strona główna forum dyskusyjne















Wszystkie zawody w roku 2019

Wyświetl: rok

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁStrzelnicaTermin Wyniki
1VII PUCHAR TRZECH KRÓLIBydgoszczOsie06-01-2019Wyniki 
2Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice26-01-2019Wyniki 
3Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice09-02-2019Wyniki 
4 XIX Zimowy Turniej Strzelecki im. T. Kryńskiego SuwałkiGiżycko16-02-2019 
5Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice03-03-2019Wyniki 
6Puchar Dnia Kobiet PoznańWolsztyn09-03-2019 
7Goleszowskie Lutokoty Bielsko BiałaGoleszów10-03-2019 
8Puchar Zimy 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz16-03-2019 
9Puchar Zimy LesznoKrzywiń24-03-2019 
10IV Mistrzostwa Okręgu Pzł Katowice  KatowiceSiemianowice30-03-2019 
11Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice31-03-2019Wyniki 
12Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice03-04-2019 
13Zawody członków niestowarzyszonych BydgoszczŁącko06-04-2019 
14Parkurowe Otwarcie SezonuBydgoszczOsie07-04-2019 
15Puchar Wiosny LesznoKrzywiń07-04-2019 
16Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice10-04-2019 
17VII Puchar Browninga i WinchesteraKatowiceSiemianowice13-04-2019Wyniki 
18Puchar Łowczego Okręgowego - otwarcie strzelnicy ElblągGronajny13-04-2019 
19Puchar wiosny KatowiceParuszowice14-04-2019 
20Memoriał im. Eugeniusza Wawry Bielsko BiałaBrzeszcze14-04-2019 
21Puchar Otwarcia Śród Strzeleckich „WIOSNA” OpoleGrudzice14-04-2019 
22Puchar Wiosny LublinPuławy14-04-2019 
23Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego I Edycja LublinPuławy14-04-2019 
24Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice17-04-2019 
25Puchar Telewizji "Master" Głogów PoznańWolsztyn22-04-2019 
26Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice24-04-2019 
27III Puchar Czeskiej Zbrojówki OWPiła Chodzież27-04-2019Wyniki 
28II Memoriał G.WardyńskiegoRadomPiastów27-04-2019Wyniki 
29IV Zawody Okręgowe Klasa „ C” KaliszWolica27-04-2019 
30Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego I Runda KatowiceBrzeszcze28-04-2019 
31Puchar Łowczego Okręgowego  BydgoszczŁącko28-04-2019 
32Puchar Burmistrza Krzywinia LesznoKrzywiń28-04-2019 
33Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego II Edycja LublinPuławy28-04-2019 
34Puchar Firmy Las Huberta KatowiceParuszowiec01-05-2019 
35Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice01-05-2019 
36Puchar Święta 3-go Maja KaliszWolica03-05-2019 
37VII Puchar Antonio Zoli &Swarovski OptikPiotrków Tryb.Piotrków Tryb.04-05-2019Wyniki 
38Puchar Wiosny 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz04-05-2019 
39Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice08-05-2019 
40Puchar Klubu Safari KatowiceJaworzno11-05-2019 
41XX Puchar FAM Pionki TarnobrzegBorów11-05-2019Wyniki 
42IV Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna OWLesznoKrzywiń11-05-2019Wyniki 
43O Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice Bielsko BiałaGoleszów11-05-2019 
44Puchar ZO w Opolu im. Waldemara WIŚNIEWSKIEGO OpoleGrudzice12-05-2019 
45Parkurowy Puchar BASIA HUNT - I edycja BydgoszczOsie12-05-2019 
46Parkurowy Puchar Pyrlandii PoznańAntoninek12-05-2019 
47Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego III Edycja LublinPuławy12-05-2019 
48Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice15-05-2019 
49Puchar Podbeskidzia, Memoriał Tadeusza Bazana i Adolfa Husara Bielsko BiałaGoleszów18-05-2019 
