strona główna forum dyskusyjne













ZDOBYWCY WAWRZYNU W ROKU 2016 rok
Zdobyte wawrzyny w 2016 r. wg ZO PZŁ

Ostatnia modyfikacja: 24-10-2017

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma


WAWRZYN ZŁOTY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Jamróz Kamil Kielce Memoriał Edwarda Woźnego 484 1449 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 484 
Turniej Chmielakowy 481 
2Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski Puchar Grodu nad Prosną 485 1449 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 482 
Puchar Opolszczyzny 482 
3Bać Stanisław Rzeszów Puchar Blasera 483 1443 
Puchar Grodu nad Prosną 481 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 479 
4Górski Henryk Tarnobrzeg Diament Ziemi Śląskiej 483 1443 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 481 
Puchar Jesieni 479 
5Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Blasera 481 1437 
Tarnobrzeski Puchar Lata 478 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 478 
6Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 483 1433 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 478 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 472 
7Huminiak Tomasz Warszawa Puchar Opolszczyzny 482 1433 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 477 
Puchar Blasera 474 
8Skibiak Dariusz Elbląg Puchar Elbląga 481 1432 
Puchar Kujaw 478 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 473 
9Włodarczyk Remigiusz Opole Puchar Blasera 480 1431 
Puchar Browninga i Winchestera 476 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 475 
10Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg Puchar Kujaw 487 1430 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 474 
Puchar Jezior Mazurskich 469 
11Daukszys Tadeusz Łódź Puchar Dymarek Świętokrzyskich 481 1427 
Puchar Łuczniczki 479 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 467 
12Maciaszek Konrad  Konin Puchar FAM Pionki 478 1427 
Puchar Łuczniczki 477 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 472 
13Szymański Tomasz Poznań Puchar Blasera 477 1426 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 477 
Puchar Targów Poznańskich 472 
14Gawdzik Michał Katowice Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 479 1425 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 473 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 473 
15Szober Krzysztof Zielona Góra Puchar Winobrania 481 1425 
Memoriał Edwarda Woźnego 480 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 464 
16Szyszka Piotr Bydgoszcz Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 476 1424 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 474 
Memoriał Adama Kraińskiego 474 
17Adamczyk Bartosz Opole Puchar Jury Częstochowskiej 484 1422 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 472 
Puchar Grodu nad Prosną 466 
18Prill Tomasz Elbląg Puchar Łuczniczki 476 1422 
Puchar FAM Pionki 474 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 472 
19Pudełko Janusz Kraków Memoriał Adama Kraińskiego 482 1422 
Diament Ziemi Śląskiej 472 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 468 
20Surma Tomasz Łódź Puchar Elbląga 476 1422 
Puchar Grodu nad Prosną 475 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 471 
21Oleksik Marcin Paweł Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 481 1419 
Puchar FAM Pionki 469 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 469 
22Czerwień Dariusz Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 479 1417 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 470 
Memoriał Edwarda Woźnego 468 
23Małecki Artur Krosno Puchar Jesieni 479 1417 
Turniej Chmielakowy 473 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 465 
24Buda Marek Zielona Góra Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 476 1415 
Puchar Opolszczyzny 470 
Puchar Winobrania 469 
25Pankowski Marcin Płock Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 480 1413 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 470 
Puchar Grodu nad Prosną 463 
26Załoga Paweł Piotrków Trybunalski Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 476 1412 
Puchar Grodu nad Prosną 471 
Puchar Jury Częstochowskiej 465 
27Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 485 1410 
