strona główna forum dyskusyjne













ZDOBYWCY WAWRZYNU W ROKU 2017 rok
Zdobyte wawrzyny w 2017 r. wg ZO PZŁ

Ostatnia modyfikacja: 24-10-2017

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski Puchar Opolszczyzny 494 1462 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 485 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 483 
2Włodarczyk Remigiusz Opole Puchar Kujaw 493 1458 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 483 
Puchar Podbeskidzia 482 


WAWRZYN ZŁOTY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
3Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 484 1447 
Puchar Kujaw 483 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 480 
4Górski Henryk Tarnobrzeg Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 486 1446 
Turniej Chmielakowy 483 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 477 
5Karpik Michał Toruń Puchar Grodu nad Prosną 485 1440 
Puchar Elbląga 480 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 475 
6Bać Stanisław Rzeszów Puchar Opolszczyzny 480 1435 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 480 
Puchar Jury Częstochowskiej 475 
7Grobelny Adam Konin Krajowy Konkur Kół Łowieckich 482 1433 
Puchar Grodu nad Prosną 476 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 475 
8Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 485 1432 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 474 
Puchar Jury Częstochowskiej 473 
9Montowski Zbyszko Bydgoszcz Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 486 1432 
Puchar Grodu nad Prosną 476 
Puchar Łuczniczki 470 
10Tomala Sławomir Tarnobrzeg Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 480 1432 
Puchar Jesieni 478 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 474 
11Fiszer Marcin Poznań Puchar Grodu nad Prosną 486 1428 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 472 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 470 
12Borowicz Paweł Henryk Bydgoszcz Puchar Kujaw 480 1427 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 474 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 473 
13Jamróz Kamil Hubert Kielce Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 481 1427 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 476 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 470 
14Szczotka Adam Bielsko Biała Puchar Jury Częstochowskiej 483 1426 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 476 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 467 
15Załoga Paweł Piotrków Trybunalski Puchar Łuczniczki 478 1424 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 473 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 473 
16Marlęga Sławomir Ciechanów Puchar Północnego Mazowsza 483 1423 
Puchar FAM Pionki 472 
Puchar Kujaw 468 
17Szyszka Piotr Bydgoszcz Puchar Kujaw 478 1423 
Puchar Grodu nad Prosną 476 
Puchar Elbląga 469 
18Jesionowski Jakub Paweł Olsztyn Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 481 1421 
Puchar Elbląga 471 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 469 
19Jędral Robert Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 480 1420 
Puchar Browninga i Winchestera 474 
Turniej Chmielakowy 466 
20Szober Krzysztof Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 480 1419 
Puchar Winobrania 480 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 459 
21Nowacki Mateusz Kalisz Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 476 1417 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 473 
Puchar Winobrania 468 
22Szugajew Michał Ciechanów Puchar FAM Pionki 487 1417 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 465 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 465 
23Oborski Przemysław Piła Memoriał Edwarda Woźnego 480 1416 
Puchar Grodu nad Prosną 473 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 463 
24Szyłejko Rafał Gdańsk Puchar Elbląga 481 1416 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 472 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 463 
25Banasiak Tomasz Piotrków Trybunalski Puchar Jesieni 477 1415 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 471 
Puchar FAM Pionki 467 
26Goerick Marek Elbląg Puchar FAM Pionki 480 1415 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 468 
Puchar Jezior Mazurskich 467 
27Szymański Tomasz Poznań Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 476 1415 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 475 
Puchar Elbląga 464 
28Gawdzik Michał Katowice Puchar Opolszczyzny 474 1414 
Puchar Kujaw 470 
Puchar Grodu nad Prosną 470 
