strona główna forum dyskusyjne















Wszystkie zawody w roku 2019

Wyświetl: rok

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁStrzelnica TerminWyniki
1LII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej (dwa dni)Jelenia Góra20-07-2019 
2XXXV KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OW (dwa dni)TarnobrzegBorów14-09-2019 
3XIX Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OW (dwa dni)OpoleGrudzice31-08-2019 
4II Puchar PZŁ OW (dwa dni)KatowiceSiemianowice01-06-2019Wyniki 
5VI Mistrzostwa PZŁ Dian w strz. myśliwskich OW (dwa dni) Nowy SączTylicz29-06-2019 
6XXI Puchar MTP OWPoznańAntoninek25-05-2019Wyniki 
7ParcourPoznańAntoninek18-05-2019Wyniki 
8Parkurowy Puchar Pyrlandii PoznańAntoninek12-05-2019 
9Eliminacje zawody okręgowe PoznańAntoninek08-06-2019 
10Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańAntoninek29-06-2019 
115-ciu wspaniałych PoznańAntoninek24-08-2019 
12Zawody strzeleckie kl C PoznańAntoninek07-09-2019 
13III Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej OWWałbrzychBiernacice07-07-2019 
14XX Puchar FAM Pionki TarnobrzegBorów11-05-2019Wyniki 
15XXII Tarnobrzeski Puchar Wiosny TarnobrzegBorów25-05-2019Wyniki 
16Zawody Rejonowe Grupy I Bielsko BiałaBrzeszcze06-07-2019 
17Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego I Runda KatowiceBrzeszcze28-04-2019 
18ParcourBielsko BiałaBrzeszcze15-06-2019 
19Mistrzostwa Okręgu Bielskiego Bielsko BiałaBrzeszcze03-08-2019 
20Memoriał im. Eugeniusza Wawry Bielsko BiałaBrzeszcze14-04-2019 
21Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Ryś" Brzeszcze Bielsko BiałaBrzeszcze06-10-2019 
22Pierwszy Krok w Strzelectwie Zawody Zamknięte Beskidzkiego Okręgu (dla myśliwych z latach 2014-2019) Bielsko BiałaBrzeszcze 01-06-2019 
23Puchar Węglowy Bielsko BiałaBrzeszcze 20-07-2019 
24Puchar Zimy 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz16-03-2019 
25Puchar Wiosny 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz04-05-2019 
26FITASC Grand Prix oraz Mistrzostwa Polski - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz10-08-2019 
27III Puchar Czeskiej Zbrojówki OWPiła Chodzież27-04-2019Wyniki 
28V Puchar Północnego Mazowsza OWCiechanówChotum28-09-2019 
29XI Puchar Młynów JelonkiŁomżaCzerwony Bór22-06-2019Wyniki 
30 XXXVI Turniej Strzelectwa Myśliwskiego SuwałkiDoliwy28-07-2019 
31Eliminacje zawody okręgowePoznańDąbrówka Leśna08-06-2019 
32Złoty RzutekPoznańDąbrówka Leśna04-08-2019 
33Mistrzostwa Myśliwych Powiatu Szamotulskiego i ObornickiegoPoznańDąbrówka Leśna14-09-2019 
34Laur Św. Huberta SuwałkiEłk18-05-2019 
35Mistrzostwa Okręgu Suwalskiego SuwałkiEłk15-06-2019 
36VII Suwalski Turniej w strzelaniach myśliwskich SuwałkiEłk20-07-2019 
37III Puchar Normy OWTarnówFiuk/Sieradza08-06-2019Wyniki 
38XXV Puchar Jezior Mazurskich  SuwałkiGiżycko27-07-2019 
39 XIX Zimowy Turniej Strzelecki im. T. Kryńskiego SuwałkiGiżycko16-02-2019 
40Turniej Mazurski w strzelaniach myśliwskich o “Laur Św. Brunona” SuwałkiGiżycko06-07-2019 
41XXIII Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki16-06-2019Wyniki 
42Zawody Rejonowe Grupy II Bielsko BiałaGoleszów07-07-2019 
43Puchar Podbeskidzia, Memoriał Tadeusza Bazana i Adolfa Husara Bielsko BiałaGoleszów18-05-2019 
44Puchar Beskickiego Okręgu, Puchar Dian i Puchar Seniora Bielsko BiałaGoleszów12-10-2019 
45Goleszowskie Lutokoty Bielsko BiałaGoleszów10-03-2019 
46Puchar Krzysztofa i Beaty - ! ODWOŁANE ! Bielsko BiałaGoleszów14-07-2019 
