strona główna forum dyskusyjne













ZDOBYWCY WAWRZYNU W ROKU 2012 rok
Zdobyte wawrzyny w 2012 r. wg ZO PZŁ

Ostatnia modyfikacja: 24-10-2017

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Jamróz Kamil Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 493 1465 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 491 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 481 
2Prill Tomasz Elbląg III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  490 1464 
Puchar Targów Poznańskich 487 
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 487 
3Montowski Zbyszko Bydgoszcz I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 489 1462 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 489 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 484 
4Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski  II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 489 1461 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 487 
Finał Ligi Strzeleckiej 485 
5Czerwień Dariusz Piła II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 491 1460 
Finał Ligi Strzeleckiej 485 
Puchar Łuczniczki 484 
6Skibiak Dariusz Elbląg Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 488 1458 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  486 
Puchar FAM Pionki 484 
7Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski Winobranie 487 1457 
Puchar Targów Poznańskich 486 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 484 
8Kraiński Piotr Gdańsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 489 1457 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 486 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 482 
9Włodarczyk Remigiusz Opole Puchar Opolszczyzny 493 1456 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 483 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 480 


WAWRZYN ZŁOTY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
10Huminiak Tomasz Wrocław Memoriał im. Adama Kraińskiego 489 1454 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 485 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 480 
11Goerick Marek Elbląg III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  490 1452 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 481 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 481 
12Górski Henryk Tarnobrzeg Finał Ligi Strzeleckiej 486 1450 
Turniej Chmielakowy 483 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 481 
13Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg Puchar Jesieni 490 1448 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 482 
Puchar FAM Pionki 476 
14Jędral Robert Tarnobrzeg Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 485 1447 
Turniej Chmielakowy 482 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 480 
15Radwański Rafał Krosno II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 484 1447 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 484 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 479 
16Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski Winobranie 485 1445 
Puchar Browninga i Winchestera 480 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 480 
17Smolarski Roman Kielce Puchar Warszawy 493 1445 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 479 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 473 
18Smoliński Piotr Elbląg  III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  484 1444 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 480 
Finał Ligi Strzeleckiej 480 
19Rubiś Mariusz Kraków Puchar Opolszczyzny 485 1442 
Puchar Warszawy 479 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 478 
20Nowicki Karol Olsztyn Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 483 1441 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 479 
Puchar Jezior Mazurskich 479 
21Suryn Jacek Toruń  III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  487 1441 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 477 
Finał Ligi Strzeleckiej 477 
22Szugajew Michał Ciechanów I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 485 1440 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 479 
Puchar FAM Pionki 476 
23Bekasiak Szymon Szczecin Memoriał im. Adama Kraińskiego 483 1437 
Finał Ligi Strzeleckiej 479 
Winobranie 475 
24Gawron Jakub Rzeszów  Puchar FAM Pionki 481 1437 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 479 
Finał Ligi Strzeleckiej 477 
25Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski  I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 485 1436 
Finał Ligi Strzeleckiej 477 
Puchar Browninga i Winchestera 474 
26Pilcicki Bogusław Białystok Finał Ligi Strzeleckiej 482 1433 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 480 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  471 
27Skorobogaty Tadeusz Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 481 1433 
Winobranie 478 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 474 
28Knaga Wojciech pow. Ciechanów Puchar Podlasia 483 1432 
Puchar Warszawy 480 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 469 
29Senger Marcin Piła Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 477 1429 
Finał Ligi Strzeleckiej 477 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 475 
30Bać Stanisław Rzeszów Puchar Jesieni 477 1428 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 476 
Puchar Opolszczyzny 475 
31Żmuda Trzebiatowski Adrian Koszalin Czarny Diament Ziemi Śląskiej 482 1427 
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 473 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 472 
32Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 476 1425 
Winobranie 475 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 474 
33Cichy Dariusz Olsztyn Memoriał im. Adama Kraińskiego 481 1424 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 475 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 468 
34Karpiński Krzysztof Toruń Finał Ligi Strzeleckiej 480 1424 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 475 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  469 
35Pudełko Janusz Kraków III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 478 1424 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 475 
Puchar Warszawy 471 
36Lipiński Jacek Gdańsk Puchar Targów Poznańskich 486 1423 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 473 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 464 
