strona główna forum dyskusyjne















Wszystkie zawody w roku 2019

Wyświetl: rok

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁ StrzelnicaTerminWyniki
1LII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej (dwa dni)Jelenia Góra20-07-2019 
2II Puchar PZŁ OW (dwa dni)KatowiceSiemianowice01-06-2019Wyniki 
3VI Mistrzostwa PZŁ Dian w strz. myśliwskich OW (dwa dni) Nowy SączTylicz29-06-2019 
4XIX Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OW (dwa dni)OpoleGrudzice31-08-2019 
5XXXV KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OW (dwa dni)TarnobrzegBorów14-09-2019 
6VIII Puchar Podlasia BiałystokKarakule06-07-2019 
7Zawody Rejonowe Grupy II Bielsko BiałaGoleszów07-07-2019 
8Zawody Rejonowe Grupy I Bielsko BiałaBrzeszcze06-07-2019 
9Pierwszy Krok w Strzelectwie Zawody Zamknięte Beskidzkiego Okręgu (dla myśliwych z latach 2014-2019) Bielsko BiałaBrzeszcze 01-06-2019 
10Puchar Podbeskidzia, Memoriał Tadeusza Bazana i Adolfa Husara Bielsko BiałaGoleszów18-05-2019 
11ParcourBielsko BiałaBrzeszcze15-06-2019 
12Mistrzostwa Okręgu Bielskiego Bielsko BiałaBrzeszcze03-08-2019 
13Puchar Beskickiego Okręgu, Puchar Dian i Puchar Seniora Bielsko BiałaGoleszów12-10-2019 
14Goleszowskie Lutokoty Bielsko BiałaGoleszów10-03-2019 
15Memoriał im. Eugeniusza Wawry Bielsko BiałaBrzeszcze14-04-2019 
16Puchar Krzysztofa i Beaty - ! ODWOŁANE ! Bielsko BiałaGoleszów14-07-2019 
17Puchar Węglowy Bielsko BiałaBrzeszcze 20-07-2019 
18O Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice Bielsko BiałaGoleszów11-05-2019 
19Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Ryś" Brzeszcze Bielsko BiałaBrzeszcze06-10-2019 
20VII PUCHAR TRZECH KRÓLIBydgoszczOsie06-01-2019Wyniki 
21XVIII Puchar Łuczniczki OWBydgoszczŁącko21-09-2019 
22Puchar Zimy 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz16-03-2019 
23Puchar Wiosny 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz04-05-2019 
24FITASC Grand Prix oraz Mistrzostwa Polski - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz10-08-2019 
25Zawody członków niestowarzyszonych BydgoszczŁącko06-04-2019 
26Puchar Łowczego Okręgowego  BydgoszczŁącko28-04-2019 
27Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ  BydgoszczŁącko02-06-2019 
28Mistrzostwa Zarządów Kół i Komisji Rewizyjnych BydgoszczŁącko26-05-2019 
29Puchar sklepu 4Hunting.pl BydgoszczŁącko21-07-2019 
30Memoriał im. Andrzeja Montowskiego BydgoszczŁącko25-08-2019 
31Parkurowe Otwarcie SezonuBydgoszczOsie07-04-2019 
32Parkurowy Puchar BASIA HUNT - I edycja BydgoszczOsie12-05-2019 
33XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie26-05-2019 
34XIX Mistrzostwa Powiatu ŚwieckiegoBydgoszczOsie02-06-2019 
35XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie09-06-2019 
36Parkurowy Puchar BASIA HUNT - II edycjaBydgoszczOsie20-06-2019 
37IV Puchar Skibickiego Turniej ParBydgoszczOsie22-06-2019 
38XVIII Puchar Wójta Gminy OsieBydgoszczOsie07-07-2019 
39XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie13-07-2019 
40XX Kujawsko-Pomorskie Grand Prix Puchar Gzella XX lat StrzelnicyBydgoszczOsie20-07-2019 
41Parkurowy Puchar BASIA HUNT - III edycjaBydgoszczOsie27-07-2019 
42XXVI Zawody RodzinneBydgoszczOsie04-08-2019 
43XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie11-08-2019 
44IV Parkurowy Puchar Złotego KarasiaBydgoszczOsie15-08-2019 
45Parkurowy Puchar BASIA HUNT - IV edycjaBydgoszczOsie24-08-2019 
46XX Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Seniorów i IV Memoriał J.BukowieckiegoBydgoszczOsie08-09-2019 
