strona główna forum dyskusyjne













ZDOBYWCY WAWRZYNU W ROKU 2014 rok
Zdobyte wawrzyny w 2014 r. wg ZO PZŁ

Ostatnia modyfikacja: 23-08-2017

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Jamróz Kamil Kielce II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 490 1459 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 486 
Puchar Chmielakowy 483 


WAWRZYN ZŁOTY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
2Górski Henryk Tarnobrzeg Puchar Chmielakowy 486 1446 
Puchar Swarovski Optik 483 
Finał Ligi Strzeleckiej 477 
3Gałecki Bogdan Gorzów Wielkopolski Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 481 1441 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 480 
Finał Ligi Strzeleckiej 480 
4Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 486 1441 
Puchar FAM Pionki  478 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 477 
5Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 486 1440 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 479 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 475 
6Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 487 1439 
Finał Ligi Strzeleckiej 477 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 475 
7Bać Stanisław Rzeszów II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 481 1437 
Puchar Grodu nad Prosną 480 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 476 
8Jędral Robert Tarnobrzeg Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 480 1437 
Finał Ligi Strzeleckiej 480 
Puchar Swarovski Optik 477 
9Szober Krzysztof Zielona Góra Finał Ligi Strzeleckiej 482 1437 
Puchar Targów Poznańskich 479 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 476 
10Skibiak Dariusz Elbląg Puchar Prezydenta Miasta Piły 482 1434 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 482 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 470 
11Włodarczyk Remigiusz Opole Puchar Swarovski Optik 481 1433 
Puchar Prezydenta Miasta Konina 480 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 472 
12Neneman Tomasz Konin Puchar Grodu nad Prosną 482 1432 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 475 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 475 
13Kraiński Piotr Gdańsk Puchar Stock Polska 480 1431 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 479 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 472 
14Radwański Rafał Krosno Tarnobrzeski Puchar Wiosny 481 1428 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 477 
Puchar Swarovski Optik 470 
15Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 481 1427 
Puchar Winobrania 474 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 472 
16Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 479 1424 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 473 
Puchar Browninga i Winchestera  472 
17Burak Andrzej Białystok Puchar Podlasia 474 1422 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 477 
Puchar Jezior Mazurskich 471 
18Czerwień Dariusz Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 483 1422 
Puchar Targów Poznańskich 473 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 466 
19Prill Tomasz Elbląg Puchar Targów Poznańskich 475 1421 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 474 
Memoriał Adama Kraińskiego 472 
20Szugajew Michał Ciechanów Puchar Swarovski Optik 476 1419 
Puchar FAM Pionki  475 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 468 
21Zmuda Trzebiatowski Adrian Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 478 1419 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 473 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 468 
22Szymański Tomasz Poznań Puchar Prezydenta Miasta Piły 481 1418 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 471 
Finał Ligi Strzeleckiej 466 
23Madej Jakub Radom III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 475 1417 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 471 
Memoriał Adama Kraińskiego 471 
24Pudełko Janusz Kraków Memoriał Adama Kraińskiego 479 1417 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 470 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 468 
25Surma Tomasz Łódź Puchar Łuczniczki 476 1417 
Puchar Grodu nad Prosną 472 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 469 
26Huminiak Tomasz Wrocław Memoriał Adama Kraińskiego 487 1414 
Puchar Prezydenta Miasta Konina 464 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 463 
27Nowicki Karol Olsztyn Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 485 1414 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 465 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 464 
28Smolarski Roman Kielce Memoriał Adama Kraińskiego 481 1414 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 467 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 466 
29Furmańczak Tomasz Leszno Puchar Targów Poznańskich 472 1413 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 472 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 469 
30Nowak Lech Poznań II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 478 1413 
Finał Ligi Strzeleckiej 471 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 464 
31Bekasiak Szymon Szczecin Puchar Browninga i Winchestera  472 1411 
Puchar Łuczniczki 472 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 467 
32Rubiś Mariusz Kraków Puchar Dymarek Świętokrzyskich 471 1411 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 470 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 470 
