Prawo
Ciekawostki
Szkolenie
Zarządzenia PZŁ
Przystrzelanie
Strzelnice
Konkurencje
Wawrzyny
Liga Strzelecka
Amunicja
Optyka
Archiwum
Terminarze
Wszystkie zawody w roku 2020
Wyświetl:
Wszystkie zawody
Terminarz centralnych zawodów strzeleckich PZŁ
Terminarz zawodów strzeleckich PZŁ
Terminarz PSSP, FITASC, Lotokoty, Astra
rok
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lp.
Nazwa zawodów
ZO PZŁ
Strzelnica
Termin
Wyniki
1
I Puchar BARBÓRKI
Bydgoszcz
Osie
06-12-2020
2
Puchar Złotej Jesieni
Elbląg
Malbork
14-11-2020
3
Zawody „Andrzejkowe” (Turniej 4 Pór Roku - Puchar Zimy)
Katowice
Rybnik Paruszowiec
11-11-2020
4
II Parkurowy Puchar Basia Hunt – V Edycja + FINAŁ ODWOŁANE
Bydgoszcz
Osie
25-10-2020
5
Memoriał Pawła Buniowskiego Compak Sporting (100 rzutków)
Bydgoszcz
Bydgoszcz
11-10-2020
6
II Parkurowy Puchar Basia Hunt – IV Edycja
Bydgoszcz
Osie
11-10-2020
7
Finał Ligi Parcourowej
Częstochowa
Kochcice
11-10-2020
8
Puchar Św. Huberta
Katowice
Siemianowice Bańgów
10-10-2020
9
IV Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o Puchar Warmii
Olsztyn
Gutkowo
10-10-2020
10
Puchar Koła Łowieckiego „Ryś” Brzeszcze
Bielsko Biała
Brzeszcze
10-10-2020
11
OTWARTE MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI LEKARZY I LEKARZY WETERENARII W COMPAK SPORTINGU
Skoraczewo
Skoraczewo
10-10-2020
12
Puchar Glinianego Gołębia ODWOŁANE
Elbląg
Malbork
10-10-2020
13
Puchar Zamknięcia sezonu strzeleckiego 2020 r.
Opole
Grudzice
04-10-2020
14
Puchar Jesieni Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni)
Bydgoszcz
Bydgoszcz
03-10-2020
15
Trap 4 Fan
Katowice
Rybnik Paruszowiec
03-10-2020
16
Puchar Przewodniczącego Komisji Strzeleckiej
Bielsko Biała
Goleszów
03-10-2020
17
XVIII Dymarki Świętokrzyskie ODWOŁANE
Kielce
Starachowice
02-10-2020
18
X Puchar Jesieni ODWOŁANE
Lublin
Puławy
27-09-2020
19
V Puchar Jury Częstochowskiej
Częstochowa
Kochcice
27-09-2020
Wyniki
20
IX Strzeleckie Mistrzostwa Internautów Łowiectwa
Bydgoszcz
Osie
27-09-2020
21
XXVI Turniej Chmielakowy ODWOŁANE
Chełm
Kumowa Dolina
26-09-2020
22
XIX Puchar Łuczniczki
Bydgoszcz
Łącko
26-09-2020
Wyniki
23
V Mistrzostwa Okręgu Katowickiego (sam śrut)
Katowice
Siemianowice Bańgów
26-09-2020
24
Memoriał Andrzeja Montowskiego Compak Sporting (100 rzutków)
Bydgoszcz
Bydgoszcz
19-09-2020
25
Podkarpacki Puchar Jesieni
Rzeszów
Bór
19-09-2020
Wyniki
26
FINAŁ LIGI (dwa dni)
ODWOŁANE
Piotrków Tryb.
Piotrków Tryb.
