strona główna forum dyskusyjne













Wszystkie zawody w roku 2019

Wyświetl: rok

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁ StrzelnicaTerminWyniki
1LII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej (dwa dni)Jelenia Góra20-07-2019Wyniki 
2II Puchar PZŁ OW (dwa dni)KatowiceSiemianowice01-06-2019Wyniki 
3VI Mistrzostwa PZŁ Dian w strz. myśliwskich OW (dwa dni) Nowy SączTylicz29-06-2019Wyniki 
4XIX Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OW (dwa dni)OpoleGrudzice31-08-2019Wyniki 
5XXXV KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OW (dwa dni)TarnobrzegBorów14-09-2019 
6VIII Puchar Podlasia BiałystokKarakule06-07-2019Wyniki 
7Zawody Rejonowe Grupy II Bielsko BiałaGoleszów07-07-2019 
8Zawody Rejonowe Grupy I Bielsko BiałaBrzeszcze06-07-2019 
9Pierwszy Krok w Strzelectwie Zawody Zamknięte Beskidzkiego Okręgu (dla myśliwych z latach 2014-2019) Bielsko BiałaBrzeszcze 01-06-2019 
10Puchar Podbeskidzia, Memoriał Tadeusza Bazana i Adolfa Husara Bielsko BiałaGoleszów18-05-2019 
11ParcourBielsko BiałaBrzeszcze15-06-2019 
12Mistrzostwa Okręgu Bielskiego Bielsko BiałaBrzeszcze03-08-2019 
13Puchar Beskickiego Okręgu, Puchar Dian i Puchar Seniora Bielsko BiałaGoleszów12-10-2019 
14Goleszowskie Lutokoty Bielsko BiałaGoleszów10-03-2019 
15Memoriał im. Eugeniusza Wawry Bielsko BiałaBrzeszcze14-04-2019 
16Puchar Krzysztofa i Beaty - ! ODWOŁANE ! Bielsko BiałaGoleszów14-07-2019 
17Puchar Węglowy Bielsko BiałaBrzeszcze 20-07-2019 
18O Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice Bielsko BiałaGoleszów11-05-2019 
19Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Ryś" Brzeszcze Bielsko BiałaBrzeszcze12-10-2019 
20VII PUCHAR TRZECH KRÓLIBydgoszczOsie06-01-2019Wyniki 
21XVIII Puchar Łuczniczki OWBydgoszczŁącko21-09-2019 
22Puchar Zimy 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz16-03-2019 
23Puchar Wiosny 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz04-05-2019 
24FITASC Grand Prix oraz Mistrzostwa Polski - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz10-08-2019 
25Zawody członków niestowarzyszonych BydgoszczŁącko06-04-2019 
26Puchar Łowczego Okręgowego  BydgoszczŁącko28-04-2019 
27Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ  BydgoszczŁącko02-06-2019 
28Mistrzostwa Zarządów Kół i Komisji Rewizyjnych BydgoszczŁącko26-05-2019 
29Puchar sklepu 4Hunting.pl BydgoszczŁącko21-07-2019 
30Memoriał im. Andrzeja Montowskiego BydgoszczBydgoszcz07-09-2019 
31Parkurowe Otwarcie SezonuBydgoszczOsie07-04-2019 
32Parkurowy Puchar BASIA HUNT - I edycja BydgoszczOsie12-05-2019 
33XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie26-05-2019 
34XIX Mistrzostwa Powiatu ŚwieckiegoBydgoszczOsie02-06-2019 
35XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie09-06-2019 
36Parkurowy Puchar BASIA HUNT - II edycjaBydgoszczOsie20-06-2019 
37IV Puchar Skibickiego Turniej ParBydgoszczOsie22-06-2019Wyniki 
38XVIII Puchar Wójta Gminy OsieBydgoszczOsie07-07-2019Wyniki 
39XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie13-07-2019 
40XX Kujawsko-Pomorskie Grand Prix Puchar Gzella XX lat StrzelnicyBydgoszczOsie20-07-2019Wyniki 
41Parkurowy Puchar BASIA HUNT - III edycjaBydgoszczOsie27-07-2019 
42XXVI Zawody RodzinneBydgoszczOsie04-08-2019Wyniki 
43XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie11-08-2019 
44IV Parkurowy Puchar Złotego KarasiaBydgoszczOsie15-08-2019Wyniki 
45Parkurowy Puchar BASIA HUNT - IV edycjaBydgoszczOsie24-08-2019 
46XX Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Seniorów i IV Memoriał J.BukowieckiegoBydgoszczOsie08-09-2019 
47VIII Strzeleckie Mistrzostwa Internautów ŁowiectwaBydgoszczOsie14-09-2019 
48XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie22-09-2019 
49Parkurowy Puchar BASIA HUNT - V edycjaBydgoszczOsie28-09-2019 
50XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie06-10-2019 
51Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VI edycjaBydgoszczOsie12-10-2019 
52Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VII edycja BydgoszczOsie10-11-2019 
53Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VIII edycjaBydgoszczOsie01-12-2019 
54XX Mistrzostwa Lekarzy i Sympatyków Strzelectwa ParkurowegoBydgoszczOsie05-10-2019 
55XI Zawody im. Pawła Buniowskiego Compak Sporting BydgoszczBydgoszcz19-10-2019 
56XXIV Turniej Chmielakowy OWChełmKumowa Dolina07-09-2019 
57V Puchar Północnego Mazowsza OWCiechanówChotum28-09-2019 
58Turniej Strzelecki - Parcour Nocny CzęstochowaKochcice25-10-2019 
59Liga Parcurowa - FINAŁ CzęstochowaKochcice19-10-2019 
60Liga Parcurowa - Parcour CzęstochowaKochcice21-09-2019 
61Liga Parcurowa - Parcour CzęstochowaKochcice14-07-2019Wyniki 
62Liga Parcurowa - Parcour CzęstochowaKochcice25-08-2019 
63Liga Parcurowa - Parcour  CzęstochowaKochcice23-06-2019Wyniki 
64Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice31-03-2019Wyniki 
65Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice03-03-2019Wyniki 
66Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice26-01-2019Wyniki 
67Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice09-02-2019Wyniki 
68IV Puchar „Jury Częstochowskiej” OWCzęstochowaKochcice28-09-2019 
69Puchar Łowczego Okręgowego - otwarcie strzelnicy ElblągGronajny13-04-2019 
70XXXIII Mistrzostwa Okręgu Elbląskiego ElblągGronajny08-06-2019 
71Piknik strzelecki ElblągGronajny07-09-2019 
72XIX Memoriał Adama Kraińskiego OWGdańskJaśkowa Dolina03-08-2019Wyniki 
73XI Polish Open Sporting - Sporting (200 rzutków - dwa dni) Jelenia GóraZgorzelec08-06-2019 
74Puchar Jesieni 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) Jelenia GóraZgorzelec28-09-2019 
75Puchar Ziemi Zgorzeleckiej w wieloboju myśliwskim Jelenia GóraDłużyna Dolna07-09-2019 
76Puchar Grodu nad Prosną OWKaliszWolica17-08-2019Wyniki 
77XXI Ogólnopolskie Zawody SeniorówKaliszWolica08-06-2019Wyniki 
78IV Zawody Okręgowe Klasa „ C” KaliszWolica27-04-2019 
79Puchar Święta 3-go Maja KaliszWolica03-05-2019 
80Piknik Prezesów i Łowczych Kół i Komisji Problemowych KaliszWolica18-05-2019 
81Memoriał -ku pamięci......... KaliszWolica01-06-2019 
82XLII Mistrzostwa Okręgu Kaliskiego KaliszWolica29-06-2019 
83Zawody „Andrzejkowe” KatowiceParuszowiec11-11-2019 
84Puchar Św. Huberta KatowiceSiemianowice05-10-2019 
85Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego (Finał) KatowiceSiemianowice22-09-2019 
86Puchar Starosty Powiatu Mikołowskiego KatowiceOrzesze Zgoń14-09-2019 
87Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rybnik KatowiceParuszowiec08-09-2019 
88Puchar Prezydenta Miasta Jaworzno KatowiceJaworzno07-09-2019 
89Puchar Starosty Olkuskiego KatowiceSiemianowice25-08-2019 
90Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego III Runda KatowiceJaworzno10-08-2019 
91Puchar Łowczego Rejonu Rybnickiego KatowiceParuszowiec30-06-2019 
92Puchar Prezydenta Miasta Rybnik KatowiceParuszowiec16-06-2019 
93Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego II Runda KatowiceOrzesze Zgoń09-06-2019 
94Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-Olkuskiego KatowiceJaworzno08-06-2019 
95Puchar Łowczego Rejonu Pszczyńskiego KatowiceOrzesze Zgoń01-06-2019 
96Puchar Starosty Rybnickiego KatowiceParuszowiec25-05-2019 
97Mistrzostwa Okręgu Katowickiego KatowiceSiemianowice19-05-2019 
98Puchar Klubu Safari KatowiceJaworzno11-05-2019 
