strona główna forum dyskusyjne













Wszystkie zawody w roku 2018

Wyświetl: rok

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁStrzelnica TerminWyniki
1XX Puchar MTP OWPoznańAntoninek26-05-2018Wyniki 
2Puchar 95 lecia PZŁ OW (dwa dni)PoznańAntoninek02-06-2018Wyniki 
3Zawody strzeleckie kl CPoznańAntoninek01-09-2018 
4Parkurowy Puchar PyrlandiiPoznańAntoninek15-09-2018 
5II Puchar Sudeckiej Krainy ŁowieckiejWałbrzychBiernacice08-07-2018Wyniki 
6Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego GdańskBietowo16-06-2018 
7Memoriał Ryszarda Pięty i Bronka LisaGdańskBietowo21-07-2018 
8XXIV Mistrzostwa Świata KÓŁ Łowieckich Kociewia w strzelaniu do rzutków GdańskBietowo01-09-2018 
9XIX Zawody strzeleckie o Tabakierę Starosty Powiatu StarogardzkiegoGdańskBietowo13-10-2018 
10XXI Tarnobrzeski Puchar Wiosny OWTarnobrzegBorów19-05-2018Wyniki 
11I Tarnobrzeski Puchar LataTarnobrzegBorów04-08-2018 
12ParcourBielsko BiałaBrzeszcze23-06-2018Wyniki 
13Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego I RundaKatowiceBrzeszcze22-04-2018 
14Turniej 4 Strzelnic Bielsko BiałaBrzeszcze22-04-2018 
15Memoriał im. Eugeniusza Wawry Bielsko BiałaBrzeszcze29-04-2018 
16Zawody Centralne Parcour Bielsko BiałaBrzeszcze23-06-2018 
17Puchar Przewodniczącego Komisji Strzeleckiej Bielsko BiałaBrzeszcze30-06-2018 
18Zawody Rejonowe Grupy I Bielsko BiałaBrzeszcze28-07-2018 
19Mistrzostwa Okręgu Bielskiego Bielsko BiałaBrzeszcze04-08-2018 
20Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Ryś" Brzeszcze Bielsko BiałaBrzeszcze07-10-2018 
21Puchar Węglowy Bielsko BiałaBrzeszcze 14-07-2018 
22Puchar Wiosny 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)BydgoszczBydgoszcz12-05-2018 
23FITASC GP CS - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)BydgoszczBydgoszcz08-09-2018 
24Puchar Jesieni 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)BydgoszczBydgoszcz06-10-2018 
25X Zawody im. Pawła Buniowskiego BydgoszczBydgoszcz20-10-2018 
26II Puchar Czeskiej ZbrojówkiPiła Chodzież21-04-2018Wyniki 
27IV Puchar Północnego MazowszaCiechanówChotum29-09-2018Wyniki 
28O Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Jastrząb" w Pruchnej Bielsko BiałaChybie03-05-2018 
29O Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice Bielsko BiałaChybie13-05-2018 
30O Puchar Wójta Gminy Chybie Bielsko BiałaChybie10-06-2018 
31V Rodzinny Piknik Strzelecki Bielsko BiałaChybie01-09-2018 
32X Puchar Prezesa ORŁ w ŁomżyŁomżaCzerwony Bór23-06-2018Wyniki 
33Eliminacje zawody okręgowePoznańDąbrówka Leśna16-06-2018 
34Złoty RzutekPoznańDąbrówka Leśna04-08-2018 
35Mistrzostwa Myśliwych Powiatu Szamotulskiego i ObornickiegoPoznańDąbrówka Leśna08-09-2018 
36II Puchar Normy OWTarnówFiuk/Sieradza09-06-2018Wyniki 
37XLIII Mistrzostwa Okręgu GorzowskiegoGorzów WielkopolskiFort Żabice27-05-2018 
38Puchar Komisji StrzeleckiejGorzów WielkopolskiFort Żabice01-07-2018 
39Puchar Prezesa Okręgowej Rady ŁowieckiejGorzów WielkopolskiFort Żabice05-08-2018 
40XXIV Puchar Jezior Mazurskich OWSuwałkiGiżycko28-07-2018Wyniki 
41Kętrzyńskie ZlotyOlsztynGiżycko06-10-2018 
42XXII Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki17-06-2018Wyniki 
43LI Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej (dwa dni)ToruńGlinki14-07-2018Wyniki 
44Rodzinny Piknik StrzeleckiToruńGlinki01-05-2018 
45Mistrzostwa Okręgu ToruńskiegoToruńGlinki10-06-2018 
46Sąsiedzi na strzelnicyToruńGlinki02-09-2018 
