strona główna forum dyskusyjne















I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 24.04.2010 r. REGION IV


Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Szczęch KrzysztofM1008550502859198189474
2Górski HenrykM9090505028087100187467
3Kita MarcinM959050502858791178463
4Jamróz KamilM1008550402758899187462
5Bać StanisławM9095455028080100180460
6Pudełko JanuszM958050502758798185460
7Jędral RobertM8590505027581100181456
8Dudek StanisławM959550502906996165455
9Włodyka HubertM809550452708597182452
10Radwański RafałM907550452609199190450
11Łukasik KonradP909550452807990169449
12Gawron JakubM808050502609197188448
13Zawiślan MarcinM1009050402807690166446
14Jaczyński Waldemar, PiotrM908545452658298180445
15Maruszak Wojciech, JerzyM858550452658298180445
16Demski WitoldM808550502658198179444
17Jamróz MarekM8510050402757197168443
18Ziemiński HenrykM759050502658395178443
19Smolarski RomanM859550452756899167442
20Kołodziejczyk ZygmuntM8090405026080100180440
21Łacic AdamM808545502608198179439
22Otulak WojciechP809050452658093173438
23Gaweł PiotrP808550452607996175435
24Werys JakubP959045452756297159434
25Wąsowski Jarosław MarekP759050302459098188433
26Karp MaciejP857045502508299181431
27Wermiński WojciechM8590455027060100160430
28Kruszyński DariuszM808545502607199170430
29Biedroń AdamM1008045452705999158428
30Gaweł PatrycjuszP8580505026561100161426
31Krakowiak DariuszM7075504524086100186426
32Maciąg Andrzej, JanM808050452557099169424
33Kruszyński WaldemarP856045502408796183423
34Świst MarcinP8060504023091100191421
35Nieradka BogdanM808045502556897165420
36Wołowiec AndrzejM858050452606693159419
37Pawlikowski PawełP958535352507197168418
38Wójcicki Tomasz, AleksanderM708050402408493177417
39Markiewicz PawełM808545302408094174414
40Gruza StanisławM657050502357899177412
41Solarz SławomirP807050452456799166411
42Łazowski KrzysztofM7510050502755083133408
43Kubiak WaldemarP858050252406994163403
44Wójs KrzysztofM656550452258096176401
45Tęcza StefanM758545402456193154399
46Świeboda RobertM655550502208297179399
47Wawrzyszuk AndrzejP858045352456291153398
48Barszcz JerzyM706545402207998177397
49Rut BernardM807045452405997156396
50Piecuch PiotrM658050352307293165395
51Szwiec RyszardP857050502556772139394
52Kluz MirosławM607550402257594169394
53Laprus MarcinP807545352356690156391
54Makuch AndrzejM758050252306297159389
55Bojkiw PawełM855550302207493167387
56Belniak Robert, PawełP609545302307085155385
57Knurowski PawełM756550352255898156381
58Zbrożek PiotrM606545402107496170380
59Wilk PiotrP608535502308762149379
60Mizerski ZbigniewM757540252156896164379
61Kwieciński JarosławP607540402156292154369
62Małecki ArturP708535352254594139364
63Pawlikowski StanisławP758025452254387130355
64Rak WładysławM656050402155288140355
65Troć MarcinP756535352104696142352
66Belniak MariuszP457050352004395138338
67Kądzielawa JarosławM552550301607595170330
68Karwicki TomaszP603550451904891139329
69Mioduchowski MariuszM555035451856273135320
70Ryba AndrzejP505045351803998137317

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.