strona główna forum dyskusyjne













ZDOBYWCY WAWRZYNU W ROKU 2019 rok
Zdobyte wawrzyny w 2019 r. wg ZO PZŁ

Ostatnia modyfikacja: 21-10-2019

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Karpik Michał Toruń Delta Optical 492 1460 
Puchar Kujaw 487 
Puchar Antonio Zoli & Nobel  481 
2Włodarczyk Remigiusz Opole Grodu nad Prosną 487 1459 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 487 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 485 
3Gałęcki Bogdan Gorzów Wklp. Puchar PZŁ MIX 491 1455 
Puchar Winobrania 483 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 481 


WAWRZYN ZŁOTY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
4Jamróz Kamil Kielce Tarnobrzeski Puchar Wiosny 490 1451 
Puchar Normy 485 
Czarny Diament 476 
5Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Antonio Zoli & Nobel  495 1451 
Puchar Browninga i Winchestera 478 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 478 
6Tomala Sławomir Tarnobrzeg Turniej Chmielakowy 488 1451 
Puchar Jesieni 485 
Puchar Kujaw 478 
7Kraiński Piotr Gdańsk Puchar PZŁ MIX 485 1450 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 484 
Puchar Antonio Zoli & Nobel  481 
8Montowski Zbyszko Bydgoszcz Puchar FAM Pionki 490 1447 
Puchar Browninga i Winchestera 479 
Bałtycki Puchar 478 
9Kołodziński Jacek Gorzów Wlkp. Puchar Browninga i Winchestera 485 1441 
Bałtycki Puchar 481 
Memoriał Adama Kraińskiego 475 
10Górski Henryk Tarnobrzeg Puchar Normy 484 1438 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 477 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 477 
11Surma Tomasz Łódź Delta Optical 484 1433 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 475 
Puchar Opolszczyzny 474 
12Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg Puchar Browninga i Winchestera 480 1431 
Nowosądecki Puchar Lata 476 
Memoriał Grzegorza Wardyńskiego 475 
13Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 483 1430 
Warszawski Puchar Benelli 479 
Memoriał Adama Kraińskiego 468 
14Fiszer Marcin Poznań Puchar Gryfa Szczecińskiego 478 1429 
Warszawski Puchar Benelli 477 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 474 
15Hanusz Jakub Siedlce Tarnobrzeski Puchar Wiosny 479 1429 
Warszawski Puchar Benelli 477 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 473 
16Pospiech Sergiusz Katowice Nowosądecki Puchar Lata 477 1425 
Puchar Jury Częstochowskiej 476 
Puchar Normy 472 
17Szober Krzysztof Zielona Góra Puchar Prezesa GOBARDO 481 1424 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 476 
Puchar Winobrania 467 
18Załoga Paweł Piotrków Tryb. Puchar Jury Częstochowskiej 483 1421 
Puchar Browninga i Winchestera 471 
Grodu nad Prosną 467 
19Łożyński Paweł Gdańsk Warszawski Puchar Benelli 476 1418 
Prezydenta Miasta Olsztyna 475 
Puchar Łuczniczki 467 
20Plata Łukasz Gdańsk Puchar Gryfa Szczecińskiego 474 1418 
Puchar Łuczniczki 474 
Bałtycki Puchar 470 
21Szarpak Łukasz Zielona Góra Puchar Prezesa GOBARDO 475 1418 
Sudecka Kraina Łowiecka 473 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 470 
22Usowski Patryk Bydgoszcz Toruńska Katarzynka 475 1418 
Puchar Prezesa GOBARDO 473 
Puchar Kujaw 470 
23Rudnicki Marcin Toruń Puchar Prezesa GOBARDO 482 1417 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 470 
Prezydenta Miasta Olsztyna 465 
24Kozikowski Rafał Łomża Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 475 1416 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 473 
Puchar Podlasia 468 
25Kubik Bartosz Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 479 1415 
