strona główna forum dyskusyjne













ZDOBYWCY WAWRZYNU W ROKU 2013 rok
Zdobyte wawrzyny w 2013 r. wg ZO PZŁ

Ostatnia modyfikacja: 05-06-2017

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Jamróz Kamil Kielce Puchar Swarovski Optik  490 1463 
Finał Ligi Strzeleckiej 488 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 485 
2Włodarczyk Remigiusz Opole Puchar Winobrania 490 1460 
Finał Ligi Strzeleckiej 489 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 481 
3Czerwień Dariusz Piła Puchar Prezydenta miasta Piły 489 1457 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 485 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 483 
4Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 491 1457 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 486 
Finał Ligi Strzeleckiej 480 
5Radwański Rafał Krosno III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 492 1457 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 483 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 482 
6Górski Henryk Tarnobrzeg Puchar Swarovski Optik  489 1456 
Puchar Podlasia 484 
Finał Ligi Strzeleckiej 483 
7Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 488 1455 
Puchar Winobrania 484 
Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 483 


WAWRZYN ZŁOTY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
8Adamski Łukasz Opole III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 490 1453 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 484 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 479 
9Furmańczak Tomasz Leszno III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 489 1451 
Puchar Targów Poznańskich 482 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 480 
10Prill Tomasz Elbląg I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 486 1451 
Puchar Łuczniczki 483 
Toruńska Katarzynka 482 
11Jędral Robert Tarnobrzeg Puchar Warszawy 487 1448 
Memoriał Adama Kraińskiego 483 
Finał Ligi Strzeleckiej 478 
12Skibiak Dariusz Elbląg Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 482 1444 
Memoriał Adama Kraińskiego 481 
Finał Ligi Strzeleckiej 481 
13Smolarski Roman Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 482 1443 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 481 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 480 
14Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 488 1443 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 478 
Puchar Opolszczyzny 477 
15Marlęga Sławomir Ciechanów II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 488 1441 
Puchar Stock Polska 477 
Memoriał Adama Kraińskiego 476 
16Bać Stanisław Rzeszów Puchar Warszawy 483 1440 
Puchar Swarovski Optik  482 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 475 
17Huminiak Tomasz Wrocław Krajowy Konkurs Kół Łowieckich  482 1439 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 480 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 477 
18Szugajew Michał Ciechanów Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 483 1439 
Puchar Warszawy 481 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 475 
19Stańczuk Krzysztof Warszawa III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 484 1438 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 479 
Puchar Stock Polska 475 
20Smoliński Piotr Elbląg Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 485 1437 
Puchar Swarovski Optik  480 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 472 
21Burak Andrzej Białystok II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 481 1436 
Turniej Chmielakowy 480 
Puchar Jezior Mazurskich 475 
22Maruszak Wojciech, Jerzy Lublin III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 488 1434 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 479 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 467 
23Pankowski Marcin Płock Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 486 1434 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 475 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 473 
24Nowak Lech Poznań II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 481 1432 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 478 
Finał Ligi Strzeleckiej 473 
25Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 479 1431 
Puchar Prezydenta miasta Piły 476 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 476 
26Jóźwiak Piotr Szczecin III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 481 1431 
Puchar Winobrania 479 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 471 
27Fiszer Marcin Poznań Puchar Winobrania 487 1430 
Finał Ligi Strzeleckiej 473 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 470 
28Mizerski Maciej Lublin I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 477 1430 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 477 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 476 
29Pudełko Janusz Kraków Memoriał Adama Kraińskiego 481 1430 
Puchar Winobrania 475 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 474 
30Szymański Tomasz Poznań Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 481 1430 
Puchar Prezydenta miasta Piły 475 
Puchar Targów Poznańskich 474 
31Ziółkowski Wojciech Szczecin III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 480 1430 
Puchar Stock Polska 479 
Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 471 
32Gawron Jakub Rzeszów Puchar Grodu nad Prosną 482 1428 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich  475 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 471 
33Knaga Wojciech Ciechanów I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 476 1427 
Puchar Jezior Mazurskich 476 
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 475 
34Święcki Krzysztof Łomża Puchar Warszawy 490 1427 
Puchar Jezior Mazurskich 477 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 460 
35Senger Marcin Piła II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 482 1426 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 478 
Finał Ligi Strzeleckiej 466 
36Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 485 1425 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 472 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 468 
37Franczak Mariusz Leszno Memoriał Adama Kraińskiego 486 1425 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 470 