Puchar Blasera 464 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 461 


WAWRZYN SREBRNY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
28Szugajew Michał Ciechanów Puchar Prezydenta Miasta Łomży 473 1409 
Puchar FAM Pionki 468 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 468 
29Borys Damian Andrzej Słupsk Puchar Blasera 475 1406 
Memoriał Adama Kraińskiego 466 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 465 
30Gęsiarz Szymon Częstochowa Tarnobrzeski Puchar Lata 471 1405 
Puchar Podbeskidzia 469 
Puchar Browninga i Winchestera 465 
31Pospiech Sergiusz Katowice Puchar Opolszczyzny 472 1404 
Puchar Grodu nad Prosną 469 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 463 
32Grobelny Adam Konin Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 474 1403 
Puchar Browninga i Winchestera 473 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 456 
33Banasiak Tomasz Piotrków Trybunalski Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 478 1402 
Nowosądecki Puchar Lata 463 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 461 
34Hanusz Jakub Siedlce Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 470 1402 
Puchar Jesieni 467 
Puchar FAM Pionki 465 
35Tomala Sławomir Tarnobrzeg Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 470 1402 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 466 
Tarnobrzeski Puchar Lata 466 
36Smoliński Piotr Elbląg Puchar FAM Pionki 473 1401 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 467 
Puchar Targów Poznańskich 461 
37Furmańczak Tomasz Leszno Puchar Grodu nad Prosną 468 1400 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 467 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 465 
38Jesionowski Jakub Paweł Olsztyn Puchar Północnego Mazowsza 469 1399 
Puchar Elbląga 467 
Diament Ziemi Śląskiej 463 
39Jędral Robert Tarnobrzeg Puchar Dymarek Świętokrzyskich 468 1399 
Puchar Jesieni 467 
Turniej Chmielakowy 464 
40Bekasiak Szymon Szczecin Puchar Blasera 479 1397 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 462 
Puchar Targów Poznańskich 456 
41Madej Jakub Radom Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 482 1397 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 458 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 457 
42Marlęga Sławomir Ciechanów Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 477 1397 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 462 
Puchar Elbląga 458 
43Karpik Michał Toruń Memoriał Adama Kraińskiego 467 1395 
Puchar Jezior Mazurskich 466 
Puchar Elbląga 462 
44Wróblewski Andrzej Kalisz Puchar Toruńskiej Katarzynki 466 1395 
Puchar Grodu nad Prosną 466 
Memoriał Adama Kraińskiego 463 
45Gocałek Krzysztof Poznań Puchar Blasera 483 1394 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 456 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 455 
46Radwański Rafał Krosno Tarnobrzeski Puchar Lata 479 1394 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 458 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 457 
47Nowicki Karol Olsztyn Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 472 1393 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 470 
Puchar Jezior Mazurskich 451 
48Rubiś Mariusz Krosno Puchar Elbląga 475 1393 
Puchar Jezior Mazurskich 460 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 458 
49Rudnicki Marcin Toruń Puchar Browninga i Winchestera 470 1393 
Puchar Blasera 467 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 456 
50Mizerski Maciej Lublin Diament Ziemi Śląskiej 467 1390 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 463 
Memoriał Adama Kraińskiego 460 
51Roszko Marcin Suwałki Puchar Elbląga 471 1390 
Puchar Podlasia 460 
Puchar Jezior Mazurskich 459 
52Szarpak Łukasz Zielona Góra Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 469 1390 
Puchar Targów Poznańskich 461 
Memoriał Edwarda Woźnego 460 
53Święcki Krzysztof Łomża Puchar FAM Pionki 473 1390 
Puchar Jezior Mazurskich 461 
Puchar Prezydenta Miasta Łomży 456 
54Turczyn Paweł Ostrołęka Puchar Północnego Mazowsza 467 1389 
Puchar Jesieni 462 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 460 
55Neneman Tomasz Konin Puchar Kujaw 464 1388 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 464 