50ParcourPoznańAntoninek18-05-2019Wyniki 
51Piknik Prezesów i Łowczych Kół i Komisji Problemowych KaliszWolica18-05-2019 
52Laur Św. Huberta SuwałkiEłk18-05-2019 
53Puchar Burmistrza Wolsztyna PoznańWolsztyn18-05-2019 
54Mistrzostwa Okręgu Katowickiego KatowiceSiemianowice19-05-2019 
55Mistrzostwa Zarządów Kół Łowieckich o Puchar Łowczego Okręgowego LublinPuławy19-05-2019 
56Puchar Starosty Międzychodzkiego PoznańMiędzychód19-05-2019 
57Zawody Okręgowe Okręgu Zielona Góra PoznańWolsztyn19-05-2019 
58Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice22-05-2019 
59Puchar Starosty Rybnickiego KatowiceParuszowiec25-05-2019 
60XXI Puchar MTP OWPoznańAntoninek25-05-2019Wyniki 
61XXII Tarnobrzeski Puchar Wiosny TarnobrzegBorów25-05-2019Wyniki 
62Mistrzostwa Zarządów Kół i Komisji Rewizyjnych BydgoszczŁącko26-05-2019 
63XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie26-05-2019 
64Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego IV Edycja LublinPuławy26-05-2019 
65Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice29-05-2019 
66Pierwszy Krok w Strzelectwie Zawody Zamknięte Beskidzkiego Okręgu (dla myśliwych z latach 2014-2019) Bielsko BiałaBrzeszcze 01-06-2019 
67Puchar Łowczego Rejonu Pszczyńskiego KatowiceOrzesze Zgoń01-06-2019 
68II Puchar PZŁ OW (dwa dni)KatowiceSiemianowice01-06-2019Wyniki 
69Memoriał -ku pamięci......... KaliszWolica01-06-2019 
70Eliminacje zawody okręgowe PoznańMiędzychód01-06-2019 
71Eliminacje zawody okręgowe PoznańWolsztyn01-06-2019 
72Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ  BydgoszczŁącko02-06-2019 
73XIX Mistrzostwa Powiatu ŚwieckiegoBydgoszczOsie02-06-2019 
74Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego LublinPuławy02-06-2019 
75Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice05-06-2019 
76Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-Olkuskiego KatowiceJaworzno08-06-2019 
77III Puchar Normy OWTarnówFiuk/Sieradza08-06-2019Wyniki 
78VI Puchar Gryfa Szczecińskiego OWSzczecinPucice08-06-2019Wyniki 
79XXI Ogólnopolskie Zawody SeniorówKaliszWolica08-06-2019Wyniki 
80XI Polish Open Sporting - Sporting (200 rzutków - dwa dni) Jelenia GóraZgorzelec08-06-2019 
81XXXIII Mistrzostwa Okręgu Elbląskiego ElblągGronajny08-06-2019 
82VII Puchar Firmy SKIBICKI WłocławekOstrowy08-06-2019Wyniki 
83Eliminacje zawody okręgowePoznańDąbrówka Leśna08-06-2019 
84Mistrzostwa Chemików LublinPuławy08-06-2019 
85Eliminacje zawody okręgowe PoznańAntoninek08-06-2019 
86Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego II Runda KatowiceOrzesze Zgoń09-06-2019 
87XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie09-06-2019 
88Puchar Prezesa Puławskiego Klubu Kół Łowieckich LublinPuławy09-06-2019 
89Puchar Starosty Kościańskiego LesznoKrzywiń09-06-2019 
90Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice12-06-2019 
91ParcourBielsko BiałaBrzeszcze15-06-2019 
92V Puchar KujawWłocławekOstrowy15-06-2019Wyniki 
93Mistrzostwa Okręgu Suwalskiego SuwałkiEłk15-06-2019 
94Puchar Prezydenta Miasta Rybnik KatowiceParuszowiec16-06-2019 
95XXIII Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki16-06-2019Wyniki 
96Złoty  Eskulap LublinPuławy16-06-2019 
97Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice19-06-2019 
98Parkurowy Puchar BASIA HUNT - II edycjaBydgoszczOsie20-06-2019 
99XI Puchar Młynów JelonkiŁomżaCzerwony Bór22-06-2019Wyniki 
100Puchar Centrum Myśliwskiego DEER - Compak Sportingu (100 rzutków) OpoleGrudzice22-06-2019 