37Adamski Łukasz Opole Finał Ligi Strzeleckiej 475 1422 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 474 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 473 
38Szyłejko Rafał Gdańsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 477 1422 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 476 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 469 
39Turczyn Paweł Ostrołęka II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 475 1422 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 474 
Puchar Targów Poznańskich 473 
40Zawiślan Marcin Nowy Sącz Czarny Diament Ziemi Śląskiej 479 1422 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 473 
Turniej Chmielakowy 470 
41Kocoń Adrian Wałbrzych Winobranie 480 1421 
Puchar Targów Poznańskich 475 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 466 
42Szober Krzysztof Zielona Góra II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 479 1421 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 476 
Winobranie 466 
43Komarewski Tomasz Białystok  Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 483 1420 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 472 
Finał Ligi Strzeleckiej 465 
44Surma Tomasz Łódź Puchar Opolszczyzny 479 1420 
Puchar Warszawy 476 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 465 
45Załoga Paweł Piotrków Trybunalski II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 477 1420 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 472 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 471 
46Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski Puchar Targów Poznańskich 477 1419 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 475 
Puchar Jezior Mazurskich 467 
47Janczak Krzysztof Wrocław Winobranie 478 1419 
Finał Ligi Strzeleckiej 474 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 467 
48Kita Jan Tarnobrzeg  Puchar Prezydenta Miasta Łomży 478 1419 
Puchar Podlasia 475 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 466 
49Mizerski Maciej Lublin III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 474 1419 
Puchar Jezior Mazurskich 473 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 472 
50Fiszer Marcin Poznań  I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 474 1417 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 473 
Puchar Targów Poznańskich 470 
51Adamczyk Bartosz Opole III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 472 1415 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 472 
Finał Ligi Strzeleckiej 471 
52Rudnicki Marcin Toruń  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 475 1414 
Finał Ligi Strzeleckiej 474 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 465 
53Kruszyński Dariusz Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 474 1413 
Puchar Grodu nad Prosną 471 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 468 
54Nowak Lech Poznań III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 478 1413 
Finał Ligi Strzeleckiej 471 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 464 
55Obigło Michał Opole III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 487 1413 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 464 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 462 
56Jóźwiak Piotr Szczecin  Finał Ligi Strzeleckiej 486 1412 
Winobranie 464 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 462 
57Białobrzeski Artur Ostrołęka Puchar Toruńskiej Katarzynki 475 1411 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 469 
Puchar Jesieni 467 
58Godula Mirosław Łomża III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  475 1411 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 470 
Puchar Prezydenta Miasta Łomży 466 
59Sołowiej Cezary Białystok Puchar Podlasia 474 1411 
Finał Ligi Strzeleckiej 474 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 463 
60Bernacki Roman Katowice  I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 481 1410 
Puchar Grodu nad Prosną 467 
Puchar Browninga i Winchestera 462 
61Bogaczyński Grzegorz Kalisz Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 477 1410 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 468 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 465 


WAWRZYN SREBRNY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
62Golec Mariusz Słupsk  Finał Ligi Strzeleckiej 477 1409 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 467 
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 465 
63Hanusz Wojciech Siedlce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 478 1409 
Puchar Jesieni 470 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 461 
64Jendrzejewski Tomasz Ciechanów III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  476 1409 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 469 
Puchar Jezior Mazurskich 464 
65Niczyporuk Leszek Gdańsk Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 481 1409 
Finał Ligi Strzeleckiej 471 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 457 
66Grecki Krzysztof Słupsk  I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 472 1408 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 470 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 466 
67Isaryk Sergiej Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 475 1408 
Puchar Łuczniczki 467 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 466 
68Pankowski Marcin Płock Puchar Warszawy 471 1408 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 469 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 468 
69Bęćkowski Jarosław Szczecin III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 478 1407 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 466 
Puchar Targów Poznańskich 463 
70Olejnik Hubert Wrocław III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 477 1405 
Puchar Grodu nad Prosną 475 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 453 
71Gaweł Patrycjusz Rzeszów Puchar FAM Pionki 476 1404 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 467 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 461 
72Zieliński Marcin Radom  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 476 1403 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 471 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  456 
73Borys Damian Słupsk Puchar Jezior Mazurskich 471 1402 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 468 
Finał Ligi Strzeleckiej 463 