Puchar Prezydenta miasta Piły 469 
38Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 483 1425 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 478 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 464 
39Rubiś Mariusz Kraków II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 477 1424 
Memoriał Adama Kraińskiego 474 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 473 
40Bąkowski Jacek Kalisz I Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 479 1423 
Puchar Opolszczyzny 474 
Puchar Łuczniczki 470 
41Goerick Marek Elbląg Puchar Swarovski Optik  487 1421 
Puchar Łuczniczki 474 
Finał Ligi Strzeleckiej 460 
42Oleksik Marcin Paweł Radom III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 476 1421 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 474 
Puchar Swarovski Optik  471 
43Tuszkowski Ryszard Suwałki Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 477 1421 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich  473 
Puchar Podlasia 471 
44Bęćkowski Jarosław Szczecin Puchar Winobrania 480 1418 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 471 
Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 467 
45Daukszys Tadeusz Łódź Puchar Warszawy 479 1418 
Puchar Swarovski Optik  477 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 462 
46Rudnicki Marcin Toruń II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 476 1418 
Memoriał Adama Kraińskiego 475 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 467 
47Jackowski Rafał Krosno III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 481 1417 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 473 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 463 
48Neneman Tomasz Konin Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 474 1417 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 472 
Puchar Prezydenta miasta Łomży 471 
49Suryn Jacek Toruń Toruńska Katarzynka 481 1417 
Puchar Targów Poznańskich 474 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 462 
50Białobrzeski Artur Ostrołęka Puchar Podlasia 482 1416 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 473 
Puchar Browninga i Winchestera 461 
51Komarewski Tomasz Białystok II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 477 1416 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 474 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 465 
52Andrzejczyk Paweł Koszalin II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 488 1415 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 466 
Memoriał Adama Kraińskiego 461 
53Gochnio Jerzy Biała Podlaska Puchar Warszawy 475 1414 
Puchar Jezior Mazurskich 473 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 466 
54Góral Mariusz Katowice Finał Ligi Strzeleckiej 485 1414 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 469 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 460 
55Skonieczny Jarosław Płock Puchar Winobrania 474 1414 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 470 
Puchar Stock Polska 470 
56Turczyn Paweł Ostrołęka Puchar Stock Polska 475 1414 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 470 
Puchar Targów Poznańskich 469 
57Demps Krzysztof Gdańsk II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 479 1413 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 469 
Memoriał Adama Kraińskiego 465 
58Kazbieruk Grzegorz Łomża II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 476 1413 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 476 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 461 
59Kraiński Piotr Gdańsk I Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 476 1413 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 469 
Finał Ligi Strzeleckiej 468 
60Sołowiej Cezary Białystok II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 477 1413 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich  469 
Puchar Podlasia 467 
61Różański Leszek Sieradz I Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 474 1412 
Puchar Swarovski Optik  471 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 467 
62Szarpak Łukasz Zielona Góra Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 480 1412 
Puchar Winobrania 469 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 463 
63Kita Jan Tarnobrzeg Turniej Chmielakowy 471 1411 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 470 
Finał Ligi Strzeleckiej 470 
64Kneblewski Łukasz Koszalin Finał Ligi Strzeleckiej 475 1411 
Puchar Prezydenta miasta Piły 473 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 463 
65Pióro Robert Siedlce II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 477 1411 
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 467 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 467 
66Bałdyga Grzegorz Olsztyn III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 471 1410 
Puchar Łuczniczki 471 
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 468 
67Modrzejewski Jacek Bydgoszcz Puchar Winobrania 481 1410 
Puchar Opolszczyzny 469 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 460 


WAWRZYN SREBRNY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
68Golec Mariusz Słupsk Krajowy Konkurs Kół Łowieckich  478 1409 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 466 
Puchar Targów Poznańskich 465 
69Szarpak Andrzej Zielona Góra Puchar Grodu nad Prosną 479 1408 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 467 
Puchar Winobrania 462 
70Szczotka Adam Bielsko Biała III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 471 1408 
Puchar Podlasia 470 
Puchar Grodu nad Prosną 467 
71Dudek Stanisław Tarnobrzeg Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 480 1407 
Turniej Chmielakowy 467 
Finał Ligi Strzeleckiej 460 
72Pietrusza Wojciech Piła I Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 479 1407 
Puchar Prezydenta miasta Piły 465 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 463 
73Pilcicki Bogusław Białystok II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 471 1407 
Finał Ligi Strzeleckiej 469 
Puchar Warszawy 467 
74Piotrowski Krzysztof Słupsk II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 480 1406 
Finał Ligi Strzeleckiej 465 
Memoriał Adama Kraińskiego 461 
