strona główna forum dyskusyjne













WAWRZYN DIAN W ROKU 2016 rok

Ostatnia modyfikacja: 21-10-2017

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma


WAWRZYN ZŁOTY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma


WAWRZYN SREBRNY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Ambroziak Grażyna Warszawa Memoriał Adama Kraińskiego 449 1317 
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 435 
Puchar Jezior Mazurskich 433 


WAWRZYN BRĄZOWY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
2Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Dymarek Świętokrzyskich 444 1276 
Puchar Jury Częstochowskiej 433 
Puchar Opolszczyzny 399 
3Jasiorowska Aleksandra Irena Radom Puchar Kujaw 444 1270 
Mistrzostwa PZŁ Dian 429 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 397 


Trzy najlepsze wyniki w sezonie

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
4Socha Dominika Konin Puchar Targów Poznańskich 430 1256 
Puchar Blasera 415 
Mistrzostwa PZŁ Dian 411 
5Kraska Ewa Katowice Mistrzostwa PZŁ Dian 411 1217 
Puchar Podbeskidzia 404 
Puchar Blasera 402 
6Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 404 1208 
Memoriał Adama Kraińskiego 404 
Puchar Północnego Mazowsza 400 
7Dzięcioł-Gęsiarz Aleksandra Katowice Puchar Podbeskidzia 402 1198 
Puchar Grodu nad Prosną 399 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 397 
8Łabenda Agata Słupsk Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 409 1196 
Puchar Kujaw 399 
Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna  388 
9Sala Beata Warszawa Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna  401 1192 
Puchar Kujaw 398 
Mistrzostwa PZŁ Dian 393 
10Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar Blasera 416 1173 
Mistrzostwa PZŁ Dian 398 
Puchar Browninga i Winchestera 359 
11Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 384 1145 
Puchar Jezior Mazurskich 381 
Puchar Elbląga 380 
12Helizanowicz Klaudia Tarnów Turniej Chmielakowy 382 1119 
Puchar FAM Pionki 373 
Mistrzostwa PZŁ Dian 364 
13Nowak Liliana Tarnów Turniej Chmielakowy 399 1099 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 365 
Puchar FAM Pionki 335 
14Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 368 1094 
Diament Ziemi Śląskiej 365 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 361 
15Kutnik Agata Dorota Toruń Mistrzostwa PZŁ Dian 379 1087 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 376 
Puchar Kujaw 332 
16Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Turniej Chmielakowy 391 1071 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 357 
Puchar Jezior Mazurskich 323 
17Zakręta Alina Katowice Puchar Jury Częstochowskiej 365 1065 
Diament Ziemi Śląskiej 357 
Puchar Opolszczyzny 343 
18Grynia Barbara Koszalin Mistrzostwa PZŁ Dian 366 1055 
Puchar Blasera 349 
Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 340 
19Lubecka Martyna Warszawa Mistrzostwa PZŁ Dian 358 1045 
*Puchar Prezydenta Miasta Łomży 346 
Puchar Jezior Mazurskich 341 
20Urban Natalia Poznań Puchar Blasera 362 1030 
Diament Ziemi Śląskiej 337 
Memoriał Edwarda Woźnego 331 
21Mach Gabriela Tarnów Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 350 1005 
Mistrzostwa PZŁ Dian 329 
Turniej Chmielakowy 326 
22Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 392 969 
Puchar Kujaw 290 
Mistrzostwa PZŁ Dian 287 
23Malcharek Sylwia Katowice Puchar Opolszczyzny 335 950 
Diament Ziemi Śląskiej 311 
Puchar Jury Częstochowskiej 304 
24Orszulik Ewa Katowice Puchar Podbeskidzia 326 914 
Puchar Browninga i Winchestera 295 
Diament Ziemi Śląskiej 293 
25Jańczak Anna Maria Chełm Turniej Chmielakowy 324 882 
Nowosądecki Puchar Lata 279 
Mistrzostwa PZŁ Dian 279 
26Żalikowska Jolanta Sylwia Bydgoszcz  Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 306 869 
Puchar Kujaw 291 
Puchar Łuczniczki 272 
27Lorenc Joanna Krosno Puchar Dymarek Świętokrzyskich 356 829 
Turniej Chmielakowy 278 
Mistrzostwa PZŁ Dian 195 
28Orłowska Helena Katowice Mistrzostwa PZŁ Dian 320 798 
Puchar Podbeskidzia 281 
Puchar Browninga i Winchestera 197 
29Bąk Ewa Olsztyn Mistrzostwa PZŁ Dian 286 765 
Puchar Jezior Mazurskich 250 
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 229 




Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.