strona główna forum dyskusyjne













ZDOBYWCY WAWRZYNU W ROKU 2017 rok
Zdobyte wawrzyny w 2017 r. wg ZO PZŁ

Ostatnia modyfikacja: 23-08-2017

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Włodarczyk Remigiusz Opole Puchar Kujaw 493 1458 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 483 
Puchar Podbeskidzia 482 


WAWRZYN ZŁOTY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
2Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 484 1447 
Puchar Kujaw 483 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 480 
3Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 485 1447 
Puchar Grodu nad Prosną 482 
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 480 
4Górski Henryk Tarnobrzeg Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 486 1437 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 477 
Puchar FAM Pionki 474 
5Borowicz Paweł Henryk Bydgoszcz Puchar Kujaw 480 1427 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 474 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 473 
6Bać Stanisław Rzeszów Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 474 1421 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 474 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 473 
7Karpik Michał Toruń Puchar Grodu nad Prosną 485 1421 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 475 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 461 
8Szyszka Piotr Bydgoszcz Puchar Kujaw 478 1421 
Puchar Grodu nad Prosną 476 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 467 
9Montowski Zbyszko Bydgoszcz Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 486 1420 
Puchar Grodu nad Prosną 476 
Puchar Kujaw 458 
10Jędral Robert Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 480 1419 
Puchar Browninga i Winchestera 474 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 465 
11Goerick Marek Elbląg Puchar FAM Pionki 480 1415 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 468 
Puchar Jezior Mazurskich 467 
12Fiszer Marcin Poznań Puchar Grodu nad Prosną 486 1414 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 470 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 458 
13Hanusz Jakub Siedlce Puchar Podlasia 485 1414 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 467 
Puchar FAM Pionki 462 
14Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Normy  486 1414 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 470 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 458 
15Szober Krzysztof Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 480 1412 
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 473 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 459 
16Szugajew Michał Ciechanów Puchar FAM Pionki 487 1410 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 465 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 458 


