strona główna forum dyskusyjne













Wszystkie zawody w roku 2020

Wyświetl: rok

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁStrzelnica TerminWyniki
1MISTRZOSTWA ŚWIATA Compak Sporting (200 rzutków od 20.08-23.08.2020) BYDGOSZCZBYDGOSZCZ20-08-2020 
2XXII Puchar Targów PoznańskichPoznańAntoninek09-05-2020 
3Liga Strzelecka - PółfinałPoznańAntoninek11-07-2020 
4IV Puchar Sudeckiej Krainy ŁowieckiejWałbrzychBiernacice28-03-2020 
5XXIIITarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzegBorów16-05-2020 
6Liga Strzelecka - EliminacjeRzeszówBór23-05-2020 
7Podkarpacki Puchar JesieniRzeszówBór12-09-2020 
8Puchar Węglowy Compak Sporting (100 rzutków) BrzeszczeBrzeszcze25-04-2020 
9Liga Strzelecka - EliminacjeBielsko BiałaBrzeszcze23-05-2020 
10II Mistrzostwa PZŁ kl. C (dwa dni)Bielsko BiałaBrzeszcze29-08-2020 
11Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego I Runda Bielsko BiałaBrzeszcze03-05-2020 
12Memoriał im. Eugeniusza Wawry Bielsko BiałaBrzeszcze07-03-2020 
13Puchar Węglowy Bielsko BiałaBrzeszcze25-04-2020 
14Zawody Okręgowe Bielsko BiałaBrzeszcze20-06-2020 
15Puchar Okręgu w klasie C, Puchar Dian i Puchar Seniora Bielsko BiałaBrzeszcze18-07-2020 
16Puchar Koła Łowieckiego „Ryś” Brzeszcze Bielsko BiałaBrzeszcze10-10-2020 
17Puchar Zimy Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz14-03-2020 
18Puchar Wiosny Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz18-04-2020 
19Grand Prix Polski MP Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz15-08-2020 
20Memoriał Andrzeja Montowskiego Compak Sporting (100 rzutków) BydgoszczBydgoszcz19-09-2020 
21Puchar Jesieni Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz03-10-2020 
22Memoriał Pawła Buniowskiego Compak Sporting (100 rzutków) BydgoszczBydgoszcz17-10-2020 
23VI Puchar Północnego MazowszaCiechanówChotum12-07-2020 
24Puchar Prezesa KŁ Jastrząb w Pruchnej Bielsko BiałaChybie03-05-2020 
25Puchar Wójta Gminy Chybie Bielsko BiałaChybie28-06-2020 
26Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice Bielsko BiałaChybie12-07-2020 
27I Zawody WawrzynoweŁomżaCzerwony Bór13-06-2020 
28XXI Puchar FAM PionkiTarnówFiuk/Sieradza09-05-2020 
29IV Puchar NormyTarnówFiuk/Sieradza06-06-2020 
30XXIV Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki31-05-2020 
31XX Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej (dwa dni)ToruńGlinki05-09-2020 
32Goleszowskie Lutokoty Bielsko BiałaGoleszów29-02-2020 
33Puchar Starosty Cieszyńskiego Bielsko BiałaGoleszów13-06-2020 
34Puchar Przewodniczącego Komisji Strzeleckiej Bielsko BiałaGoleszów03-10-2020 
35I Puchar Wiosny Nasta Poland ODWOŁANE OpoleGrudzice21-03-2020 
36I Puchar RW Hunt OpoleGrudzice13-06-2020 
37Liga Strzelecka - Półfinał OpoleGrudzice11-07-2020 
38Puchar Opolszczyzny OpoleGrudzice13-09-2020 
39„Puchar ZO PZŁ w Opolu im. Waldemara WIŚNIEWSKIEGO” OpoleGrudzice17-05-2020 
40„Zawody Okręgowe Kół Łowieckich” ZO PZŁ Opole OpoleGrudzice07-06-2020 
41Puchar Zamknięcia sezonu strzeleckiego 2020 r. OpoleGrudzice04-10-2020 
42Liga Strzelecka - Eliminacje OlsztynGutkowo23-05-2020 
43XXIX Puchar Prezydenta Olsztyna OlsztynGutkowo22-08-2020 
44IV Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o Puchar Tamed.pl OlsztynGutkowo29-02-2020 