47O Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice Bielsko BiałaGoleszów11-05-2019 
48Puchar Łowczego Okręgowego - otwarcie strzelnicy ElblągGronajny13-04-2019 
49XXXIII Mistrzostwa Okręgu Elbląskiego ElblągGronajny08-06-2019 
50Piknik strzelecki ElblągGronajny07-09-2019 
51Puchar OpolszczyznyOpoleGrudzice24-08-2019 
52ParcourOpoleGrudzice27-07-2019 
53Puchar Lata 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) OpoleGrudzice27-07-2019 
54Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice03-04-2019 
55Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice10-04-2019 
56Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice17-04-2019 
57Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice24-04-2019 
58Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice01-05-2019 
59Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice08-05-2019 
60Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice15-05-2019 
61Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice22-05-2019 
62Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice29-05-2019 
63Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice05-06-2019 
64Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice12-06-2019 
65Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice19-06-2019 
66Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice26-06-2019 
67Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice03-07-2019 
68Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice07-08-2019 
69Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice25-09-2019 
70Puchar Otwarcia Śród Strzeleckich „WIOSNA” OpoleGrudzice14-04-2019 
71Puchar ZO w Opolu im. Waldemara WIŚNIEWSKIEGO OpoleGrudzice12-05-2019 
72Mistrzostwa Okręgu Opolskiego OpoleGrudzice06-07-2019 
73Puchar Centrum Myśliwskiego DEER - Compak Sportingu (100 rzutków) OpoleGrudzice22-06-2019 
74XXVIII Puchar Prezydenta Miasta OlsztynaOlsztynGutkowo10-08-2019 
75Zawody Rodzinne w strzelaniach parkurowych OlsztynGutkowo13-07-2019 
76Puchar Prezydenta Miasta Jaworzno KatowiceJaworzno07-09-2019 
77Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego III Runda KatowiceJaworzno10-08-2019 
78Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-Olkuskiego KatowiceJaworzno08-06-2019 
79Puchar Klubu Safari KatowiceJaworzno11-05-2019 
80XIX Memoriał Adama Kraińskiego OWGdańskJaśkowa Dolina03-08-2019 
81VIII Puchar Podlasia BiałystokKarakule06-07-2019 
82Turniej Strzelecki - Parcour Nocny CzęstochowaKochcice25-10-2019 
83Liga Parcurowa - FINAŁ CzęstochowaKochcice19-10-2019 
84Liga Parcurowa - Parcour CzęstochowaKochcice21-09-2019 
85Liga Parcurowa - Parcour CzęstochowaKochcice14-07-2019 
86Liga Parcurowa - Parcour CzęstochowaKochcice25-08-2019 
87Liga Parcurowa - Parcour  CzęstochowaKochcice23-06-2019 
88Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice31-03-2019Wyniki 
89Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice03-03-2019Wyniki 
90Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice26-01-2019Wyniki 
91Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice09-02-2019Wyniki 
92IV Puchar „Jury Częstochowskiej” OWCzęstochowaKochcice28-09-2019 
93IV Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna OWLesznoKrzywiń11-05-2019Wyniki 
94Puchar Zimy LesznoKrzywiń24-03-2019 
95Puchar Wiosny LesznoKrzywiń07-04-2019 
96Puchar Burmistrza Krzywinia LesznoKrzywiń28-04-2019 
97Puchar Starosty Kościańskiego LesznoKrzywiń09-06-2019 
98Okręgowe Zawody Strzeleckie LesznoKrzywiń29-06-2019 