75Szober Krzysztof Zielona Góra Krajowy Konkurs Kół Łowieckich  474 1406 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 467 
Puchar Winobrania 465 
76Zmuda Trzebiatowski Adrian Koszalin Memoriał Adama Kraińskiego 470 1406 
Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 469 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 467 
77Borys Damian Słupsk Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 477 1405 
Puchar Prezydenta miasta Piły 465 
Puchar Jezior Mazurskich 463 
78Gawdzik Michał Katowice Czarny Diament Ziemi Śląskiej 471 1405 
Puchar Swarovski Optik  467 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 467 
79Karpiński Krzysztof Toruń II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 474 1405 
Finał Ligi Strzeleckiej 468 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 463 
80Makowski Sławomir Gdańsk II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 471 1405 
Memoriał Adama Kraińskiego 468 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 466 
81Kocoń Adrian Wałbrzych Puchar Targów Poznańskich 480 1404 
Puchar Winobrania 463 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 461 
82Mińszczak Dariusz Piotrków Trybunalski II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 471 1404 
Puchar Swarovski Optik  467 
Puchar Warszawy 466 
83Kruszyński Dariusz Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 471 1403 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 468 
Puchar Grodu nad Prosną 464 
84Adamczyk Bartosz Opole Puchar Opolszczyzny 471 1401 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 466 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 464 
85Gęsiarz Szymon Częstochowa Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 477 1401 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 464 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 460 
86Kurzyński Andrzej Elbląg II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 474 1401 
Puchar Stock Polska 466 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 461 
87Ruta Mirosław Bydgoszcz Puchar Winobrania 475 1401 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 468 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 458 
88Surma Tomasz Łódź Puchar Swarovski Optik  473 1401 
Puchar Grodu nad Prosną 469 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 459 
89Wiśniewski Marek Toruń Toruńska Katarzynka 476 1401 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 470 
Puchar Łuczniczki 455 
90Jakubiak Paweł Suwałki Puchar Stock Polska 474 1400 
Turniej Chmielakowy 464 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 462 
91Kamiński Krzysztof Warszawa II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 476 1399 
Finał Ligi Strzeleckiej 464 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 459 
92Krawczyk Paweł Radom Puchar Puszczy Kurpiowskiej 468 1399 
Puchar Swarovski Optik  467 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 464 
93Radzimski Leszek  Puchar Prezydenta miasta Piły 475 1399 
Puchar Targów Poznańskich 464 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 460 
94Karpiński Andrzej Bydgoszcz III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 472 1398 
Puchar Łuczniczki 464 
Memoriał Adama Kraińskiego 462 
95Lipiński Jacek Gdańsk II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 473 1398 
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 463 
Puchar Stock Polska 462 
96Niemiec Piotr Elbląg Puchar Stock Polska 471 1398 
Finał Ligi Strzeleckiej 464 
Puchar Targów Poznańskich 463 
97Skorobogaty Tadeusz Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 483 1398 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 462 
Puchar Prezydenta miasta Piły 453 
98Buda Marek Zielona Góra Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 468 1397 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich  467 
Puchar Grodu nad Prosną 462 
99Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 472 1397 
Puchar Winobrania 463 
Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 462 
100Górnik Jerzy Katowice Finał Ligi Strzeleckiej 468 1396 
Puchar Jesieni 466 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 462 
101Hanusz Wojciech Siedlce III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 472 1396 
Puchar Swarovski Optik  468 
Puchar Warszawy 456 
102Golec Michał Słupsk Puchar Targów Poznańskich 473 1395 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 464 
Finał Ligi Strzeleckiej 458 
103Ficek Michał Bielsko Biała I Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 466 1394 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 465 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 463 
104Kubiak Waldemar Krosno III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 476 1394 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 460 
Turniej Chmielakowy 458 
105Ryś Jacek Warszawa Puchar Warszawy 468 1394 
Puchar Grodu nad Prosną 465 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 461 
106Golec Marcin Słupsk II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 469 1393 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 465 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 459 
107Kamiński Ryszard Warszawa II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 467 1393 
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 464 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 462 
108Mękal Krzysztof Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 468 1393 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 467 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich  458 
109Ostrowski Arkadiusz Elbląg Memoriał Adama Kraińskiego 469 1393 
Puchar Warszawy 463 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich  461 
110Szpak Piotr Wrocław Puchar Prezydenta miasta Konina 468 1392 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 462 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 462 
111Lewandowski Marcin Konin II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 472 1391 
Puchar Prezydenta miasta Łomży 461 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 458 
112Łakomy Wojciech Olsztyn Puchar Stock Polska 467 1391 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 462 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 462 
113Obigło Michał Opole III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 475 1390 
