Prawo
Ciekawostki
Szkolenie
Zarządzenia PZŁ
Przystrzelanie
Strzelnice
Konkurencje
Wawrzyny
Liga Strzelecka
Amunicja
Optyka
Archiwum
Terminarze
Wszystkie zawody w roku 2020
Wyświetl:
Wszystkie zawody
Terminarz centralnych zawodów strzeleckich PZŁ
Terminarz zawodów strzeleckich PZŁ
Terminarz PSSP, FITASC, Lotokoty, Astra
rok
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lp.
Nazwa zawodów
ZO PZŁ
Strzelnica
Termin
Wyniki
1
II Mistrzostwa PZŁ kl. C (dwa dni)
ODWOŁANE
Bielsko Biała
Brzeszcze
29-08-2020
2
MISTRZOSTWA ŚWIATA Compak Sporting (200 rzutków od 20.08-23.08.2020)
BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
20-08-2020
3
VII Mistrzostwa PZŁ Dian
Bydgoszcz
Plaskosz
02-08-2020
Wyniki
4
XXXVI KKKŁ im. I. Stachowiaka (dwa dni)
ODWOŁANE
Katowice
Siemianowice
27-06-2020
5
FINAŁ LIGI (dwa dni)
ODWOŁANE
Piotrków Tryb.
Piotrków Tryb.
19-09-2020
6
XX Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej (dwa dni)
ODWOŁANE
Toruń
Glinki
05-09-2020
7
VII Puchar Firmy Delta Optical
Włocławek
Ostrowy
20-06-2020
Wyniki
8
LIII Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna (dwa dni)
ODWOŁANE
Włocławek
Ostrowy
08-08-2020
9
IX Puchar Podlasia ODWOŁANE
Białystok
Karakule
27-06-2020
10
Liga Strzelecka - Eliminacje ODWOŁANE
Bielsko Biała
Brzeszcze
23-05-2020
11
Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego I Runda
Bielsko Biała
Brzeszcze
03-05-2020
12
Goleszowskie Lutokoty
Bielsko Biała
Goleszów
29-02-2020
13
Memoriał im. Eugeniusza Wawry
Bielsko Biała
Brzeszcze
07-03-2020
14
Puchar Węglowy
Bielsko Biała
Brzeszcze
25-04-2020
15
Puchar Prezesa KŁ Jastrząb w Pruchnej
Bielsko Biała
Chybie
03-05-2020
16
Puchar Starosty Cieszyńskiego
Bielsko Biała
Goleszów
13-06-2020
17
Zawody Okręgowe
Bielsko Biała
Brzeszcze
20-06-2020
18
Puchar Wójta Gminy Chybie
Bielsko Biała
Chybie
28-06-2020
19
Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice
Bielsko Biała
Chybie
12-07-2020
20
Puchar Okręgu w klasie C, Puchar Dian i Puchar Seniora
Bielsko Biała
Brzeszcze
18-07-2020
21
Puchar Przewodniczącego Komisji Strzeleckiej
Bielsko Biała
Goleszów
03-10-2020
22
Puchar Koła Łowieckiego „Ryś” Brzeszcze
Bielsko Biała
Brzeszcze
10-10-2020
23
Puchar Węglowy Compak Sporting (100 rzutków)
Brzeszcze
Brzeszcze
25-04-2020
24
Puchar Trzech Króli
Bydgoszcz
Osie
06-01-2020
Wyniki
25
Puchar Zimy Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni)
Bydgoszcz
Bydgoszcz
14-03-2020
26
Puchar Wiosny Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni)
Bydgoszcz
Bydgoszcz
18-04-2020
27
Mistrzostwa Polski Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni)
Bydgoszcz
Bydgoszcz
22-08-2020
28
Memoriał Andrzeja Montowskiego Compak Sporting (100 rzutków)
Bydgoszcz
Bydgoszcz
19-09-2020
29
Puchar Jesieni Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni)
Bydgoszcz
Bydgoszcz
03-10-2020
30
Memoriał Pawła Buniowskiego Compak Sporting (100 rzutków)
Bydgoszcz
Bydgoszcz
11-10-2020
