strona główna forum dyskusyjne














Terminarz centralnych zawodów strzeleckich PZŁ


Lp.Nazwa zawodówZO PZŁ (strzelnica)TerminSędzia głównyWyniki
1Puchar Prezydenta miasta ŁomżyŁomża2008-04-12L. WesołowskiWyniki
2VII Puchar Beretty & SakoPiotrków Tryb.2008-04-19W. SzymańskiWyniki
3II Puchar Targów Hubertus EXPOWarszawa2008-04-26A. MadejWyniki
8Puchar FAM PionkiRadom2008-05-10L. WesołowskiWyniki
9Tarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzeg2008-05-17P. HetmańczykWyniki
10Puchar Bettinsoli & Sellier BellotPiła2008-05-17Z.ZielińskiWyniki
11XX Puchar Targów PoznańskichPoznań2008-05-24W. KobierskiWyniki
12XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego StachowiakaPiotrków Tryb2008-05-31A. MatyjewiczWyniki
13XII Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruń2008-06-07W. KraińskiWyniki
18X Ogólnopolskie zawody seniorówToruń2008-06-14T. SkalskiWyniki
19VI Puchar Prezydenta miasta KoninaKonin2008-06-21J. PlenkiewiczWyniki
20VIII Mistrzostwa PZŁ w kl. MistrzowskiejOpole2008-06-29W. KobierskiWyniki
21III Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua #Koszalin2008-07-05Z. ZielińskiWyniki
22XLI Mistrzostwa PZŁ w kl. PowszechnejPoznań2008-07-13P. PełczyńskiWyniki
23VII Zawody o Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowice2008-07-19L. WesołowskiWyniki
28Puchar Jezior MazurskichSuwałki2008-08-02W. SzymańskiWyniki
29Mistrzostwa Europy w strzelaniach myśliwskichKatowice2008-08-10FITASCWyniki
30IX Memoriał Adama KraińskiegoGdańsk2008-08-16S. MrozowskiWyniki
31XVII Puchar Prezydenta Miasta OlsztynaOlsztyn2008-08-23W. KobierskiWyniki
32III Puchar WarszawWarszawa2008-08-30M. ŚwierczekWyniki
33II Puchar WinchesteraKalisz2008-09-06M. ZiomekWyniki
34XIV Turniej ChmielakowyChełm2008-09-06L. WesołowskiWyniki
36Puchar OpolszczyznyOpole2008-09-20P. HetmańczykWyniki
37XXIV Puchar WinobraniaZielona Góra2008-09-27J. PlenkiewiczWyniki
38Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielce2008-09-27P. HetmańczykWyniki
39VII Puchar ŁuczniczkiBydgoszcz2008-10-04Z. ZielińskiWyniki
196VIII Puchar Beretty & SakoPiotrków Trybunalski2009-04-04Wyniki
197III Puchar Targów Hubertus ExpoWarszawa2009-04-18Wyniki
198Tarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzeg2009-05-02Wyniki
199Puchar Fam PionkiRadom2009-05-09Wyniki
200XXI Puchar Międzynarodowych Targów PoznańskichPoznań2009-05-16Wyniki
201VII Puchar Prezydenta miasta KoninaKonin2009-05-23Wyniki
202XXV KKKŁ im. Ignacego StachowiakaKalisz2009-05-30Wyniki
203XIII Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruń2009-06-06Wyniki
204VI Puchar Prezydenta miasta ŁomżyŁomża2009-06-20Wyniki
205IX Mistrzostwa PZŁ w kl. MistrzowskiejKatowice2009-06-27Wyniki
206IV Bałtycki Puchar Anschutz i LapuaKoszalin2009-07-04Wyniki
207XI Ogólnopolskie Zawody SeniorówBiała Podlaska2009-07-11Wyniki
208XLIMistrzostwa PZŁ w kl. PowszechnejRadom2009-07-18Wyniki
209VIII Zawody o Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowice2009-07-25Wyniki
210Puchar Jezior MazurskichSuwałki2009-08-08Wyniki
211X Memoriał Adama KraińskiegoGdańsk2009-08-15Wyniki
212IV Puchar WarszawyWarszawa2009-08-22Wyniki
213XV Turniej ChmielakowyChełm2009-08-29Wyniki
214Puchar Grodu nad ProsnąKalisz2009-08-29Wyniki
215XVIII Puchar Prezydenta miasta OlsztynaOlsztyn2009-09-05Wyniki
216XXV Puchar WinobraniaZielona Góra2009-09-05Wyniki
