strona główna forum dyskusyjne













Wszystkie zawody w roku 2020

Wyświetl: rok

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁ StrzelnicaTerminWyniki
1II Mistrzostwa PZŁ kl. C (dwa dni)Bielsko BiałaBrzeszcze29-08-2020 
2MISTRZOSTWA ŚWIATA Compak Sporting (200 rzutków od 20.08-23.08.2020) BYDGOSZCZBYDGOSZCZ20-08-2020 
3VII Mistrzostwa PZŁ Dian (dwa dni)BydgoszczŁącko01-08-2020 
4XXXVI KKKŁ im. I. Stachowiaka (dwa dni)KatowiceSiemianowice27-06-2020 
5FINAŁ LIGI (dwa dni) Piotrków Tryb.Piotrków Tryb.19-09-2020 
6XX Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej (dwa dni)ToruńGlinki05-09-2020 
7III Puchar Firmy Delta Optical (dwa dni)WłocławekOstrowy20-06-2020 
8LIII Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna (dwa dni)WłocławekOstrowy08-08-2020 
9IX Puchar PodlasiaBiałystokKarakule27-06-2020 
10Liga Strzelecka - EliminacjeBielsko BiałaBrzeszcze23-05-2020 
11Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego I Runda Bielsko BiałaBrzeszcze03-05-2020 
12Goleszowskie Lutokoty Bielsko BiałaGoleszów29-02-2020 
13Memoriał im. Eugeniusza Wawry Bielsko BiałaBrzeszcze07-03-2020 
14Puchar Węglowy Bielsko BiałaBrzeszcze25-04-2020 
15Puchar Prezesa KŁ Jastrząb w Pruchnej Bielsko BiałaChybie03-05-2020 
16Puchar Starosty Cieszyńskiego Bielsko BiałaGoleszów13-06-2020 
17Zawody Okręgowe Bielsko BiałaBrzeszcze20-06-2020 
18Puchar Wójta Gminy Chybie Bielsko BiałaChybie28-06-2020 
19Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice Bielsko BiałaChybie12-07-2020 
20Puchar Okręgu w klasie C, Puchar Dian i Puchar Seniora Bielsko BiałaBrzeszcze18-07-2020 
21Puchar Przewodniczącego Komisji Strzeleckiej Bielsko BiałaGoleszów03-10-2020 
22Puchar Koła Łowieckiego „Ryś” Brzeszcze Bielsko BiałaBrzeszcze10-10-2020 
23Puchar Węglowy Compak Sporting (100 rzutków) BrzeszczeBrzeszcze25-04-2020 
24Puchar Trzech KróliBydgoszczOsie06-01-2020Wyniki 
25Puchar Zimy Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz14-03-2020 
26Puchar Wiosny Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz18-04-2020 
27Grand Prix Polski MP Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz15-08-2020 
28Memoriał Andrzeja Montowskiego Compak Sporting (100 rzutków) BydgoszczBydgoszcz19-09-2020 
29Puchar Jesieni Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz03-10-2020 
30Memoriał Pawła Buniowskiego Compak Sporting (100 rzutków) BydgoszczBydgoszcz17-10-2020 
31I Kujawsko-Pomorski Puchar LataBydgoszczŁącko18-07-2020 
32XIX Puchar ŁuczniczkiBydgoszczŁącko26-09-2020 
33I Puchar Dnia KobietBydgoszczOsie07-03-2020 
34II Parkurowy Puchar Basia Hunt – I Edycja ODWOŁANEBydgoszczOsie22-03-2020 
35II Zawody W Wieloboju MyśliwskimBydgoszczOsie29-03-2020 
36II Parkurowy Puchar Basia Hunt – II EdycjaBydgoszczOsie05-04-2020 
37III Parkurowy Puchar Basia Hunt – III EdycjaBydgoszczOsie24-05-2020 
38V Puchar Skibickiego – Turniej ParBydgoszczOsie07-06-2020 
39XX Mistrzostwa Powiatu ŚwieckiegoBydgoszczOsie28-06-2020 
40XIX Puchar Wójta Gminy OsieBydgoszczOsie05-07-2020 
41I Zawody w Wieloboju MyśliwskimBydgoszczosie22-02-2020 
42XXVII Zawody RodzinneBydgoszczOsie09-08-2020 
43XXI Kujawsko-Pomorskie Grand Prix – Puchar Gzella InvestmentsBydgoszczOsie30-08-2020 
44XXI Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Seniorów I V Memoriał J. BukowieckiegoBydgoszczOsie13-09-2020 