47III Puchar Podbeskidzia OWBielsko BiałaGoleszów12-05-2018Wyniki 
48IX Puchar Beaty i KrzysztofaBielsko BiałaGoleszów22-07-2018 
49Goleszowskie Lutokoty Bielsko BiałaGoleszów11-03-2018 
50Memoriał Adolfa Husara Bielsko BiałaGoleszów08-04-2018 
51Zawody Myśliwskie oraz Puchar Dian i Puchar Seniora Bielsko BiałaGoleszów26-05-2018 
52Zawody Rejonowe Grupy II Bielsko BiałaGoleszów29-07-2018 
53Puchar OpolszczyznyOpoleGrudzice25-08-2018Wyniki 
54Puchar Lata 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)OpoleGrudzice11-08-2018 
55Puchar Otwarcia Śród Strzeleckich „WIOSNA” OpoleGrudzice25-03-2018 
56Puchar ORŁ w Opolu im. Waldemara WIŚNIEWSKIEGO OpoleGrudzice06-05-2018 
57Puchar Centrum Myśliwskiego DEER OpoleGrudzice10-06-2018 
58Mistrzostwa Okręgu Opolskiego OpoleGrudzice01-07-2018 
59Puchar KWP w Opolu OpoleGrudzice08-09-2018 
60Puchar Zamknięcia Śród Strzeleckich „JESIEŃ” OpoleGrudzice07-10-2018 
61Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice21-03-2018 
62Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice28-03-2018 
63Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice04-04-2018 
64Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice11-04-2018 
65Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice18-04-2018 
66Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice25-04-2018 
67Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice09-05-2018 
68Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice16-05-2018 
69Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice23-05-2018 
70Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice30-05-2018 
71Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice06-06-2018 
72Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice13-06-2018 
73Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice20-06-2018 
74Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice27-06-2018 
75Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice11-07-2018 
76Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice25-07-2018 
77Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice08-08-2018 
78Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice26-09-2018 
79XXVII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna OWOlsztynGutkowo11-08-2018Wyniki 
80II Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar TAMED.PL"OlsztynGutkowo24-02-2018 
81Zawody Strzeleckie o "Puchar Henryka Szymkiewicza"OlsztynGutkowo21-04-2018 
82Mistrzostwa Okręgu OlsztyńskiegoOlsztynGutkowo09-06-2018 
83VII Sportowe Zawody Rodzinne w Strzelaniach ParkurowychOlsztynGutkowo30-06-2018 
84II Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar Warmii"OlsztynGutkowo30-09-2018 
85Puchar Klubu SafariKatowiceJaworzno04-08-2018 
86Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-OlkuskiegoKatowiceJaworzno27-10-2018 
87Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego (Finał)KatowiceJaworzno20-10-2018 
88Puchar Prezyden Ta Miasta JaworznoKatowiceJaworzno06-10-2018 
89XVIII Memoriał Adama Kraińskiego OWGdańskJaśkowa Dolina04-08-2018Wyniki 
90VII Puchar Podlasia OWBiałystokKarakule07-07-2018Wyniki 
91ParcourCzęstochowaKochcice19-05-2018Wyniki 
92IV Puchar „Jury Częstochowskiej”CzęstochowaKochcice29-09-2018Wyniki 
93Parcour Zimowy - Liga Parcourowa  CzęstochowaKochcice27-01-2018Wyniki 
94Parcour Zimowy - Liga Parcourowa  CzęstochowaKochcice17-02-2018Wyniki 
