strona główna forum dyskusyjne















ZDOBYWCY WAWRZYNU W ROKU 2019 rok
Zdobyte wawrzyny w 2019 r. wg ZO PZŁ

Ostatnia modyfikacja: 19-06-2019

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma


WAWRZYN ZŁOTY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Gałęcki Bogdan Gorzów Wklp. Puchar PZŁ MIX 491 1452 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 481 
Puchar Browninga i Winchestera 480 
2Jamróz Kamil Kielce Tarnobrzeski Puchar Wiosny 490 1450 
Puchar Normy 485 
Puchar PZŁ MIX 475 
3Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Antonio Zoli & Nobel  495 1443 
Puchar Browninga i Winchestera 478 
Puchar PZŁ MIX 470 
4Włodarczyk Remigiusz Opole Międzynarodowe Targi Poznańskie 485 1442 
Puchar Browninga i Winchestera 483 
Memoriał Grzegorza Wardyńskiego 474 
5Kraiński Piotr Gdańsk Puchar PZŁ MIX 485 1439 
Puchar Antonio Zoli & Nobel  481 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 473 
6Karpik Michał Toruń Puchar Antonio Zoli & Nobel  481 1431 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 478 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 472 
7Montowski Zbyszko Bydgoszcz Puchar FAM Pionki 490 1430 
Puchar Browninga i Winchestera 479 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 461 
8Górski Henryk Tarnobrzeg Puchar Normy 484 1429 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 477 
Puchar FAM Pionki 468 
9Tomala Sławomir Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 476 1420 
Puchar FAM Pionki 474 
Puchar Normy 470 
10Kołodziński Jacek Gorzów Wlkp. Puchar Browninga i Winchestera 485 1418 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 471 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 462 
11Oleksik Marcin Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 476 1415 
Puchar PZŁ MIX 473 
Puchar FAM Pionki 466 
12Fiszer Marcin Poznań Puchar Gryfa Szczecińskiego 478 1414 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 474 
Puchar PZŁ MIX 462 


WAWRZYN SREBRNY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
13Szarpak Łukasz Zielona Góra Puchar Prezesa GOBARDO 475 1408 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 470 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 463 
14Pudełko Janusz Kraków Puchar Normy 477 1404 
Puchar Browninga i Winchestera 468 
Puchar Antonio Zoli & Nobel  459 
15Surma Tomasz Łódź Międzynarodowe Targi Poznańskie 469 1403 
Puchar Browninga i Winchestera 467 
Puchar Antonio Zoli & Nobel  467 
16Bać Stanisław Rzeszów Memoriał Grzegorza Wardyńskiego 472 1402 
Puchar PZŁ MIX 468 
Puchar FAM Pionki 462 
17Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg Puchar Browninga i Winchestera 480 1402 
Memoriał Grzegorza Wardyńskiego 475 
Puchar Normy 447 
18Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 483 1400 
Puchar Normy 459 
Memoriał Grzegorza Wardyńskiego 458 
19Baliński Damian Sieradź Puchar PZŁ MIX 468 1395 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 465 
Puchar Browninga i Winchestera 462 
20Hanusz Jakub Siedlce Tarnobrzeski Puchar Wiosny 479 1394 
Puchar PZŁ MIX 467 
Puchar Antonio Zoli & Nobel  448 
21Szymczuk Marcin Białystok Puchar Browninga i Winchestera 471 1393 
Memoriał Grzegorza Wardyńskiego 463 
Puchar Prezesa GOBARDO 459 
22Plata Łukasz Gdańsk Puchar Gryfa Szczecińskiego 474 1389 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 462 
Puchar Antonio Zoli & Nobel  453 
23Baliński Roman Sieradź Międzynarodowe Targi Poznańskie 468 1388 
Puchar Prezesa GOBARDO 464 
Puchar Browninga i Winchestera 456 
24Kwiatkowski Wiesław Piotrków Tryb. Memoriał Grzegorza Wardyńskiego 466 1386 
Puchar Browninga i Winchestera 463 
Puchar Prezesa GOBARDO 457 
25Stokłosa Andrzej Bielsko Biała Tarnobrzeski Puchar Wiosny 466 1382 
Puchar Normy 464 
Puchar Browninga i Winchestera 452 
26Oborski Przemysław Piła Puchar Prezesa GOBARDO 477 1381 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 454 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 450 
27Małecki Artur Krosno Puchar Browninga i Winchestera 464 1380 
Puchar FAM Pionki 464 
Puchar Normy 452 
28Buda Marek Zielona Góra Puchar Antonio Zoli & Nobel  460 1378 
Puchar Prezesa GOBARDO 460 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 458 
29Andrzejczyk Paweł Koszalin Puchar Czeskiej Zbrojówki 463 1375 
Puchar PZŁ MIX 456 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 456 
30Tomaszewski Maciej Piła Puchar Czeskiej Zbrojówki 478 1373 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 453 
Puchar Browninga i Winchestera 442 
31Wiśniewski Piotr Gorzów Wlkp. Puchar Czeskiej Zbrojówki 467 1372 
Puchar Prezesa GOBARDO 453 
Puchar Browninga i Winchestera 452 
32Gajewski Aleksander Kalisz Puchar Gryfa Szczecińskiego 470 1365 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 451 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 444 


