strona główna forum dyskusyjne













ZDOBYWCY WAWRZYNU W ROKU 2015 rok
Zdobyte wawrzyny w 2015 r. wg ZO PZŁ

Ostatnia modyfikacja: 24-10-2017

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 489 1457 
Puchar Jury Częstochowskiej 487 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 481 


WAWRZYN ZŁOTY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
2Jamróz Kamil Kielce III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 487 1451 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 482 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 482 
3Montowski Zbyszko Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 482 1444 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 481 
Finał Ligi Strzeleckiej 481 
4Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 482 1441 
Finał Ligi Strzeleckiej 480 
Puchar Browninga i Winchestera 479 
5Szugajew Michał Ciechanów III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 485 1441 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 480 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 476 
6Bać Stanisław Rzeszów II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 482 1440 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 481 
Puchar FAM Pionki 477 
7Prill Tomasz Elbląg Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 493 1439 
Pucha Prezydenta Miasta Piły 474 
Finał Ligi Strzeleckiej 472 
8Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg Puchar Północnego Mazowsza 482 1437 
Puchar Jesieni 481 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 474 
9Górski Henryk Tarnobrzeg II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 486 1435 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 481 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 468 
10Rudnicki Marcin Toruń Finał Ligi Strzeleckiej 487 1434 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 474 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 473 
11Szyszka Piotr Bydgoszcz Memoriał Adama Kraińskiego 483 1434 
Finał Ligi Strzeleckiej 476 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 475 
12Nowak Lech Poznań II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 479 1432 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 477 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 476 
13Szymański Tomasz Poznań Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 480 1431 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 478 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 473 
14Włodarczyk Remigiusz Opole III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 481 1431 
Puchar Opolszczyzny 476 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 474 
15Radwański Rafał Krosno Tarnobrzeski Puchar Wiosny 477 1428 
Puchar FAM Pionki 476 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 475 
16Marlęga Sławomir Ciechanów Puchar Toruńskiej Katarzynki 480 1427 
Puchar Północnego Mazowsza 474 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 473 
17Neneman Tomasz Konin Puchar Grodu nad Prosną 477 1427 
Puchar Browninga i Winchestera 476 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 474 
18Jędral Robert Tarnobrzeg Memoriał Adama Kraińskiego 480 1424 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 475 
Puchar Browninga i Winchestera 469 
19Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 478 1421 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 473 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 470 
20Grobelny Adam Konin III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 475 1421 
Puchar Prezydenta miasta Konina 474 
Puchar FAM Pionki 472 
21Huminiak Tomasz Wrocław III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 477 1421 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 473 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 471 
22Skibiak Dariusz Elbląg Puchar FAM Pionki 482 1421 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 471 
Finał Ligi Strzeleckiej 468 
23Rubiś Mariusz Krosno Czarny Diament Ziemi Śląskiej 478 1419 
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 471 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 470 
24Goerick Marek Elbląg Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 476 1417 
Pucha Prezydenta Miasta Piły 471 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 470 
25Stokłosa Andrzej Bielsko Biała III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 481 1417 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 473 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 463 
26Szober Krzysztof Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 476 1417 
Puchar Winobrania 472 
Finał Ligi Strzeleckiej 469 
27Borys Damian Słupsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 475 1416 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 474 
Puchar FAM Pionki 467 
28Gawdzik Michał Katowice Puchar Kujaw 478 1414 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 469 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 467 
29Kamiński Krzysztof Warszawa Puchar Północnego Mazowsza 487 1414 