Turniej Chmielakowy 470 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 466 
26Kukulski Krzysztof Opole Puchar Normy 484 1415 
Puchar Jury Częstochowskiej 473 
Czarny Diament 458 
27Oborski Przemysław Piła Puchar Prezesa GOBARDO 477 1415 
Bałtycki Puchar 472 
Puchar Winobrania 466 
28Oleksik Marcin Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 476 1415 
Puchar PZŁ MIX 473 
Puchar FAM Pionki 466 
29Baliński Damian Sieradz Puchar Opolszczyzny 477 1413 
Puchar PZŁ MIX 468 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 468 
30Gochnio Jerzy Biała Podlaska Młyny Jelonki 472 1413 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 472 
Turniej Chmielakowy 469 
31Grobelny Adam Konin Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 476 1413 
Prezydenta Miasta Olsztyna 472 
Bałtycki Puchar 465 
32Pudełko Janusz Kraków Puchar Normy 477 1413 
Puchar Browninga i Winchestera 468 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 468 
33Bać Stanisław Rzeszów Memoriał Grzegorza Wardyńskiego 472 1411 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 471 
Puchar PZŁ MIX 468 
34Wysocki Michał Kielce Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 474 1411 
Toruńska Katarzynka 469 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 468 


WAWRZYN SREBRNY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
35Golec Michał Słupsk Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 472 1408 
Puchar Łuczniczki 470 
Bałtycki Puchar 466 
36Szul Marek Gdańsk Prezydenta Miasta Olsztyna 477 1407 
Jezior Mazurskich 465 
Memoriał Adama Kraińskiego 465 
37Borowski Robert Łódź Puchar Łuczniczki 482 1406 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 462 
Puchar Opolszczyzny 462 
38Furmańczak Tomasz Leszno Grodu nad Prosną 481 1406 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 469 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 456 
39Szyłejko Rafał Gdańsk Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 475 1406 
Jezior Mazurskich 468 
Puchar Północnego Mazowsza 463 
40Buda Przemysław Zielona Góra Prezydenta Miasta Olsztyna 469 1405 
Puchar Winobrania 469 
Puchar Łuczniczki 467 
41Guzik Rafał Nowy Sącz Czarny Diament 471 1405 
Puchar Opolszczyzny 469 
Nowosądecki Puchar Lata 465 
42Wiśniewski Hubert Tarnów Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 482 1405 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 468 
Puchar Normy 455 
43Pilcicki Bogusław Białystok Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 474 1404 
Jezior Mazurskich 465 
Młyny Jelonki 465 
44Szymczuk Marcin Białystok Puchar Browninga i Winchestera 471 1404 
Delta Optical 468 
Memoriał Adama Kraińskiego 465 
45Buda Marek Zielona Góra Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 474 1403 
Prezydenta Miasta Olsztyna 469 
Puchar Antonio Zoli & Nobel  460 
46Chodowiec Andrzej Siedlce Warszawski Puchar Benelli 472 1403 
Puchar Północnego Mazowsza 467 
Jezior Mazurskich 464 
47Kwaśniewski Marcin Lublin Czarny Diament 470 1401 
Puchar Jesieni 469 
Puchar Podlasia 462 
48Marlęga Sławomir Ciechanów Młyny Jelonki 474 1401 
Puchar Podlasia 465 
Delta Optical 462 
49Kwiatkowski Wiesław Piotrków Tryb. Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 471 1400 
Memoriał Grzegorza Wardyńskiego 466 
Puchar Browninga i Winchestera 463 
50Czerwień Dariusz Piła Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 476 1399 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 470 
Bałtycki Puchar 453 
51Baliński Roman Sieradź Międzynarodowe Targi Poznańskie 468 1397 
Sudecka Kraina Łowiecka 465 