33Adamski Łukasz Opole Czarny Diament Ziemi Śląskiej 479 1410 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 469 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 462 
34Pankowski Marcin Płock Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 474 1410 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 470 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 466 


WAWRZYN SREBRNY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
35Andrzejczyk Paweł Koszalin Puchar Prezydenta Miasta Piły 473 1409 
Memoriał Adama Kraińskiego 470 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 466 
36Goerick Marek Elbląg II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 474 1409 
Puchar Swarovski Optik 468 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 467 
37Marlęga Sławomir Ciechanów II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 472 1409 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 471 
Memoriał Adama Kraińskiego 466 
38Oleksik Marcin Paweł Radom Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 473 1407 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 470 
Puchar FAM Pionki  464 
39Rudnicki Marcin Toruń Puchar Stock Polska 470 1407 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 469 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 468 
40Jordan Hubert Bielsko Biała III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 479 1406 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 468 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 459 
41Adamczyk Bartosz Opole II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 470 1404 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 468 
Puchar FAM Pionki  466 
42Załoga Paweł Piotrków Trybunalski III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 472 1404 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 467 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 465 
43Mierzejewski Jacek Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich 472 1402 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 466 
Memoriał Adama Kraińskiego 464 
44Montowski Zbyszko Bydgoszcz II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 475 1402 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 466 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 461 
45Mizerski Maciej Lublin II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 471 1399 
Puchar Jesieni 469 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 459 
46Brózda Łukasz Rzeszów Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 468 1397 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 465 
Puchar FAM Pionki  464 
47Szerszenowicz Jacek Słupsk Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 485 1396 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 459 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 452 
48Gocałek Krzysztof Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 472 1395 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 465 
Puchar Targów Poznańskich 458 
49Jackowski Rafał Krosno I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 473 1395 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 462 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 460 
50Kubiak Waldemar Krosno II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 485 1395 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 460 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 450 
51Borys Damian Słupsk Puchar Winobrania 471 1394 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 469 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 454 
52Ficek Michał Bielsko Biała II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 476 1394 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 460 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 458 
53Fiszer Marcin Poznań Puchar Winobrania 468 1394 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 463 
Finał Ligi Strzeleckiej 463 
54Turczyn Paweł Ostrołęka Puchar Dymarek Świętokrzyskich 472 1394 
Memoriał Adama Kraińskiego 464 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 458 
55Grobelny Adam Konin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 473 1392 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 463 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 456 
56Miotła Grzegorz Lublin III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 472 1392 
Puchar Jesieni 461 
Puchar Chmielakowy 459 
57Smoliński Piotr Elbląg Puchar Targów Poznańskich 466 1392 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 463 
Puchar Jezior Mazurskich 463 
58Hanusz Jakub Siedlce  Puchar FAM Pionki  471 1391 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 462 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 458 
59Święcki Krzysztof Łomża Puchar Stock Polska 472 1391 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 462 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 457 
60Tuszkowski Ryszard Suwałki Puchar Podlasia 466 1391 
Puchar Stock Polska 464 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 461 
61Biereśniewicz Wacław Wałbrzych Czarny Diament Ziemi Śląskiej 479 1390 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 462 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 449 
62Różański Leszek Sieradz I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 475 1390 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 465 