31
I Kujawsko-Pomorski Puchar Lata
Bydgoszcz
Łącko
18-07-2020
Wyniki
32
XIX Puchar Łuczniczki
Bydgoszcz
Łącko
26-09-2020
Wyniki
33
I Puchar Dnia Kobiet
Bydgoszcz
Osie
07-03-2020
34
II Parkurowy Puchar Basia Hunt – I Edycja ODWOŁANE
Bydgoszcz
Osie
22-03-2020
35
II Zawody W Wieloboju Myśliwskim ODWOŁANE
Bydgoszcz
Osie
29-03-2020
36
II Parkurowy Puchar Basia Hunt – II Edycja ODWOŁANE
Bydgoszcz
Osie
05-04-2020
37
III Parkurowy Puchar Basia Hunt – III Edycja ODWOŁANE
Bydgoszcz
Osie
24-05-2020
38
V Puchar Skibickiego – Turniej Par
Bydgoszcz
Osie
07-06-2020
39
I Puchar BARBÓRKI
Bydgoszcz
Osie
06-12-2020
40
XIX Puchar Wójta Gminy Osie
Bydgoszcz
Osie
12-07-2020
41
I Zawody w Wieloboju Myśliwskim
Bydgoszcz
osie
22-02-2020
42
XXVII Zawody Rodzinne
Bydgoszcz
Osie
09-08-2020
43
XXI Kujawsko-Pomorskie Grand Prix – Puchar Gzella Investments
Bydgoszcz
Osie
30-08-2020
44
XXI Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Seniorów I V Memoriał J. Bukowieckiego
Bydgoszcz
Osie
13-09-2020
45
II Parkurowy Puchar Basia Hunt – V Edycja + FINAŁ ODWOŁANE
Bydgoszcz
Osie
25-10-2020
46
IX Strzeleckie Mistrzostwa Internautów Łowiectwa
Bydgoszcz
Osie
27-09-2020
47
II Parkurowy Puchar Basia Hunt – IV Edycja
Bydgoszcz
Osie
11-10-2020
48
Puchar Łowczego Okręgowego w Bydgoszczy
Bydgoszcz
Łącko
11-04-2020
49
Zawody członków niestowarzyszonych
Bydgoszcz
Łącko
09-05-2020
50
Myśliwski Piknik Strzelecki Gminy Pakość
Bydgoszcz
Łącko
16-05-2020
51
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ
Bydgoszcz
Łącko
06-06-2020
52
I Kujawsko-Pomorski Puchar Lata
Bydgoszcz
Łącko
18-07-2020
53
XXVI Turniej Chmielakowy ODWOŁANE
Chełm
Kumowa Dolina
26-09-2020
54
VI Puchar Północnego Mazowsza ODWOŁANE
Ciechanów
Chotum
12-07-2020
55
Liga Parcurowa Parcour Zimowy
Częstochowa
Kochcice
26-01-2020
Wyniki
56
Liga Parcurowa Parcour Zimowy
Częstochowa
Kochcice
09-02-2020
Wyniki
57
Liga Parcurowa Parcour Zimowy
Częstochowa
Kochcice
01-03-2020
58
Liga Parcurowa Parcour Zimowy ODWOŁANE
Częstochowa
Kochcice
28-03-2020
59
V Puchar Jury Częstochowskiej
Częstochowa
Kochcice
27-09-2020
Wyniki
60
Liga Parcourowa
Częstochowa
Kochcice
21-06-2020
61
Liga Parcourowa
Częstochowa
Kochcice
05-07-2020
62
Liga Parcourowa
Częstochowa
Kochcice
09-08-2020
63
Liga Parcourowa
Częstochowa
Kochcice
12-09-2020
64
Finał Ligi Parcourowej
Częstochowa
Kochcice
11-10-2020
65
"Trofeum" - specyficzna kombinacja
Elbląg
Malbork
13-06-2020
66
II Zawody o Puchar Elbląga
Elbląg
Malbork
25-07-2020
Wyniki
67
Puchar Zarządu Okręgowego
Elbląg
Pasłęk/Gołąbki
27-06-2020
Wyniki
68
Puchar Lata
Elbląg
Malbork
04-07-2020
69
Puchar Dorodnej Kapusty
Elbląg
Malbork
29-08-2020
70
Puchar Trofeum
Elbląg
Malbork
19-09-2020
71
Puchar Glinianego Gołębia ODWOŁANE
Elbląg
Malbork
10-10-2020
72
Puchar Złotej Jesieni
Elbląg
Malbork
14-11-2020
73
XXI Memoriał Adama Kraińskiego
Gdańsk
Jaśkowa Dolina
01-08-2020
Wyniki
74
Puchar Lata (Dwa dni 200 rzutków)
Gorzów Wlkp.