217Puchar OpolszczyznyOpole2009-09-19Wyniki
218VIII Puchar ŁuczniczkiBydgoszcz2009-09-26Wyniki
219Puchar Puszczy KurpiowskiejOstrołęka2009-09-26Wyniki
220Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielce2009-10-03Wyniki
370IX Puchar Beretty & SakoPiotrków Trybunalski2010-10-09Wyniki
371Eliminacje Ligi Strzeleckiej I rundaGdańsk2010-04-24Wyniki
372Eliminacje Ligi Strzeleckiej I rundaElbląg2010-04-24Wyniki
373Eliminacje Ligi Strzeleckiej I rundaSkierniewice2010-04-24Wyniki
374Eliminacje Ligi Strzeleckiej I rundaTarnów2010-04-24Wyniki
375Puchar Fam PionkiRadom2010-05-08Wyniki
376VII Puchar Prezydenta miasta KoninaKonin2010-05-15Wyniki
377Tarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzeg2010-05-15Wyniki
378XXII Puchar Targów PoznańskichPoznań2010-05-22Wyniki
379XXVI KKKŁ im. Ignacego StachowiakaSłupsk2010-05-29Wyniki
380Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaKonin2010-06-05Wyniki
381Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaCiechanów2010-06-05Wyniki
382Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaBielsko Biała2010-06-05Wyniki
383Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaLublin2010-06-05Wyniki
384XIV Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruń2010-06-12Wyniki
385XI Memoriał Adama KraińskiegoGdańsk2010-06-19Wyniki
386 X Mistrzostwa PZŁ w kl. MistrzowskiejOpole2010-06-26Wyniki
387V Bałtycki Puchar Anschutz i LapuaKoszalin2010-07-10Wyniki
388XII Ogólnopolskie Zawody SeniorówZielona Góra2010-07-10Wyniki
389XLIII Mistrzostwa PZŁ w kl. PowszechnejBydgoszcz2010-07-17Wyniki
390Eliminacje Ligi Strzeleckiej III rundaLeszno2010-07-31Wyniki
391Eliminacje Ligi Strzeleckiej III rundaWarszawa2010-07-31Wyniki
392Eliminacje Ligi Strzeleckiej III rundaPiotrków Trybunalski2010-07-31Wyniki
393Eliminacje Ligi Strzeleckiej III rundaChełm2010-07-31Wyniki
394Puchar Jezior MazurskichSuwałki2010-08-07Wyniki
395IX Zawody o Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowice2010-08-07Wyniki
396Puchar Prezydenta miasta ŁomżyŁomża2010-08-14Wyniki
397V Puchar WarszawyWarszawa2010-08-21Wyniki
398XIX Puchar Prezydenta miasta OlsztynaOlsztyn2010-08-22Wyniki
399XVI Turniej ChmielakowyChełm2010-08-28Wyniki
400Puchar Grodu nas ProsnąKalisz2010-08-28Wyniki
401Puchar Puszczy Kurpiowskiej (nie odbyły się)Ostrołęka2010-08-29
402XI Finał Ligi StrzeleckiejPoznań2010-09-04Wyniki
403Puchar OpolszczyznyOpole2010-09-18Wyniki
404XXVI Puchar WinobraniaZielona Góra2010-09-19Wyniki
405IX Puchar ŁuczniczkiBydgoszcz2010-09-25Wyniki
406Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielce2010-10-02Wyniki
485Puchar Bettinsoli & Sellier BellotPiła2010-05-09Wyniki
617X Puchar Beretty & SakoPiotrków Trybunalski2011-04-02Wyniki
618Puchar Bettinsoli & Sellier BellotPiła2011-04-09Wyniki
619Eliminacje Ligi Strzeleckiej I rundaKoszalin2011-04-16Wyniki
620Eliminacje Ligi Strzeleckiej I rundaWłocławek2011-04-16Wyniki
621Eliminacje Ligi Strzeleckiej I rundaOpole2011-04-16Wyniki
622Eliminacje Ligi Strzeleckiej I rundaKielce2011-04-16Wyniki
623Tarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzeg2011-04-30Wyniki
624Puchar Fam PionkiRadom2011-05-07Wyniki
625VIII Puchar Prezydenta miasta KoninaKonin2011-05-14Wyniki
626XXIII Puchar Targów PoznańskichPoznań2011-05-21Wyniki
627XXVII KKKŁ im. Ignacego StachowiakaGdańsk2011-05-28Wyniki
628XV Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruń2011-06-04Wyniki
629Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaZielona Góra2011-06-11Wyniki
630Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaRadom2011-06-11Wyniki
631Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaCzęstochowa2011-06-11Wyniki
632Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaLublin 2011-06-11Wyniki
633VIII Puchar Prezydenta miasta ŁomżyŁomża2011-06-18Wyniki
634XI Mistrzostwa PZŁ w kl. MistrzowskiejRzeszów2011-06-25Wyniki
635VI Bałtycki PucharKoszalin2011-07-02Wyniki
636XIII Ogólnopolskie Zawody SeniorówSuwałki2011-07-09Wyniki
637XLIV Mistrzostwa PZŁ w kl. PowszechnejChełm2011-07-16Wyniki
638X Zawody o Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowice2011-07-23Wyniki
639Eliminacje Ligi Strzeleckiej III rundaPoznań2011-07-30Wyniki
640Eliminacje Ligi Strzeleckiej III rundaBiałystok2011-07-30Wyniki
641Eliminacje Ligi Strzeleckiej III rundaSieradz2011-07-30Wyniki
642Eliminacje Ligi Strzeleckiej III rundaTarnobrzeg2011-07-30Wyniki
643Puchar Jezior MazurskichSuwałki2011-08-06Wyniki
644XII Memoriał Adama KraińskiegoGdańsk 2011-08-13Wyniki
645VI Puchar WarszawyWarszawa 2011-08-20Wyniki
646XX Puchar Prezydenta miasta OlsztynaOlsztyn2011-08-27Wyniki
647XII Puchar Grodu nad ProsnąKalisz 2011-08-27Wyniki
648XII Finał Ligi StrzeleckiejKatowice 2011-09-03Wyniki
649XVII Turniej ChmielakowyChełm 2011-09-10Wyniki
650XXVII Puchar WinobraniaZielona Góra2011-09-10Wyniki
651Puchar OpolszczyznyOpole 2011-09-17Wyniki
652X Puchar ŁuczniczkiBydgoszcz 2011-09-24Wyniki
653Puchar JesieniLublin2011-09-24Wyniki
654Puchar Puszczy Kurpiowskiej (ODWOŁANE)Ostrołęka2011-10-01
655Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielce2011-10-08Wyniki
851I Puchar Browninga i WinchesteraWarszawa2012-03-31Wyniki
852Eliminacje Ligi Strzeleckiej I rundaBydgoszcz2012-04-14Wyniki
853Eliminacje Ligi Strzeleckiej I rundaOlsztyn2012-04-14Wyniki
854Eliminacje Ligi Strzeleckiej I rundaPiotrków Trybunalski2012-04-14Wyniki
855Eliminacje Ligi Strzeleckiej I rundaRzeszów2012-04-14Wyniki
856Tarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzeg2012-04-21Wyniki
857IX Puchar Prezydenta miasta KoninaKonin2012-05-05Wyniki
858XIV Puchar Fam PionkiRadom2012-05-12Wyniki
859XXIV Puchar Targów PoznańskichPoznań2012-05-19Wyniki
860XXVIII KKKŁ im. Ignacego StachowiakaLublin2012-05-26Wyniki
861Puchar Prezydenta miasta ŁomżyŁomża2012-06-02Wyniki
862Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaSłupsk2012-06-09Wyniki
863Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaŁomża2012-06-09Wyniki
864Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaOpole2012-06-09Wyniki
865Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaChełm2012-06-09Wyniki
866XVI Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruń2012-06-16Wyniki
867XLV Mistrzostwa PZŁ w kl. PowszechnejCiechanów2012-06-23Wyniki
868XIV Ogólnopolskie Zawody SeniorówRadom2012-06-30Wyniki
869VII Bałtycki Puchar Anschutz i LapuaKoszalin2012-07-07Wyniki
870I Puchar PodlasiaBiałystok2012-07-07Wyniki
871XII Mistrzostwa PZŁ w kl. MistrzowskiejPoznań2012-07-14Wyniki
872XI Zawody o Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowice2012-07-21Wyniki
873Eliminacje Ligi Strzeleckiej III rundaKalisz2012-07-28Wyniki
874Eliminacje Ligi Strzeleckiej III rundaElbląg2012-07-28Wyniki
875Eliminacje Ligi Strzeleckiej III rundaKatowice2012-07-28Wyniki