Puchar Łuczniczki 465 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 462 
30Aniołkowski Piotr Toruń Puchar Kujaw 486 1413 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 472 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 455 
31Mękal Krzysztof Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 480 1412 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 468 
Finał Ligi Strzeleckiej 464 
32Oleksik Marcin Paweł Radom Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 482 1412 
Finał Ligi Strzeleckiej 467 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 463 
33Pospiech Sergiusz Katowice Puchar Browninga i Winchestera 475 1412 
Finał Ligi Strzeleckiej 474 
Puchar FAM Pionki 463 
34Tomala Sławomir Tarnobrzeg Memoriał Adama Kraińskiego 475 1412 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 473 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 464 
35Załoga Paweł Piotrków Trybunalski Finał Ligi Strzeleckiej 480 1412 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 470 
Memoriał Adama Kraińskiego 462 


WAWRZYN SREBRNY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
36Kraiński Piotr Gdańsk II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 471 1409 
Memoriał Adama Kraińskiego 471 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 467 
37Madej Jakub Radom Puchar Jesieni 483 1409 
Puchar Północnego Mazowsza 468 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 458 
38Borowicz Paweł Bydgoszcz Puchar Toruńskiej Katarzynki 486 1408 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 463 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 459 
39Czerwień Dariusz Piła Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 479 1408 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 466 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 463 
40Gajda Robert Warszawa Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 475 1408 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 468 
Puchar Prezydenta miasta Łomży 465 
41Buda Marek Zielona Góra Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 475 1407 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 469 
Puchar Kujaw 463 
42Kubiak Waldemar Krosno Tarnobrzeski Puchar Wiosny 479 1406 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 466 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 461 
43Furmańczak Tomasz Leszno Memoriał Adama Kraińskiego 470 1405 
Puchar Targów Poznańskich 468 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 467 
44Karpik Michał Toruń Puchar Kujaw 470 1405 
Pucha Prezydenta Miasta Piły 468 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 467 
45Małecki Artur Krosno Puchar Jesieni 477 1405 
Turniej Chmielakowy 472 
Finał Ligi Strzeleckiej 456 
46Szyłejko Rafał Gdańsk Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 474 1404 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 466 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 464 
47Sosiński Piotr Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 470 1401 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 466 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 465 
48Surma Tomasz Łódź Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 472 1401 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 465 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 464 
49Jóźwiak Piotr Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 471 1400 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 470 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 459 
50Mierzejewski Jacek Olsztyn I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 480 1400 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 460 
Puchar Podlasia 460 
51Pudełko Janusz Kraków Puchar Opolszczyzny 471 1400 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 466 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 463 
52Turczyn Paweł Ostrołęka II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 469 1398 
Puchar Jesieni 466 
Puchar Północnego Mazowsza 463 
53Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 471 1397 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 471 
Puchar Targów Poznańskich 455 
54Maruszak Wojciech, Jerzy Lublin Finał Ligi Strzeleckiej 472 1396 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 462 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 462 
55Wróblewski Andrzej Kalisz Puchar Opolszczyzny 470 1396 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 466 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 460 
56Bekasiak Szymon Szczecin Pucha Prezydenta Miasta Piły 471 1395 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 464 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 460 
57Daukszys Tadeusz Łódź Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 477 1395 
Puchar Łuczniczki 462 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 456 
58Burak Andrzej Białystok Puchar Podlasia 467 1394 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 466 
Puchar Prezydenta miasta Łomży 461 
59Smolarski Roman Kielce Finał Ligi Strzeleckiej 474 1394 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 472 