Puchar Grodu nad Prosną 459 
Puchar Opolszczyzny 456 
114Szyłejko Rafał Gdańsk I Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 474 1390 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 460 
Memoriał Adama Kraińskiego 456 
115Sosiński Piotr Radom Memoriał Adama Kraińskiego 470 1389 
Puchar Swarovski Optik  463 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 456 
116Zawadzki Krzysztof Aleksander Radom Puchar Stock Polska 474 1389 
Puchar Warszawy 461 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 454 
117Mielczarkowski Waldemar Piotrków Trybunalski Puchar Opolszczyzny 474 1388 
Puchar Warszawy 470 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 444 
118Mizerski Zbigniew Lublin III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 477 1388 
Puchar Jezior Mazurskich 458 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 453 
119Kowalski Jan Opole Puchar Opolszczyzny 475 1387 
Finał Ligi Strzeleckiej 459 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 453 
120Niedziałek Kamil Wrocław Puchar Stock Polska 468 1386 
Puchar Jezior Mazurskich 466 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 452 
121Wenerski Andrzej Koszalin Puchar Prezydenta miasta Piły 475 1386 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 461 
Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 450 
122Kulikowski Marek Białystok Puchar Podlasia 470 1385 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 468 
Puchar Prezydenta miasta Łomży 447 
123Najda Stanisław Łomża II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 464 1385 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 461 
Puchar Podlasia 460 
124Walisko Sławomir Opole Puchar Opolszczyzny 466 1384 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 459 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 459 
125Niczyporuk Leszek Gdańsk II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 467 1383 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 458 
Memoriał Adama Kraińskiego 458 
126Włodyka Hubert Rzeszów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 467 1383 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 458 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 458 
127Barszcz Jerzy Kielce Finał Ligi Strzeleckiej 465 1382 
Puchar Swarovski Optik  463 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 454 
128Gaweł Patrycjusz Rzeszów II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 464 1382 
Puchar Jesieni 460 
Toruńska Katarzynka 458 
129Nowicki Karol Olsztyn III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 468 1382 
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 460 
Finał Ligi Strzeleckiej 454 
130Baliński Roman Sieradz III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 474 1381 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 462 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 445 
131Kostrzewa Dariusz Warszawa Memoriał Adama Kraińskiego 473 1380 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 459 
Puchar Opolszczyzny 448 
132Król Tadeusz Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 485 1380 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 458 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 437 
133Markiewicz Paweł Kielce II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 466 1380 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 458 
Turniej Chmielakowy 456 
134Onopiak Ryszard Elbląg Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 463 1380 
Memoriał Adama Kraińskiego 459 
Puchar Targów Poznańskich 458 
135Kaczyński Maciej Ostrołęka III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 461 1379 
Memoriał Adama Kraińskiego 459 
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 459 
136Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 471 1378 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 457 
Finał Ligi Strzeleckiej 450 
137Ostrowski Jan Warszawa III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 462 1378 
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 459 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 457 
138Ozimek Tomasz Skierniewice Puchar Warszawy 465 1378 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 460 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 453 
139Piecuch Piotr Chełm Puchar Jesieni 464 1378 
Turniej Chmielakowy 460 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 454 
140Świeboda Robert Lublin II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 472 1378 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 460 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich  446 
141Ankiewicz Tomasz Warszawa II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 460 1377 
Puchar Grodu nad Prosną 460 
Puchar Swarovski Optik  457 
142Szczypka Hubert Płock III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 463 1377 
Puchar Winobrania 459 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 455 
143Karp Maciej Nowy Sącz III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 463 1376 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 459 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 454 
144Molski Krzysztof Białystok Puchar Podlasia 463 1375 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 456 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 456 
145Paszenda Ryszard Katowice Czarny Diament Ziemi Śląskiej 461 1375 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 457 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 457 
146Roszko Marcin Suwałki Puchar Prezydenta miasta Łomży 468 1375 
Puchar Stock Polska 462 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 445 
147Sikora Rafał Kalisz Puchar Jezior Mazurskich 464 1375 
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 463 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 448 
148Lubecki Hubert Warszawa Puchar Puszczy Kurpiowskiej 462 1374 
Puchar Stock Polska 458 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 454 
149Pieściński Jacek Toruń Memoriał Adama Kraińskiego 478 1374 
Puchar Jezior Mazurskich 468 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 428 
150Rączka Roman Poznań II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 461 1374 
Puchar Targów Poznańskich 459 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 454 