29Hanusz Jakub Siedlce Puchar Podlasia 485 1414 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 467 
Puchar FAM Pionki 462 
30Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Normy  486 1414 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 470 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 458 
31Smoliński Piotr Elbląg Puchar Elbląga 481 1414 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 467 
Puchar Grodu nad Prosną 466 
32Kocoń Adrian Gorzów Wielkopolski Puchar Gryfa Szczecińskiego 472 1412 
Puchar Winobrania 471 
Memoriał Edwarda Woźnego 469 
33Surma Tomasz Łódź Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 472 1411 
Puchar Jury Częstochowskiej 470 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 469 
34Szarpak Łukasz Zielona Góra Puchar Winobrania 476 1411 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 468 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 467 


WAWRZYN SREBRNY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
35Wysocki Michał Andrzej Kielce Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 474 1409 
Puchar Jesieni 469 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 466 
36Kraiński Piotr Gdańsk Krajowy Konkur Kół Łowieckich 483 1408 
Puchar Elbląga 466 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 459 
37Pankowski Marcin Płock Puchar FAM Pionki 479 1408 
Puchar Kujaw 466 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 463 
38Rudnicki Marcin Toruń Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 477 1408 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 473 
Puchar Elbląga 458 
39Daukszys Tadeusz Łódź Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 481 1407 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 463 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 463 
40Buda Marek Zielona Góra Puchar Winobrania 470 1403 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 467 
Puchar Opolszczyzny 466 
41Maciaszek Konrad Konin Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 469 1403 
Puchar Browninga i Winchestera 468 
Puchar Łuczniczki 466 
42Furmańczak Tomasz Leszno Memoriał Edwarda Woźnego 475 1402 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 466 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 461 
43Huminiak Tomasz Warszawa Czarny Diament Ziemi Śląskiej 470 1402 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 469 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 463 
44Lipiński Jacek Gdańsk Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 472 1402 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 467 
Puchar Łuczniczki 463 
45Zawiślan Marcin Kamil Nowy Sącz Puchar Podbeskidzia 473 1402 
Nowosądecki Puchar Lata 468 
Puchar Opolszczyzny 461 
46Małecki Artur Krosno Puchar Opolszczyzny 469 1400 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 467 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 464 
47Pietrzak Robert Płock Puchar FAM Pionki 468 1400 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 467 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 465 
48Adamczyk Bartosz Opole Puchar FAM Pionki 475 1399 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 466 
Puchar Grodu nad Prosną 458 
49Pospiech Sergiusz Katowice Puchar Jury Częstochowskiej 484 1398 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 458 
Puchar Opolszczyzny 456 
50Pudełko Janusz Kraków Czarny Diament Ziemi Śląskiej 467 1398 
Puchar Opolszczyzny 466 
Puchar Normy  465 
51Andrzejczyk Paweł Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 468 1396 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 464 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 464 
52Mińszczak Dariusz Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 471 1396 
Puchar Łuczniczki 471 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 454 
53Niedziałek Kamil Wrocław Puchar Opolszczyzny 475 1396 
Puchar Grodu nad Prosną 461 
Puchar Winobrania 460 
54Zmuda Trzebiatowski Adrian Robert Koszalin Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 475 1396 
Memoriał Edwarda Woźnego 471 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 450 
55Adamski Łukasz Opole Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 480 1394 
Puchar Opolszczyzny 458 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 456 
56Mizerski Maciej Lublin Czarny Diament Ziemi Śląskiej 467 1394 
Puchar Jesieni 467 
Puchar Jezior Mazurskich 460 
57Neneman Tomasz Konin Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 476 1394 
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 459 