Memoriał Adama Kraińskiego 448 
60Smykowski Marcin Włocławek II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 465 1394 
Memoriał Adama Kraińskiego 465 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 464 
61Jackowski Rafał Krosno II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 469 1393 
Finał Ligi Strzeleckiej 467 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 457 
62Gęsiarz Szymon Częstochowa Puchar FAM Pionki 472 1392 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 461 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 459 
63Jakubiak Paweł Suwałki Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 466 1391 
Puchar Północnego Mazowsza 463 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 462 
64Kaczyński Maciej Ostrołęka Puchar Podlasia 468 1391 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 465 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 458 
65Smoliński Piotr Elbląg Puchar FAM Pionki 471 1391 
Memoriał Adama Kraińskiego 463 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 457 
66Szczotka Adam Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny 466 1391 
Puchar Grodu nad Prosną 465 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 460 
67Węgielewski Kamil Toruń Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 467 1390 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 462 
Finał Ligi Strzeleckiej 461 
68Pankowski Marcin Płock I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 474 1389 
Puchar Prezydenta miasta Konina 460 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 455 
69Szarpak Łukasz Zielona Góra III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 465 1389 
Puchar Winobrania 464 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 460 
70Gawron Jakub Rzeszów III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 466 1388 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 464 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 458 
71Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 467 1388 
Puchar Browninga i Winchestera 463 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 458 
72Miotła Grzegorz Lublin Puchar Dymarek Świętokrzyskich 464 1388 
Puchar FAM Pionki 462 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 462 
73Piotrowski Krzysztof Słupsk Puchar Łuczniczki 470 1388 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 459 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 459 
74Szymczuk Marcin Aleksander Białystok Puchar Jury Częstochowskiej 467 1388 
Puchar Grodu nad Prosną 466 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 455 
75Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski Finał Ligi Strzeleckiej 472 1387 
Pucha Prezydenta Miasta Piły 458 
Puchar Targów Poznańskich 457 
76Jaślanek Michał Zielona Góra Puchar Gryfa Szczecińskiego 464 1383 
Puchar Winobrania 462 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 457 
77Kmieć Tomasz Szczecin III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 465 1382 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 461 
Memoriał Adama Kraińskiego 456 
78Leźnicki Jacek Olsztyn Memoriał Adama Kraińskiego 465 1382 
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 461 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 456 
79Zmuda Trzebiatowski Adrian Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 473 1382 
Memoriał Adama Kraińskiego 456 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 453 
80Modrzejewski Jacek Bydgoszcz Pucha Prezydenta Miasta Piły 467 1382 
Puchar Łuczniczki 462 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 453 
81Białobrzeski Artur Ostrołęka II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 465 1380 
Puchar Podlasia 461 
Puchar Prezydenta miasta Łomży 454 
82Klaman Andrzej Gdańsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 466 1379 
Memoriał Adama Kraińskiego 461 
Puchar Północnego Mazowsza 452 
83Lewandowski Marcin Konin Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 465 1379 
Puchar Browninga i Winchestera 459 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 455 
84Ozimek Tomasz Skierniewice Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 465 1379 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 459 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 455 
85Winiarski Dariusz Andrzej Radom II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 461 1379 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 460 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 458 
86Zieliński Mariusz Włocławek Puchar Kujaw 466 1379 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 460 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 453 
87Andrzejczyk Paweł Koszalin Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 480 1378 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 454 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 444 
88Gochnio Jerzy Biała Podlaska Puchar Podlasia 466 1378 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 456 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 456 