WAWRZYN SREBRNY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
17Oborski Przemysław Piła Memoriał Edwarda Woźnego 480 1407 
Puchar Grodu nad Prosną 473 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 454 
18Tomala Sławomir Tarnobrzeg Czarny Diament Ziemi Śląskiej 474 1406 
Nowosądecki Puchar Lata 472 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 460 
19Surma Tomasz Łódź Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 472 1405 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 467 
Puchar FAM Pionki 466 
20Banasiak Tomasz Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 471 1404 
Puchar FAM Pionki 467 
Puchar Kujaw 466 
21Pankowski Marcin Płock Puchar FAM Pionki 479 1404 
Puchar Kujaw 466 
Puchar Grodu nad Prosną 459 
22Huminiak Tomasz Warszawa Czarny Diament Ziemi Śląskiej 470 1401 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 469 
Puchar Grodu nad Prosną 462 
23Zawiślan Marcin Kamil Nowy Sącz Puchar Podbeskidzia 473 1400 
Nowosądecki Puchar Lata 468 
Puchar Normy  459 
24Adamczyk Bartosz Opole Puchar FAM Pionki 475 1399 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 466 
Puchar Grodu nad Prosną 458 
25Marlęga Sławomir Ciechanów Puchar FAM Pionki 472 1399 
Puchar Kujaw 468 
Puchar Jezior Mazurskich 459 
26Nowacki Mateusz Kalisz Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 476 1399 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 473 
Puchar Kujaw 450 
27Gawdzik Michał Katowice Puchar Kujaw 470 1397 
Puchar Grodu nad Prosną 470 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 457 
28Kocoń Adrian Gorzów Wielkopolski Puchar Gryfa Szczecińskiego 472 1394 
Memoriał Edwarda Woźnego 469 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 453 
29Maciaszek Konrad Konin Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 469 1394 
Puchar Browninga i Winchestera 468 
Puchar FAM Pionki 457 
30Pudełko Janusz Kraków Czarny Diament Ziemi Śląskiej 467 1393 
Puchar Normy  465 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 461 
31Smoliński Piotr Elbląg Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 467 1393 
Puchar Grodu nad Prosną 466 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 460 
32Szymański Tomasz Poznań Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 475 1391 
Memoriał Edwarda Woźnego 462 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 454 
33Szczotka Adam Bielsko Biała Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 467 1390 
Puchar Normy  466 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 457 
34Baliński Roman Sieradz Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 471 1388 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 459 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 458 
35Adamski Łukasz Opole Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 480 1387 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 456 
Puchar Grodu nad Prosną 451 
36Wiśniewski Hubert Tarnów Puchar Normy  473 1386 
Puchar FAM Pionki 459 
Nowosądecki Puchar Lata 454 
37Jesionowski Jakub Paweł Olsztyn Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 469 1385 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 461 
Puchar Kujaw 455 
38Borys Damian Andrzej Słupsk Puchar Prezesa Gopardo S.A. 464 1383 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 462 
Puchar FAM Pionki 457 
39Winiarski Dariusz Andrzej Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 463 1383 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 462 
Puchar Podlasia 458 
40Bekasiak Szymon Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojowki 464 1382 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 464 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 454 
41Małecki Artur Krosno Puchar Prezesa Gopardo S.A. 464 1382 
Puchar Normy  460 
Puchar FAM Pionki 458 
42Szafrański Wojciech Skierniewice Puchar Jezior Mazurskich 466 1381 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 465 
Puchar Podlasia 450 
43Szarpak Andrzej Zielona Góra Puchar Prezesa Gopardo S.A. 476 1381 
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 461 
Memoriał Edwarda Woźnego 444 
44Buda Marek Zielona Góra Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 467 1379 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 459 
Memoriał Edwarda Woźnego 453 
45Mizerski Maciej Lublin Czarny Diament Ziemi Śląskiej 467 1378 
Puchar Jezior Mazurskich 460 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 451 
46Czerwień Dariusz Piła Puchar Czeskiej Zbrojowki 467 1377 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 465 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 445 
47Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski Memoriał Edwarda Woźnego 469 1377 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 457 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 451 
48Szarpak Łukasz Zielona Góra Puchar Prezesa Gopardo S.A. 467 1377 
Memoriał Edwarda Woźnego 456 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 454 
49Zdunek Piotr Sieradz Czarny Diament Ziemi Śląskiej 466 1375 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 458 
Puchar Grodu nad Prosną 451 
50Kowalski Marek Piotr Toruń Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 469 1373 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 453 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 451 
51Andrzejczyk Paweł Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 468 1371 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 464 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 439 
52Smykowski Marcin Włocławek Puchar Kujaw 469 1371 
Puchar Grodu nad Prosną 452 
Puchar FAM Pionki 450 
53Neneman Tomasz Konin Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 459 1368 
Puchar Grodu nad Prosną 459 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 450 
54Mińszczak Dariusz Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 471 1367 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 454 
Puchar FAM Pionki 442 
55Pietrzak Robert Płock Puchar FAM Pionki 468 1366 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 465 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 433 
56Madej Jakub Radom Puchar FAM Pionki 467 1365 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 457 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 441 