876Eliminacje Ligi Strzeleckiej III rundaBiała Podlaska2012-07-28Wyniki
877XVIII Puchar Jezior MazurskichSuwałki2012-08-04Wyniki
878VII Puchar WarszawyWarszawa2012-08-04Wyniki
879XIII Memoriał Adama KraińskiegoGdańsk2012-08-11Wyniki
880XXI Puchar Prezydenta miasta OlsztynaOlsztyn2012-08-18Wyniki
881Puchar Grodu nad ProsnąKalisz2012-08-25Wyniki
882XIII Finał Ligi StrzeleckiejGdańsk2012-09-01Wyniki
883XXVIII Puchar WinobraniaZielona Góra2012-09-08Wyniki
884XVIII Turniej ChmielakowyChełm2012-09-15Wyniki
885Puchar OpolszczyznyOpole2012-09-22Wyniki
886XI Puchar ŁuczniczkiBydgoszcz2012-09-29Wyniki
887II Puchar JesieniLublin2012-09-29Wyniki
888VIII Puchar Puszczy Kurpiowskiej ( ODWOŁANE )Ostrołęka2012-10-06
889XI Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielce2012-10-13Wyniki
1082II Puchar Browninga i Winchestera Warszawa2013-04-06Wyniki
1083Eliminacje Ligi Strzeleckiej I rundaKonin2013-04-13Wyniki
1084Eliminacje Ligi Strzeleckiej I rundaCiechanów 2013-04-13Wyniki
1085Eliminacje Ligi Strzeleckiej I rundaOpole 2013-04-13Wyniki
1086Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda Lublin2013-04-13Wyniki
1087XVI Tarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzeg2013-04-20Wyniki
1088Puchar Prezydenta Miasta PiłyPiła2013-05-01Wyniki
1089X Puchar Prezydenta miasta Konina Konin2013-05-04Wyniki
1090I Puchar Swarovski OptikPiotrków Trybunlaski2013-05-11Wyniki
1091XV Puchar Targów Poznańskich Poznań 2013-05-18Wyniki
1092XXIX KKKŁ im. Ignacego Stachowiak Radom 2013-05-25Wyniki
1093X Puchar Prezydenta miasta ŁomżyŁomża2013-06-01Wyniki
1094Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaGdańsk2013-06-08Wyniki
1095Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaOstrołęka2013-06-08Wyniki
1096Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaBielsko Biała2013-06-08Wyniki
1097Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaTarnobrzeg2013-06-08Wyniki
1098XVII Puchar Toruńskiej Katarzynki Toruń2013-06-15Wyniki
1099XIII Mistrzostwa PZŁ w kl. MistrzowskiejKatowice2013-06-22Wyniki
1100XV Ogólnopolskie Zawody Seniorów Piotrków Trybunalski2013-06-29Wyniki
1101VIII Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua Koszalin2013-07-06Wyniki
1102II Puchar Podlasia Białystok2013-07-06Wyniki
1103XLVI Mistrzostwa PZŁ w kl. PowszechnejLeszno2013-07-13Wyniki
1104XII Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej Katowice2013-07-20Wyniki
1105Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda Szczecin2013-07-27Wyniki
1106Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda Olsztyn2013-07-27Wyniki
1107Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda Sieradz2013-07-27Wyniki
1108Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda Rzeszów2013-07-27Wyniki
1109XIX Puchar Jezior MazurskichSuwałki 2013-08-03Wyniki
1110XIV Memoriał Adama Kraińskiego Gdańsk2013-08-10Wyniki
1111XXII Puchar Prezydenta miasta Olsztyna Olsztyn2013-08-17Wyniki
1112III Puchar Stock PolskaElbląg2013-08-24Wyniki
1113Puchar Grodu nad Prosną Kalisz2013-08-24Wyniki
1114XIV Finał Ligi StrzeleckiejSłupsk2013-08-31Wyniki
1115Puchar WarszawyWarszawa2013-09-07Wyniki
1116XXIX Puchar WinobraniaZielona Góra2013-09-14Wyniki
1117XIX Turniej ChmielakowyChełm2013-09-14Wyniki
1118Puchar Opolszczyzny Opole2013-09-21Wyniki
1119XII Puchar Łuczniczki Bydgoszcz2013-09-28Wyniki
