1347 
X Puchar Beretty & Sako 453 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 440 
192Wąsowski Kazimierz Biała Podlaska I Puchar Jesieni 460 1346 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 453 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 433 
193Czerwień Józef Piła XXVII KKKŁ 459 1345 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 446 
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 440 
194Gromacki Krzysztof Olsztyn XX Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 453 1345 
XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 451 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 441 
195Mizerski Zbigniew Lublin III Edycja Ligi Strzeleckiej 451 1345 
I Puchar Jesieni 448 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 446 
196Sztuczka Janusz Słupsk III Edycja Ligi Strzeleckiej 466 1345 
X Puchar Łuczniczki 441 
Puchar Jezior Mazurskich 438 
197Zawadzki Krzysztof Aleksander Radom   X Puchar Beretty & Sako 458 1345 
VI Puchar Warszawy 453 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 434 
198Ostrowski Arkadiusz Elbląg  III Edycja Ligi Strzeleckiej 456 1344 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 448 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 440 
199Wypych Damian Łódź  X Puchar Beretty & Sako 470 1344 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 448 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 426 
200Kiszkurno Andrzej Poznań  XXIII Puchar Targów Poznańskich 460 1343 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 445 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 438 
201Kot Andrzej Lublin I Puchar Jesieni 455 1342 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 453 
XVII Turniej Chmielakowy 434 
202Kuchczyński Radosław M Opole III Edycja Ligi Strzeleckiej 454 1342 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 445 
Puchar Opolszczyzny 443 
203Gocoł Bartosz Hubert Słupsk VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 464 1340 
XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 443 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 433 
204Jóźwik Olaf Krosno III Edycja Ligi Strzeleckiej 456 1340 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 448 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 436 
205Kantyka Marian Opole II Edycja Ligi Strzeleckiej 463 1340 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 459 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 418 
206Klaman Andrzej Gdańsk XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 474 1340 
XX Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 447 
XXVII KKKŁ 419 
207Ankiewicz Tomasz Warszawa II Edycja Ligi Strzeleckiej 451 1339 
VI Puchar Warszawy 445 
XII Puchar Grodu nad Prosną 443 
208Golec Marcin M Słupsk VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 453 1339 
XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 453 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 433 
209Ziomek Marek Częstochowa  II Edycja Ligi Strzeleckiej 457 1339 
XXIII Puchar Targów Poznańskich 442 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 440 
210Gocoł Jacek Grzegorz Słupsk X Puchar Łuczniczki 455 1338 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 443 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 440 
211Szarpak Łukasz Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 452 1338 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 447 