151Zieliński Marcin Radom II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 461 1372 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich  458 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 453 
152Jaroń jr. Jan Kraków I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 467 1371 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 456 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 448 
153Pawszyk Jarosław Olsztyn Puchar Łuczniczki 451 1371 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 461 
Memoriał Adama Kraińskiego 459 
154Kuczyński Bogdan Białystok Puchar Prezydenta miasta Łomży 457 1370 
Finał Ligi Strzeleckiej 457 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 456 
155Bekasiak Szymon Szczecin Krajowy Konkurs Kół Łowieckich  460 1369 
Puchar Prezydenta miasta Piły 455 
Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 454 
156Buda Przemysław Zielona Góra Puchar Winobrania 469 1369 
Puchar Targów Poznańskich 459 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 441 
157Karpiński Marcin Słupsk Memoriał Adama Kraińskiego 458 1369 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 456 
Finał Ligi Strzeleckiej 455 
158Witczyk Rafał Piła II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 472 1369 
Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 453 
Puchar Jezior Mazurskich 444 
159Zawiślan Marcin Nowy Sącz II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 461 1369 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 455 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 453 
160Kotzian Daniel P Warszawa Puchar Stock Polska 478 1368 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 456 
Puchar Warszawy 434 
161Misztela Piotr Piotrków Trybunalski Puchar Dymarek Świętokrzyskich 461 1368 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 455 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 452 
162Pypłacz Maciej Częstochowa III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 472 1368 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 448 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 448 
163Gruza Stanisław Krosno III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 473 1367 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 448 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 446 
164Janczak Krzysztof Wrocław Puchar Targów Poznańskich 461 1367 
Puchar Prezydenta miasta Konina 455 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 451 
165Szydełko Aleksander Wrocław III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 467 1367 
Puchar Prezydenta miasta Konina 452 
Puchar Targów Poznańskich 448 
166Wróblewski Andrzej Kalisz Puchar Łuczniczki 461 1367 
Puchar Grodu nad Prosną 455 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 451 
167Damaz Wiesław Skierniewice Puchar Opolszczyzny 456 1366 
Toruńska Katarzynka 455 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 455 
168Gaweł Piotr Przemyśl Krajowy Konkurs Kół Łowieckich  461 1366 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 458 
Puchar Jesieni 447 
169Kołodziejczyk Zygmunt Kielce II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 459 1366 
Finał Ligi Strzeleckiej 454 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 453 
170Miotła Grzegorz Lublin II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 464 1366 
Turniej Chmielakowy 451 
Puchar Jesieni 451 
171Sius Tomasz Warszawa II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 464 1366 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 454 
Finał Ligi Strzeleckiej 448 
172Barański Paweł Piotrków Trybunalski Puchar Opolszczyzny 467 1365 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 454 
Puchar Swarovski Optik  444 
173Garkowski Jakub Białystok II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 466 1365 
Puchar Prezydenta miasta Łomży 455 
Toruńska Katarzynka 444 
174Gawliński Janusz Warszawa Puchar Winobrania 463 1365 
Puchar Grodu nad Prosną 457 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 445 


WAWRZYN BRĄZOWY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
175Jendrzejewski Tomasz Ciechanów Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 459 1365 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 453 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 453 
176Cichy Dariusz Olsztyn II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 466 1364 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich  454 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 444 
177Mierzejewski Jacek Olsztyn Puchar Stock Polska 469 1364 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 452 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 443 
178Hajczuk Wiesław Ciechanów Memoriał Adama Kraińskiego 460 1362 
Puchar Stock Polska 460 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 442 
179Jasiorowski Jan Radom I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 457 1362 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 455 
Puchar Warszawy 450 
180Muszyński Wojciech Gdańsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 458 1362 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 453 
Finał Ligi Strzeleckiej 451 
181Kołodziej Piotr Kalisz Puchar Łuczniczki 467 1361 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 453 
Puchar Grodu nad Prosną 441 
182Prędki Paweł Kalisz I Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 460 1361 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 460 
Puchar Łuczniczki 441 
183Wypych Damian Łódź I Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 469 1360 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 469 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 422 
184Fryc Krzysztof Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 467 1359 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 453 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 439 
185Kurzac Sławomir Piła Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 460 1359 
Finał Ligi Strzeleckiej 450 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 449 
186Pilorz Grzegorz Katowice II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 454 1359 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 453 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 452 