Puchar Prezesa GOBARDO 464 
52Banasiak Tomasz Piotrków Tryb. Puchar Dymarek Świętokrzyskich 469 1396 
Jezior Mazurskich 468 
Delta Optical 459 
53Andrzejczyk Paweł Koszalin Bałtycki Puchar 466 1395 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 466 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 463 
54Gajewski Aleksander Kalisz Puchar Gryfa Szczecińskiego 470 1395 
Grodu nad Prosną 466 
Puchar Opolszczyzny 459 
55Pilarz Błażej Sieradz Jezior Mazurskich 475 1393 
Memoriał Adama Kraińskiego 460 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 458 
56Kmieć Tomasz Szczecin Bałtycki Puchar 479 1392 
Puchar Antonio Zoli & Nobel  466 
Memoriał Adama Kraińskiego 447 
57Jędral Robert Tarnobrzeg Puchar FAM Pionki 479 1391 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 459 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 453 
58Sosiński Bartosz Płock Młyny Jelonki 473 1391 
Toruńska Katarzynka 463 
Turniej Chmielakowy 455 
59Szugajew Michał Ciechanów Młyny Jelonki 467 1391 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 463 
Warszawski Puchar Benelli 461 
60Bekasiak Szymon Szczecin Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 465 1389 
Bałtycki Puchar 463 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 461 
61Rączka Roman Poznań Puchar Łuczniczki 466 1389 
Bałtycki Puchar 463 
Puchar Antonio Zoli & Nobel  460 
62Sanczenko Piotr Suwałki Jezior Mazurskich 465 1388 
Puchar Podlasia 464 
Prezydenta Miasta Olsztyna 459 
63Komarewski Tomasz Białystok Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 466 1387 
Memoriał Adama Kraińskiego 461 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 460 
64Stokłosa Andrzej Bielsko Biała Tarnobrzeski Puchar Wiosny 466 1387 
Puchar Normy 464 
Puchar Jury Częstochowskiej 457 
65Huminiak Tomasz Warszawa Warszawski Puchar Benelli 469 1385 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 464 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 452 
66Tomaszewski Maciej Piła Puchar Czeskiej Zbrojówki 478 1384 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 453 
Puchar Winobrania 453 
67Szarpak Andrzej Zielona Góra Puchar Winobrania 470 1383 
Sudecka Kraina Łowiecka 460 
Puchar Opolszczyzny 453 
68Goerick Marek Elbląg Jezior Mazurskich 463 1382 
Prezydenta Miasta Olsztyna 461 
Puchar Łuczniczki 458 
69Grocholski Tomasz Legnica Sudecka Kraina Łowiecka 467 1382 
Czarny Diament 459 
Grodu nad Prosną 456 
70Święcki Krzysztof Łomża Młyny Jelonki 481 1382 
Warszawski Puchar Benelli 459 
Puchar PZŁ MIX 442 
71Turczyn Paweł Ostrołęka Puchar Podlasia 466 1382 
Puchar Północnego Mazowsza 459 
Młyny Jelonki 457 
72Daukszys Tadeusz Łódź Grodu nad Prosną 468 1381 
Puchar Podlasia 458 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 455 
73Małecki Artur Krosno Puchar Browninga i Winchestera 464 1381 
Puchar FAM Pionki 464 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 453 
74Wojtaszuk Dariusz Jelenia Góra Puchar Gryfa Szczecińskiego 470 1381 
Czarny Diament 465 
Puchar Winobrania 446 
75Cybula Ryszard Piotrków Tryb. Puchar FAM Pionki 472 1380 
Puchar PZŁ MIX 455 
Puchar Kujaw 453 
76Golec Marcin Słupsk Bałtycki Puchar 467 1380 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 464 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 449 
77Jesionowski Jakub Olsztyn Puchar Podlasia 472 1380 
Puchar Kujaw 459 
Delta Optical 449 
78Leźnicki Jacek Olsztyn Prezydenta Miasta Olsztyna 465 1380 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 460 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 455 