1120III Puchar Jesieni Lublin2013-09-28Wyniki
1121IX Puchar Puszczy KurpiowskiejOstrołęka2013-10-05Wyniki
1122XII Puchar Dymarek Świętokrzyskich Kielce2013-10-12Wyniki
1123II Puchar Browninga i WinchesteraKatowice2014-04-05Wyniki
1124Eliminacja Ligi Strzeleckiej I rundaToruń2014-04-12Wyniki
1125Eliminacja Ligi Strzeleckiej I rundaElbląg2014-04-12Wyniki
1126Eliminacja Ligi Strzeleckiej I rundaKalisz2014-04-12Wyniki
1127Eliminacja Ligi Strzeleckiej I rundaRadom2014-04-12Wyniki
1128XV Puchar Fam PionkiRadom2014-04-26Wyniki
1129II Puchar Prezydenta Miasta PiłyPiła2014-05-01Wyniki
1130II Puchar Swarovski OptikPiotrków Tryb.2014-05-10Wyniki
1131XI Puchar Prezydenta Miasta KoninaKonin2014-05-11Wyniki
1132XVI Puchar Targów PoznańskichPoznań2014-05-17Wyniki
1133XXX KKKŁ im. Ignacego StachowiakaKoszalin2014-05-24Wyniki
1134XI Puchar Prezydenta Miasta ŁomżyŁomża2014-05-31Wyniki
1135XVII Tarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzeg2014-05-31Wyniki
1136Eliminacja Ligi Strzeleckiej II rundaSłupsk2014-06-07Wyniki
1137Eliminacja Ligi strzeleckiej II rundaBiałystok2014-06-07Wyniki
1138Eliminacja Ligi strzeleckiej II rundaLeszno2014-06-07Wyniki
1139Eliminacja Ligi Strzeleckiej II rundaKielce2014-06-07Wyniki
1140XVIII Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruń2014-06-21Wyniki
1141XIV Mistrzostwa PZŁ w Klasie MistrzowskiejPoznań2014-06-14Wyniki
1142I Ogólnopolski Puchar DianLeszno2014-06-28Wyniki
1143XVI Ogólnopolskie Zawody SeniorówCiechanów2014-06-28Wyniki
1144IX Bałtycki Puchar Anschuetz &LapuaKoszalin2014-07-05Wyniki
1145III Puchar PodlasiaBiałystok2014-07-06Wyniki
1146Mistrzostwa PZŁ w Klasie PowszechnejWłocławek2014-07-12Wyniki
1147XIII Zawody o Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowice2014-07-19Wyniki
1148Eliminacja Ligi Strzeleckiej III rundaBydgoszcz2014-07-26Wyniki
1149Eliminacja Ligi Strzeleckiej III rundaŁomża2014-07-26Wyniki
1150Eliminacja Ligi Strzeleckiej III rundaJelenia Góra2014-07-26Wyniki
1151Eliminacja Ligi Strzeleckiej III rundaChełm2014-07-26Wyniki
1152XX Puchar Jezior MazurskichSuwałki2014-08-02Wyniki
1153XV Memoriał Adama KraińskiegoGdańsk2014-08-09Wyniki
1154XXIII Puchar Prezydenta Miasta OlsztynaOlsztyn2014-08-16Wyniki
1155IV Puchar Stock PolskaElbląg2014-08-23Wyniki
1156Puchar Grodu nad ProsnąKalisz2014-08-24Wyniki
1157XV Finał Ligi StrzeleckiejCzęstochowa2014-08-30Wyniki
1158I Puchar Gryfa SzczecińskiegoSzczecin2014-06-21Wyniki
1159XXX Puchar WinobraniaZielona Góra2014-09-13Wyniki
1160XX Turniej ChmielakowyChełm2014-09-13Wyniki
1161Puchar OpolszczyznyOpole2014-09-20Wyniki
1162XIII Puchar ŁuczniczkiBydgoszcz2014-09-27Wyniki
1163IV Puchar JesieniLublin2014-09-28Wyniki
1164XII Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielce2014-10-11
1165III Puchar Browninga i WinchesteraKatowice2015-03-28Wyniki
1166Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda REGION IPila2015-04-11Wyniki
1167Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda REGION IICiechanów2015-04-11Wyniki
1168Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda REGION IIIPiotrków Tryb.2015-04-11Wyniki
1169Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda REGION IVLublin2015-04-11Wyniki
1170XVI Puchar FAM PionkiRadom2015-04-25Wyniki
1171III Puchar Prezydenta Miasta PiłyPiła2015-05-01Wyniki
1172III Puchar Antonio Zoli & Swarovski OptikPiotrków Trybunalski2015-05-09Wyniki