99Puchar Lata LesznoKrzywiń14-07-2019 
100Puchar Wojciecha Budzińskiego LesznoKrzywiń11-08-2019 
101XXIV Turniej Chmielakowy OWChełmKumowa Dolina07-09-2019 
102XVIII Puchar Łuczniczki OWBydgoszczŁącko21-09-2019 
103Zawody członków niestowarzyszonych BydgoszczŁącko06-04-2019 
104Puchar Łowczego Okręgowego  BydgoszczŁącko28-04-2019 
105Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ  BydgoszczŁącko02-06-2019 
106Mistrzostwa Zarządów Kół i Komisji Rewizyjnych BydgoszczŁącko26-05-2019 
107Puchar sklepu 4Hunting.pl BydgoszczŁącko21-07-2019 
108Memoriał im. Andrzeja Montowskiego BydgoszczŁącko25-08-2019 
109XIV Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua OWKoszalinManowo06-07-2019 
110Puchar Starosty Międzychodzkiego PoznańMiędzychód19-05-2019 
111Eliminacje zawody okręgowe PoznańMiędzychód01-06-2019 
112Puchar Burmistrza Międzychodu PoznańMiędzychód23-06-2019 
113Puchar Podgrzybka Puszczy Noteckiej PoznańMiędzychód15-09-2019 
114Puchar Starosty Powiatu Mikołowskiego KatowiceOrzesze Zgoń14-09-2019 
115Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego II Runda KatowiceOrzesze Zgoń09-06-2019 
116Puchar Łowczego Rejonu Pszczyńskiego KatowiceOrzesze Zgoń01-06-2019 
117VII PUCHAR TRZECH KRÓLIBydgoszczOsie06-01-2019Wyniki 
118Parkurowe Otwarcie SezonuBydgoszczOsie07-04-2019 
119Parkurowy Puchar BASIA HUNT - I edycja BydgoszczOsie12-05-2019 
120XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie26-05-2019 
121XIX Mistrzostwa Powiatu ŚwieckiegoBydgoszczOsie02-06-2019 
122XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie09-06-2019 
123Parkurowy Puchar BASIA HUNT - II edycjaBydgoszczOsie20-06-2019 
124IV Puchar Skibickiego Turniej ParBydgoszczOsie22-06-2019 
125XVIII Puchar Wójta Gminy OsieBydgoszczOsie07-07-2019 
126XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie13-07-2019 
127XX Kujawsko-Pomorskie Grand Prix Puchar Gzella XX lat StrzelnicyBydgoszczOsie20-07-2019 
128Parkurowy Puchar BASIA HUNT - III edycjaBydgoszczOsie27-07-2019 
129XXVI Zawody RodzinneBydgoszczOsie04-08-2019 
130XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie11-08-2019 
131IV Parkurowy Puchar Złotego KarasiaBydgoszczOsie15-08-2019 
132Parkurowy Puchar BASIA HUNT - IV edycjaBydgoszczOsie24-08-2019 
133XX Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Seniorów i IV Memoriał J.BukowieckiegoBydgoszczOsie08-09-2019 
134VIII Strzeleckie Mistrzostwa Internautów ŁowiectwaBydgoszczOsie14-09-2019 
135XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie22-09-2019 
136Parkurowy Puchar BASIA HUNT - V edycjaBydgoszczOsie28-09-2019 
137XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego GzellaBydgoszczOsie05-10-2019 
138Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VI edycjaBydgoszczOsie12-10-2019 
139Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VII edycja BydgoszczOsie10-11-2019 
140Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VIII edycjaBydgoszczOsie01-12-2019 
141VI Puchar „Delta Optical” OW WłocławekOstrowy13-07-2019 
142V Puchar KujawWłocławekOstrowy15-06-2019Wyniki 
143VII Puchar Firmy SKIBICKI WłocławekOstrowy08-06-2019Wyniki 
144Puchar wiosny KatowiceParuszowice14-04-2019 
145Zawody „Andrzejkowe” KatowiceParuszowiec11-11-2019 
146Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rybnik KatowiceParuszowiec08-09-2019 
147Puchar Łowczego Rejonu Rybnickiego KatowiceParuszowiec30-06-2019 
148Puchar Prezydenta Miasta Rybnik KatowiceParuszowiec16-06-2019 