74Jakubiak Paweł Suwałki II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 481 1402 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 463 
Puchar Podlasia 458 
75Święcki Krzysztof Łomża  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 470 1402 
Puchar FAM Pionki 467 
Puchar Jezior Mazurskich 465 
76Łakomy Wojciech Olsztyn Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 472 1401 
Finał Ligi Strzeleckiej 471 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 458 
77Makowski Sławomir pow. Gdańsk Puchar Grodu nad Prosną 476 1401 
Finał Ligi Strzeleckiej 469 
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 456 
78Oleksik Marcin Paweł Radom Turniej Chmielakowy 469 1401 
Puchar Jesieni 467 
Finał Ligi Strzeleckiej 465 
79Szczotka Adam Bielsko Biała Winobranie 473 1401 
Puchar Podlasia 468 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 460 
80Ziółkowski Wojciech Szczecin II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 473 1401 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 468 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 460 
81Modrzejewski Jacek Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 469 1400 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 467 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 464 
82Góral Mariusz Katowice Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 468 1398 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 466 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 464 
83Szymański Tomasz Poznań Puchar Targów Poznańskich 474 1398 
Puchar Prezydenta Miasta Konina 464 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 460 
84Warszewski Karol Słupsk II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 468 1398 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 468 
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 462 
85Czerski Paweł Wrocław III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 475 1397 
Finał Ligi Strzeleckiej 469 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 453 
86Kaczyński Maciej Ostrołęka Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 468 1397 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 468 
Puchar FAM Pionki 461 
87Daukszyc Tadeusz Łódź Puchar FAM Pionki 467 1396 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 470 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 459 
88Gęsiarz Szymon Częstochowa II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 466 1396 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 466 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 464 
89Bałdyga Grzegorz pow. Olsztyn Memoriał im. Adama Kraińskiego 482 1395 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 457 
Finał Ligi Strzeleckiej 456 
90Ilnicki Ryszard Tarnobrzeg Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 469 1395 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 469 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 457 
91Markiewicz Paweł Kielce II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 470 1395 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 468 
Finał Ligi Strzeleckiej 457 
92Piotrowski Krzysztof Słupsk Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 478 1395 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 460 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 457 
93Wójs Artur Nowy Sącz II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 483 1395 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 459 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 453 
94Wróblewski Andrzej Kalisz Puchar Prezydenta Miasta Konina 472 1395 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 464 
*I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 459 
95Kramer Tadeusz Poznań Memoriał im. Adama Kraińskiego 471 1394 
Puchar Grodu nad Prosną 462 
*I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 461 
96Tuszkowski Ryszard Suwałki III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  470 1394 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 462 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 462 
97Buda Marek Zielona Góra Winobranie 467 1393 
Puchar Grodu nad Prosną 465 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 461 
98Damaz Wiesław Skierniewice Puchar Opolszczyzny 468 1393 
Puchar Grodu nad Prosną 463 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 462 
99Włodyka Hubert Rzeszów III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 472 1392 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 461 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 459 
100Mizerski Zbigniew Lublin II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 478 1391 
Finał Ligi Strzeleckiej 457 
Turniej Chmielakowy 456 
101Bella Aleksander Kalisz II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 468 1390 
Puchar Grodu nad Prosną 462 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 460 
102Krawczyk Paweł Radom Puchar FAM Pionki 466 1390 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 465 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  459 
103Stańczuk Krzysztof Warszawa Puchar Browninga i Winchestera 466 1390 
Puchar Warszawy 463 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 461 
104Zawadzki Krzysztof Aleksander Radom III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  484 1389 
Puchar Browninga i Winchestera 456 
Winobranie 449 
105Kokoszkiewicz Marian Radom Puchar Prezydenta Miasta Konina 463 1387 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  463 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 461 
106Miotła Grzegorz Lublin III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 464 1387 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 463 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 460 
107Skonieczny Jarosław Płock Puchar Prezydenta Miasta Konina 467 1386 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 461 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 458 
108Gromacki Krzysztof Olsztyn Memoriał im. Adama Kraińskiego 469 1385 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  461 
Puchar Jezior Mazurskich 455 
109Jaślanek Michał Zielona Góra Czarny Diament Ziemi Śląskiej 472 1385 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 464 
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 449 
110Kołodziej Piotr Kalisz III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 478 1385 
Finał Ligi Strzeleckiej 455 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 452 