95Parcour Zimowy - Liga Parcourowa  CzęstochowaKochcice24-03-2018Wyniki 
96Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice21-04-2018Wyniki 
97Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice24-06-2018Wyniki 
98Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice07-07-2018Wyniki 
99Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice26-08-2018Wyniki 
100Parcour Nocny - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice26-10-2018 
101Parcour FINAŁ - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice10-11-2018 
102Puchar Dnia KobietZielona GóraKrutla10-03-2018 
103Puchar Telewizji "Master" GłogówZielona GóraKrutla02-04-2018 
104Puchar Burmistrza WolsztynaZielona GóraKrutla05-05-2018 
105Zawody Okręgowe Okręgu Zielona GóraZielona GóraKrutla19-05-2018 
106Eliminacje zawody okręgoweZielona GóraKrutla02-06-2018 
107Puchar E. WoźnegoZielona GóraKrutla07-07-2018 
108Parcurowe mistrzostwa 2 okręgówZielona GóraKrutla28-07-2018 
109Puchar firmy "Bomadek" Sp. z o.o.Zielona GóraKrutla11-08-2018 
110Puchar Starosty i Nadleśniczego WolsztynaZielona GóraKrutla29-09-2018 
111III Nowosądecki Puchar LataNowy SączKrynica07-07-2018Wyniki 
112III Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego DziczyznaLesznoKrzywiń12-05-2018Wyniki 
113Puchar Zimy LesznoKrzywiń25-03-2018 
114Puchar Wiosny LesznoKrzywiń08-04-2018 
115Puchar Burmistrza i V-ce Burmistrza Krzywinia LesznoKrzywiń29-04-2018 
116Puchar Starosty Kościańskiego LesznoKrzywiń13-05-2018 
117Zawody Zarządów i KR Kół Łowieckich Okręgu Leszno LesznoKrzywiń02-06-2018 
118Zawody z okazji 95-lecia PZŁ LesznoKrzywiń10-06-2018 
119Mistrzostwa Okręgu Leszczyńskiego LesznoKrzywiń23-06-2018 
120Puchar Lata LesznoKrzywiń22-07-2018 
121Puchar W. Budzińskiego LesznoKrzywiń05-08-2018 
122Okręgowe Zawody StrzeleckieLesznoKrzywiń23-06-2018 
123XXIV Turniej ChmielakowyChełmKumowa Dolina08-09-2018Wyniki 
124Puchar Ziemi Chełmskiej im. Zbigniewa GuziejkoChełmKumowa Dolina22-04-2018 
125XVIII Mistrzostwa Okręgu PZŁ w ChełmieChełmKumowa Dolina09-06-2018 
126Parkur ChełmskiChełmKumowa Dolina14-07-2018 
127X Puchar DianChełmKumowa Dolina11-08-2018 
128Turniej Zarządów Kół MacierzystychChełmKumowa Dolina25-08-2018 
129Zawody sędziów i Puchar JuniorówChełmKumowa Dolina29-09-2018 
130XVII Puchar ŁuczniczkiBydgoszczŁącko22-09-2018Wyniki 
131Puchar Łowczego OkręgowegoBydgoszczŁącko21-04-2018 
132Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ BydgoszczŁącko06-05-2018 
133Mistrzostwa Zarządów Kół i Komisji RewizyjnychBydgoszczŁącko27-05-2018 
134Zawody Rejonu Hodowlanego BydgoszczBydgoszczŁącko16-06-2018 
135Puchar sklepu 4Hunting.plBydgoszczŁącko15-07-2018 
136Zawody Województwa Kujawsko-PomorskiegoBydgoszczŁącko26-08-2018 
137Puchar Prezesa ORŁ BydgoszczBydgoszczŁącko23-09-2018 
138Zawody członków niestowarzyszonychBydgoszczŁącko27-10-2018 
139XIII Bałtycki Puchar Anschuetz &LapuaKoszalinManowo07-07-2018Wyniki 
140XVIII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OW (dwa dni)KoszalinManowo01-09-2018Wyniki 
141Puchar Starosty MiędzychodzkiegoPoznańMiędzychód20-05-2018 
142Eliminacje zawody okręgowePoznańMiędzychód02-06-2018 
143Puchar Burmistrza MiędzychoduPoznańMiędzychód17-06-2018 
144Puchar Podgrzybka Puszczy NoteckiejPoznańMiędzychód09-09-2018 
145Zawody O Puchar Łowczego Rejonu PszczyńskiegoKatowiceOrzesze Zgoń26-05-2018 
146Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego II RundaKatowiceOrzesze Zgoń30-06-2018 