XII Puchar Winobrania 439 
212Stańczuk Krzysztof Warszawa II Edycja Ligi Strzeleckiej 450 1337 
XX Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 448 
VIII Puchar Prezydenta miasta Łomży 439 
213Wojtyniak Andrzej Leszno III Edycja Ligi Strzeleckiej 464 1337 
Puchar Opolszczyzny 440 
VIII Puchar Prezydenta miasta Konina 433 
214Dzwonnik Maciej Opole II Edycja Ligi Strzeleckiej 464 1336 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 459 
XXVII KKKŁ 413 
215Frątczak Marcin Konin III Edycja Ligi Strzeleckiej 461 1336 
X Puchar Łuczniczki 440 
XII Puchar Grodu nad Prosną 435 
216Ziemiński Henryk Rzeszów III Edycja Ligi Strzeleckiej 450 1335 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 448 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 437 
217Kiliański Jarosław M Tarnobrzeg III Edycja Ligi Strzeleckiej 455 1334 
XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 450 
XVII Turniej Chmielakowy 429 
218Pawłowski Wiesław Olsztyn II Edycja Ligi Strzeleckiej 452 1334 
Puchar Jezior Mazurskich 451 
X Puchar Beretty & Sako 431 
219Piosek Piotr Opole X Diament Ziemi Śląskiej 446 1334 
Puchar Opolszczyzny 446 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 442 
220Prędki Paweł Kalisz XXIII Puchar Targów Poznańskich 462 1334 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 438 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 434 
221Kaleta Ryszard Opole III Edycja Ligi Strzeleckiej 456 1332 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 454 
X Diament Ziemi Śląskiej 422 
222Nieradka Bogdan Tarnobrzeg Puchar FAM Pionki 448 1332 
XVII Turniej Chmielakowy 444 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 440 
223Kocoń Aleksander Wałbrzych  X Puchar Beretty & Sako 454 1330 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 443 
XXIII Puchar Targów Poznańskich 433 
224Pulikowski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski XXVII KKKŁ 462 1329 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 438 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 429 
225Gawliński Janusz Warszawa XX Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 456 1328 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 449 
VI Puchar Warszawy 423 
226Niemiec Piotr Elbląg II Edycja Ligi Strzeleckiej 451 1328 
XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 442 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 435 
227Biereśniewicz Wacław Wałbrzych  Puchar Opolszczyzny 461 1327 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 438 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 428 
228Gaweł Piotr Przemyśl III Edycja Ligi Strzeleckiej 450 1327 
XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 444 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 433 
229Krakowiak Dariusz Tarnobrzeg XVII Turniej Chmielakowy 453 1327 
XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 440 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 434 
230Kudlaszyk Hubert Gorzów Wielkopolski III Edycja Ligi Strzeleckiej 447 1327 
VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 444 
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 436 
231Mucho Andrzej Szczecin I Edycja Ligi Strzeleckiej 448 1327 
VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 447 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 432 