79Kocoń Adrian Gorzów Wlk. Międzynarodowe Targi Poznańskie 460 1379 
Sudecka Kraina Łowiecka 460 
Grodu nad Prosną 459 
80Maciaszek Konrad Konin Puchar Opolszczyzny 477 1379 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 454 
Memoriał Adama Kraińskiego 448 
81Lewandowski Ryszard Koszalin Jezior Mazurskich 465 1378 
Puchar Łuczniczki 462 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 451 
82Mierzejewski Jacek Olsztyn Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 463 1377 
Prezydenta Miasta Olsztyna 461 
Jezior Mazurskich 453 
83Kulikowski Marek Białystok Warszawski Puchar Benelli 461 1376 
Młyny Jelonki 459 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 456 
84Niedźwiecki Rafał Ciechanów Memoriał Adama Kraińskiego 465 1376 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 456 
Prezydenta Miasta Olsztyna 455 
85Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Winobrania 472 1374 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 451 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 451 
86Smykowski Marcin Włocławek Puchar Prezesa GOBARDO 462 1374 
Delta Optical 459 
Puchar Podlasia 453 
87Gołda Michał Bielsko-Biała Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 465 1372 
Czarny Diament 461 
Puchar Antonio Zoli & Nobel  446 
88Jachimiak Jan Gorzów Wlkp. Puchar Gryfa Szczecińskiego 466 1372 
Bałtycki Puchar 462 
Puchar Prezesa GOBARDO 444 
89Rafalski Mikołaj Łódź Puchar Jury Częstochowskiej 466 1372 
Puchar Łuczniczki 459 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 447 
90Rubiś Mariusz Krosno Nowosądecki Puchar Lata 458 1372 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 458 
Puchar Normy 456 
91Wiśniewski Piotr Gorzów Wlkp. Puchar Czeskiej Zbrojówki 467 1372 
Puchar Prezesa GOBARDO 453 
Puchar Browninga i Winchestera 452 
92Adamczyk Bartosz Opole Tarnobrzeski Puchar Wiosny 460 1371 
Puchar FAM Pionki 456 
Sudecka Kraina Łowiecka 455 
93Biereśniewicz Wacław Wałbrzych Puchar Opolszczyzny 476 1370 
Grodu nad Prosną 448 
Czarny Diament 446 
94Dobrzykowski Rafał Poznań Puchar Antonio Zoli & Nobel  460 1369 
Grodu nad Prosną 457 
Puchar Łuczniczki 452 
95Przybyłowicz Remigiusz Poznań Grodu nad Prosną 464 1369 
Delta Optical 456 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 449 
96Nowacki Mateusz Kalisz Puchar Jury Częstochowskiej 463 1368 
Sudecka Kraina Łowiecka 453 
Puchar Opolszczyzny 452 
97Wiśniewski Marek Toruń Memoriał Adama Kraińskiego 475 1368 
Toruńska Katarzynka 451 
Prezydenta Miasta Olsztyna 442 
98Sołowiej Cezary Białystok Jezior Mazurskich 461 1367 
Młyny Jelonki 457 
Puchar Północnego Mazowsza 449 
99Borys Damian Słupsk Memoriał Grzegorza Wardyńskiego 459 1366 
Bałtycki Puchar 454 
Toruńska Katarzynka 453 
100Kubik Ireneusz Radom Sudecka Kraina Łowiecka 472 1366 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 449 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 445 
101Madej Jakub Radom Puchar FAM Pionki 462 1366 
Warszawski Puchar Benelli 453 
Puchar Północnego Mazowsza 451 


WAWRZYN BRĄZOWY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
102Zawiślan Marcin Nowy Sącz Puchar Opolszczyzny 464 1362 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 454 
Nowosądecki Puchar Lata 444 
103Neneman Tomasz Konin Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 458 1361 
Puchar PZŁ MIX 454 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 449 
104Tuszkowski Ryszard Suwałki Prezydenta Miasta Olsztyna 458 1361 
Puchar Łuczniczki 455 
Jezior Mazurskich 448 
105Lipiński Jacek Gdańsk Prezydenta Miasta Olsztyna 462 1360 