147Zawody O Puchar Starosty Powiatu MikolowskiegoKatowiceOrzesze Zgoń15-09-2018 
148XIV Liga GentelmenówBydgoszczOsie19-05-2018Wyniki 
149XIX Kujawsko-Pomorskie Grand Prix Puchar Korporacji GzellaBydgoszczOsie03-06-2018Wyniki 
150XVIII Mistrzostwa Powiatu ŚwieckiegoBydgoszczOsie01-07-2018Wyniki 
151XVII Puchar Wójta Gminy OsieBydgoszczOsie21-07-2018Wyniki 
152III Puchar Skibickiego Turniej ParBydgoszczOsie29-07-2018Wyniki 
153XXV Zawody RodzinneBydgoszczOsie05-08-2018Wyniki 
154VII Strzeleckie Mistrzostwa Internautów ŁowiectwaBydgoszczOsie12-08-2018Wyniki 
155III Parkurowy Puchar Złotego KarasiaBydgoszczOsie15-08-2018Wyniki 
156XIX Mistrzostwa Polski LekarzyBydgoszczOsie01-09-2018Wyniki 
157XIX Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Seniorów i III Memoriał Juliana BukowieckiegoBydgoszczOsie15-09-2018Wyniki 
158 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” I edycjaBydgoszczOsie27-05-2018 
159 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” II edycjaBydgoszczOsie16-06-2018 
160 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” III edycjaBydgoszczOsie14-07-2018 
161 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” IV edycjaBydgoszczOsie18-08-2018 
162 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” V edycjaBydgoszczOsie22-09-2018 
163 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” FINAŁBydgoszczOsie13-10-2018 
164Puchar Krieghoffa i RWHunt BydgoszczOsie19-08-2018Wyniki 
165IV Puchar KujawWłocławekOstrowy16-06-2018Wyniki 
166I Puchar „Delta Optical”WłocławekOstrowy30-06-2018Wyniki 
167XXXIV KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OW (dwa dni)WłocławekOstrowy15-09-2018Wyniki 
168Otwarcie seznu strzeleckiegoWłocławekOstrowy11-03-2018 
169Mistrzostwa Okręgu WłocławskiegoWłocławekOstrowy26-05-2018 
170VI Puchar Firmy SKIBICKI WłocławekOstrowy09-06-2018Wyniki 
171Kujawski Puchar Dian oraz Parkur !!! ODWOŁANE !!!WłocławekOstrowy30-09-2018 
172Zawody O Puchar Firmy Las HubertaKatowiceParuszowiec01-05-2018 
173Puchar Starosty RybnickiegoKatowiceParuszowiec20-05-2018 
174Zawody O Puchar Łowczego Rejonu RybnickiegoKatowiceParuszowiec03-06-2018 
175Zawody O Puchar Prezydenta Miasta RybnikKatowiceParuszowiec17-06-2018 
176Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa RybnikKatowiceParuszowiec08-09-2018 
177Zawody „Andrzejkowe”KatowiceParuszowiec11-11-2018 
178I Memoriał G.Wardyńskiego OWRadomPiastów28-04-2018Wyniki 
179VI Puchar Prezydenta Miasta PiłyPiłaPiła01-05-2018Wyniki 
180Okręgowe Zawody StrzeleckiePiłaPiła16-06-2018 
181VI Puchar Antonio Zoli &Swarovski Optik OWPiotrków TrybunalskiPiotrków Trybunalski05-05-2018Wyniki 
182Memoriał im. Janiny i Bronisława MatuszewskichPoznańPodstolice14-04-2018 
183Puchar Burmistrza WrześniPoznańPodstolice02-06-2018 
184Eliminacje zawody okręgowePoznańPodstolice10-06-2018 
185Puchar Klubu Strzeleckiego TrapPoznańPodstolice23-06-2018 
186Puchar Burmistrza NekliPoznańPodstolice07-07-2018 
187Memoriał Stanisława MogiłkiPoznańPodstolice05-08-2018 
188Strzelanie NocnePoznańPodstolice06-10-2018 
189Okręgowe Zawody StrzeleckieKoninPotażniki30-06-2018 
190Eliminacje zawody okręgowePoznańPoznań16-06-2018 
191Okręgowe Zawody StrzeleckiePoznańPoznań30-06-2018 
192V Puchar Gryfa SzczecińskiegoSzczecinPucice09-06-2018Wyniki 
193Szczecińska WiosnaSzczecinPucice28-04-2018 
194Majowe StrzelanieSzczecinPucice19-05-2018 