89Pilcicki Bogusław Białystok Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 477 1378 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 457 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 444 
90Banasiak Tomasz Piotrków Trybunalski Finał Ligi Strzeleckiej 465 1377 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 458 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 454 
91Golec Mariusz Słupsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 474 1377 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 460 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 443 
92Roszko Marcin Suwałki Puchar Prezydenta miasta Łomży 462 1376 
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 460 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 454 
93Fiebig Marian Zielona Góra II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 462 1375 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 459 
Finał Ligi Strzeleckiej 454 
94Fiszer Marcin Poznań Pucha Prezydenta Miasta Piły 470 1375 
Puchar Targów Poznańskich 453 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 452 
95Niczyporuk Leszek Gdańsk Pucha Prezydenta Miasta Piły 470 1375 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 464 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 441 
96Szarpak Andrzej Zielona Góra II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 459 1375 
Puchar Targów Poznańskich 458 
Puchar Opolszczyzny 458 
97Knaga Wojciech Ciechanów Puchar Północnego Mazowsza 465 1374 
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 462 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 447 
98Górnik Jerzy Katowice III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 470 1371 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 460 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 441 
99Skorobogaty Tadeusz Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 459 1371 
Puchar Opolszczyzny 458 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 454 
100Buda Przemysław Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 458 1370 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 456 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 456 
101Lipiński Jacek Gdańsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 473 1370 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 450 
Memoriał Adama Kraińskiego 447 
102Mińszczak Dariusz Piotrków Trybunalski Puchar FAM Pionki 456 1370 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 460 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 454 
103Zawadzki Krzysztof Aleksander Radom Puchar Jesieni 460 1370 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 457 
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 453 
104Jordan Hubert Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny 460 1369 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 459 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 450 
105Kowalski Jan Opole Puchar Grodu nad Prosną 464 1369 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 453 
Puchar Opolszczyzny 452 
106Obigło Michał Opole III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 470 1369 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 456 
Puchar Grodu nad Prosną 443 
107Suchodolski Adam Opole Finał Ligi Strzeleckiej 460 1369 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 457 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 452 
108Godusławski Adam Warszawa Tarnobrzeski Puchar Wiosny 469 1368 
Puchar Północnego Mazowsza 459 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 440 
109Rączka Roman Poznań Finał Ligi Strzeleckiej 460 1368 
Puchar Winobrania 460 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 448 
110Ficek Michał Bielsko Biała Finał Ligi Strzeleckiej 461 1367 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 454 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 452 
111Haufa Leszek Poznań Finał Ligi Strzeleckiej 468 1367 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 453 
Puchar Winobrania 446 
112Bąkowski Jacek Kalisz Puchar Opolszczyzny 462 1366 
Puchar Łuczniczki 454 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 450 
113Hanusz Jakub Siedlce Puchar Podlasia 470 1366 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 449 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 447 
114Długosz Jacek Opole I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 464 1365 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 452 
Finał Ligi Strzeleckiej 449 
115Ryś Jacek Warszawa Puchar Grodu nad Prosną 466 1365 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 453 
Puchar FAM Pionki 446 
116Szydełko Aleksander Wrocław Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 474 1365 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 447 
Puchar Opolszczyzny 444 


WAWRZYN BRĄZOWY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
117Łakomy Wojciech Olsztyn Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 459 1364 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 456 
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 449 