Puchar Swarovski Optik 450 
63Wróblewski Andrzej Kalisz Memoriał Adama Kraińskiego 474 1390 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 462 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 454 
64Małecki Artur Krosno Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 471 1389 
Puchar Jesieni 460 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 458 
65Szczotka Adam Bielsko Biała Tarnobrzeski Puchar Wiosny 473 1389 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 464 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 452 
66Markiewicz Maciej Poznań III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 476 1388 
Puchar Targów Poznańskich 457 
Puchar Stock Polska 455 
67Zawadzki Krzysztof Aleksander Radom Finał Ligi Strzeleckiej 471 1387 
Puchar Chmielakowy 459 
Memoriał Adama Kraińskiego 457 
68Szarpak Łukasz Zielona Góra III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 476 1385 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 460 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 449 
69Barański Paweł Piotrków Trybunalski Finał Ligi Strzeleckiej 472 1384 
Puchar Swarovski Optik 461 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 451 
70Mińszczak Dariusz Piotrków Trybunalski I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 463 1384 
Puchar Jesieni 461 
Puchar Swarovski Optik 460 
71Gajda Robert Warszawa Puchar Prezydenta Miasta Łomży 465 1383 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 459 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 459 
72Kmieć Tomasz Szczecin I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 468 1382 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 464 
Memoriał Adama Kraińskiego 450 
73Kaczyński Maciej Ostrołęka Memoriał Adama Kraińskiego 478 1381 
Puchar Jezior Mazurskich 452 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 451 
74Kruszyński Dariusz Kielce I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 474 1381 
Memoriał Adama Kraińskiego 454 
Puchar FAM Pionki  453 
75Molski Krzysztof Białystok III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 466 1381 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 464 
Puchar Jezior Mazurskich 451 
76Szydełko Aleksander Wrocław Puchar Targów Poznańskich 462 1381 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 460 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 459 
77Kocoń Adrian Wałbrzych Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 470 1380 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 457 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 453 
78Ozimek Tomasz Skierniewice Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 472 1380 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 458 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 450 
79Jendrzejewski Tomasz Ciechanów Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 478 1379 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 452 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 449 
80Kneblewski Łukasz Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 465 1379 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 462 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 452 
81Gochnio Jerzy Biała Podlaska Puchar Chmielakowy 473 1378 
Puchar Prezydenta Miasta Łomży 462 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 443 
82Jaślanek Michał Zielona Góra III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 464 1378 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 457 
Finał Ligi Strzeleckiej 457 
83Mękal Krzysztof Tarnobrzeg II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 466 1378 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 464 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 448 
84Białobrzeski Artur Ostrołęka  Puchar FAM Pionki  464 1377 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 459 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 454 
85Krajewski Marek Białystok Puchar Jezior Mazurskich 463 1377 
Puchar FAM Pionki  457 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 457 
86Pospiech Sergiusz Katowice Czarny Diament Ziemi Śląskiej 468 1375 
Puchar Browninga i Winchestera  454 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 453 
87Szyszka Piotr Bydgoszcz Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 464 1375 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 462 
Finał Ligi Strzeleckiej 449 
88Czajkowski Grzegorz Wrocław Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 462 1374 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 457 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 455 
89Modrzejewski Jacek Bydgoszcz Puchar Prezydenta Miasta Piły 464 1374 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 461 
Finał Ligi Strzeleckiej 449 
90Radzimski Jacek Leszno Puchar Prezydenta Miasta Piły 467 1374 
Puchar Targów Poznańskich 460 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 447 
91Buda Marek Zielona Góra Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 459 1373 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 458 
Finał Ligi Strzeleckiej 456 
92Piecuch Piotr Chełm Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 467 1373 
Puchar FAM Pionki  454 
Puchar Chmielakowy 452 
93Pietrzak Robert Płock Puchar Toruńskiej Katarzynki 464 1373 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 458 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 451 