195Mistrzostwa Okręgu SzczecińskiegoSzczecinPucice30-06-2018 
196Puchar Prezesa ORŁ SzczecinPucice08-07-2018 
197Puchar Komisji StrzeleckiejSzczecinPucice25-08-2018 
198Ku PamięciSzczecinPucice06-10-2018 
199VIII Puchar Jesieni OWLublinPuławy22-09-2018Wyniki 
200Puchar WiosnyLublinPuławy15-04-2018 
201Mistrzostwa Polski Służby WięziennejLublinPuławy05-05-2018 
202Mistrzostwa WojewództwaLublinPuławy13-05-2018 
203Mistrzostwa Okręgu LubelskiegoLublinPuławy03-06-2018 
204Puchar Prezesa Puławskiego Klubu Kół ŁowieckichLublinPuławy10-06-2018 
205Mistrzostwa ChemikówLublinPuławy16-06-2018 
206Złoty  EskulapLublinPuławy24-06-2018 
207Puchar Prezesa ORŁ i Łowczego OkręgowegoLublinPuławy26-08-2018 
208Zawody RodzinneLublinPuławy02-09-2018 
209Elektro SparkLublinPuławy09-09-2018 
210Memoriał Janusza KujawskiegoLublinPuławy30-09-2018 
211III Memoriał im. Mariana Brzeziaka (sam śrut 100 rzutków)KatowiceRybnik09-06-2018 
212VI Puchar Browninga i Winchestera OWKatowiceSiemianowice14-04-2018Wyniki 
213XVII Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowiceSiemianowice21-07-2018Wyniki 
214Puchar Zimy 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)KatowiceSiemianowice03-03-2018 
215X POLISH OPEN Sporting - Sportingu (200 rzutków - dwa dni)KatowiceSiemianowice16-06-2018 
216III Mistrzostwa Okręgu Pzł Katowice KatowiceSiemianowice08-04-2018 
217Zawody OkręgoweKatowiceSiemianowice27-05-2018 
218Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego III RundaKatowiceSiemianowice29-07-2018 
219Zawody Wielobojowe 95 lat PZŁKatowiceSiemianowice12-08-2018 
220Zawody O Puchar Św. HubertaKatowiceSiemianowice30-09-2018 
221VI Edycja „O Kryształowy Puchar firmy GOOD SNACK”TarnówSieradza-Fiuk18-08-2018 
222VIII Puchar MKS ASTRA w Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo14-04-2018 
223VI Puchar MKS ASTRA w Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo07-07-2018 
224XVI Puchar Dymarek Świętokrzyskich OWKielceStarachowice06-10-2018 
225Mistrzostwa Okręgu Ostrołęckiego PZŁOstrołękaStepna Michałki12-05-2018 
226Puchar Prezesa Firmy SANPRODOstrołękaStepna Michałki01-01-1970 
227Puchar Prezesa Firmy PYRYS-BUDOstrołękaStepna Michałki25-08-2018 
228Puchar PHU Z.NizińskiOstrołękaStepna Michałki01-09-2018 
229XIX Puchar FAM PionkiOstrołękaStępna Michałki19-05-2018Wyniki 
230V Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich OW (dwa dni)WarszawaTarczyn23-06-2018Wyniki 
231Parcour ODWOŁANYWarszawaTarczyn28-07-2018 
232I Warszawski Puchar Benelli OWWarszawaTarczyn25-08-2018Wyniki 
233III Puchar Beretta & SakoWarszawaTarczyn16-06-2018 
234Zawody o Puchar Przylaszczki WarszawaTarczyn07-04-2018 
235Puchar Wójta UnisławToruńUnisław08-07-2018 
236Złoty BażantToruńUnisław23-09-2018 
237XX Ogólnopolskie Zawody SeniorówKaliszWolica09-06-2018Wyniki 
238Puchar Grodu nad ProsnąKaliszWolica18-08-2018Wyniki 
239Puchar Prezesa ORŁ w KaliszuKaliszWolica28-04-2018 
240Puchar 3-maj aKaliszWolica03-05-2018 
241Piknik Prezesów i Łowczych Kół oraz Komisji ProblemowychKaliszWolica19-05-2018 
242Ogólnopolskie Zawody SeniorówKaliszWolica09-06-2018 
243Okręgowe Zawody StrzeleckieKaliszWolica30-06-2018 
244Memoriał "kupamięci...."KaliszWolica12-08-2018 
245Zawody strzeleckie kl CKaliszWolica01-09-2018 
246XXXIV Puchar Winobrania OWZielona GóraWolsztyn08-09-2018Wyniki 
247Puchar T. ŁąckiegoToruńWąbrzeźno26-08-2018 


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.