Prawo
Ciekawostki
Szkolenie
Zarządzenia PZŁ
Przystrzelanie
Strzelnice
Konkurencje
Wawrzyny
Liga Strzelecka
Amunicja
Optyka
Archiwum
Terminarze
Terminarz centralnych zawodów strzeleckich PZŁ w roku 2010
Wyświetl:
Wszystkie zawody
Terminarz Ligi Strzeleckiej PZŁ
Terminarz centralnych zawodów strzeleckich PZŁ
Terminarz zawodów strzeleckich PZŁ
Terminarz PSSP, FITASC, Lotokoty, Astra
rok
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lp.
Nazwa zawodów
ZO PZŁ
Strzelnica
Termin
Wyniki
1
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Bielsko Biała
Goleszów
05-06-2010
Wyniki
2
XLIII Mistrzostwa PZŁ w kl. Powszechnej
Bydgoszcz
Łącko
17-07-2010
Wyniki
3
IX Puchar Łuczniczki
Bydgoszcz
Łącko
25-09-2010
Wyniki
4
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Chełm
Kumowa Dolina
31-07-2010
Wyniki
5
XVI Turniej Chmielakowy
Chełm
Kumowa Dolina
28-08-2010
Wyniki
6
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Ciechanów
Chotum
05-06-2010
Wyniki
7
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Elbląg
Pasłęk
24-04-2010
Wyniki
8
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Gdańsk
Jaśkowa Dolina
24-04-2010
Wyniki
9
XI Memoriał Adama Kraińskiego
Gdańsk
Jaśkowa Dolina
19-06-2010
Wyniki
10
Puchar Grodu nas Prosną
Kalisz
Wolica
28-08-2010
Wyniki
11
IX Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Katowice
Siemianowice Bańgów
07-08-2010
Wyniki
12
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Kielce
Starachowice
02-10-2010
Wyniki
13
VII Puchar Prezydenta miasta Konina
Konin
Potażniki
15-05-2010
Wyniki
14
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Konin
Potażniki
05-06-2010
Wyniki
15
V Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Koszalin
Manowo
10-07-2010
Wyniki
16
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Leszno
Krzywiń
31-07-2010
Wyniki
17
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Lublin
Puławy
05-06-2010
Wyniki
18
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Łomża
Czerwony Bór
14-08-2010
Wyniki
19
XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Olsztyn
Gutkowo
22-08-2010
Wyniki
20
X Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Opole
Grudzice
26-06-2010
Wyniki
21
Puchar Opolszczyzny
Opole
Grudzice
18-09-2010
Wyniki
22
Puchar Puszczy Kurpiowskiej (nie odbyły się)
Ostrołęka
Stępna Michałki
29-08-2010
23
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Piła
Chodzież
09-05-2010
Wyniki
24
IX Puchar Beretty & Sako
Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski
09-10-2010
Wyniki
25
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski
31-07-2010
Wyniki
26
XXII Puchar Targów Poznańskich
Poznań
Antoninek
22-05-2010
Wyniki
27
XI Finał Ligi Strzeleckiej
Poznań
Antoninek
04-09-2010
Wyniki
28
Puchar Fam Pionki
Radom
Wsola
08-05-2010
Wyniki
29
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Skierniewice
Piotrków Trybunalski
24-04-2010
Wyniki
30
XXVI KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Słupsk
Miastko
29-05-2010
Wyniki
31
Puchar Jezior Mazurskich
Suwałki
Giżycko
07-08-2010
Wyniki
32
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Tarnobrzeg
Borów
15-05-2010
Wyniki
33
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Tarnów
Tarnów
24-04-2010
Wyniki
34
XIV Puchar Toruńskiej Katarzynki
Toruń
Glinki
12-06-2010
Wyniki
35
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Warszawa
Suchodół
31-07-2010
Wyniki
36
V Puchar Warszawy
Warszawa
Suchodół
21-08-2010
Wyniki
37
XII Ogólnopolskie Zawody Seniorów
Zielona Góra
Zielona Góra
10-07-2010
Wyniki
38
XXVI Puchar Winobrania
Zielona Góra
Zielona Góra
19-09-2010
Wyniki
Szukaj
|
Ochrona prywatności
|
Webmaster
Copyright(c) 2001-2006
P&H Limited Sp. z o.o.