118Pindera Paweł Wałbrzych III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 460 1364 
Puchar Winobrania 452 
Puchar Opolszczyzny 452 
119Golec Marcin Słupsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 462 1363 
Puchar Łuczniczki 455 
Memoriał Adama Kraińskiego 446 
120Maciąg Andrzej, Jan Chełm II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 460 1362 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 458 
Turniej Chmielakowy 444 
121Pietrzak Robert Płock II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 469 1362 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 449 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 444 
122Komarewski Tomasz Białystok I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 457 1361 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 453 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 451 
123Sidoruk Andrzej Zielona Góra Puchar Winobrania 463 1361 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 456 
Puchar Opolszczyzny 442 
124Woropaj Zbigniew Koszalin Pucha Prezydenta Miasta Piły 458 1361 
Puchar Łuczniczki 457 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 446 
125Szwiec Ryszard Tarnów Turniej Chmielakowy 467 1359 
Puchar Jesieni 453 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 439 
126Adamczyk Bartosz Opole Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 464 1358 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 451 
Puchar Grodu nad Prosną 443 
127Chuderski Kazimierz Gorzów Wielkopolski Pucha Prezydenta Miasta Piły 461 1358 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 451 
Puchar Prezydenta miasta Konina 446 
128Kruszyński Dariusz Kielce Turniej Chmielakowy 464 1358 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 451 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 443 
129Pióro Robert Siedlce Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 459 1358 
Turniej Chmielakowy 452 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 447 
130Kostrzewa Dariusz Warszawa Puchar FAM Pionki 455 1357 
Puchar Prezydenta miasta Łomży 451 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 451 
131Demps Krzysztof Gdańsk Finał Ligi Strzeleckiej 463 1356 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 451 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 442 
132Sosiński Bartosz Płock Puchar Kujaw 460 1356 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 450 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 446 
133Gruza Stanisław Krosno Finał Ligi Strzeleckiej 461 1353 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 449 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 443 
134Żak Michał Koszalin III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 461 1353 
Pucha Prezydenta Miasta Piły 451 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 441 
135Malinkiewicz Kazimierz Bielsko Biała Czarny Diament Ziemi Śląskiej 472 1352 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 441 
Puchar Opolszczyzny 439 
136Pietrusza Wojciech Piła Pucha Prezydenta Miasta Piły 464 1352 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 444 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 444 
137Wiśniewski Marek Toruń I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 455 1352 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 449 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 448 
138Gawliński Janusz Warszawa Puchar Północnego Mazowsza 453 1351 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 450 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 448 
139Radzimski Jacek Leszno Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 457 1350 
Puchar Targów Poznańskich 450 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 443 
140Stańczuk Krzysztof Warszawa II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 452 1350 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 449 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 449 
141Walisko Sławomir Opole Puchar Opolszczyzny 459 1350 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 451 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 440 
142Barański Paweł Piotrków Trybunalski Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 455 1349 
Puchar Jury Częstochowskiej 452 
Puchar Browninga i Winchestera 442 
143Makowski Sławomir Gdańsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 456 1349 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 448 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 445 
144Ruta Mirosław Bydgoszcz I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 456 1348 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 447 
Finał Ligi Strzeleckiej 445 
145Bałdyga Grzegorz Olsztyn Memoriał Adama Kraińskiego 455 1347 
Puchar Prezydenta miasta Łomży 450 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 442 
146Kukuła Tomasz Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 456 1347 
Puchar FAM Pionki 447 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 444 
147Paszenda Ryszard Katowice I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 449 1346 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 449 
