strona główna forum dyskusyjne















ZDOBYWCY WAWRZYNU W ROKU 2020 rok
Zdobyte wawrzyny w 2020 r. wg ZO PZŁ

Ostatnia modyfikacja: 24-01-2021

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma


WAWRZYN ZŁOTY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Włodarczyk Remigiusz Opole Puchar Opolszczyzny 488 1454 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 485 
Puchar RW HUNT 481 
2Tomala Sławomir Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 484 1436 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 477 
Puchar RW HUNT 475 
3Kraiński Piotr Gdańsk Puchar DELTA OPTICAL 481 1429 
Memoriał Adama Kraińskiego 476 
Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 472 
4Banasiak Tomasz Piotrków Tryb. Puchar Firmy TAGART 487 1420 
Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 468 
Puchar Łuczniczki 465 
5Montowski Zbyszko Bydgoszcz Puchar DELTA OPTICAL 475 1418 
Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 474 
Puchar Elbląga 469 
6Plata Łukasz Gdańsk Puchar Elbląga 478 1413 
Puchar Firmy TAGART 469 
Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 466 


WAWRZYN SREBRNY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
7Goerick Marek Elbląg Puchar Łuczniczki 473 1408 
Puchar Elbląga 470 
Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 465 
8Gałęcki Bogdan Gorzów Wlkp. Puchar RW HUNT 475 1404 
Puchar DELTA OPTICAL 466 
Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 463 
9Nowicki Paweł Warszawa Puchar Firmy TAGART 476 1403 
Warszawski Puchar Benelli 465 
Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 462 
10Szyłejko Rafał Gdańsk Puchar Czeskiej Zbrojowki 470 1402 
Puchar DELTA OPTICAL 466 
Puchar Elbląga 466 
11Fiszer Marcin Poznań Puchar Elbląga 472 1401 
Warszawski Puchar Benelli 470 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 459 
12Szymczuk Marcin Białystok Warszawski Puchar Benelli 474 1400 
Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 466 
Puchar Łuczniczki 460 
13Załoga Paweł Piotrków Tryb. Puchar Opolszczyzny 467 1400 
Puchar Łuczniczki 467 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 466 
14Górski Henryk Tarnobrzeg Warszawski Puchar Benelli 474 1399 
Puchar Firmy TAGART 468 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 457 
15Guzik Rafał Nowy Sącz Czarny Diament Ziemi Śląskiej 472 1399 
Puchar Firmy TAGART 469 
Puchar Opolszczyzny 458 
16Furmańczak Tomasz Leszno Puchar Opolszczyzny 472 1394 
Puchar RW HUNT 462 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 460 
17Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Łuczniczki 466 1390 
Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 463 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 461 
18Kołodziński Jacek Gorzów Wlkp. Puchar RW HUNT 472 1388 
Puchar DELTA OPTICAL 466 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 450 
19Karpik Michał Toruń Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 472 1385 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 457 
Puchar Łuczniczki 456 
20Surma Tomasz Łódź Warszawski Puchar Benelli 465 1384 
Memoriał Adama Kraińskiego 460 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 459 
21Jędral Robert Tarnobrzeg Puchar Firmy TAGART 462 1381 
Puchar Opolszczyzny 460 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 459 
22Kubik Bartosz Radom Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 461 1375 
Puchar DELTA OPTICAL 459 
Warszawski Puchar Benelli 455 
23Pudełko Janusz Kraków Puchar Jury Częstochowskiej 460 1375 
Memoriał Adama Kraińskiego 458 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 457 
24Rączka Roman Poznań Warszawski Puchar Benelli 464 1369 
Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 456 
Puchar Łuczniczki 449 
25Bać Stanisław Rzeszów Puchar Opolszczyzny 461 1367 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 458 
Puchar Firmy TAGART 448 
26Szul Marek Warszawa Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 465 1367 
Memoriał Adama Kraińskiego 453 
Puchar Elbląga 449 
27Walczak Kamil Łódź Puchar Opolszczyzny 464 1367 
Memoriał Adama Kraińskiego 458 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 445 
28Usowski Patryk Bydgoszcz Warszawski Puchar Benelli 460 1365 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 454 
Puchar Łuczniczki 451 