WAWRZYN BRĄZOWY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
33Buda Przemysław Zielona Góra Puchar Prezesa GOBARDO 461 1362 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 458 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 443 
34Adamczyk Bartosz Opole Tarnobrzeski Puchar Wiosny 460 1360 
Puchar FAM Pionki 456 
Puchar PZŁ MIX 444 
35Rączka Roman Poznań Puchar Antonio Zoli & Nobel  460 1358 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 454 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 444 
36Gospodarczyk Rafał Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 463 1357 
Puchar Normy 452 
Puchar FAM Pionki 442 
37Kmieć Tomasz Szczecin Puchar Antonio Zoli & Nobel  466 1357 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 446 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 445 
38Jachimiak Jan Gorzów Wlkp. Puchar Gryfa Szczecińskiego 466 1354 
Puchar Prezesa GOBARDO 444 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 444 
39Kocoń Adrian Gorzów Wlkp. Międzynarodowe Targi Poznańskie 460 1354 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 449 
Puchar Browninga i Winchestera 445 
40Banasiak Tomasz Piotrków Tryb. Puchar Prezesa GOBARDO 455 1352 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 449 
Puchar Browninga i Winchestera 448 
41Tomczyk Marcin Bielsko Biała Tarnobrzeski Puchar Wiosny 465 1352 
Puchar FAM Pionki 458 
Puchar PZŁ MIX 429 
42Borys Damian Słupsk Memoriał Grzegorza Wardyńskiego 459 1350 
Puchar Antonio Zoli & Nobel  450 
Puchar Prezesa GOBARDO 441 
43Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojówki 451 1348 
Puchar Prezesa GOBARDO 450 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 447 
44Klawe Hubert Poznań Puchar Gryfa Szczecińskiego 462 1348 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 446 
Puchar Browninga i Winchestera 440 
45Wysocki Michał Kielce Międzynarodowe Targi Poznańskie 468 1346 
Puchar Normy 467 
Memoriał Grzegorza Wardyńskiego 411 
46Neneman Tomasz Konin Puchar PZŁ MIX 454 1344 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 449 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 441 
47Olczyk Dariusz Wrocław Międzynarodowe Targi Poznańskie 456 1338 
Puchar Browninga i Winchestera 442 
Puchar Antonio Zoli & Nobel  440 
48Szymański Tomasz Poznań Puchar Prezesa GOBARDO 471 1338 
Puchar Browninga i Winchestera 438 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 429 
49Jóźwiak Piotr Szczecin Puchar Prezesa GOBARDO 470 1337 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 438 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 429 
50Bekasiak Szymon Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 458 1336 
Puchar Prezesa GOBARDO 444 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 434 
51Dobrzykowski Rafał Poznań Puchar Antonio Zoli & Nobel  460 1336 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 441 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 435 
52Sikora Rafał Kalisz Puchar Browninga i Winchestera 448 1336 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 445 
Puchar Antonio Zoli & Nobel  443 
53Szczotka Adam Bielsko Biała Puchar Normy 457 1336 
Puchar Browninga i Winchestera 454 
Puchar Antonio Zoli & Nobel  425 
54Tomczak Bartosz Zielona Góra Puchar Czeskiej Zbrojówki 463 1336 
Puchar Prezesa GOBARDO 438 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 435 
55Zawiślan Marcin Nowy Sącz Tarnobrzeski Puchar Wiosny 454 1335 
Puchar Normy 442 
Memoriał Grzegorza Wardyńskiego 439 
56Lewandowski Ryszard Koszalin Puchar Gryfa Szczecińskiego 451 1333 
Puchar Antonio Zoli & Nobel  441 
Puchar Prezesa GOBARDO 441 
57Śmiałek Damian Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojówki 449 1333 
Puchar PZŁ MIX 447 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 437 
58Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar Prezesa GOBARDO 473 1332 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 431 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 428 
59Miszycki Piotr Kielce Puchar Browninga i Winchestera 472 1331 
Puchar Normy 431 
Memoriał Grzegorza Wardyńskiego 428 
60Kęski Adam Tarnów Puchar FAM Pionki 456 1322 
Memoriał Grzegorza Wardyńskiego 444 
Puchar Normy 422 





Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.