187Biereśniewicz Wacław Wałbrzych Czarny Diament Ziemi Śląskiej 462 1358 
Puchar Opolszczyzny 449 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 447 
188Kwieciński Jarosław Kielce Turniej Chmielakowy 474 1357 
Puchar Swarovski Optik  456 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 427 
189Woropaj Zbigniew Koszalin Puchar Stock Polska 465 1357 
Finał Ligi Strzeleckiej 448 
Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 444 
190Franczak Grzegorz Leszno Puchar Prezydenta miasta Piły 459 1356 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 449 
Memoriał Adama Kraińskiego 448 
191Jaczyński Waldemar, Piotr Lublin Puchar Podlasia 456 1356 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 455 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 445 
192Jendrzejewski Waldemar Ciechanów III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 459 1355 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 451 
Finał Ligi Strzeleckiej 445 
193Jordan Hubert Bielsko Biała II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 465 1354 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 448 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 441 
194Kramer Tadeusz Poznań II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 457 1354 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 450 
Puchar Winobrania 447 
195Grecki Krzysztof Słupsk II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 476 1353 
Finał Ligi Strzeleckiej 440 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 437 
196Bernacki Roman Katowice III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 458 1350 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 452 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 440 
197Biernat Stanisław Gorzów Wielkopolski II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 456 1349 
Puchar Prezydenta miasta Piły 455 
Puchar Targów Poznańskich 438 
198Gąssowski Wojciech Ostrołęka II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 462 1349 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 445 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 442 
199Grzybowski Zbigniew Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 465 1349 
Puchar Jesieni 455 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich  429 
200Piosek Piotr Opole Puchar Opolszczyzny 457 1349 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 447 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 445 
201Puławski Maciej Ostrołęka II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 452 1349 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 449 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich  448 
202Tamowski Marek Warszawa III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 452 1349 
Puchar Warszawy 451 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 446 
203Kujaczyński Mirosław Toruń II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 452 1348 
Puchar Targów Poznańskich 450 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 446 
204Pulikowski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski Puchar Stock Polska 462 1348 
Puchar Winobrania 459 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 427 
205Sanczenko Piotr Suwałki III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 457 1348 
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 448 
Puchar Jezior Mazurskich 443 
206Bieniek Tomasz Olsztyn Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 466 1347 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 447 
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 434 
207Długosz Jacek Opole I Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 451 1347 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 450 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 446 
208Świst Marcin Przemyśl III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 454 1347 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 452 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 441 
209Wójs Artur Nowy Sącz III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 459 1347 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 444 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 444 
210Kocisz Kamil Suwałki II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 462 1346 
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 451 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 433 
211Kocoń Kamil Wałbrzych Puchar Grodu nad Prosną 457 1345 
Puchar Winobrania 453 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 435 
212Winiarski Damian P Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 460 1345 
Turniej Chmielakowy 447 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 438 
213Markiewicz Maciej Poznań III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 450 1344 
Finał Ligi Strzeleckiej 448 
Puchar Prezydenta miasta Piły 446 
214Szypowski Jacek Olsztyn III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 459 1344 
Puchar Jezior Mazurskich 444 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 441 
215Kryk Zbigniew Częstochowa Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 453 1343 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 452 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich  438 
216Herba Andrzej Toruń Puchar Prezydenta miasta Piły 452 1342 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 448 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 442 
217Smykowski Marcin Włocławek Puchar Łuczniczki 457 1341 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 442 
Memoriał Adama Kraińskiego 442 
218Deniziak Ryszard Antoni Łomża II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 458 1340 
Puchar Prezydenta miasta Łomży 449 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 433 
219Bella Aleksander Kalisz Puchar Targów Poznańskich 451 1338 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 446 
Puchar Grodu nad Prosną 441 
220Gocoł Bartosz Hubert Słupsk Puchar Prezydenta miasta Piły 459 1336 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 446 
Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 431 
221Jędros Witold Kalisz Puchar Winobrania 458 1334 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 440 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 436 