94Roszko Marcin Suwałki Puchar Prezydenta Miasta Łomży 468 1373 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 460 
Memoriał Adama Kraińskiego 445 
95Gęsiarz Szymon Częstochowa Puchar Targów Poznańskich 459 1372 
Puchar Grodu nad Prosną 457 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 456 
96Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski Puchar Targów Poznańskich 464 1372 
Puchar Jezior Mazurskich 459 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 449 
97Bęćkowski Jarosław Szczecin I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 460 1371 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 457 
Puchar Winobrania 454 
98Jesionowski Jakub Paweł Olsztyn III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 460 1371 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 456 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 455 
99Kramer Tadeusz Poznań I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 464 1371 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 456 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 451 
100Banasiak Tomasz Piotrków Trybunalski III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 470 1370 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 451 
Puchar Browninga i Winchestera  449 
101Franczak Mariusz Leszno Puchar Prezydenta Miasta Piły 461 1370 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 456 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 453 
102Gawdzik Michał Katowice Puchar Swarovski Optik 474 1370 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 449 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 447 
103Przybyłowicz Remigiusz Kalisz III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 464 1370 
Puchar Grodu nad Prosną 456 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 450 
104Lewandowski Ryszard Koszalin Puchar Winobrania 471 1369 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 455 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 443 
105Ziółkowski Wojciech Szczecin Puchar Prezydenta Miasta Piły 458 1368 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 456 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 454 
106Jankowski Grzegorz Olsztyn III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 465 1367 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 454 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 448 
107Szymczuk Marcin Aleksander Białystok Puchar Jesieni 462 1367 
Puchar Browninga i Winchestera  453 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 452 
108Golec Michał Słupsk Puchar Targów Poznańskich 456 1366 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 456 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 454 
109Paszenda Ryszard Katowice III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 460 1366 
Finał Ligi Strzeleckiej 454 
Puchar Browninga i Winchestera  452 
110Karpiński Krzysztof Toruń I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 457 1365 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 456 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 452 
111Niczyporuk Leszek Gdańsk Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 466 1365 
Puchar Stock Polska 450 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 449 


WAWRZYN BRĄZOWY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
112Mielczarkowski Waldemar Piotrków Trybunalski III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 461 1364 
Puchar Targów Poznańskich 456 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 447 
113Gromacki Krzysztof Olsztyn III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 473 1363 
Puchar Stock Polska 453 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 437 
114Stokłosa Andrzej Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny 456 1363 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 455 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 452 
115Makowski Sławomir Gdańsk Puchar Targów Poznańskich 455 1362 
Puchar Stock Polska 454 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 453 
116Binko Daniel Wrocław Puchar Winobrania 463 1360 
Memoriał Adama Kraińskiego 450 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 447 
117Gawron Jakub Rzeszów III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 461 1360 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 458 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 441 
118Obigło Michał Opole II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 459 1360 
Puchar Browninga i Winchestera  454 
Finał Ligi Strzeleckiej 447 
119Górnik Jerzy Katowice II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 461 1359 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 450 
Puchar Opolszczyzny 448 
120Kędzierawski Piotr Chełm Puchar Chmielakowy 468 1359 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 449 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 442 
121Wiśniewski Marek Toruń Puchar Łuczniczki 463 1359 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 450 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 446 
122Demps Krzysztof Gdańsk Puchar Stock Polska 455 1358 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 452 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 451 
123Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski Puchar Jesieni 460 1358 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 450 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 448 
124Kulikowski Marek Białystok II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 462 1358 
Puchar Prezydenta Miasta Łomży 449 
Finał Ligi Strzeleckiej 447 
125Kuchczyński Radosław Opole I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 457 1358 
Puchar Opolszczyzny 454 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 447 
126Kurzac Sławomir Piła II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 460 1358 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 449 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 449 
127Bałdyga Grzegorz Olsztyn I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 457 1357 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 452 
Puchar Jezior Mazurskich 448 
128Dudek Stanisław Tarnobrzeg Czarny Diament Ziemi Śląskiej 457 1357 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 451 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 449 
129Piotrowski Krzysztof Słupsk Memoriał Adama Kraińskiego 466 1357 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 451 
Puchar Łuczniczki 440 
130Długosz Jacek Opole Puchar Opolszczyzny 456 1356 
Finał Ligi Strzeleckiej 453 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 447 
131Lipiński Jacek Gdańsk Puchar Stock Polska 459 1356 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 455 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 442 
132Knaga Wojciech Ciechanów Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 453 1355 
Puchar Jezior Mazurskich 453 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 449 
133Kołak Marek Leszno I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 464 1355 
Puchar Targów Poznańskich 452 
Puchar Winobrania 439 
134Maruszak Wojciech, Jerzy Lublin Puchar Jesieni 458 1355 
Puchar Chmielakowy 449 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 448 
135Ruta Mirosław Bydgoszcz III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 458 1355 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 451 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 446 
136Sosiński Piotr Radom Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 457 1355 
Puchar FAM Pionki  449 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 449 
137Szarpak Andrzej Zielona Góra Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 462 1355 
Puchar Winobrania 451 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 442 
138Walisko Sławomir Opole Puchar Browninga i Winchestera  457 1355 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 456 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 442 
139Ambroziak Grażyna Warszawa Puchar Jezior Mazurskich 459 1354 
Ogólnopolski Puchar Dian 450 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 445 
140Gruza Stanisław Krosno III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 464 1354 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 448 
Finał Ligi Strzeleckiej 442 
141Lewandowski Krystian Szczecin III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 464 1354 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 445 
Puchar Targów Poznańskich 445 
142Pietraszek Piotr Gdańsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 455 1354 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 450 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 449 
143Rudnicki Piotr Toruń III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 455 1354 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 451 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 448 
144Wenerski Andrzej Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 457 1354 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 452 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 445 
145Winiarski Dariusz Andrzej Radom II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 464 1354 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 449 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 441 
146Bernacki Roman Katowice III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 459 1352 
Puchar Swarovski Optik 453 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 440 
147Parda Marek Białystok Puchar Podlasia 456 1352 
Puchar Stock Polska 451 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 445 
148Ostrowski Jan Warszawa Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 453 1351 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 450 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 448 
149Ryś Jacek Warszawa II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 452 1351 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 451 
Puchar Prezydenta Miasta Łomży 448 
150Hajczuk Wiesław Ciechanów Memoriał Adama Kraińskiego 457 1350 
Puchar Podlasia 451 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 442 
151Wawrzyniak Leszek Gorzów Wielkopolski Puchar Grodu nad Prosną 465 1349 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 442 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 442 
152Jakubiak Paweł Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 460 1348 
Puchar Chmielakowy 453 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 435 
153Jóźwiak Piotr Szczecin Memoriał Adama Kraińskiego 462 1348 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 443 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 443 