47VIII Strzeleckie Mistrzostwa Internautów ŁowiectwaBydgoszczOsie14-09-2019 
48XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie22-09-2019 
49Parkurowy Puchar BASIA HUNT - V edycjaBydgoszczOsie28-09-2019 
50XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie05-10-2019 
51Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VI edycjaBydgoszczOsie12-10-2019 
52Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VII edycja BydgoszczOsie10-11-2019 
53Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VIII edycjaBydgoszczOsie01-12-2019 
54XXIV Turniej Chmielakowy OWChełmKumowa Dolina07-09-2019 
55V Puchar Północnego Mazowsza OWCiechanówChotum28-09-2019 
56Turniej Strzelecki - Parcour Nocny CzęstochowaKochcice25-10-2019 
57Liga Parcurowa - FINAŁ CzęstochowaKochcice19-10-2019 
58Liga Parcurowa - Parcour CzęstochowaKochcice21-09-2019 
59Liga Parcurowa - Parcour CzęstochowaKochcice14-07-2019 
60Liga Parcurowa - Parcour CzęstochowaKochcice25-08-2019 
61Liga Parcurowa - Parcour  CzęstochowaKochcice23-06-2019 
62Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice31-03-2019Wyniki 
63Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice03-03-2019Wyniki 
64Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice26-01-2019Wyniki 
65Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice09-02-2019Wyniki 
66IV Puchar „Jury Częstochowskiej” OWCzęstochowaKochcice28-09-2019 
67Puchar Łowczego Okręgowego - otwarcie strzelnicy ElblągGronajny13-04-2019 
68XXXIII Mistrzostwa Okręgu Elbląskiego ElblągGronajny08-06-2019 
69Piknik strzelecki ElblągGronajny07-09-2019 
70XIX Memoriał Adama Kraińskiego OWGdańskJaśkowa Dolina03-08-2019 
71XI Polish Open Sporting - Sporting (200 rzutków - dwa dni) Jelenia GóraZgorzelec08-06-2019 
72Puchar Jesieni 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) Jelenia GóraZgorzelec28-09-2019 
73Puchar Grodu nad Prosną OWKaliszWolica17-08-2019 
74XXI Ogólnopolskie Zawody SeniorówKaliszWolica08-06-2019Wyniki 
75IV Zawody Okręgowe Klasa „ C” KaliszWolica27-04-2019 
76Puchar Święta 3-go Maja KaliszWolica03-05-2019 
77Piknik Prezesów i Łowczych Kół i Komisji Problemowych KaliszWolica18-05-2019 
78Memoriał -ku pamięci......... KaliszWolica01-06-2019 
79XLII Mistrzostwa Okręgu Kaliskiego KaliszWolica29-06-2019 
80Zawody „Andrzejkowe” KatowiceParuszowiec11-11-2019 
81Puchar Św. Huberta KatowiceSiemianowice05-10-2019 
82Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego (Finał) KatowiceSiemianowice22-09-2019 
83Puchar Starosty Powiatu Mikołowskiego KatowiceOrzesze Zgoń14-09-2019 
84Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rybnik KatowiceParuszowiec08-09-2019 
85Puchar Prezydenta Miasta Jaworzno KatowiceJaworzno07-09-2019 
86Puchar Starosty Olkuskiego KatowiceSiemianowice25-08-2019 
87Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego III Runda KatowiceJaworzno10-08-2019 
88Puchar Łowczego Rejonu Rybnickiego KatowiceParuszowiec30-06-2019 
89Puchar Prezydenta Miasta Rybnik KatowiceParuszowiec16-06-2019 
90Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego II Runda KatowiceOrzesze Zgoń09-06-2019 
91Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-Olkuskiego KatowiceJaworzno08-06-2019 
92Puchar Łowczego Rejonu Pszczyńskiego KatowiceOrzesze Zgoń01-06-2019 
93Puchar Starosty Rybnickiego KatowiceParuszowiec25-05-2019 
94Mistrzostwa Okręgu Katowickiego KatowiceSiemianowice19-05-2019 
95Puchar Klubu Safari KatowiceJaworzno11-05-2019 