149Puchar Starosty Rybnickiego KatowiceParuszowiec25-05-2019 
150Puchar Firmy Las Huberta KatowiceParuszowiec01-05-2019 
151II Memoriał G.WardyńskiegoRadomPiastów27-04-2019Wyniki 
152VII Puchar Antonio Zoli &Swarovski OptikPiotrków Tryb.Piotrków Tryb.04-05-2019Wyniki 
153Mistrzostwa Okręgu Konińskiego KoninPotażniki29-06-2019 
154VI Puchar Gryfa Szczecińskiego OWSzczecinPucice08-06-2019Wyniki 
155IX Puchar JesieniLublinPuławy21-09-2019 
156Puchar Wiosny LublinPuławy14-04-2019 
157Mistrzostwa Zarządów Kół Łowieckich o Puchar Łowczego Okręgowego LublinPuławy19-05-2019 
158Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego LublinPuławy02-06-2019 
159Mistrzostwa Chemików LublinPuławy08-06-2019 
160Puchar Prezesa Puławskiego Klubu Kół Łowieckich LublinPuławy09-06-2019 
161Złoty  Eskulap LublinPuławy16-06-2019 
162Zawody Rodzinne LublinPuławy01-09-2019 
163Puchar Firmy Elektro Spark LublinPuławy08-09-2019 
164Memoriał Janusza Kujawskiego LublinPuławy15-09-2019 
165Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego I Edycja LublinPuławy14-04-2019 
166Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego II Edycja LublinPuławy28-04-2019 
167Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego III Edycja LublinPuławy12-05-2019 
168Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego IV Edycja LublinPuławy26-05-2019 
169Mistrzostwa Okręgu – Parcur LublinPuławy31-08-2019 
170IV Memoriał Mariana BrzeziakaKatowiceRybnik04-08-2019 
171Puchar Św. Huberta KatowiceSiemianowice05-10-2019 
172Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego (Finał) KatowiceSiemianowice22-09-2019 
173Puchar Starosty Olkuskiego KatowiceSiemianowice25-08-2019 
174Mistrzostwa Okręgu Katowickiego KatowiceSiemianowice19-05-2019 
175IV Mistrzostwa Okręgu Pzł Katowice  KatowiceSiemianowice30-03-2019 
176XVIII Czarny Diament Ziemi Śląskiej OWKatowiceSiemianowice13-07-2019 
177VII Puchar Browninga i WinchesteraKatowiceSiemianowice13-04-2019Wyniki 
178XVII Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielceStarachowice05-10-2019 
179Puchar Beretty & SakoWarszawaSuchodół20-07-2019 
180II Warszawski Puchar BenelliWarszawaTarczyn24-08-2019 
181Klasa CWarszawaTarczyn29-06-2019 
182Okręgowe Zawody Strzeleckie PoznańTrzcianka22-06-2019 
183IV Nowosądecki Puchar Lata OW Nowy SączTylicz06-07-2019 
184Puchar Grodu nad Prosną OWKaliszWolica17-08-2019 
185XXI Ogólnopolskie Zawody SeniorówKaliszWolica08-06-2019Wyniki 
186IV Zawody Okręgowe Klasa „ C” KaliszWolica27-04-2019 
187Puchar Święta 3-go Maja KaliszWolica03-05-2019 
188Piknik Prezesów i Łowczych Kół i Komisji Problemowych KaliszWolica18-05-2019 
189Memoriał -ku pamięci......... KaliszWolica01-06-2019 
190XLII Mistrzostwa Okręgu Kaliskiego KaliszWolica29-06-2019 
191XXXV Puchar WinobraniaZielona GóraWolsztyn08-09-2019 
192Puchar Firmy BOMADEKPoznańWolsztyn03-08-2019 
193Puchar Dnia Kobiet PoznańWolsztyn09-03-2019 
194Puchar Telewizji "Master" Głogów PoznańWolsztyn22-04-2019 
195Puchar Burmistrza Wolsztyna PoznańWolsztyn18-05-2019 
196Zawody Okręgowe Okręgu Zielona Góra PoznańWolsztyn19-05-2019 
197Eliminacje zawody okręgowe PoznańWolsztyn01-06-2019 
198Puchar Starosty Wolsztyna PoznańWolsztyn28-09-2019 
199XI Polish Open Sporting - Sporting (200 rzutków - dwa dni) Jelenia GóraZgorzelec08-06-2019 
200Puchar Jesieni 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) Jelenia GóraZgorzelec28-09-2019 
201Parcour okręgów górskichZielona GóraŻabice17-08-2019 


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.