Prawo
Ciekawostki
Szkolenie
Zarządzenia PZŁ
Przystrzelanie
Strzelnice
Konkurencje
Wawrzyny
Liga Strzelecka
Amunicja
Optyka
Archiwum
Terminarze
Wszystkie zawody w roku 2019
Wyświetl:
Wszystkie zawody
Terminarz centralnych zawodów strzeleckich PZŁ
Terminarz zawodów strzeleckich PZŁ
Terminarz PSSP, FITASC, Lotokoty, Astra
rok
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lp.
Nazwa zawodów
ZO PZŁ
Strzelnica
Termin
Wyniki
1
LII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej (dwa dni)
Jelenia Góra
20-07-2019
Wyniki
2
XXXV KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OW (dwa dni)
Tarnobrzeg
Borów
14-09-2019
Wyniki
3
XIX Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OW (dwa dni)
Opole
Grudzice
31-08-2019
Wyniki
4
II Puchar PZŁ OW (dwa dni)
Katowice
Siemianowice
01-06-2019
Wyniki
5
VI Mistrzostwa PZŁ Dian w strz. myśliwskich OW (dwa dni)
Nowy Sącz
Tylicz
29-06-2019
Wyniki
6
XXI Puchar MTP OW
Poznań
Antoninek
25-05-2019
Wyniki
7
Parcour
Poznań
Antoninek
18-05-2019
Wyniki
8
Parkurowy Puchar Pyrlandii
Poznań
Antoninek
12-05-2019
9
Eliminacje zawody okręgowe
Poznań
Antoninek
08-06-2019
10
Okręgowe Zawody Strzeleckie
Poznań
Antoninek
29-06-2019
11
5-ciu wspaniałych
Poznań
Antoninek
24-08-2019
12
Zawody strzeleckie kl C
Poznań
Antoninek
07-09-2019
13
III Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej OW
Wałbrzych
Biernacice
07-07-2019
Wyniki
14
XX Puchar FAM Pionki
Tarnobrzeg
Borów
11-05-2019
Wyniki
15
XXII Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Tarnobrzeg
Borów
25-05-2019
Wyniki
16
Tarnobrzeski Puchar Lata
Tarnobrzeg
Borów
21-07-2019
Wyniki
17
Zawody Rejonowe Grupy I
Bielsko Biała
Brzeszcze
06-07-2019
18
Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego I Runda
Katowice
Brzeszcze
28-04-2019
19
Parcour
Bielsko Biała
Brzeszcze
15-06-2019
20
Mistrzostwa Okręgu Bielskiego
Bielsko Biała
Brzeszcze
03-08-2019
21
Memoriał im. Eugeniusza Wawry
Bielsko Biała
Brzeszcze
14-04-2019
22
Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Ryś" Brzeszcze
Bielsko Biała
Brzeszcze
12-10-2019
23
Pierwszy Krok w Strzelectwie Zawody Zamknięte Beskidzkiego Okręgu (dla myśliwych z latach 2014-2019)
Bielsko Biała
Brzeszcze
01-06-2019
24
Puchar Węglowy
Bielsko Biała
Brzeszcze
20-07-2019
25
Puchar Zimy 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)
Bydgoszcz
Bydgoszcz
16-03-2019
26
Puchar Wiosny 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)
Bydgoszcz
Bydgoszcz
04-05-2019
27
FITASC Grand Prix oraz Mistrzostwa Polski - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)
Bydgoszcz
Bydgoszcz
10-08-2019
28
Memoriał im. Andrzeja Montowskiego
Bydgoszcz
Bydgoszcz
07-09-2019
29
XI Zawody im. Pawła Buniowskiego Compak Sporting
Bydgoszcz
Bydgoszcz
19-10-2019
30
III Puchar Czeskiej Zbrojówki OW
Piła
Chodzież
27-04-2019
Wyniki
31
V Puchar Północnego Mazowsza OW
Ciechanów
Chotum
28-09-2019
Wyniki
32
XI Puchar Młynów Jelonki
Łomża
Czerwony Bór
22-06-2019
Wyniki
33
XV Leśny Turniej Strzelecki
Łomża
Czerwony Bór
08-09-2019
34