101IV Puchar Skibickiego Turniej ParBydgoszczOsie22-06-2019 
102Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańTrzcianka22-06-2019 
103Liga Parcurowa - Parcour  CzęstochowaKochcice23-06-2019 
104Puchar Burmistrza Międzychodu PoznańMiędzychód23-06-2019 
105Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice26-06-2019 
106Klasa CWarszawaTarczyn29-06-2019 
107VI Mistrzostwa PZŁ Dian w strz. myśliwskich OW (dwa dni) Nowy SączTylicz29-06-2019 
108XLII Mistrzostwa Okręgu Kaliskiego KaliszWolica29-06-2019 
109Mistrzostwa Okręgu Konińskiego KoninPotażniki29-06-2019 
110Okręgowe Zawody Strzeleckie LesznoKrzywiń29-06-2019 
111Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańAntoninek29-06-2019 
112Puchar Łowczego Rejonu Rybnickiego KatowiceParuszowiec30-06-2019 
113Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice03-07-2019 
114Zawody Rejonowe Grupy I Bielsko BiałaBrzeszcze06-07-2019 
115VIII Puchar Podlasia BiałystokKarakule06-07-2019 
116IV Nowosądecki Puchar Lata OW Nowy SączTylicz06-07-2019 
117XIV Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua OWKoszalinManowo06-07-2019 
118Mistrzostwa Okręgu Opolskiego OpoleGrudzice06-07-2019 
119Turniej Mazurski w strzelaniach myśliwskich o “Laur Św. Brunona” SuwałkiGiżycko06-07-2019 
120Zawody Rejonowe Grupy II Bielsko BiałaGoleszów07-07-2019 
121III Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej OWWałbrzychBiernacice07-07-2019 
122XVIII Puchar Wójta Gminy OsieBydgoszczOsie07-07-2019 
123XVIII Czarny Diament Ziemi Śląskiej OWKatowiceSiemianowice13-07-2019 
124VI Puchar „Delta Optical” OW WłocławekOstrowy13-07-2019 
125XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie13-07-2019 
126Zawody Rodzinne w strzelaniach parkurowych OlsztynGutkowo13-07-2019 
127Liga Parcurowa - Parcour CzęstochowaKochcice14-07-2019 
128Puchar Krzysztofa i Beaty - ! ODWOŁANE ! Bielsko BiałaGoleszów14-07-2019 
129Puchar Lata LesznoKrzywiń14-07-2019 
130Puchar Beretty & SakoWarszawaSuchodół20-07-2019 
131LII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej (dwa dni)Jelenia Góra20-07-2019 
132Puchar Węglowy Bielsko BiałaBrzeszcze 20-07-2019 
133VII Suwalski Turniej w strzelaniach myśliwskich SuwałkiEłk20-07-2019 
134XX Kujawsko-Pomorskie Grand Prix Puchar Gzella XX lat StrzelnicyBydgoszczOsie20-07-2019 
135Puchar sklepu 4Hunting.pl BydgoszczŁącko21-07-2019 
136XXV Puchar Jezior Mazurskich  SuwałkiGiżycko27-07-2019 
137ParcourOpoleGrudzice27-07-2019 
138Puchar Lata 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) OpoleGrudzice27-07-2019 
139Parkurowy Puchar BASIA HUNT - III edycjaBydgoszczOsie27-07-2019 
140 XXXVI Turniej Strzelectwa Myśliwskiego SuwałkiDoliwy28-07-2019 
141XIX Memoriał Adama Kraińskiego OWGdańskJaśkowa Dolina03-08-2019 
142Mistrzostwa Okręgu Bielskiego Bielsko BiałaBrzeszcze03-08-2019 
143Puchar Firmy BOMADEKPoznańWolsztyn03-08-2019 
144XXVI Zawody RodzinneBydgoszczOsie04-08-2019 
145Złoty RzutekPoznańDąbrówka Leśna04-08-2019 
146IV Memoriał Mariana BrzeziakaKatowiceRybnik04-08-2019 
147Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice07-08-2019 
148Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego III Runda KatowiceJaworzno10-08-2019 
149XXVIII Puchar Prezydenta Miasta OlsztynaOlsztynGutkowo10-08-2019 
150FITASC Grand Prix oraz Mistrzostwa Polski - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz10-08-2019 
151XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie11-08-2019 
152Puchar Wojciecha Budzińskiego LesznoKrzywiń11-08-2019 
