strona główna forum dyskusyjne













Wszystkie zawody w roku 2019

Wyświetl: rok

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁStrzelnicaTermin Wyniki
1Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VIII edycjaBydgoszczOsie01-12-2019 
2Zawody „Andrzejkowe” KatowiceParuszowiec11-11-2019 
3Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VII edycja BydgoszczOsie10-11-2019 
4Turniej Strzelecki - Parcour Nocny CzęstochowaKochcice25-10-2019 
5Liga Parcurowa - FINAŁ CzęstochowaKochcice19-10-2019 
6Puchar Beskickiego Okręgu, Puchar Dian i Puchar Seniora Bielsko BiałaGoleszów12-10-2019 
7Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VI edycjaBydgoszczOsie12-10-2019 
8Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Ryś" Brzeszcze Bielsko BiałaBrzeszcze06-10-2019 
9XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie06-10-2019 
10Puchar Św. Huberta KatowiceSiemianowice05-10-2019 
11XVII Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielceStarachowice05-10-2019 
12XX Mistrzostwa Lekarzy i Sympatyków Strzelectwa ParkurowegoBydgoszczOsie05-10-2019 
13V Puchar Północnego Mazowsza OWCiechanówChotum28-09-2019 
14IV Puchar „Jury Częstochowskiej” OWCzęstochowaKochcice28-09-2019 
15Puchar Jesieni 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) Jelenia GóraZgorzelec28-09-2019 
16Parkurowy Puchar BASIA HUNT - V edycjaBydgoszczOsie28-09-2019 
17Puchar Starosty Wolsztyna PoznańWolsztyn28-09-2019 
18Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice25-09-2019 
19Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego (Finał) KatowiceSiemianowice22-09-2019 
20XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie22-09-2019 
21Liga Parcurowa - Parcour CzęstochowaKochcice21-09-2019 
22XVIII Puchar Łuczniczki OWBydgoszczŁącko21-09-2019 
23IX Puchar JesieniLublinPuławy21-09-2019 
24Puchar Podgrzybka Puszczy Noteckiej PoznańMiędzychód15-09-2019 
25Memoriał Janusza Kujawskiego LublinPuławy15-09-2019 
26Puchar Starosty Powiatu Mikołowskiego KatowiceOrzesze Zgoń14-09-2019 
27XXXV KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OW (dwa dni)TarnobrzegBorów14-09-2019 
28VIII Strzeleckie Mistrzostwa Internautów ŁowiectwaBydgoszczOsie14-09-2019 
29Mistrzostwa Myśliwych Powiatu Szamotulskiego i ObornickiegoPoznańDąbrówka Leśna14-09-2019 
30Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rybnik KatowiceParuszowiec08-09-2019 
31XXXV Puchar WinobraniaZielona GóraWolsztyn08-09-2019 
32XX Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Seniorów i IV Memoriał J.BukowieckiegoBydgoszczOsie08-09-2019 
33Puchar Firmy Elektro Spark LublinPuławy08-09-2019 
34XV Leśny Turniej Strzelecki ŁomżaCzerwony Bór08-09-2019 
35Puchar Prezydenta Miasta Jaworzno KatowiceJaworzno07-09-2019 
36XXIV Turniej Chmielakowy OWChełmKumowa Dolina07-09-2019 
37Memoriał im. Andrzeja Montowskiego BydgoszczBydgoszcz07-09-2019 
38Piknik strzelecki ElblągGronajny07-09-2019 
39Zawody strzeleckie kl C PoznańAntoninek07-09-2019 
40Puchar Ziemi Zgorzeleckiej w wieloboju myśliwskim Jelenia GóraDłużyna Dolna07-09-2019 
41Zawody Rodzinne LublinPuławy01-09-2019 
42XIX Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OW (dwa dni)OpoleGrudzice31-08-2019Wyniki 
43Mistrzostwa Okręgu – Parcur LublinPuławy31-08-2019 
44Puchar Starosty Olkuskiego KatowiceSiemianowice25-08-2019 
45Liga Parcurowa - Parcour CzęstochowaKochcice25-08-2019 
46II Warszawski Puchar BenelliWarszawaTarczyn24-08-2019Wyniki 
47Puchar OpolszczyznyOpoleGrudzice24-08-2019Wyniki 
48Parkurowy Puchar BASIA HUNT - IV edycjaBydgoszczOsie24-08-2019 
495-ciu wspaniałych PoznańAntoninek24-08-2019 
