strona główna forum dyskusyjne















WAWRZYN DIAN W ROKU 2020 rok

Ostatnia modyfikacja: 24-01-2021

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma


WAWRZYN ZŁOTY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma


WAWRZYN SREBRNY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Bemacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Firmy TAGART 458 1325 
Puchar Opolszczyzny 435 
Puchar Jury Częstochowskiej 432 
2Socha Dominika Konin Puchar DELTA OPTICAL 442 1311 
Puchar Opolszczyzny 435 
Puchar Firmy TAGART 434 


WAWRZYN BRĄZOWY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
3Zakręta Alina Katowice Puchar Łuczniczki 440 1296 
Puchar Firmy TAGART 432 
Puchar Opolszczyzny 424 
4Łabenda Agata Słupsk Mistrzostwa PZŁ DIAN 439 1263 
Puchar Elbląga 423 
Puchar Łuczniczki 401 


Trzy najlepsze wyniki w sezonie

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
5Oset Maria Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 425 1253 
Puchar DELTA OPTICAL 418 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 410 
6Przeorek-Dabkowska Dominika Ciechanów Memoriał Adama Kraińskiego 406 1223 
Puchar Elbląga 411 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 406 
7Klejnotowska Alicja Gdańsk Mistrzostwa PZŁ DIAN 411 1216 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 408 
Puchar DELTA OPTICAL 397 
8Myszka Oliwia Tarnobrzeg Puchar Firmy TAGART 399 1191 
Podkarpacki Puchar Jesieni 396 
Warszawski Puchar Benelli 396 
9Arendt Anna Bydgoszcz Puchar Czeskiej Zbrojowki 399 1168 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 396 
Puchar Opolszczyzny 373 
10Nowak Liliana Tarnów Puchar Opolszczyzny 416 1166 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 378 
Puchar Firmy TAGART 372 
11Jańczak Anna Chełm Memoriał Adama Kraińskiego 383 1127 
Puchar Firmy TAGART 375 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 369 
12Szymkiewicz-Wójcik Monika Radom Puchar Firmy TAGART 396 1126 
Puchar Opolszczyzny 371 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 359 
13Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Mistrzostwa PZŁ DIAN 417 1120 
Puchar Elbląga 360 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 343 
14Gębala Beata Piła Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 364 1037 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 346 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 327 
15Frieske-Pszczółkowska Magdalena Gdańsk Puchar Elbląga 361 1015 
Memoriał Adama Kraińskiego 354 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 300 
16Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Puchar Firmy TAGART 350 987 
Podkarpacki Puchar Jesieni 328 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 309 
17Zawiślak Monika Zamość Czarny Diament Ziemi Śląskiej 311 829 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 259 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 259 
18Znamirowska Anna Słupsk Puchar Elbląga 309 800 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 257 
Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 234 




Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.