232Bednarek Tadeusz Warszawa Puchar Jezior Mazurskich 445 1326 
Puchar FAM Pionki 444 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 437 
233Kukułka Karol Łódź I Edycja Ligi Strzeleckiej 444 1324 
XXVII KKKŁ 442 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 438 
234Markiewicz Maciej Poznań III Edycja Ligi Strzeleckiej 448 1324 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 441 
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 435 
235Mielczarkowski Waldemar M Piotrków Trybunalski II Edycja Ligi Strzeleckiej 449 1324 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 444 
X Puchar Beretty & Sako 431 
236Pilarz Tomasz  Sieradz  III Edycja Ligi Strzeleckiej 466 1324 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 456 
Puchar FAM Pionki 402 
237Prowancki Zdzisław Toruń XX Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 445 1324 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 440 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 439 
238Kozłowski Jan Radom XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 451 1322 
XVII Turniej Chmielakowy 441 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 430 
239Lissowski Krzysztof Warszawa XVII Turniej Chmielakowy 448 1322 
XI Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 440 
XXIII Puchar Targów Poznańskich 434 
240Rudnicki Piotr Toruń XXVII KKKŁ 460 1322 
XII Finał Ligi Strzeleckiej 435 
X Puchar Łuczniczki 427 
241Kryk Zbigniew M Częstochowa X Diament Ziemi Śląskiej 447 1321 
Puchar Opolszczyzny 441 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 433 
242Kuta Artur M Skierniewice  X Puchar Beretty & Sako 446 1321 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 442 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 433 
243Pietraszek Piotr Gdańsk III Edycja Ligi Strzeleckiej 457 1321 
VI Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 438 
XII Mamoriał im. Adama Kraińskiego 426 
244Witkowski Adam, Jerzy Bydgoszcz X Puchar Łuczniczki 448 1321 
II Edycja Ligi Strzeleckiej 438 
I Edycja Ligi Strzeleckiej 435 
245Woropaj Zbigniew Koszalin I Edycja Ligi Strzeleckiej 461 1320 
III Edycja Ligi Strzeleckiej 430 
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 429 
246Wójs Krzysztof Nowy Sącz III Edycja Ligi Strzeleckiej 453 1320 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 447 
XIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 420 




Zarząd OkręgowyDiamentZłotySrebrnyBrązowyRazem
Biała Podlaska00112
Białystok02316
Bielsko Biała00303
Bydgoszcz01214
Chełm00112
Ciechanów01203
Częstochowa00044
Elbląg03137
Gdańsk01269
Gorzów Wielk.04239
Kalisz01236
Katowice02327
Kielce11327
Konin00011
Koszalin00235
Kraków01326
Krosno01214
Legnica00000
Leszno00112
Lublin01337
Łomża00314
Łódź00123
Nowy Sącz00415
Olsztyn03339
Opole034512
Ostrołęka00516
Piła00112
Piotrków Tryb.14218
Płock00112
Poznań00448
Przemyśl00011
Radom01337
Rzeszów03216
Siedlce00011
Sieradz01124
Skierniewice00224
Słupsk034512
Suwałki00404
Szczecin04228
Tarnobrzeg041510
Toruń01528
Wałbrzych00123
Warszawa00459
Włocławek04105
Wrocław00213
Zielona Góra02338
RAZEM2529993246


Nazwisko i imięZarząd OkręgowyPunkty
Gochnio JerzyBiała Podlaska1406
Wąsowski KazimierzBiała Podlaska1346
Molski KrzysztofBiałystok1433
Pilcicki BogusławBiałystok1414
Komarewski TomaszBiałystok1408
Witak HubertBiałystok1404
Sołowiej CezaryBiałystok1373
Burak AndrzejBiałystok1347
Szczotka AdamBielsko Biała1392