45Mistrzostwa Okręgu Olsztyńskiego PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich OlsztynGutkowo30-05-2020 
46Zawody o Puchar Dyrektora RDLP w Olsztynie w wieloboju myśliwskim OlsztynGutkowo20-06-2020 
47IX Sportowe Zawody Rodzinne w Strzelaniach Parkurowych OlsztynGutkowo04-07-2020 
48IV Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o Puchar Warmii OlsztynGutkowo10-10-2020 
49Puchar Klubu Safari KatowiceJaworzno02-05-2020 
50Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-Olkuskiego KatowiceJaworzno30-05-2020 
51Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego III Runda KatowiceJaworzno01-08-2020 
52Puchar Prezydenta Miasta Jaworzno KatowiceJaworzno29-08-2020 
53XXI Memoriał Adama KraińskiegoGdańskJaśkowa Dolina01-08-2020 
54IX Puchar PodlasiaBiałystokKarakule27-06-2020 
55Puchar Resortu Strzelectwa i KS JURA Compak Sporting (100 rzutków) KochciceKochcice04-07-2020 
56Liga Parcurowa Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice26-01-2020Wyniki 
57Liga Parcurowa Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice09-02-2020Wyniki 
58Liga Parcurowa Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice01-03-2020 
59Liga Parcurowa Parcour Zimowy ODWOŁANE CzęstochowaKochcice28-03-2020 
60V Puchar Jury CzęstochowskiejCzęstochowaKochcice27-09-2020 
61V Nowosądecki Puchar LataNowy SączKrynica04-07-2020 
62V Puchar Gobarto DziczyznaLesznoKrzywiń16-05-2020 
63XXVI Turniej ChmielakowyChełmKumowa Dolina26-09-2020 
64I Kujawsko-Pomorski Puchar LataBydgoszczŁącko18-07-2020 
65VII Mistrzostwa PZŁ Dian (dwa dni)BydgoszczŁącko01-08-2020 
66XIX Puchar ŁuczniczkiBydgoszczŁącko26-09-2020 
67Puchar Łowczego Okręgowego w Bydgoszczy BydgoszczŁącko11-04-2020 
68Zawody członków niestowarzyszonych BydgoszczŁącko09-05-2020 
69Myśliwski Piknik Strzelecki Gminy Pakość  BydgoszczŁącko16-05-2020 
70Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ BydgoszczŁącko06-06-2020 
71I Kujawsko-Pomorski Puchar Lata BydgoszczŁącko18-07-2020 
72II Zawody o Puchar ElblągaElblągMalbork25-07-2020 
73XV Bałtycki Puchar Anschutz & LapuaKoszalinManowo04-07-2020 
74Puchar Łowczego Rejonu Pszczyńskiego KatowiceOrzesze Zgoń07-06-2020 
75Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego II Runda KatowiceOrzesze Zgoń20-06-2020 
76Zawody O Puchar Starosty Powiatu Mikołowskiego KatowiceOrzesze Zgoń05-09-2020 
77Puchar Trzech KróliBydgoszczOsie06-01-2020Wyniki 
78Puchar Złotego Karasia Compak Sporting (100 rzutków) OsieOsie25-07-2020 
79Walentynkowy Puchar Zakochanych w StrzelectwieOsieOsie15-02-2020Wyniki 
80I Puchar Dnia KobietBydgoszczOsie07-03-2020 
81II Parkurowy Puchar Basia Hunt – I Edycja ODWOŁANEBydgoszczOsie22-03-2020 
82II Zawody W Wieloboju MyśliwskimBydgoszczOsie29-03-2020 
83II Parkurowy Puchar Basia Hunt – II EdycjaBydgoszczOsie05-04-2020 
84III Parkurowy Puchar Basia Hunt – III EdycjaBydgoszczOsie24-05-2020 
85V Puchar Skibickiego – Turniej ParBydgoszczOsie07-06-2020 
86XX Mistrzostwa Powiatu ŚwieckiegoBydgoszczOsie28-06-2020 
87XIX Puchar Wójta Gminy OsieBydgoszczOsie05-07-2020 
88I Zawody w Wieloboju MyśliwskimBydgoszczosie22-02-2020 
89XXVII Zawody RodzinneBydgoszczOsie09-08-2020 
90XXI Kujawsko-Pomorskie Grand Prix – Puchar Gzella InvestmentsBydgoszczOsie30-08-2020 
91XXI Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Seniorów I V Memoriał J. BukowieckiegoBydgoszczOsie13-09-2020 