111Brózda Łukasz Rzeszów  Finał Ligi Strzeleckiej 465 1384 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 460 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 459 
112Gochnio Jerzy Biała Podlaska Puchar Warszawy 467 1384 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 461 
Puchar Jesieni 456 
113Kurzac Sławomir Piła Winobranie 476 1384 
Finał Ligi Strzeleckiej 455 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 453 
114Pawłowski Wiesław Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich 468 1384 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 464 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 452 
115Demps Krzysztof pow. Gdańsk  Finał Ligi Strzeleckiej 472 1383 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 461 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 450 
116Dudek Stanisław Tarnobrzeg  Finał Ligi Strzeleckiej 466 1383 
Puchar Warszawy 459 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 458 
117Pawszyk Jarosław Olsztyn II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 473 1383 
Puchar Prezydenta Miasta Konina 456 
Puchar Browninga i Winchestera 454 
118Szydełko Aleksander Wrocław  Finał Ligi Strzeleckiej 470 1383 
Puchar Prezydenta Miasta Konina 457 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 456 
119Barański Paweł Piotrków Trybunalski Finał Ligi Strzeleckiej 469 1382 
Puchar FAM Pionki 461 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 452 
120Bekasiak Paweł Szczecin Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 464 1382 
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 459 
Winobranie 459 
121Hajczuk Wiesław Ciechanów Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 468 1382 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 467 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 447 
122Onopiak Ryszard Elbląg Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 466 1382 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 465 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 451 
123Snopek Łukasz Skierniewice III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 475 1382 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 465 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 442 
124Bąkowski Jacek Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 465 1381 
Finał Ligi Strzeleckiej 465 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 451 
125Buda Przemysław Zielona Góra Winobranie 461 1381 
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 460 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 460 
126Mierzejewski Jacek Olsztyn Memoriał im. Adama Kraińskiego 462 1380 
Puchar Jezior Mazurskich 461 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  457 
127Suchodolski Adam Opole III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 463 1380 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 462 
Puchar Opolszczyzny 455 
128Górnik Jerzy Katowice Puchar Grodu nad Prosną 462 1379 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 461 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 456 
129Kneblewski Łukasz Koszalin III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 470 1378 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 459 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 449 
130Kołodziejczyk Zygmunt Kielce II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 466 1378 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 462 
Puchar Grodu nad Prosną 450 
131Cholewa Wacław Bielsko Biała III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 465 1377 
Puchar Warszawy 462 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 450 
132Niedziałek Kamil Wrocław Puchar Dymarek Świętokrzyskich 468 1377 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 464 
Puchar Browninga i Winchestera 445 
133Zielewicz Paweł Łomża II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 476 1377 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 459 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 442 
134Jendrzejewski Waldemar Ciechanów III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  466 1376 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 461 
Finał Ligi Strzeleckiej 449 
135Mróz Szymon Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 467 1375 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 466 
Finał Ligi Strzeleckiej 442 
136Prędki Paweł Kalisz Puchar Łuczniczki 465 1375 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 458 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 452 
137Smykowski Marcin Włocławek III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  461 1375 
Puchar Warszawy 459 
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 455 
138Sosiński Piotr Radom Puchar FAM Pionki 460 1375 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 459 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 456 
139Barszcz Jerzy Kielce II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 463 1374 
Puchar FAM Pionki 458 
Turniej Chmielakowy 453 
140Nieradka Bogdan Tarnobrzeg Puchar Warszawy 469 1374 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 456 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 449 
141Golec Michał Słupsk Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 466 1373 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 459 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 448 
142Rączka Roman Poznań  I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 461 1373 
Puchar Grodu nad Prosną 460 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 452 
143Roszko Marcin Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 466 1373 
Puchar Browninga i Winchestera 456 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 451 
144Walisko Sławomir Opole Czarny Diament Ziemi Śląskiej 469 1373 
Puchar Opolszczyzny 455 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 449 
145Neugebauer Jerzy Olsztyn Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 472 1372 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 457 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 443 
146Paszenda Ryszard Katowice Puchar Opolszczyzny 470 1372 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 453 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 449 
147Markiewicz Maciej Poznań III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 459 1371 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 456 
