strona główna forum dyskusyjne













ZDOBYWCY WAWRZYNU W ROKU 2018 rok
Zdobyte wawrzyny w 2018 r. wg ZO PZŁ

Ostatnia modyfikacja: 10-09-2018

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Kraiński Piotr Gdańsk Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 492 1468 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 489 
Puchar FAM PIONKI 487 
2Włodarczyk Remigiusz Opole Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 492 1467 
Sudeckiej Krainy Łowieckiej 489 
Diament Ziemi Śląskiej 486 
3Gałęcki Bogdan Gorzów Wlkp. Puchar Gryfa Śzczecińskiego 487 1455 
Puchar Kujaw 486 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 482 
4Jamróz Kamil Kielce Puchar Normy 490 1455 
Puchar Browninga i Winchestera 485 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 480 


WAWRZYN ZŁOTY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
5Kołodziński Jacek Gorzów Wielk. Puchar Delty Optical 489 1454 
Puchar Targów Poznańskich 486 
Puchar 95 - lecia PZŁ 479 
6Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg Puchar Jezior Mazurskich 485 1447 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 483 
Nowosądecki Puchar Lata 479 
7Górski Henryk Tarnobrzeg Warszawski Puchar Benelli 483 1445 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 482 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 480 
8Fiszer Marcin Poznań Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 483 1443 
Grodu Nad Prosną  480 
Warszawski Puchar Benelli 480 
9Montowski Zbyszko Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 483 1434 
Puchar Kujaw 476 
Puchar 95 - lecia PZŁ 475 
10Szymczuk Marcin Białystok Puchar Jezior Mazurskich 484 1430 
Puchar Kujaw 476 
Puchar Browninga i Winchestera 470 
11Huminiak Tomasz Warszawa Antonio Zoli &Swarovski Optik 478 1428 
Warszawski Puchar Benelli 475 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 475 
12Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Normy 479 1426 
Memoriał Adama Kraińskiego 474 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 473 
13Surma Tomasz Łódź Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 478 1426 
Memoriał Adama Kraińskiego 474 
Warszawski Puchar Benelli 474 
14Babiński Hubert Kraków Puchar Opolszczyzny 488 1425 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 477 
Puchar Normy 460 
15Załoga Paweł Piotrków Trybunalski Puchar Podbeskidzia 478 1424 
Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 476 
Puchar Targów Poznańskich 470 
16Grobelny Adam Konin Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 486 1423 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 469 
Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 468 
17Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Normy 487 1423 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 470 
Puchar Podbeskidzia 466 
18Szugajew Michał Ciechanów Warszawski Puchar Benelli 479 1422 
Puchar Kujaw 472 
Puchar Podlasia 471 
19Oborski Przemysław Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 484 1419 
Puchar 95 - lecia PZŁ 470 
Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 465 
20Karpik Michał Toruń Puchar Opolszczyzny 478 1418 
Puchar 95 - lecia PZŁ 471 
Puchar FAM PIONKI 469 
21Gawdzik Michał Katowice Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 476 1417 
Puchar Kujaw 472 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 469 
22Neneman Tomasz Konin Puchar Prezydenta Miasta Piły 474 1417 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 473 
Puchar 95 - lecia PZŁ 470 
23Szyszka Piotr Bydgoszcz Memoriał Adama Kraińskiego 477 1416 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 472 
Puchar Delty Optical 467 
24Furmańczak Tomasz Leszno Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 474 1414 
Puchar Targów Poznańskich 470 
Puchar Opolszczyzny 470 
25Jesionowski Jakub Olsztyn Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 472 1413 
Puchar Targów Poznańskich 472 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 469 
26Guzik Rafał Nowy Sącz Diament Ziemi Śląskiej 480 1410 
Nowosądecki Puchar Lata 467 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 463 


WAWRZYN SREBRNY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
27Rączka Roman Poznań Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 476 1409 
Warszawski Puchar Benelli 474 
Grodu Nad Prosną  459 
28Święcki Krzysztof Łomża Puchar Podlasia 479 1409 
Warszawski Puchar Benelli 466 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 464 
29Marlęga Sławomir Ciechanów Puchar Kujaw 476 1408 