99Puchar Firmy Las Huberta KatowiceParuszowiec01-05-2019 
100Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego I Runda KatowiceBrzeszcze28-04-2019 
101Puchar wiosny KatowiceParuszowice14-04-2019 
102IV Mistrzostwa Okręgu Pzł Katowice  KatowiceSiemianowice30-03-2019 
103XVIII Czarny Diament Ziemi Śląskiej OWKatowiceSiemianowice13-07-2019Wyniki 
104VII Puchar Browninga i WinchesteraKatowiceSiemianowice13-04-2019Wyniki 
105IV Memoriał Mariana BrzeziakaKatowiceRybnik04-08-2019 
106XVII Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielceStarachowice05-10-2019 
107Mistrzostwa Okręgu Konińskiego KoninPotażniki29-06-2019 
108XIV Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua OWKoszalinManowo06-07-2019Wyniki 
109IV Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna OWLesznoKrzywiń11-05-2019Wyniki 
110Puchar Zimy LesznoKrzywiń24-03-2019 
111Puchar Wiosny LesznoKrzywiń07-04-2019 
112Puchar Burmistrza Krzywinia LesznoKrzywiń28-04-2019 
113Puchar Starosty Kościańskiego LesznoKrzywiń09-06-2019 
114Okręgowe Zawody Strzeleckie LesznoKrzywiń29-06-2019 
115Puchar Lata LesznoKrzywiń14-07-2019 
116Puchar Wojciecha Budzińskiego LesznoKrzywiń11-08-2019 
117IX Puchar JesieniLublinPuławy21-09-2019 
118Puchar Wiosny LublinPuławy14-04-2019 
119Mistrzostwa Zarządów Kół Łowieckich o Puchar Łowczego Okręgowego LublinPuławy19-05-2019 
120Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego LublinPuławy02-06-2019 
121Mistrzostwa Chemików LublinPuławy08-06-2019 
122Puchar Prezesa Puławskiego Klubu Kół Łowieckich LublinPuławy09-06-2019 
123Złoty  Eskulap LublinPuławy16-06-2019 
124Zawody Rodzinne LublinPuławy01-09-2019 
125Puchar Firmy Elektro Spark LublinPuławy08-09-2019 
126Memoriał Janusza Kujawskiego LublinPuławy15-09-2019 
127Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego I Edycja LublinPuławy14-04-2019 
128Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego II Edycja LublinPuławy28-04-2019 
129Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego III Edycja LublinPuławy12-05-2019 
130Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego IV Edycja LublinPuławy26-05-2019 
131Mistrzostwa Okręgu – Parcur LublinPuławy31-08-2019 
132XI Puchar Młynów JelonkiŁomżaCzerwony Bór22-06-2019Wyniki 
133XV Leśny Turniej Strzelecki ŁomżaCzerwony Bór08-09-2019 
134IV Nowosądecki Puchar Lata OW Nowy SączTylicz06-07-2019Wyniki 
135XXVIII Puchar Prezydenta Miasta OlsztynaOlsztynGutkowo10-08-2019Wyniki 
136Zawody Rodzinne w strzelaniach parkurowych OlsztynGutkowo13-07-2019 
137Puchar OpolszczyznyOpoleGrudzice24-08-2019Wyniki 
138ParcourOpoleGrudzice27-07-2019 
139Puchar Lata 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) OpoleGrudzice27-07-2019 
140Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice03-04-2019 
141Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice10-04-2019 
142Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice17-04-2019 
143Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice24-04-2019 
144Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice01-05-2019 
145Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice08-05-2019 
146Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice15-05-2019 
147Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice22-05-2019 
148Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice29-05-2019 
149Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice05-06-2019 
150Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice12-06-2019 
151Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice19-06-2019 
152Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice26-06-2019 
153Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice03-07-2019 
154Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice07-08-2019 
155Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice25-09-2019 
156Puchar Otwarcia Śród Strzeleckich „WIOSNA” OpoleGrudzice14-04-2019 
157Puchar ZO w Opolu im. Waldemara WIŚNIEWSKIEGO OpoleGrudzice12-05-2019 
158Mistrzostwa Okręgu Opolskiego OpoleGrudzice06-07-2019 
159Puchar Centrum Myśliwskiego DEER - Compak Sportingu (100 rzutków) OpoleGrudzice22-06-2019 
160III Puchar Czeskiej Zbrojówki OWPiła Chodzież27-04-2019Wyniki 
161VII Puchar Antonio Zoli &Swarovski OptikPiotrków Tryb.Piotrków Tryb.04-05-2019Wyniki 
162Zawody Strzelectwa Myśliwskiego o "Złoty Liść Jesieni" Piotrków Tryb.Piotrków Tryb.29-09-2019 
163XXI Puchar MTP OWPoznańAntoninek25-05-2019Wyniki 
164ParcourPoznańAntoninek18-05-2019Wyniki 
165Puchar Firmy BOMADEKPoznańWolsztyn03-08-2019 
166Eliminacje zawody okręgowePoznańDąbrówka Leśna08-06-2019 
167Złoty RzutekPoznańDąbrówka Leśna04-08-2019 
168Mistrzostwa Myśliwych Powiatu Szamotulskiego i ObornickiegoPoznańDąbrówka Leśna14-09-2019 
169Puchar Starosty Międzychodzkiego PoznańMiędzychód19-05-2019 
170Eliminacje zawody okręgowe PoznańMiędzychód01-06-2019 
171Puchar Burmistrza Międzychodu PoznańMiędzychód23-06-2019 
172Puchar Podgrzybka Puszczy Noteckiej PoznańMiędzychód15-09-2019 
173Parkurowy Puchar Pyrlandii PoznańAntoninek12-05-2019 
174Eliminacje zawody okręgowe PoznańAntoninek08-06-2019 
175Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańAntoninek29-06-2019 
1765-ciu wspaniałych PoznańAntoninek24-08-2019 
177Zawody strzeleckie kl C PoznańAntoninek07-09-2019 
178Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańTrzcianka22-06-2019 
179Puchar Dnia Kobiet PoznańWolsztyn09-03-2019 
180Puchar Telewizji "Master" Głogów PoznańWolsztyn22-04-2019 
181Puchar Burmistrza Wolsztyna PoznańWolsztyn18-05-2019 
182Zawody Okręgowe Okręgu Zielona Góra PoznańWolsztyn19-05-2019 
183Eliminacje zawody okręgowe PoznańWolsztyn01-06-2019 
184Puchar Starosty Wolsztyna PoznańWolsztyn28-09-2019 
185II Memoriał G.WardyńskiegoRadomPiastów27-04-2019Wyniki 
186XXV Puchar Jezior Mazurskich  SuwałkiGiżycko27-07-2019Wyniki 
187 XIX Zimowy Turniej Strzelecki im. T. Kryńskiego SuwałkiGiżycko16-02-2019 
188Turniej Mazurski w strzelaniach myśliwskich o “Laur Św. Brunona” SuwałkiGiżycko06-07-2019 
189Laur Św. Huberta SuwałkiEłk18-05-2019 
190Mistrzostwa Okręgu Suwalskiego SuwałkiEłk15-06-2019 
191VII Suwalski Turniej w strzelaniach myśliwskich SuwałkiEłk20-07-2019 
192 XXXVII Turniej Strzelectwa Myśliwskiego SuwałkiDoliwy28-07-2019Wyniki 
193VI Puchar Gryfa Szczecińskiego OWSzczecinPucice08-06-2019Wyniki 
194XX Puchar FAM Pionki TarnobrzegBorów11-05-2019Wyniki 
195XXII Tarnobrzeski Puchar Wiosny TarnobrzegBorów25-05-2019Wyniki 
196Tarnobrzeski Puchar LataTarnobrzegBorów21-07-2019Wyniki 
197III Puchar Normy OWTarnówFiuk/Sieradza08-06-2019Wyniki 
198VII Kryształowy Puchar Firmy GOOD SNACK TarnówFiuk-Sieradza17-08-2019 
199XXIII Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki16-06-2019Wyniki 
200III Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej OWWałbrzychBiernacice07-07-2019Wyniki 
201Puchar Beretty & SakoWarszawaSuchodół20-07-2019 
202II Warszawski Puchar BenelliWarszawaTarczyn24-08-2019Wyniki 
203Klasa CWarszawaTarczyn29-06-2019Wyniki 
204VI Puchar „Delta Optical” OW WłocławekOstrowy13-07-2019Wyniki 
205V Puchar KujawWłocławekOstrowy15-06-2019Wyniki 
206VII Puchar Firmy SKIBICKI WłocławekOstrowy08-06-2019Wyniki 
207XXXV Puchar WinobraniaZielona GóraWolsztyn08-09-2019 
208Parcour okręgów górskichZielona GóraŻabice17-08-2019 


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.