strona główna forum dyskusyjne













Wszystkie zawody w roku 2018

Wyświetl: rok

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁStrzelnica TerminWyniki
1XX Puchar MTP OWPoznańAntoninek26-05-2018 
2Puchar 95 lecia PZŁ OW (dwa dni)PoznańAntoninek02-06-2018 
3Zawody strzeleckie kl CPoznańAntoninek01-09-2018 
4Parkurowy Puchar PyrlandiiPoznańAntoninek15-09-2018 
5II Puchar Sudeckiej Krainy ŁowieckiejWałbrzychBiernacice08-07-2018 
6XXI Tarnobrzeski Puchar Wiosny OWTarnobrzegBorów19-05-2018 
7ParcourBielsko BiałaBrzeszcze23-06-2018 
8Puchar Wiosny 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)BydgoszczBydgoszcz12-05-2018 
9FITASC GP CS - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)BydgoszczBydgoszcz08-09-2018 
10Puchar Jesieni 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)BydgoszczBydgoszcz06-10-2018 
11II Puchar Czeskiej ZbrojówkiPiła Chodzież21-04-2018 
12IV Puchar Północnego MazowszaCiechanówChotum29-09-2018 
13X Puchar Prezesa ORŁ w ŁomżyŁomżaCzerwony Bór23-06-2018 
14Eliminacje zawody okręgowePoznańDąbrówka Leśna16-06-2018 
15Złoty RzutekPoznańDąbrówka Leśna04-08-2018 
16Mistrzostwa Myśliwych Powiatu Szamotulskiego i ObornickiegoPoznańDąbrówka Leśna08-09-2018 
17II Puchar Normy OWTarnówFiuk/Sieradza09-06-2018 
18XXIV Puchar Jezior Mazurskich OWSuwałkiGiżycko28-07-2018 
19XXII Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki17-06-2018 
20LI Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej (dwa dni)ToruńGlinki14-07-2018 
21III Puchar Podbeskidzia OWBielsko BiałaGoleszów12-05-2018 
22IX Puchar Beaty i KrzysztofaBielsko BiałaGoleszów22-07-2018 
23Puchar OpolszczyznyOpoleGrudzice25-08-2018 
24Puchar Lata 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)OpoleGrudzice11-08-2018 
25XXVII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna OWOlsztynGutkowo11-08-2018 
26II Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar TAMED.PL"OlsztynGutkowo24-02-2018 
27Zawody Strzeleckie o "Puchar Henryka Szymkiewicza"OlsztynGutkowo21-04-2018 
28Mistrzostwa Okręgu OlsztyńskiegoOlsztynGutkowo09-06-2018 
29VII Sportowe Zawody Rodzinne w Strzelaniach ParkurowychOlsztynGutkowo30-06-2018 
30II Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar Warmii"OlsztynGutkowo22-09-2018 
31Kętrzyńskie ZlotyOlsztynGutkowo06-10-2018 
32XVIII Memoriał Adama Kraińskiego OWGdańskJaśkowa Dolina04-08-2018 
33VII Puchar Podlasia OWBiałystokKarakule07-07-2018 
34ParcourCzęstochowaKochcice19-05-2018 
35IV Puchar „Jury Częstochowskiej”CzęstochowaKochcice29-09-2018 
36Parcour Zimowy - Liga Parcourowa  CzęstochowaKochcice27-01-2018 
37Parcour Zimowy - Liga Parcourowa  CzęstochowaKochcice17-02-2018 
38Parcour Zimowy - Liga Parcourowa  CzęstochowaKochcice24-03-2018 
39Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice21-04-2018 
40Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice24-06-2018 
41Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice07-07-2018 
42Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice26-08-2018 
43Parcour Nocny - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice26-10-2018 
44Parcour FINAŁ - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice10-11-2018 
45Puchar Dnia KobietZielona GóraKrutla10-03-2018 
46Puchar Telewizji "Master" GłogówZielona GóraKrutla02-04-2018 
47Puchar Burmistrza WolsztynaZielona GóraKrutla05-05-2018 
48Zawody Okręgowe Okręgu Zielona GóraZielona GóraKrutla19-05-2018 
49Eliminacje zawody okręgoweZielona GóraKrutla02-06-2018 
50Puchar E. WoźnegoZielona GóraKrutla07-07-2018 
51Parcurowe mistrzostwa 2 okręgówZielona GóraKrutla28-07-2018 
52Puchar firmy "Bomadek" Sp. z o.o.Zielona GóraKrutla11-08-2018 
53Puchar Starosty i Nadleśniczego WolsztynaZielona GóraKrutla29-09-2018 
54III Nowosądecki Puchar LataNowy SączKrynica07-07-2018 
55Puchar Zimy LesznoKrzywiń25-03-2018 
56Puchar Wiosny LesznoKrzywiń08-04-2018 
57Puchar Burmistrza i V-ce Burmistrza Krzywinia LesznoKrzywiń29-04-2018 