50Puchar Grodu nad Prosną OWKaliszWolica17-08-2019Wyniki 
51Parcour okręgów górskichZielona GóraŻabice17-08-2019 
52VII Kryształowy Puchar Firmy GOOD SNACK TarnówFiuk-Sieradza17-08-2019 
53IV Parkurowy Puchar Złotego KarasiaBydgoszczOsie15-08-2019Wyniki 
54XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie11-08-2019 
55Puchar Wojciecha Budzińskiego LesznoKrzywiń11-08-2019 
56Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego III Runda KatowiceJaworzno10-08-2019 
57XXVIII Puchar Prezydenta Miasta OlsztynaOlsztynGutkowo10-08-2019Wyniki 
58FITASC Grand Prix oraz Mistrzostwa Polski - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz10-08-2019 
59Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice07-08-2019 
60XXVI Zawody RodzinneBydgoszczOsie04-08-2019Wyniki 
61Złoty RzutekPoznańDąbrówka Leśna04-08-2019 
62IV Memoriał Mariana BrzeziakaKatowiceRybnik04-08-2019 
63XIX Memoriał Adama Kraińskiego OWGdańskJaśkowa Dolina03-08-2019Wyniki 
64Mistrzostwa Okręgu Bielskiego Bielsko BiałaBrzeszcze03-08-2019 
65Puchar Firmy BOMADEKPoznańWolsztyn03-08-2019 
66 XXXVII Turniej Strzelectwa Myśliwskiego SuwałkiDoliwy28-07-2019Wyniki 
67XXV Puchar Jezior Mazurskich  SuwałkiGiżycko27-07-2019Wyniki 
68ParcourOpoleGrudzice27-07-2019 
69Puchar Lata 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) OpoleGrudzice27-07-2019 
70Parkurowy Puchar BASIA HUNT - III edycjaBydgoszczOsie27-07-2019 
71Puchar sklepu 4Hunting.pl BydgoszczŁącko21-07-2019 
72Tarnobrzeski Puchar LataTarnobrzegBorów21-07-2019Wyniki 
73Puchar Beretty & SakoWarszawaSuchodół20-07-2019 
74LII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej (dwa dni)Jelenia Góra20-07-2019Wyniki 
75Puchar Węglowy Bielsko BiałaBrzeszcze 20-07-2019 
76VII Suwalski Turniej w strzelaniach myśliwskich SuwałkiEłk20-07-2019 
77XX Kujawsko-Pomorskie Grand Prix Puchar Gzella XX lat StrzelnicyBydgoszczOsie20-07-2019Wyniki 
78Liga Parcurowa - Parcour CzęstochowaKochcice14-07-2019Wyniki 
79Puchar Krzysztofa i Beaty - ! ODWOŁANE ! Bielsko BiałaGoleszów14-07-2019 
80Puchar Lata LesznoKrzywiń14-07-2019 
81XVIII Czarny Diament Ziemi Śląskiej OWKatowiceSiemianowice13-07-2019Wyniki 
82VI Puchar „Delta Optical” OW WłocławekOstrowy13-07-2019Wyniki 
83XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie13-07-2019 
84Zawody Rodzinne w strzelaniach parkurowych OlsztynGutkowo13-07-2019 
85Zawody Rejonowe Grupy II Bielsko BiałaGoleszów07-07-2019 
86III Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej OWWałbrzychBiernacice07-07-2019Wyniki 
87XVIII Puchar Wójta Gminy OsieBydgoszczOsie07-07-2019Wyniki 
88Zawody Rejonowe Grupy I Bielsko BiałaBrzeszcze06-07-2019 
89VIII Puchar Podlasia BiałystokKarakule06-07-2019Wyniki 
90IV Nowosądecki Puchar Lata OW Nowy SączTylicz06-07-2019Wyniki 
91XIV Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua OWKoszalinManowo06-07-2019Wyniki 
92Mistrzostwa Okręgu Opolskiego OpoleGrudzice06-07-2019 
93Turniej Mazurski w strzelaniach myśliwskich o “Laur Św. Brunona” SuwałkiGiżycko06-07-2019 
94Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice03-07-2019 
95Puchar Łowczego Rejonu Rybnickiego KatowiceParuszowiec30-06-2019 
96Klasa CWarszawaTarczyn29-06-2019Wyniki 
97VI Mistrzostwa PZŁ Dian w strz. myśliwskich OW (dwa dni) Nowy SączTylicz29-06-2019Wyniki 
98XLII Mistrzostwa Okręgu Kaliskiego KaliszWolica29-06-2019 
99Mistrzostwa Okręgu Konińskiego KoninPotażniki29-06-2019 
100Okręgowe Zawody Strzeleckie LesznoKrzywiń29-06-2019 
101Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańAntoninek29-06-2019 
102Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice26-06-2019 