Puchar Grodu nad Prosną 459 
58Szul Marek Gdańsk Puchar Łuczniczki 474 1394 
Puchar Jury Częstochowskiej 462 
Puchar Elbląga 458 
59Szafrański Wojciech Skierniewice Puchar Jezior Mazurskich 466 1393 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 465 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 462 
60Szymczuk Marcin Aleksander Białystok Puchar Jesieni 478 1393 
Turniej Chmielakowy 458 
Puchar Łuczniczki 457 
61Wróblewski Andrzej Kalisz Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 467 1393 
Puchar Grodu nad Prosną 463 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 463 
62Mołdrzyk Dawid Katowice Czarny Diament Ziemi Śląskiej 464 1390 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 464 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 462 
63Baliński Roman Sieradz Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 471 1388 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 459 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 458 
64Bekasiak Szymon Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojowki 464 1387 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 464 
Puchar Winobrania 459 
65Zdunek Piotr Sieradz Czarny Diament Ziemi Śląskiej 466 1387 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 463 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 458 
66Borys Damian Andrzej Słupsk Puchar Prezesa Gopardo S.A. 464 1386 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 462 
Puchar Elbląga 460 
67Jóźwiak Piotr Szczecin Puchar Winobrania 481 1386 
Memoriał Edwarda Woźnego 463 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 442 
68Wiśniewski Hubert Tarnów Puchar Normy  473 1386 
Puchar FAM Pionki 459 
Nowosądecki Puchar Lata 454 
69Madej Jakub Radom Puchar FAM Pionki 467 1385 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 461 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 457 
70Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg Puchar Dymarek Świętokrzyskich 465 1384 
Puchar Elbląga 460 
Puchar FAM Pionki 459 
71Smykowski Marcin Włocławek Puchar Kujaw 469 1383 
Puchar Łuczniczki 462 
Puchar Grodu nad Prosną 452 
72Winiarski Dariusz Andrzej Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 463 1383 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 462 
Puchar Podlasia 458 
73Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski Puchar Łuczniczki 465 1382 
Turniej Chmielakowy 463 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 454 
74Guzik Rafał Nowy Sącz Puchar Jury Częstochowskiej 464 1382 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 463 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 455 
75Stokłosa Andrzej Bielsko Biała Puchar Jury Częstochowskiej 470 1382 
Puchar Podbeskidzia 467 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 445 
76Gocałek Krzysztof Poznań Puchar Winobrania 471 1381 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 462 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 448 
77Szarpak Andrzej Zielona Góra Puchar Prezesa Gopardo S.A. 476 1381 
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 461 
Memoriał Edwarda Woźnego 444 
78Andrzejczyk Patryk Koszalin Puchar Gryfa Szczecińskiego 463 1379 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 458 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 458 
79Oleksik Marcin Paweł Radom Krajowy Konkur Kół Łowieckich 463 1379 
Puchar Jesieni 461 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 455 
80Roszko Marcin Suwałki Puchar Północnego Mazowsza 464 1379 
Puchar Łuczniczki 460 
Puchar Jezior Mazurskich 455 
81Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski Puchar Grodu nad Prosną 469 1378 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 458 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 451 
82Czerwień Dariusz Piła Puchar Czeskiej Zbrojowki 467 1377 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 465 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 445 
83Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski Memoriał Edwarda Woźnego 469 1377 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 457 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 451 
84Wiśniewski Marek Toruń Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 463 1377 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 459 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 455 
85Komarewski Tomasz Białystok Puchar Podlasia 474 1376 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 452 
Puchar Jezior Mazurskich 450 
