strona główna forum dyskusyjne













Wszystkie zawody w roku 2017

Wyświetl: rok

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁStrzelnicaTermin Wyniki
1Zawody „Andrzejkowe” KatowiceRybnik11-11-2017 
2Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-Olkuskiego KatowiceJaworzno28-10-2017 
3II Parkurowy Puchar o "Złotego Karasia" BydgoszczOsie28-10-2017 
4Parcour Nocny CzęstochowaKochcice27-10-2017 
5Zawody członków niestowarzyszonych BydgoszczŁącko24-10-2017 
6VI Puchar Wójta Gminy Sośno w Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo21-10-2017 
7Zawody O Puchar Św. Huberta KatowiceSiemianowice21-10-2017 
8Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego (Finał) KatowiceSiemianowice14-10-2017 
9Puchar Wielkopolskiej Kniei PoznańPoznań14-10-2017 
10XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - FINAŁ BydgoszczOsie14-10-2017 
11Czwartki strzeleckie - FINAŁ !!! CzęstochowaKochcice14-10-2017 
12XV Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielceStarachowice07-10-2017 
13Puchar Jesieni Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków BydgoszczBydgoszcz07-10-2017 
14Strzelanie Nocne PoznańPodstolice07-10-2017 
15Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice05-10-2017 
16Puchar Zamknięcia Śród Strzeleckich "Jesień" OpoleGrudzice01-10-2017 
17Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Ryś" Brzeszcze Bielsko BiałaBrzeszcze01-10-2017 
18III Puchar Północnego Mazowsza CiechanówChotum30-09-2017 
19III Puchar „Jury Częstochowskiej’’ OWCzęstochowaKochcice30-09-2017 
20Kętrzyńskie Zloty OlsztynGiżycko30-09-2017 
21Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice30-09-2017 
22Zawody sędziów i instruktorów ChełmKumowa Dolina30-09-2017 
23Puchar Starosty i Nadleśniczego Wolsztyna PoznańWolsztyn30-09-2017 
24Zawody myśliwych i Braci Kurkowych "O Tabakierę Starosty Powiatu Starogardzkiego"GdańskBietowo30-09-2017 
25Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice28-09-2017 
26Puchar Prezesa ORŁ  BydgoszczŁącko24-09-2017 
27XXX III KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OW (dwa dni) PoznańAntoninek23-09-2017 
28Puchar Firmy TwojBroń.pl Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków WarszawaSuchodół23-09-2017 
29I Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar Warmii" OlsztynGutkowo23-09-2017 
30XVI Puchar' Łuczniczki OW BydgoszczŁącko17-09-2017Wyniki 
31VII Puchar Jesieni LublinPuławy16-09-2017Wyniki 
32Zawody O Puchar Starosty Powiatu Mikołowskiego KatowiceOrzesze16-09-2017 
33Puchar Prezesa ORŁ w Koninie PoznańKonin16-09-2017 
34Zawody strzeleckie kl C PoznańAntoninek16-09-2017 
35XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - Edycja V BydgoszczOsie16-09-2017 
36Puchar Czterech Strzelnic IV Eliminacja FINAŁTarnówSieradza-Fiuk16-09-2017 
37Mistrzostwa Okręgu Włocławskiego Klasa CWłocławekOstrowy16-09-2017 
38Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice14-09-2017 
39Zawody Rodzinne LublinPuławy10-09-2017 
40Puchar Podgrzybka Puszczy Noteckiej PoznańMiędzychód10-09-2017 
41XXX III Puchar WinobraniaZielona GóraWolsztyn09-09-2017Wyniki 