222Jóźwik Olaf Krosno II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 456 1334 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 441 
Finał Ligi Strzeleckiej 437 
223Kocoń Aleksander Wałbrzych III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 457 1334 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich  443 
Puchar Grodu nad Prosną 434 
224Kuta Artur Skierniewice Puchar Browninga i Winchestera 447 1334 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 444 
Puchar Warszawy 443 
225Wojtyniak Andrzej Leszno Memoriał Adama Kraińskiego 451 1334 
Puchar Grodu nad Prosną 445 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 438 
226Czerwień Józef Piła Puchar Prezydenta miasta Piły 448 1332 
Finał Ligi Strzeleckiej 443 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 441 
227Sternicki Radosław P Warszawa Puchar Puszczy Kurpiowskiej 452 1332 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 449 
Puchar Warszawy 431 
228Łąpieś Sławomir Toruń I Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 451 1331 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 446 
Toruńska Katarzynka 434 
229Dudek Bogdan Toruń Puchar Prezydenta miasta Konina 446 1330 
Toruńska Katarzynka 444 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 440 
230Baliński Rafał Sieradz III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 464 1329 
Puchar Grodu nad Prosną 433 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 432 
231Fiebig Marian Zielona Góra Puchar Grodu nad Prosną 449 1329 
Puchar Prezydenta miasta Piły 442 
Puchar Opolszczyzny 438 
232Grynia Jerzy Koszalin Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 446 1329 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 443 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 440 
233Parda Marek Ciechanów II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 454 1329 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 441 
Puchar Prezydenta miasta Łomży 434 
234Lewandowski Ryszard P Koszalin Memoriał Adama Kraińskiego 455 1328 
Puchar Stock Polska 442 
Finał Ligi Strzeleckiej 431 
235Witkowski Adam, Jerzy Bydgoszcz III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 460 1328 
Mistrzostwa Polski PZŁ kl. Mistrzowska 437 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 431 
236Franczak Leszek Poznań Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 460 1327 
Puchar Winobrania 435 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 432 
237Maciąg Andrzej, Jan Chełm III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 452 1327 
Turniej Chmielakowy 442 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 433 
238Mężyk Dariusz Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 446 1326 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 442 
Puchar Jesieni 438 
239Lewandowski Andrzej Toruń Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 448 1324 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 438 
Memoriał Adama Kraińskiego 438 
240Bekasiak Paweł Szczecin III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 443 1323 
Puchar Winobrania 442 
Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 438 
241Moroz Piotr Włocławek Toruńska Katarzynka 455 1323 
Memoriał Adama Kraińskiego 450 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 418 
242Najda Marek Gorzów Wielkopolski Puchar Grodu nad Prosną 455 1323 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 438 
Puchar Winobrania 430 
243Pawłowski Wiesław Olsztyn III Edycja Ligi Strzeleckiej Olsztyn 452 1323 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołęka 436 
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 435 
244Zygowski Paweł Bydgoszcz Memoriał Adama Kraińskiego 444 1323 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 442 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 437 
245Belniak Mariusz Lublin Puchar Jesieni 450 1322 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 442 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 430 
246Pawlikowski Paweł Kraków Tarnobrzeski Puchar Wiosny 456 1322 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 437 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 429 
247Sztuczka Janusz Słupsk Puchar Puszczy Kurpiowskiej 459 1322 
Puchar Targów Poznańskich 441 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Szczecin 422 
248Klaman Andrzej Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego 446 1321 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 443 
Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 432 
249Ilnicki Ryszard Tarnobrzeg II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 468 1320 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 430 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 422 




Zarząd OkręgowyDiamentZłotySrebrnyBrązowyRazem
Biała Podlaska01001
Białystok03508
Bielsko Biała00213
Bydgoszcz01225
Chełm00112
Ciechanów03137
Częstochowa00213
Elbląg04408
Gdańsk02428
Gorzów Wielk.12339
Jelenia Góra00000
Kalisz01247
Katowice01326
Kielce11417
Konin01102
Koszalin02237
Kraków02114
Krosno11215
Legnica00000
Leszno02125
Lublin02327
Łomża02114
Łódź01113
Nowy Sącz00213
Olsztyn01359
Opole11428
Ostrołęka02125
Piła11226
Piotrków Tryb.11507
Płock02103
Poznań03137
Przemyśl00112
Radom01449
Rzeszów02204
Siedlce01102
Sieradz01113
Skierniewice00213
Słupsk00639
Suwałki01225
Szczecin03115
Tarnobrzeg13228
Tarnów00000
Toruń023510
Wałbrzych00134
Warszawa0110213
Włocławek00022
Wrocław01405
Zamość00000
Zielona Góra01416
RAZEM76010874249


Nazwisko i imięZarząd OkręgowyPunkty
Gochnio JerzyBiała Podlaska1414
Burak AndrzejBiałystok1436
Komarewski TomaszBiałystok1416
Sołowiej CezaryBiałystok1413
Pilcicki BogusławBiałystok1407
Kulikowski MarekBiałystok1385
Molski KrzysztofBiałystok1375
Kuczyński BogdanBiałystok1370
Garkowski JakubBiałystok1365
Szczotka AdamBielsko Biała1408
Ficek MichałBielsko Biała1394
Jordan HubertBielsko Biała1354
Modrzejewski JacekBydgoszcz1410
Ruta MirosławBydgoszcz1401
Karpiński AndrzejBydgoszcz1398
Witkowski Adam, JerzyBydgoszcz1328
Zygowski PawełBydgoszcz1323
Piecuch PiotrChełm1378
Maciąg Andrzej, JanChełm1327
Marlęga SławomirCiechanów1441
Szugajew MichałCiechanów1439
Knaga WojciechCiechanów1427
Jendrzejewski TomaszCiechanów1365
Hajczuk WiesławCiechanów1362
Jendrzejewski WaldemarCiechanów1355