Finał Ligi Strzeleckiej 448 
148Piecuch Piotr Chełm Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 449 1345 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 448 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 448 
149Mizerski Maciej Lublin Turniej Chmielakowy 463 1344 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 461 
Finał Ligi Strzeleckiej 420 
150Senger Marcin Piła II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 471 1344 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 439 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 434 
151Bekasiak Paweł Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 452 1343 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 446 
Puchar Łuczniczki 445 
152Niemiec Piotr Elbląg Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 452 1343 
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 448 
Memoriał Adama Kraińskiego 443 
153Przybyłowicz Remigiusz Kalisz Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 461 1342 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 447 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 434 
154Duplicki Jacek Warszawa Puchar FAM Pionki 450 1341 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 447 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 444 
155Damaz Wiesław Skierniewice II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 460 1340 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 450 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 430 
156Golec Michał Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 451 1340 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 447 
Memoriał Adama Kraińskiego 442 
157Placha Piotr Słupsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 451 1340 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 445 
Finał Ligi Strzeleckiej 444 
158Tuszkowski Ryszard Suwałki Puchar Podlasia 447 1340 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 447 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 446 
159Biereśniewicz Wacław Wałbrzych Puchar Winobrania 457 1339 
Puchar Opolszczyzny 444 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 438 
160Hajczuk Wiesław Ciechanów III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 448 1339 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 447 
Puchar FAM Pionki 444 
161Binko Daniel Wrocław III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 449 1338 
Puchar Winobrania 449 
Puchar Grodu nad Prosną 440 
162Hanusz Wojciech Siedlce Puchar Jesieni 457 1338 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 444 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 437 
163Kapuściński Rafał Elbląg Puchar Północnego Mazowsza 455 1338 
Puchar FAM Pionki 450 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 433 
164Misztela Piotr Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 449 1337 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 448 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 440 
165Mielczarkowski Waldemar Piotrków Trybunalski Puchar Targów Poznańskich 452 1336 
Puchar FAM Pionki 445 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 439 
166Lewandowski Ryszard Koszalin Puchar FAM Pionki 457 1335 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 457 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 421 
167Kocoń Adrian Gorzów Wielkopolski Puchar Targów Poznańskich 452 1334 
Puchar Grodu nad Prosną 449 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 433 
168Markiewicz Maciej Poznań Finał Ligi Strzeleckiej 455 1334 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 451 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 428 
169Onopiak Ryszard Elbląg Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 449 1334 
Puchar Targów Poznańskich 446 
Puchar FAM Pionki 439 
170Janczak Krzysztof Wrocław II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 447 1333 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 447 
Memoriał Adama Kraińskiego 439 
171Molski Krzysztof Białystok III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 448 1333 
Finał Ligi Strzeleckiej 448 
Puchar Podlasia 437 
172Szpak Piotr Wrocław Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 451 1333 
Puchar Opolszczyzny 447 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 435 
173Kołodziejczyk Zygmunt Kielce I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 454 1332 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 442 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 436 
174Kwaśniewski Marcin Lublin Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 448 1332 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 444 
Puchar Targów Poznańskich 440 
175Wąsik Dawid Bielsko Biała Czarny Diament Ziemi Śląskiej 446 1332 
Finał Ligi Strzeleckiej 444 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 442 
176Wąsowski Kazimierz Biała Podlaska Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 452 1331 
Turniej Chmielakowy 450 
Puchar Jesieni 429 
177Kocoń Aleksander Wałbrzych Puchar Targów Poznańskich 450 1330 