19-09-2020
27
Puchar Trofeum
Elbląg
Malbork
19-09-2020
28
Puchar Opolszczyzny
Opole
Grudzice
13-09-2020
Wyniki
29
XXI Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Seniorów I V Memoriał J. Bukowieckiego
Bydgoszcz
Osie
13-09-2020
30
XXXVI Puchar Winobrania ODWOŁANE
Zielona Góra
Wolsztyn
12-09-2020
31
Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rybnik (Turniej 4 Pór Roku - Puchar Jesieni)
Katowice
Rybnik Paruszowiec
12-09-2020
32
Liga Parcourowa
Częstochowa
Kochcice
12-09-2020
33
IV Puchar Czeskiej Zbrojowki
Piła
Piła
05-09-2020
Wyniki
34
XX Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej (dwa dni)
ODWOŁANE
Toruń
Glinki
05-09-2020
35
Zawody O Puchar Starosty Powiatu Mikołowskiego
Katowice
Orzesze Zgoń
05-09-2020
36
XXI Kujawsko-Pomorskie Grand Prix – Puchar Gzella Investments
Bydgoszcz
Osie
30-08-2020
37
II Mistrzostwa PZŁ kl. C (dwa dni)
ODWOŁANE
Bielsko Biała
Brzeszcze
29-08-2020
38
Puchar Prezydenta Miasta Jaworzno
Katowice
Jaworzno
29-08-2020
39
Puchar Dorodnej Kapusty
Elbląg
Malbork
29-08-2020
40
Mistrzostwa Polski Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni)
Bydgoszcz
Bydgoszcz
22-08-2020
41
XXIX Puchar Prezydenta Olsztyna ODWOŁANE
Olsztyn
Gutkowo
22-08-2020
42
MISTRZOSTWA ŚWIATA Compak Sporting (200 rzutków od 20.08-23.08.2020)
BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
20-08-2020
43
III Warszawski Puchar Benelli
Warszawa
Suchodół
16-08-2020
Wyniki
44
XXVII Zawody Rodzinne
Bydgoszcz
Osie
09-08-2020
45
Liga Parcourowa
Częstochowa
Kochcice
09-08-2020
46
LIII Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna (dwa dni)
ODWOŁANE
Włocławek
Ostrowy
08-08-2020
47
Puchar Grodu nad Prosną ODWOŁANE
Kalisz
Wolica
08-08-2020
48
PUCHAR ŁOWCZEGO REJONU JAWORZNICKO-OLKUSKIEGO
Katowice
Jaworzno
08-08-2020
49
VII Mistrzostwa PZŁ Dian
Bydgoszcz
Plaskosz
02-08-2020
Wyniki
50
XXI Memoriał Adama Kraińskiego
Gdańsk
Jaśkowa Dolina
01-08-2020
Wyniki
51
Jubileuszowy Puchar MKS ASTRA 10 lat Klubu Compak Sporting (100 rzutków)
Skoraczewo
Skoraczewo
26-07-2020
52
Puchar Złotego Karasia Compak Sporting (100 rzutków)
Osie
Osie
25-07-2020
53
XIX Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Katowice
Siemianowice
25-07-2020
Wyniki
54
II Zawody o Puchar Elbląga
Elbląg
Malbork
25-07-2020
Wyniki
55
I Kujawsko-Pomorski Puchar Lata
Bydgoszcz
Łącko
18-07-2020
Wyniki
56
Puchar Betetta & Sako
Warszawa
Suchodół
18-07-2020
57
Trap 4 Fan
Katowice
Rybnik Paruszowiec
18-07-2020
58
Puchar Okręgu w klasie C, Puchar Dian i Puchar Seniora
Bielsko Biała
Brzeszcze
18-07-2020
59
I Kujawsko-Pomorski Puchar Lata
Bydgoszcz
Łącko
18-07-2020
60
Puchar Lata (Dwa dni 200 rzutków)
Gorzów Wlkp.