92II Parkurowy Puchar Basia Hunt – IV EdycjaBydgoszczOsie20-09-2020 
93IX Strzeleckie Mistrzostwa Internautów ŁowiectwaBydgoszczOsie27-09-2020 
94II Parkurowy Puchar Basia Hunt – V Edycja – FinałBydgoszczOsie11-10-2020 
95VI Puchar KujawWłocławekOstrowy30-05-2020 
96III Puchar Firmy Delta Optical (dwa dni)WłocławekOstrowy20-06-2020 
97LIII Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna (dwa dni)WłocławekOstrowy08-08-2020 
98III Memoriał dr. Grzegorza WardyńskiegoRadomPiastów26-04-2020 
99I Zawody o Puchar VISRadomPiastów20-06-2020 
100IV Puchar Czeskiej Zbrojowki Piła Piła25-04-2020 
101I Zawody o Puchar TrybunalskiPiotrków Tryb.Piotrków Tryb.02-05-2020 
102FINAŁ LIGI (dwa dni) Piotrków Tryb.Piotrków Tryb.19-09-2020 
103Liga Strzelecka - EliminacjeSzczecinPucice23-05-2020 
104VII Puchar Gryfa SzczecińskiegoSzczecinPucice06-06-2020 
105X Puchar JesieniLublinPuławy27-09-2020 
106Turniej 4 Pór Roku (Puchar Wiosny) KatowiceRybnik Paruszowiec29-03-2020 
107Puchar Firmy Las Huberta KatowiceRybnik Paruszowiec01-05-2020 
108Puchar Starosty Rybnickiego KatowiceRybnik Paruszowiec16-05-2020 
109Puchar Łowczego Rejonu Rybnickiego KatowiceRybnik Paruszowiec06-06-2020 
110Puchar Prezydenta Miasta Rybnika (Turniej 4 Pór Roku - Puchar Lata) KatowiceRybnik Paruszowiec21-06-2020 
111Trap 4 Fan KatowiceRybnik Paruszowiec18-07-2020 
112Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rybnik (Turniej 4 Pór Roku - Puchar Jesieni) KatowiceRybnik Paruszowiec12-09-2020 
113Trap 4 Fan KatowiceRybnik Paruszowiec03-10-2020 
114Zawody „Andrzejkowe” (Turniej 4 Pór Roku - Puchar Zimy) KatowiceRybnik Paruszowiec11-11-2020 
115 VIII Puchar Browninga i WinchesteraKatowiceSiemianowice18-04-2020 
116XXXVI KKKŁ im. I. Stachowiaka (dwa dni)KatowiceSiemianowice27-06-2020 
117XIX Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowiceSiemianowice25-07-2020 
118V Mistrzostwa Okręgu PZŁ Katowice W Konkurencjach Śrutowych KatowiceSiemianowice Bańgów22-03-2020 
119Puchar Targów EXPOunting i EXPOshooting KatowiceSiemianowice Bańgów26-04-2020 
120Zawody Okręgowe KatowiceSiemianowice Bańgów17-05-2020 
121Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego FINAŁ KatowiceSiemianowice Bańgów26-09-2020 
122Puchar Św. Huberta KatowiceSiemianowice Bańgów10-10-2020 
123Puchar MKS ASTRA Compak Sporting (100 rzutków) SkoraczewoSkoraczewo17-05-2020 
124XVIII Dymarki ŚwiętokrzyskieKielceStarachowice02-10-2020 
125I Zawody Przylaszczki o Puchar Firmy Twoja BrońWarszawaSuchodół04-04-2020 
126Liga Strzelecka - EliminacjeWarszawaSuchodół23-05-2020 
127III Warszawski Puchar BenelliWarszawaSuchodół16-08-2020 
128Puchar Betetta & SakoWarszawaSuchodół18-07-2020 
129I Puchar 3 majaKaliszWolica03-05-2020 
130Liga Strzelecka - EliminacjeKaliszWolica23-05-2020 
131Puchar Grodu nad ProsnąKaliszWolica08-08-2020 
132XXXVI Puchar WinobraniaZielona GóraWolsztyn12-09-2020 
133Puchar Centrum Strzeleckiego LUPUS Compak Sporting (100 rzutków) ZgorzelecZgorzelec29-02-2020 
134Lupus Cup Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni) ZgorzelecZgorzelec13-06-2020 
135Puchar Lata Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni) ZgorzelecZgorzelec18-07-2020 


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.