1173XII Puchar Prezydenta Miasta KoninaKonin2015-05-10Wyniki
1174XVIIPuchar Targów PoznańskichPoznań2015-05-16Wyniki
1175XXXI KKKŁ im. Ignacego StachowiakaBiałystok2015-05-23Wyniki
1176XIIPuchar Prezydenta Miasta ŁomżyŁomża2015-05-30Wyniki
1177XVIII Tarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzeg2015-05-30Wyniki
1178Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda REGION IWłocławek2015-06-06Wyniki
1179Eliminacja Ligi strzeleckiej II runda REGION IISuwałki2015-06-06Wyniki
1180Eliminacja Ligi strzeleckiej II runda REGION IIIBielsko Biała2015-06-06Wyniki
1181Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda REGION IVChełm2015-06-06Wyniki
1182XV Mistrzostwa PZŁ w Klasie MistrzowskiejElbląg2015-06-13Wyniki
1183XIX Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruń2015-06-20Wyniki
1184II Puchar KujawWłocławek2015-06-21Wyniki
1185II Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskichPoznań2015-06-27Wyniki
1186II Puchar Gryfa SzczecińskiegoSzczecin2015-06-27Wyniki
1187XVII Ogólnopolskie Zawody SeniorówKonin2015-06-27Wyniki
1188IV Puchar PodlasiaBiałystok2015-07-04Wyniki
1189XLVIII Mistrzostwa PZŁ w Klasie PowszechnejKielce2015-07-11Wyniki
1190XIV Zawody o Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowice2015-07-18Wyniki
1191X Bałtycki Puchar Anschuetz & LapuaKoszalin2015-07-18Wyniki
1192Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda REGION IKoszalin2015-07-25Wyniki
1193Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda REGION IIWarszawa2015-07-25Wyniki
1194Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda REGION IIICzęstochowa2015-07-25Wyniki
1195Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda REGION IVTarnobrzeg2015-07-25Wyniki
1196XXI Puchar Jezior MazurskichSuwałki2015-08-01Wyniki
1197XVI Memoriał Adama KraińskiegoGdańsk2015-08-08Wyniki
1198XXIVPuchar Prezydenta Miasta OlsztynaOlsztyn2015-08-16Wyniki
1199Puchar Grodu nad ProsnąKalisz2015-08-23Wyniki
1200XV IFinał Ligi StrzeleckiejRzeszów2015-08-29Wyniki
1201XXXI Puchar WinobraniaZielona Góra2015-09-05Wyniki
1202XXI Turniej ChmielakowyChełm2015-09-05Wyniki
1203Puchar OpolszczyznyOpole2015-09-19Wyniki
1204I Puchar Północnego MazowszaCiechanów2015-09-19Wyniki
1205XIVPuchar ŁuczniczkiBydgoszcz2015-09-26Wyniki
1206V Puchar JesieniLublin2015-09-27Wyniki
1207I Puchar „Jury Częstochowskiej"Częstochowa2015-10-03Wyniki
1208XIII Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielce2015-10-10Wyniki
1209 IV Puchar Browninga i WinchesteraKatowice2016-04-09Wyniki
1210 XVII Puchar FAM PionkiRadom2016-04-23Wyniki
1211 I Puchar PodbeskidziaBielsko Biała2016-04-30Wyniki
1212 IV Puchar Prezydenta Miasta PiłyPiła2016-05-01Wyniki
1213 IV Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik OWPiotrków Trybunalski2016-05-07Wyniki
1214 I Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego DziczyznaLeszno2016-05-08Wyniki
1215 XVIII Puchar MTP OWPoznań2016-05-14Wyniki
1216 XXXII KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OWChełm2016-05-21Wyniki
1217 I Puchar Blasera / ParcourPoznali2016-05-28Wyniki
1218 I Puchar BlaseraPoznali2016-05-29Wyniki
1219 XIX Tarnobrzeski Puchar Wiosny OWTarnobrzeg2016-06-04Wyniki
1220 III Mistrzostwa PZŁ DianToruń2016-06-11Wyniki
1221 III Puchar Gryfa Szczecińskiego OWSzczecin2016-06-11Wyniki
1222XVIII Ogólnopolskie Zawody SeniorówWarszawa2016-06-11Wyniki