Puchar Ziemi Zgorzeleckiej w wieloboju myśliwskim
Jelenia Góra
Dłużyna Dolna
07-09-2019
35
XXXVII Turniej Strzelectwa Myśliwskiego
Suwałki
Doliwy
28-07-2019
Wyniki
36
Eliminacje zawody okręgowe
Poznań
Dąbrówka Leśna
08-06-2019
37
Złoty Rzutek
Poznań
Dąbrówka Leśna
04-08-2019
38
Mistrzostwa Myśliwych Powiatu Szamotulskiego i Obornickiego
Poznań
Dąbrówka Leśna
14-09-2019
39
Laur Św. Huberta
Suwałki
Ełk
18-05-2019
40
Mistrzostwa Okręgu Suwalskiego
Suwałki
Ełk
15-06-2019
41
VII Suwalski Turniej w strzelaniach myśliwskich
Suwałki
Ełk
20-07-2019
42
VII Kryształowy Puchar Firmy GOOD SNACK
Tarnów
Fiuk-Sieradza
17-08-2019
43
III Puchar Normy OW
Tarnów
Fiuk/Sieradza
08-06-2019
Wyniki
44
XXV Puchar Jezior Mazurskich
Suwałki
Giżycko
27-07-2019
Wyniki
45
XIX Zimowy Turniej Strzelecki im. T. Kryńskiego
Suwałki
Giżycko
16-02-2019
46
Turniej Mazurski w strzelaniach myśliwskich o “Laur Św. Brunona”
Suwałki
Giżycko
06-07-2019
47
XXIII Puchar Toruńskiej Katarzynki
Toruń
Glinki
16-06-2019
Wyniki
48
Zawody Rejonowe Grupy II
Bielsko Biała
Goleszów
07-07-2019
49
Puchar Podbeskidzia, Memoriał Tadeusza Bazana i Adolfa Husara
Bielsko Biała
Goleszów
18-05-2019
50
Puchar Beskickiego Okręgu, Puchar Dian i Puchar Seniora
Bielsko Biała
Goleszów
12-10-2019
51
Goleszowskie Lutokoty
Bielsko Biała
Goleszów
10-03-2019
52
Puchar Krzysztofa i Beaty - ! ODWOŁANE !
Bielsko Biała
Goleszów
14-07-2019
53
O Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice
Bielsko Biała
Goleszów
11-05-2019
54
Puchar Łowczego Okręgowego - otwarcie strzelnicy
Elbląg
Gronajny
13-04-2019
55
XXXIII Mistrzostwa Okręgu Elbląskiego
Elbląg
Gronajny
08-06-2019
56
Piknik strzelecki
Elbląg
Gronajny
07-09-2019
57
Puchar Opolszczyzny
Opole
Grudzice
24-08-2019
Wyniki
58
Parcour
Opole
Grudzice
27-07-2019
59
Puchar Lata 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)
Opole
Grudzice
27-07-2019
60
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
03-04-2019
61
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
10-04-2019
62
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
17-04-2019
63
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
24-04-2019
64
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
01-05-2019
65
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
08-05-2019
66
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
15-05-2019
67
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
22-05-2019
68
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
29-05-2019
69
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
05-06-2019
70
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
12-06-2019
71
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
19-06-2019
72
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
26-06-2019
73
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
03-07-2019
74
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
07-08-2019
75
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
25-09-2019
76
Puchar Otwarcia Śród Strzeleckich „WIOSNA”
Opole
Grudzice
14-04-2019
77