Memoriał Adama Kraińskiego 453 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 445 
106Dylewski Grzegorz Piotrków Tryb. Puchar Jury Częstochowskiej 455 1359 
Puchar Podlasia 453 
Warszawski Puchar Benelli 451 
107Sot Tomasz Radom Warszawski Puchar Benelli 459 1359 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 454 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 446 
108Hajczuk Wiesław Ciechanów Jezior Mazurskich 456 1358 
Puchar Podlasia 455 
Prezydenta Miasta Olsztyna 447 
109Piętak Paweł Chełm Młyny Jelonki 456 1358 
Turniej Chmielakowy 453 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 449 
110Marconi Hubert Jelenia Góra Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 461 1357 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 453 
Puchar Jury Częstochowskiej 443 
111Szwiec Ryszard Tarnów Puchar Normy 467 1357 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 445 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 445 
112Tuźnik Sylwester Lublin Puchar FAM Pionki 464 1357 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 450 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 443 
113Gmitrzak Mateusz Bydgoszcz Toruńska Katarzynka 462 1356 
Prezydenta Miasta Olsztyna 448 
Jezior Mazurskich 446 
114Tomczyk Marcin Bielsko Biała Tarnobrzeski Puchar Wiosny 465 1356 
Puchar FAM Pionki 458 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 433 
115Gospodarczyk Rafał Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 463 1355 
Puchar Normy 452 
Jezior Mazurskich 440 
116Roszko Marcin Suwałki Jezior Mazurskich 453 1355 
Prezydenta Miasta Olsztyna 452 
Młyny Jelonki 450 
117Miszycki Piotr Kielce Puchar Browninga i Winchestera 472 1354 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 464 
Czarny Diament 418 
118Smoliński Piotr Elbląg Delta Optical 455 1354 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 451 
Prezydenta Miasta Olsztyna 448 
119Kęski Adam Tarnów Puchar FAM Pionki 456 1353 
Turniej Chmielakowy 449 
Puchar Jesieni 448 
120Szczotka Adam Bielsko Biała Puchar Normy 457 1353 
Puchar Browninga i Winchestera 454 
Grodu nad Prosną 442 
121Ząbek Krzysztof Nowy Sącz Tarnobrzeski Puchar Wiosny 468 1353 
Puchar FAM Pionki 464 
Czarny Diament 421 
122Jóźwiak Piotr Szczecin Puchar Prezesa GOBARDO 470 1352 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 444 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 438 
123Klawe Hubert Poznań Puchar Gryfa Szczecińskiego 462 1352 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 446 
Warszawski Puchar Benelli 444 
124Nowak Tadeusz Tarnów Puchar Normy 456 1352 
Memoriał Adama Kraińskiego 450 
Warszawski Puchar Benelli 446 
125Nowicki Paweł Warszawa Puchar Antonio Zoli & Nobel  456 1352 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 448 
Czarny Diament 448 
126Marcinkowski Bartosz Toruń Prezydenta Miasta Olsztyna 457 1351 
Puchar Łuczniczki 447 
Puchar Północnego Mazowsza 447 
127Miotła Grzegorz Lublin Turniej Chmielakowy 454 1351 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 449 
Puchar FAM Pionki 448 
128Pindera Paweł Wałbrzych Puchar Winobrania 462 1351 
Puchar PZŁ MIX 456 
Sudecka Kraina Łowiecka 433 
129Wróblewski Andrzej Kalisz Puchar PZŁ MIX 464 1351 
Jezior Mazurskich 445 
Czarny Diament 442 
130Śmiałek Damian Szczecin Puchar Winobrania 454 1350 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 449 
Puchar PZŁ MIX 447 
131Górnik Jerzy Katowice Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 465 1349 
Puchar Normy 442 
Puchar Opolszczyzny 442 