96Puchar Firmy Las Huberta KatowiceParuszowiec01-05-2019 
97Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego I Runda KatowiceBrzeszcze28-04-2019 
98Puchar wiosny KatowiceParuszowice14-04-2019 
99IV Mistrzostwa Okręgu Pzł Katowice  KatowiceSiemianowice30-03-2019 
100XVIII Czarny Diament Ziemi Śląskiej OWKatowiceSiemianowice13-07-2019 
101VII Puchar Browninga i WinchesteraKatowiceSiemianowice13-04-2019Wyniki 
102IV Memoriał Mariana BrzeziakaKatowiceRybnik04-08-2019 
103XVII Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielceStarachowice05-10-2019 
104Mistrzostwa Okręgu Konińskiego KoninPotażniki29-06-2019 
105XIV Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua OWKoszalinManowo06-07-2019 
106IV Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna OWLesznoKrzywiń11-05-2019Wyniki 
107Puchar Zimy LesznoKrzywiń24-03-2019 
108Puchar Wiosny LesznoKrzywiń07-04-2019 
109Puchar Burmistrza Krzywinia LesznoKrzywiń28-04-2019 
110Puchar Starosty Kościańskiego LesznoKrzywiń09-06-2019 
111Okręgowe Zawody Strzeleckie LesznoKrzywiń29-06-2019 
112Puchar Lata LesznoKrzywiń14-07-2019 
113Puchar Wojciecha Budzińskiego LesznoKrzywiń11-08-2019 
114IX Puchar JesieniLublinPuławy21-09-2019 
115Puchar Wiosny LublinPuławy14-04-2019 
116Mistrzostwa Zarządów Kół Łowieckich o Puchar Łowczego Okręgowego LublinPuławy19-05-2019 
117Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego LublinPuławy02-06-2019 
118Mistrzostwa Chemików LublinPuławy08-06-2019 
119Puchar Prezesa Puławskiego Klubu Kół Łowieckich LublinPuławy09-06-2019 
120Złoty  Eskulap LublinPuławy16-06-2019 
121Zawody Rodzinne LublinPuławy01-09-2019 
122Puchar Firmy Elektro Spark LublinPuławy08-09-2019 
123Memoriał Janusza Kujawskiego LublinPuławy15-09-2019 
124Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego I Edycja LublinPuławy14-04-2019 
125Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego II Edycja LublinPuławy28-04-2019 
126Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego III Edycja LublinPuławy12-05-2019 
127Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego IV Edycja LublinPuławy26-05-2019 
128Mistrzostwa Okręgu – Parcur LublinPuławy31-08-2019 
129XI Puchar Młynów JelonkiŁomżaCzerwony Bór22-06-2019Wyniki 
130IV Nowosądecki Puchar Lata OW Nowy SączTylicz06-07-2019 
131XXVIII Puchar Prezydenta Miasta OlsztynaOlsztynGutkowo10-08-2019 
132Zawody Rodzinne w strzelaniach parkurowych OlsztynGutkowo13-07-2019 
133Puchar OpolszczyznyOpoleGrudzice24-08-2019 
134ParcourOpoleGrudzice27-07-2019 
135Puchar Lata 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) OpoleGrudzice27-07-2019 
136Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice03-04-2019 
137Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice10-04-2019 
138Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice17-04-2019 
139Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice24-04-2019 
140Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice01-05-2019 
141Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice08-05-2019 
142Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice15-05-2019 
143Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice22-05-2019 
144Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice29-05-2019 
145Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice05-06-2019 
146Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice12-06-2019 
147Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice19-06-2019 
148Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice26-06-2019 
149Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice03-07-2019 
150Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice07-08-2019 
151Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice25-09-2019 
152Puchar Otwarcia Śród Strzeleckich „WIOSNA” OpoleGrudzice14-04-2019 
153Puchar ZO w Opolu im. Waldemara WIŚNIEWSKIEGO OpoleGrudzice12-05-2019 
154Mistrzostwa Okręgu Opolskiego OpoleGrudzice06-07-2019 
155Puchar Centrum Myśliwskiego DEER - Compak Sportingu (100 rzutków) OpoleGrudzice22-06-2019 
156III Puchar Czeskiej Zbrojówki OWPiła Chodzież27-04-2019Wyniki 
157VII Puchar Antonio Zoli &Swarovski OptikPiotrków Tryb.Piotrków Tryb.04-05-2019Wyniki 
158XXI Puchar MTP OWPoznańAntoninek25-05-2019Wyniki 
159ParcourPoznańAntoninek18-05-2019Wyniki 
160Puchar Firmy BOMADEKPoznańWolsztyn03-08-2019 
161Eliminacje zawody okręgowePoznańDąbrówka Leśna08-06-2019 
162Złoty RzutekPoznańDąbrówka Leśna04-08-2019 
163Mistrzostwa Myśliwych Powiatu Szamotulskiego i ObornickiegoPoznańDąbrówka Leśna14-09-2019 
164Puchar Starosty Międzychodzkiego PoznańMiędzychód19-05-2019 
165Eliminacje zawody okręgowe PoznańMiędzychód01-06-2019 
166Puchar Burmistrza Międzychodu PoznańMiędzychód23-06-2019 
167Puchar Podgrzybka Puszczy Noteckiej PoznańMiędzychód15-09-2019 
168Parkurowy Puchar Pyrlandii PoznańAntoninek12-05-2019 
169Eliminacje zawody okręgowe PoznańAntoninek08-06-2019 
170Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańAntoninek29-06-2019 
1715-ciu wspaniałych PoznańAntoninek24-08-2019 
172Zawody strzeleckie kl C PoznańAntoninek07-09-2019 
173Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańTrzcianka22-06-2019 
174Puchar Dnia Kobiet PoznańWolsztyn09-03-2019 
175Puchar Telewizji "Master" Głogów PoznańWolsztyn22-04-2019 
176Puchar Burmistrza Wolsztyna PoznańWolsztyn18-05-2019 
177Zawody Okręgowe Okręgu Zielona Góra PoznańWolsztyn19-05-2019 
178Eliminacje zawody okręgowe PoznańWolsztyn01-06-2019 
179Puchar Starosty Wolsztyna PoznańWolsztyn28-09-2019 
180II Memoriał G.WardyńskiegoRadomPiastów27-04-2019Wyniki 
181XXV Puchar Jezior Mazurskich  SuwałkiGiżycko27-07-2019 
182 XIX Zimowy Turniej Strzelecki im. T. Kryńskiego SuwałkiGiżycko16-02-2019 
183Turniej Mazurski w strzelaniach myśliwskich o “Laur Św. Brunona” SuwałkiGiżycko06-07-2019 
184Laur Św. Huberta SuwałkiEłk18-05-2019 
185Mistrzostwa Okręgu Suwalskiego SuwałkiEłk15-06-2019 
186VII Suwalski Turniej w strzelaniach myśliwskich SuwałkiEłk20-07-2019 
187 XXXVI Turniej Strzelectwa Myśliwskiego SuwałkiDoliwy28-07-2019 
188VI Puchar Gryfa Szczecińskiego OWSzczecinPucice08-06-2019Wyniki 
189XX Puchar FAM Pionki TarnobrzegBorów11-05-2019Wyniki 
190XXII Tarnobrzeski Puchar Wiosny TarnobrzegBorów25-05-2019Wyniki 
191III Puchar Normy OWTarnówFiuk/Sieradza08-06-2019Wyniki 
192XXIII Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki16-06-2019Wyniki 
193III Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej OWWałbrzychBiernacice07-07-2019 
194Puchar Beretty & SakoWarszawaSuchodół20-07-2019 
195II Warszawski Puchar BenelliWarszawaTarczyn24-08-2019 
196Klasa CWarszawaTarczyn29-06-2019 
197VI Puchar „Delta Optical” OW WłocławekOstrowy13-07-2019 
198V Puchar KujawWłocławekOstrowy15-06-2019Wyniki 
199VII Puchar Firmy SKIBICKI WłocławekOstrowy08-06-2019Wyniki 
200XXXV Puchar WinobraniaZielona GóraWolsztyn08-09-2019 
201Parcour okręgów górskichZielona GóraŻabice17-08-2019 


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.