WAWRZYN BRĄZOWY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
29Jesionowski Jakub Olsztyn Puchar DELTA OPTICAL 471 1364 
Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 455 
Puchar Elbląga 438 
30Kulikowski Marek Białystok Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 459 1364 
Warszawski Puchar Benelli 457 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 448 
31Wadas Michał Siedlce Puchar Łuczniczki 466 1363 
Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 462 
Warszawski Puchar Benelli 435 
32Wojtaszuk Dariusz Legnica Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 472 1362 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 457 
Warszawski Puchar Benelli 433 
33Adamczyk Bartosz Opole Puchar Opolszczyzny 458 1361 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 454 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 449 
34Wąsik Dawid Bielsko Biała Puchar Firmy TAGART 471 1360 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 450 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 439 
35Czarnecki Michał Toruń Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 459 1359 
Puchar DELTA OPTICAL 456 
Puchar Elbląga 444 
36Niedźwiecki Rafał Ciechanów Puchar DELTA OPTICAL 460 1358 
Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 451 
Puchar Elbląga 447 
37Oborski Przemysław Piła Puchar Czeskiej Zbrojowki 463 1357 
Warszawski Puchar Benelli 453 
Puchar Opolszczyzny 441 
38Bekasiak Szymon Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojowki 453 1354 
Puchar Opolszczyzny 451 
Puchar Jury Częstochowskiej 450 
39Gospodarczyk Rafał Tarnobrzeg Puchar Jury Częstochowskiej 455 1354 
Puchar Firmy TAGART 450 
Warszawski Puchar Benelli 449 
40Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 470 1353 
Memoriał Adama Kraińskiego 446 
Podkarpacki Puchar Jesieni 437 
41Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg Czarny Diament Ziemi Śląskiej 455 1352 
Memoriał Adama Kraińskiego 450 
Puchar Firmy TAGART 447 
42Tomaszewski Maciej Piła Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 460 1348 
Puchar DELTA OPTICAL 452 
Memoriał Adama Kraińskiego 436 
43Wiśniewski Piotr Gorzów Wlkp. Puchar Czeskiej Zbrojowki 456 1348 
Puchar DELTA OPTICAL 451 
Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 441 
44Neneman Tomasz Konin Puchar Jury Częstochowskiej 457 1341 
Puchar Opolszczyzny 443 
Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 441 
45Tarnowy Zenon Zielona Góra Puchar DELTA OPTICAL 450 1337 
Memoriał Adama Kraińskiego 446 
Warszawski Puchar Benelli 441 
46Marconi Hubert Jelenia Góra Puchar RW HUNT 456 1336 
Puchar Opolszczyzny 443 
Puchar Firmy TAGART 437 
47Tarnowy Mateusz Zielona Góra Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 453 1333 
Memoriał Adama Kraińskiego 440 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 440 
48Hoppa Sebastian Gdańsk Puchar DELTA OPTICAL 451 1333 
Memoriał Adama Kraińskiego 443 
Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 439 
49Sawicki Dariusz Białystok Puchar Firmy TAGART 464 1332 
Warszawski Puchar Benelli 447 
Podkarpacki Puchar Jesieni 421 
50Lewandowski Ryszard Koszalin Puchar Czeskiej Zbrojowki 452 1330 
Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 442 
Puchar Elbląga 436 
51Ławniczak Łukasz Piła Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 446 1329 
Puchar Opolszczyzny 442 
Puchar Łuczniczki 441 
52Marcinkowski Bartosz Toruń Puchar DELTA OPTICAL 450 1329 
Puchar Elbląga 444 
Memoriał Adama Kraińskiego 435 
53Kubik Ireneusz Radom Puchar Opolszczyzny 443 1327 
Puchar Jury Częstochowskiej 443 
Puchar Firmy TAGART 441 
54Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Firmy TAGART 458 1325 
Puchar Opolszczyzny 435 
Puchar Jury Częstochowskiej 432 
55Stokłosa Andrzej Bielsko Biała Puchar RW HUNT 443 1323 
Puchar Jury Częstochowskiej 442 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 438 





Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.