Puchar ZO w Opolu im. Waldemara WIŚNIEWSKIEGO
Opole
Grudzice
12-05-2019
78
Mistrzostwa Okręgu Opolskiego
Opole
Grudzice
06-07-2019
79
Puchar Centrum Myśliwskiego DEER - Compak Sportingu (100 rzutków)
Opole
Grudzice
22-06-2019
80
XXVIII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Olsztyn
Gutkowo
10-08-2019
Wyniki
81
Zawody Rodzinne w strzelaniach parkurowych
Olsztyn
Gutkowo
13-07-2019
82
Puchar Prezydenta Miasta Jaworzno
Katowice
Jaworzno
07-09-2019
83
Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego III Runda
Katowice
Jaworzno
10-08-2019
84
Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-Olkuskiego
Katowice
Jaworzno
08-06-2019
85
Puchar Klubu Safari
Katowice
Jaworzno
11-05-2019
86
XIX Memoriał Adama Kraińskiego OW
Gdańsk
Jaśkowa Dolina
03-08-2019
Wyniki
87
VIII Puchar Podlasia
Białystok
Karakule
06-07-2019
Wyniki
88
Turniej Strzelecki - Parcour Nocny
Częstochowa
Kochcice
25-10-2019
89
Liga Parcurowa - FINAŁ
Częstochowa
Kochcice
19-10-2019
90
Liga Parcurowa - Parcour
Częstochowa
Kochcice
21-09-2019
91
Liga Parcurowa - Parcour
Częstochowa
Kochcice
14-07-2019
Wyniki
92
Liga Parcurowa - Parcour
Częstochowa
Kochcice
25-08-2019
93
Liga Parcurowa - Parcour
Częstochowa
Kochcice
23-06-2019
Wyniki
94
Liga Parcurowa - Parcour Zimowy
Częstochowa
Kochcice
31-03-2019
Wyniki
95
Liga Parcurowa - Parcour Zimowy
Częstochowa
Kochcice
03-03-2019
Wyniki
96
Liga Parcurowa - Parcour Zimowy
Częstochowa
Kochcice
26-01-2019
Wyniki
97
Liga Parcurowa - Parcour Zimowy
Częstochowa
Kochcice
09-02-2019
Wyniki
98
IV Puchar „Jury Częstochowskiej” OW
Częstochowa
Kochcice
28-09-2019
Wyniki
99
IV Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna OW
Leszno
Krzywiń
11-05-2019
Wyniki
100
Puchar Zimy
Leszno
Krzywiń
24-03-2019
101
Puchar Wiosny
Leszno
Krzywiń
07-04-2019
102
Puchar Burmistrza Krzywinia
Leszno
Krzywiń
28-04-2019
103
Puchar Starosty Kościańskiego
Leszno
Krzywiń
09-06-2019
104
Okręgowe Zawody Strzeleckie
Leszno
Krzywiń
29-06-2019
105
Puchar Lata
Leszno
Krzywiń
14-07-2019
106
Puchar Wojciecha Budzińskiego
Leszno
Krzywiń
11-08-2019
107
XXIV Turniej Chmielakowy OW
Chełm
Kumowa Dolina
07-09-2019
Wyniki
108
XVIII Puchar Łuczniczki OW
Bydgoszcz
Łącko
21-09-2019
Wyniki
109
Zawody członków niestowarzyszonych
Bydgoszcz
Łącko
06-04-2019
110
Puchar Łowczego Okręgowego
Bydgoszcz
Łącko
28-04-2019
111
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ
Bydgoszcz
Łącko
02-06-2019
112
Mistrzostwa Zarządów Kół i Komisji Rewizyjnych
Bydgoszcz
Łącko
26-05-2019
113
Puchar sklepu 4Hunting.pl
Bydgoszcz
Łącko
21-07-2019
114
XIV Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua OW
Koszalin
Manowo
06-07-2019
Wyniki
115
Puchar Starosty Międzychodzkiego
Poznań
Międzychód
19-05-2019
116
Eliminacje zawody okręgowe
Poznań
Międzychód
01-06-2019
117
Puchar Burmistrza Międzychodu
Poznań
Międzychód
23-06-2019
118
Puchar Podgrzybka Puszczy Noteckiej
Poznań
Międzychód
15-09-2019
119
Puchar Starosty Powiatu Mikołowskiego
Katowice
Orzesze Zgoń
14-09-2019
120
Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego II Runda