Pucha Prezydenta Miasta Piły 442 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 438 
178Jóźwik Olaf Krosno Tarnobrzeski Puchar Wiosny 444 1328 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 443 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 441 
179Pietraszek Piotr Gdańsk I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 450 1328 
Puchar Północnego Mazowsza 440 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 438 
180Bęćkowski Jarosław Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 450 1327 
Puchar Targów Poznańskich 447 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 430 
181Godula Mirosław Łomża Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 458 1326 
Puchar Prezydenta miasta Łomży 436 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 432 
182Grzybowski Zbigniew Radom I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 449 1326 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 442 
Turniej Chmielakowy 435 
183Kneblewski Łukasz Koszalin Puchar Gryfa Szczecińskiego 444 1326 
Pucha Prezydenta Miasta Piły 443 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 439 
184Dudek Bogdan Toruń III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 445 1324 
Memoriał Adama Kraińskiego 441 
Puchar Prezydenta miasta Konina 438 
185Karpiński Krzysztof Toruń III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 468 1324 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 447 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 409 
186Pawszyk Jarosław Olsztyn Puchar Prezydenta miasta Łomży 443 1324 
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 443 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 438 
187Pulikowski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 448 1324 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 438 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 438 
188Rozpendowski Łukasz Konin Puchar Prezydenta miasta Konina 472 1324 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 439 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 413 
189Gocoł Bartosz Hubert Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 454 1323 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 442 
Finał Ligi Strzeleckiej 427 
190Grynia Jerzy Koszalin III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 449 1323 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 445 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 429 
191Kocoń Kamil Wałbrzych II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 445 1323 
Puchar Grodu nad Prosną 442 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 436 
192Krawczyk Paweł Radom III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 450 1323 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 442 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 431 
193Milczarek Paweł Ciechanów III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 442 1323 
Puchar Północnego Mazowsza 441 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 440 
194Deniziak Ryszard Antoni Łomża II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 456 1322 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 433 
Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 433 
195Nowak Tadeusz Tarnów Mistrzostwa PZŁ klasa mistrzowska 457 1322 
Puchar Jesieni 441 
Puchar Jury Częstochowskiej 424 
196Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 450 1321 
Finał Ligi Strzeleckiej 440 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 431 
197Gospodarczyk Rafał Tarnobrzeg Turniej Chmielakowy 452 1320 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 442 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 426 




Zarząd OkręgowyDiamentZłotySrebrnyBrązowyRazem
Biała Podlaska00112
Białystok00325
Bielsko Biała01326
Bydgoszcz02215
Chełm00022
Ciechanów02125
Częstochowa00101
Elbląg03137
Gdańsk00538
Gorzów Wielk.01438
Jelenia Góra00000
Kalisz00213
Katowice02114
Kielce01124
Konin02114
Koszalin00257
Kraków00101
Krosno02327
Legnica00000
Leszno00112
Lublin00224
Łomża00022
Łódź00202
Nowy Sącz00000
Olsztyn00235
Opole01427
Ostrołęka00303
Piła00123
Piotrków Tryb.122510
Płock00123
Poznań02316
Przemyśl00000
Radom01427
Rzeszów01102
Siedlce00123
Sieradz00000
Skierniewice00112
Słupsk01247
Suwałki00213
Szczecin00325
Tarnobrzeg05016
Tarnów00022
Toruń02237
Wałbrzych00044
Warszawa01348
Włocławek00202
Wrocław01135
Zamość00000
Zielona Góra01618
RAZEM1348181197


Nazwisko i imięZarząd OkręgowyPunkty
Gochnio JerzyBiała Podlaska1378
Wąsowski KazimierzBiała Podlaska1331
Burak AndrzejBiałystok1394
Szymczuk Marcin AleksanderBiałystok1388
Pilcicki BogusławBiałystok1378
Komarewski TomaszBiałystok1361
Molski KrzysztofBiałystok1333
Stokłosa AndrzejBielsko Biała1417
Szczotka AdamBielsko Biała1391
Jordan HubertBielsko Biała1369
Ficek MichałBielsko Biała1367
Malinkiewicz KazimierzBielsko Biała1352
Wąsik DawidBielsko Biała1332
Montowski ZbyszkoBydgoszcz1444
Szyszka PiotrBydgoszcz1434
Borowicz PawełBydgoszcz1408
Modrzejewski JacekBydgoszcz1382
Ruta MirosławBydgoszcz1348
Maciąg Andrzej, JanChełm1362
Piecuch PiotrChełm1345