Memoriał Edwarda Woźnego 460 
56Szymczuk Marcin Aleksander Białystok Puchar Jesieni 467 1388 
Puchar Prezydenta Miasta Łomży 461 
Puchar Jezior Mazurskich 460 
57Kmieć Tomasz Szczecin Memoriał Edwarda Woźnego 469 1386 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 460 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 457 
58Fiszer Marcin Poznań Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 461 1382 
Puchar Blasera 461 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 460 
59Leźnicki Jacek Olsztyn Puchar Elbląga 466 1381 
Puchar Jezior Mazurskich 463 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 452 
60Oborski Przemysław Piła Puchar Winobrania 472 1381 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 458 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 451 
61Węgielewski Kamil Toruń Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 470 1381 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 459 
Puchar Elbląga 452 
62Godusławski Adam Warszawa Puchar Jesieni 467 1379 
Tarnobrzeski Puchar Lata 460 
Puchar Blasera 452 
63Ziółkowski Wojciech Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 470 1379 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 457 
Puchar Elbląga 452 
64Goerick Marek Elbląg Puchar Prezydenta Miasta Łomży 474 1378 
Puchar FAM Pionki 460 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 444 
65Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski Puchar P P Koncernu Mięsnego Dziczyzna 461 1378 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 460 
Puchar Blasera 457 
66Maruszak Wojciech, Jerzy Lublin Puchar FAM Pionki 466 1377 
Puchar Jesieni 462 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 449 
67Miotła Grzegorz Lublin Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 467 1377 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 457 
Turniej Chmielakowy 453 
68Jóźwiak Piotr Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 462 1374 
Puchar Winobrania 457 
Memoriał Edwarda Woźnego 455 
69Szczotka Adam Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny 460 1374 
Diament Ziemi Śląskiej 459 
Tarnobrzeski Puchar Lata 455 
70Piotrowski Krzysztof Słupsk Puchar Łuczniczki 462 1373 
Puchar Elbląga 458 
Memoriał Adama Kraińskiego 453 
71Nowacki Mateusz Kalisz Puchar Jury Częstochowskiej 463 1372 
Puchar P P Koncernu Mięsnego Dziczyzna 455 
Puchar Opolszczyzny 454 
72Jaślanek Michał Zielona Góra Puchar Winobrania 474 1371 
Memoriał Edwarda Woźnego 463 
Puchar Opolszczyzny 434 
73Lipiński Jacek Gdańsk Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 464 1371 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 454 
Puchar Elbląga 453 
74Szarpak Andrzej Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 462 1371 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 460 
Puchar Winobrania 449 
75Kocoń Adrian Gorzów Wielkopolski Puchar Opolszczyzny 460 1370 
Memoriał Edwarda Woźnego 458 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 452 
76Krawczyk Paweł Radom Puchar FAM Pionki 464 1370 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 455 
Puchar Jesieni 451 
77Misztela Piotr Piotrków Trybunalski Puchar Dymarek Świętokrzyskich 466 1370 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 461 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 443 
78Sosiński Bartosz Płock Puchar Blasera 463 1370 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 458 
Puchar FAM Pionki 449 
79Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 461 1369 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 461 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 447 
80Dobrzykowski Rafał Poznań Puchar Blasera 465 1368 
Puchar Grodu nad Prosną 457 
Puchar Łuczniczki 446 
81Golec Michał Słupsk Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 464 1368 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 458 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 446 
82Kaczyński Maciej Ostrołęka Puchar Prezydenta Miasta Łomży 463 1367 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 459 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 445 
83Barszcz Krzysztof Rzeszów Puchar FAM Pionki 461 1366 
Turniej Chmielakowy 453 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 452 
