strona główna forum dyskusyjne















XI Mistrzostwa Okręgu Płockiego Karolewo 04.07.2010


Klasa Mistrzowska

Miej.Nazwisko i ImięKoło ŁowieckieKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Kryska BartoszBażant Gostynin8085504526009494354
2Oziembło StanisławPetroponowa Płock8570353522509797322
3Pawlak WojciechZgoda Warszawa8565403022009797317
4Piotrowski GrzegorzPetroponowa Płock7075255022008484304
5Polańczyk RafałJeleń Żychlin7055354020009999299
6Witeczek RobertJeleń Żychlin7045355020009696296
7Skonieczny JarosławLeśnik Łąck8540305020508989294
8Michalski MichałŁoś Gostynin7565403021008484294
9Misztal MaciejAkteon Warszawa7075453522506565290
10Wojciechowski SławomirSzarak Kutno6065353519508888283
11Kruczkowski MarekJeleń Żychlin5570403019508787282
12Stokłosa TadeuszPetroponowa Płock6065405021506363278
13Szum JanuszLeśnik Łąck7540353018009696276
14Grzelak MarekŁoś Gostynin7545453019507979274
15Syperek StanisławPetroponowa Płock804545017008989259
16Szkopek JanMszary Warszawa3545252513009090220


Klasa Powszechna

Miej.Nazwisko i ImięKoło ŁowieckieKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Szum ŁukaszLeśnik Łąck9585302523509797332
2Paoli StefanoPetroponowa Płock8065454523508282317
3Zielak JarosławJenot Łąck7565403521509999314
4Kołodziejski AlbertSzarak Kutno7580303021509696311
5Stasiniewski PrzemysławBażant Gostynin7580402522008787307
6Królikowski LonginMszary Warszawa8050354020509898303
7Szczypka HubertPetroponowa Płock6065504021508787302
8Dobrogoszcz AdamKniaź Płock7060403520509595300
9Wiliński RomanBażant Gostynin8055403521009090300
10Książkiewicz ErykLeśnik Łąck6070254019509999294
11Karpiński MaciejKniaź Płock7060353520009090290
12Polańczyk SylwesterJeleń Żychlin7070402020008888288
13Jędrzejewski MirosławPetroponowa Płock6075352019009797287
14Wasiak MaciejKniaź Płock7565452020508080285
15Pankowski MarcinŻuraw Płock6060455021506666281
16Kupniewski PrzemysławDaniel Płock8565204021006161271
17Markowski LeszekWisła Płock8055154019008080270
18Prusakiewicz AleksanderKniaź Płock5070452018508080265
19Liwarski MarekJeleń Żychlin8040303518507878263
20Szypszak KonradTrop Płock6545403518507474259
21Wala ZbigniewSzarak Kutno7540252016009696256
22Jóźwiak RafałŁoś Kutno5550154016009494254
23Jaskuła ArkadiuszTrop Warszawa5535453517008383253
24Górzyński MaciejDaniel Płock6550103015509797252
25Trojanowski PawełBażant Gostynin6035402516009292252
26Marcinkiewicz MarcinPetroponowa Płock606525515509797252
27Żółtowski PawełBażant Gostynin5560252016008888248
28Damieszko BogusławŁoś Kutno7040252015508989244
29Leśkiewicz EdwardJenot Łąck6565203018005858238
30Piotrowski DariuszNiestowarzyszony7050153016507272237
31Balcerzak ArturLeśnik Łąck4555401015008484234
32Warmiak MirosławŁoś Gostynin7050203017006262232
33Gut TomaszTrop Płock6545301515507171226
34Sybidło MichałŁoś Kutno404525511508989204
35Banach JacekLeśnik Łąck502510109509595190
36Nowicki WojciechKniaź Płock2055153012006363183
37Dołhun JarosławKnieja Warszawa202535159508888183
38Kolenda AndrzejTrop Warszawa55200209507676171
39Sobczyk ZbigniewSzarak Kutno504552012003939159
40Majdowski WojciechDaniel Płock60453515155000155
41Bieliński MirosławŁoś Gostynin4035202512003131151
42Jankowski WaldemarWisła Płock454051010005050150
43Dykty AdamTrop Warszawa15255105509191146
44Kujawa JerzyWisła Płock1500102507732


Gość

Miej.Nazwisko i ImięKoło ŁowieckieKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
17Sadowski GrzegorzPonowa Kraków6580404022509999324

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.