153IV Parkurowy Puchar Złotego KarasiaBydgoszczOsie15-08-2019 
154Puchar Grodu nad Prosną OWKaliszWolica17-08-2019 
155Parcour okręgów górskichZielona GóraŻabice17-08-2019 
156II Warszawski Puchar BenelliWarszawaTarczyn24-08-2019 
157Puchar OpolszczyznyOpoleGrudzice24-08-2019 
158Parkurowy Puchar BASIA HUNT - IV edycjaBydgoszczOsie24-08-2019 
1595-ciu wspaniałych PoznańAntoninek24-08-2019 
160Puchar Starosty Olkuskiego KatowiceSiemianowice25-08-2019 
161Liga Parcurowa - Parcour CzęstochowaKochcice25-08-2019 
162Memoriał im. Andrzeja Montowskiego BydgoszczŁącko25-08-2019 
163XIX Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OW (dwa dni)OpoleGrudzice31-08-2019 
164Mistrzostwa Okręgu – Parcur LublinPuławy31-08-2019 
165Zawody Rodzinne LublinPuławy01-09-2019 
166Puchar Prezydenta Miasta Jaworzno KatowiceJaworzno07-09-2019 
167XXIV Turniej Chmielakowy OWChełmKumowa Dolina07-09-2019 
168Piknik strzelecki ElblągGronajny07-09-2019 
169Zawody strzeleckie kl C PoznańAntoninek07-09-2019 
170Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rybnik KatowiceParuszowiec08-09-2019 
171XXXV Puchar WinobraniaZielona GóraWolsztyn08-09-2019 
172XX Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Seniorów i IV Memoriał J.BukowieckiegoBydgoszczOsie08-09-2019 
173Puchar Firmy Elektro Spark LublinPuławy08-09-2019 
174Puchar Starosty Powiatu Mikołowskiego KatowiceOrzesze Zgoń14-09-2019 
175XXXV KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OW (dwa dni)TarnobrzegBorów14-09-2019 
176VIII Strzeleckie Mistrzostwa Internautów ŁowiectwaBydgoszczOsie14-09-2019 
177Mistrzostwa Myśliwych Powiatu Szamotulskiego i ObornickiegoPoznańDąbrówka Leśna14-09-2019 
178Puchar Podgrzybka Puszczy Noteckiej PoznańMiędzychód15-09-2019 
179Memoriał Janusza Kujawskiego LublinPuławy15-09-2019 
180Liga Parcurowa - Parcour CzęstochowaKochcice21-09-2019 
181XVIII Puchar Łuczniczki OWBydgoszczŁącko21-09-2019 
182IX Puchar JesieniLublinPuławy21-09-2019 
183Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego (Finał) KatowiceSiemianowice22-09-2019 
184XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie22-09-2019 
185Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice25-09-2019 
186V Puchar Północnego Mazowsza OWCiechanówChotum28-09-2019 
187IV Puchar „Jury Częstochowskiej” OWCzęstochowaKochcice28-09-2019 
188Puchar Jesieni 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) Jelenia GóraZgorzelec28-09-2019 
189Parkurowy Puchar BASIA HUNT - V edycjaBydgoszczOsie28-09-2019 
190Puchar Starosty Wolsztyna PoznańWolsztyn28-09-2019 
191Puchar Św. Huberta KatowiceSiemianowice05-10-2019 
192XVII Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielceStarachowice05-10-2019 
193XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie05-10-2019 
194Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Ryś" Brzeszcze Bielsko BiałaBrzeszcze06-10-2019 
195Puchar Beskickiego Okręgu, Puchar Dian i Puchar Seniora Bielsko BiałaGoleszów12-10-2019 
196Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VI edycjaBydgoszczOsie12-10-2019 
197Liga Parcurowa - FINAŁ CzęstochowaKochcice19-10-2019 
198Turniej Strzelecki - Parcour Nocny CzęstochowaKochcice25-10-2019 
199Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VII edycja BydgoszczOsie10-11-2019 
200Zawody „Andrzejkowe” KatowiceParuszowiec11-11-2019 
201Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VIII edycjaBydgoszczOsie01-12-2019 


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.