45II Parkurowy Puchar Basia Hunt – IV EdycjaBydgoszczOsie20-09-2020 
46IX Strzeleckie Mistrzostwa Internautów ŁowiectwaBydgoszczOsie27-09-2020 
47II Parkurowy Puchar Basia Hunt – V Edycja – FinałBydgoszczOsie11-10-2020 
48Puchar Łowczego Okręgowego w Bydgoszczy BydgoszczŁącko11-04-2020 
49Zawody członków niestowarzyszonych BydgoszczŁącko09-05-2020 
50Myśliwski Piknik Strzelecki Gminy Pakość  BydgoszczŁącko16-05-2020 
51Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ BydgoszczŁącko06-06-2020 
52I Kujawsko-Pomorski Puchar Lata BydgoszczŁącko18-07-2020 
53XXVI Turniej ChmielakowyChełmKumowa Dolina26-09-2020 
54VI Puchar Północnego MazowszaCiechanówChotum12-07-2020 
55Liga Parcurowa Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice26-01-2020Wyniki 
56Liga Parcurowa Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice09-02-2020Wyniki 
57Liga Parcurowa Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice01-03-2020 
58Liga Parcurowa Parcour Zimowy ODWOŁANE CzęstochowaKochcice28-03-2020 
59V Puchar Jury CzęstochowskiejCzęstochowaKochcice27-09-2020 
60II Zawody o Puchar ElblągaElblągMalbork25-07-2020 
61XXI Memoriał Adama KraińskiegoGdańskJaśkowa Dolina01-08-2020 
62I Puchar 3 majaKaliszWolica03-05-2020 
63Liga Strzelecka - EliminacjeKaliszWolica23-05-2020 
64Puchar Grodu nad ProsnąKaliszWolica08-08-2020 
65 VIII Puchar Browninga i WinchesteraKatowiceSiemianowice18-04-2020 
66XIX Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowiceSiemianowice25-07-2020 
67V Mistrzostwa Okręgu PZŁ Katowice W Konkurencjach Śrutowych KatowiceSiemianowice Bańgów22-03-2020 
68Turniej 4 Pór Roku (Puchar Wiosny) KatowiceRybnik Paruszowiec29-03-2020 
69Puchar Targów EXPOunting i EXPOshooting KatowiceSiemianowice Bańgów26-04-2020 
70Puchar Firmy Las Huberta KatowiceRybnik Paruszowiec01-05-2020 
71Puchar Klubu Safari KatowiceJaworzno02-05-2020 
72Puchar Starosty Rybnickiego KatowiceRybnik Paruszowiec16-05-2020 
73Zawody Okręgowe KatowiceSiemianowice Bańgów17-05-2020 
74Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-Olkuskiego KatowiceJaworzno30-05-2020 
75Puchar Łowczego Rejonu Rybnickiego KatowiceRybnik Paruszowiec06-06-2020 
76Puchar Łowczego Rejonu Pszczyńskiego KatowiceOrzesze Zgoń07-06-2020 
77Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego II Runda KatowiceOrzesze Zgoń20-06-2020 
78Puchar Prezydenta Miasta Rybnika (Turniej 4 Pór Roku - Puchar Lata) KatowiceRybnik Paruszowiec21-06-2020 
79Trap 4 Fan KatowiceRybnik Paruszowiec18-07-2020 
80Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego III Runda KatowiceJaworzno01-08-2020 
81Puchar Prezydenta Miasta Jaworzno KatowiceJaworzno29-08-2020 
82Zawody O Puchar Starosty Powiatu Mikołowskiego KatowiceOrzesze Zgoń05-09-2020 
83Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rybnik (Turniej 4 Pór Roku - Puchar Jesieni) KatowiceRybnik Paruszowiec12-09-2020 
84Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego FINAŁ KatowiceSiemianowice Bańgów26-09-2020 
85Trap 4 Fan KatowiceRybnik Paruszowiec03-10-2020 
86Puchar Św. Huberta KatowiceSiemianowice Bańgów10-10-2020 
87Zawody „Andrzejkowe” (Turniej 4 Pór Roku - Puchar Zimy) KatowiceRybnik Paruszowiec11-11-2020 
88XVIII Dymarki ŚwiętokrzyskieKielceStarachowice02-10-2020 