154Komarewski Tomasz Białystok II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 450 1348 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 450 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 448 
155Łakomy Wojciech Olsztyn Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 456 1348 
Puchar Stock Polska 447 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 445 
156Skonieczny Jarosław Płock Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 452 1346 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 449 
Puchar Swarovski Optik 445 
157Suchodolski Adam Opole II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 459 1346 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 455 
Finał Ligi Strzeleckiej 432 
158Bella Aleksander Kalisz Puchar Opolszczyzny 462 1345 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 445 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 438 
159Krawczyk Paweł Radom Puchar Jesieni 454 1345 
Puchar Grodu nad Prosną 448 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 443 
160Franczak Grzegorz Leszno II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 465 1344 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 446 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 433 
161Jasiorowski Jan Radom  Puchar FAM Pionki  458 1344 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 443 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 443 
162Szczypka Hubert Płock Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 458 1344 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 444 
Puchar Opolszczyzny 442 
163Czepułkowski Ryszard Elbląg Puchar Stock Polska 454 1342 
Puchar Jezior Mazurskich 452 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 436 
164Fiebig Marian Zielona Góra II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 455 1342 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 444 
Puchar Browninga i Winchestera  443 
165Bekasiak Paweł Szczecin Puchar Prezydenta Miasta Piły 453 1341 
Puchar Targów Poznańskich 445 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 443 
166Kowalski Jan Opole Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 454 1341 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 445 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 442 
167Sikora Rafał Kalisz Puchar Toruńskiej Katarzynki 452 1341 
Puchar Grodu nad Prosną 445 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 444 
168Smykowski Marcin Włocławek Czarny Diament Ziemi Śląskiej 458 1341 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 444 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 439 
169Biernat Stanisław Gorzów Wielkopolski I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 452 1340 
Memoriał Adama Kraińskiego 451 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 437 
170Jaczyński Waldemar, Piotr Lublin  Puchar FAM Pionki  452 1339 
Puchar Jesieni 445 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 442 
171Sztajner Mariusz Częstochowa Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 455 1339 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 450 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 434 
172Daukszys Tadeusz Łódź Puchar Targów Poznańskich 451 1338 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 447 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 440 
173Piętak Paweł Chełm Puchar Chmielakowy 465 1334 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 438 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 431 
174Kwaśnik Jarosław Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego 456 1333 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 454 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 423 
175Rączka Roman Poznań Puchar Grodu nad Prosną 457 1333 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 441 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 435 
176Bogdański Maciej Katowice Czarny Diament Ziemi Śląskiej 459 1332 
Puchar Opolszczyzny 448 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 425 
177Dudkiewicz Władysław Szczecin III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 456 1330 
Puchar Targów Poznańskich 438 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 436 
178Godusławski Adam Warszawa Puchar Stock Polska 448 1329 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 446 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 435 
179Szyłejko Rafał Gdańsk Finał Ligi Strzeleckiej 451 1329 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 440 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 438 
180Ankiewicz Tomasz Warszawa Puchar Dymarek Świętokrzyskich 451 1328 
Puchar Opolszczyzny 440 
Puchar Browninga i Winchestera  437 
181Dorniak Robert Elbląg I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 449 1328 
Puchar Stock Polska 441 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 438 
182Duplicki Jacek Warszawa I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 451 1328 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 444 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 433 
183Golec Mariusz Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 447 1328 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 443 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 438 
184Pióro Robert Siedlce III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 453 1328 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 449 