132Kędzierawski Piotr Chełm Turniej Chmielakowy 464 1349 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 443 
Puchar Podlasia 442 
133Mękal Krzysztof Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 457 1348 
Puchar FAM Pionki 450 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 441 
134Hanusz Wojciech Siedlce Tarnobrzeski Puchar Wiosny 451 1347 
Puchar Antonio Zoli & Nobel  448 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 448 
135Kasprzyk Adam Częstochowa Puchar Browninga i Winchestera 465 1347 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 446 
Puchar Jury Częstochowskiej 436 
136Zmuda Trzebiatowski Adrian Koszalin Memoriał Adama Kraińskiego 459 1347 
Bałtycki Puchar 457 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 431 
137Damaz Wiesław Skierniewice Grodu nad Prosną 459 1346 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 444 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 443 
138Olender Robert Radom Turniej Chmielakowy 462 1346 
Puchar FAM Pionki 450 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 434 
139Wojtulewicz Jarosław Suwałki Prezydenta Miasta Olsztyna 454 1346 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 451 
Puchar Podlasia 441 
140Hoppa Sebastian Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego 457 1345 
Puchar Łuczniczki 445 
Toruńska Katarzynka 443 
141Malinkiewicz Kazimierz Bielsko-Biała Czarny Diament 457 1345 
Puchar Opolszczyzny 445 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 443 
142Sawicki Dariusz Białystok Puchar Północnego Mazowsza 460 1345 
Młyny Jelonki 446 
Puchar Browninga i Winchestera 439 
143Babiński Hubert Kraków Puchar Normy 459 1344 
Czarny Diament 457 
Nowosądecki Puchar Lata 428 
144Karpiński Krzysztof Toruń Toruńska Katarzynka 454 1344 
Delta Optical 448 
Memoriał Adama Kraińskiego 442 
145Sokół Piotr Zielona Góra Puchar PZŁ MIX 458 1344 
Puchar Winobrania 450 
Grodu nad Prosną 436 
146Szafrański Wojciech Puchar Północnego Mazowsza 453 1344 
Puchar Łuczniczki 447 
Warszawski Puchar Benelli 444 
147Tomczak Bartosz Zielona Góra Puchar Czeskiej Zbrojówki 463 1344 
Bałtycki Puchar 443 
Puchar Prezesa GOBARDO 438 
148Gąssowski Wojciech Ostrołęka Prezydenta Miasta Olsztyna 459 1342 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 447 
Młyny Jelonki 436 
149Kneblewski Łukasz Koszalin Memoriał Adama Kraińskiego 469 1342 
Bałtycki Puchar 450 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 423 
150Sidoruk Andrzej Zielona Góra Międzynarodowe Targi Poznańskie 455 1342 
Puchar Winobrania 445 
Puchar Prezesa GOBARDO 442 
151Bałdyga Grzegorz Olsztyn Puchar Łuczniczki 451 1341 
Memoriał Adama Kraińskiego 447 
Puchar Północnego Mazowsza 443 
152Łozowski Tomasz Gorzów Wlkp. Grodu nad Prosną 462 1340 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 441 
Puchar Prezesa GOBARDO 437 
153Paszenda Ryszard Katowice Czarny Diament 448 1340 
Puchar Jury Częstochowskiej 447 
Nowosądecki Puchar Lata 445 
154Borsuk Paweł Słupsk Puchar Łuczniczki 457 1339 
Memoriał Adama Kraińskiego 445 
Nowosądecki Puchar Lata 437 
155Kufel Mirosław Toruń Prezydenta Miasta Olsztyna 468 1339 
Puchar Łuczniczki 436 
Puchar Północnego Mazowsza 435 
156Gąsior Piotr Wałbrzych Puchar Opolszczyzny 469 1338 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 447 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 422 
157Krawczyk Paweł Radom Warszawski Puchar Benelli 459 1338 
Memoriał Grzegorza Wardyńskiego 453 
Puchar Północnego Mazowsza 426 
158Olczyk Dariusz Wrocław Międzynarodowe Targi Poznańskie 456 1338 