Cholewa WacławBielsko Biała1388
Malinkiewicz KazimierzBielsko Biała1367
Modrzejewski JacekBydgoszcz1413
Isaryk SergiejBydgoszcz1395
Malinowski WaldemarBydgoszcz1393
Witkowski Adam, JerzyBydgoszcz1321
Maciąg Andrzej, JanChełm1379
Piecuch PiotrChełm1362
Szugajew MichałCiechanów1443
Przeorek JerzyCiechanów1380
Jendrzejewski WaldemarCiechanów1373
Gęsiarz SzymonCzęstochowa1364
Sztajner MariuszCzęstochowa1351
Ziomek MarekCzęstochowa1339
Kryk Zbigniew MCzęstochowa1321
Skibiak DariuszElbląg1447
Prill TomaszElbląg1432
Goerick MarekElbląg1426
Smoliński PiotrElbląg1405
Onopiak RyszardElbląg1358
Ostrowski ArkadiuszElbląg1344
Niemiec PiotrElbląg1328
Kraiński PiotrGdańsk1451
Szyłejko RafałGdańsk1409
Muszyński Wojciech MGdańsk1372
Niczyporuk LeszekGdańsk1364
Lipiński Jacek MGdańsk1357
Podolski Roman MGdańsk1356
Lubecki WłodzimierzGdańsk1352
Klaman AndrzejGdańsk1340
Pietraszek PiotrGdańsk1321
Gałęcki BogdanGorzów Wielkopolski1453
Bialic JuliuszGorzów Wielkopolski1452
Kołodziński JacekGorzów Wielkopolski1437
Skorobogaty TadeuszGorzów Wielkopolski1435
Król TadeuszGorzów Wielkopolski1383
Jachimiak Jan LeszekGorzów Wielkopolski1371
Wawrzyniak LeszekGorzów Wielkopolski1363
Pulikowski EugeniuszGorzów Wielkopolski1329
Kudlaszyk HubertGorzów Wielkopolski1327
Mróz SzymonKalisz1414
Bąkowski JacekKalisz1403
Pawlak HubertKalisz1383
Bogaczyński GrzegorzKalisz1360
Kołodziej PiotrKalisz1349
Prędki PawełKalisz1334
Górnik JerzyKatowice1429
Bernacki RomanKatowice1412
Góral MariuszKatowice1408
Gawdzik MichałKatowice1377
Rybarczyk AndrzejKatowice1366
Paszenda RyszardKatowice1354
Bogdański MaciejKatowice1348
Jamróz KamilKielce1472
Kruszyński DariuszKielce1413
Smolarski RomanKielce1403
Barszcz JerzyKielce1383
Markiewicz PawełKielce1370
Kołodziejczyk ZygmuntKielce1357
Wąsowski Jarosław MarekKielce1353
Frątczak MarcinKonin1336
Grynia JerzyKoszalin1393
Kneblewski ŁukaszKoszalin1386
Kubiak PawełKoszalin1355
Sawicz AlbertKoszalin1350
Woropaj ZbigniewKoszalin1320
Pudełko JanuszKraków1411
Rubiś MariuszKraków1400
Pawlikowski PawełKraków1398
Jaroń jr. Jan MKraków1376
Ożóg JarosławKraków1348
Maciejczyk MarekKraków1362
Radwański RafałKrosno1422
Jackowski RafałKrosno1387
Gruza StanisławKrosno1376
Jóźwik OlafKrosno1340
Furmańczak TomaszLeszno1371
Wojtyniak AndrzejLeszno1337
Mizerski MaciejLublin1444
Świeboda RobertLublin1401
Miotła GrzegorzLublin1392
Maruszak Wojciech, JerzyLublin1383
Kruszyński WaldemarLublin1361
Mizerski ZbigniewLublin1345
Kot AndrzejLublin1342
Najda StanisławŁomża1382
Kazbieruk GrzegorzŁomża1379
Święcki KrzysztofŁomża1365
Godula MirosławŁomża1354
Daukszys TadeuszŁódź1373
Wypych DamianŁódź1344
Kukułka KarolŁódź1324
Zawiślan MarcinNowy Sącz1401
Guzik Rafał MNowy Sącz1387
Karp MaciejNowy Sącz1381
Wójs ArturNowy Sącz1374
Wójs KrzysztofNowy Sącz1320
Nowicki KarolOlsztyn1442
Cichy DariuszOlsztyn1414
Łakomy WojciechOlsztyn1410
Neugebauer JerzyOlsztyn1408
Pawszyk JarosławOlsztyn1386
Mierzejewski JacekOlsztyn1366
Bieniek TomaszOlsztyn1363
Gromacki KrzysztofOlsztyn1345
Pawłowski WiesławOlsztyn1334
Adamczyk BartoszOpole1439
Włodarczyk RemigiuszOpole1438
Obigło MichałOpole1418
Suchodolski AdamOpole1409
Adamski ŁukaszOpole1394
Cieplik WaldemarOpole1385
Walisko SławomirOpole1366
Kuchczyński Radosław MOpole1342
Kantyka MarianOpole1340
Dzwonnik MaciejOpole1336
Piosek PiotrOpole1334
Kaleta RyszardOpole1332
Turczyn PawełOstrołęka1401
Kaczyński MaciejOstrołęka1397
Puławski MaciejOstrołęka1393