Finał Ligi Strzeleckiej 456 
148Bazarewski Jerzy Szczecin Winobranie 471 1370 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 457 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 442 
149Duplicki Jacek Warszawa Puchar Warszawy 471 1370 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 452 
Puchar Browninga i Winchestera 447 
150Franczak Tomasz Poznań III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 460 1369 
Puchar Targów Poznańskich 458 
Puchar Prezydenta Miasta Konina 451 
151Jaroń jr. Jan Kraków Puchar Browninga i Winchestera 453 1369 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 467 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 449 
152Maruszak Wojciech, Jerzy Lublin Tarnobrzeski Puchar Wiosny 459 1369 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 456 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 454 
153Furmańczak Tomasz Leszno Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 467 1368 
Puchar Targów Poznańskich 454 
Puchar Prezydenta Miasta Konina 447 
154Król Tadeusz Gorzów Wielkopolski II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 465 1368 
Finał Ligi Strzeleckiej 457 
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 446 
155Kuczyński Bogdan Białystok  Finał Ligi Strzeleckiej 462 1368 
Puchar Podlasia 461 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 445 
156Skowroński Jan Zielona Góra Winobranie 465 1368 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 456 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 447 
157Malinkiewicz Kazimierz Bielsko Biała III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 465 1367 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 451 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 451 
158Witkowski Adam, Jerzy Bydgoszcz Puchar Grodu nad Prosną 456 1367 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 468 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 443 
159Długosz Jacek Opole  I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 470 1366 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 453 
Puchar Grodu nad Prosną 443 
160Jackowski Rafał Krosno Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 459 1366 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 456 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 451 
161Ozimek Tomasz Skierniewice III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 471 1366 
Puchar Warszawy 451 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 444 
162Szarpak Łukasz Zielona Góra Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 460 1366 
Winobranie 459 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 447 
163Woropaj Zbigniew Koszalin Memoriał im. Adama Kraińskiego 484 1366 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 445 
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 437 
164Bieniek Tomasz Olsztyn Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 461 1365 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 455 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 449 
165Kulikowski Marek Białystok II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 457 1365 
Puchar Podlasia 456 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  452 
166Pietrusza Wojciech Piła  Finał Ligi Strzeleckiej 460 1365 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 453 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 452 


WAWRZYN BRĄZOWY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
167Jaczyński Waldemar, Piotr Lublin Puchar Warszawy 467 1364 
Finał Ligi Strzeleckiej 456 
Puchar FAM Pionki 441 
168Pawlak Hubert Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 456 1364 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 455 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 453 
169Szarpak Andrzej Zielona Góra III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 464 1364 
Puchar Grodu nad Prosną 451 
Puchar Opolszczyzny 449 
170Parda Marek pow. Ciechanów  Finał Ligi Strzeleckiej 460 1363 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 456 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  447 
171Fiebig Marian Zielona Góra  I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 457 1361 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 452 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 452 
172Pieściński Jacek Toruń III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  457 1361 
Finał Ligi Strzeleckiej 453 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 451 
173Gawdzik Michał Katowice Czarny Diament Ziemi Śląskiej 454 1360 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 453 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 453 
174Golec Marcin Słupsk Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 455 1360 
Finał Ligi Strzeleckiej 453 
Puchar Targów Poznańskich 452 
175Olkowski Marek Elbląg Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 472 1360 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  450 
Turniej Chmielakowy 438 
176Kazbieruk Grzegorz Łomża Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 466 1358 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 449 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 443 
177Kubiak Janusz Piotrków Trybunalski  Finał Ligi Strzeleckiej 454 1358 
Puchar Grodu nad Prosną 453 
Puchar Browninga i Winchestera 451 
178Przeorek Jerzy Ciechanów Puchar Warszawy 464 1358 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 449 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 445 
179Wiśniewski Marek Toruń III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  454 1358 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 453 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 451 
180Biereśniewicz Wacław Wałbrzych Puchar Grodu nad Prosną 456 1357 
Puchar Opolszczyzny 453 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 448 
181Franczak Leszek Poznań Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 456 1357 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 452 
Puchar Targów Poznańskich 449 
182Lubecki Hubert Warszawa III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  453 1356 
Puchar Warszawy 453 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 450 
183Niedziałek Zbigniew Szczecin  Winobranie 463 1356 
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 451 
Finał Ligi Strzeleckiej 442 
184Czerwień Józef Piła III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 455 1355 