Zgorzelec
18-07-2020
75
I Puchar 3 maja ODWOŁANE
Kalisz
Wolica
03-05-2020
76
Liga Strzelecka - Eliminacje ODWOŁANE
Kalisz
Wolica
23-05-2020
77
Puchar Grodu nad Prosną ODWOŁANE
Kalisz
Wolica
08-08-2020
78
VIII Puchar Browninga i Winchestera ODWOŁANE
Katowice
Siemianowice
18-04-2020
79
XIX Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Katowice
Siemianowice
25-07-2020
Wyniki
80
V Mistrzostwa Okręgu PZŁ Katowice W Konkurencjach Śrutowych
Katowice
Siemianowice Bańgów
22-03-2020
81
Turniej 4 Pór Roku (Puchar Wiosny)
Katowice
Rybnik Paruszowiec
29-03-2020
82
Puchar Targów EXPOunting i EXPOshooting
Katowice
Siemianowice Bańgów
26-04-2020
83
Puchar Firmy Las Huberta
Katowice
Rybnik Paruszowiec
01-05-2020
84
Puchar Klubu Safari
Katowice
Jaworzno
02-05-2020
85
Puchar Starosty Rybnickiego
Katowice
Rybnik Paruszowiec
16-05-2020
86
Zawody Okręgowe
Katowice
Siemianowice Bańgów
17-05-2020
87
Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-Olkuskiego
Katowice
Jaworzno
30-05-2020
88
Puchar Łowczego Rejonu Rybnickiego
Katowice
Rybnik Paruszowiec
06-06-2020
89
Puchar Łowczego Rejonu Pszczyńskiego
Katowice
Orzesze Zgoń
07-06-2020
90
Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego II Runda
Katowice
Orzesze Zgoń
20-06-2020
91
Puchar Prezydenta Miasta Rybnika (Turniej 4 Pór Roku - Puchar Lata)
Katowice
Rybnik Paruszowiec
21-06-2020
92
Trap 4 Fan
Katowice
Rybnik Paruszowiec
18-07-2020
93
PUCHAR ŁOWCZEGO REJONU JAWORZNICKO-OLKUSKIEGO
Katowice
Jaworzno
08-08-2020
94
Puchar Prezydenta Miasta Jaworzno
Katowice
Jaworzno
29-08-2020
95
Zawody O Puchar Starosty Powiatu Mikołowskiego
Katowice
Orzesze Zgoń
05-09-2020
96
Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rybnik (Turniej 4 Pór Roku - Puchar Jesieni)
Katowice
Rybnik Paruszowiec
12-09-2020
97
V Mistrzostwa Okręgu Katowickiego (sam śrut)
Katowice
Siemianowice Bańgów
26-09-2020
98
Trap 4 Fan
Katowice
Rybnik Paruszowiec
03-10-2020
99
Puchar Św. Huberta
Katowice
Siemianowice Bańgów
10-10-2020
100
Zawody „Andrzejkowe” (Turniej 4 Pór Roku - Puchar Zimy)
Katowice
Rybnik Paruszowiec
11-11-2020
101
XVIII Dymarki Świętokrzyskie ODWOŁANE
Kielce
Starachowice
02-10-2020
102
Puchar Resortu Strzelectwa i KS JURA Compak Sporting (100 rzutków)
Kochcice
Kochcice
04-07-2020
103
XV Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua ODWOŁANE
Koszalin
Manowo
04-07-2020
104
V Puchar Gobarto Dziczyzna ODWOŁANE
Leszno
Krzywiń
16-05-2020
105
X Puchar Jesieni ODWOŁANE
Lublin
Puławy
27-09-2020
106
I Zawody Wawrzynowe ODWOŁANE
Łomża
Czerwony Bór
13-06-2020
107
V Nowosądecki Puchar Lata ODWOŁANE
Nowy Sącz
Krynica
04-07-2020
108
Liga Strzelecka - Eliminacje ODWOŁANE
Olsztyn
Gutkowo
23-05-2020
109
XXIX Puchar Prezydenta Olsztyna ODWOŁANE
Olsztyn
Gutkowo
22-08-2020
110
IV Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o Puchar Tamed.pl
Olsztyn
Gutkowo
29-02-2020
111
Mistrzostwa Okręgu Olsztyńskiego PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich
Olsztyn
Gutkowo
30-05-2020
112
Zawody o Puchar Dyrektora RDLP w Olsztynie w wieloboju myśliwskim
Olsztyn
Gutkowo
20-06-2020
113
IX Sportowe Zawody Rodzinne w Strzelaniach Parkurowych
Olsztyn
Gutkowo
04-07-2020
114
IV Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o Puchar Warmii
Olsztyn
Gutkowo
10-10-2020
115
I Puchar Wiosny Nasta Poland ODWOŁANE
Opole
Grudzice
21-03-2020
116
I Puchar RW Hunt
Opole
Grudzice
13-06-2020
Wyniki
117
Liga Strzelecka - Półfinał ODWOŁANE
Opole
Grudzice
11-07-2020
118
Puchar Opolszczyzny
Opole
Grudzice
13-09-2020
Wyniki
119
„Puchar ZO PZŁ w Opolu im. Waldemara WIŚNIEWSKIEGO”
Opole
Grudzice
17-05-2020
120
„Zawody Okręgowe Kół Łowieckich” ZO PZŁ Opole
Opole
Grudzice
07-06-2020
121
Puchar Zamknięcia sezonu strzeleckiego 2020 r.