42XXII Turniej Chmielakowy OWChełmKumowa Dolina09-09-2017Wyniki 
43XII Mistrzostwa Polski Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków KatowiceSiemianowice09-09-2017 
44Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rybnik KatowiceRybnik09-09-2017 
45Mistrzostwa Myśliwych Powiatu Szamotulskiego i Obornickiego PoznańDąbrówka Leśna09-09-2017 
46Zawody w strzelaniach myśliwskich o Laur Św. HubertaSuwałkiEłk09-09-2017 
47XXIV Zawody strzeleckie CiechanówChotum09-09-2017 
48Puchar KWP w Opolu i Dyrektora RDLP w Katowicach OpoleGrudzice08-09-2017 
49XVII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OW (dwa dni)BiałystokKarakule02-09-2017Wyniki 
50Puchar Prezydenta Miasta Jaworzno KatowiceJaworzno02-09-2017 
51Zawody Okręgowe Klasa „ C” KaliszWolica02-09-2017 
52III Rodzinny Piknik Strzelecki Bielsko BiałaChybie02-09-2017 
53XVIII Kuj-Pom. Mistrzostwa Seniorów i II Memoriał Juliana Bukowieckiego  BydgoszczOsie02-09-2017Wyniki 
54Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice31-08-2017 
55Puchar Firmy SKIBICKI WłocławekOstrowy27-08-2017Wyniki 
56II Puchar Elbląga OWElblągGołąbki26-08-2017Wyniki 
57Puchar Opolszczyzny OWOpoleGrudzice26-08-2017Wyniki 
58Turniej Zarządów Kół Macierzystych ChełmKumowa Dolina26-08-2017 
59Memoriał Janusza Kujawskiego LublinPuławy26-08-2017 
60XVIII Mistrzostwa Polski Lekarzy BydgoszczOsie26-08-2017Wyniki 
61Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice23-08-2017 
62II Puchar MKS ASTRA  w Angielskim Double  Sportingu BydgoszczSkoraczewo20-08-2017 
63O Kryształowy Puchar Firmy Good SnackTarnówSieradza-Fiuk20-08-2017 
64Puchar Grodu nad Prosną KaliszWolica19-08-2017Wyniki 
65Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego III Runda KatowiceJaworzno19-08-2017 
66VI Strzeleckie Mistrzostwa Internautów Łowiectwa BydgoszczOsie19-08-2017Wyniki 
67XXIII Mistrzostwa Świata Kół Łowieckich Kociewia w strzelaniu do rzutkówGdańskBietowo19-08-2017 
68Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice17-08-2017 
69Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice16-08-2017 
70XXVI Puchar Prezydenta Miasta OlsztynaOlsztynGutkowo12-08-2017Wyniki 
71Puchar Lata Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków KatowiceSiemianowice12-08-2017 
72Memoriał -ku pamięci......... KaliszWolica12-08-2017 
73IX Puchar Dian ChełmKumowa Dolina12-08-2017 
74Puchar firmy "Bomadek" Sp. z o.o. PoznańWolsztyn12-08-2017 
75XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - Edycja IV BydgoszczOsie12-08-2017 
76Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice10-08-2017 
77II Nowosądecki Puchar Lata OWNowy SączKrynica06-08-2017Wyniki 
78Puchar Wojciecha Buzińskiego i Zygmunta Woźnego PoznańKrzywiń06-08-2017 
79XVII Mistrzostwa Powiatu Świeckiego BydgoszczOsie06-08-2017Wyniki 
80XVIII Memoriał Adama Kraińsłriego OW ODWOŁANEGdańskJaśkowa Dolina05-08-2017 
81Zawody Okręgowe Bielsko BiałaGoleszów05-08-2017 
82Złoty Rzutek PoznańDąbrówka Leśna05-08-2017 
83Memoriał Stanisława Mogiłki PoznańPodstolice05-08-2017 
84Puchar Komisji Strzeleckiej SzczecinPucice05-08-2017 
85Puchar Krieghoffa / ORYX Compak Sporting 100 rzutków. OpoleGrudzice30-07-2017 
86XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - Edycja III BydgoszczOsie30-07-2017 
87XXXV Turniej Strzelectwa MyśliwskiegoSuwałkiDoliwy30-07-2017Wyniki 
88ParcourOpoleGrudzice29-07-2017Wyniki 
89XXIII Puchar Jezior MazurskichSuwałkiGiżycko29-07-2017Wyniki 
90Puchar Czterech Strzelnic III EliminacjaNowy SączKrynica29-07-2017 
91Puchar Firmy BISTANAWłocławekRojewo29-07-2017 
92Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice27-07-2017 
93Puchar Krzysztofa i BeatyBielsko BiałaGoleszów23-07-2017 
94Puchar Burmistrza i Wiceburmistrza Krzywinia PoznańKrzywiń23-07-2017 
95XVI Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej OWKatowiceSiemianowice22-07-2017Wyniki 
96XXIV Zawody Rodzinne BydgoszczOsie22-07-2017Wyniki 
97Memoriał Ryszarda Pięty i Bronka LisaGdańskBietowo22-07-2017 
98Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice20-07-2017 
99L (50) Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej (dwa dni)CzęstochowaKochcice15-07-2017Wyniki 
100VI Puchar MKS ASTRA w Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo15-07-2017 
101IX Mistrzostwa Polski Sporting w dwa dni 200 rzutków BydgoszczBydgoszcz15-07-2017 
102Parkur Chełmski ChełmKumowa Dolina15-07-2017 
103II Puchar Skibickiego Turniej Par BydgoszczOsie15-07-2017Wyniki 
104VI Suwalski Turniej w strzelaniach myśliwskichSuwałkiEłk15-07-2017 
105I Puchar Sudeckiej Krainy ŁowieckiejWałbrzychBiernacice09-07-2017Wyniki 
106Memoriał im. Eugeniusza Wawry Bielsko BiałaBrzeszcze09-07-2017 
107Puchar Lata PoznańKrzywiń09-07-2017 
108VI Puchar PodlasiaBiałystokKarakule08-07-2017Wyniki 
109VI Sportowe Zawody Rodzinne w Strzelaniach Parkurowych OlsztynGutkowo08-07-2017Wyniki 
110II Puchar Beretty & SakoWarszawaSuchodół08-07-2017Wyniki 
111Puchar Przewodniczącego Komisji Strzeleckiej Bielsko BiałaGoleszów08-07-2017 
112Puchar Burmistrza Nekli PoznańPodstolice08-07-2017 
113XVI Puchar Wójta Gminy Osie BydgoszczOsie08-07-2017Wyniki 
114Puchar Prezesa ORŁ SzczecinPucice08-07-2017 
115Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice06-07-2017 
116Puchar Przewodniczącego Wojewódzkiego Sejmiku Łowieckiego PoznańPiła04-07-2017 
117Zawody Rejonowe (dla członków kół łowieckich Grupy II*) Bielsko BiałaBrzeszcze02-07-2017 
118Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańAntoninek02-07-2017 
119II Memoriał E. WoźnegoPoznańWolsztyn01-07-2017Wyniki 
120Memoriał Mariana Brzeziaka KatowiceRybnik01-07-2017 
121Zawody Rejonowe Bielsko BiałaGoleszów01-07-2017 
122Puchar Członka NRŁ Janusza Garbarza ODWOŁANE !!!TarnówSieradza-Fiuk01-07-2017 
123Mistrzostwa Okręgu WłocławskiegoWłocławekOstrowy01-07-2017 
124Turniej Mazurski "Laur św. Brunona"SuwałkiGiżycko01-07-2017Wyniki 
125Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice29-06-2017 
126Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice28-06-2017 
127I Puchar Wrocławia Universal Trench w jeden dzień 100 rzutków WrocławWrocław25-06-2017 
128Mistrzostwa Okręgu TarnowskiegoTarnówSieradza-Fiuk25-06-2017 
129I Puchar Prezesa ORŁ w ŁomżyŁomżaCzerwony Bór24-06-2017Wyniki 
130Parcour PoznańAntoninek24-06-2017Wyniki 
131XL Mistrzostwa Okręgu Kaliskiego KaliszWolica24-06-2017 
