strona główna forum dyskusyjne













Wszystkie zawody w roku 2019

Wyświetl: rok

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁStrzelnicaTermin Wyniki
1Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VIII edycjaBydgoszczOsie01-12-2019 
2Zawody „Andrzejkowe” KatowiceParuszowiec11-11-2019 
3Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VII edycja BydgoszczOsie10-11-2019 
4Turniej Strzelecki - Parcour Nocny CzęstochowaKochcice25-10-2019 
5Liga Parcurowa - FINAŁ CzęstochowaKochcice19-10-2019 
6XI Zawody im. Pawła Buniowskiego Compak Sporting BydgoszczBydgoszcz19-10-2019 
7Puchar Beskickiego Okręgu, Puchar Dian i Puchar Seniora Bielsko BiałaGoleszów12-10-2019 
8Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Ryś" Brzeszcze Bielsko BiałaBrzeszcze12-10-2019 
9Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VI edycjaBydgoszczOsie12-10-2019 
10XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie06-10-2019 
11Puchar Św. Huberta KatowiceSiemianowice05-10-2019 
12XVII Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielceStarachowice05-10-2019 
13XX Mistrzostwa Lekarzy i Sympatyków Strzelectwa ParkurowegoBydgoszczOsie05-10-2019 
14Zawody Strzelectwa Myśliwskiego o "Złoty Liść Jesieni" Piotrków Tryb.Piotrków Tryb.29-09-2019 
15V Puchar Północnego Mazowsza OWCiechanówChotum28-09-2019 
16IV Puchar „Jury Częstochowskiej” OWCzęstochowaKochcice28-09-2019 
17Puchar Jesieni 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) Jelenia GóraZgorzelec28-09-2019 
18Parkurowy Puchar BASIA HUNT - V edycjaBydgoszczOsie28-09-2019 
19Puchar Starosty Wolsztyna PoznańWolsztyn28-09-2019 
20Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice25-09-2019 
21Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego (Finał) KatowiceSiemianowice22-09-2019 
22XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie22-09-2019 
23Liga Parcurowa - Parcour CzęstochowaKochcice21-09-2019 
24XVIII Puchar Łuczniczki OWBydgoszczŁącko21-09-2019 
25IX Puchar JesieniLublinPuławy21-09-2019 
26Puchar Podgrzybka Puszczy Noteckiej PoznańMiędzychód15-09-2019 
27Memoriał Janusza Kujawskiego LublinPuławy15-09-2019 
28Puchar Starosty Powiatu Mikołowskiego KatowiceOrzesze Zgoń14-09-2019 
29XXXV KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OW (dwa dni)TarnobrzegBorów14-09-2019 
30VIII Strzeleckie Mistrzostwa Internautów ŁowiectwaBydgoszczOsie14-09-2019 
31Mistrzostwa Myśliwych Powiatu Szamotulskiego i ObornickiegoPoznańDąbrówka Leśna14-09-2019 
32Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rybnik KatowiceParuszowiec08-09-2019 
33XXXV Puchar WinobraniaZielona GóraWolsztyn08-09-2019 
34XX Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Seniorów i IV Memoriał J.BukowieckiegoBydgoszczOsie08-09-2019 
35Puchar Firmy Elektro Spark LublinPuławy08-09-2019 
36XV Leśny Turniej Strzelecki ŁomżaCzerwony Bór08-09-2019 
37Puchar Prezydenta Miasta Jaworzno KatowiceJaworzno07-09-2019 
38XXIV Turniej Chmielakowy OWChełmKumowa Dolina07-09-2019 
39Memoriał im. Andrzeja Montowskiego BydgoszczBydgoszcz07-09-2019 
40Piknik strzelecki ElblągGronajny07-09-2019 
41Zawody strzeleckie kl C PoznańAntoninek07-09-2019 
42Puchar Ziemi Zgorzeleckiej w wieloboju myśliwskim Jelenia GóraDłużyna Dolna07-09-2019 
43Zawody Rodzinne LublinPuławy01-09-2019 
44XIX Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OW (dwa dni)OpoleGrudzice31-08-2019Wyniki 
45Mistrzostwa Okręgu – Parcur LublinPuławy31-08-2019 
46Puchar Starosty Olkuskiego KatowiceSiemianowice25-08-2019 
47Liga Parcurowa - Parcour CzęstochowaKochcice25-08-2019 
48II Warszawski Puchar BenelliWarszawaTarczyn24-08-2019Wyniki 
49Puchar OpolszczyznyOpoleGrudzice24-08-2019Wyniki 