Opole
Grudzice
04-10-2020
122
Puchar Złotego Karasia Compak Sporting (100 rzutków)
Osie
Osie
25-07-2020
123
Walentynkowy Puchar Zakochanych w Strzelectwie
Osie
Osie
15-02-2020
Wyniki
124
IV Puchar Czeskiej Zbrojowki
Piła
Piła
05-09-2020
Wyniki
125
I Zawody o Puchar Trybunalski ODWOŁANE
Piotrków Tryb.
Piotrków Tryb.
02-05-2020
126
XXII Puchar Targów Poznańskich ODWOŁANE
Poznań
Antoninek
09-05-2020
127
Liga Strzelecka - Półfinał ODWOŁANE
Poznań
Antoninek
11-07-2020
128
III Memoriał dr. Grzegorza Wardyńskiego ODWOŁANE
Radom
Piastów
26-04-2020
129
I Zawody o Puchar VIS ODWOŁANE
Radom
Piastów
20-06-2020
130
Liga Strzelecka - Eliminacje ODWOŁANE
Rzeszów
Bór
23-05-2020
131
Podkarpacki Puchar Jesieni
Rzeszów
Bór
19-09-2020
Wyniki
132
Jubileuszowy Puchar MKS ASTRA 10 lat Klubu Compak Sporting (100 rzutków)
Skoraczewo
Skoraczewo
26-07-2020
133
OTWARTE MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI LEKARZY I LEKARZY WETERENARII W COMPAK SPORTINGU
Skoraczewo
Skoraczewo
10-10-2020
134
Liga Strzelecka - Eliminacje ODWOŁANE
Szczecin
Pucice
23-05-2020
135
VII Puchar Gryfa Szczecińskiego ODWOŁANE
Szczecin
Pucice
06-06-2020
136
XXIIITarnobrzeski Puchar Wiosny ODWOŁANE
Tarnobrzeg
Borów
16-05-2020
137
XXIIITarnobrzeski Puchar Wiosny
Tarnobrzeg
Borów
27-06-2020
Wyniki
138
XXI Puchar FAM Pionki ODWOŁANE
Tarnów
Fiuk/Sieradza
09-05-2020
139
IV Puchar Normy ODWOŁANE
Tarnów
Fiuk/Sieradza
06-06-2020
140
XXIV Puchar Toruńskiej Katarzynki ODWOŁANE
Toruń
Glinki
31-05-2020
141
IV Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej ODWOŁANE
Wałbrzych
Biernacice
28-03-2020
142
I Zawody Przylaszczki o Puchar Firmy Twoja Broń ODWOŁANE
Warszawa
Suchodół
04-04-2020
143
Liga Strzelecka - Eliminacje ODWOŁANE
Warszawa
Suchodół
23-05-2020
144
III Warszawski Puchar Benelli
Warszawa
Suchodół
16-08-2020
Wyniki
145
Puchar Betetta & Sako
Warszawa
Suchodół
18-07-2020
146
VI Puchar Kujaw ODWOŁANE
Włocławek
Ostrowy
30-05-2020
147
Puchar Centrum Strzeleckiego LUPUS Compak Sporting (100 rzutków)
Zgorzelec
Zgorzelec
29-02-2020
148
Lupus Cup Compak Sporting (200 rzutków - dwa dni)
Zgorzelec
Zgorzelec
13-06-2020
149
XXXVI Puchar Winobrania ODWOŁANE
Zielona Góra
Wolsztyn
12-09-2020
Szukaj
|
Ochrona prywatności
|
Webmaster
Copyright(c) 2001-2006
P&H Limited Sp. z o.o.