132Pierwszy Krok w Strzelectwie i Puchar Dian Bielsko BiałaBrzeszcze24-06-2017 
133Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańKrzywiń24-06-2017 
134XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - Edycja II BydgoszczOsie24-06-2017 
135IV Puchar Delta OpticalWłocławekOstrowy24-06-2017 
136Puchar DELTY OPTIKALWłocławekOstrowy24-06-2017Wyniki 
137Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice22-06-2017 
138Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice21-06-2017 
139XXI Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki18-06-2017Wyniki 
140Zawody O Puchar Prezydenta Miasta Rybnik KatowiceRybnik18-06-2017 
141Mistrzostwa Okręgu Opolskiego OpoleGrudzice18-06-2017 
142O Puchar Wójta Gminy Chybie Bielsko BiałaChybie18-06-2017 
143Puchar Burmistrza Międzychodu PoznańMiędzychód18-06-2017 
144IV Puchar Kujaw OWWłocławekOstrowy17-06-2017Wyniki 
145I Puchar Marszałka Województwa  Kujawsko -Pomorskiego w Compak Sportingu ODWOŁANE !!!! BydgoszczSkoraczewo17-06-2017Wyniki 
146Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego II Runda KatowiceOrzesze17-06-2017 
147XVII Mistrzostwa Okręgu Chełmskiego ChełmKumowa Dolina17-06-2017 
148Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańKonin17-06-2017 
149Puchar Klubu Strzeleckiego Trap PoznańPodstolice17-06-2017 
150Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego SzczecinPucice17-06-2017 
151Mistrzostwa Okręgu SuwalskiegoSuwałkiEłk17-06-2017 
152Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice14-06-2017 
153Złoty  Eskulap LublinPuławy11-06-2017 
154Parkurowy Puchar Pyrlandii PoznańAntoninek11-06-2017 
155Puchar Czterech Strzelnic II EliminacjaRzeszówBór11-06-2017Wyniki 
156 IV Mistrzostwa PZŁ Dian OW ( dwa dni)KatowiceSiemianowice10-06-2017Wyniki 
157IV Puchar Gryfa Szczecińskiego OWSzczecinPucice10-06-2017Wyniki 
158XIX Ogólnopolskie Zawody Seniorów BydgoszczŁącko10-06-2017Wyniki 
159I Puchar NormyTarnówSieradza-Fiuk10-06-2017Wyniki 
160Zawody 50 + KaliszWolica10-06-2017 
161Mistrzostwa Chemików LublinPuławy10-06-2017 
162Zawody Okręgowe Okregu Zielona Góra PoznańWolsztyn10-06-2017 
163Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice08-06-2017 
164Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice07-06-2017 
165II Puchar MKS ASTRA w COMBINED GAME SHOOTING  ( F.I.T.A.S.C) BydgoszczSkoraczewo04-06-2017 
166Zawody Okręgowe O Puchar Prezesa ORŁ, Łowczego Okręgowego i Przewodniczącego Komisji Strzeleckiej KatowiceSiemianowice04-06-2017 
167Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego LublinPuławy04-06-2017 
168XII Bałtycki Puchar Anschuetz & LapuaKoszalinManowo03-06-2017Wyniki 
169XX Tarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzegBorów03-06-2017Wyniki 
170Zawody O Puchar Łowczego Rejonu IV Pszczyńskiego KatowiceOrzesze03-06-2017 
171Okręgowe Mistrzostwa PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich OlsztynGutkowo03-06-2017 
172Mistrzostwa Okręgu Zamojskiego ChełmKumowa Dolina03-06-2017 
173Mistrzostwa Okręgu Ciechanowskiego CiechanówChotum03-06-2017 
174Eliminacje zawody okręgowe PoznańDąbrówka Leśna03-06-2017 
175Eliminacje zawody okręgowe PoznańMiędzychód03-06-2017 
