strona główna forum dyskusyjne













WAWRZYN DIAN W ROKU 2017 rok

Ostatnia modyfikacja: 21-10-2017

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma


WAWRZYN ZŁOTY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Socha Dominika Konin Puchar Prezesa Gopardo S.A 454 1352 
Puchar Kujaw 454 
Puchar Opolszczyzny 444 


WAWRZYN SREBRNY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
2Łyczykowska Aleksandra Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 454 1325 
Diament Ziemi Śląskiej 443 
Puchar Podbeskidzia 428 


WAWRZYN BRĄZOWY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
3Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Opolszczyzny 425 1262 
Puchar FAM Pionki 420 
Puchar Jury Częstochowskiej 417 


Trzy najlepsze wyniki w sezonie

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
4Hein Beata Piła Puchar Winobrania 414 1198 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 396 
Memoriał Edwarda Woźnego 388 
5Włodarczyk Joanna Gdańsk Puchar Łuczniczki 419 1176 
Puchar Elbląga 387 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 370 
6Nowak Liliana Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 411 1169 
Puchar FAM Pionki 380 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 378 
7Łabenda Agata Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 403 1160 
Puchar Elbląga 397 
Puchar Kujaw 360 
8Kutnik Agata Dorota Toruń Puchar Łuczniczki 404 1148 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 378 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 366 
9Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 385 1148 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 382 
Puchar Łuczniczki 381 
10Łąpieś Julita Natalia Toruń Mistrzostwa PZŁ DIAN 386 1145 
Puchar Łuczniczki 380 
Puchar Kujaw 379 
11Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 402 1143 
Puchar FAM Pionki 380 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 361 
12Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Jezior Mazurskich 393 1142 
Puchar Elbląga 381 
Puchar Podlasia 368 
13Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Winobrania 387 1134 
Puchar Łuczniczki 382 
Puchar Browninga i Winchestera 365 
14Malcharek Sylwia Katowice Diament Ziemi Śląskiej 389 1121 
Puchar Jury Częstochowskiej 373 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 359 
15Zakręta Alina Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 406 1116 
Diament Ziemi Śląskiej 364 
Puchar Browninga i Winchestera 346 
16Kołatek Nina Opole Diament Ziemi Śląskiej 407 1115 
Puchar Opolszczyzny 382 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 326 
17Urban Natalia Poznań Mistrzostwa PZŁ DIAN 389 1113 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 373 
Memoriał Edwarda Woźnego 351 
18Adamska Bibiana Opole Puchar Grodu nad Prosną 374 1112 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 372 
Puchar Kujaw 366 
19Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Puchar Łuczniczki 390 1103 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 366 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 347 
20Gębala Beata Piła Puchar Łuczniczki 375 1096 
Puchar Winobrania 371 
Memoriał Edwarda Woźnego 350 
21Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Nowosądecki Puchar Lata 376 1095 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 364 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 355 
22Mach Gabriela Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 387 1089 
Nowosądecki Puchar Lata 370 
Puchar FAM Pionki 332 
23Klejnotowska Alicja Słupsk Puchar Łuczniczki 385 1088 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 366 
Puchar Elbląga 337 
24Grynia Barbara Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 367 1040 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 341 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 332 
25Jańczak Anna Maria Chełm Puchar Dymarek Świętokrzyskich 366 1032 
Puchar FAM Pionki 342 
Turniej Chmielakowy 324 
26Sokólska Urszula Łomża Puchar Łuczniczki 374 1026 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 329 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 323 
27Gumna Renata Koszalin Mistrzostwa PZŁ DIAN 349 1006 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 341 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 316 
28Lorenc Joanna Krosno Puchar Jesieni 340 998 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 340 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 318 
29Żalikowska Jolanta Sylwia Bydgoszcz Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 345 972 
Puchar Łuczniczki 341 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 286 
30Osak Hanna Koszalin Mistrzostwa PZŁ DIAN 339 956 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 326 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 291 
31Janus Magdalena Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 322 946 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 318 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 306 
32Kifiak Edyta Łomża Puchar Łuczniczki 313 914 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 304 
Puchar Jezior Mazurskich 297 
33Frieske-Pszczółkowska Magdalena Gdańsk Puchar Łuczniczki 328 819 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 249 
Puchar Elbląga 242 
34Otworowska Barbara Piła Mistrzostwa PZŁ DIAN 313 806 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 265 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 228 
35Pyskaty Natalia Krosno Mistrzostwa PZŁ DIAN 300 783 
Turniej Chmielakowy 252 
Puchar Browninga i Winchestera 231 
36Bąk Ewa Olsztyn Mistrzostwa PZŁ DIAN 266 762 
Puchar Jezior Mazurskich 261 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 235 




Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.