86Buda Przemysław Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 465 1375 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 455 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 455 
87Rączka Roman Poznań Puchar Winobrania 461 1375 
Puchar Grodu nad Prosną 458 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 456 
88Kowalski Marek Piotr Toruń Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 469 1373 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 453 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 451 
89Bałdyga Grzegorz Olsztyn Krajowy Konkur Kół Łowieckich 460 1371 
Puchar Jezior Mazurskich 456 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 455 
90Gęsiarz Szymon Częstochowa Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 459 1371 
Puchar Normy  458 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 454 
91Mielczarkowski Waldemar Piotrków Trybunalski Puchar Opolszczyzny 472 1371 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 450 
Nowosądecki Puchar Lata 449 
92Kulikowski Marek Białystok Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 471 1367 
Puchar Podlasia 457 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 439 
93Senger Marcin Piła Puchar Czeskiej Zbrojowki 464 1366 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 463 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 439 
94Szwiec Ryszard Tarnów Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 464 1365 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 453 
Puchar Jesieni 448 


WAWRZYN BRĄZOWY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
95Babiński Hubert Kraków Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 465 1364 
Puchar Normy  451 
Nowosądecki Puchar Lata 448 
96Łożyński Piotr Witold Ciechanów Puchar Elbląga 467 1364 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 449 
Puchar Łuczniczki 448 
97Przybyłowicz Remigiusz Kalisz Puchar Łuczniczki 473 1364 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 457 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 434 
98Święcki Krzysztof Łomża Puchar Elbląga 459 1364 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 457 
Puchar Jezior Mazurskich 448 
99Golec Michał Słupsk Puchar Gryfa Szczecińskiego 466 1362 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 450 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 446 
100Sztajner Mariusz Częstochowa Puchar Opolszczyzny 459 1361 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 455 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 447 
101Bisping Andrzej Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 454 1360 
Puchar Podbeskidzia 453 
Puchar Normy  453 
102Kmieć Tomasz Szczecin Puchar Łuczniczki 459 1360 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 453 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 448 
103Krajewski Marek Białystok Puchar FAM Pionki 474 1360 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 446 
Puchar Kujaw 440 
104Wojtaszuk Dariusz Jelenia Góra Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 456 1360 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 453 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 451 
105Leźnicki Jacek Olsztyn Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 461 1359 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 451 
Puchar Elbląga 447 
106Plata Łukasz Gdańsk Puchar Łuczniczki 458 1358 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 454 
Puchar Jury Częstochowskiej 446 
107Nowicki Paweł Warszawa Puchar Jesieni 456 1357 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 452 
Turniej Chmielakowy 449 
108Tarnowy Zenon Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 463 1357 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 450 
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 444 
109Skorobogaty Tadeusz Gorzów Wielkopolski Krajowy Konkur Kół Łowieckich 465 1356 
Puchar Winobrania 447 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 444 
110Pindera Paweł Wałbrzych Memoriał Edwarda Woźnego 457 1354 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 456 
Puchar Grodu nad Prosną 441 
111Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Dymarek Świętokrzyskich 462 1354 
Puchar Opolszczyzny 450 
Puchar Jury Częstochowskiej 442 
112Mierzejewski Jacek Olsztyn Puchar Elbląga 454 1353 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 452 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 447 
113Miotła Grzegorz Lublin Krajowy Konkur Kół Łowieckich 453 1353 
Puchar Normy  452 
Turniej Chmielakowy 448 
114Krawczyk Paweł Radom Puchar FAM Pionki 458 1351 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 450 