Katowice
Orzesze Zgoń
09-06-2019
121
Puchar Łowczego Rejonu Pszczyńskiego
Katowice
Orzesze Zgoń
01-06-2019
122
VII PUCHAR TRZECH KRÓLI
Bydgoszcz
Osie
06-01-2019
Wyniki
123
Parkurowe Otwarcie Sezonu
Bydgoszcz
Osie
07-04-2019
124
Parkurowy Puchar BASIA HUNT - I edycja
Bydgoszcz
Osie
12-05-2019
125
XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella
Bydgoszcz
Osie
26-05-2019
126
XIX Mistrzostwa Powiatu Świeckiego
Bydgoszcz
Osie
02-06-2019
127
XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella
Bydgoszcz
Osie
09-06-2019
128
Parkurowy Puchar BASIA HUNT - II edycja
Bydgoszcz
Osie
20-06-2019
129
IV Puchar Skibickiego Turniej Par
Bydgoszcz
Osie
22-06-2019
Wyniki
130
XVIII Puchar Wójta Gminy Osie
Bydgoszcz
Osie
07-07-2019
Wyniki
131
XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella
Bydgoszcz
Osie
13-07-2019
132
XX Kujawsko-Pomorskie Grand Prix Puchar Gzella XX lat Strzelnicy
Bydgoszcz
Osie
20-07-2019
Wyniki
133
Parkurowy Puchar BASIA HUNT - III edycja
Bydgoszcz
Osie
27-07-2019
134
XXVI Zawody Rodzinne
Bydgoszcz
Osie
04-08-2019
Wyniki
135
XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella
Bydgoszcz
Osie
11-08-2019
136
IV Parkurowy Puchar Złotego Karasia
Bydgoszcz
Osie
15-08-2019
Wyniki
137
Parkurowy Puchar BASIA HUNT - IV edycja
Bydgoszcz
Osie
24-08-2019
138
XX Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Seniorów i IV Memoriał J.Bukowieckiego
Bydgoszcz
Osie
08-09-2019
139
VIII Strzeleckie Mistrzostwa Internautów Łowiectwa
Bydgoszcz
Osie
14-09-2019
140
XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella
Bydgoszcz
Osie
22-09-2019
141
Parkurowy Puchar BASIA HUNT - V edycja
Bydgoszcz
Osie
28-09-2019
142
XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella
Bydgoszcz
Osie
06-10-2019
143
Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VI edycja
Bydgoszcz
Osie
12-10-2019
144
Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VII edycja
Bydgoszcz
Osie
10-11-2019
145
Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VIII edycja
Bydgoszcz
Osie
01-12-2019
146
XX Mistrzostwa Lekarzy i Sympatyków Strzelectwa Parkurowego
Bydgoszcz
Osie
05-10-2019
147
VI Puchar „Delta Optical” OW
Włocławek
Ostrowy
13-07-2019
Wyniki
148
V Puchar Kujaw
Włocławek
Ostrowy
15-06-2019
Wyniki
149
VII Puchar Firmy SKIBICKI
Włocławek
Ostrowy
08-06-2019
Wyniki
150
Puchar wiosny
Katowice
Paruszowice
14-04-2019
151
Zawody „Andrzejkowe”
Katowice
Paruszowiec
11-11-2019
152
Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rybnik
Katowice
Paruszowiec
08-09-2019
153
Puchar Łowczego Rejonu Rybnickiego
Katowice
Paruszowiec
30-06-2019
154
Puchar Prezydenta Miasta Rybnik
Katowice
Paruszowiec
16-06-2019
155
Puchar Starosty Rybnickiego
Katowice
Paruszowiec
25-05-2019
156
Puchar Firmy Las Huberta
Katowice
Paruszowiec
01-05-2019
157
II Memoriał G.Wardyńskiego
Radom
Piastów
27-04-2019
Wyniki
158
VII Puchar Antonio Zoli &Swarovski Optik
Piotrków Tryb.
Piotrków Tryb.
04-05-2019
Wyniki
159
Zawody Strzelectwa Myśliwskiego o "Złoty Liść Jesieni"
Piotrków Tryb.
Piotrków Tryb.