Zgorzelec
18-07-2020
61
VI Puchar Północnego Mazowsza ODWOŁANE
Ciechanów
Chotum
12-07-2020
62
XIX Puchar Wójta Gminy Osie
Bydgoszcz
Osie
12-07-2020
63
Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice
Bielsko Biała
Chybie
12-07-2020
64
Liga Strzelecka - Półfinał ODWOŁANE
Poznań
Antoninek
11-07-2020
65
Liga Strzelecka - Półfinał ODWOŁANE
Opole
Grudzice
11-07-2020
66
Liga Parcourowa
Częstochowa
Kochcice
05-07-2020
67
Puchar Resortu Strzelectwa i KS JURA Compak Sporting (100 rzutków)
Kochcice
Kochcice
04-07-2020
68
XV Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua ODWOŁANE
Koszalin
Manowo
04-07-2020
69
V Nowosądecki Puchar Lata ODWOŁANE
Nowy Sącz
Krynica
04-07-2020
70
IX Sportowe Zawody Rodzinne w Strzelaniach Parkurowych
Olsztyn
Gutkowo
04-07-2020
71
Puchar Lata
Elbląg
Malbork
04-07-2020
72
Puchar Wójta Gminy Chybie
Bielsko Biała
Chybie
28-06-2020
73
IX Puchar Podlasia ODWOŁANE
Białystok
Karakule
27-06-2020
74
XXXVI KKKŁ im. I. Stachowiaka (dwa dni)
ODWOŁANE
Katowice
Siemianowice
27-06-2020
75
Puchar Zarządu Okręgowego
Elbląg
Pasłęk/Gołąbki
27-06-2020
Wyniki
76
XXIIITarnobrzeski Puchar Wiosny
Tarnobrzeg
Borów
27-06-2020
Wyniki
77
Puchar Prezydenta Miasta Rybnika (Turniej 4 Pór Roku - Puchar Lata)
Katowice
Rybnik Paruszowiec
21-06-2020
78
Liga Parcourowa
Częstochowa
Kochcice
21-06-2020
79
I Zawody o Puchar VIS ODWOŁANE
Radom
Piastów
20-06-2020
80
VII Puchar Firmy Delta Optical
Włocławek
Ostrowy
20-06-2020
Wyniki
81
Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego II Runda
Katowice
Orzesze Zgoń
20-06-2020
82
Zawody o Puchar Dyrektora RDLP w Olsztynie w wieloboju myśliwskim
Olsztyn
Gutkowo
20-06-2020
83
Zawody Okręgowe
Bielsko Biała
Brzeszcze
20-06-2020
84
Lupus Cup Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni)
Zgorzelec
Zgorzelec
13-06-2020
85
"Trofeum" - specyficzna kombinacja
Elbląg
Malbork
13-06-2020
86
I Zawody Wawrzynowe ODWOŁANE
Łomża
Czerwony Bór
13-06-2020
87
I Puchar RW Hunt
Opole
Grudzice
13-06-2020
Wyniki
88
Puchar Starosty Cieszyńskiego
Bielsko Biała
Goleszów
13-06-2020
89
V Puchar Skibickiego – Turniej Par
Bydgoszcz
Osie
07-06-2020
90
Puchar Łowczego Rejonu Pszczyńskiego
Katowice
Orzesze Zgoń
07-06-2020
91
„Zawody Okręgowe Kół Łowieckich” ZO PZŁ Opole
Opole
Grudzice
07-06-2020
92
VII Puchar Gryfa Szczecińskiego ODWOŁANE
Szczecin
Pucice
06-06-2020
93
IV Puchar Normy ODWOŁANE
Tarnów
Fiuk/Sieradza
06-06-2020
94
Puchar Łowczego Rejonu Rybnickiego
Katowice
Rybnik Paruszowiec
06-06-2020
95
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ
Bydgoszcz
Łącko
06-06-2020
96
XXIV Puchar Toruńskiej Katarzynki ODWOŁANE
Toruń
Glinki
31-05-2020
97
VI Puchar Kujaw ODWOŁANE
Włocławek
Ostrowy
30-05-2020
98
Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-Olkuskiego
Katowice
Jaworzno
30-05-2020
99
Mistrzostwa Okręgu Olsztyńskiego PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich
Olsztyn
Gutkowo
30-05-2020
100
III Parkurowy Puchar Basia Hunt – III Edycja ODWOŁANE
Bydgoszcz
Osie
24-05-2020
101
Liga Strzelecka - Eliminacje ODWOŁANE
Szczecin
Pucice
23-05-2020
102
Liga Strzelecka - Eliminacje ODWOŁANE
Olsztyn
Gutkowo
23-05-2020
103
Liga Strzelecka - Eliminacje ODWOŁANE
Warszawa
Suchodół
23-05-2020
104
Liga Strzelecka - Eliminacje ODWOŁANE
Kalisz
Wolica
23-05-2020
105
Liga Strzelecka - Eliminacje ODWOŁANE
Bielsko Biała
Brzeszcze
23-05-2020
106
Liga Strzelecka - Eliminacje ODWOŁANE
Rzeszów
Bór
23-05-2020
107
Zawody Okręgowe
Katowice
Siemianowice Bańgów
17-05-2020
108
„Puchar ZO PZŁ w Opolu im. Waldemara WIŚNIEWSKIEGO”
Opole
Grudzice
17-05-2020
109
V Puchar Gobarto Dziczyzna ODWOŁANE
Leszno
Krzywiń
16-05-2020
110
XXIIITarnobrzeski Puchar Wiosny ODWOŁANE
Tarnobrzeg
Borów
16-05-2020
111
Puchar Starosty Rybnickiego
Katowice
Rybnik Paruszowiec
16-05-2020
112
Myśliwski Piknik Strzelecki Gminy Pakość
Bydgoszcz
Łącko
16-05-2020
113
XXII Puchar Targów Poznańskich ODWOŁANE
Poznań
Antoninek
09-05-2020
114
XXI Puchar FAM Pionki ODWOŁANE
Tarnów
Fiuk/Sieradza
09-05-2020
115
Zawody członków niestowarzyszonych
Bydgoszcz
Łącko
09-05-2020
116
I Puchar 3 maja ODWOŁANE
Kalisz
Wolica
03-05-2020
117
Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego I Runda
Bielsko Biała
Brzeszcze
03-05-2020
118
Puchar Prezesa KŁ Jastrząb w Pruchnej
Bielsko Biała
Chybie
03-05-2020
119
I Zawody o Puchar Trybunalski ODWOŁANE
Piotrków Tryb.
