strona główna forum dyskusyjne













WAWRZYN DIAN W ROKU 2015 rok

Ostatnia modyfikacja: 16-10-2018

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma


WAWRZYN ZŁOTY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma


WAWRZYN SREBRNY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma


WAWRZYN BRĄZOWY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Ambroziak Grażyna Warszawa II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 443 1302 
Puchar Jezior Mazurskich 434 
Mistrzostwa PZŁ Dian 425 
2Kraska Ewa Katowice Puchar Toruńskiej Katarzynki 432 1281 
Mistrzostwa PZŁ Dian 426 
Puchar Opolszczyzny 423 


Trzy najlepsze wyniki w sezonie

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
3Jasiorowska Aleksandra Irena Radom Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 426 1260 
Mistrzostwa PZŁ Dian 420 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 414 
4Sala Beata Warszawa Puchar Łuczniczki 422 1226 
Puchar Prezydenta miasta Łomży 404 
Puchar Jesieni 400 
5Dzięcioł- Gęsiarz Aleksandra Katowice Puchar FAM Pionki 417 1223 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 410 
Puchar Opolszczyzny 396 
6Socha Dominika Konin Puchar Opolszczyzny 419 1215 
Puchar Grodu nad Prosną 411 
Mistrzostwa PZŁ Dian 385 
7Łabenda Agata Słupsk Mistrzostwa PZŁ Dian 404 1189 
Memoriał Adama Kraińskiego 396 
Puchar Prezydenta miasta Konina 389 
8Grynia Barbara Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 414 1159 
Memoriał Adama Kraińskiego 373 
Mistrzostwa PZŁ Dian 372 
9Gumna Renata Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 404 1082 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 350 
Memoriał Adama Kraińskiego 328 
10Łyczykowska Aleksandra Katowice Mistrzostwa PZŁ Dian 356 1042 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 345 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 341 
11Nowak Liliana Tarnów Puchar Jury Częstochowskiej 368 1040 
Mistrzostwa PZŁ Dian 359 
Turniej Chmielakowy 313 
12Klejnotowska Alicja Słupsk Mistrzostwa PZŁ Dian 363 1037 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 353 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 321 
13Helizanowicz Klaudia Tarnów Puchar Opolszczyzny 339 1006 
Mistrzostwa PZŁ Dian 336 
Turniej Chmielakowy 331 
14Smykowska Magdalena Włocławek Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 336 993 
Mistrzostwa PZŁ Dian 330 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 327 
15Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Turniej Chmielakowy 336 992 
Mistrzostwa PZŁ Dian 329 
Puchar Jezior Mazurskich 327 
16Przeorek Dominika Marta Ciechanów Mistrzostwa PZŁ Dian 361 954 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 332 
Memoriał Adama Kraińskiego 261 
17Gębala Beata Piła Mistrzostwa PZŁ Dian 335 910 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 289 
Pucha Prezydenta Miasta Piły 286 
18Mach Gabriela Tarnów Puchar Opolszczyzny 317 898 
Turniej Chmielakowy 308 
Mistrzostwa PZŁ Dian 273 
19Osak Hanna Koszalin Mistrzostwa PZŁ Dian 323 891 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 301 
Pucha Prezydenta Miasta Piły 267 
20Piątkowska - Klimaszewska Ewa Suwałki Mistrzostwa PZŁ Dian 298 850 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 264 
Puchar Jezior Mazurskich 288 




Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.