Memoriał Adama Kraińskiego 467 
Puchar FAM PIONKI 465 
30Buda Marek Zielona Góra Puchar Gryfa Śzczecińskiego 477 1407 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 470 
Grodu Nad Prosną  460 
31Szober Krzysztof Zielona Góra Puchar Targów Poznańskich 473 1406 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 468 
Sudeckiej Krainy Łowieckiej 465 
32Szyłejko Rafał Gdańsk Puchar Jezior Mazurskich 480 1406 
Memoriał Adama Kraińskiego 465 
Puchar Targów Poznańskich 461 
33Adamczyk Bartosz Opole Antonio Zoli &Swarovski Optik 473 1405 
Sudeckiej Krainy Łowieckiej 473 
Puchar Opolszczyzny 459 
34Szul Marek Gdańsk Puchar Targów Poznańskich 469 1405 
Prezydenta Miasta Olsztyna 468 
Warszawski Puchar Benelli 468 
35Szczotka Adam Bielsko Biała Puchar Toruńskiej Katarzynki 470 1403 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 467 
Puchar Podbeskidzia 466 
36Banasiak Tomasz Piotrków Trybunalski Antonio Zoli &Swarovski Optik 469 1402 
Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 467 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 466 
37Borys Damian Słupsk Puchar Jezior Mazurskich 471 1402 
Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 466 
Puchar Targów Poznańskich 465 
38Cybula Ryszard Piotrków Tryb. Diament Ziemi Śląskiej 472 1402 
Puchar 95 - lecia PZŁ 467 
Warszawski Puchar Benelli 463 
39Kocoń Adrian Gorzów Wielk. Puchar Gryfa Śzczecińskiego 480 1399 
Memoriał Adama Kraińskiego 464 
Puchar Targów Poznańskich 455 
40Plata Łukasz Gdańsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 472 1399 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 465 
Puchar FAM PIONKI 462 
41Roszko Marcin Suwałki Memoriał Adama Kraińskiego 471 1398 
Puchar 95 - lecia PZŁ 469 
Puchar FAM PIONKI 458 
42Smykowski Marcin Włocławek Puchar 95 - lecia PZŁ 470 1397 
Warszawski Puchar Benelli 466 
Puchar Kujaw 461 
43Rudnicki Marcin Toruń Puchar Delty Optical 469 1395 
Memoriał Adama Kraińskiego 468 
Puchar Kujaw 458 
44Wojtaszuk Dariusz Jelenia Góra Grodu Nad Prosną  474 1394 
Puchar Opolszczyzny 471 
Puchar 95 - lecia PZŁ 449 
45Maciaszek Konrad Konin Antonio Zoli &Swarovski Optik 468 1392 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 464 
Puchar Targów Poznańskich 460 
46Mękal Krzysztof Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 465 1391 
Warszawski Puchar Benelli 465 
Diament Ziemi Śląskiej 461 
47Baliński Roman Sieradz Puchar Toruńskiej Katarzynki 472 1389 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 466 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 451 
48Kozikowski Rafał Łomża Prezydenta Miasta Olsztyna 471 1389 
Puchar FAM PIONKI 460 
Puchar Podlasia 458 
49Sokół Piotr Zielona Góra Puchar Gryfa Śzczecińskiego 476 1389 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 458 
Puchar Targów Poznańskich 455 
50Komarewski Tomasz Białystok Prezydenta Miasta Olsztyna 465 1387 
Puchar Podlasia 464 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 458 
51Nowacki Mateusz Kalisz Grodu Nad Prosną  469 1386 
Diament Ziemi Śląskiej 460 
Puchar Targów Poznańskich 457 
52Pudełko Janusz Kraków Puchar Normy 463 1385 
Puchar Opolszczyzny 461 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 461 
53Borowicz Paweł Bydgoszcz Memoriał Adama Kraińskiego 464 1384 
Prezydenta Miasta Olsztyna 460 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 460 
54Gochnio Jerzy Biała Podlaska Puchar Jezior Mazurskich 467 1382 
Warszawski Puchar Benelli 462 
Puchar Podlasia 453 
55Stokłosa Andrzej Bielsko Biała Puchar Podbeskidzia 471 1382 
Grodu Nad Prosną  456 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 455 
56Szarpak Łukasz Zielona Góra Puchar 95 - lecia PZŁ 464 1380 
Puchar Targów Poznańskich 459 
Puchar Gryfa Śzczecińskiego 457 
57Andrzejczyk Patryk Koszalin Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 472 1379 
Puchar Gryfa Śzczecińskiego 463 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 444 
58Karpiński Krzysztof Toruń Memoriał Adama Kraińskiego 465 1378 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 460 
Grodu Nad Prosną  453 
59Picur Józef Legnica Puchar Toruńskiej Katarzynki 470 1378 
Grodu Nad Prosną  458 
Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 450 
60Piotrowski Krzysztof Słupsk Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 463 1378 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 458 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 457 
61Wróblewski Andrzej Kalisz Grodu Nad Prosną  468 1378 
Puchar Opolszczyzny 464 
Puchar Browninga i Winchestera 446 
62Bisping Andrzej Bielsko Biała Puchar Toruńskiej Katarzynki 468 1377 