Finał Ligi Strzeleckiej 451 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 449 
185Łąpieś Sławomir Toruń  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 454 1354 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 451 
Finał Ligi Strzeleckiej 449 
186Molski Krzysztof Białystok III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  460 1354 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 448 
Puchar Prezydenta Miasta Łomży 446 
187Piecuch Piotr Chełm II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 452 1353 
Turniej Chmielakowy 451 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 450 
188Jóźwik Olaf Krosno II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 460 1352 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 454 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 438 
189Kubiak Waldemar Krosno III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 459 1352 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 454 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 439 
190Cieplik Waldemar Opole Finał Ligi Strzeleckiej 460 1351 
Puchar Targów Poznańskich 458 
Puchar Grodu nad Prosną 433 
191Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski  III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 457 1351 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 454 
Finał Ligi Strzeleckiej 440 
192Klaman Andrzej Gdańsk Memoriał im. Adama Kraińskiego 462 1351 
Finał Ligi Strzeleckiej 453 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 436 
193Maciejczyk Marek Kraków Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 466 1351 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 452 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 433 
194Baliński Roman Sieradz Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 457 1350 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 449 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 444 
195Brózda Krzysztof Rzeszów Finał Ligi Strzeleckiej 466 1349 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 447 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 436 
196Kawalec Andrzej pow. Zamość III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 463 1349 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 445 
Puchar Warszawy 441 
197Garkowski Jakub pow. Białystok Finał Ligi Strzeleckiej 461 1348 
Puchar Podlasia 445 
Puchar Jezior Mazurskich 442 
198Świeboda Robert Lublin  II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 456 1347 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 446 
Finał Ligi Strzeleckiej 445 
199Andrzejczyk Paweł Koszalin Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 459 1345 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 454 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 432 
200Feduszko Mariusz Zamość II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 458 1345 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 445 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 442 
201Baliński Rafał Sieradz Puchar Grodu nad Prosną 455 1344 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 446 
Puchar Prezydenta Miasta Konina 443 
202Daniec Jan Poznań Puchar Toruńskiej Katarzynki 459 1344 
Winobranie 449 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 436 
203Sidoruk Andrzej pow. Zielona Góra III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 463 1344 
Puchar Opolszczyzny 449 
Winobranie 432 
204Wąsowski Kazimierz Biała Podlaska Turniej Chmielakowy 458 1344 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 444 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 442 
205Karp Maciej Nowy Sącz II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 459 1343 
Puchar Browninga i Winchestera 447 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 437 
206Malinkiewicz Tomasz pow. Bielsko Biała III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 458 1343 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 451 
Puchar Opolszczyzny 434 
207Pauś Mariusz Kalisz III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 464 1343 
Puchar Grodu nad Prosną 458 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 421 
208Sikora Rafał Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 456 1343 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 454 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 433 
209Matysiewicz Jarosław Łomża  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 449 1342 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  449 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 444 
210Podolski Roman Gdańsk  Memoriał im. Adama Kraińskiego 452 1342 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 450 
Finał Ligi Strzeleckiej 440 
211Gocoł Jacek Grzegorz Słupsk Puchar Jezior Mazurskich 457 1341 
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 443 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 441 
212Urban Wojciech Poznań Finał Ligi Strzeleckiej 466 1341 
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 450 
Winobranie 425 
213Ostrowski Jan Warszawa  Puchar Prezydenta Miasta Łomży 462 1340 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 454 
Puchar FAM Pionki 424 
214Jakubiak Konrad Bogumił Radom Puchar Jesieni 453 1339 
Puchar Warszawy 446 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 440 
215Najda Stanisław Łomża III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  448 1339 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 446 
Puchar Prezydenta Miasta Łomży 445 
216Ankiewicz Tomasz Warszawa Puchar Grodu nad Prosną 462 1338 
Puchar Warszawy 445 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 431 
217Gąssowski Wojciech Ostrołęka Puchar Warszawy 449 1338 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 445 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 444 
218Jasiorowski Jan Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 451 1338 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  447 
Puchar Targów Poznańskich 440 
219Maciąg Andrzej, Jan Chełm Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 450 1338 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 447 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 441 
220Muszyński Wojciech Gdańsk  I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 455 1338 
Finał Ligi Strzeleckiej 443 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 440 