84Wiśniewski Marek Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 462 1366 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 452 
Puchar Jezior Mazurskich 452 
85Kneblewski Łukasz Koszalin Puchar Gryfa Szczecińskiego 461 1365 
Puchar Blasera 459 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 445 
86Suchodolski Adam Opole Diament Ziemi Śląskiej 462 1365 
Puchar FAM Pionki 452 
Puchar Grodu nad Prosną 451 
87Tuszkowski Ryszard Suwałki Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 461 1365 
Puchar Podlasia 454 
Puchar Północnego Mazowsza 450 


WAWRZYN BRĄZOWY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
88Zawiślan Marcin Nowy Sącz Puchar Grodu nad Prosną 456 1365 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 455 
Tarnobrzeski Puchar Lata 454 
89Borowicz Paweł Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 460 1364 
Puchar Kujaw 457 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 447 
90Gocoł Bartosz Hubert Słupsk Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 462 1362 
Puchar Łuczniczki 456 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 444 
91Bisping Andrzej Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 458 1359 
Puchar Kujaw 452 
Puchar Podbeskidzia 449 
92Mierzejewski Jacek Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich 467 1358 
Puchar Północnego Mazowsza 454 
Memoriał Adama Kraińskiego 437 
93Kocoń Wojciech Wałbrzych Diament Ziemi Śląskiej 453 1356 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 453 
Puchar Opolszczyzny 450 
94Komarewski Tomasz Białystok Puchar Prezydenta Miasta Łomży 465 1356 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 446 
Puchar Podlasia 445 
95Gajda Robert Warszawa Puchar Jezior Mazurskich 467 1355 
Memoriał Adama Kraińskiego 454 
Tarnobrzeski Puchar Lata 434 
96Łakomy Wojciech Olsztyn Puchar Elbląga 462 1355 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 449 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 444 
97Mołdrzyk Dawid Katowice Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 457 1355 
Puchar Opolszczyzny 457 
Puchar Grodu nad Prosną 441 
98Stokłosa Andrzej Bielsko Biała Puchar Grodu nad Prosną 452 1355 
Puchar Jury Częstochowskiej 452 
Tarnobrzeski Puchar Lata 451 
99Barszcz Jerzy Kielce Tarnobrzeski Puchar Lata 459 1353 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 451 
Turniej Chmielakowy 443 
100Woropaj Zbigniew Koszalin Memoriał Adama Kraińskiego 459 1353 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 449 
Puchar FAM Pionki 445 
101Modrzejewski Jacek Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 462 1351 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 455 
Puchar Targów Poznańskich 434 
102Szydełko Aleksander Wrocław Puchar Opolszczyzny 467 1351 
Puchar Grodu nad Prosną 449 
Puchar P P Koncernu Mięsnego Dziczyzna 435 
103Pindera Paweł Wałbrzych Puchar Winobrania 463 1350 
Puchar Opolszczyzny 444 
Diament Ziemi Śląskiej 443 
104Sidoruk Andrzej Zielona Góra Puchar Winobrania 454 1350 
Puchar Targów Poznańskich 452 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 444 
105Szyłejko Rafał Gdańsk Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 460 1350 
Puchar Elbląga 455 
Memoriał Adama Kraińskiego 435 
106Lewandowski Ryszard Koszalin Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 450 1349 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 450 
Puchar Blasera 449 
107Smykowski Marcin Włocławek Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 456 1349 
Puchar Łuczniczki 447 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 446 
108Andrzejczyk Paweł Koszalin Puchar Targów Poznańskich 453 1348 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 451 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 444 
109Nieradka Bogdan Tarnobrzeg Puchar Dymarek Świętokrzyskich 464 1348 
Puchar Jezior Mazurskich 445 
Puchar Opolszczyzny 439 
110Skorobogaty Tadeusz Gorzów Wielkopolski Memoriał Edwarda Woźnego 454 1348 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 447 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 447 
111Wysocki Michał Kielce Puchar Grodu nad Prosną 454 1348 
Puchar FAM Pionki 448 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 446 