Diament Ziemi Śląskiej 459 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 450 
63Pietrzak Robert Płock Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 474 1377 
Puchar Podlasia 455 
Prezydenta Miasta Olsztyna 448 
64Dobrzykowski Rafał Poznań Grodu Nad Prosną  469 1376 
Warszawski Puchar Benelli 459 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 448 
65Pankowski Marcin Płock Puchar Jezior Mazurskich 469 1376 
Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 457 
Puchar Podlasia 450 
66Rubiś Mariusz Krosno Diament Ziemi Śląskiej 461 1376 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 458 
Memoriał Adama Kraińskiego 457 
67Wiśniewski Piotr Gorzów Wielkopolski Puchar Targów Poznańskich 465 1376 
Warszawski Puchar Benelli 458 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 453 
68Zawiślan Marcin Nowy Sącz Puchar Normy 469 1376 
Puchar Podbeskidzia 456 
Nowosądecki Puchar Lata 451 
69Jachimiak Jan Gorzów Wlkp. Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 472 1374 
Puchar Gryfa Śzczecińskiego 457 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 445 
70Kołodziejczyk Piotr Leszno Grodu Nad Prosną  476 1374 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 460 
Memoriał Adama Kraińskiego 438 
71Wysocki Michał Kielce Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 474 1374 
Warszawski Puchar Benelli 460 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 440 
72Bekasiak Szymon Szczecin Puchar Gryfa Śzczecińskiego 460 1373 
Puchar Jezior Mazurskich 460 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 453 
73Goerick Marek Elbląg Puchar Jezior Mazurskich 471 1373 
Puchar Kujaw 464 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 438 
74Pospiech Sergiusz Katowice Diament Ziemi Śląskiej 466 1373 
Puchar Podbeskidzia 455 
Puchar Browninga i Winchestera 452 
75Sosiński Bartosz Płock Puchar Podlasia 459 1373 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 458 
Puchar Kujaw 456 
76Lipiński Jacek Gdańsk Puchar Czeskiej Zbrojowki 464 1372 
Diament Ziemi Śląskiej 460 
Puchar Jezior Mazurskich 448 
77Kaliński Hubert Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 459 1371 
Puchar Targów Poznańskich 457 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 455 
78Lewandowski Ryszard Koszalin Puchar Jezior Mazurskich 462 1371 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 461 
Puchar Gryfa Śzczecińskiego 448 
79Mołdrzyk Dawid Katowice Diament Ziemi Śląskiej 461 1370 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 457 
Puchar Browninga i Winchestera 452 
80Daukszys Tadeusz Łódź Puchar Delty Optical 462 1369 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 457 
Diament Ziemi Śląskiej 450 
81Łożyński Paweł Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego 461 1369 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 457 
Puchar FAM PIONKI 451 
82Tomczyk Marcin Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 458 1369 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 457 
Diament Ziemi Śląskiej 454 
83Kubik Bartosz Radom Puchar Podlasia 460 1368 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 454 
Diament Ziemi Śląskiej 454 
84Wiśniewski Marek Toruń Memoriał Adama Kraińskiego 461 1368 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 459 
Puchar Jezior Mazurskich 448 
85Paszenda Ryszard Katowice Diament Ziemi Śląskiej 471 1367 
Puchar Opolszczyzny 452 
Puchar Podbeskidzia 444 
86Szwiec Ryszard Tarnów Puchar Normy 474 1367 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 451 
Nowosądecki Puchar Lata 442 
87Oleksik Marcin Radom Puchar 95 - lecia PZŁ 461 1366 
Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 458 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 447 
88Przybyłowicz Remigiusz Kalisz Puchar Prezydenta Miasta Piły 466 1365 
Puchar Gryfa Śzczecińskiego 455 
Puchar Targów Poznańskich 444 
89Wiśniewski Hubert Tarnów Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 458 1365 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 454 
Puchar Podbeskidzia 453 


WAWRZYN BRĄZOWY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
90Usowski Patryk  Puchar Toruńskiej Katarzynki 457 1364 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 456 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 451 
91Gromacki Krzysztof Olsztyn Warszawski Puchar Benelli 457 1362 
Puchar Podlasia 455 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 450 
92Jakubiak Paweł Suwałki Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 472 1362 
