strona główna forum dyskusyjne













Terminarz centralnych zawodów strzeleckich PZŁ w roku 2010

Wyświetl: rok

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁStrzelnicaTermin Wyniki
1Eliminacje Ligi Strzeleckiej I rundaGdańskJaśkowa Dolina24-04-2010Wyniki 
2Eliminacje Ligi Strzeleckiej I rundaElblągPasłęk24-04-2010Wyniki 
3Eliminacje Ligi Strzeleckiej I rundaSkierniewicePiotrków Trybunalski24-04-2010Wyniki 
4Eliminacje Ligi Strzeleckiej I rundaTarnówTarnów24-04-2010Wyniki 
5Puchar Fam PionkiRadomWsola08-05-2010Wyniki 
6Puchar Bettinsoli & Sellier BellotPiłaChodzież09-05-2010Wyniki 
7VII Puchar Prezydenta miasta KoninaKoninPotażniki15-05-2010Wyniki 
8Tarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzegBorów15-05-2010Wyniki 
9XXII Puchar Targów PoznańskichPoznańAntoninek22-05-2010Wyniki 
10XXVI KKKŁ im. Ignacego StachowiakaSłupskMiastko29-05-2010Wyniki 
11Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaKoninPotażniki05-06-2010Wyniki 
12Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaCiechanówChotum05-06-2010Wyniki 
13Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaBielsko BiałaGoleszów05-06-2010Wyniki 
14Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaLublinPuławy05-06-2010Wyniki 
15XIV Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki12-06-2010Wyniki 
16XI Memoriał Adama KraińskiegoGdańskJaśkowa Dolina19-06-2010Wyniki 
17 X Mistrzostwa PZŁ w kl. MistrzowskiejOpoleGrudzice26-06-2010Wyniki 
18V Bałtycki Puchar Anschutz i LapuaKoszalinManowo10-07-2010Wyniki 
19XII Ogólnopolskie Zawody SeniorówZielona GóraZielona Góra10-07-2010Wyniki 
20XLIII Mistrzostwa PZŁ w kl. PowszechnejBydgoszczŁącko17-07-2010Wyniki 
21Eliminacje Ligi Strzeleckiej III rundaLesznoKrzywiń31-07-2010Wyniki 
22Eliminacje Ligi Strzeleckiej III rundaWarszawaSuchodół31-07-2010Wyniki 
23Eliminacje Ligi Strzeleckiej III rundaPiotrków TrybunalskiPiotrków Trybunalski31-07-2010Wyniki 
24Eliminacje Ligi Strzeleckiej III rundaChełmKumowa Dolina31-07-2010Wyniki 
25Puchar Jezior MazurskichSuwałkiGiżycko07-08-2010Wyniki 
26IX Zawody o Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowiceSiemianowice Bańgów07-08-2010Wyniki 
27Puchar Prezydenta miasta ŁomżyŁomżaCzerwony Bór14-08-2010Wyniki 
28V Puchar WarszawyWarszawaSuchodół21-08-2010Wyniki 
29XIX Puchar Prezydenta miasta OlsztynaOlsztynGutkowo22-08-2010Wyniki 
30XVI Turniej ChmielakowyChełmKumowa Dolina28-08-2010Wyniki 
31Puchar Grodu nas ProsnąKaliszWolica28-08-2010Wyniki 
32Puchar Puszczy Kurpiowskiej (nie odbyły się)OstrołękaStępna Michałki29-08-2010 
33XI Finał Ligi StrzeleckiejPoznańAntoninek04-09-2010Wyniki 
34Puchar OpolszczyznyOpoleGrudzice18-09-2010Wyniki 
35XXVI Puchar WinobraniaZielona GóraZielona Góra19-09-2010Wyniki 
36IX Puchar ŁuczniczkiBydgoszczŁącko25-09-2010Wyniki 
37Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielceStarachowice02-10-2010Wyniki 
38IX Puchar Beretty & SakoPiotrków TrybunalskiPiotrków Trybunalski09-10-2010 


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.