Puchar Chmielakowy 426 
185Wąsik Dawid Bielsko Biała III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 448 1328 
Puchar Opolszczyzny 442 
Finał Ligi Strzeleckiej 438 
186Deniziak Ryszard Antoni Łomża III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 448 1327 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 444 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 435 
187Jakubiak Konrad Bogumił Radom  Puchar FAM Pionki  450 1327 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 440 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 437 
188Neugebauer Jerzy Olsztyn III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 463 1327 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 441 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 423 
189Kocoń Kamil Wałbrzych II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 447 1326 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 442 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 437 
190Kołodziejczyk Zygmunt Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 449 1326 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 445 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 432 
191Maciąg Andrzej, Jan Chełm III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 443 1326 
Puchar Chmielakowy 442 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 441 
192Pawszyk Jarosław Olsztyn Puchar Prezydenta Miasta Konina 447 1325 
Puchar Jezior Mazurskich 444 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 434 
193Sosiński Bartosz Płock Puchar Jezior Mazurskich 453 1325 
Puchar FAM Pionki  446 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok 426 
194Jóźwik Olaf Krosno I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 444 1324 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 443 
Puchar Jesieni 437 
195Barszcz Jerzy Kielce II Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 455 1323 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 442 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 426 
196Golec Marcin Słupsk II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 442 1323 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 442 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 439 
197Pulikowski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski Puchar Prezydenta Miasta Piły 447 1323 
Puchar Browninga i Winchestera  444 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 432 
198Sidoruk Andrzej Zielona Góra Puchar Targów Poznańskich 447 1323 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 440 
Puchar Grodu nad Prosną 436 
199Żak Michał Koszalin Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 443 1323 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 442 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 438 
200Skorobogaty Tadeusz Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 446 1322 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 439 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Toruń 437 
201Buda Przemysław Zielona Góra Puchar Targów Poznańskich 450 1321 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 440 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 431 
202Cerkanowicz Damian Jelenia Góra I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 451 1321 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 435 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 435 
203Mróz Szymon Kalisz III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 447 1321 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 438 
Puchar Prezydenta Miasta Konina 436 
204Pilorz Grzegorz Katowice Puchar Opolszczyzny 451 1321 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 440 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 430 
205Włodyka Hubert Rzeszów Finał Ligi Strzeleckiej 442 1320 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Radom 440 
Puchar Browninga i Winchestera  438 
206Wojtyniak Andrzej Leszno Puchar Winobrania 441 1320 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra 440 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 439 




Zarząd OkręgowyDiamentZłotySrebrnyBrązowyRazem
Biała Podlaska00101
Białystok01326
Bielsko Biała00426
Bydgoszcz00314
Chełm00134
Ciechanów01236
Częstochowa00112
Elbląg02226
Gdańsk01168
Gorzów Wielk.03148
Jelenia Góra00011
Kalisz00235
Katowice00347
Kielce11125
Konin01102
Koszalin01225
Kraków02002
Krosno01326
Legnica00000
Leszno01236
Lublin00224
Łomża00112
Łódź01012
Nowy Sącz00000
Olsztyn01359
Opole02169
Ostrołęka00303
Piła01012
Piotrków Tryb.02428
Płock01135
Poznań02417
Przemyśl00000
Radom01258
Rzeszów01124
Siedlce00112
Sieradz00101
Skierniewice00101
Słupsk00336
Suwałki00213
Szczecin01348
Tarnobrzeg03115
Tarnów00000
Toruń00224
Wałbrzych00213
Warszawa00167
Włocławek00011
Wrocław01214
Zamość00000
Zielona Góra01348
RAZEM1337795206


Nazwisko i imięZarząd OkręgowyPunkty
Gochnio JerzyBiała Podlaska1378
Burak AndrzejBiałystok1422
Molski KrzysztofBiałystok1381
Krajewski MarekBiałystok1377
Szymczuk Marcin AleksanderBiałystok1367
Kulikowski MarekBiałystok1358
Komarewski TomaszBiałystok1348
Jordan HubertBielsko Biała1406
Jordan HubertBielsko Biała1406
Ficek MichałBielsko Biała1394
Szczotka AdamBielsko Biała1389
Stokłosa AndrzejBielsko Biała1363
Wąsik DawidBielsko Biała1328
Montowski ZbyszkoBydgoszcz1402
Szyszka PiotrBydgoszcz1375
Modrzejewski JacekBydgoszcz1374
Ruta MirosławBydgoszcz1355
Piecuch PiotrChełm1373