50Parkurowy Puchar BASIA HUNT - IV edycjaBydgoszczOsie24-08-2019 
515-ciu wspaniałych PoznańAntoninek24-08-2019 
52Puchar Grodu nad Prosną OWKaliszWolica17-08-2019Wyniki 
53Parcour okręgów górskichZielona GóraŻabice17-08-2019 
54VII Kryształowy Puchar Firmy GOOD SNACK TarnówFiuk-Sieradza17-08-2019 
55IV Parkurowy Puchar Złotego KarasiaBydgoszczOsie15-08-2019Wyniki 
56XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie11-08-2019 
57Puchar Wojciecha Budzińskiego LesznoKrzywiń11-08-2019 
58Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego III Runda KatowiceJaworzno10-08-2019 
59XXVIII Puchar Prezydenta Miasta OlsztynaOlsztynGutkowo10-08-2019Wyniki 
60FITASC Grand Prix oraz Mistrzostwa Polski - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz10-08-2019 
61Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice07-08-2019 
62XXVI Zawody RodzinneBydgoszczOsie04-08-2019Wyniki 
63Złoty RzutekPoznańDąbrówka Leśna04-08-2019 
64IV Memoriał Mariana BrzeziakaKatowiceRybnik04-08-2019 
65XIX Memoriał Adama Kraińskiego OWGdańskJaśkowa Dolina03-08-2019Wyniki 
66Mistrzostwa Okręgu Bielskiego Bielsko BiałaBrzeszcze03-08-2019 
67Puchar Firmy BOMADEKPoznańWolsztyn03-08-2019 
68 XXXVII Turniej Strzelectwa Myśliwskiego SuwałkiDoliwy28-07-2019Wyniki 
69XXV Puchar Jezior Mazurskich  SuwałkiGiżycko27-07-2019Wyniki 
70ParcourOpoleGrudzice27-07-2019 
71Puchar Lata 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) OpoleGrudzice27-07-2019 
72Parkurowy Puchar BASIA HUNT - III edycjaBydgoszczOsie27-07-2019 
73Puchar sklepu 4Hunting.pl BydgoszczŁącko21-07-2019 
74Tarnobrzeski Puchar LataTarnobrzegBorów21-07-2019Wyniki 
75Puchar Beretty & SakoWarszawaSuchodół20-07-2019 
76LII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej (dwa dni)Jelenia Góra20-07-2019Wyniki 
77Puchar Węglowy Bielsko BiałaBrzeszcze 20-07-2019 
78VII Suwalski Turniej w strzelaniach myśliwskich SuwałkiEłk20-07-2019 
79XX Kujawsko-Pomorskie Grand Prix Puchar Gzella XX lat StrzelnicyBydgoszczOsie20-07-2019Wyniki 
80Liga Parcurowa - Parcour CzęstochowaKochcice14-07-2019Wyniki 
81Puchar Krzysztofa i Beaty - ! ODWOŁANE ! Bielsko BiałaGoleszów14-07-2019 
82Puchar Lata LesznoKrzywiń14-07-2019 
83XVIII Czarny Diament Ziemi Śląskiej OWKatowiceSiemianowice13-07-2019Wyniki 
84VI Puchar „Delta Optical” OW WłocławekOstrowy13-07-2019Wyniki 
85XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie13-07-2019 
86Zawody Rodzinne w strzelaniach parkurowych OlsztynGutkowo13-07-2019 
87Zawody Rejonowe Grupy II Bielsko BiałaGoleszów07-07-2019 
88III Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej OWWałbrzychBiernacice07-07-2019Wyniki 
89XVIII Puchar Wójta Gminy OsieBydgoszczOsie07-07-2019Wyniki 
90Zawody Rejonowe Grupy I Bielsko BiałaBrzeszcze06-07-2019 
91VIII Puchar Podlasia BiałystokKarakule06-07-2019Wyniki 
92IV Nowosądecki Puchar Lata OW Nowy SączTylicz06-07-2019Wyniki 
93XIV Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua OWKoszalinManowo06-07-2019Wyniki 
94Mistrzostwa Okręgu Opolskiego OpoleGrudzice06-07-2019 
95Turniej Mazurski w strzelaniach myśliwskich o “Laur Św. Brunona” SuwałkiGiżycko06-07-2019 
96Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice03-07-2019 
97Puchar Łowczego Rejonu Rybnickiego KatowiceParuszowiec30-06-2019 
98Klasa CWarszawaTarczyn29-06-2019Wyniki 
99VI Mistrzostwa PZŁ Dian w strz. myśliwskich OW (dwa dni) Nowy SączTylicz29-06-2019Wyniki 
100XLII Mistrzostwa Okręgu Kaliskiego KaliszWolica29-06-2019 
101Mistrzostwa Okręgu Konińskiego KoninPotażniki29-06-2019 
102Okręgowe Zawody Strzeleckie LesznoKrzywiń29-06-2019 
103Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańAntoninek29-06-2019 
104Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice26-06-2019 
105Liga Parcurowa - Parcour  CzęstochowaKochcice23-06-2019Wyniki 
106Puchar Burmistrza Międzychodu PoznańMiędzychód23-06-2019 
107XI Puchar Młynów JelonkiŁomżaCzerwony Bór22-06-2019Wyniki 
108Puchar Centrum Myśliwskiego DEER - Compak Sportingu (100 rzutków) OpoleGrudzice22-06-2019 
109IV Puchar Skibickiego Turniej ParBydgoszczOsie22-06-2019Wyniki 
110Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańTrzcianka22-06-2019 
111Parkurowy Puchar BASIA HUNT - II edycjaBydgoszczOsie20-06-2019 
112Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice19-06-2019 
113Puchar Prezydenta Miasta Rybnik KatowiceParuszowiec16-06-2019 
114XXIII Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki16-06-2019Wyniki 
115Złoty  Eskulap LublinPuławy16-06-2019 
116ParcourBielsko BiałaBrzeszcze15-06-2019 
117V Puchar KujawWłocławekOstrowy15-06-2019Wyniki 
118Mistrzostwa Okręgu Suwalskiego SuwałkiEłk15-06-2019 
119Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice12-06-2019 
120Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego II Runda KatowiceOrzesze Zgoń09-06-2019 
121XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie09-06-2019 
122Puchar Prezesa Puławskiego Klubu Kół Łowieckich LublinPuławy09-06-2019 
123Puchar Starosty Kościańskiego LesznoKrzywiń09-06-2019 
124Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-Olkuskiego KatowiceJaworzno08-06-2019 
125III Puchar Normy OWTarnówFiuk/Sieradza08-06-2019Wyniki 
126VI Puchar Gryfa Szczecińskiego OWSzczecinPucice08-06-2019Wyniki 
127XXI Ogólnopolskie Zawody SeniorówKaliszWolica08-06-2019Wyniki 
128XI Polish Open Sporting - Sporting (200 rzutków - dwa dni) Jelenia GóraZgorzelec08-06-2019 
129XXXIII Mistrzostwa Okręgu Elbląskiego ElblągGronajny08-06-2019 
130VII Puchar Firmy SKIBICKI WłocławekOstrowy08-06-2019Wyniki 
131Eliminacje zawody okręgowePoznańDąbrówka Leśna08-06-2019 
132Mistrzostwa Chemików LublinPuławy08-06-2019 
133Eliminacje zawody okręgowe PoznańAntoninek08-06-2019 
134Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice05-06-2019 
135Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ  BydgoszczŁącko02-06-2019 
136XIX Mistrzostwa Powiatu ŚwieckiegoBydgoszczOsie02-06-2019 
137Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego LublinPuławy02-06-2019 
138Pierwszy Krok w Strzelectwie Zawody Zamknięte Beskidzkiego Okręgu (dla myśliwych z latach 2014-2019) Bielsko BiałaBrzeszcze 01-06-2019 
139Puchar Łowczego Rejonu Pszczyńskiego KatowiceOrzesze Zgoń01-06-2019 
140II Puchar PZŁ OW (dwa dni)KatowiceSiemianowice01-06-2019Wyniki 
141Memoriał -ku pamięci......... KaliszWolica01-06-2019 
142Eliminacje zawody okręgowe PoznańMiędzychód01-06-2019 
143Eliminacje zawody okręgowe PoznańWolsztyn01-06-2019 
144Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice29-05-2019 
145Mistrzostwa Zarządów Kół i Komisji Rewizyjnych BydgoszczŁącko26-05-2019 
146XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie26-05-2019 
147Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego IV Edycja LublinPuławy26-05-2019 
148Puchar Starosty Rybnickiego KatowiceParuszowiec25-05-2019 
149XXI Puchar MTP OWPoznańAntoninek25-05-2019Wyniki 
150XXII Tarnobrzeski Puchar Wiosny TarnobrzegBorów25-05-2019Wyniki 
151Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice22-05-2019 
152Mistrzostwa Okręgu Katowickiego KatowiceSiemianowice19-05-2019 
153Mistrzostwa Zarządów Kół Łowieckich o Puchar Łowczego Okręgowego LublinPuławy19-05-2019 
154Puchar Starosty Międzychodzkiego PoznańMiędzychód19-05-2019 
155Zawody Okręgowe Okręgu Zielona Góra PoznańWolsztyn19-05-2019 