Parda MarekCiechanów1329
Gęsiarz SzymonCzęstochowa1401
Pypłacz MaciejCzęstochowa1368
Kryk ZbigniewCzęstochowa1343
Prill TomaszElbląg1451
Skibiak DariuszElbląg1444
Smoliński PiotrElbląg1437
Goerick MarekElbląg1421
Kurzyński AndrzejElbląg1401
Niemiec PiotrElbląg1398
Ostrowski ArkadiuszElbląg1393
Onopiak RyszardElbląg1380
Demps KrzysztofGdańsk1413
Kraiński PiotrGdańsk1413
Makowski SławomirGdańsk1405
Lipiński JacekGdańsk1398
Szyłejko RafałGdańsk1390
Niczyporuk LeszekGdańsk1383
Muszyński WojciechGdańsk1362
Klaman AndrzejGdańsk1321
Kołodziński JacekGorzów Wielkopolski1455
Bialic JuliuszGorzów Wielkopolski1431
Gałęcki BogdanGorzów Wielkopolski1425
Skorobogaty TadeuszGorzów Wielkopolski1398
Jachimiak Jan LeszekGorzów Wielkopolski1397
Król TadeuszGorzów Wielkopolski1380
Biernat StanisławGorzów Wielkopolski1349
Pulikowski EugeniuszGorzów Wielkopolski1348
Najda MarekGorzów Wielkopolski1323
Bąkowski JacekKalisz1423
Sikora RafałKalisz1375
Wróblewski AndrzejKalisz1367
Kołodziej PiotrKalisz1361
Prędki PawełKalisz1361
Bella AleksanderKalisz1338
Jędros WitoldKalisz1334
Góral MariuszKatowice1414
Gawdzik MichałKatowice1405
Górnik JerzyKatowice1396
Paszenda RyszardKatowice1375
Pilorz GrzegorzKatowice1359
Bernacki RomanKatowice1350
Jamróz KamilKielce1463
Smolarski RomanKielce1443
Kruszyński DariuszKielce1403
Barszcz JerzyKielce1382
Markiewicz PawełKielce1380
Kołodziejczyk ZygmuntKielce1366
Kwieciński JarosławKielce1357
Neneman TomaszKonin1417
Lewandowski MarcinKonin1391
Andrzejczyk PawełKoszalin1415
Kneblewski ŁukaszKoszalin1411
Zmuda Trzebiatowski AdrianKoszalin1406
Wenerski AndrzejKoszalin1386
Woropaj ZbigniewKoszalin1357
Grynia JerzyKoszalin1329
Lewandowski RyszardKoszalin1328
Pudełko JanuszKraków1430
Rubiś MariuszKraków1424
Jaroń jr. JanKraków1371
Pawlikowski PawełKraków1322
Radwański RafałKrosno1457
Jackowski RafałKrosno1417
Kubiak WaldemarKrosno1394
Gruza StanisławKrosno1367
Jóźwik OlafKrosno1334
Furmańczak TomaszLeszno1451
Franczak MariuszLeszno1425
Radzimski LeszekLeszno1399
Franczak GrzegorzLeszno1356
Wojtyniak AndrzejLeszno1334
Maruszak Wojciech, JerzyLublin1434
Mizerski MaciejLublin1430
Mizerski ZbigniewLublin1388
Świeboda RobertLublin1378
Miotła GrzegorzLublin1366
Jaczyński Waldemar, PiotrLublin1356
Belniak MariuszLublin1322
Święcki KrzysztofŁomża1427
Kazbieruk GrzegorzŁomża1413
Najda StanisławŁomża1385
Deniziak Ryszard AntoniŁomża1340
Daukszys TadeuszŁódź1418
Surma TomaszŁódź1401
Wypych DamianŁódź1360
Karp MaciejNowy Sącz1376
Zawiślan MarcinNowy Sącz1369
Wójs ArturNowy Sącz1347
Bałdyga GrzegorzOlsztyn1410
Łakomy WojciechOlsztyn1391
Nowicki KarolOlsztyn1382
Pawszyk JarosławOlsztyn1371
Cichy DariuszOlsztyn1364
Mierzejewski JacekOlsztyn1364
Bieniek TomaszOlsztyn1347
Szypowski JacekOlsztyn1344
Pawłowski WiesławOlsztyn1323
Włodarczyk RemigiuszOpole1460
Adamski ŁukaszOpole1453
Adamczyk BartoszOpole1401
Obigło MichałOpole1390
Kowalski JanOpole1387
Walisko SławomirOpole1384
Piosek PiotrOpole1349
Długosz JacekOpole1347
Białobrzeski ArturOstrołęka1416
Turczyn PawełOstrołęka1414
Kaczyński MaciejOstrołęka1379
Gąssowski WojciechOstrołęka1349
Puławski MaciejOstrołęka1349
Czerwień DariuszPiła1457
Senger MarcinPiła1426
Pietrusza WojciechPiła1407
Witczyk RafałPiła1369
Kurzac SławomirPiła1359
Czerwień JózefPiła1332
Grabałowski ZbigniewPiotrków Trybunalski1457
Cybula RyszardPiotrków Trybunalski1425
Mińszczak DariuszPiotrków Trybunalski1404
Mielczarkowski WaldemarPiotrków Trybunalski1388
Dylewski GrzegorzPiotrków Trybunalski1378
Misztela PiotrPiotrków Trybunalski1368
Barański PawełPiotrków Trybunalski1365
Pankowski MarcinPłock1434
Skonieczny JarosławPłock1414
Szczypka HubertPłock1377
Nowak LechPoznań1432
Fiszer MarcinPoznań1430
Szymański TomaszPoznań1430
Rączka RomanPoznań1374
Kramer TadeuszPoznań1354
Markiewicz MaciejPoznań1344
Franczak LeszekPoznań1327
Gaweł PiotrPrzemyśl1366
Świst MarcinPrzemyśl1347
Oleksik Marcin PawełRadom1421
Krawczyk PawełRadom1399
Sosiński PiotrRadom1389
Zawadzki Krzysztof AleksanderRadom1389
Zieliński MarcinRadom1372
Jasiorowski JanRadom1362
Grzybowski ZbigniewRadom1349
Winiarski DariuszRadom1345
Mężyk DariuszRadom1326
Bać StanisławRzeszów1440
Gawron JakubRzeszów1428
Włodyka HubertRzeszów1383
Gaweł PatrycjuszRzeszów1382
Pióro RobertSiedlce1411
Hanusz WojciechSiedlce1396
Różański LeszekSieradz1412
Baliński RomanSieradz1381
Baliński RafałSieradz1329
Ozimek TomaszSkierniewice1378
Damaz WiesławSkierniewice1366
Kuta ArturSkierniewice1334
Golec MariuszSłupsk1409
Piotrowski KrzysztofSłupsk1406
Borys DamianSłupsk1405
Golec MichałSłupsk1395
Golec MarcinSłupsk1393
Karpiński MarcinSłupsk1369
Grecki KrzysztofSłupsk1353
Gocoł Bartosz HubertSłupsk1336
Sztuczka JanuszSłupsk1322
Tuszkowski RyszardSuwałki1421
Jakubiak PawełSuwałki1400
Roszko MarcinSuwałki1375
Sanczenko PiotrSuwałki1348
Kocisz KamilSuwałki1346
Jóźwiak PiotrSzczecin1431
Ziółkowski WojciechSzczecin1430
Bęćkowski JarosławSzczecin1418
Bekasiak SzymonSzczecin1369
Bekasiak PawełSzczecin1323
Górski HenrykTarnobrzeg1456
Jędral RobertTarnobrzeg1448
Szczęch KrzysztofTarnobrzeg1443
Kita JanTarnobrzeg1411
Dudek StanisławTarnobrzeg1407
Mękal KrzysztofTarnobrzeg1393
Fryc KrzysztofTarnobrzeg1359
Ilnicki RyszardTarnobrzeg1320
Rudnicki MarcinToruń1418
Suryn JacekToruń1417
Karpiński KrzysztofToruń1405
Wiśniewski MarekToruń1401
Pieściński JacekToruń1374
Kujaczyński MirosławToruń1348
Herba AndrzejToruń1342
Łąpieś SławomirToruń1331
Dudek BogdanToruń1330
Lewandowski AndrzejToruń1324
Kocoń AdrianWałbrzych1404
Biereśniewicz WacławWałbrzych1358
Kocoń KamilWałbrzych1345
Kocoń AleksanderWałbrzych1334
Stańczuk KrzysztofWarszawa1438
Kamiński KrzysztofWarszawa1399
Ryś JacekWarszawa1394
Kamiński RyszardWarszawa1393
Kostrzewa DariuszWarszawa1380
Ostrowski JanWarszawa1378
Ankiewicz TomaszWarszawa1377
Lubecki HubertWarszawa1374
Kotzian DanielWarszawa1368
Sius TomaszWarszawa1366
Gawliński JanuszWarszawa1365
Tamowski MarekWarszawa1349
Sternicki RadosławWarszawa1332
Smykowski MarcinWłocławek1341
Moroz PiotrWłocławek1323
Huminiak TomaszWrocław1439
Szpak PiotrWrocław1392
Niedziałek KamilWrocław1386
Janczak KrzysztofWrocław1367
Szydełko AleksanderWrocław1367
Szarpak ŁukaszZielona Góra1412
Szarpak AndrzejZielona Góra1408
Szober KrzysztofZielona Góra1406
Buda MarekZielona Góra1397
Buda PrzemysławZielona Góra1369
Fiebig MarianZielona Góra1329




Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.