176Eliminacje zawody okręgowe PoznańPodstolice03-06-2017 
177Eliminacje zawody okręgowe PoznańAntoninek03-06-2017 
178Eliminacje zawody okręgowe PoznańWolsztyn03-06-2017 
179Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice31-05-2017 
180Mistrzostwa Zarządów Kół i Komisji Rewizyjnych BydgoszczŁącko28-05-2017 
181Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego I Runda KatowiceBrzeszcze28-05-2017 
182Turniej 5 Strzelnic Bielsko BiałaBrzeszcze28-05-2017 
183Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańPiła28-05-2017 
184XVI Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella - Edycja I BydgoszczOsie28-05-2017 
185ParcourKatowiceSiemianowice27-05-2017Wyniki 
186Puchar Łowczego Okręgowego PZŁ Leszno PoznańKrzywiń27-05-2017 
187Majowe Strzelanie SzczecinPucice27-05-2017 
188Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice25-05-2017 
189Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice24-05-2017 
190Puchar Węglowy Bielsko BiałaBrzeszcze 21-05-2017 
191Puchar Prezesa Puławskiego Klubu Kół Łowieckich LublinPuławy21-05-2017 
192Puchar Starosty Międzychodzkiego PoznańMiędzychód21-05-2017 
193XVIII Kuj-Pom. Grand Prix Puchar Hanny Bukowieckiej BydgoszczOsie21-05-2017Wyniki 
194XIX Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich OWPoznańAntoninek20-05-2017Wyniki 
195Puchar Starosty Rybnickiego KatowiceRybnik20-05-2017 
196Piknik Komisji Problemowych KaliszWolica20-05-2017 
197Zawody o Puchar Leśnego RynkuSuwałkiDoliwy20-05-2017Wyniki 
198Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice18-05-2017 
199Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice17-05-2017 
200O Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice Bielsko BiałaChybie14-05-2017 
201II Puchar Prezesa Gopardo OWLesznoKrzywiń13-05-2017Wyniki 
202Zawody Polsko-Czeskie o Puchar Goleszowskiego  "Hubertusa" Bielsko BiałaGoleszów13-05-2017 
203Puchar Prezesa ORŁ i Łowczego Okręgowego LublinPuławy13-05-2017 
204Szczecińska Wiosna SzczecinPucice13-05-2017 
205MISTRZOSTWA EUROPY FITASC Compak® Sporting w cztery dni 200 rzutków BydgoszczBydgoszcz11-05-2017 
206Czwartki strzeleckie CzęstochowaKochcice11-05-2017 
207Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice10-05-2017 
208Puchar ORŁ im. Waldemara Wiśniewskiego OpoleGrudzice07-05-2017 
209Otwarte zawody o Puchar Starosty Kościańskiego PoznańKrzywiń07-05-2017 
210V Puchar Antonio Zoli & Swarovski OptikPiotrków TrybunalskiPiotrków Trybunalski06-05-2017Wyniki 
211Puchar Klubu Safari KatowiceJaworzno06-05-2017 
212Piknik Prezesów i Łowczych Kół KaliszWolica06-05-2017 
213Puchar Burmistrza Wrześni PoznańPodstolice06-05-2017 
214Zawody o „Puchar Mazur”SuwałkiEłk06-05-2017 
215Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ  BydgoszczŁącko03-05-2017 
216Puchar Święta 3-go Maja KaliszWolica03-05-2017 
217V Puchar' Prezydenta Miasta Piły OWPiłaPiła01-05-2017Wyniki 
218Zawody O Puchar Firmy Las Huberta KatowiceRybnik01-05-2017 
219O Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Jastrząb" w Pruchnej Bielsko BiałaChybie01-05-2017 
220II Puchar PodbeskidziaBielsko BiałaGoleszów30-04-2017Wyniki 