156Puchar Podbeskidzia, Memoriał Tadeusza Bazana i Adolfa Husara Bielsko BiałaGoleszów18-05-2019 
157ParcourPoznańAntoninek18-05-2019Wyniki 
158Piknik Prezesów i Łowczych Kół i Komisji Problemowych KaliszWolica18-05-2019 
159Laur Św. Huberta SuwałkiEłk18-05-2019 
160Puchar Burmistrza Wolsztyna PoznańWolsztyn18-05-2019 
161Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice15-05-2019 
162Puchar ZO w Opolu im. Waldemara WIŚNIEWSKIEGO OpoleGrudzice12-05-2019 
163Parkurowy Puchar BASIA HUNT - I edycja BydgoszczOsie12-05-2019 
164Parkurowy Puchar Pyrlandii PoznańAntoninek12-05-2019 
165Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego III Edycja LublinPuławy12-05-2019 
166Puchar Klubu Safari KatowiceJaworzno11-05-2019 
167XX Puchar FAM Pionki TarnobrzegBorów11-05-2019Wyniki 
168IV Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna OWLesznoKrzywiń11-05-2019Wyniki 
169O Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice Bielsko BiałaGoleszów11-05-2019 
170Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice08-05-2019 
171VII Puchar Antonio Zoli &Swarovski OptikPiotrków Tryb.Piotrków Tryb.04-05-2019Wyniki 
172Puchar Wiosny 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz04-05-2019 
173Puchar Święta 3-go Maja KaliszWolica03-05-2019 
174Puchar Firmy Las Huberta KatowiceParuszowiec01-05-2019 
175Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice01-05-2019 
176Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego I Runda KatowiceBrzeszcze28-04-2019 
177Puchar Łowczego Okręgowego  BydgoszczŁącko28-04-2019 
178Puchar Burmistrza Krzywinia LesznoKrzywiń28-04-2019 
179Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego II Edycja LublinPuławy28-04-2019 
180III Puchar Czeskiej Zbrojówki OWPiła Chodzież27-04-2019Wyniki 
181II Memoriał G.WardyńskiegoRadomPiastów27-04-2019Wyniki 
182IV Zawody Okręgowe Klasa „ C” KaliszWolica27-04-2019 
183Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice24-04-2019 
184Puchar Telewizji "Master" Głogów PoznańWolsztyn22-04-2019 
185Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice17-04-2019 
186Puchar wiosny KatowiceParuszowice14-04-2019 
187Memoriał im. Eugeniusza Wawry Bielsko BiałaBrzeszcze14-04-2019 
188Puchar Otwarcia Śród Strzeleckich „WIOSNA” OpoleGrudzice14-04-2019 
189Puchar Wiosny LublinPuławy14-04-2019 
190Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego I Edycja LublinPuławy14-04-2019 
191VII Puchar Browninga i WinchesteraKatowiceSiemianowice13-04-2019Wyniki 
192Puchar Łowczego Okręgowego - otwarcie strzelnicy ElblągGronajny13-04-2019 
193Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice10-04-2019 
194Parkurowe Otwarcie SezonuBydgoszczOsie07-04-2019 
195Puchar Wiosny LesznoKrzywiń07-04-2019 
196Zawody członków niestowarzyszonych BydgoszczŁącko06-04-2019 
197Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice03-04-2019 
198Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice31-03-2019Wyniki 
199IV Mistrzostwa Okręgu Pzł Katowice  KatowiceSiemianowice30-03-2019 
200Puchar Zimy LesznoKrzywiń24-03-2019 
201Puchar Zimy 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz16-03-2019 
202Goleszowskie Lutokoty Bielsko BiałaGoleszów10-03-2019 
203Puchar Dnia Kobiet PoznańWolsztyn09-03-2019 
204Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice03-03-2019Wyniki 
205 XIX Zimowy Turniej Strzelecki im. T. Kryńskiego SuwałkiGiżycko16-02-2019 
206Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice09-02-2019Wyniki 
207Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice26-01-2019Wyniki 
208VII PUCHAR TRZECH KRÓLIBydgoszczOsie06-01-2019Wyniki 


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.