Szugajew MichałCiechanów1441
Marlęga SławomirCiechanów1427
Knaga WojciechCiechanów1374
Hajczuk WiesławCiechanów1339
Milczarek PawełCiechanów1323
Gęsiarz SzymonCzęstochowa1392
Prill TomaszElbląg1439
Skibiak DariuszElbląg1421
Goerick MarekElbląg1417
Smoliński PiotrElbląg1391
Niemiec PiotrElbląg1343
Kapuściński RafałElbląg1338
Onopiak RyszardElbląg1334
Kraiński PiotrGdańsk1409
Szyłejko RafałGdańsk1404
Klaman AndrzejGdańsk1379
Niczyporuk LeszekGdańsk1375
Lipiński JacekGdańsk1370
Demps KrzysztofGdańsk1356
Makowski SławomirGdańsk1349
Pietraszek PiotrGdańsk1328
Gałęcki BogdanGorzów Wielkopolski1441
Kołodziński JacekGorzów Wielkopolski1397
Jachimiak Jan LeszekGorzów Wielkopolski1388
Bialic JuliuszGorzów Wielkopolski1387
Skorobogaty TadeuszGorzów Wielkopolski1371
Chuderski KazimierzGorzów Wielkopolski1358
Kocoń AdrianGorzów Wielkopolski1334
Pulikowski EugeniuszGorzów Wielkopolski1324
Wróblewski AndrzejKalisz1396
Bąkowski JacekKalisz1366
Przybyłowicz RemigiuszKalisz1342
Gawdzik MichałKatowice1414
Pospiech SergiuszKatowice1412
Górnik JerzyKatowice1371
Paszenda RyszardKatowice1346
Jamróz KamilKielce1451
Smolarski RomanKielce1394
Kruszyński DariuszKielce1358
Kołodziejczyk ZygmuntKielce1332
Neneman TomaszKonin1427
Grobelny AdamKonin1421
Lewandowski MarcinKonin1379
Rozpendowski ŁukaszKonin1324
Zmuda Trzebiatowski AdrianKoszalin1382
Andrzejczyk PawełKoszalin1378
Woropaj ZbigniewKoszalin1361
Żak MichałKoszalin1353
Lewandowski RyszardKoszalin1335
Kneblewski ŁukaszKoszalin1326
Grynia JerzyKoszalin1323
Pudełko JanuszKraków1400
Radwański RafałKrosno1428
Rubiś MariuszKrosno1419
Kubiak WaldemarKrosno1406
Małecki ArturKrosno1405
Jackowski RafałKrosno1393
Gruza StanisławKrosno1353
Jóźwik OlafKrosno1328
Furmańczak TomaszLeszno1405
Radzimski JacekLeszno1350
Maruszak Wojciech, JerzyLublin1396
Miotła GrzegorzLublin1388
Mizerski MaciejLublin1344
Kwaśniewski MarcinLublin1332
Godula MirosławŁomża1326
Deniziak Ryszard AntoniŁomża1322
Surma TomaszŁódź1401
Daukszys TadeuszŁódź1395
Mierzejewski JacekOlsztyn1400
Leźnicki JacekOlsztyn1382
Łakomy WojciechOlsztyn1364
Bałdyga GrzegorzOlsztyn1347
Pawszyk JarosławOlsztyn1324
Włodarczyk RemigiuszOpole1431
Kowalski JanOpole1369
Obigło MichałOpole1369
Suchodolski AdamOpole1369
Długosz JacekOpole1365
Adamczyk BartoszOpole1358
Walisko SławomirOpole1350
Turczyn PawełOstrołęka1398
Kaczyński MaciejOstrołęka1391
Białobrzeski ArturOstrołęka1380
Czerwień DariuszPiła1408
Pietrusza WojciechPiła1352
Senger MarcinPiła1344
Grabałowski ZbigniewPiotrków Trybunalski1457
Cybula RyszardPiotrków Trybunalski1421
Załoga PawełPiotrków Trybunalski1412
Banasiak TomaszPiotrków Trybunalski1377
Mińszczak DariuszPiotrków Trybunalski1370
Barański PawełPiotrków Trybunalski1349
Kukuła TomaszPiotrków Trybunalski1347
Misztela PiotrPiotrków Trybunalski1337
Mielczarkowski WaldemarPiotrków Trybunalski1336
Dylewski GrzegorzPiotrków Trybunalski1321
Pankowski MarcinPłock1389
Pietrzak RobertPłock1362
Sosiński BartoszPłock1356
Nowak LechPoznań1432
Szymański TomaszPoznań1431
Fiszer MarcinPoznań1375
Rączka RomanPoznań1368
Haufa LeszekPoznań1367
Markiewicz MaciejPoznań1334
Oleksik Marcin PawełRadom1412
Madej JakubRadom1409
Sosiński PiotrRadom1401
Winiarski Dariusz AndrzejRadom1379
Zawadzki Krzysztof AleksanderRadom1370
Grzybowski ZbigniewRadom1326
Krawczyk PawełRadom1323
Bać StanisławRzeszów1440
Gawron JakubRzeszów1388
Hanusz JakubSiedlce1366
Pióro RobertSiedlce1358
Hanusz WojciechSiedlce1338
Ozimek TomaszSkierniewice1379
Damaz WiesławSkierniewice1340
Borys DamianSłupsk1416
Piotrowski KrzysztofSłupsk1388
Golec MariuszSłupsk1377
Golec MarcinSłupsk1363
Golec MichałSłupsk1340
Placha PiotrSłupsk1340
Gocoł Bartosz HubertSłupsk1323
Jakubiak PawełSuwałki1391
Roszko MarcinSuwałki1376
Tuszkowski RyszardSuwałki1340
Jóźwiak PiotrSzczecin1400
Bekasiak SzymonSzczecin1395
Kmieć TomaszSzczecin1382
Bekasiak PawełSzczecin1343
Bęćkowski JarosławSzczecin1327
Szczęch KrzysztofTarnobrzeg1437
Górski HenrykTarnobrzeg1435
Jędral RobertTarnobrzeg1424
Mękal KrzysztofTarnobrzeg1412
Tomala SławomirTarnobrzeg1412
Gospodarczyk RafałTarnobrzeg1320
Szwiec RyszardTarnów1359
Nowak TadeuszTarnów1322
Rudnicki MarcinToruń1434
Aniołkowski PiotrToruń1413
Karpik MichałToruń1405
Węgielewski KamilToruń1390
Wiśniewski MarekToruń1352
Dudek BogdanToruń1324
Karpiński KrzysztofToruń1324
Pindera PawełWałbrzych1364
Biereśniewicz WacławWałbrzych1339
Kocoń AleksanderWałbrzych1330
Kocoń KamilWałbrzych1323
Kamiński KrzysztofWarszawa1414
Gajda RobertWarszawa1408
Godusławski AdamWarszawa1368
Ryś JacekWarszawa1365
Kostrzewa DariuszWarszawa1357
Gawliński JanuszWarszawa1351
Stańczuk KrzysztofWarszawa1350
Duplicki JacekWarszawa1341
Smykowski MarcinWłocławek1394
Zieliński MariuszWłocławek1379
Huminiak TomaszWrocław1421
Szydełko AleksanderWrocław1365
Binko DanielWrocław1338
Janczak KrzysztofWrocław1333
Szpak PiotrWrocław1333
Szober KrzysztofZielona Góra1417
Buda MarekZielona Góra1407
Szarpak ŁukaszZielona Góra1389
Jaślanek MichałZielona Góra1383
Fiebig MarianZielona Góra1375
Szarpak AndrzejZielona Góra1375
Buda PrzemysławZielona Góra1370
Sidoruk AndrzejZielona Góra1361




Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.