221Gocoł Bartosz Hubert Słupsk Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 459 1336 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 441 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 436 
222Ostrowski Arkadiusz Elbląg Puchar Grodu nad Prosną 447 1336 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 446 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 443 
223Pulikowski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 454 1335 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 446 
Puchar Targów Poznańskich 435 
224Szpak Piotr Wrocław Finał Ligi Strzeleckiej 453 1334 
Puchar Grodu nad Prosną 451 
Puchar Opolszczyzny 430 
225Kukułka Karol Łódź Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 454 1333 
Puchar Grodu nad Prosną 450 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 429 
226Biernat Stanisław Gorzów Wielkopolski Puchar Toruńskiej Katarzynki 468 1332 
Winobranie 438 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 426 
227Kokociński Mirosław Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 458 1332 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 441 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 433 
228Wojtyniak Andrzej Leszno Puchar Grodu nad Prosną 454 1331 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 442 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 435 
229Soberka Waldemar Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny 454 1330 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 448 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 428 
230Deja Krzysztof Bydgoszcz Finał Ligi Strzeleckiej 444 1329 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 443 
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 442 
231Kocoń Aleksander Wałbrzych Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 448 1329 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 442 
Puchar Opolszczyzny 439 
232Skrzypczyński Grzegorz Sieradz II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 462 1329 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 447 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 420 
233Sztajner Mariusz Częstochowa Puchar Opolszczyzny 454 1329 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 439 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 436 
234Wszałkowski Wojciech Słupsk Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 451 1329 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 445 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 433 
235Niemiec Piotr Elbląg III Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg  463 1328 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 448 
Puchar Browninga i Winchestera 417 
236Kudlaszyk Hubert Gorzów Wielkopolski Winobranie 466 1327 
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua 441 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 420 
237Mężyk Dariusz Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 455 1325 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 445 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 425 
238Bogdański Maciej Katowice Czarny Diament Ziemi Śląskiej 462 1324 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 435 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 427 
239Jędros Witold Kalisz Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 446 1324 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 443 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 435 
240Polski Robert Zamość Turniej Chmielakowy 449 1324 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 439 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 436 
241Grela Adrian Opole  Czarny Diament Ziemi Śląskiej 450 1323 
Memoriał im. Adama Kraińskiego 444 
Finał Ligi Strzeleckiej 429 
242Gruza Stanisław Krosno II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 449 1323 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 447 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 427 
243Piosek Piotr Opole II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 446 1323 
Puchar Opolszczyzny 442 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 435 
244Szary Karol Wrocław II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 452 1323 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 441 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 430 
245Grzybowski Zbigniew Radom III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 449 1322 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 441 
Puchar Podlasia 432 
246Prowancki Zdzisław Toruń Memoriał im. Adama Kraińskiego 445 1322 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 441 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 436 
247Ryś Jacek pow. Warszawa Puchar Grodu nad Prosną 458 1322 
Puchar Opolszczyzny 442 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Biała Podlaska 422 
248Jechna Artur Ostrołęka  I Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 460 1320 
Puchar Warszawy 441 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 419 




Zarząd OkręgowyDiamentZłotySrebrnyBrązowyRazem
Biała Podlaska00112
Białystok03227
Bielsko Biała00325
Bydgoszcz10326
Chełm00022
Ciechanów02327
Częstochowa00112
Elbląg22138
Gdańsk12339
Gorzów Wielk.14139
Jelenia Góra00000
Kalisz016411
Katowice01326
Kielce12306
Konin00000
Koszalin01214
Kraków02114
Krosno01135
Legnica00000
Leszno00112
Lublin01326
Łomża01236
Łódź01113
Nowy Sącz01113
Olsztyn028010
Opole133310
Ostrołęka02125
Piła11215
Piotrków Tryb.12126
Płock00202
Poznań025310
Przemyśl00000
Radom006410
Rzeszów02316
Siedlce00101
Sieradz00033
Skierniewice00303
Słupsk006410
Suwałki00303
Szczecin02417
Tarnobrzeg04307
Tarnów00000
Toruń03047
Wałbrzych01023
Warszawa00246
Włocławek00101
Wrocław02428
Zamość00033
Zielona Góra01539
RAZEM95210582248


Nazwisko i imięZarząd OkręgowyPunkty
Gochnio JerzyBiała Podlaska1384
Wąsowski KazimierzBiała Podlaska1344
Pilcicki BogusławBiałystok1433
Komarewski TomaszBiałystok1420
Sołowiej CezaryBiałystok1411
Kuczyński BogdanBiałystok1368
Kulikowski MarekBiałystok1365
Molski KrzysztofBiałystok1354
Garkowski JakubBiałystok1348
Szczotka AdamBielsko Biała1401
Cholewa WacławBielsko Biała1377
Malinkiewicz KazimierzBielsko Biała1367
Malinkiewicz Tomasz MBielsko Biała1343
Soberka WaldemarBielsko Biała1330
Montowski ZbyszkoBydgoszcz1462
Isaryk SergiejBydgoszcz1408
Modrzejewski JacekBydgoszcz1400
Witkowski Adam, JerzyBydgoszcz1367
Kokociński MirosławBydgoszcz1332
Deja KrzysztofBydgoszcz1329