221XIII Liga Gentelmenów BydgoszczOsie30-04-2017Wyniki 
222XVIII Puchar FAM Pionki OWRadomPiastów29-04-2017Wyniki 
223II Puchar Klubu Sportowego "Universal" Universal Trench w jeden dzień 100 rzutków WrocławWrocław29-04-2017 
224Puchar Prezesa ORŁ w Kaliszu  KaliszWolica29-04-2017 
225Puchar Burmistrza Wolsztyna PoznańWolsztyn29-04-2017 
226Czwartki strzeleckie - OTWARCIE !!! CzęstochowaKochcice27-04-2017 
227Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice26-04-2017 
228Mistrzostwa Okręgu Katowickiego w konkurencjach śrutowych KatowiceSiemianowice23-04-2017 
229Puchar Ziemi Chełmskiej im. Zbigniewa Guziejko ChełmKumowa Dolina23-04-2017 
230I Puchar Czeskiej ZbrojowkiPiłaChodzież22-04-2017Wyniki 
231Puchar Łowczego Okręgowego w Bydgoszczy BydgoszczŁącko22-04-2017 
232Zawody Strzeleckie o "Puchar Henryka Szymkiewicza" OlsztynGutkowo22-04-2017 
233Puchar Nadleśnictwa Andrychów Bielsko BiałaBrzeszcze22-04-2017 
234Puchar Wiosny LublinPuławy22-04-2017 
235Puchar Czeskiej Zbrojowki PoznańChodzież22-04-2017 
236Puchar Czterech Strzelnic I EliminacjaTarnobrzegBorów22-04-2017 
237Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice19-04-2017 
238Puchar Telewizji "Master" Głogów PoznańWolsztyn17-04-2017 
239Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice12-04-2017 
240CLEVER Cup Compak Sporting 100 rzutków CzęstochowaKochcice09-04-2017 
241V Puchar Browninga i WinchesteraKatowiceSiemianowice08-04-2017Wyniki 
242Memoriał im. Janiny i Bronisława Matuszewskich PoznańPodstolice08-04-2017 
243Memoriał Adolfa Husara Bielsko BiałaGoleszów02-04-2017 
244Puchar Wiosny PoznańKrzywiń02-04-2017 
245Puchar Wiosny Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków BydgoszczBydgoszcz01-04-2017 
246Zawody Strzeleckie - Sklepu myśliwskiego "DZIK" Tarnobrzeg TarnobrzegBorów01-04-2017 
247Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice29-03-2017 
248VI Puchar MKS ASTRA w Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo25-03-2017Wyniki 
249Puchar Twojej Broni WarszawaSuchodół25-03-2017 
250Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice22-03-2017 
251Puchar Otwarcia Śród Strzeleckich "Wiosna" OpoleGrudzice19-03-2017 
252Puchar Zimy PoznańKrzywiń19-03-2017 
253Parcour zimowy ( trzyetapowy turniej strzelecki ) CzęstochowaKochcice18-03-2017Wyniki 
254Środy Strzeleckie w Opolu - Grudzice OpoleGrudzice15-03-2017 
255Puchar Dnia Kobiet PoznańWolsztyn04-03-2017 
256Puchar Zimy Compak® Sporting w dwa dni 200 rzutków KatowiceSiemianowice25-02-2017 
257XII Zimowy Turniej im. Tadeusza KryńskiegoSuwałkiGiżycko25-02-2017Wyniki 
258Parcour zimowy ( trzyetapowy turniej strzelecki ) CzęstochowaKochcice18-02-2017Wyniki 
259I Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar Sklepu Myśliwskiego TAMED. PL" OlsztynGutkowo18-02-2017Wyniki 
260Goleszowskie Lutokoty Bielsko BiałaGoleszów12-02-2017 
261Parcour zimowy ( trzyetapowy turniej strzelecki ) CzęstochowaKochcice28-01-2017Wyniki 
262V Puchar Trzech Króli - parkur BydgoszczOsie06-01-2017Wyniki 
263II Mistrzostwa Polski Universal Trench w dwa dni 200 rzutków WrocławWrocław01-01-1970 


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.