112Mielczarkowski Waldemar Piotrków Trybunalski Puchar Dymarek Świętokrzyskich 461 1347 
Diament Ziemi Śląskiej 453 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 433 
113Kubiak Waldemar Krosno Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 466 1345 
Tarnobrzeski Puchar Lata 445 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 434 
114Golec Marcin Słupsk Puchar Targów Poznańskich 454 1344 
Puchar FAM Pionki 445 
Puchar Łuczniczki 445 
115Buda Przemysław Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 452 1343 
Puchar Blasera 448 
Puchar Browninga i Winchestera 443 
116Jakubiak Paweł Suwałki Puchar Podlasia 456 1343 
Puchar Jezior Mazurskich 449 
Puchar Jesieni 438 
117Rączka Roman Poznań Puchar Winobrania 459 1342 
Memoriał Edwarda Woźnego 446 
Memoriał Adama Kraińskiego 437 
118Zawadzki Krzysztof Aleksander Radom Puchar Kujaw 452 1342 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 452 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 438 
119Zwierz Artur Poznań Puchar Blasera 453 1342 
Puchar Targów Poznańskich 451 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 438 
120Pawszyk Jarosław Olsztyn Puchar Toruńskiej Katarzynki 453 1341 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 445 
Puchar Północnego Mazowsza 443 
121Knaga Wojciech Ciechanów Puchar Północnego Mazowsza 466 1340 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 445 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 429 
122Kowalski Jan Opole Puchar Jury Częstochowskiej 463 1340 
Puchar Opolszczyzny 445 
Puchar Grodu nad Prosną 432 
123Sot Tomasz Janusz Radom Turniej Chmielakowy 462 1340 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 454 
Puchar Jesieni 424 
124Kostrzewa Dariusz Warszawa Puchar Dymarek Świętokrzyskich 457 1339 
Puchar Elbląga 445 
Diament Ziemi Śląskiej 437 
125Olender Robert Radom Puchar FAM Pionki 448 1339 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 446 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 445 
126Niczyporuk Leszek Gdańsk Puchar Blasera 452 1338 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 445 
Memoriał Adama Kraińskiego 441 
127Hajczuk Wiesław Ciechanów Puchar Elbląga 450 1337 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 444 
Puchar Północnego Mazowsza 443 
128Górnik Jerzy Katowice Puchar Toruńskiej Katarzynki 449 1336 
Puchar Opolszczyzny 444 
Tarnobrzeski Puchar Lata 443 
129Kamiński Wiesław Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego 459 1335 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 441 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 435 
130Nowak Tadeusz Tarnów Puchar Dymarek Świętokrzyskich 453 1335 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 447 
Puchar Jesieni 435 
131Bekasiak Paweł Szczecin Puchar Winobrania 449 1333 
Puchar Łuczniczki 449 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 435 
132Dorniak Robert Elbląg Memoriał Adama Kraińskiego 456 1333 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 441 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 436 
133Piętak Paweł Chełm Turniej Chmielakowy 452 1333 
Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 448 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 433 
134Ryś Jacek Warszawa Puchar Opolszczyzny 474 1332 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 430 
Puchar FAM Pionki 428 
135Szypowski Robert Olsztyn Puchar Prezydenta Miasta Łomży 448 1332 
Puchar Elbląga 447 
Puchar Jezior Mazurskich 437 
136Klawe Hubert Poznań Memoriał Edwarda Woźnego 449 1331 
Puchar Blasera 444 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 438 
137Kwieciński Jarosław Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 454 1330 
Turniej Chmielakowy 439 
Puchar Jesieni 437 
138Winiarski Dariusz Andrzej Radom Puchar Jesieni 457 1330 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 440 
Turniej Chmielakowy 433 
139Ankiewicz Tomasz Warszawa Puchar Dymarek Świętokrzyskich 451 1329 
Puchar Podlasia 441 
Puchar Jesieni 437 
140Jordan Hubert Bielsko Biała Diament Ziemi Śląskiej 451 1329 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 442 
Puchar Podbeskidzia 436 
141Łożyński Piotr Witold Ciechanów Puchar FAM Pionki 449 1329 
Memoriał Adama Kraińskiego 441 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 439 