Białobrzeski ArturOstrołęka1377
Świderski JarosławOstrołęka1367
Gąssowski WojciechOstrołęka1355
Czerwień MarekPiła1399
Czerwień JózefPiła1345
Grabałowski ZbigniewPiotrków Trybunalski1463
Cybula RyszardPiotrków Trybunalski1446
Załoga PawełPiotrków Trybunalski1442
Dylewski GrzegorzPiotrków Trybunalski1418
Barański PawełPiotrków Trybunalski1415
Kubiak JanuszPiotrków Trybunalski1379
Kwiatkowski WiesławPiotrków Trybunalski1374
Mielczarkowski Waldemar MPiotrków Trybunalski1324
Skonieczny JarosławPłock1385
Piotrowski GrzegorzPłock1350
Nowak LechPoznań1398
Fiszer MarcinPoznań1390
Rączka RomanPoznań1387
Szymański TomaszPoznań1370
Kramer TadeuszPoznań1362
Urban WojciechPoznań1356
Kiszkurno AndrzejPoznań1343
Markiewicz MaciejPoznań1324
Gaweł PiotrPrzemyśl1327
Kokoszkiewicz MarianRadom1418
Oleksik Marcin PawełRadom1404
Krawczyk PawełRadom1391
Sosiński Piotr MRadom1368
Zieliński MarcinRadom1347
Kozłowski JanRadom1322
Zawadzki Krzysztof AleksanderRadom1345
Bać StanisławRzeszów1431
Gaweł PatrycjuszRzeszów1428
Gawron JakubRzeszów1427
Włodyka HubertRzeszów1401
Brózda ŁukaszRzeszów1398
Ziemiński HenrykRzeszów1335
Hanusz WojciechSiedlce1361
Baliński RomanSieradz1412
Różański LeszekSieradz1402
Kamola PiotrSieradz1354
Pilarz TomaszSieradz1324
Snopek ŁukaszSkierniewice1372
Damaz WiesławSkierniewice1370
Ozimek Tomasz MSkierniewice1359
Kuta Artur MSkierniewice1321
Szerszenowicz JacekSłupsk1447
Szerszenowicz TomaszSłupsk1441
Warszewski KarolSłupsk1426
Borys DamianSłupsk1403
Golec Mariusz MSłupsk1388
Piotrowski KrzysztofSłupsk1379
Wszałkowski WojciechSłupsk1371
Golec Michał MSłupsk1363
Sztuczka JanuszSłupsk1345
Gocoł Bartosz HubertSłupsk1340
Golec Marcin MSłupsk1339
Gocoł Jacek GrzegorzSłupsk1338
Jakubiak PawełSuwałki1395
Tuszkowski RyszardSuwałki1369
Roszko Marcin MSuwałki1368
Adamus PrzemysławSuwałki1366
Ziółkowski WojciechSzczecin1439
Brzdęk JacekSzczecin1427
Bekasiak SzymonSzczecin1424
Jóźwiak PiotrSzczecin1420
Waligóra Szymon IgorSzczecin1380
Bęćkowski JarosławSzczecin1373
Bekasiak PawełSzczecin1357
Mucho AndrzejSzczecin1327
Jędral RobertTarnobrzeg1443
Szczęch KrzysztofTarnobrzeg1437
Górski HenrykTarnobrzeg1416
Dudek StanisławTarnobrzeg1411
Kita JanTarnobrzeg1395
Łukasik Andrzej MTarnobrzeg1359
Ilnicki RyszardTarnobrzeg1347
Kiliański Jarosław MTarnobrzeg1334
Nieradka BogdanTarnobrzeg1332
Krakowiak DariuszTarnobrzeg1327
Suryn JacekToruń1426
Rudnicki MarcinToruń1400
Karpiński KrzysztofToruń1397
Pieściński JacekToruń1388
Łąpieś SławomirToruń1381
Wiśniewski MarekToruń1370
Prowancki ZdzisławToruń1324
Rudnicki PiotrToruń1322
Kocoń AdrianWałbrzych1397
Kocoń AleksanderWałbrzych1330
Biereśniewicz WacławWałbrzych1327
Ostrowski JanWarszawa1403
Sius TomaszWarszawa1400
Lubecki Hubert MWarszawa1389
Duplicki JacekWarszawa1372
Ankiewicz TomaszWarszawa1339
Stańczuk KrzysztofWarszawa1337
Gawliński JanuszWarszawa1328
Bednarek TadeuszWarszawa1326
Lissowski KrzysztofWarszawa1322
Smykowski MarcinWłocławek1389
Niedziałek KamilWrocław1424
Czerski PawełWrocław1423
Huminiak TomaszWrocław1420
Janczak KrzysztofWrocław1413
Szpak PiotrWrocław1387
Szary KarolWrocław1371
Szydełko AleksanderWrocław1354
Szober KrzysztofZielona Góra1435
Buda MarekZielona Góra1412
Jaślanek MichałZielona Góra1379
Buda PrzemysławZielona Góra1369
Krasicki PiotrZielona Góra1366
Skowroński JanZielona Góra1353
Szarpak ŁukaszZielona Góra1338
Fiebig MarianZielona Góra1363




Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.