WAWRZYN BRĄZOWY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
57Lipiński Jacek Gdańsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 467 1364 
Puchar Kujaw 451 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 446 
58Buda Przemysław Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 465 1363 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 455 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 443 
59Mołdrzyk Dawid Katowice Czarny Diament Ziemi Śląskiej 464 1363 
Puchar Podbeskidzia 453 
Puchar Grodu nad Prosną 446 
60Rączka Roman Poznań Puchar Grodu nad Prosną 458 1363 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 456 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 449 
61Szyłejko Rafał Gdańsk Puchar Kujaw 461 1363 
Puchar Jezior Mazurskich 452 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 450 
62Wiśniewski Marek Toruń Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 463 1363 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 455 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 445 
63Gęsiarz Szymon Częstochowa Puchar Normy  458 1361 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 454 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 449 
64Golec Michał Słupsk Puchar Gryfa Szczecińskiego 466 1360 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 450 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 444 
65Krajewski Marek Białystok Puchar FAM Pionki 474 1360 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 446 
Puchar Kujaw 440 
66Wojtaszuk Dariusz Jelenia Góra Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 456 1360 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 453 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 451 
67Bisping Andrzej Bielsko Biała Puchar Podbeskidzia 453 1357 
Puchar Normy  453 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 451 
68Tarnowy Zenon Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 463 1357 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 450 
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 444 
69Szymczuk Marcin Aleksander Białystok Puchar FAM Pionki 453 1355 
Puchar Jezior Mazurskich 452 
Puchar Podlasia 450 
70Daukszys Tadeusz Łódź Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 463 1354 
Puchar FAM Pionki 462 
Puchar Grodu nad Prosną 429 
71Leźnicki Jacek Olsztyn Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 461 1352 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 451 
Puchar Kujaw 440 
72Nowak Tadeusz Tarnów Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 475 1350 
Puchar Browninga i Winchestera 445 
Puchar FAM Pionki 430 
73Sosiński Bartosz Łukasz Płock Puchar Kujaw 456 1346 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 446 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 444 
74Pulikowski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski Memoriał Edwarda Woźnego 454 1345 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 452 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 439 
75Sidoruk Andrzej Zielona Góra Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 455 1345 
Memoriał Edwarda Woźnego 447 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 443 
76Stokłosa Andrzej Bielsko Biała Puchar Podbeskidzia 467 1345 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 445 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 433 
77Biereśniewicz Wacław Wałbrzych Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 464 1344 
Puchar Grodu nad Prosną 445 
Puchar Browninga i Winchestera 435 
78Jóźwiak Piotr Szczecin Memoriał Edwarda Woźnego 463 1343 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 442 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 438 
79Górnik Jerzy Katowice Nowosądecki Puchar Lata 450 1342 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 448 
Puchar Podbeskidzia 444 
80Gąssowski Wojciech Ostrołęka Nowosądecki Puchar Lata 459 1341 
Puchar Podlasia 445 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 437 
81Pulcer Łukasz Konin Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 451 1340 
Puchar FAM Pionki 445 
Puchar Grodu nad Prosną 444 
82Piotrowski Krzysztof Słupsk Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 447 1338 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 446 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 445 
83Babiński Hubert Kraków Puchar Normy  451 1337 
Nowosądecki Puchar Lata 448 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 438 
84Gajewski Aleksander Bernard Kalisz Czarny Diament Ziemi Śląskiej 451 1337 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 445 
Nowosądecki Puchar Lata 441 
85Lewandowski Ryszard Koszalin Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 453 1335 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 443 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 439 
86Mielczarkowski Waldemar Piotrków Trybunalski Puchar Toruńskiej Katarzynki 450 1335 
Nowosądecki Puchar Lata 449 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 436 
87Grzybowski Zbigniew Radom Puchar Podlasia 464 1334 
Puchar FAM Pionki 439 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 431 
88Kmieć Tomasz Szczecin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 453 1334 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 441 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 440 
89Miotła Grzegorz Lublin Puchar Normy  452 1334 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 444 
Puchar FAM Pionki 438 
90Święcki Krzysztof Łomża Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 457 1331 
Puchar Jezior Mazurskich 448 
Puchar FAM Pionki 426 
91Wiśniewski Piotr Gorzów Wielkopolski Puchar Kujaw 450 1330 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 446 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 434 
92Paszenda Ryszard Katowice Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 451 1329 
Puchar Podbeskidzia 446 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 432 
93Ankiewicz Tomasz Warszawa Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 448 1328 
Puchar Grodu nad Prosną 442 
Puchar FAM Pionki 438 
94Woropaj Zbigniew Koszalin Puchar Jezior Mazurskich 446 1328 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 442 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 440 
95Łożyński Piotr Witold Ciechanów Puchar Toruńskiej Katarzynki 449 1324 
Puchar Podlasia 444 
Puchar Kujaw 431 
96Kulikowski Marek Białystok Puchar Podlasia 457 1323 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 439 
Puchar Kujaw 427 
97Żak Michał Koszalin Puchar Kujaw 457 1323 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 440 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 426 
98Jaślanek Michał Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 458 1322 
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 434 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 430 
99Nowicki Paweł Warszawa Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 442 1320 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 441 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 437 
100Furmańczak Tomasz Leszno Memoriał Edwarda Woźnego 475 1395 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 461 
Puchar Grodu nad Prosną 459 
101Wróblewski Andrzej Kalisz Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 467 1389 
Puchar Grodu nad Prosną 463 
Puchar Jezior Mazurskich 459 
102Pospiech Sergiusz Katowice Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 458 1355 
Puchar Podbeskidzia 449 
Puchar Normy  448 
103Rudnicki Marcin Toruń Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 473 1337 
Puchar Grodu nad Prosną 455 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 409 
104Bałdyga Grzegorz Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich 456 1332 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 455 
Puchar Podlasia 421 
105Roszko Marcin Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 455 1327 
Puchar Podlasia 444 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 428 
106Tuszkowski Ryszard Suwałki Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 451 1322 
Puchar Jezior Mazurskich 440 
Puchar Podlasia 431 





Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.