142Mińszczak Dariusz Piotrków Trybunalski Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 448 1329 
Puchar Jezior Mazurskich 441 
Memoriał Edwarda Woźnego 440 
143Paszenda Ryszard Katowice Diament Ziemi Śląskiej 454 1329 
Puchar Opolszczyzny 453 
Puchar Podbeskidzia 422 
144Wojtyniak Andrzej Leszno Puchar P P Koncernu Mięsnego Dziczyzna 450 1329 
Puchar Blasera 442 
Puchar Grodu nad Prosną 437 
145Baliński Roman Sieradz Puchar Grodu nad Prosną 450 1328 
Puchar Opolszczyzny 447 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 431 
146Gochnio Jerzy Antoni Biała Podlaska Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 446 1328 
Puchar Jezior Mazurskich 444 
Puchar Podlasia 438 
147Górniak Tomasz Bielsko Biała Puchar Blasera 448 1327 
Puchar Podbeskidzia 440 
Puchar Targów Poznańskich 439 
148Guzik Rafał Nowy Sącz Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 460 1327 
Nowosądecki Puchar Lata 437 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 430 
149Kukuła Tomasz Piotrków Trybunalski Puchar FAM Pionki 450 1327 
Puchar Grodu nad Prosną 449 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 428 
150Żak Michał Koszalin Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 454 1327 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 439 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 434 
151Dudkiewicz Władysław Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 452 1326 
Memoriał Edwarda Woźnego 438 
Puchar Winobrania 436 
152Gromacki Krzysztof Olsztyn Puchar FAM Pionki 450 1325 
Puchar Jezior Mazurskich 445 
Puchar Prezydenta Miasta Łomży 430 
153Kulikowski Marek Białystok Puchar Prezydenta Miasta Łomży 463 1325 
Puchar Podlasia 441 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 421 
154Przybyłowicz Remigiusz Kalisz Memoriał Edwarda Woźnego 444 1325 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 443 
Puchar Grodu nad Prosną 438 
155Pióro Robert Siedlce Puchar Jezior Mazurskich 447 1324 
Puchar Podlasia 440 
Memoriał Adama Kraińskiego 437 
156Szypowski Jacek Olsztyn Puchar Elbląga 455 1324 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 435 
Puchar Jezior Mazurskich 434 
157Bernacki Roman  Katowice Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 442 1322 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 441 
Puchar Podbeskidzia 439 
158Kwiatkowski Miłosz Częstochowa Puchar Opolszczyzny 446 1321 
Puchar Jury Częstochowskiej 446 
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 429 
159Piecuch Piotr Chełm Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 444 1321 
Puchar Kujaw 440 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 437 
160Hanusz Wojciech Siedlce Puchar FAM Pionki 450 1320 
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 436 
Tarnobrzeski Puchar Lata 434 
161Obigło Michał Opole Diament Ziemi Śląskiej 449 1320 
Puchar Opolszczyzny 443 
Puchar FAM Pionki 428 
162Witczyk Rafał Piła Bałtyski Puchar Anschutz & Lapua 455 1320 
Puchar Elbląga 451 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 414 




Zarząd OkręgowyDiamentZłotySrebrnyBrązowyRazem
Biała Podlaska00011
Białystok00123
Bielsko Biała00145
Bydgoszcz01023
Chełm00022
Ciechanów00235
Częstochowa00112
Elbląg02215
Gdańsk00134
Gorzów Wielk.02215
Jelenia Góra00000
Kalisz00213
Katowice01146
Kielce01034
Konin01203
Koszalin00145
Kraków01001
Krosno01214
Legnica00000
Leszno00112
Lublin00303
Łomża00101
Łódź02002
Nowy Sącz00112
Olsztyn00369
Opole02125
Ostrołęka00202
Piła01113
Piotrków Tryb.02338
Płock01102
Poznań01337
Przemyśl00000
Radom01247
Rzeszów01102
Siedlce00123
Sieradz00011
Skierniewice00000
Słupsk00325
Suwałki00213
Szczecin00426
Tarnobrzeg03216
Tarnów00011
Toruń00404
Wałbrzych00022
Warszawa01146
Włocławek00011
Wrocław00011
Zamość00000
Zielona Góra02327
RAZEM0276174162


Nazwisko i imięZarząd OkręgowyPunkty
Gochnio Jerzy AntoniBiała Podlaska1328
Szymczuk Marcin AleksanderBiałystok1388
Komarewski TomaszBiałystok1356
Kulikowski MarekBiałystok1325
Szczotka AdamBielsko Biała1374
Bisping AndrzejBielsko Biała1359
Stokłosa AndrzejBielsko Biała1355
Jordan HubertBielsko Biała1329
Górniak TomaszBielsko Biała1327
Szyszka PiotrBydgoszcz1424
Borowicz PawełBydgoszcz1364
Modrzejewski JacekBydgoszcz1351
Piętak PawełChełm1333
Piecuch PiotrChełm1321
Szugajew MichałCiechanów1409