58Puchar Starosty Kościańskiego LesznoKrzywiń13-05-2018 
59Zawody Zarządów i KR Kół Łowieckich Okręgu Leszno LesznoKrzywiń02-06-2018 
60Zawody z okazji 95-lecia PZŁ LesznoKrzywiń10-06-2018 
61Mistrzostwa Okręgu Leszczyńskiego LesznoKrzywiń23-06-2018 
62Puchar Lata LesznoKrzywiń22-07-2018 
63Puchar W. Budzińskiego LesznoKrzywiń05-08-2018 
64Okręgowe Zawody StrzeleckieLesznoKrzywiń23-06-2018 
65XXIII Turniej ChmielakowyChełmKumowa Dolina09-09-2018 
66XVII Puchar ŁuczniczkiBydgoszczŁącko22-09-2018 
67III Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego DziczyznaKoszalinManowo12-05-2018 
68XIII Bałtycki Puchar Anschuetz &LapuaKoszalinManowo07-07-2018 
69XVIII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OW (dwa dni)KoszalinManowo01-09-2018 
70Puchar Starosty MiędzychodzkiegoPoznańMiędzychód20-05-2018 
71Eliminacje zawody okręgowePoznańMiędzychód02-06-2018 
72Puchar Burmistrza MiędzychoduPoznańMiędzychód17-06-2018 
73Puchar Podgrzybka Puszczy NoteckiejPoznańMiędzychód08-09-2018 
74IV Puchar KujawWłocławekOstrowy16-06-2018 
75I Puchar „Delta Optical”WłocławekOstrowy30-06-2018 
76XXXIV KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OW (dwa dni)WłocławekOstrowy15-09-2018 
77I Memoriał G.Wardyńskiego OWRadomPiastów28-04-2018 
78VI Puchar Prezydenta Miasta PiłyPiłaPiła01-05-2018 
79Okręgowe Zawody StrzeleckiePiłaPiła16-06-2018 
80VI Puchar Antonio Zoli &Swarovski Optik OWPiotrków TrybunalskiPiotrków Trybunalski05-05-2018 
81Memoriał im. Janiny i Bronisława MatuszewskichPoznańPodstolice14-04-2018 
82Puchar Burmistrza WrześniPoznańPodstolice02-06-2018 
83Eliminacje zawody okręgowePoznańPodstolice10-06-2018 
84Puchar Klubu Strzeleckiego TrapPoznańPodstolice23-06-2018 
85Puchar Burmistrza NekliPoznańPodstolice07-07-2018 
86Memoriał Stanisława MogiłkiPoznańPodstolice05-08-2018 
87Strzelanie NocnePoznańPodstolice06-10-2018 
88Okręgowe Zawody StrzeleckieKoninPotażniki30-06-2018 
89Eliminacje zawody okręgowePoznańPoznań16-06-2018 
90Okręgowe Zawody StrzeleckiePoznańPoznań30-06-2018 
91V Puchar Gryfa SzczecińskiegoSzczecinPucice09-06-2018 
92Szczecińska WiosnaSzczecinPucice28-04-2018 
93Majowe StrzelanieSzczecinPucice19-05-2018 
94Mistrzostwa Okręgu SzczecińskiegoSzczecinPucice30-06-2018 
95Puchar Prezesa ORŁ SzczecinPucice08-07-2018 
96Puchar Komisji StrzeleckiejSzczecinPucice25-08-2018 
97Ku PamięciSzczecinPucice06-10-2018 
98VIII Puchar Jesieni OWLublinPuławy22-09-2018 
99VI Puchar Browninga i Winchestera OWKatowiceSiemianowice14-04-2018 
100XVII Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowiceSiemianowice21-07-2018 
101Puchar Zimy 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)KatowiceSiemianowice03-03-2018 
102X POLISH OPEN Sporting - Sportingu (200 rzutków - dwa dni)KatowiceSiemianowice18-06-2018 
103VIII Puchar MKS ASTRA w Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo14-04-2018 
104VI Puchar MKS ASTRA w Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo07-07-2018 
105XVI Puchar Dymarek Świętokrzyskich OWKielceStarachowice06-10-2018 
106IX Puchar FAM PionkiOstrołękaStępna Michałki19-05-2018 
107V Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich OW (dwa dni)WarszawaTarczyn23-06-2018 
108ParcourWarszawaTarczyn28-07-2018 
109I Warszawski Puchar Benelli OWWarszawaTarczyn25-08-2018 
110III Puchar Beretta & SakoWarszawaTarczyn16-06-2018 
111XX Ogólnopolskie Zawody SeniorówKaliszWolica09-06-2018 
112Puchar Grodu nad ProsnąKaliszWolica18-08-2018 
113Puchar Prezesa ORŁ w KaliszuKaliszWolica28-04-2018 
114Puchar 3-maj aKaliszWolica03-05-2018 
115Piknik Prezesów i Łowczych Kół oraz Komisji ProblemowychKaliszWolica19-05-2018 
116Ogólnopolskie Zawody SeniorówKaliszWolica09-06-2018 
117Okręgowe Zawody StrzeleckieKaliszWolica30-06-2018 
118Memoriał "kupamięci...."KaliszWolica12-08-2018 
119Zawody strzeleckie kl CKaliszWolica01-09-2018 
120XXXIV Puchar Winobrania OWZielona GóraWolsztyn09-09-2018 


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.