1223 III Puchar KujawWłocławek2016-06-18Wyniki
1224 XX Puchar Toruńskiej Katarzynki OWToruń2016-06-19Wyniki
1225 XIII Puchar Prezydenta Miasta Łomży OWŁomża2016-06-25Wyniki
1226XLIX Mistrzostwa PZŁ w Klasie PowszechnejOpole2016-07-02Wyniki
1227 V Puchar Podlasia OWBiałystok2016-09-10Wyniki
1228 I Memoriał E. WoźnegoPoznań2016-07-09Wyniki
1229 I Nowosądecki Puchar LataNowy Sącz2016-07-16Wyniki
1230 XV Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowice2016-07-17Wyniki
1231 XI Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua OWKoszalin2016-07-23Wyniki
1232 XXII Puchar Jezior Mazurskich OWSuwałki2016-07-30Wyniki
1233 XVII Memoriał Adama Kraińsłriego OWGdańsk2016-08-06Wyniki
1234 XXV Puchar Prezydenta Miasta OlsztynaOlsztyn2016-08-13Wyniki
1235Puchar' Grodu nad Prosną OWKalisz2016-08-20Wyniki
1236 I Puchar ElblągaElbląg2016-08-27Wyniki
1237 XVI Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OWRadom2016-09-03Wyniki
1238 XXXII Puchar WinobraniaZielona Góra2016-09-10Wyniki
1239 XXI Turniej ChmielakowyChełm2016-09-10Wyniki
1240Puchar Opolszczyzny OWOpole2016-09-17Wyniki
1241 II Puchar Północnego Mazowsza OWCiechanów2016-09-17Wyniki
1242 XV Puchar' ŁuczniczkiBydgoszcz2016-09-24Wyniki
1243 VI Puchar JesieniLublin2016-09-24Wyniki
1244 II Puchar' „Jury Częstochowskiej’’Częstochowa2016-10-01Wyniki
1245XIV Puchar Dymarek Świętokrzyskich OWKielce2016-10-08Wyniki
1246V Puchar Browninga i WinchesteraKatowice2017-04-08Wyniki
1247I Puchar Czeskiej ZbrojowkiPiła2017-04-22Wyniki
1248XVIII Puchar FAM Pionki OWRadom2017-04-29Wyniki
1249II Puchar PodbeskidziaBielsko Biała2017-04-30Wyniki
1250V Puchar' Prezydenta Miasta Piły OWPiła2017-05-01Wyniki
1251V Puchar Antonio Zoli & Swarovski OptikPiotrków Trybunalski2017-05-06Wyniki
1252II Puchar Prezesa Gopardo OWLeszno2017-05-13Wyniki
1253XIX Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich OWPoznań2017-05-20Wyniki
1254ParcourKatowice2017-05-27Wyniki
1255XII Bałtycki Puchar Anschuetz & LapuaKoszalin2017-06-03Wyniki
1256XX Tarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzeg2017-06-03Wyniki
1257 IV Mistrzostwa PZŁ Dian OW ( dwa dni)Katowice2017-06-10Wyniki
1258IV Puchar Gryfa Szczecińskiego OWSzczecin2017-06-10Wyniki
1259XIX Ogólnopolskie Zawody SeniorówBydgoszcz2017-06-10Wyniki
1260I Puchar NormyTarnów2017-06-10Wyniki
1261IV Puchar Kujaw OWWłocławek2017-06-17Wyniki
1262XXI Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruń2017-06-18Wyniki
1263I Puchar Prezesa ORŁ w ŁomżyŁomża2017-06-24Wyniki
1264ParcourPoznań2017-06-24Wyniki
1265VI Puchar PodlasiaBiałystok2017-07-08Wyniki
1266II Memoriał E. WoźnegoPoznań2017-07-01Wyniki
1267II Nowosądecki Puchar Lata OWNowy Sącz2017-08-06Wyniki
1268I Puchar Sudeckiej Krainy ŁowieckiejWałbrzych2017-07-09Wyniki
1269L (50) Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej (dwa dni)Częstochowa2017-07-15Wyniki
1270XVI Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej OWKatowice2017-07-22Wyniki
1271ParcourOpole2017-07-29Wyniki
1272XXIII Puchar Jezior MazurskichSuwałki2017-07-29Wyniki
1273XVIII Memoriał Adama Kraińsłriego OW ODWOŁANEGdańsk2017-08-05
1274XXVI Puchar Prezydenta Miasta OlsztynaOlsztyn2017-08-12Wyniki
1275Puchar Grodu nad ProsnąKalisz2017-08-19Wyniki
1276II Puchar Elbląga OWElbląg2017-08-26Wyniki
1277Puchar Opolszczyzny OWOpole2017-08-26Wyniki