103Liga Parcurowa - Parcour  CzęstochowaKochcice23-06-2019Wyniki 
104Puchar Burmistrza Międzychodu PoznańMiędzychód23-06-2019 
105XI Puchar Młynów JelonkiŁomżaCzerwony Bór22-06-2019Wyniki 
106Puchar Centrum Myśliwskiego DEER - Compak Sportingu (100 rzutków) OpoleGrudzice22-06-2019 
107IV Puchar Skibickiego Turniej ParBydgoszczOsie22-06-2019Wyniki 
108Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańTrzcianka22-06-2019 
109Parkurowy Puchar BASIA HUNT - II edycjaBydgoszczOsie20-06-2019 
110Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice19-06-2019 
111Puchar Prezydenta Miasta Rybnik KatowiceParuszowiec16-06-2019 
112XXIII Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki16-06-2019Wyniki 
113Złoty  Eskulap LublinPuławy16-06-2019 
114ParcourBielsko BiałaBrzeszcze15-06-2019 
115V Puchar KujawWłocławekOstrowy15-06-2019Wyniki 
116Mistrzostwa Okręgu Suwalskiego SuwałkiEłk15-06-2019 
117Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice12-06-2019 
118Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego II Runda KatowiceOrzesze Zgoń09-06-2019 
119XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie09-06-2019 
120Puchar Prezesa Puławskiego Klubu Kół Łowieckich LublinPuławy09-06-2019 
121Puchar Starosty Kościańskiego LesznoKrzywiń09-06-2019 
122Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-Olkuskiego KatowiceJaworzno08-06-2019 
123III Puchar Normy OWTarnówFiuk/Sieradza08-06-2019Wyniki 
124VI Puchar Gryfa Szczecińskiego OWSzczecinPucice08-06-2019Wyniki 
125XXI Ogólnopolskie Zawody SeniorówKaliszWolica08-06-2019Wyniki 
126XI Polish Open Sporting - Sporting (200 rzutków - dwa dni) Jelenia GóraZgorzelec08-06-2019 
127XXXIII Mistrzostwa Okręgu Elbląskiego ElblągGronajny08-06-2019 
128VII Puchar Firmy SKIBICKI WłocławekOstrowy08-06-2019Wyniki 
129Eliminacje zawody okręgowePoznańDąbrówka Leśna08-06-2019 
130Mistrzostwa Chemików LublinPuławy08-06-2019 
131Eliminacje zawody okręgowe PoznańAntoninek08-06-2019 
132Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice05-06-2019 
133Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ  BydgoszczŁącko02-06-2019 
134XIX Mistrzostwa Powiatu ŚwieckiegoBydgoszczOsie02-06-2019 
135Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego LublinPuławy02-06-2019 
136Pierwszy Krok w Strzelectwie Zawody Zamknięte Beskidzkiego Okręgu (dla myśliwych z latach 2014-2019) Bielsko BiałaBrzeszcze 01-06-2019 
137Puchar Łowczego Rejonu Pszczyńskiego KatowiceOrzesze Zgoń01-06-2019 
138II Puchar PZŁ OW (dwa dni)KatowiceSiemianowice01-06-2019Wyniki 
139Memoriał -ku pamięci......... KaliszWolica01-06-2019 
140Eliminacje zawody okręgowe PoznańMiędzychód01-06-2019 
141Eliminacje zawody okręgowe PoznańWolsztyn01-06-2019 
142Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice29-05-2019 
143Mistrzostwa Zarządów Kół i Komisji Rewizyjnych BydgoszczŁącko26-05-2019 
144XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie26-05-2019 
145Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego IV Edycja LublinPuławy26-05-2019 
146Puchar Starosty Rybnickiego KatowiceParuszowiec25-05-2019 
147XXI Puchar MTP OWPoznańAntoninek25-05-2019Wyniki 
148XXII Tarnobrzeski Puchar Wiosny TarnobrzegBorów25-05-2019Wyniki 
149Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice22-05-2019 
150Mistrzostwa Okręgu Katowickiego KatowiceSiemianowice19-05-2019 
151Mistrzostwa Zarządów Kół Łowieckich o Puchar Łowczego Okręgowego LublinPuławy19-05-2019 
152Puchar Starosty Międzychodzkiego PoznańMiędzychód19-05-2019 
153Zawody Okręgowe Okręgu Zielona Góra PoznańWolsztyn19-05-2019 
154Puchar Podbeskidzia, Memoriał Tadeusza Bazana i Adolfa Husara Bielsko BiałaGoleszów18-05-2019 
