strona główna forum dyskusyjne















Terminarz centralnych zawodów strzeleckich PZŁ w roku 2015

Wyświetl: rok

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁStrzelnicaTermin Wyniki
1III Puchar Browninga i Winchestera KatowiceSiemianowice28-03-2015Wyniki 
2Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda REGION IVLublinPuławy11-04-2015Wyniki 
3Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda REGION IIIPiotrków Tryb.Piotrków Trybunalski11-04-2015Wyniki 
4Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda REGION IICiechanówChotum11-04-2015Wyniki 
5Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda REGION IPilaPiła11-04-2015Wyniki 
6XVI Puchar FAM PionkiRadomPistów25-04-2015Wyniki 
7III Puchar Prezydenta Miasta PiłyPiłaPiła01-05-2015Wyniki 
8III Puchar Antonio Zoli & Swarovski OptikPiotrków TrybunalskiPiotrków Trybunalski09-05-2015Wyniki 
9XII Puchar Prezydenta Miasta KoninaKoninPotażniki10-05-2015Wyniki 
10XVIIPuchar Targów Poznańskich PoznańAntoninek16-05-2015Wyniki 
11XXXI KKKŁ im. Ignacego StachowiakaBiałystokKarakule23-05-2015Wyniki 
12XVIII Tarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzegBorów30-05-2015Wyniki 
13XIIPuchar Prezydenta Miasta ŁomżyŁomżaCzerwony Bór30-05-2015Wyniki 
14Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda REGION IVChełmKumowa Dolina06-06-2015Wyniki 
15Eliminacja Ligi strzeleckiej II runda REGION IIIBielsko BiałaGoleszów06-06-2015Wyniki 
16Eliminacja Ligi strzeleckiej II runda REGION IISuwałkiGiżycko06-06-2015Wyniki 
17Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda REGION IWłocławekOstrowy06-06-2015Wyniki 
18XV Mistrzostwa PZŁ w Klasie MistrzowskiejElblągGołąbki13-06-2015Wyniki 
19XIX Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki20-06-2015Wyniki 
20II Puchar KujawWłocławekOstrowy21-06-2015Wyniki 
21XVII Ogólnopolskie Zawody SeniorówKoninPotażniki27-06-2015Wyniki 
22II Puchar Gryfa SzczecińskiegoSzczecinPucice27-06-2015Wyniki 
23II Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich PoznańAntoninek27-06-2015Wyniki 
24IV Puchar PodlasiaBiałystokKarakule04-07-2015Wyniki 
25XLVIII Mistrzostwa PZŁ w Klasie PowszechnejKielceStarachowice11-07-2015Wyniki 
26X Bałtycki Puchar Anschuetz & LapuaKoszalinManowo18-07-2015Wyniki 
27XIV Zawody o Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowiceSiemianowice18-07-2015Wyniki 
28Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda REGION IVTarnobrzegBorów25-07-2015Wyniki 
29Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda REGION IIICzęstochowaKochcice25-07-2015Wyniki 
30Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda REGION IIWarszawaSuchodół25-07-2015Wyniki 
31Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda REGION IKoszalinManowo25-07-2015Wyniki 
32XXI Puchar Jezior MazurskichSuwałkiGiżycko01-08-2015Wyniki 
33XVI Memoriał Adama KraińskiegoGdańskJaśkowa Dolina08-08-2015Wyniki 
34XXIVPuchar Prezydenta Miasta OlsztynaOlsztynGutkowo16-08-2015Wyniki 
35Puchar Grodu nad ProsnąKaliszWolica23-08-2015Wyniki 
36XV IFinał Ligi StrzeleckiejRzeszówBorów29-08-2015Wyniki 
37XXI Turniej ChmielakowyChełmKumowa Dolina05-09-2015Wyniki 
38XXXI Puchar WinobraniaZielona GóraWolsztyn05-09-2015Wyniki 
39I Puchar Północnego MazowszaCiechanówChotum19-09-2015Wyniki 
40Puchar OpolszczyznyOpoleGrudzice19-09-2015Wyniki 
41XIVPuchar ŁuczniczkiBydgoszczŁącko26-09-2015Wyniki 
42V Puchar JesieniLublinPuławy27-09-2015Wyniki 
43I Puchar „Jury Częstochowskiej"CzęstochowaKochcice03-10-2015Wyniki 
44XIII Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielceStarachowice10-10-2015Wyniki 


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.