Kędzierawski PiotrChełm1359
Piętak PawełChełm1334
Maciąg Andrzej, JanChełm1326
Szugajew MichałCiechanów1419
Marlęga SławomirCiechanów1409
Jendrzejewski TomaszCiechanów1379
Knaga WojciechCiechanów1355
Parda MarekCiechanów1352
Hajczuk WiesławCiechanów1350
Gęsiarz SzymonCzęstochowa1372
Sztajner MariuszCzęstochowa1339
Skibiak DariuszElbląg1434
Prill TomaszElbląg1421
Goerick MarekElbląg1409
Smoliński PiotrElbląg1392
Czepułkowski RyszardElbląg1342
Dorniak RobertElbląg1328
Kraiński PiotrGdańsk1431
Niczyporuk LeszekGdańsk1365
Makowski SławomirGdańsk1362
Demps KrzysztofGdańsk1358
Lipiński JacekGdańsk1356
Pietraszek PiotrGdańsk1354
Kwaśnik JarosławGdańsk1333
Szyłejko RafałGdańsk1329
Gałecki BogdanGorzów Wielkopolski1441
Bialic JuliuszGorzów Wielkopolski1439
Kołodziński JacekGorzów Wielkopolski1427
Jachimiak Jan LeszekGorzów Wielkopolski1372
Wawrzyniak LeszekGorzów Wielkopolski1349
Biernat StanisławGorzów Wielkopolski1340
Pulikowski EugeniuszGorzów Wielkopolski1323
Skorobogaty TadeuszGorzów Wielkopolski1322
Cerkanowicz DamianJelenia Góra1321
Wróblewski AndrzejKalisz1390
Przybyłowicz RemigiuszKalisz1370
Bella AleksanderKalisz1345
Sikora RafałKalisz1341
Mróz SzymonKalisz1321
Pospiech SergiuszKatowice1375
Gawdzik MichałKatowice1370
Paszenda RyszardKatowice1366
Górnik JerzyKatowice1359
Bernacki RomanKatowice1352
Bogdański MaciejKatowice1332
Pilorz GrzegorzKatowice1321
Jamróz KamilKielce1459
Smolarski RomanKielce1414
Kruszyński DariuszKielce1381
Kołodziejczyk ZygmuntKielce1326
Barszcz JerzyKielce1323
Neneman TomaszKonin1432
Grobelny AdamKonin1392
Zmuda Trzebiatowski AdrianKoszalin1419
Andrzejczyk PawełKoszalin1409
Kneblewski ŁukaszKoszalin1379
Lewandowski RyszardKoszalin1369
Wenerski AndrzejKoszalin1354
Żak MichałKoszalin1323
Pudełko JanuszKraków1417
Rubiś MariuszKraków1411
Radwański RafałKrosno1428
Jackowski RafałKrosno1395
Kubiak WaldemarKrosno1395
Małecki ArturKrosno1389
Gruza StanisławKrosno1354
Jóźwik OlafKrosno1324
Furmańczak TomaszLeszno1413
Radzimski JacekLeszno1374
Franczak MariuszLeszno1370
Kołak MarekLeszno1355
Franczak GrzegorzLeszno1344
Wojtyniak AndrzejLeszno1320
Mizerski MaciejLublin1399
Miotła GrzegorzLublin1392
Maruszak Wojciech, JerzyLublin1355
Jaczyński Waldemar, PiotrLublin1339
Święcki KrzysztofŁomża1391
Deniziak Ryszard AntoniŁomża1327
Surma TomaszŁódź1417
Daukszys TadeuszŁódź1338
Nowicki KarolOlsztyn1414
Mierzejewski JacekOlsztyn1402
Jesionowski Jakub PawełOlsztyn1371
Jankowski GrzegorzOlsztyn1367
Gromacki KrzysztofOlsztyn1363
Bałdyga GrzegorzOlsztyn1357
Łakomy WojciechOlsztyn1348
Neugebauer JerzyOlsztyn1327
Pawszyk JarosławOlsztyn1325
Włodarczyk RemigiuszOpole1433
Adamski ŁukaszOpole1410
Adamczyk BartoszOpole1404
Obigło MichałOpole1360
Kuchczyński RadosławOpole1358
Długosz JacekOpole1356
Walisko SławomirOpole1355
Suchodolski AdamOpole1346
Kowalski JanOpole1341
Turczyn PawełOstrołęka1394
Kaczyński MaciejOstrołęka1381
Białobrzeski ArturOstrołęka1377
Czerwień DariuszPiła1422
Kurzac SławomirPiła1358
Grabałowski ZbigniewPiotrków Trybunalski1441
Cybula RyszardPiotrków Trybunalski1424
Załoga PawełPiotrków Trybunalski1404
Barański PawełPiotrków Trybunalski1384
Mińszczak DariuszPiotrków Trybunalski1384
Banasiak TomaszPiotrków Trybunalski1370
Mielczarkowski WaldemarPiotrków Trybunalski1364
Dylewski GrzegorzPiotrków Trybunalski1358
Pankowski MarcinPłock1410
Pietrzak RobertPłock1373
Skonieczny JarosławPłock1346
Szczypka HubertPłock1344
Sosiński BartoszPłock1325
Szymański TomaszPoznań1418
Nowak LechPoznań1413
Gocałek KrzysztofPoznań1395
Fiszer MarcinPoznań1394
Markiewicz MaciejPoznań1388
Kramer TadeuszPoznań1371
Rączka RomanPoznań1333
Madej JakubRadom1417
Oleksik Marcin PawełRadom1407
Zawadzki Krzysztof AleksanderRadom1387
Sosiński PiotrRadom1355
Winiarski Dariusz AndrzejRadom1354
Krawczyk PawełRadom1345
Jasiorowski JanRadom1344
Bać StanisławRzeszów1437
Brózda ŁukaszRzeszów1397
Gawron JakubRzeszów1360
Włodyka HubertRzeszów1320
Hanusz JakubSiedlce1391
Pióro RobertSiedlce1328
Różański LeszekSieradz1390
Ozimek TomaszSkierniewice1380
Szerszenowicz JacekSłupsk1396
Borys DamianSłupsk1394
Golec MichałSłupsk1366
Piotrowski KrzysztofSłupsk1357
Golec MariuszSłupsk1328
Golec MarcinSłupsk1323
Tuszkowski RyszardSuwałki1391
Roszko MarcinSuwałki1373
Jakubiak PawełSuwałki1348
Bekasiak SzymonSzczecin1411
Kmieć TomaszSzczecin1382
Bęćkowski JarosławSzczecin1371
Ziółkowski WojciechSzczecin1368
Lewandowski KrystianSzczecin1354
Jóźwiak PiotrSzczecin1348
Bekasiak PawełSzczecin1341
Dudkiewicz WładysławSzczecin1330
Górski HenrykTarnobrzeg1446
Szczęch KrzysztofTarnobrzeg1440
Jędral RobertTarnobrzeg1437
Mękal KrzysztofTarnobrzeg1378
Dudek StanisławTarnobrzeg1357
Rudnicki MarcinToruń1407
Karpiński KrzysztofToruń1365
Wiśniewski MarekToruń1359
Rudnicki PiotrToruń1354
Biereśniewicz WacławWałbrzych1390
Kocoń AdrianWałbrzych1380
Kocoń KamilWałbrzych1326
Gajda RobertWarszawa1383
Ambroziak GrażynaWarszawa1354
Ostrowski JanWarszawa1351
Ryś JacekWarszawa1351
Godusławski AdamWarszawa1329
Ankiewicz TomaszWarszawa1328
Duplicki JacekWarszawa1328
Smykowski MarcinWłocławek1341
Huminiak TomaszWrocław1414
Szydełko AleksanderWrocław1381
Czajkowski GrzegorzWrocław1374
Binko DanielWrocław1360
Szober KrzysztofZielona Góra1437
Szarpak ŁukaszZielona Góra1385
Jaślanek MichałZielona Góra1378
Buda MarekZielona Góra1373
Szarpak AndrzejZielona Góra1355
Fiebig MarianZielona Góra1342
Sidoruk AndrzejZielona Góra1323
Buda PrzemysławZielona Góra1321




Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.