Piotrków Tryb.
02-05-2020
120
Puchar Klubu Safari
Katowice
Jaworzno
02-05-2020
121
Puchar Firmy Las Huberta
Katowice
Rybnik Paruszowiec
01-05-2020
122
III Memoriał dr. Grzegorza Wardyńskiego ODWOŁANE
Radom
Piastów
26-04-2020
123
Puchar Targów EXPOunting i EXPOshooting
Katowice
Siemianowice Bańgów
26-04-2020
124
Puchar Węglowy Compak Sporting (100 rzutków)
Brzeszcze
Brzeszcze
25-04-2020
125
Puchar Węglowy
Bielsko Biała
Brzeszcze
25-04-2020
126
Puchar Wiosny Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni)
Bydgoszcz
Bydgoszcz
18-04-2020
127
VIII Puchar Browninga i Winchestera ODWOŁANE
Katowice
Siemianowice
18-04-2020
128
Puchar Łowczego Okręgowego w Bydgoszczy
Bydgoszcz
Łącko
11-04-2020
129
II Parkurowy Puchar Basia Hunt – II Edycja ODWOŁANE
Bydgoszcz
Osie
05-04-2020
130
I Zawody Przylaszczki o Puchar Firmy Twoja Broń ODWOŁANE
Warszawa
Suchodół
04-04-2020
131
II Zawody W Wieloboju Myśliwskim ODWOŁANE
Bydgoszcz
Osie
29-03-2020
132
Turniej 4 Pór Roku (Puchar Wiosny)
Katowice
Rybnik Paruszowiec
29-03-2020
133
Liga Parcurowa Parcour Zimowy ODWOŁANE
Częstochowa
Kochcice
28-03-2020
134
IV Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej ODWOŁANE
Wałbrzych
Biernacice
28-03-2020
135
II Parkurowy Puchar Basia Hunt – I Edycja ODWOŁANE
Bydgoszcz
Osie
22-03-2020
136
V Mistrzostwa Okręgu PZŁ Katowice W Konkurencjach Śrutowych
Katowice
Siemianowice Bańgów
22-03-2020
137
I Puchar Wiosny Nasta Poland ODWOŁANE
Opole
Grudzice
21-03-2020
138
Puchar Zimy Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni)
Bydgoszcz
Bydgoszcz
14-03-2020
139
I Puchar Dnia Kobiet
Bydgoszcz
Osie
07-03-2020
140
Memoriał im. Eugeniusza Wawry
Bielsko Biała
Brzeszcze
07-03-2020
141
Liga Parcurowa Parcour Zimowy
Częstochowa
Kochcice
01-03-2020
142
Puchar Centrum Strzeleckiego LUPUS Compak Sporting (100 rzutków)
Zgorzelec
Zgorzelec
29-02-2020
143
IV Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o Puchar Tamed.pl
Olsztyn
Gutkowo
29-02-2020
144
Goleszowskie Lutokoty
Bielsko Biała
Goleszów
29-02-2020
145
I Zawody w Wieloboju Myśliwskim
Bydgoszcz
osie
22-02-2020
146
Walentynkowy Puchar Zakochanych w Strzelectwie
Osie
Osie
15-02-2020
Wyniki
147
Liga Parcurowa Parcour Zimowy
Częstochowa
Kochcice
09-02-2020
Wyniki
148
Liga Parcurowa Parcour Zimowy
Częstochowa
Kochcice
26-01-2020
Wyniki
149
Puchar Trzech Króli
Bydgoszcz
Osie
06-01-2020
Wyniki
Szukaj
|
Ochrona prywatności
|
Webmaster
Copyright(c) 2001-2006
P&H Limited Sp. z o.o.