89Puchar Resortu Strzelectwa i KS JURA Compak Sporting (100 rzutków) KochciceKochcice04-07-2020 
90XV Bałtycki Puchar Anschutz & LapuaKoszalinManowo04-07-2020 
91V Puchar Gobarto DziczyznaLesznoKrzywiń16-05-2020 
92X Puchar JesieniLublinPuławy27-09-2020 
93I Zawody WawrzynoweŁomżaCzerwony Bór13-06-2020 
94V Nowosądecki Puchar LataNowy SączKrynica04-07-2020 
95Liga Strzelecka - Eliminacje OlsztynGutkowo23-05-2020 
96XXIX Puchar Prezydenta Olsztyna OlsztynGutkowo22-08-2020 
97IV Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o Puchar Tamed.pl OlsztynGutkowo29-02-2020 
98Mistrzostwa Okręgu Olsztyńskiego PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich OlsztynGutkowo30-05-2020 
99Zawody o Puchar Dyrektora RDLP w Olsztynie w wieloboju myśliwskim OlsztynGutkowo20-06-2020 
100IX Sportowe Zawody Rodzinne w Strzelaniach Parkurowych OlsztynGutkowo04-07-2020 
101IV Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o Puchar Warmii OlsztynGutkowo10-10-2020 
102I Puchar Wiosny Nasta Poland ODWOŁANE OpoleGrudzice21-03-2020 
103I Puchar RW Hunt OpoleGrudzice13-06-2020 
104Liga Strzelecka - Półfinał OpoleGrudzice11-07-2020 
105Puchar Opolszczyzny OpoleGrudzice13-09-2020 
106„Puchar ZO PZŁ w Opolu im. Waldemara WIŚNIEWSKIEGO” OpoleGrudzice17-05-2020 
107„Zawody Okręgowe Kół Łowieckich” ZO PZŁ Opole OpoleGrudzice07-06-2020 
108Puchar Zamknięcia sezonu strzeleckiego 2020 r. OpoleGrudzice04-10-2020 
109Puchar Złotego Karasia Compak Sporting (100 rzutków) OsieOsie25-07-2020 
110Walentynkowy Puchar Zakochanych w StrzelectwieOsieOsie15-02-2020Wyniki 
111IV Puchar Czeskiej Zbrojowki Piła Piła25-04-2020 
112I Zawody o Puchar TrybunalskiPiotrków Tryb.Piotrków Tryb.02-05-2020 
113XXII Puchar Targów PoznańskichPoznańAntoninek09-05-2020 
114Liga Strzelecka - PółfinałPoznańAntoninek11-07-2020 
115III Memoriał dr. Grzegorza WardyńskiegoRadomPiastów26-04-2020 
116I Zawody o Puchar VISRadomPiastów20-06-2020 
117Liga Strzelecka - EliminacjeRzeszówBór23-05-2020 
118Podkarpacki Puchar JesieniRzeszówBór12-09-2020 
119Puchar MKS ASTRA Compak Sporting (100 rzutków) SkoraczewoSkoraczewo17-05-2020 
120Liga Strzelecka - EliminacjeSzczecinPucice23-05-2020 
121VII Puchar Gryfa SzczecińskiegoSzczecinPucice06-06-2020 
122XXIIITarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzegBorów16-05-2020 
123XXI Puchar FAM PionkiTarnówFiuk/Sieradza09-05-2020 
124IV Puchar NormyTarnówFiuk/Sieradza06-06-2020 
125XXIV Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki31-05-2020 
126IV Puchar Sudeckiej Krainy ŁowieckiejWałbrzychBiernacice28-03-2020 
127I Zawody Przylaszczki o Puchar Firmy Twoja BrońWarszawaSuchodół04-04-2020 
128Liga Strzelecka - EliminacjeWarszawaSuchodół23-05-2020 
129III Warszawski Puchar BenelliWarszawaSuchodół16-08-2020 
130Puchar Betetta & SakoWarszawaSuchodół18-07-2020 
131VI Puchar KujawWłocławekOstrowy30-05-2020 
132Puchar Centrum Strzeleckiego LUPUS Compak Sporting (100 rzutków) ZgorzelecZgorzelec29-02-2020 
133Lupus Cup Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni) ZgorzelecZgorzelec13-06-2020 
134Puchar Lata Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni) ZgorzelecZgorzelec18-07-2020 
135XXXVI Puchar WinobraniaZielona GóraWolsztyn12-09-2020 


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.