Puchar Jesieni 443 
115Molski Krzysztof Białystok Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 452 1351 
Puchar Podlasia 450 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 449 
116Stachowiak Grzegorz Gorzów Wielkopolski Puchar Łuczniczki 460 1351 
Puchar Winobrania 446 
Memoriał Edwarda Woźnego 445 
117Mizerski Zbigniew Lublin Puchar Jesieni 452 1350 
Turniej Chmielakowy 451 
Puchar Normy  447 
118Nowak Tadeusz Tarnów Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 475 1350 
Puchar Browninga i Winchestera 445 
Puchar FAM Pionki 430 
119Grzybowski Zbigniew Radom Puchar Podlasia 464 1348 
Puchar Jesieni 445 
Puchar FAM Pionki 439 
120Kwaśniewski Marcin Lublin Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 454 1347 
Puchar Jesieni 448 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 445 
121Sosiński Bartosz Łukasz Płock Puchar Kujaw 456 1346 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 446 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 444 
122Sot Tomasz Janusz Radom Puchar FAM Pionki 457 1346 
Turniej Chmielakowy 457 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 432 
123Pulikowski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski Memoriał Edwarda Woźnego 454 1345 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 452 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 439 
124Rudnicki Piotr Toruń Puchar Łuczniczki 453 1345 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 449 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 443 
125Sidoruk Andrzej Zielona Góra Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 455 1345 
Memoriał Edwarda Woźnego 447 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 443 
126Biereśniewicz Wacław Wałbrzych Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 464 1344 
Puchar Grodu nad Prosną 445 
Puchar Browninga i Winchestera 435 
127Jakubiak Paweł Suwałki Puchar Łuczniczki 455 1344 
Puchar Jezior Mazurskich 446 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 443 
128Damaz Wiesław Eugeniusz Skierniewice Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 455 1342 
Puchar Łuczniczki 445 
Puchar Jury Częstochowskiej 442 
129Górnik Jerzy Katowice Nowosądecki Puchar Lata 450 1342 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 448 
Puchar Podbeskidzia 444 
130Hajczuk Wiesław Ciechanów Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 457 1342 
Puchar Północnego Mazowsza 453 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 432 
131Gąssowski Wojciech Ostrołęka Nowosądecki Puchar Lata 459 1341 
Puchar Podlasia 445 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 437 
132Gospodarczyk Rafał Tarnobrzeg Puchar Opolszczyzny 450 1341 
Puchar Jezior Mazurskich 449 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 442 
133Góral Mariusz Katowice Puchar Jury Częstochowskiej 462 1341 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 440 
Puchar Opolszczyzny 439 
134Golec Marcin Słupsk Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 460 1340 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 451 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 429 
135Pulcer Łukasz Konin Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 451 1340 
Puchar FAM Pionki 445 
Puchar Grodu nad Prosną 444 
136Długosz Jacek Opole Czarny Diament Ziemi Śląskiej 459 1338 
Puchar Jury Częstochowskiej 447 
Puchar Opolszczyzny 432 
137Lewandowski Ryszard Koszalin Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 453 1338 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 443 
Puchar Łuczniczki 442 
138Piotrowski Krzysztof Słupsk Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 447 1338 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 446 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 445 
139Ankiewicz Tomasz Warszawa Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 448 1337 
Puchar Opolszczyzny 447 
Puchar Grodu nad Prosną 442 
140Gajewski Aleksander Bernard Kalisz Czarny Diament Ziemi Śląskiej 451 1337 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 445 
Nowosądecki Puchar Lata 441 
141Karczewski Adam Wojciech Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 450 1337 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 448 
Puchar Jezior Mazurskich 439 
142Węgielewski Kamil Toruń Puchar Grodu nad Prosną 449 1337 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 444 
Puchar Elbląga 444 
143Wiśniewski Piotr Gorzów Wielkopolski Puchar Kujaw 450 1336 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 446 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 440 