1278XVII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OW (dwa dni)Białystok2017-09-02Wyniki
1279XXX III Puchar WinobraniaZielona Góra2017-09-09Wyniki
1280XXII Turniej Chmielakowy OWChełm2017-09-09Wyniki
1281XXX III KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OW (dwa dni)Poznań2017-09-23Wyniki
1282XVI Puchar' Łuczniczki OWBydgoszcz2017-09-17Wyniki
1283VII Puchar JesieniLublin2017-09-16Wyniki
1284III Puchar Północnego MazowszaCiechanów2017-09-30Wyniki
1285III Puchar „Jury Częstochowskiej’’ OWCzęstochowa2017-09-30Wyniki
1286XV Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielce2017-10-07Wyniki
1287VI Puchar Browninga i Winchestera OWKatowice2018-04-14Wyniki
1288II Puchar Czeskiej ZbrojówkiPiła 2018-04-21Wyniki
1289I Memoriał G.Wardyńskiego OWRadom2018-04-28Wyniki
1290VI Puchar Prezydenta Miasta PiłyPiła2018-05-01Wyniki
1291VI Puchar Antonio Zoli &Swarovski Optik OWPiotrków Trybunalski2018-05-05Wyniki
1292III Puchar Podbeskidzia OWBielsko Biała2018-05-12Wyniki
1293III Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego DziczyznaLeszno2018-05-12Wyniki
1294ParcourCzęstochowa2018-05-19Wyniki
1295XXI Tarnobrzeski Puchar Wiosny OWTarnobrzeg2018-05-19Wyniki
1296XIX Puchar FAM PionkiOstrołęka2018-05-19Wyniki
1297XX Puchar MTP OWPoznań2018-05-26Wyniki
1298Puchar 95 lecia PZŁ OW (dwa dni)Poznań2018-06-02Wyniki
1299XX Ogólnopolskie Zawody SeniorówKalisz2018-06-09Wyniki
1300II Puchar Normy OWTarnów2018-06-09Wyniki
1301V Puchar Gryfa SzczecińskiegoSzczecin2018-06-09Wyniki
1302IV Puchar KujawWłocławek2018-06-16Wyniki
1303XXII Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruń2018-06-17Wyniki
1304X Puchar Prezesa ORŁ w ŁomżyŁomża2018-06-23Wyniki
1305ParcourBielsko Biała2018-06-23Wyniki
1306V Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich OW (dwa dni)Warszawa2018-06-23Wyniki
1307I Puchar „Delta Optical”Włocławek2018-06-30Wyniki
1308XIII Bałtycki Puchar Anschuetz &LapuaKoszalin2018-07-07Wyniki
1309VII Puchar Podlasia OWBiałystok2018-07-07Wyniki
1310III Nowosądecki Puchar LataNowy Sącz2018-07-07Wyniki
1311II Puchar Sudeckiej Krainy ŁowieckiejWałbrzych2018-07-08Wyniki
1312LI Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej (dwa dni)Toruń2018-07-14Wyniki
1313XVII Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowice2018-07-21Wyniki
1314Parcour ODWOŁANYWarszawa2018-07-28
1315XXIV Puchar Jezior Mazurskich OWSuwałki2018-07-28Wyniki
1316XVIII Memoriał Adama Kraińskiego OWGdańsk2018-08-04Wyniki
1317XXVII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna OWOlsztyn2018-08-11Wyniki
1318Puchar Grodu nad ProsnąKalisz2018-08-18Wyniki
1319I Warszawski Puchar Benelli OWWarszawa2018-08-25Wyniki
1320Puchar OpolszczyznyOpole2018-08-25Wyniki
1321XVIII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OW (dwa dni)Koszalin2018-09-01Wyniki
1322XXIV Turniej ChmielakowyChełm2018-09-08Wyniki
1323XXXIV Puchar Winobrania OWZielona Góra2018-09-08Wyniki
1324XXXIV KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OW (dwa dni)Włocławek2018-09-15Wyniki
1325XVII Puchar ŁuczniczkiBydgoszcz2018-09-22Wyniki
1326VIII Puchar Jesieni OWLublin2018-09-22Wyniki
1327IV Puchar Północnego MazowszaCiechanów2018-09-29Wyniki
1328IV Puchar „Jury Częstochowskiej”Częstochowa2018-09-29Wyniki
1329XVI Puchar Dymarek Świętokrzyskich OWKielce2018-10-06


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.