155ParcourPoznańAntoninek18-05-2019Wyniki 
156Piknik Prezesów i Łowczych Kół i Komisji Problemowych KaliszWolica18-05-2019 
157Laur Św. Huberta SuwałkiEłk18-05-2019 
158Puchar Burmistrza Wolsztyna PoznańWolsztyn18-05-2019 
159Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice15-05-2019 
160Puchar ZO w Opolu im. Waldemara WIŚNIEWSKIEGO OpoleGrudzice12-05-2019 
161Parkurowy Puchar BASIA HUNT - I edycja BydgoszczOsie12-05-2019 
162Parkurowy Puchar Pyrlandii PoznańAntoninek12-05-2019 
163Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego III Edycja LublinPuławy12-05-2019 
164Puchar Klubu Safari KatowiceJaworzno11-05-2019 
165XX Puchar FAM Pionki TarnobrzegBorów11-05-2019Wyniki 
166IV Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna OWLesznoKrzywiń11-05-2019Wyniki 
167O Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice Bielsko BiałaGoleszów11-05-2019 
168Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice08-05-2019 
169VII Puchar Antonio Zoli &Swarovski OptikPiotrków Tryb.Piotrków Tryb.04-05-2019Wyniki 
170Puchar Wiosny 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz04-05-2019 
171Puchar Święta 3-go Maja KaliszWolica03-05-2019 
172Puchar Firmy Las Huberta KatowiceParuszowiec01-05-2019 
173Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice01-05-2019 
174Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego I Runda KatowiceBrzeszcze28-04-2019 
175Puchar Łowczego Okręgowego  BydgoszczŁącko28-04-2019 
176Puchar Burmistrza Krzywinia LesznoKrzywiń28-04-2019 
177Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego II Edycja LublinPuławy28-04-2019 
178III Puchar Czeskiej Zbrojówki OWPiła Chodzież27-04-2019Wyniki 
179II Memoriał G.WardyńskiegoRadomPiastów27-04-2019Wyniki 
180IV Zawody Okręgowe Klasa „ C” KaliszWolica27-04-2019 
181Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice24-04-2019 
182Puchar Telewizji "Master" Głogów PoznańWolsztyn22-04-2019 
183Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice17-04-2019 
184Puchar wiosny KatowiceParuszowice14-04-2019 
185Memoriał im. Eugeniusza Wawry Bielsko BiałaBrzeszcze14-04-2019 
186Puchar Otwarcia Śród Strzeleckich „WIOSNA” OpoleGrudzice14-04-2019 
187Puchar Wiosny LublinPuławy14-04-2019 
188Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego I Edycja LublinPuławy14-04-2019 
189VII Puchar Browninga i WinchesteraKatowiceSiemianowice13-04-2019Wyniki 
190Puchar Łowczego Okręgowego - otwarcie strzelnicy ElblągGronajny13-04-2019 
191Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice10-04-2019 
192Parkurowe Otwarcie SezonuBydgoszczOsie07-04-2019 
193Puchar Wiosny LesznoKrzywiń07-04-2019 
194Zawody członków niestowarzyszonych BydgoszczŁącko06-04-2019 
195Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice03-04-2019 
196Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice31-03-2019Wyniki 
197IV Mistrzostwa Okręgu Pzł Katowice  KatowiceSiemianowice30-03-2019 
198Puchar Zimy LesznoKrzywiń24-03-2019 
199Puchar Zimy 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz16-03-2019 
200Goleszowskie Lutokoty Bielsko BiałaGoleszów10-03-2019 
201Puchar Dnia Kobiet PoznańWolsztyn09-03-2019 
202Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice03-03-2019Wyniki 
203 XIX Zimowy Turniej Strzelecki im. T. Kryńskiego SuwałkiGiżycko16-02-2019 
204Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice09-02-2019Wyniki 
205Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice26-01-2019Wyniki 
206VII PUCHAR TRZECH KRÓLIBydgoszczOsie06-01-2019Wyniki 


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.