Puchar Delty Optical 449 
Prezydenta Miasta Olsztyna 441 
93Kmieć Tomasz Szczecin Puchar Gryfa Śzczecińskiego 457 1360 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 456 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 447 
94Szypowski Robert Olsztyn Memoriał Adama Kraińskiego 465 1360 
Prezydenta Miasta Olsztyna 449 
Puchar FAM PIONKI 446 
95Jędral Robert Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 464 1359 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 456 
Puchar Browninga i Winchestera 439 
96Leźnicki Jacek Olsztyn Puchar Browninga i Winchestera 456 1359 
Puchar Jezior Mazurskich 453 
Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 450 
97Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Nowosądecki Puchar Lata 456 1358 
Puchar Jezior Mazurskich 453 
Grodu Nad Prosną  449 
98Olczyk Dariusz Wrocław Diament Ziemi Śląskiej 460 1357 
Puchar Targów Poznańskich 452 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 445 
99Gajewski Aleksander Kalisz Puchar Podbeskidzia 465 1356 
Puchar Browninga i Winchestera 448 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 443 
100Hajczuk Wiesław Ciechanów Memoriał Adama Kraińskiego 469 1356 
Puchar Delty Optical 444 
Puchar FAM PIONKI 443 
101Mierzejewski Jacek Olsztyn Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 470 1356 
Memoriał Adama Kraińskiego 443 
Prezydenta Miasta Olsztyna 443 
102Bakacz Adam Kalisz Puchar Gryfa Śzczecińskiego 462 1355 
Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 459 
Puchar Targów Poznańskich 434 
103Andrzejczyk Paweł Koszalin Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 458 1354 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 450 
Puchar Gryfa Śzczecińskiego 446 
104Gospodarczyk Rafał Tarnobrzeg Puchar Normy 459 1354 
Warszawski Puchar Benelli 453 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 442 
105Kukulski Krzysztof Opole Sudeckiej Krainy Łowieckiej 465 1354 
Puchar Opolszczyzny 455 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 434 
106Bałdyga Grzegorz Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich 467 1353 
Prezydenta Miasta Olsztyna 449 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 437 
107Mielczarkowski Waldemar Piotrków Tryb. Puchar Targów Poznańskich 462 1353 
Sudeckiej Krainy Łowieckiej 459 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 432 
108Godusławski Adam Warszawa Puchar Podlasia 467 1351 
Puchar FAM PIONKI 443 
Warszawski Puchar Benelli 441 
109Sidoruk Andrzej Zielona Góra Puchar Delty Optical 461 1351 
Puchar Targów Poznańskich 449 
Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 441 
110Lachowski Andrzej Warszawa Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 464 1350 
Warszawski Puchar Benelli 445 
Puchar Delty Optical 441 
111Nowicki Paweł Warszawa Tarnobrzeski Puchar Wiosny 457 1350 
Puchar Podlasia 448 
Warszawski Puchar Benelli 445 
112Krajewski Marek Białystok Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 472 1349 
Puchar FAM PIONKI 443 
Puchar Podlasia 434 
113Pindera Paweł Wałbrzych Puchar Opolszczyzny 464 1349 
Puchar Targów Poznańskich 447 
Sudeckiej Krainy Łowieckiej 438 
114Sztajner Mariusz Częstochowa Puchar Opolszczyzny 478 1349 
Diament Ziemi Śląskiej 442 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 429 
115Kwiatkowski Wiesław Piotrków Tryb. Puchar Targów Poznańskich 453 1348 
Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 452 
Grodu Nad Prosną  443 
116Śmiałek Damian Szczecin Puchar Gryfa Śzczecińskiego 459 1348 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 445 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 444 
117Nowak Tadeusz Tarnów Puchar Podbeskidzia 459 1347 
Puchar Browninga i Winchestera 449 
Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 439 
118Sołowiej Cezary Białystok Puchar Podlasia 455 1347 
Puchar Jezior Mazurskich 447 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 445 
119Tuszkowski Ryszard Suwałki Puchar Podlasia 454 1346 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 447 
Puchar Jezior Mazurskich 445 
120Bekasiak Paweł Szczecin Puchar Prezydenta Miasta Piły 454 1345 
Diament Ziemi Śląskiej 448 
Puchar Jezior Mazurskich 443 
121Kulikowski Marek Białystok Puchar Podlasia 455 1345 
Prezydenta Miasta Olsztyna 449 
Warszawski Puchar Benelli 441 
122Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Gryfa Śzczecińskiego 460 1344 
Puchar Targów Poznańskich 443 
Memoriał Adama Kraińskiego 441 
123Gąssowski Wojciech Ostrołęka Diament Ziemi Śląskiej 455 1344 