Piecuch PiotrChełm1353
Maciąg Andrzej, JanChełm1338
Szugajew MichałCiechanów1440
Knaga Wojciech MCiechanów1432
Jendrzejewski TomaszCiechanów1409
Hajczuk WiesławCiechanów1382
Jendrzejewski WaldemarCiechanów1376
Parda Marek MCiechanów1363
Przeorek JerzyCiechanów1358
Gęsiarz SzymonCzęstochowa1396
Sztajner MariuszCzęstochowa1329
Prill TomaszElbląg1464
Skibiak DariuszElbląg1458
Goerick MarekElbląg1452
Smoliński PiotrElbląg1444
Onopiak RyszardElbląg1382
Olkowski MarekElbląg1360
Ostrowski ArkadiuszElbląg1336
Niemiec PiotrElbląg1328
Kraiński PiotrGdańsk1457
Lipiński JacekGdańsk1423
Szyłejko RafałGdańsk1422
Niczyporuk LeszekGdańsk1409
Makowski Sławomir MGdańsk1401
Demps Krzysztof MGdańsk1383
Klaman AndrzejGdańsk1351
Podolski RomanGdańsk1342
Muszyński WojciechGdańsk1338
Kołodziński JacekGorzów Wielkopolski1457
Bialic JuliuszGorzów Wielkopolski1445
Skorobogaty TadeuszGorzów Wielkopolski1433
Gałęcki BogdanGorzów Wielkopolski1425
Jachimiak Jan LeszekGorzów Wielkopolski1419
Król TadeuszGorzów Wielkopolski1368
Pulikowski EugeniuszGorzów Wielkopolski1335
Biernat StanisławGorzów Wielkopolski1332
Kudlaszyk HubertGorzów Wielkopolski1327
Bogaczyński GrzegorzKalisz1410
Wróblewski AndrzejKalisz1395
Bella AleksanderKalisz1390
Kołodziej PiotrKalisz1385
Bąkowski JacekKalisz1381
Mróz SzymonKalisz1375
Prędki PawełKalisz1375
Pawlak HubertKalisz1364
Pauś MariuszKalisz1343
Sikora RafałKalisz1343
Jędros WitoldKalisz1324
Bernacki RomanKatowice1410
Góral MariuszKatowice1398
Górnik JerzyKatowice1379
Paszenda RyszardKatowice1372
Gawdzik MichałKatowice1360
Bogdański MaciejKatowice1324
Jamróz KamilKielce1465
Smolarski RomanKielce1445
Kruszyński DariuszKielce1413
Markiewicz PawełKielce1395
Kołodziejczyk ZygmuntKielce1378
Barszcz JerzyKielce1374
Żmuda Trzebiatowski AdrianKoszalin1427
Kneblewski ŁukaszKoszalin1378
Woropaj ZbigniewKoszalin1366
Andrzejczyk PawełKoszalin1345
Rubiś MariuszKraków1442
Pudełko JanuszKraków1424
Jaroń jr. JanKraków1369
Maciejczyk MarekKraków1351
Radwański RafałKrosno1447
Jackowski RafałKrosno1366
Jóźwik OlafKrosno1352
Kubiak WaldemarKrosno1352
Gruza StanisławKrosno1323
Furmańczak TomaszLeszno1368
Wojtyniak AndrzejLeszno1331
Mizerski MaciejLublin1419
Mizerski ZbigniewLublin1391
Miotła GrzegorzLublin1387
Maruszak Wojciech, JerzyLublin1369
Jaczyński Waldemar, PiotrLublin1364
Świeboda RobertLublin1347
Godula MirosławŁomża1411
Święcki KrzysztofŁomża1402
Zielewicz PawełŁomża1377
Kazbieruk GrzegorzŁomża1358
Matysiewicz JarosławŁomża1342
Najda StanisławŁomża1339
Surma TomaszŁódź1420
Daukszyc TadeuszŁódź1396
Kukułka KarolŁódź1333
Zawiślan MarcinNowy Sącz1422
Wójs ArturNowy Sącz1395
Karp MaciejNowy Sącz1343
Nowicki KarolOlsztyn1441
Cichy DariuszOlsztyn1424
Łakomy WojciechOlsztyn1401
Bałdyga Grzegorz MOlsztyn1395
Gromacki KrzysztofOlsztyn1385
Pawłowski WiesławOlsztyn1384
Pawszyk JarosławOlsztyn1383
Mierzejewski JacekOlsztyn1380
Neugebauer JerzyOlsztyn1372
Bieniek TomaszOlsztyn1365
Włodarczyk RemigiuszOpole1456
Adamski ŁukaszOpole1422
Adamczyk BartoszOpole1415
Obigło MichałOpole1413
Suchodolski AdamOpole1380
Walisko SławomirOpole1373
Długosz JacekOpole1366
Cieplik WaldemarOpole1351
Grela AdrianOpole1323
Piosek PiotrOpole1323
Turczyn PawełOstrołęka1422
Białobrzeski ArturOstrołęka1411
Kaczyński MaciejOstrołęka1397
Gąssowski WojciechOstrołęka1338
Jechna ArturOstrołęka1320
Czerwień DariuszPiła1460
Senger MarcinPiła1429
Kurzac SławomirPiła1384
Pietrusza WojciechPiła1365
Czerwień JózefPiła1355
Cybula RyszardPiotrków Trybunalski1461
Grabałowski ZbigniewPiotrków Trybunalski1436
Załoga PawełPiotrków Trybunalski1420
Barański PawełPiotrków Trybunalski1382
Kubiak JanuszPiotrków Trybunalski1358
Dylewski GrzegorzPiotrków Trybunalski1351
Pankowski MarcinPłock1408
Skonieczny JarosławPłock1386
Fiszer MarcinPoznań1417
Nowak LechPoznań1413
Szymański TomaszPoznań1398
Kramer TadeuszPoznań1394
Rączka RomanPoznań1373
Markiewicz MaciejPoznań1371
Franczak TomaszPoznań1369
Franczak LeszekPoznań1357
Daniec JanPoznań1344
Urban WojciechPoznań1341
Zieliński MarcinRadom1403
Oleksik Marcin PawełRadom1401
Krawczyk PawełRadom1390
Zawadzki Krzysztof AleksanderRadom1389
Kokoszkiewicz MarianRadom1387
Sosiński PiotrRadom1375
Jakubiak Konrad BogumiłRadom1339
Jasiorowski JanRadom1338
Mężyk DariuszRadom1325
Grzybowski ZbigniewRadom1322
Gawron JakubRzeszów1437
Bać StanisławRzeszów1428
Gaweł PatrycjuszRzeszów1404
Włodyka HubertRzeszów1392
Brózda ŁukaszRzeszów1384
Brózda KrzysztofRzeszów1349
Hanusz WojciechSiedlce1409
Baliński RomanSieradz1350
Baliński RafałSieradz1344
Skrzypczyński GrzegorzSieradz1329
Damaz WiesławSkierniewice1393
Snopek ŁukaszSkierniewice1382
Ozimek TomaszSkierniewice1366
Golec MariuszSłupsk1409
Grecki KrzysztofSłupsk1408
Borys DamianSłupsk1402
Warszewski KarolSłupsk1398
Piotrowski KrzysztofSłupsk1395
Golec MichałSłupsk1373
Golec MarcinSłupsk1360
Gocoł Jacek GrzegorzSłupsk1341
Gocoł Bartosz HubertSłupsk1336
Wszałkowski WojciechSłupsk1329
Jakubiak PawełSuwałki1402
Tuszkowski RyszardSuwałki1394
Roszko MarcinSuwałki1373
Bekasiak SzymonSzczecin1437
Jóźwiak PiotrSzczecin1412
Bęćkowski JarosławSzczecin1407
Ziółkowski WojciechSzczecin1401
Bekasiak PawełSzczecin1382
Bazarewski JerzySzczecin1370
Niedziałek ZbigniewSzczecin1356
Górski HenrykTarnobrzeg1450
Szczęch KrzysztofTarnobrzeg1448
Jędral RobertTarnobrzeg1447
Kita JanTarnobrzeg1419
Ilnicki RyszardTarnobrzeg1395
Dudek StanisławTarnobrzeg1383
Nieradka BogdanTarnobrzeg1374
Suryn JacekToruń1441
Karpiński KrzysztofToruń1424
Rudnicki MarcinToruń1414
Pieściński JacekToruń1361
Wiśniewski MarekToruń1358
Łąpieś SławomirToruń1354
Prowancki ZdzisławToruń1322
Kocoń AdrianWałbrzych1421
Biereśniewicz WacławWałbrzych1357
Kocoń AleksanderWałbrzych1329
Stańczuk KrzysztofWarszawa1390
Duplicki JacekWarszawa1370
Lubecki HubertWarszawa1356
Ostrowski JanWarszawa1340
Ankiewicz TomaszWarszawa1338
Ryś Jacek MWarszawa1322
Smykowski MarcinWłocławek1375
Huminiak TomaszWrocław1454
Janczak KrzysztofWrocław1419
Olejnik HubertWrocław1405
Czerski PawełWrocław1397
Szydełko AleksanderWrocław1383
Niedziałek KamilWrocław1377
Szpak PiotrWrocław1334
Szary KarolWrocław1323
Kawalec AndrzejZamość1349
Feduszko MariuszZamość1345
Polski RobertZamość1324
Szober KrzysztofZielona Góra1421
Buda MarekZielona Góra1393
Jaślanek MichałZielona Góra1385
Buda PrzemysławZielona Góra1381
Skowroński JanZielona Góra1368
Szarpak ŁukaszZielona Góra1366
Szarpak AndrzejZielona Góra1364
Fiebig MarianZielona Góra1361
Sidoruk Andrzej MZielona Góra1344




Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.