strona główna forum dyskusyjne













WAWRZYN DIAN W ROKU 2019 rok

Ostatnia modyfikacja: 07-09-2019

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma


WAWRZYN ZŁOTY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Gilner Monika Katowice Puchar PZŁ MIX 472 1378 
Puchar Opolszczyzny 461 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 445 


WAWRZYN SREBRNY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
2Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar PZŁ MIX 462 1327 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 436 
Puchar FAM Pionki 429 
3Socha Dominika Konin Puchar Gryfa Szczecińskiego 447 1324 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 443 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 434 
4Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Browninga i Winchestera 448 1309 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 433 
Puchar PZŁ MIX 428 


WAWRZYN BRĄZOWY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
5Łabenda Agata Słupsk Puchar PZŁ MIX 433 1281 
Memoriał Adama Kraińskiego 426 
Puchar Jezior Mazurskich 422 
6Oset Maria Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 430 1280 
Delta Optocal 426 
Puchar Browninga i Winchestera 424 
7Kraska Ewa Katowice Puchar Browninga i Winchestera 441 1279 
Puchar FAM Pionki 435 
Czarny Diament 403 
8Przeorek-Dąbkowska Dominika Ciechanów Delta Optocal 437 1275 
Puchar Podlasia 420 
Prezydenta Miasta Olsztyna 418 
9Temel Katarzyna Bielsko-Biała Czarny Diament 456 1267 
Nowosądecki Puchar Lata 409 
Puchar PZŁ MIX 402 
10Nowak Liliana Tarnów Puchar PZŁ MIX 433 1265 
Puchar FAM Pionki 419 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 413 


Trzy najlepsze wyniki w sezonie

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
11Zakręta Alina Katowice Memoriał Adama Kraińskiego 424 1259 
Sudecka Kraina Łowiecka 422 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 413 
12Michalska Maria Warszawa Warszawski Puchar Benelli 425 1239 
Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 419 
Puchar PZŁ MIX 395 
13Malcharek Sylwia Katowice Puchar Browninga i Winchestera 434 1228 
Puchar Normy 398 
Puchar Antonio Zoli & Nobel  396 
14Figura Klaudia Tarnów Puchar Normy 444 1221 
Warszawski Puchar Benelli 393 
Czarny Diament 384 
15Hein Beata Piła Puchar PZŁ MIX 406 1182 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 396 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 380 
16Rachwalik Barbara Kraków Mistrzostwa PZŁ DIAN 397 1180 
Puchar PZŁ MIX 392 
Czarny Diament 391 
17Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Prezydenta Miasta Olsztyna 398 1173 
Puchar Czeskiej Zbrojówki 390 
Puchar Podlasia 385 
18Klejnotowska Alicja Gdańsk Puchar PZŁ MIX 393 1168 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 389 
Memoriał Adama Kraińskiego 386 
19Sokólska Urszula Łomża Puchar Młynów Jelonki 409 1146 
Puchar PZŁ MIX 370 
Puchar Podlasia 367 
20Mazur Julita Toruń Bałtycki Puchar 380 1129 
Puchar Jezior Mazurskich 376 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 373 
21Grynia-Gąsiorek Barbara Koszalin Puchar Gryfa Szczecińskiego 403 1120 
Bałtycki Puchar 392 
Puchar PZŁ MIX 325 
22Szymkiewicz-Wójcik Monika Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 382 1113 
Puchar FAM Pionki 371 
Puchar PZŁ MIX 360 
23Melanowicz Barbara Gorzów Wlkp. Bałtycki Puchar 367 1072 
Puchar PZŁ MIX 353 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 352 
24Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Puchar FAM Pionki 362 1061 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 353 
Czarny Diament 346 
25Arendt Anna Bydgoszcz Grodu nad Prosną 373 1039 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 333 
Puchar Kujaw 333 
26Jańczak Anna Chełm Puchar FAM Pionki 351 1014 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 342 
Puchar Jezior Mazurskich 321 
27Frieske-Pszczółkowska Magdalena Gdańsk Delta Optocal 348 964 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 329 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 287 
28Rygielska Anna Włocławek Mistrzostwa PZŁ DIAN 337 937 
Delta Optocal 307 
Mistrzostwa PZŁ kl. Powszechna 293 
29Lorenc Joanna Krosno Puchar FAM Pionki 337 927 
Puchar PZŁ MIX 322 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 268 
30Bąk Ewa Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich 314 883 
Prezydenta Miasta Olsztyna 294 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 275 
31Cieślak Katarzyna Łódź Warszawski Puchar Benelli 318 844 
Delta Optocal 268 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 258 
32Osak Hanna Koszalin Mistrzostwa PZŁ DIAN 365 816 
Puchar Antonio Zoli & Nobel  343 
Bałtycki Puchar 108 
33Rybińska-Nowak Aneta Tarnobrzeg Puchar FAM Pionki 277 808 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 268 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 263 
34Gumna Renata Koszalin Puchar Antonio Zoli & Nobel  355 796 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 347 
Bałtycki Puchar 94 
35Jaros Marcelina Skierniewice Puchar Antonio Zoli & Nobel  277 677 
Puchar Browninga i Winchestera 260 
Warszawski Puchar Benelli 140 
36Wesołowska Dominika Konin Międzynarodowe Targi Poznańskie 242 659 
Puchar PZŁ MIX 213 
Puchar Prezesa GOBARDO 204 
37Walczak Dorota Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 161 415 
Puchar PZŁ MIX 137 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 117 




Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.