Puchar FAM PIONKI 451 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 438 
124Borowski Robert Łódź Grodu Nad Prosną  456 1342 
Warszawski Puchar Benelli 447 
Puchar Kujaw 439 
125Stachowiak Grzegorz Gorzów Wielkopolski Puchar Prezydenta Miasta Piły 456 1340 
Puchar Gryfa Śzczecińskiego 452 
Puchar Targów Poznańskich 432 
126Olender Robert Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 466 1338 
Diament Ziemi Śląskiej 447 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 425 
127Ścieszko Tomasz Łódź Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 466 1338 
Diament Ziemi Śląskiej 438 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 434 
128Miszycki Piotr Kielce Diament Ziemi Śląskiej 460 1337 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 440 
Puchar Normy 437 
129Dylewski Grzegorz Piotrków Tryb. Warszawski Puchar Benelli 460 1335 
Diament Ziemi Śląskiej 440 
Puchar Podlasia 435 
130Pilcicki Bogusław Białystok Puchar 95 - lecia PZŁ 454 1333 
Puchar Podlasia 442 
Puchar FAM PIONKI 437 
131Przeorek Jerzy Ciechanów Puchar Toruńskiej Katarzynki 448 1331 
Puchar Kujaw 442 
Warszawski Puchar Benelli 441 
132Łozowski Tomasz Zielona Góra Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 450 1330 
Puchar Targów Poznańskich 449 
Puchar Gryfa Śzczecińskiego 431 
133Sawicki Dariusz Białystok Warszawski Puchar Benelli 450 1330 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 444 
Prezydenta Miasta Olsztyna 436 
134Hanusz Wojciech Siedlce Puchar Podlasia 460 1327 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 435 
Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 432 
135Nieradka Bogdan Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 452 1327 
Diament Ziemi Śląskiej 443 
Warszawski Puchar Benelli 432 
136Fiebig Marian Zielona Góra Sudeckiej Krainy Łowieckiej 463 1326 
Puchar Opolszczyzny 452 
Puchar Targów Poznańskich 411 
137Jankowski Grzegorz Olsztyn Memoriał Adama Kraińskiego 448 1326 
Prezydenta Miasta Olsztyna 447 
Puchar Jezior Mazurskich 431 
138Piętak Paweł Chełm Puchar Toruńskiej Katarzynki 448 1326 
Prezydenta Miasta Olsztyna 446 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 432 
139Pulikowski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski Puchar Prezydenta Miasta Piły 457 1326 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 442 
Puchar Targów Poznańskich 427 
140Tarnowy Zenon Zielona Góra Puchar Kujaw 445 1326 
Puchar Gryfa Śzczecińskiego 441 
Puchar Targów Poznańskich 440 
141Biereśniewicz Wacław Wałbrzych Puchar Targów Poznańskich 447 1325 
Sudeckiej Krainy Łowieckiej 441 
Puchar Browninga i Winchestera 437 
142Dzikowski Paweł Konin Puchar Kujaw 448 1325 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 440 
Puchar Delty Optical 437 
143Modrzejewski Jacek Bydgoszcz Puchar FAM PIONKI 444 1325 
Memoriał Adama Kraińskiego 443 
Puchar Delty Optical 438 
144Deniziak Ryszard Łomża Puchar FAM PIONKI 442 1324 
Puchar Jezior Mazurskich 442 
Puchar Podlasia 440 
145Szymański Tomasz Poznań Puchar 95 - lecia PZŁ 469 1324 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 435 
Puchar Targów Poznańskich 420 
146Woropaj Zbigniew Koszalin Puchar Czeskiej Zbrojowki 446 1324 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 439 
Memoriał Adama Kraińskiego 439 
147Szypowski Jacek Olsztyn Puchar FAM PIONKI 447 1323 
Prezydenta Miasta Olsztyna 440 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 436 
148Tokaruk Wiktor Wałbrzych Sudeckiej Krainy Łowieckiej 465 1323 
Diament Ziemi Śląskiej 431 
Puchar Browninga i Winchestera 427 
149Kowalski Marek Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 465 1322 
Prezydenta Miasta Olsztyna 452 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 405 
150Szarpak Andrzej Zielona Góra Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 465 1322 
Grodu Nad Prosną  438 
Puchar Targów Poznańskich 419 
151Ankiewicz Tomasz Warszawa Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 447 1321 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 438 
Puchar Jezior Mazurskich 436 
152Kwaśnik Jarosław Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego 460 1321 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 440 
Puchar Jezior Mazurskich 421 
153Ławniczak Łukasz Piła Puchar Toruńskiej Katarzynki 443 1321 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 441 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 437 
154Małecki Artur Krosno Tarnobrzeski Puchar Wiosny 463 1321 
Puchar Browninga i Winchestera 442 
Puchar Normy 416 





Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.