29-09-2019
160
Mistrzostwa Okręgu Konińskiego
Konin
Potażniki
29-06-2019
161
VI Puchar Gryfa Szczecińskiego OW
Szczecin
Pucice
08-06-2019
Wyniki
162
IX Puchar Jesieni
Lublin
Puławy
21-09-2019
Wyniki
163
Puchar Wiosny
Lublin
Puławy
14-04-2019
164
Mistrzostwa Zarządów Kół Łowieckich o Puchar Łowczego Okręgowego
Lublin
Puławy
19-05-2019
165
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego
Lublin
Puławy
02-06-2019
166
Mistrzostwa Chemików
Lublin
Puławy
08-06-2019
167
Puchar Prezesa Puławskiego Klubu Kół Łowieckich
Lublin
Puławy
09-06-2019
168
Złoty Eskulap
Lublin
Puławy
16-06-2019
169
Zawody Rodzinne
Lublin
Puławy
01-09-2019
170
Puchar Firmy Elektro Spark
Lublin
Puławy
08-09-2019
171
Memoriał Janusza Kujawskiego
Lublin
Puławy
15-09-2019
172
Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego I Edycja
Lublin
Puławy
14-04-2019
173
Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego II Edycja
Lublin
Puławy
28-04-2019
174
Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego III Edycja
Lublin
Puławy
12-05-2019
175
Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego IV Edycja
Lublin
Puławy
26-05-2019
176
Mistrzostwa Okręgu – Parcur
Lublin
Puławy
31-08-2019
177
IV Memoriał Mariana Brzeziaka
Katowice
Rybnik
04-08-2019
178
Puchar Św. Huberta
Katowice
Siemianowice
05-10-2019
179
Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego (Finał)
Katowice
Siemianowice
22-09-2019
180
Puchar Starosty Olkuskiego
Katowice
Siemianowice
25-08-2019
181
Mistrzostwa Okręgu Katowickiego
Katowice
Siemianowice
19-05-2019
182
IV Mistrzostwa Okręgu Pzł Katowice
Katowice
Siemianowice
30-03-2019
183
XVIII Czarny Diament Ziemi Śląskiej OW
Katowice
Siemianowice
13-07-2019
Wyniki
184
VII Puchar Browninga i Winchestera
Katowice
Siemianowice
13-04-2019
Wyniki
185
XVII Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Kielce
Starachowice
05-10-2019
Wyniki
186
Puchar Beretty & Sako
Warszawa
Suchodół
20-07-2019
187
II Warszawski Puchar Benelli
Warszawa
Tarczyn
24-08-2019
Wyniki
188
Klasa C
Warszawa
Tarczyn
29-06-2019
Wyniki
189
Okręgowe Zawody Strzeleckie
Poznań
Trzcianka
22-06-2019
190
IV Nowosądecki Puchar Lata OW
Nowy Sącz
Tylicz
06-07-2019
Wyniki
191
Puchar Grodu nad Prosną OW
Kalisz
Wolica
17-08-2019
Wyniki
192
XXI Ogólnopolskie Zawody Seniorów
Kalisz
Wolica
08-06-2019
Wyniki
193
IV Zawody Okręgowe Klasa „ C”
Kalisz
Wolica
27-04-2019
194
Puchar Święta 3-go Maja
Kalisz
Wolica
03-05-2019
195
Piknik Prezesów i Łowczych Kół i Komisji Problemowych
Kalisz
Wolica
18-05-2019
196
Memoriał -ku pamięci.........
Kalisz
Wolica
01-06-2019
197
XLII Mistrzostwa Okręgu Kaliskiego
Kalisz
Wolica
29-06-2019
198
XXXV Puchar Winobrania
Zielona Góra
Wolsztyn
08-09-2019
Wyniki
199
Puchar Firmy BOMADEK
Poznań
Wolsztyn
03-08-2019
200
Puchar Dnia Kobiet
Poznań
Wolsztyn
09-03-2019
201
Puchar Telewizji "Master" Głogów
Poznań
Wolsztyn
22-04-2019
202
Puchar Burmistrza Wolsztyna
Poznań
Wolsztyn
18-05-2019
203
Zawody Okręgowe Okręgu Zielona Góra
Poznań
Wolsztyn
19-05-2019
204
Eliminacje zawody okręgowe
Poznań
Wolsztyn
01-06-2019
205
Puchar Starosty Wolsztyna
Poznań
Wolsztyn
28-09-2019
206
XI Polish Open Sporting - Sporting (200 rzutków - dwa dni)
Jelenia Góra
Zgorzelec
08-06-2019
207
Puchar Jesieni 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)
Jelenia Góra
Zgorzelec
28-09-2019
208
Parcour okręgów górskich
Zielona Góra
Żabice
17-08-2019
Szukaj
|
Ochrona prywatności
|
Webmaster
Copyright(c) 2001-2006
P&H Limited Sp. z o.o.