144Kuchczyński Radosław Opole Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 449 1335 
Puchar Jury Częstochowskiej 446 
Puchar Grodu nad Prosną 440 
145Radzimski Jacek Leszno Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 449 1334 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 448 
Puchar Łuczniczki 437 
146Tuszkowski Ryszard Suwałki Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 451 1334 
Puchar Elbląga 443 
Puchar Jezior Mazurskich 440 
147Kubik Ireneusz Radom Puchar Jesieni 451 1332 
Puchar Łuczniczki 442 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 439 
148Pióro Robert Siedlce Puchar Jezior Mazurskich 458 1331 
Puchar Podlasia 448 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 425 
149Pilorz Grzegorz Katowice Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 444 1330 
Puchar Opolszczyzny 444 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 442 
150Ozimek Tomasz Kazimierz Skierniewice Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 454 1329 
Puchar Łuczniczki 447 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 428 
151Paszenda Ryszard Katowice Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 451 1329 
Puchar Podbeskidzia 446 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 432 
152Hanusz Wojciech Siedlce Puchar Jezior Mazurskich 456 1328 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 442 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 430 
153Woropaj Zbigniew Koszalin Puchar Jezior Mazurskich 446 1328 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 442 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 440 
154Godusławski Adam Warszawa Puchar Grodu nad Prosną 450 1326 
Puchar Podlasia 441 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 435 
155Kukulski Krzysztof Opole Puchar Winobrania 449 1326 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 444 
Puchar Jury Częstochowskiej 433 
156Szypowski Robert Olsztyn Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 456 1325 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 451 
Puchar Elbląga 418 
157Wąsik Dawid Bielsko Biała Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 448 1325 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 443 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 434 
158Malinkiewicz Kazimierz Bielsko Biała Puchar Normy  451 1324 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 438 
Puchar Jury Częstochowskiej 435 
159Tokaruk Wiktor Kazimierz Wałbrzych Puchar Winobrania 449 1324 
Puchar Jury Częstochowskiej 439 
Puchar Opolszczyzny 436 
160Wójs Artur Nowy Sącz Puchar Normy  450 1324 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 440 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 434 
161Żak Michał Koszalin Puchar Kujaw 457 1323 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 440 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 426 
162Jaślanek Michał Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 458 1322 
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 434 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 430 
163Pawszyk Jarosław Olsztyn Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 445 1322 
Puchar Północnego Mazowsza 444 
Puchar Łuczniczki 433 
164Wawrzyniak Leszek Gorzów Wielkopolski Puchar Łuczniczki 462 1320 
Puchar Winobrania 447 
Memoriał Edwarda Woźnego 411 




Zarząd OkręgowyDiamentZłotySrebrnyBrązowyRazem
Biała Podlaska00000
Białystok00325
Bielsko Biała01135
Bydgoszcz03014
Chełm00000
Ciechanów02024
Częstochowa00112
Elbląg02002
Gdańsk01315
Gorzów Wielk.12159
Jelenia Góra00011
Kalisz01124
Katowice01247
Kielce01102
Konin01214
Koszalin00336
Kraków00112
Krosno00101
Legnica00000
Leszno00112
Lublin00134
Łomża00011
Łódź01102
Nowy Sącz00213
Olsztyn01146
Opole10236
Ostrołęka00011
Piła01203
Piotrków Tryb.03418
Płock00213
Poznań02204
Przemyśl00000
Radom00347
Rzeszów01001
Siedlce01023
Sieradz00202
Skierniewice00123
Słupsk00134
Suwałki00123
Szczecin00213
Tarnobrzeg04116
Tarnów00123
Toruń01326
Wałbrzych00033
Warszawa00134
Włocławek00101
Wrocław00101
Zamość00000
Zielona Góra02338
RAZEM2325971164


Nazwisko i imięZarząd OkręgowyPunkty
Szymczuk Marcin AleksanderBiałystok1393
Komarewski TomaszBiałystok1376
Kulikowski MarekBiałystok1367
Krajewski MarekBiałystok1360
Molski KrzysztofBiałystok1351
Szczotka AdamBielsko Biała1426
Stokłosa AndrzejBielsko Biała1382
Bisping AndrzejBielsko Biała1360
Wąsik DawidBielsko Biała1325
Malinkiewicz KazimierzBielsko Biała1324
Montowski ZbyszkoBydgoszcz1432
Borowicz Paweł HenrykBydgoszcz1427