Marlęga SławomirCiechanów1397
Knaga WojciechCiechanów1340
Hajczuk WiesławCiechanów1337
Łożyński Piotr WitoldCiechanów1329
Gęsiarz SzymonCzęstochowa1405
Kwiatkowski MiłoszCzęstochowa1321
Skibiak DariuszElbląg1432
Prili TomaszElbląg1422
Smoliński PiotrElbląg1401
Goerick MarekElbląg1378
Dorniak RobertElbląg1333
Lipiński JacekGdańsk1371
Szyłejko RafałGdańsk1350
Niczyporuk LeszekGdańsk1338
Kamiński WiesławGdańsk1335
Kołodziński JacekGorzów Wielkopolski1449
Gałęcki BogdanGorzów Wielkopolski1433
Jachimiak Jan LeszekGorzów Wielkopolski1378
Kocoń AdrianGorzów Wielkopolski1370
Skorobogaty TadeuszGorzów Wielkopolski1348
Wróblewski AndrzejKalisz1395
Nowacki MateuszKalisz1372
Przybyłowicz RemigiuszKalisz1325
Gawdzik MichałKatowice1425
Pospiech SergiuszKatowice1404
Mołdrzyk DawidKatowice1355
Górnik JerzyKatowice1336
Paszenda RyszardKatowice1329
Bernacki RomanKatowice1322
Jamróz KamilKielce1449
Barszcz JerzyKielce1353
Wysocki MichałKielce1348
Kwieciński JarosławKielce1330
Maciaszek KonradKonin1427
Grobelny AdamKonin1403
Neneman TomaszKonin1388
Kneblewski ŁukaszKoszalin1365
Woropaj ZbigniewKoszalin1353
Lewandowski RyszardKoszalin1349
Andrzejczyk PawełKoszalin1348
Żak MichałKoszalin1327
Pudełko JanuszKraków1422
Małecki ArturKrosno1417
Radwański RafałKrosno1394
Rubiś MariuszKrosno1393
Kubiak WaldemarKrosno1345
Furmańczak TomaszLeszno1400
Wojtyniak AndrzejLeszno1329
Mizerski MaciejLublin1390
Maruszak Wojciech, JerzyLublin1377
Miotła GrzegorzLublin1377
Święcki KrzysztofŁomża1390
Daukszys TadeuszŁódź1427
Surma TomaszŁódź1422
Zawiślan MarcinNowy Sącz1365
Guzik RafałNowy Sącz1327
Jesionowski Jakub PawełOlsztyn1399
Nowicki KarolOlsztyn1393
Leźnicki JacekOlsztyn1381
Mierzejewski JacekOlsztyn1358
Łakomy WojciechOlsztyn1355
Pawszyk JarosławOlsztyn1341
Szypowski RobertOlsztyn1332
Gromacki KrzysztofOlsztyn1325
Szypowski JacekOlsztyn1324
Włodarczyk RemigiuszOpole1431
Adamczyk BartoszOpole1422
Suchodolski AdamOpole1365
Kowalski JanOpole1340
Obigło MichałOpole1320
Turczyn PawełOstrołęka1389
Kaczyński MaciejOstrołęka1367
Czerwień DariuszPiła1417
Oborski PrzemysławPiła1381
Witczyk RafałPiła1320
Załoga PawełPiotrków Trybunalski1412
Grabałowski ZbigniewPiotrków Trybunalski1410
Banasiak TomaszPiotrków Trybunalski1402
Misztela PiotrPiotrków Trybunalski1370
Cybula RyszardPiotrków Trybunalski1369
Mielczarkowski WaldemarPiotrków Trybunalski1347
Mińszczak DariuszPiotrków Trybunalski1329
Kukuła TomaszPiotrków Trybunalski1327
Pankowski MarcinPłock1413
Sosiński BartoszPłock1370
Szymański TomaszPoznań1426
Gocałek KrzysztofPoznań1394
Fiszer MarcinPoznań1382
Dobrzykowski RafałPoznań1368
Rączka RomanPoznań1342
Zwierz ArturPoznań1342
Klawe HubertPoznań1331
Oleksik Marcin PawełRadom1419
Madej JakubRadom1397
Krawczyk PawełRadom1370
Zawadzki Krzysztof AleksanderRadom1342
Sot Tomasz JanuszRadom1340
Olender RobertRadom1339
Winiarski Dariusz AndrzejRadom1330
Bać StanisławRzeszów1443
Barszcz KrzysztofRzeszów1366
Hanusz JakubSiedlce1402
Pióro RobertSiedlce1324
Hanusz WojciechSiedlce1320
Baliński RomanSieradz1328
Borys Damian AndrzejSłupsk1406
Piotrowski KrzysztofSłupsk1373
Golec MichałSłupsk1368
Gocoł Bartosz HubertSłupsk1362
Golec MarcinSłupsk1344
Roszko MarcinSuwałki1390
Tuszkowski RyszardSuwałki1365
Jakubiak PawełSuwałki1343
Bekasiak SzymonSzczecin1397
Kmieć TomaszSzczecin1386
Ziółkowski WojciechSzczecin1379
Jóźwiak PiotrSzczecin1374
Bekasiak PawełSzczecin1333
Dudkiewicz WładysławSzczecin1326
Górski HenrykTarnobrzeg1443
Pasztalenec MariuszTarnobrzeg1431
Szczęch KrzysztofTarnobrzeg1430
Tomala SławomirTarnobrzeg1402
Jędral RobertTarnobrzeg1399
Nieradka BogdanTarnobrzeg1348
Nowak TadeuszTarnów1335
Karpik MichałToruń1395
Rudnicki MarcinToruń1393
Węgielewski KamilToruń1381
Wiśniewski MarekToruń1366
Kocoń WojciechWałbrzych1356
Pindera PawełWałbrzych1350
Huminiak TomaszWarszawa1433
Godusławski AdamWarszawa1379
Gajda RobertWarszawa1355
Kostrzewa DariuszWarszawa1339
Ryś JacekWarszawa1332
Ankiewicz TomaszWarszawa1329
Smykowski MarcinWłocławek1349
Szydełko AleksanderWrocław1351
Szober KrzysztofZielona Góra1425
Buda MarekZielona Góra1415
Szarpak ŁukaszZielona Góra1390
Jaślanek MichałZielona Góra1371
Szarpak AndrzejZielona Góra1371
Sidoruk AndrzejZielona Góra1350
Buda PrzemysławZielona Góra1343




Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.