strona główna forum dyskusyjne















Terminarz centralnych zawodów strzeleckich PZŁ w roku 2012

Wyświetl: rok

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁStrzelnicaTermin Wyniki
1I Puchar Browninga i WinchesteraWarszawaSuchodół31-03-2012Wyniki 
2Eliminacje Ligi Strzeleckiej I rundaBydgoszczŁącko14-04-2012Wyniki 
3Eliminacje Ligi Strzeleckiej I rundaOlsztynGutkowo14-04-2012Wyniki 
4Eliminacje Ligi Strzeleckiej I rundaPiotrków TrybunalskiPiotrków Trybunalski14-04-2012Wyniki 
5Eliminacje Ligi Strzeleckiej I rundaRzeszówBór14-04-2012Wyniki 
6Tarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzegBorów21-04-2012Wyniki 
7IX Puchar Prezydenta miasta KoninaKoninPotażniki05-05-2012Wyniki 
8XIV Puchar Fam PionkiRadomWsola12-05-2012Wyniki 
9XXIV Puchar Targów PoznańskichPoznańAntoninek19-05-2012Wyniki 
10XXVIII KKKŁ im. Ignacego StachowiakaLublinPuławy26-05-2012Wyniki 
11Puchar Prezydenta miasta ŁomżyŁomżaCzerwony Bór02-06-2012Wyniki 
12Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaSłupskMiastko09-06-2012Wyniki 
13Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaŁomżaCzerwony Bór09-06-2012Wyniki 
14Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaOpoleGrudzice09-06-2012Wyniki 
15Eliminacje Ligi Strzeleckiej II rundaChełmKumowa Dolina09-06-2012Wyniki 
16XVI Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki16-06-2012Wyniki 
17XLV Mistrzostwa PZŁ w kl. PowszechnejCiechanówChotum23-06-2012Wyniki 
18XIV Ogólnopolskie Zawody SeniorówRadomWsola30-06-2012Wyniki 
19VII Bałtycki Puchar Anschutz i LapuaKoszalinManowo07-07-2012Wyniki 
20I Puchar PodlasiaBiałystokKarakule07-07-2012Wyniki 
21XII Mistrzostwa PZŁ w kl. MistrzowskiejPoznańAntoninek14-07-2012Wyniki 
22XI Zawody o Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowiceSiemianowice Bańgów21-07-2012Wyniki 
23Eliminacje Ligi Strzeleckiej III rundaKaliszWolica28-07-2012Wyniki 
24Eliminacje Ligi Strzeleckiej III rundaElblągPasłęk28-07-2012Wyniki 
25Eliminacje Ligi Strzeleckiej III rundaKatowiceSiemianowice Bańgów28-07-2012Wyniki 
26Eliminacje Ligi Strzeleckiej III rundaBiała PodlaskaBiała Podlaska28-07-2012Wyniki 
27XVIII Puchar Jezior MazurskichSuwałkiGiżycko04-08-2012Wyniki 
28VII Puchar WarszawyWarszawaSuchodół04-08-2012Wyniki 
29XIII Memoriał Adama KraińskiegoGdańskJaśkowa Dolina11-08-2012Wyniki 
30XXI Puchar Prezydenta miasta OlsztynaOlsztynGrudzice18-08-2012Wyniki 
31Puchar Grodu nad ProsnąKaliszWolica25-08-2012Wyniki 
32XIII Finał Ligi StrzeleckiejGdańskJaśkowa Dolina01-09-2012Wyniki 
33XXVIII Puchar WinobraniaZielona GóraZielona Góra08-09-2012Wyniki 
34XVIII Turniej ChmielakowyChełmKumowa Dolina15-09-2012Wyniki 
35Puchar OpolszczyznyOpoleGrudzice22-09-2012Wyniki 
36XI Puchar ŁuczniczkiBydgoszczŁącko29-09-2012Wyniki 
37II Puchar JesieniLublinPuławy29-09-2012Wyniki 
38VIII Puchar Puszczy Kurpiowskiej ( ODWOŁANE )OstrołękaStępna Michałki06-10-2012 
39XI Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielceStarachowice13-10-2012Wyniki 


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.