Szyszka PiotrBydgoszcz1423
Karczewski Adam WojciechBydgoszcz1337
Marlęga SławomirCiechanów1423
Szugajew MichałCiechanów1417
Łożyński Piotr WitoldCiechanów1364
Hajczuk WiesławCiechanów1342
Gęsiarz SzymonCzęstochowa1371
Sztajner MariuszCzęstochowa1361
Goerick MarekElbląg1415
Smoliński PiotrElbląg1414
Szyłejko RafałGdańsk1416
Kraiński PiotrGdańsk1408
Lipiński JacekGdańsk1402
Szul MarekGdańsk1394
Plata ŁukaszGdańsk1358
Kołodziński JacekGorzów Wielkopolski1462
Gałęcki BogdanGorzów Wielkopolski1447
Kocoń AdrianGorzów Wielkopolski1412
Jachimiak Jan LeszekGorzów Wielkopolski1377
Skorobogaty TadeuszGorzów Wielkopolski1356
Stachowiak GrzegorzGorzów Wielkopolski1351
Pulikowski EugeniuszGorzów Wielkopolski1345
Wiśniewski PiotrGorzów Wielkopolski1336
Wawrzyniak LeszekGorzów Wielkopolski1320
Wojtaszuk DariuszJelenia Góra1360
Nowacki MateuszKalisz1417
Wróblewski AndrzejKalisz1393
Przybyłowicz RemigiuszKalisz1364
Gajewski Aleksander BernardKalisz1337
Gawdzik MichałKatowice1414
Pospiech SergiuszKatowice1398
Mołdrzyk DawidKatowice1390
Górnik JerzyKatowice1342
Góral MariuszKatowice1341
Pilorz GrzegorzKatowice1330
Paszenda RyszardKatowice1329
Jamróz Kamil HubertKielce1427
Wysocki Michał AndrzejKielce1409
Grobelny AdamKonin1433
Maciaszek KonradKonin1403
Neneman TomaszKonin1394
Pulcer ŁukaszKonin1340
Andrzejczyk PawełKoszalin1396
Zmuda Trzebiatowski Adrian RobertKoszalin1396
Andrzejczyk PatrykKoszalin1379
Lewandowski RyszardKoszalin1338
Woropaj ZbigniewKoszalin1328
Żak MichałKoszalin1323
Pudełko JanuszKraków1398
Babiński HubertKraków1364
Małecki ArturKrosno1400
Furmańczak TomaszLeszno1402
Radzimski JacekLeszno1334
Mizerski MaciejLublin1394
Miotła GrzegorzLublin1353
Mizerski ZbigniewLublin1350
Kwaśniewski MarcinLublin1347
Święcki KrzysztofŁomża1364
Surma TomaszŁódź1411
Daukszys TadeuszŁódź1407
Zawiślan Marcin KamilNowy Sącz1402
Guzik RafałNowy Sącz1382
Wójs ArturNowy Sącz1324
Jesionowski Jakub PawełOlsztyn1421
Bałdyga GrzegorzOlsztyn1371
Leźnicki JacekOlsztyn1359
Mierzejewski JacekOlsztyn1353
Szypowski RobertOlsztyn1325
Pawszyk JarosławOlsztyn1322
Włodarczyk RemigiuszOpole1458
Adamczyk BartoszOpole1399
Adamski ŁukaszOpole1394
Długosz JacekOpole1338
Kuchczyński RadosławOpole1335
Kukulski KrzysztofOpole1326
Gąssowski WojciechOstrołęka1341
Oborski PrzemysławPiła1416
Czerwień DariuszPiła1377
Senger MarcinPiła1366
Grabałowski ZbigniewPiotrków Trybunalski1432
Załoga PawełPiotrków Trybunalski1424
Banasiak TomaszPiotrków Trybunalski1415
Mińszczak DariuszPiotrków Trybunalski1396
Cybula RyszardPiotrków Trybunalski1382
Dylewski GrzegorzPiotrków Trybunalski1378
Mielczarkowski WaldemarPiotrków Trybunalski1371
Samborski JakubPiotrków Trybunalski1354
Pankowski MarcinPłock1408
Pietrzak RobertPłock1400
Sosiński Bartosz ŁukaszPłock1346
Fiszer MarcinPoznań1428
Szymański TomaszPoznań1415
Gocałek KrzysztofPoznań1381
Rączka RomanPoznań1375
Madej JakubRadom1385
Winiarski Dariusz AndrzejRadom1383
Oleksik Marcin PawełRadom1379
Krawczyk PawełRadom1351
Grzybowski ZbigniewRadom1348
Sot Tomasz JanuszRadom1346
Kubik IreneuszRadom1332
Bać StanisławRzeszów1435
Hanusz JakubSiedlce1414
Pióro RobertSiedlce1331
Hanusz WojciechSiedlce1328
Baliński RomanSieradz1388
Zdunek PiotrSieradz1387
Szafrański WojciechSkierniewice1393
Damaz Wiesław EugeniuszSkierniewice1342
Ozimek Tomasz KazimierzSkierniewice1329
Borys Damian AndrzejSłupsk1386
Golec MichałSłupsk1362
Golec MarcinSłupsk1340
Piotrowski KrzysztofSłupsk1338
Roszko MarcinSuwałki1379
Jakubiak PawełSuwałki1344
Tuszkowski RyszardSuwałki1334
Bekasiak SzymonSzczecin1387
Jóźwiak PiotrSzczecin1386
Kmieć TomaszSzczecin1360
Górski HenrykTarnobrzeg1446
Tomala SławomirTarnobrzeg1432
Jędral RobertTarnobrzeg1420
Pasztaleniec MariuszTarnobrzeg1414
Szczęch KrzysztofTarnobrzeg1384
Gospodarczyk RafałTarnobrzeg1341
Wiśniewski HubertTarnów1386
Szwiec RyszardTarnów1365
Nowak TadeuszTarnów1350
Karpik MichałToruń1440
Rudnicki MarcinToruń1408
Wiśniewski MarekToruń1377
Kowalski Marek PiotrToruń1373
Rudnicki PiotrToruń1345
Węgielewski KamilToruń1337
Pindera PawełWałbrzych1354
Biereśniewicz WacławWałbrzych1344
Tokaruk Wiktor KazimierzWałbrzych1324
Huminiak TomaszWarszawa1402
Nowicki PawełWarszawa1357
Ankiewicz TomaszWarszawa1337
Godusławski AdamWarszawa1326
Smykowski MarcinWłocławek1383
Niedziałek KamilWrocław1396
Szober KrzysztofZielona Góra1419
Szarpak ŁukaszZielona Góra1411
Buda MarekZielona Góra1403
Szarpak AndrzejZielona Góra1381
Buda PrzemysławZielona Góra1375
Tarnowy ZenonZielona Góra1357
Sidoruk AndrzejZielona Góra1345
Jaślanek MichałZielona Góra1322




Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.