Puchar Browninga i Winchestera 442 
Puchar Antonio Zoli & Nobel  440 
159Samborski Jakub Piotrków Tryb. Puchar Łuczniczki 464 1338 
Puchar Jury Częstochowskiej 440 
Turniej Chmielakowy 434 
160Szymański Tomasz Poznań Puchar Prezesa GOBARDO 471 1338 
Puchar Browninga i Winchestera 438 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 429 
161Mielczarkowski Waldemar Piotrków Tryb. Czarny Diament 451 1337 
Grodu nad Prosną 445 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 441 
162Szypowski Jacek Olsztyn Prezydenta Miasta Olsztyna 474 1337 
Puchar Łuczniczki 444 
Puchar Północnego Mazowsza 419 
163Węgrzyn Jarosław Poznań Grodu nad Prosną 460 1337 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 446 
Bałtycki Puchar 431 
164Klaman Michał Gdańsk Puchar Kujaw 467 1336 
Puchar Północnego Mazowsza 449 
Puchar Łuczniczki 420 
165Sikora Rafał Kalisz Puchar Browninga i Winchestera 448 1336 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 445 
Puchar Antonio Zoli & Nobel  443 
166Pulcer Łukasz Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 470 1335 
Delta Optical 439 
Prezydenta Miasta Olsztyna 426 
167Afanasjew Kamil Wrocław Sudecka Kraina Łowiecka 460 1334 
Puchar Opolszczyzny 439 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 435 
168Gembalczyk Paweł Katowice Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 457 1334 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 442 
Puchar Opolszczyzny 435 
169Tyrka Tomasz Tarnów Puchar Dymarek Świętokrzyskich 453 1334 
Puchar Opolszczyzny 444 
Czarny Diament 437 
170Kuta Tomasz Tarnów Puchar FAM Pionki 448 1331 
Czarny Diament 447 
Puchar Normy 436 
171Sztobnicki Paweł Słupsk Puchar Łuczniczki 446 1331 
Bałtycki Puchar 445 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 440 
172Andrzejczyk Patryk Koszalin Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 445 1330 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 443 
Bałtycki Puchar 442 
173Barański Paweł Piotrków Tryb. Grodu nad Prosną 450 1328 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 445 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 433 
174Piotrowski Krzysztof Słupsk Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 448 1328 
Bałtycki Puchar 440 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 440 
175Tarnowy Zenon Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 449 1328 
Sudecka Kraina Łowiecka 441 
Puchar Łuczniczki 438 
176Ławniczak Łukasz Piła Grodu nad Prosną 449 1327 
Puchar Łuczniczki 445 
Bałtycki Puchar 433 
177Mordalski Marcin Piotrków Tryb. Puchar Antonio Zoli & Nobel  465 1326 
Memoriał Grzegorza Wardyńskiego 443 
Puchar Jury Częstochowskiej 418 
178Włodarczyk Waldemar Poznań Sudecka Kraina Łowiecka 443 1326 
Grodu nad Prosną 442 
Puchar Prezesa GOBARDO 441 
179Nosko Andrzej Bałtycki Puchar 454 1325 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 438 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 433 
180Wojtyniak Andrzej Leszno Międzynarodowe Targi Poznańskie 446 1324 
Puchar Winobrania 440 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 438 
181Bakacz Adam Kalisz Puchar Winobrania 459 1323 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 435 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 429 
182Ankiewicz Tomasz Warszawa Młyny Jelonki 449 1322 
Puchar Północnego Mazowsza 445 
Memoriał Grzegorza Wardyńskiego 428 
183Kaczmarek Grzegorz Szczecin Bałtycki Puchar 460 1320 
Grodu nad Prosną 432 
Puchar Łuczniczki 428 





Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.